Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
maestro_007
jak rika Al-Ban tohle se tu uz resilo...

kdyz uz si najdes stary prispevek aby ses do neho navazel tak si precti i ty reakce...
drinker hulič
jednou bylo takovy odpoledne, nooo, po skole se zahulilo a ja si pak ve meste neco kupoval a po zbytek odpoledne zil v pocitu, ze porad me zbylo padesat korun (zhruba). odpoledne jsem sel jeste s kamosem do hospody. mel jsem u sebe jeste trochu travy, tak jsme sli na hajzl a tam dvakrat nabili a skourili faju. pak se vratime, sedime, kamosky pak ze uz musi jit. dobry, my jeste posedime. pak uz se nam posedavat nechce. ukazju na cisnici. platim! vytahuju penezenku, saham pro penize a.......... (prekvapko) ony nikde! ja jsem byl uplne v prdeli, kamos taky protoze prachy nemel (zval sem ho). ted co ted: servirka ceka a ja rikam: no, vite, ja jaksi nemam prachy, no ale my si tady od nekoho pujcime... servirka: no to si pujcte a rychle! ja totalne v haji. nastesti u stolu sedel jeden takovej typek, tak jsem ho slusne poprosil, jestli by to jako nezatah, a von ze jo. to byla uleva. no mazali sme od tam jeste rychleji nez jsme celi nateseni mazali na ten hajzl!
Jirka1802
Podobné situace znám, bohužel, velmi dobře, taky se mi stalo něco podobnýho. Naštěstí to bylo v mý "domácí " knajpě, takže jsem tama zasek sekerku. Ale když jsem vytáh kešeni, tak jsem musel bejt červenej až na prdeli, protože mi v tu chvíli došlo, že jsem úplně, ale úplně dutej a lístek mi připadal jak potištěnej čárovým kódem :D:D:D No vysvětlil jsem, hospodskej pochopil, doplatil jsem druhej den a byla pohoda...
Idea
muj brutalni zazitek se odehral asi pred deseti minutama ,kdyz mi po 3 testovkach nebuly a durbana,poslal kamos tenhle link..jen pro silnejsi povahy! =)
PS:doporucuju vecer pred spanim !
http://cynisk.net/whatswrong.swf
prdow
kurwaaa tohle to me lidi nedeleejtee ! !!
Al-Ban
Jo to už tu bylo, ale v mnohem zákeřnější formě v Einsteinově testu. Tam ten lišák Tim to dal jako rébus aniž by se nějak zmínil o případném nebezpečí. Taky tam bylo obětí daleko víc :D. Ty jsi to alespoň naznačil a stejně se, jak vidím, někdo chytil :wink: :wink: :wink:
Marra
Mám spoustu brutálních příhod a jedna byla lepší než druhá.
Tak třeba zrovna včera večer jsem byl ve městě v jedné good knajpě.Dal tam pár škopků a řádně zahulil.Ten večer byl dost v klidu a všichni jsme se super bavili.Kdyz uz bylo dost hodin,tak jsem se rozhodl jít dom a valil na rozjezd MHD. Většinou pak přijedu domu a jdu spát,ale tentokrát jsem po cestě tím autobusem vůbec nevnímal okolí jako jindy až na jednu holku,která seděla naproti mě.Zaujala mě na ní náušnice v nose a já ji naznačil palcem nahoru,že je to good a ona na mě vyplázla jazyk kde měla kuličku což jsem v tu chvíli vůbec nevychytával.
Nastal čas vystoupit a kupodivu ta slečna vystoupila taky.Tak jsme začli kecat o všem možným a protože jsem byl celkem dost vypáplej šlo mě to dobře.Pak se mě začli hlavou linout neřestny myšlenky,ktery jsem bez váhání naplnil,(co myšlenka to čin).Skončilo to tak,že jsme šli na odlehly místo a brutálně si užili.Fakt jsem si připadal jako ve snu a ještě teď tomu nemůžu uvěřit.
Fakt když člověk pustí otěže fantasii a pak se podle ní i chová, tak to jde všechno samo a je to mazec.
4C3
jezisi, to byl zase den...

byl jsem v dobrisi na zamku, kde maji obrovskou francouzskou zahradu, kterou tvorej kere, modelovany do bludiste - tak jsem hned ozkousel vodnacku ;)
...co se delo pak, bylo sice predvidatelny, ale proste neco strasnyh:
"ok", rekl jsem si, takze cas vyjit z bludiste ven a jit na autobus, co jede za 30minut a mel by me dovyzt na posledni temin zkousky ve skole v praze.
ale! byl jsem v tom bludisti desne ztracenej, at jsem chodil kam chodil, vsude dalsi cesty a dalsi cesty...
nakonec jsem se do autobusu vcas dostal, ale co me tam cekalo taky nebyl zadnej med. prede mnou sedeli dva maly cikani, co se zdokonalovali asi ve svym ochlastskym zivote. proste, co vam budu povidat - po par minutach ten jeden cikan v tom fakt luxusnim busu, poblil komplet od shora az dolu celou zadni stranu sedacky pred nim - mam pocit, ze skvirou mezi sedadlama to tomu chlapovi pred nim urcite muselo zablit i zada obleku...

takze dekuju, prirodo za pekny divadlo, ale uz bych to nemusel - teda hlavne to druhy ;)
Pro uplnost dodavam, ze me rano jeste desne zlili maturanti, takze jsem jeste navic dneska smrdel jako devka ;).


[Edited by 4C3 on 18-05-2002 at 02:12 AM]
Dude
já se dneska vrátil z výročí naší školy (10 let) - pozvaný všichni absolventi, spousta bejvalejch učitelů, na zahrádce za školou občerstvení, pifka atd. Fakt zápek koukat po špeku na všechny ty bejvalý učitele, kecat s nima, jít se po čtyřech letech podívat do svý třídy, kde si seděl, no vzpomínky se hustě vracely...
Fakt si člověk uvědomí ten ČAS, evoluci...
Lula
jo to je nejlpesi, kdyz si vubec nic absolutne nepamatuju, ani to jaxem se dostala domu
SlecznaIrlinka
Tag ja mam zazitku jag swine pri kazdym vyhulu se deje neco uzasnyho na co dlouho vzpominam...Teda kdyz je to nakej zdupane vyjmecnej model pri normalnim skeru na to druhej den zapomenu.........Ale je pravda ze jeden tagovej tag trochu vyjmecnej mam brutalni neni ale aspon neco......Sem se silene zkourila z Jacka harara a kdyz jsem tag lezela v posteli tag sem dost tvrde chlastala v leze vodu kterou sem mela ve flasce az sem to nak v jeden moment drzela nad sebou a voda se na me lila proudem..podotykam ze to byla dvoulitrova flaska no a ja tag premejslela proc to...mezitim co ta voda na me strikala taxem si rikala 'a co dyt je to jenom voda ktera mi neublizi'....Az se to vsechno vililo tag jsem v klidu usnula.:-)))rano sem to sice nemohla pobrat jaxem vypadala ale do pohody ne?..hehehehhh
Cpt. Pierre
Sportovně přiznám že sem se taky chytil přesně podle tvýho návodu těsně před spaním po dnešní lehčí kalbě no a teď si du vyprat slipy a pak lehnout esli teda usnu...
Ty vole ja mám tep tak 2 kila!!!!
Lula
von ten link je hustej i kdyz nejsi zkourenej, thx Idea:)
greenlu
já jsem se naposledy dostala do bezvědomí.....celý den jsem nejedla jen pálila a ještě jsem si dala mlíko...byla jsem asi dvě minuty mimo, kámoši nevěděli co se mnou protože jsem si ve prostřed silnice klekla a chtěla jsem si lehnout, museli mě odtáhnou...po probrání jsem měla nutkání zvracet...ale žaludek byl prázdný, pak mě jen bolela hlava... a po nákupní akci v sámošce...jsem opět (nikdy se neponaučím) vesele pálila... :-))


špek s námi...
Spalodrontix
Stedrej den.Odpoledne (bez obeda abych videl prasatko) tri speky Buh vi ceho, ja + 3, pozdni prichod na veceri, hnedka pruda od mamy.Sednul jsem si k tomu vyzdobenymu stolu, vladla divna nalada, takova dusna, ale vsichni se snazili se tvarit svatecne.Do oci jsem se nikomu nekoukal (radsi).Chopil jsem se rezie a zacal jsem placat neuveritelny hovadiny a udelal jsem z toho totalni komedii (podle nechapavejch pohledu me nikdo nerozumel ani slovo).Kdyz se zacalo jist, nemoh jsem absolutne dopravit na vidlicce salat az do pusy, mel jsem na to takovou chut (znate to), ale klepali se me tak silene ruce, ze to proste neslo.Hruuuza.Foxikoj se ale taky klepali (abstak-1 den strizlivej).Potom u stromecku jsem se snazil predstirat obrovskou radost a upadal jsem do hysterickejch zachvatu smichu (cemu? nevim).Na vanoce uz NIKDY, jinak kdykoliv.
SlecznaIrlinka
AAaaaaaaa ja sm silene rozsekanaa...wodlet jaxwine..to ti powidam.............ty woe lidi wenku je to jak ve skleniku a poletujou tam berusky..hehe..no jo fuckt jo.........ted posloucham chemicy a docela se do moji hlavy drou...pohoda...no jo...........Lidi az bude sklizen taxe tu sejdem domluvime nakej srazek a prozkoumame spelecne modylky co rikate no??????........ja musim koncit protoze venku jezdi moc aut uplne narvany drahy, to je hukot........A phoun si musim jit dat do nabijecky a to je odtud do pokoje docela daleko tagze mi drzte palce abych tam dosla protoze ja nad tim jest-li mam jit do vedlejsi mistnosti premejslim uz docela dobrou hodku...(nevim jestli jsem rekla spravne casomer)..heheeeee.....je to nak daleko a dycky kdyz se zvednu odhodlam se jit tag me naka svinska sila pridrzi tady na ty vyjebly zidli...ku*** uz me to nebavi......A hele nemluvinm ani o tom jak se sama vypina a spousti bedna....teda ja ji nevidim ale ¨vedle v mistnosti dycky slisim ten zvuk proste no chaaapete me co chci rict ne?..jednou zvuk...---------ticho..............zvuk--------------ticho...........a porad do kolecka dokola.................za chvily ma nekdo prijit ke me home a ja zapomela kdo a neotevru protoze kdyz nevim kdo to je tag otvirat nebudu..a do kukatka se divat nebudu to ne to je moc riskantni .......hele nevite nekdo proc vedle me lezi Walter P99 tka????...Ja to nevim,....no a kdo to ma asi kurva vedet Irli???....jasne JA.........Proste to stejne nevim a je mi to jedno a uz vubec to nebudu rozebirat............:satan:..............:sun:
Ja bych si chtela povidat s nakejma vykasenejma lidiczka ma jako jsem v tunhle moment ja.......Aspon nekdo odepiste please pleasee....prego..prego....Prosim..prosim.....ok???...budu silene nadrzena ...................na ten mejl..:p:
No a ted to musim cely precist protoze nevim co jsem mela udelat..jo neco s telefonem....ale nevim detaily.....Tagze ja frtheeem...A pipls..Hulte..Hulte..do nemoty:slizoun:
ASTALAVISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Irli..............:bandit:
SlecznaIrlinka
Já čekáááááááám...:frog:
Na Write back!!.....Everybody else!!:bounce:
Cpt. Pierre
Co to bylo za model slečinko?:confused:
lokijokinnen
.... me obcas po ranu prekwapi jakej bordel sem schopnej udelat, kdyz prijdu statej DOMU

... nejhorsi sou po ranu ty susenky w posteli

... kurwa a uplne nesnasim to susenkovy aroma v hube

nechapu jaxem schopnej sam sobe naletet na to, ze kdyz si lehnu na zem ze neusnu ... a tak sem se zas probral w hadrech w pokoji ... aspon ty boty, ze zustawaj w chodbe ...



F A K K



no ale jinak

.... da most brutus je hrat gamesy ... to ma atmosferu, ze z toho S..U STRACHY ...

.... specialitou je nadskakowani na zidli pri sebemensim sramotu w okoli ...

GAMEZRULEZ
Spalodrontix
Cau kamici,
kdyz jsem byl minuly leto stopikem v Holandu, potuloval jsem se po pobrezi kolem Haagu, slunicko palilo, "trochu" jsem si vypaloval a mel jsem toho ten den tak akorat dost.Sel jsem po plazi a hledal jsem mistecko, kde se natahnu a trosku si pohovim, mozna taky usnu.Jenze vsude se to tam pohybovali nahaty chlapi, fakt jen chlapi, zensky vubec.Vsechno me bolelo a bylo me uz celkem jedno kde to slozim.Lehnul jsem si teda za takovou dunu, dal jsem si speka, a zacal jsem se ubirat do rise sneni.Najednou vedle me nejakej takovej sramot.Jednim ockem jsem se tam kouknul a vidim nahatyho chlapika jak si tam steluje lezeni.Rikam si "dobry spim dal".Jenze porad jako bych ho cejtil nejako bliz a bliz.Kdyz v tom chladna ruka prasakova se dotkla myho predlokti.Okamzite jsem vyskocil a pri tom jsem vytah do pisku zabodnutej nuz.Rikam mu cesky"Dej ty zasrany ruce ze me pryc"Asi me moc nerozumel, ale ty kudle namireny proti nemu asi jo.Byl paradne vystrasenej (ja taky, srdce me busilo jak o zavod), ale jeste jednou to zkusil "I am don´t Homosexual" tak se stahnul, ale porad na me koukal.Ja zavrel oci a kaslal jsem na nej.Neco cvaklo.Ty vole von si me tocil, jezisi.Chvili jsem ho nechal.Pak jsem, ale nevydrzel a musel jsem vypadnout.Spek to spravil a ja se tomu paradne zasmal.
Gusse
Raz sme s kamošom húlili v drevenej búde s latrínuo. Obi dvaja sme sa posadili na drevenu latrinu a pripalovali sme si bongara. Len tak si tlacim do hlavy a zrazu velke praskanie a obi dvaja aj s náradim sme padli medzi hovna. fakt nechutny zážitok.
jaromiqua
cauko, som yo slovenska, a viem ze v cechach mate lepsi canabiss, ale aj u nas sa to da. muj brutalni zazitek zyl asi kdyz my matka zavolala presne v strede huleni, ze mam ist kupit chleba. Verte mi. ze to nema chyby, az na to ze ja sem kupil uplne neco jiniho nez mi kazala. Predstavte si ma brutalne zhuleneho 15 rocneho chalana, ako kupuje 5 masiel a 10 mliek v malych potravinach, kde ma kazdy pozna. tak to asi vsetko, tak mi niekto napiste na moj mail....
Kukuricnej lupinek

Dneska sem sel na budejarne a nejakej kluk tak 17 let
>sem ho na zacatkem jako videl a von si dal neco za kalhoty a vlezl jako za roh pak na me skocil a dal mi k pupku pistol a rikal at mu jako dam cigo...byl strasne namakanej!Bal sem se!a cigo sem mel v krabicce s matroswem a kdybych mu ho dal tak by mi to cely zatah.Rikam,ze nemam,ale ze si jako jdu koupit tak ze mzu mam dat cepici a za ty ciga mi ji vrati.tak sem mu ji vytrhl a nejak utek !byl sem strasne vystihovanej uaaaaaaaaaaaaa
SlecznaIrlinka
Caujec Hulici..Xe..Xe..:-)...:smoker:
tag jak se vam huli...do pohody? :sun:
ja dneska wecer du zahulit s kamikama nakej dovezenej modylek od nakyho typka tag pak dam vedet jaky haluze me potkaly a buchvico wsechno........

Preju mega good hulco a hulte hulte hulte jenom porad do kolecka do kola hulte.......:slizoun:


:bounce: Astalavista!!:-o))
seeker
Asi nejdrsnější stav sem měl po haši ze supeskunku mixlym nejakou českou ganjou, bylo to na štědrej den. Od kamoše ze skleníku, kde sme hulili jsem sotva došel domu, lehl sem si do postele, pustil hudbu a ...propad sem se. Následovala asi půlhodinová halucinace - průlety tunelama s různě vzorovanýma stěnama, ze kterých vystupovaly různé tváře, pamatuju si akorát na Jima Morrisona :)
zdivo
Caues dost krutej zazitek sem mel kdyz me asi tak v puzlce docela zakerniho speka zavolal ucitel autoskoly ze mam za pul hodky jizdy no reknu vam mel sem co delat abych se nevysekal.Ridil sem tenkrat poprvy vycazenej.Ted uz je to pohoda nejvetsi.
Ale zaplatz pambuh uz mam ridicak v kapse
PS byla to tenkrat pekne vostra depkas.
Cause
Spalodrontix
Ja nikdy nezapomenu jak jsme si s kamosem dali brcko a von vymyslel fakt dost zajimavou hru, jmenuje se Na zabloudeni.Zasli jsme doprostred lesa dali si druhy brcko, ja zavrel oci a von me zamotal a odved poslepu na jakysi misto v tom lese, potom zavrel oci von, ja ho zamotal a odved na misto v lese, kde se nemel ceho chytit (jako zadnej orientacni bod), no a potom nam uz nezbejvalo nic jinyho, nez si dat brcko a hledat cestu ven.Jenze to, kdyz jste v uplne cizim lese zhuleny na sracky a nemate absolutne tuseni kde jste, jde opravdu velice tezko.Bloudili jsme asi hodinu, nic, zadna cesta, zadnej konec lesa. Po chvili jsme dosli na nejakou cestu, tam jsme se pohadali jestli doprava nebo doleva, ja vyhral a tak jsme sli doprava.Zacalo se stmivat a my dosli na rozcesti, kde byl pomnicek a na nem bylo napsano- Zde zlomila ruka vrazedna, zivot divky cisty.Doufejme, ze svedomi si vraha samo zjisti.Na tomto miste byla zavrazdena Ruzenka Cervena ve veku 17 ti let.-Ty vole.No to si piste, ze jsme si tam museli dat speka.Na chatu jsme se dostali az za tmy, ale fakt jsme byli radi, ze jsme z toho lesa pryc, protoze jit doleva, tak fakt nevim jak to dopadlo a na co bysme narazili.
uzzi
No když je tady tolik příspěvků tak taky přidám jeden vypečenej. To sme takhle byli ve druháku na lyžařským vejletě, jak se jezdí ve škole, byli sme v Rejvízu v Jeseníkách. po vyčerpávajícím dni na svahu na prkně sme zdravý jádro třídy večer vyrazili do hospy. dem po hlavní silnici, skoro úplně rovně a bez chodníku mezi malebnejma dřevěnejma staveníma (prostě ideální místo na fajfku...) a s kámošem Oldou sme dali fajfku. tak si tak deme, řehtáme se jak idioti, ostatní na nás koukaj, protože sou to nehuliči. najednou hospoda, tak že tam zajdem a najednou koukám policejních aut jak sviňa, aji dodávky. říkám si co je nějaká sťára nebo jak? Takže pudem jinam protože ani jednomu nebylo 18, tak dem dál, Olda padá neustále do příkopu a já se občas svalím na silnici v křečích smíchu. Najednou uslyšíme že k nám ze zadu jedou auta, tak nás spolužáci odtáhli na kraj silnice a čekáme až auta projedou. a najedou projede jeden vobrovskej mercedes, za ním další a další a další, všechny černý a fakt našláplý limuzíny. tak se na to tak koukal co že to jako je a najednou se votočili asi půl kiláku vod nás a jedou zase zpátky, a my s Oldou jak kreténi stojíme u silnice a čučíme, a ta kolona asi 4 mercedesů zpomalila tak na 10 Km/h kolem nás s Oldou a my zíráme z 1. mercedesu nám někdo kyne. Takovým tím patricijským způsobem a já říkám tý vole to je Havel nikdo jinej takhle nekyne. a voni na mě zírali jak na blázna, nedalo se to přesně poznat protože měli tmavý skla ale aji ten tvar hlavy s vlasama a tak, všichni si ze mě dělali prdel tak sem nabil další fajfku a šli sme do hospody no šli je silný slovo. My sme na horách neměli žádný spojení se světem a stejně sme na to srali ať si to užijem a rozuzlení je takový, že když sem přijel domů tak se mě matka zeptala jestli sme nepotkali prezidenta.... že prej je na dovolený v jeseníkách a v rejvizu taky...(měl ty problémy s prohulenejma plícema) no dobrá haluz
CorWin
Jeli jsme takhle jednou s kamarádem na výlet na kole, s sebou měli něco domácího skleníkového modýlku. Přijeli jsme na místo činu, takové pěkné údolí a v tom pěkném údolí pěkná jeskyně, celkem pěkně vysoko. Muselo se vylézt po skále a byli jsme na místě. A hned, že ubalíme. Kamarád na mě ať mu hodím cigára, že ubalí, tak vezmu krabku z baťohu a hodím jí po něm. On říká proč mu házím prázdnou krabičku? No a já blbec měl jen práznou krabičku, plná byla doma na stole(trapná záměna). Tam moc platná nebyla. Po krátkém zauvažování padlo rozhodnutí, že tento vypečený model dáme poprvé čistej(páč ject aspoň 2 km nazpět a tam shánět cígo se samozřejmě nechtělo). Takže se ubalilo, zapálilo, vykouřilo. A hned po vypálení říkám, že musíme slézt dolů hned, jinak už neslezem. Takže okamžité balení věcí. A začlo se lézt dolů, těch pár skalních metrů celkem šlo, ale pak jdeme dolů z kopce a kamarád říká: proč se ty stromy asi hejbou? A já mu odpovídám: Ty woe to je asi tím, že jdeme dolů. Samozřejmě zásek jak si to uvědomil a nehoráznej smích. OKej nasedli jsme na kolo a jelo se z veselého údolí, takovou nehorázně zablácenou cestou. Já byl úplně zmaštěnej a jak tak jedu a čumím ty 2 metry před sebe, tak najednou kde se vzal tu se vzal přede mnou člověk(!?!). Po těžkém manévru a velkém klouzání blátem jsem se nakonec na poslední chvíli vyhnul(měl jsem hodně co dělat) a jel dál. Po výjezdu z údolí se zastavilo a hned na mě kámoš začal vysmátej sypat, jak ten člověk byl hustej a kde se tam vzal - stejná situace jako u mě. No nic jeli jsme dál, že pojedem do Stromovky. Taxe jelo, já na to šlápnul a jel jsem jak o závod. Ve Stromovce mě napadlo podívat za sebe kde je kámoš, no za mnou nejel. Taxem začal hledat a jezdit po Stromovce jako blázen sem a tam. Po hodinovém ježdění jsem na něj nakonec narazil, byl na začátku Stromovky a čekal kde jsem. Já uřícenej, on vysmátej s cigárkem kde se prej flákám? Nakonec jsme pokračovali společně na dalšího špeka tentokrát s cígem........
A to je konec. Tak zdarec
sjk
no tak ja dal vcera docela hustou vecicku.... uvalel sem hadka, pridal neco skera, doplnil trochou tabaku a ubalil speka :) byl sem doma u compu... sam... kdyz sem to dohulil, chtel sem hrat nejakou hru... neslo to... proste maximalni haluze, zavrel sem voci a ta hudba ! no proste nepopsatelny haluze do rytmu hustyho drumiku, ale i jinejch vecicek.... fakt jeden z tech brutalnejsich :)
Maiden
Viděli jste film MATRIX,jaá ho viděl dvakrát jednou normálně podruhý po travce,ten zážitek se nedá popsat
vřele doporučuji.A muj nejnovjejší podnikatelská cesta po světě,na Tahiti jsem mlýnkem na maso mlel palmy a dělal jsem z nich Palmalky,v Egitu jsem pro změnu chytal sfingi netušíte kolik jsem musel zdolat piramid než jsem jednu chytil.
Maiden
už jste nekdo skoušel hulit na mostě nad dálnicí,to je dost vychytaná věc.
Kukuricnej lupinek
No,jednou sme dali s kamosem nejaky skanky..dost brutalni.Meli sme potom jit do narodniho...nez jsme tam dosli,videl jsem vsechno jako matrix...takovy malovany a lidi a veci byli poskladany z takovejch tech kosticek,jaxi s tim kazdej urcite hral ve skolce(delsi svetle modra tycka se zařezama do čtverce se nasadila na bilou kosticku s vystupkama do ctverce urcite to kazdej znate)Kamosovi se v narodnim opona prej hejbala jako voda!O pulce jsme vysli ven na cigo a dohodli jsme se,ze jdem na slapadla...tax me se uz nevratili a byli na slapadlech :-)
Gerchan
No co můžu vřele doporučit je jizda MHD (metro je lepsi)
Samozřejme taky výtahy, to je zkrátka nepopsatelný.
T-MaN
doporucujem este australske didjeridu. ked sa k tomu pridaju bubniky tak je to brutalita. poradame tu u nas obcas take akcie naprirodno okolo ohna s cajikmi (nesackovymi). kamos ma tiez didj, original eukaliptove (ja mam tiez dobru masinu, ale je to lipa, slovenska (ale musim uznat, ze sqela) vyroba). haluz je, ze obe nase masiny su na rovnakej freqencii, takze to spolu ide. k tomu este spev, taky z duse... no raz som teda po skonstatovany husteho vykalu hral na didj a zlakol som sa sam seba, co to vlastne hram a potom som si uvedomil aky je to vlastne haluzny nastroj a ake ma moznosti a ze je to cest, ze mozem prostrednicvom neho tvorit. ... velmi dobre sa este vyhuluje v noci na cintorine, to doporucujem. vyslovena romantika sediet si na starej lavicke v zapadnutej casti cintorina, v podmaze hukanie sovy a sum lipovych a inych listov, bafkanie z utulnej vodnej prebublavacej fajky a prijemny rozhovor o veciach nadpozemskych.....hmmmm...doporucujem..
T-MaN
pamatam este dost davno jeden tucny vykal, to chcel kamarat vyskusat (uz po par neuspesnych pokusoch pretrhnut blanu) nieco 'dobre' a to sme teda zaparili, vtedy mu vyrvalo jeho panensku blanu aj s puchorom. rozhodli sme sa, ze ideme do nasho lesika na ceresne. hacik bol len v tom, ze len on vedel, kde je strom (zasadeny v zemy jeho babky). ked sme vstupili do tej brazilskej dzungle, pochopil som, ze to nebude take lahke, lebo ten lesik ktory pozname je v nejakom inom svete a este k tomu sa uz zvecerievalo. tak sme tam tak bludili v tom rozlahlom pralese a nastastie sa tam objavili nejaky domorodec. bol to kamos C00L, ktory nas potom zaviedol na ten rajsky strom...sakra, musim koncit, to furt volagdo otravuje...........tak nazdarek a sqele zazitke..
travkaaaaaa
ja sem byla v patek u jedne reky u nas na louce a zahulili jsme a pak jsme si lehli do travy a pozorovali mraky ja sem videla dynosaura jak si to vali pres oblohu, negdo dokonce mrkev, draky a zajice. doporucuju:))
Jirka P.
nejbrutalnejsi zazitek: s kamosama sem sedel na kopci za mestem(je tam pekny vyhled), dali zme dobry vzorek a za chvili se z blizkeho lesa vynoril stin . . . nevim proc ale brutalni rychlosti sem se rozbeh dolu z kopce(byla uz tma), je tam spoustu krovi, ale me to vubec nesralo, a zastavil sem se tak po 150 metrech drsneho sprintu a byl sem z toho uplne v pici(a mi kamosi taky, ale smichy) . . .
Marks
no muj nejcerstvejsi brutalni zazitek po huleni je starej par hodin.....to sem jeste nezazil a nikdy uz snad ani zazit nechci....asi spatna konstalace: den pred tim kalba az do rana, takze nevyspalost, dalsich 6 pif druhej den, nakej divnej tlak a do toho fajfka herera a fajfka vdovy....mezi fajfkama byla asi hodka a to co nasledovalo asi po 5 minutach mi pripadalo jako nefalsovane zhruba 10 minutove omdlivani....tma pred ocima, strasne sem se potil a slysel sem jen huceni, prej sem byl i zelenej, ale to mi rikali kamosi, ktery f tu chvili byli taky v laufu :) .....pripadalo mi to nekonecny, ale prej to trvalo asi jen 10 min.....pak sem z toho vylit a byl sem z toho docela vyprdlej........no nic, uvidime dneska :))
rolllller
2 travkaaaaaa - jo jo, hulení a mraky, to de k sobě :sun:

2 Marks - taky mám podobnej:
Byli sme s kapelou natáčet ve studiu v Týnu n. Vltavou a vždycky sme celej den makali a celej večer kalili a pak několik málo symbolickejch hodin spánku. :) Po několika dnech, když sme po závěrečnym jointu šli spát, tak sem neusnul, a začal sem mít klepavku. Polejval mě studenej pot, bolel mě celej člověk, tak sem chodil sem tam po hotelovym apartmá "abych ty drogy rozchodil", a střídavě si lehal "abych si odpočinul". Fakt brutálně nepříjemnej stav.
Nakonec sem vzbudil kámoše "aby mi zatlačil oči až umřu". Ten mi řek abych si leh, že bude hlídat a posílat mi energii. Tak sem zavřel oči a relaxoval. Po asi 3ech minutách sem se na kámoše podival, a vidim, že tam v tureckym sedu na koberci regulérně usnul. Takže sem ho vzbudil a poslal do postele, a sám sem pak v pohodě usnul, neboť mi ňákou energii evidentně poslal.
Co s toho vyplývá? Že hulení je pro tělo záhul. :)

Příště napíšu ňáký veselejší.
travkaaaaaa
vcera jsem byla na jednom festivalu a dali jsme brko a pak slapali po prazdnych kelimcich od piva, byl to sileny zvuk.....casto se mi pri huleni stava, ze me uplne fascinuje nejaky zvuk:)ú
mariman
Kdybych měl posat všechny brutální zážitky... tak asi nééééé!!! jednak bych si upsal prstíky a za 2. krátkodobá paměť... :smoker: však to znáte :D :frog:!!!
za ty leta je toho prostě móóóc!!! :)
prdow
stalo se to kdyzsem poprve zahulil, bylo me nejak 15...
byli to tri prdiky a ja sem pak hodińu letal po meste, proste sem bezel a maval rukama :) byl to supec, fakt sem si myslel ze letim, nulova gravitace... za mnou chodili kamoshi a rezali se jak hovada, me to bylo jedno, bylo me dobre :)
potom po druhe to bylo trosku vetsi zahul, to sem sedel na autobusovem nadrazi na chodniku a dival sem se kolem sebe, sekal se me obraz, asi vzdycky na dve sekundy se me fsecko zastavilo a ja sem si to mohl prohlidnout, treba kolemjedouci auta... Fsecko sem to bezprostredne popisoval kamoshovi, jenomze sem si neuvedomoval, ze stojime na plnem nastupisti lidi, ostuda jak prase, si urcite fsichni myslelsi kdo vi co sem do sebe nedostal.. :)
Ted v sobotu sem to mel znovu, opet se me sekal obraz po tech letech,ale to sem so sebe soupl navic rozek obrazku... :) to se me navic ty zastaveny obrzce rozplivali pred ocima, roztekly tvare, objekty,...chodit se v tom skoro nedalo, tak sem radsi jenom sedel :)
stepik
To jeden člověk jel přes polský hranice, a samozřejmě se ho zeptali (je to hippy) jestli nemá žádné drogy, on odpověděl že ano, do polska nesmí 4roky za půl gramu hašiše a za asi dva gramy marihuany.. Když jsem se ho zeptal, proč jim řek, že má, tak řikal, že by to jinak bylo pašování.... Na stanici s fízlama pokecal, a prej řikali ať se někdy staví na brko, až bude projíždět přes polsko.....
weedpolis
Héj, naprosto good je jezdit jako spolujezdec na motorce...na simalovi ze '79 roku...jako ja ted, a byt zhulenej.
Schrag
Tak to my sme jednou zahulili v normálním linkovým autobuse. Sice už tam nikdo nebyl, ale když sme takhle hulili, tak najednou autobus zastavil a došel řidič (asi tak 28), na krku list trávy, že prej at mu tam nehulíme, že von taky hulí, ale v autobuse se to nedělá. My sme byli uplně v šoku, protože sme mysleli že nás nemůže vidět :-). Nakonec sme vystoupili, a pohoda. Ale dobrý zjištění, že i mezi autobusákama sou huliči!!!
Hulení zdar Schrag
stepik
huliči jsou i mezi fízlama, to já znám jednoho důstojníka tajný služby viď T-man?:-))) (on ho zná taky:-))) a to je hulič jako sfiňa... a ví vo tom, že pěstuju, a viděl video z mojí sklizně, atd...
drinker hulič
no tak mame prazdniny, devitileta povinna vojenska sluzba konci, tridy se rozchazeji a my sme si samozrejme udelali rozlucak.
no vime jak to chodi - prisli sme asi v sest, v sedum uz byli vsichni ozrani a asi kolem desate jsem si vzpomnel ze mam v batohu speka. poucen - nemichat, nekombinovat chlast a thc - ale nedbal sem na to. sam bych si ho treba nechal az na rano, ale kamosi a hlavne kamosky furt "nezapomen me trochu nechat" "dem, vodpalime toho speka" "ty mas travu? leono! dem si dat prda!" atd. tak sme sli odpalit - hlavni chyba vecera - nejdriv skveli - stojim, pak se svalim, kotoul do zadu, vstani, behani do kolecka rva "jsem blerwitch", pak jsem se nadhernym letem plavmo snesl do kru, pulminuty se rezal, pak vstal, zase se rezal, pak prisel otec od jednohom kamosa (vlastni tu chatu), rekl nejakej for ja ho sice nepochopil, ale rezal se mu jak svin. pak jsem byl myslim rockovej zpevak. dobry, du nahoru, rka "mam to na 130%", lehnu pod strom, proyivam a pak bleeeeee. vedle manzelka majitele chaty, trapas. takhle jsem stridave blil asi hodinu, totalni abd trip, nemoh sem se hejbat a pak sem se problil do strizliva a zbytek noci uz sem byl strizlivej, takze na hovno. ale rano se na to moje bliti jeste vseobecne vypravely historky, takze to muselo byt fakt zajimavy! no priste uz si radsi vyberu, bud chlast, nebo huleni...
Kukuricnej lupinek
asi to huleni ne?:-)
Dude
citace:
Původní příspěvek od snark
když mě pustili z nemocnice tak sem tu sestřičku aspoň sestřelil.


Snarku heleď co znamená to "sestřelit"????Zní to docela drsně:D...
Dale Cooper
Vazeni a mili ctenari tohoto uzasneho fora. Omlouvam se ale nebudu navazovat na zadny prispevek, protoze jsem to zatim docetl do strany 6 z 24 a chci si zbytek nechat najindy (jinak bych pak nemel, kde hledat poteseni). Chtel bych se s Vama ale podelit o nektere zazitky. A budu se asi delit casto, protoze citim, ze Vy mi rozumite. Takze tedka jeden zazitek z pondelka.

Pristehovali jsme se na novy pokoj na kolejich a na skrini byly nalepeny nalepky dvou vystavnich kusu ganjy. Tak me to inspirovalo, ze jsem pri prvni prilezitosti (t.j. v pondeli) ubalil vystavniho jointika z meho oblibeneho skunka (cti jak se pise), vylezl jsem oknem a sel si zahulit do prirody. Ani jsem ho nezvladl dokourit a uz to na me prislo. Zacal jsem zirat do blba a nahle, kde se vzal tu se vzal - zajic. Asi 5 metru ode me drepel v trave, dival se na me a strihal usima. Tak ja se na neho divam a zkousim s nim telepaticky komunikovat. No neslo mi to a me prislo lito, ze jsme ztratili kontakt s prirodou. Driv byla komunikace se zviraty uplne normalni a dnes se nas boji. A my si myslime, ze kdyz mame domaci zvirata (slovo mame od slova vlastnit), tak ze jsme pani zvirat a pritom prd. Ani zajice neprinutime, aby se nas prestal bat.

Prislo mi divny, jak ten zajic v Praze na me divne kouka a ja mam pocit, ze se mnou komunikuje priroda (zduraznuji kontrast Praha - priroda). Pak proste zmizel, ja se sbalil a sel mezi lidi do Roxy na Free Mondays.

Jen me strasne mrzi, ze zvirata se nas musi bat.
prdow
no nevim, ja s tim mam jenom ty nejlepsi zkusenosti, jednou se nam stalo ze sme v sobotu jezdili s kamoshem kolem mesta a vybyrali sme si pjekny mista na huleni, a pokazdy /3x/ si kousek vedle nas sednul zajic a cumel, mozna to byl ten samej a porad za nama, nebo vuni ganje behal :D
Graetar
Dale Cooper: Tak tos měl vidět veverky v londýnským greenwichským parku. V pohodě si to běhaly pár centimetrů od nás, dvou rozvalených vyhulenců, hrály si se šiškama a zvědavě si nás prohlížely. Pravda - moc upovídaný (ani telepaticky) nebyly :D
travkaaaaaa
zase dalsi prazdninove zazitky:) : byla jsem na prehrade a videla letajiciho ptakopyska a vubec nechapu co tam delal ůů;pak jsme byli se tridou na vylete...no totalni mazec hulili jsme min 3x denne a u kempu jsme si nasli mistecko asi pul kilasku od kempu tam takove 3 rozvetvene krasne stromy a mezi nima lavicka..idealni:)..tak tam to bylo siilene...jedna kamoskja sedela vedle me a pak se na me otocila a mluvila na me ale misto jejiho obliceje konska hlava a zarektala a vycenila zuby ale vlasy ¨mela normalni!!!ja sem se ji tak lekla dostala sem silenou stihu z ni.no pak jsme tam taky kazdy vecer pozorovali zkukani ty stromy, krasa.no a jeste neco vcera jsem sla po meste a dala skanourka a asi 3x jsem slysela na ruznych mistech ze na me negdo vola jmenem a za mnou byli lidi ktere sem v zivote nevidela. konec
prdow
hehe, tvoje stavy pripominaji me, kdyz se me telo zvykalo na tezky prisun thc :)
snehulak
tak muj brutalni zazitek tak polo negativini polo pozitivni byl hned ze zacatku a bylo to vicemene diky memu sobectvi :) jak jinak.

to sem dojizdel ze skoly vlakem tak 25km no a zrovna sem cekal na holku, kterou sem balil uz tak pul roku.Rek sem si proc si nezahulit poprve sam :) a taky ze jo tehda to byla slusna slukna nejaky obyc. travy ale stacilo na dost hustou depku.Kdyz to na me prislo zrovna sem koukal jak prijizdi vlak .najednou se mi zacly podlamovat kolena a ja se musel o neco oprit o zed v naprosto neprirozenym miste :) a nebyl schopen jedinyho pohybu.Lidi kolem me chodili cumeli na me jak na trosku ja mel depku jak prase ze to na me poznaj no humus.Byl to totalni zmatek v palici , proste panika , jakykoliv zvuk mi asocioval negativni hlasy a podobne :) Nejako se mi podarilo dostat do cekarny tam jsem padl do sedacky a sedel jak pribytej asi 2 hodiny kdy jsem slysel ruzne hlasy a premyslel jestli jsem se zblaznil nebo to taky nekdy prejde :) v te chvili to teda sranda rozhodne nebyla.Zvlast to asociovani ruznych zvuku do hlasu otacel jsem se jak debil taky paranoia atd.No nakonec prisla ma mila, ale moc sem si nepomohl pac vzdycky kdyz se me na neco zeptala tak jsem pul hodiny ( v tu chvili se mi to aspon zdalo :) ) premyslel nad tim co vlastne chtela a potom dalsi pul hodiny daval dohromady odpoved no a nakonec jsem si rek ze uz stejne nema cenu odpovidat tak jsem na ni jedno blbe cumel :) .Samo, ze si toho vsimla :) Ale byly to zajimave stavy potom to ze me zaclo vyprchavat jak jinak takze nakonec vse dopadlo dobre a nema cenu uz o tom psat :) Tohle bylo moje prvni a posledni depkovske zhuleni .Od te doby hulim 3 roky uz a je to v pohode vetsinou bez depky.
Trapan Šmírák
Viděli jste film Vládci loutek?

Pro ty, kteří ho neviděli (ostatně, je to docela průměrnej americkej sci-fi film):

Kdesi v USA (jinde totiž lítající talíře nepřistávaj) přistálo UFO. No a pak se začly dít divný věci. Lidi, co se tam chodili koukat zblbli a agentka, která to vyšetřovala, zjisitila, že se jí nekoukaj na kozy. Posléze vyšlo najevo, že maj ty napadený lidi na zádech takovou potvoru, která se přes míchu napojila na nervovej systém. Ta potvora pak člověka bezvadně ovládala a předávala informace (tj. zážitky, vědomosti, zkušenosti apod.) "centrálnímu mozku" těch emzáků... Docela rychle se to šířilo, než udatní agenti (v té době už silně paranoidní - nemohli tušit, zda jejich kolega taky nemá slizouna na zádech) nakazili všechny encefalitidou a emzáci pochcípali.

No to jen tak na úvod. Teď k historce:

Šel jsem v Olomouci z turnaje ve fotbálku (hulili jsme až moc a AK-47, takže jsme vypadli hned záhy). Čekala mne asi 20ti minutová cesta do Dogy. Hned první člověk, kterej mě potkal se na mne divně koukal. Začla paranoia... :eek: Asi v půlce cesty jsem začal zdrhat. Největší šok byl, když jsem potkal před nádražím vojenskou hlídku (v tu chvíli mi nedošlo, že Sigma s někym hrála), tak jsem začal zdrhat ještě víc. Skončilo to docela špatně, vlítl jsem před (!!!) policejní auto, který jsem samozřejmě neviděl a dostal sprcunk, jak sviňa. Samozřejmě sem byl vyklepanej, že se budou vyptávat, co se děje - páč kdo běží, je podezřelej - takže jsem koktal úplný nesmysly. Naštěstí to dopadlo dobře. Ani nevim, jak sem se dostal do tý Dogy. Jediný, co vim, že jsem si tam ještě 2 - 3 jointíky dal a pak temno. Výmaz...
acid.hack
Tak dneska sem si an 1 zátah přečet všech 24 stran zážitků. Já jich taky má pár ale ten co se mě stal.... No posuďte sami:
1, Začalo to tím, že mě ve skleníku vyrašil samec. Co jinýho s ním, než ho zmlíkovat, nebo na kompost. Zmlíkovat!, rozhod sem se. Dal sem kámošům kytičku a oni mě připravili mlíko (v té době sem nevěděl jak se to dělá). Pak jednoho dne mě brnk, že prej to má uvařený a je brutus. neváhal sem a zajel k němu do bytu. Bylo tam pár neznámejch lidí, kteří si pochutnávali na mým samcovi. No prostě OK. Dal sem si tak dvě decky. A řek jim, že mě to určitě celý sjely a mě nachali jen 2 decky. Pan kuchař vytáhl ještě další asi tak 2 decky. Já to skopl. A čekal a čekal. Moc dlouho sem čekat nemusel a cítil to krásný uvolnění : fšak to znáte. Už sem tak trochu i nevnímal a v tom mi kámoš řek, že su prej hroznej bos, když sem skalil 4 deci. Oni prej měli jen 2 a byli na kaši. Z vypětím všech sil sem se zamyslel a vymysel sem to, že když oni po 2deci nemůžou chodit co pak já. Výsledkem mýho usilovnýho myšlení bylo jít co nejdřív domů (tušil sem, že bych už nedošel a přijí domů ve dvanáct a dělat hůůůůůůů na celý mini město se mi nechtělo). Tak sem "odešel"(ono se tomu už chůze ani říct nedalo). Ha výtah. No to nebude snad problém. Vejdu do výthu a zmáčku čudl. Nekonečná klaustrofobní cesta dolů. Výtah zastavil. Kurva co to nejdou otevřít dveře. Začal sem hystericky bušit ne dveře výtahu ale nic. Nic. byl sem s nervama v prdeli. Zmáčkl sem jinej čudl. Výtah se naštěstí rozjel a já kusil otevřít dveře. No hurá. Vyjdu ven z paneláku. No jo kurva.. Kde to su. Tady sem nikdy nebyl. (v reálu byl). Nikdo kolem a tak sem chodil pár minut po sídlišti, když sem konečně uviděl záchytný bod. Ano HOSPODA. Hurá
Dobrý a teď popíšu nudnou cestu domů a pak už konečně ten průser
Belhal sem se domů a tom kolem mě profrčelo fáro a z něj vystoupil zástupce ředitele. Já byl na kaši a šel sem zhrbenej(ani nevím proč mě to napadlo, ale prostě sem šel v pravým úhlu.) On na mě civí, já civím na něho(klasika). Rači sem se nesanažil pohybovat, protože kdyby viděl můj motinoh, v té době by mě asi vyloučil ze školy. Po několika minutách stání a civění sem se dostal na křižovatku, která se mi VYPLA (jo znáte ten oraz po vypnutí staré televize. Takový jak se celej obraz stáhne do takový tý čáry a pak zmizí.Přesně to se mi stalo, vypla se mi křižovatka) No nic ještě sem potkal asi všechny sousedy co můžu mít ( samozřejmě, že sem nevynechal usilovné civění do blba, teda na sousedy ). Došel sem dom a rodičům sem se rači ani neukazoval. Lehl sem do postele a začal haluzovat. Do této chvíle pohoda a klasika. To co se začalo teď odehrávat to.....
No prostě sem si lehl a zaslechl sem hádku našich rodičů. Vypadala jako obyčejná tuctová hádka. A najednou slyším jak začínají lítat hrnky a hlasy mých rodičů přibírají na síle. A v tom to slyším "Áaaaaaaaa". Vypadalo to, že otec asi zlomit matce ruku a ta řvala asi tak 5 minut. Pak zase se začali hádat a vypňovali hádku sténáním mé matky. A zase nádobí asi po něm flákla hrnec. On jí zas něco udělat a ten řev se rozléhal po celým těle. Byl sem propocenej jak prase. Tep 200. Bylo to příšerný nevěděl sem co mám dělat ten řev byl ukrutnej. Pak to vypadalo, že to přestalo a v tom sem zas uslyšel, že nejspíš drží fotr mamčinu ruku nad sporákem a ona hrozně řve a sténá. No prostě běs. Už sem šílel. jediným řešením bylo tam vlítnou a něco udělat a zastavit tuhle nekonečnou hádku s mým zasraným otcem. Možným řešením bylo, že taky vezmu vzduchovku, co byla ve sklepě, a nabiju ji průstřelnýma diabolkama(ty sou 2*-3* účinější než obyčejný). Chtěl sem ale nejdřív obhlídnout situaci, než tam vlítnu s nabitou vzduchovkou a začnu vyhrožovat otci, ať nemlátí mamču ( poněvadž sem byl v pi.., tak bych stejnak trefil akorát velký howno). Sešel sem dolů z pokoje a vidím, že matka se koupe. To mi ňák nesedí. "Jdu" do kuchyně a otec se zrovna ládoval zmrzlinou. No prostě spokojená rodinka. Uklidněn se vracím do postele. (ještě, že sem tam nevlít s nabitou vzduchovkou). A zase ukrutnej řev a sténání, hádka, která mi lezla i do těch nejmenších částí buněk těla. Usnul sem. Ráno sem se probudil a slyšel to samý asi hoďku na to se vše uklidnilo. Jakštakš sem vstal z postele a dobelhal sem se do koupelny. Kouknu se na sebe. Mokrý hadry, rudý oči, mastný vlasy. Jedním slovem úplně v pi.. . Ještě celej ten den sem byl tak trochu mimo.

Já vím, to co sem prožil se nedá slovy popsat. Jen se zkuste vžít do situace ve které váš táta láme ruku mámě a ještě ji drží nad plynovým hořákem. A ten její řev...

No to byste neslyšeli co sem nakecal o trávě, že ji sklidím už teď...dám na kompost...
Hádejte na co sem měl za 14 dni od události chuť no ano na mlíko.
Teď je to už nějakej čas od té události a s nechutí na to vzpomínám.
Děkuji, že jste mě poslouchali a mějte se fajn a moc to nepřehánějte...

[Edited by acid.hack on 11-07-2002 at 07:14 PM]
Al-Ban
Tak to je teda brutal. Přečíst všechny příběhy na jeden zátah a ještě přijít s takovym hororovym tripem, to se jen tak nevidí :eek:. Úplně mi běhal mráz po zádech, brrr. Káčko jsem ti už dneska dal, ale tohle si musim poznamenat ;).
Graetar
acid.hack: K+ jako cena útěchy. Ale je to hustý - na to se dá použít snad jenom Al-Banův smajlík: :eek: S mlíkem radši opatrně, osobně jsem s ním problémy neměl, taky ho potom, co jsem si dal jednou asi tři deci (samci ;)) a měl jsem dojem, že levituju (jinak pohoda, žádnej horor), piju dost opatrně.

Ale abych taky připojil svůj skutečně nejhorší zážitek s konopím:
Bylo to loni asi v polovině června. Vyrazili jsme se známými na malou akcičku, na níž hrál jeden systém. Na techno jezdívám poměrně zřídka, tak třikrát do roka, ale tady jsem nesměl chybět. Byla to spíš "domácí" záležitost, většinou známí od nás (včetně systému). Vzhledem k tomu, že se jednalo o akci speciální, domácí, tak jsem se před odjezdem náležitě vybavil. Dorazili jsme před začátkem, postavili stan, najel agregát a začala legrace. Prostě pohůdka.
Po chvilce jsem vytáhl na světlo večerní svou starou dobrou dýmečku. Nacpali jsme ji, vykouřili v několika lidech a za chvíli už jsme si zvesela houkali. Jenže... Poměrně brzy se ozvalo: "Dobrý, ale ještě musíte ochutnat tohle." Další dýmečka... Netrvalo to dlouho a šla třetí... Ufff! Sice už dávno nejsem příznivcem těhle ultrazmašťovacích záležitostí, navíc na technu mám tendenci hulit daleko míň, než u jiných druhů hudby, ale situace se tak nějak vyvrbila ;) a dlouhou chvíli to byla pohoda.
Následujících asi pět hodin (kdy už naštěstí nikdo hulit nechtěl) jsem se měl fajn. Bavil jsem se s lidma (a kupodivu to i docela šlo :)), vrtěl jsem se na place, koukal na fireshow, baštil tousty, dal si asi dvě pivka. Jediný, co mě trochu vadilo, byl dost ostrej stroboskop, jinak všechno eremü...
Asi ve dvě hoďky v noci se dost radikálně změnil set, a to mě dostalo. Rozjela se hluboká basová linka a do toho pomalejší, ale o to údernější beat. Ještě pořád jsem byl úplně haló, takže brzy mě tahle kombinace stroboskopu, basu a beatu, který se, jak jsem zjistil, v podstatě shodoval s mojí srdeční frekvencí (brrr, nejspíš už to někdy většina z vás zažila, ale je to fakt hnusný) začala lézt na mozek. A to jsem ještě nezmiňoval takovou pěknou vychytávku, kterou tam kluci měli: na zemi seděl takovej mechanickej asi půlmetrovej techno-brouk :), místo očiček sem a tam se otáčející reflektory. Moc se mně sice předtím líbil, ale v týhle chvíli to jenom přihřálo polívčičku. Vzpomněl jsem si na všemožný cyberpunkový a sci-fi vize a říkám si: "Hergot, vždyť mi už v tom normálně žijeme." Na jednu stranu mě to docela ohromilo, na druhou stranu jsem si vzpomněl i na ty temnější stránky těhle proroctví (androidi, biotechnologie, chipy v palici... :)). Další a další otázky vyvstávaly, kupily se mi v hlavě a za chvilku jsem v ní měl pěknej bordel. Všechno se mi začalo motat a hodně jsem to nevydejchával. Brrr, hustý - takováhle schíza se dost špatně popisuje, ale jak je vidět z příspěvků v tomhle threadu, tak si to nejspíš většina z vás dokáže představit.
(Omlouvám se za ukecanost, ale už se to chýlí ke konci.) Kupodivu jsem i v týhle situaci neztratil duchapřítomnost a začal jsem "ómovat" :) - "Je to dobrý, jsem na kaši, nepanikařit, jdu domů vyspím se z toho." Zabralo to, trošku se ulevilo. Ještě jsem se normálně rozloučil s kámošema, což mi v tý chvíli připadlo bezmála jako hrdinskej čin, ale pomohlo to, protože jsem aspoň spadnul zpátky mezi lidi. Když jsem odcházel, tak tam zrovna ještě pro zpestření přijeli cajti :), ale všechno už bylo OK. Poté už jsem jenom absolvoval desetikilometrovou cestu pěšky domů. Měsíček, hvězdičky, chaloupky, štěkající psi - prostě krásně jsem se odreagoval.
Ráno už to bylo dobrý, jenom mně ještě trochu hučela hlava, ale to je po takových porcích konopí normální. Pravdou je, že ani na konopí, ani na systémy jsem sice nezanevřel, avšak prvního špeka jsem měl asi po čtrnácti dnech a na technu jsem byl až v listopadu (ten samej systém - a bylo to skvělý ;)).
Takže to je moje historka, v mém huličském životě dost ojedinělá a výjimečná jak svojí intenzitou, tak ne zrovna ideálním průběhem. Připojuji se tedy k ostatním - stále platí ono známé "Všeho s Mírou!" :D :smoker:
mata
Nikdy nezapomenu na jednu cestu autem.
Byli jsme u rybnika, uz byla tma, zahulili jsme, sedeli a vychutnavali to ticho a pohodicku...
No a pak ze pomalu pojedeme domu... ale jakmile jsem sed za volant a rozjel se, zacaly ty nejhustsi halusky... Pres cestu mi prebihaly tygri, lvi a dalsi podobna havet:-)) Stromy okolo horely, ja se s autem chvili vznasel nad silnici a chvili se ponoroval pod zem... Pak z horiciho krovi pred nami vystoupila nejaka stara babka a vrhla se mi pod kola... Zarval jsem, zaslap brzdu a strhnul volant na stranu, abych se ji vyhnul...
No a pak jsme milou skodovenku pul hodiny dobyvali z prikopu...
Graetar
Abych nezapomněl - v tu osudnou chvíli se pochopitelně dostavilo "promítání", takže jsem se nachvilku ocitl ve víru města ve stylu a la Blade Runner. Zajímavý, ale zároveň jsem z toho byl pěknej mimoň...

Jinak, jak se zpětně koukám, některý zážitky v tomhle threadu jsou vynikající. "Nejbrutálnější" zážitek jsem si sice vysvětlil jako ten nejdrsnější v tom horším slova smyslu, ale je tu dost pohodovejch haluzí, úletů a podobně. Těch mám taky spoustu...

Třeba jednou, když jsme šli s kámošem po Můstku, a najednou povídám: "Hele, to je divný, slyším nádražní rozhlas?" Vyvalil na mě oči a pak jsme se tomu rozřehtali - přece jenom nejbližší nádraží je odtamtuď asi kilometr a slyšet není pochopitelně ani "ň". Přesto jsem zřetelně slyšel: "Na třetí koleji ukončete nástup do rychlíku číslo xxx Cassovia ve směru xxx, pravidelný odjezd v xxx. Vlak je připraven k odjezdu..." (Z toho bych usuzoval, že to bylo z Hlavního, protože Cassovia z Masaryčky nejezdí... :D).
Graetar
Trapan Šmírák: Hele chlape, jak dlouho už chodíš do Dogy? Možná, že se známe a ani o tom nevíme... ;)
acid.hack
Greater: Jsem moc rád, že sem to napsal. Moc se mi ulevilo. protože v čera jak sem to psal mě z toho ještě naskakovala husí kůže a bylo mě divně na duši. Musel sem to prostě někomu říct. Tvůž zážitek z techna a to zamyšlení s těma terminátorama a umělý inteligenci. To je fakt k good.
Graetar
No v tu chvíli to moc good nebylo - skočila na mě slušná paranoia. Ale naštěstí jsem se z toho rychle vysekal.

Zřejmě jsem trošku zaspal dobu a zarazil mě technologickej pokrok... ;)
Graetar
Pak mám ještě jeden dost ostrej zážitek, kterej byl naprostou haluzí, i když se reálně udál. V téhle souvislosti by mě docela zajímalo, jestli to tenkrát viděl někdo z groweru taky.

Bylo to začátkem srpna před dvěma léty (2000). Šli jsme s kámošem do města (Praha) a na závěr jsme skončili v Akropoli. Bylo tam poměrně narváno, jako ostatně vždycky, ale ještě se pro nás našlo místečko u stolu, kde seděli nějací Amíci. To, co jsme brzy uviděli, je poměrně neuvěřitelné, ale viděla to celá Akropole a obsluha mi všechno po několika dnech sama (za střízliva) potvrdila. Ale abych se vrátil k onomu večeru. Dali jsme se s Amíky do řeči a zjistili jsme, že jsou někde z Ohia a zrovna cestují po Evropě. Asi týden předtím byli na dva týdny v Amsterdamu, týden nato směřovali na čtrnáct dní do Budapešti. Klasika. Byli to pohodáři, brzy jsem ubalil špíčka a dali jsme si do trumpety - spíš jen tak do klidu, než nějaké konopné přebory... :smoker:

Chvilku jsme ještě v dobré pohodě klábosili a pak se stalo něco. Jeden z nich povídá: "Něco vám ukážu." My že jo a začali jsme pečlivě sledovat jeho počínání. Nejdřív si od někoho vyžádal pětikorunu (vrátil ji :)). Položil si ji na konce prstů ruky položené dlaní nahoru. Ta mince mu sama od sebe (!) začala klouzat nahoru k zápěstí... Říkáme si: Hmm, dobrý, zajímavej trik. Jenže on tu pětikorunu vzal, vyhodil do vzduchu a ta potvora mu zůstala viset (!!! :eek: ) ve vzduchu mezi rukou vespodu a tou, kterou měl teď nahoře. Znovu - jedna ruka dlaní vzhůru kousek nad stolem, druhá půl metru nad ní, a mezi nimi levitující, rotující pětikoruna. Ufff! Tak to už bylo silnější kafe, ale tím to nekončilo. Někdy v téhle chvíli jsme si taky uvědomili, že má na ruce spousty masivních kovových prstenů, s kterými si hraje (???).
Potom vrátil bůra a řekl si o papírovou padesátku. Chvilku ji skládal, takže mu nakonec vytvořila špičku. Bankovku si postavil tou špičkou na bříško ukazováčku. Samozřejmě, že tam kolmo stála :rolleyes:. Chvilku si s ní hrál a potom svěsil ruce volně podle těla, a milá padesátikoruna zůstala ve vzduchu asi třicet centimetrů nad jeho klínem :eek: Lidi tleskali a valili bulvy.
Potom začal z jiného soudku. Nechal si z baru přinést slánku, odšrouboval víčko a sůl si nasypal do svinuté dlaně. Udělal nějaký čáry máry, otevřel ruce a sůl byla beze stopy pryč. Pak zamával rukama ještě jednou a z druhé (!) ruky se mu začala sypat sůl... :eek:
Tohle už korunoval jenom takovou legráckou, kdy měl na kousku účtenky napsáno rukopisem nějaké jméno. Ten obdélníček rozcupoval na kousky, jeden růžek vyndal stranou, a zbylou drť si nacpal do stočené dlaně. Udělal lup! - papírky zmizely, lup! - v druhé dlani se objevil původní obdelníček s původním rukopisem. Vtipné bylo to, že mu chyběl ten odstraněný růžek a na papírku byly vidět přehyby v místech, kde byl roztrhán.

To, že se mu červeně rozsvěcel prst, nebudu rozvádět, ale jeho organismus z té voperované žárovičky určitě nemá radost :) Seděli jsme tam asi tři hodiny a Dave (tak se jmenoval) to opakoval pořád dokola, takže už jsme si na to později víceméně zvykli. Zdržoval se tu asi na dva týdny, tak by mě docela zajímalo, jestli tuhle osůbku nezahlédnul někdo z groweru, bylo by to klidně možné.

Haluz to nebyla, ale vysvětlit si to pochopitelně nedokážu. Mám dvě teorie: 1) Iluze - je to nejpravděpodobnější a už jsem viděl leccos, i když ne ze vzdálenosti půl metru... 2) Nadání dosud nepoznanými silami - typu ohýbání lžic apod.; to by však příliš nevysvětlovalo některé triky, co předváděl.

Omlouvám se za rozvláčnost, ale ten člověk byl fakt hustej :)
Bad.Trip
No ya kazdopadne netrumphnu Matrixowskyho amika predvadejiciho maximalni halouzky, yen chci prispet svou troskou do mlyna a podelit se se svym bruntalnim zazitkem.
Zhruba pred mesicem jsem jel se svym nejlepsim kamoshem na Vranov trochu si uzit volna a taky cerstwje sklizene kyticky :). Jeli jsme mym autem v piatok dopoledne a tesili se na free-time, kterey nas dle naseho ocekavani ocekaval :).
Vzhledem k tomu, ze kamosh by se jako zavoznik zivit nemohl, zabloudili jsme dosti drsnym zpusobem a skoncili v kempu, kterej nebyl na mape a kterej nigdo v okoli Vranova nezna :). Ubytovali jsme se a ihned vyrazili prohlednout si okoli a taky zjistit stuff vjeci v dymce....:
Jen co jsme vlezli do lesa, odpalili jsme kotlik a cekali, co bude dal. A bylo.. V domeni, ze se nachazime v hloubi lesa jsme se pod silou THC kolujiciho v nasem krevnim obehu zacali silene smat a asi ze vzdalenosti jednoho metru na sebe rvali, ze je super ze nas tam nikdo nezna a ze nikdo nevi, ze jsme sem vlastne prijeli jen zahulit. (Tou dobou jsme se nachazeli cca 10 metru od zacatku lesa a asi 15 metru od obydlenej chatek z lidma, kteri fsichni sedeli pred chajdama :( = Haluz No1)
Asi po ctvrdhodine, kdy jsme uznali za vhodne pokracovat smerem k vode, jsme si kazdy nasbirali sisky a sli. A sli. A sli. Jenze ja po chvili zjistil, ze se nebavim s kamosem ale s jednou obzvlast krasne vyvinutou siskou, kterou jsem se rozhodl navzdy opatrovat....
Abych to zkratil, jedna haluz stihala druhou, sance na navrat do normalniho sveta jako by pro nas neexistovala. Vubec jsme nedokazali kontrolovat hlasitost naseho projevu, v lese jsme si stihli rozbit drzky, pul hodiny se tomu smat, ja ztratil svou sisku, pul hodiny se mnou nebyla rec, jelikoz jsem zjistil, ze jsem nezodpovednej, vratili jsme se do kempu, pozadali, jestli bychom mohli dostat zpatky penize, ze pojedeme pryc, odjeli jsme pryc, vratili jsme se, protoze tam kamos nechal penezenku, divali se na nas jak na kriply, odjeli jsme, vratili jsme se, protoze tam kamos nechal zbytek huleni, divali se na nas jak korunovany kriply, odjeli jsme....
A kyticka pusobila dal...
Ztratili jsme se v okoli Vranova, vubec jsme nebyli schopni zjistit kde jsme, nakonec jsme zaparkovali na poli u lesa, po deseti minutach jsem dostal zkrat, nacouval do krovi, kde jsme zustali do rana.
Vzbudili jsme se v osm rano, motor bezel, hralo radio a my se hodinu smali tomu, co jsme to za idioty :)))).
...a pak ze nerostou :)...
Tak se s Vámi musím podělit o jeden zážitek...nejde sice o něco brutálního ale je to celkem prdel:)

Bydlím v okrajové části města,takže jsem při cestě do centra odkázanej buď na svoje nohy,autobus nebo na káry kamarádů.Měl jsem dohodnutou schůzku s lidma který znám už delší dobu,prostě kámoši kterejm říkám "píčo" a berou to ok;) Pěšky se mi vůbec nechtělo,tak jsem si vychytal autobus.Jel asi kolme púl osmý večer,nebo nějak tak.Doma jsem našel v mojí super tajný krabičce na stole:) půlku nedokouřenýho brčka,jaký to ale stěští...jeeee...beru ho do kapsi a jdu s cígem v ruce na zastávku.Je to cestou z domu tak 5minut chůze.Zastávka se nachází v půlce kopce,bydlíme vlastně na hoře;)a autobus jede na zastávku ze spoda-nahoru a vždycky se vynoří ze zatáčky která je v půlce kopce hned před stejšnem.
Zastávky jsou v kopci dvě,jelikož k nám jezdějí autobusy dva.Jeden jedním směrem a druhý druhým směrem;)Jen na jedný zastávce je místo k sezení -lavička.Navíc je zakrytá a tu dobu zrovna pršelo,tak že mi přišla více vhodnější než ta druhá-nezakrytá.Bohužel tahle je na druhý straně,tak že se pak člověk musí zvednout,pokud čeká na ten druhej,přeběhnout silnici a čekat až přijede bus na tu druhou,jinak by to nestihnul.
........Tak že já jsem dorazil na tu zakrytou lavičku,na tu naproti,jinak je i kousek níže,a seděl tam asi o 10 minut dřív před příjezdem autobusu.Příju sedím čumím,a najednou mě napadne že mám v kapse ten kus špeka.Jeee tak ho odpálím a vyhulím.Fajn,jsem zkouřenej a sedí se mi skvěle.Sedím a sedím.V tom vyjede ze zatáčky auto,malý městský.A jeden 30km/h.Ono se v našem kopsi má jet 30,ale nikdo to nedodržuje,jelikož je to takovej rychlej kopec;)A já čumím že jede tak pomalu.No nic sedím dál.Po chvíli vyjede tranzit a zase jede 30km/h.Si říkám ty krávo jsou divný.Sedím dál ....a najednou vyjee autobus a zse 30km/h.Ty krávooo...já sedím a čumím...proč jedou tak pomalu......Jsou divný....a já taky....autobus čeká na zastáve a já čumím že jel tak pomalu,autobus ujíždí a já si uvědomuju že jsem s ním měl jet:) Tak se zvedám a zdrhám za nim,on zastavuje a já nastupuju:) čumim jak debil a ptám se ho proč jel tak pomalu,on na mě čumí jak na magora a říká "šetřím benzín";) a já ho vůbec nestihnul a uvědomil jsem si že jsem zhulenej magor a radši si jdu sednout......pak jsem ještě vystoupil o zastávku dál než jsem měl,jelikož jsem zapomněl že mám vystoupit.....

No jo hulení je fajn....tak že hlavně tu prdel ;)

měj te se hezky a užívejte,protože užívat si jde pořád a všude;)
Lina
Zazitku mraky,ale vzdy me znici TV NOVA s tema svejma brutus poradama...Walker Texas ranger atd...
prdow
tv jenom obcas.. neni to zdrawe :D
ted se me zdal dobry sen po huleni.. jestli jste nekdo zazil lucidni sneni tak vite jaky to je , ja osobne si to pamatuju jako kdyby se to opravdu stalo... skoda jenom ze to moc dlouho netrwalo, pze jakmile sem si to uvedomil tak me zacali v myslenkach litat fsechny mozne wjeci co bych mohl v tom snu skusit a v ten okamzik me do toho v tom snu neco silenyho vlezlo ze sem se do toho zas vratil a nebylo nawratu:)
ale je to supec :slizoun:
garfield
Ja mam take jeden dost brutalni zazitek :o) Jedeme takhle s kamaradem v aute kolem pulnoci jednou vylidnenou plzenskou ctvrti a nejednou me ten muj kamarad povida "Videl jsi to?" ja na to celkem nechapave "A co jako?". Kamarad tedy nevahal a na dalsi krizovatce auto otocil a pak jsem TO uvidel i ja. Na chodniku sli pochodovym krokem vyrovnani v rade tri RYTIRI. Fakt nekecam, meli nalestene brneni, dratene kosile, prilby, mece a stity! 8-)
TheHempCultivator
No to já sem se teď asi před tejdnem zkouřil svym skérkem (z pod-úsporek –viz moje skříŇka – je toho možná málo ale stojí to za to) a bylo to fakt dost brutální. Dali sme jointa no a potom sem šel doprovodit kámoše, kterej už musel jít domu, na sídliště. No a po cestě to začalo. Nejdřív se začalo tak nějak stmívat obloha rudnout až černat, začal foukat takovej zvláštní nepříjemnej vítr a vypadalo to jako konec světa.ARMAGEDON. Fakt hrůza. No a najednou sem před sebou uviděl takovej povrch jakoby takový obrovský bubliny (něco jako v tom portálu v Hvězdný bráně ), vypadalo to jako kolmá vodní hladina zespoda (viz akvárko), jako z ňákýho Sci-fi. No a když jsem tim prošel tak se najednou uplně rozjasnilo,vysvitlo slunce a všechno bylo najednou takový hezky barevný, světlý, barvy se rozjasnily ovíval mě takovej jemnej příjemnej vánek no a prostě všechno bylo v pohodě.Všechno v tom světě tý bubliny mělo svůj řád, jako nějaký obrovský mraveniště nebo úl (čímž vlastně svět je), všichni ty lidi jakoby někam směřovaly, všichni na jedno místo a přece každej jinam.Ty lidi co kolem chodily mi připadaly jako že sou vystřižený z papíru a pohybujou se na jakoby takovejch „táhlech“, jakoby celá planeta byl takovej obrovskej a hrozně složitej stroj kterej by hejbal se všema lidma a ovládal všechny jejich pohyby. No a pak sem eště někam jel, a to bylo eště mocnější. Vzal sem si s sebou totiž wolkmena s takovym psycho-hardcorem, no LVMEN se to menuje (Lat. Světlo, V se čte jako U) a dost často to zkouřenej poslouchám. Šel sem ňákou ulicí a kolem mě lítaly takový černý démoni , občas do mě nějakej i vrazil a já sebou pokaždý trhnul (Lidi na mě koukaly dost divně - no já sem asi taky dost divně vypadal). Ale vcelku vzato to byla docela pohoda, cejtil sem jak procházim takovym teplym proudem mejch myšlenek kterej se proplejtal s s tou hudbou a bylo to fakt dost inspirativní a spoustu věcí sem si při tom promyslel.

Vono se to fakt dost těžko popisuje, ale myslim že si to snad aspoň trošku dokážete představit.

Teda kdybych si to nevypěstoval sám tak bych snad ani nevěřil že to bylo jenom hulení (i když sem nic jinýho zatím nezkoušel) .

Hele možná už sem to sem někdy psal ale nezdá se vám, že se nejvíc zkouříte vždycky svým vlastnim kouřenim? No mě jo a vysvětluju si to tak, že tim jak se vo kytičky hezky starám, povídám si s nima a pořád se na ně chodim dívat tak se mi za to teď vodvděčujou.No nic. No né že by tohle byl zrovna můj nejbrutálnější zážitek (taky si na všechny teď už snad ani nevzpomenu), ale jeden z těch nejzajímavějších určitě jo.

P.S.: Hele už ste někdo zkoušel jít zkouřenej do planetária ? No já tam zejta du tak uvidim. Myslim že by to mohlo bejt celkem hustý.Naposled sem tam byl se školou a to už je dost dávno ale vzpomínám si že to bylo fakt vostrý a eště když to umocnim tim pálem tak by to moh´ bejt celkem zajímavej úlet.





ploski
Mno .... muj prvni zazitek s hulenim byl mozna i tim nejzajimavejsim :)

Po zrusene silvestrovske axi mi zbyl pytlik huleni. Ja v te dobe vubec nevedel, jak na to, ale tak nejak jsem zvladnul ubalit speqa a sel ho odpalit. Bylo to kousek od domova (~5 minut pesky), u koleji, kde jezdi sem-tam vlaky. Bylo asi 5 hodin, tzn. uz se stmivalo. Dal jsem speka a rikal si, ze to je nuda, ze to nic nedela. Pomalu jsem se ubiral smerem domu. Pred sebou jsem mel v dalce poulicni osvetleni nejake dalnice ... najednou jsem si rikal, ze ty svetla jsou vlastne svetlama na nejakem letajicim UFO taliri. Pak mi to uz prislo jako samozrejmost, ze nekde kilometr prede mnou je ohromny ufo (independence day hadr) a - uz slusne zmatlanej - jsem se rozhlizel kolem sebe. Najednou jsem si pripadal, jak ve hre stylu "hidden & dangerous" - vlaky, sero, reflektory, ktere jakoby mne hledaly, apod ;)) Dokonce jsem misto keru videl shrbeny nemecky vojaky ... ale fsecho v pohode, zadnou schizu jsem z toho nemel. Pak jsem se na dlouhou dobu zastavil na cesticce vedouci mezi kolejema ... chodil jsem se zavrenejma ocima, apod. :)) Cesta domu mi trvala asi 1/2 hodiny, pak jsem si doma lehnul na postel. Tam jsem mel pocit, ze za mnou chodi rodice a porad mi neco rikaji, ale nikde nikdo nebyl. Nakonec jsem asi po trech hodinach slusnyho tripu usnul .....
ploski
btw jeste mne napada, ze jsem se taky jednou perfektne vyhulil a vyrazil do petrinskeho zrcadloveho bludiste ;)))

asi jsem tam vypadal dost silene, mezi davy turistu,.... stal jsem u zrcadlove steny a koukal nekam hluboko za sebe a za roh a desne se tomu smal (to vsechno sam!). Pak mne uplne dorazila ta mistnost s krivejma zrcadlama ;))
Gusse
Ras sme isli cela skola na vistavu Koneco v Blave a s dvoma spoluziakmi smes brutalne odpalili a robili blbosti ale najvacsia haluz dna bola ked som sa sam prechadzal po vistave(v budovach s vela miestnostami) tak som presiel okolo niecoho co som myslel ze je zrkadlo presiel som este asi tri kroky a vratim sa zhrozeny ze preco sa v tom velkom zrkadle nevidel a tak som tam v ulicke medzi ludmi zacal robit grimasi skakat drepovat vyplazovat jazyk... a naraz od tial vysiel chlapik zacudovane cumim a to bol otvor do druhej miestnosti a rychlo som sa od tial cerveny pakoval.
Trapan Šmírák
Nebyl jsem asi samotnej z Groweru, kdo byl letos na Czechteku. Jo, jenže sem tam kromě Graetara nepoktal nikoho (a s Graetarem sme se domlouvali, že?). Přijeli dvanácettrojkou s gaučem na střeše, ten vyvalili na pole a pohoda. Noc ze soboty na neděli se nesla v duchu poetickém - čili asi následovně.

Několikeré hulení (ještě odpoledne mlíko)...

O půlnoci papír...

Pak jsme se ztratili...

No a ráno - lidičky - sme se našli - natočili gauč k východu a to ste nežrali. Vyhulený jak dobytci sme seděli, čuměli na tu kouli, jak si to hasí nahoru, banány pod nosama - prostě (no, teď mě napadá - kdo to nezažil, tomu to asi moc brutální nepřijde, ale Graetar mi jistě moje slova potvrdí, co?) P O H O D A !!!

A měli ste vidět ty lidi - 15000 vyhulenejch na jednom místě - ses jenom koukal, jak všichni červený vočíčka, buddhistický úsměvy a 5 buřtů v sobě... :)

No, ehm, sem nějakej ukecanej... to jen tak na okraj...
mllock
tak se s vami musim podelit o jeden zazitek: Jednou si takhle prijedu dom z koleje a pockam az vsichni pujdou spat.. obvykle uz nikdo dolu do obyvaku nechodi. Vylezl jsem na terasu a brutalne jsem se zhulil (aby me nalada nejakou tu chvili drzela) ,no model to byl fakt vytecnej a kdyz to slusne najelo (jeste jsem porad vykejsaval venku) ,tak prisla do obyvaku matka ,ze nemuze spat :( (Bylo to nekdy v lednu) A zacali otazky ,co delam v mrazu bos na verande.. Znam matku a asi bych se z toho jen tak nedostal.. Tak me napdla sqela vec jak se z toho vylhat, mel jsem veci v pracce a tak jsem sdelil ,ze jsem si dosel pro susak na pradlo :)))), cimz jsem myslel ,ze je vse vyreseny.. No a matka se jala mi s pradlem pomahat . (to uz jsem se sotva drzel na nohach, oci rudy jaxsvine a muselo to byt cejtit... nechapu jak to matka tenkrat nemohla poznat! Tak jsme asi 10 minut veseli pradlo v obyvaku a vesele konverzovali,uz me to bylo fakt jedno, jelikoz jsem to uz tak uplne nemel pod kontrolou. Pak jsem radsi odpadl a zapnul telku a doufal ,ze mati pujde konecne chrapat. Vykysnul jsem si na nejakym filmu, fakt me to bavilo a ani nevim ,kdy matka odesla. (dodneska matka nic netusi)..
Trapan Šmírák
Tak to jo - tohle znám, když potřebuješ bejt nezhulenej a seš zhulenej... :)

K+ za to, že to nepoznala (teda, ale tvá máti asi moc dobrej čich nemá - ze mě je to dycky cejtit, jak sviňa a máti jenom: "Zases měl čmoudíky (tak ona řiká hulení)?" a já: "No, jednoho jointa..." a máti: "A nekouříš to moc?" a já: "Ne, jen občas..." a máti: "Jen aby!")
Gusse
To som si spomenul na prvu haluz z hulenia(asi pred 3 rolmi).Vyhulili sme sa s kamosom a ze sa ideme len tak flakat.Presiel som asi 20m a zastavil som lebo bola taka zima ze som vravel kamosovy ze som zamrzol.Nemohol som ani zmurknut a vravim ze co budeme robit ze ma musi odniest domou no haluz presla a ideme dalej.Teraz ta hlavna:Na zemi popri ceste bola hodena zelezna vanicka v nej akisi igelit a na nom tehla ktora ho predelovala akoby napoli,fukal vietor a ten igelit sa hibal.Boli sme od nej asi 5m a ja si vravim to je doba ked niaky jebli chudobny fotrovci poslu svoje deti okupat sa von(neviem preco ale vobec ma to nevzalo aj ked mrzlo a bolo 19:00 cize tma).Ako sme sa priblizovali tak vidim ze to niesu deti ale zerazane a oskubane morky.Proste som vydel ako sa tymi malimi kridelkami umivaju a santia vo vani.Na to som uz musel zastavit a vravim kmosovy:Ty k...t cum na tie morki aka sa lesknu.Ale on na to ci nejebe ze to je igelit ja sa pozriem este raz a uz som ho tam fakt vydel(a to som bol mozno 3m od vane).Takuto haluz som od vtedy nezazil.
mllock
Jednou jsem se pekne odpalil na koleji, mel jsem si jit pro nejakej zapocet z firemnich financi ,nebo neceho takovyho ,uz ani poradne nevim co to bylo. Rozhodl jsem se ze si tu absolutni kocku ,ktera nas na to mela (asi kolem 29 cerstva absolventka, studovala doktorandsky ,blondska ale fakt bozi :) ) ,ze si ji zkratka odchytim nekdy jindy. Peknej den na co se hnat do skoly.... pohoda.. tak jsem vyrazil do hospudky ,ze to prolozim nejakym pivkem a pokecam s lidickama. No nejak jsem se v hospode dozvedel ,ze ona kocka snad ma koncit a uz by tam nemusela byt.... Snad mela jet do nemecka.. zkratka konci na fakulte, tak jsem dostal schizu a vyrazil jsem totalne zmastenej do skoly, ze mi to jen bouchne do indexu a bude pokoj.. Jako vzdy desna akce, potkal jsem ji hned pri vlezu do skoly a vice mene jsme spolu sli vedle sebe dost dlouhou chvili na schodech (pripadalo mi to strasne funy, tak jsem se zacal strasne tlemit a ona si toho vsimla ,tak se otocila. :) A uz to zacalo, ac si s ni nikdo netykal ,tak jsem neumyslne prolomil ledy :) A uz se to ze me sypalo, ani jsem nemohl verit vlastnim usim co rikam :)))
asi neco v tomhle duchu :
cau ,hele ja musim od tebe dostat jeden zapocet
ona na to oki :)
no napises mi ho?
ona :a z ceho to bylo?
no fir. finance ,nebo tak neco v tom duchu
ona: mas tu index?
jo jo nekde tady bude

pak jsem vyndal index a ona mi ho nasmazila (psal jsem pred tim test a fakt jsem ho mel dostat)

prislo mi jen divny v tu chvili ,ze si to vubec neoverila (takze ,kdybych to nemel ,tak bych s tim pekne vychcal )

tak jsem jeste nadhodil ale to uz polotykanim :)
a to si to vubec nebudete overovat ,ze jsem to napsal?
ona: ja ti verim :)
a jeste se me zeptala jestli neco jeste nepotrebuju
no kdyz se to tak pekne vyvedlo tak jsem si rekl proc ne a nadhodil jsem neco ve smylu :
ty tu koncis ,ze ?
to bys mi mohla jeste nasmahnout zapich z ucta ,vzdyt ti o nic nejde :))
No zkusil jsem to a odvaznemu stesti preje, ac jsem to mel delat pristi semestr, tak jsem to dostal napred :)) bez testu ,bez niceho... :))
no jsem asi debil ,ale chtel jsem ji pozvat do kina, mozna by se taky zadarilo, myslimn s nikym nechodila, ale nejak jsem uz na to nemel... :(((( (ta by opravdu stala za to oj joj joj )
tak jsem se alespon vratil z5 do hospudky a poradne jsem se jeste jednou zmastil ,na kolej jsem dorazil asi az ve 4.00 rano.. ono se to preci jenom musi oslavit ,to se nepovede kazdy den.......
ps: stat se mi to dneska ,tak jsem ji snad vzal s sebou do hospody, poradne ji zhulil... a mozna :) myslim ,ze by to stalo za to.. jsem debil


[Edited by mllock on 02-08-2002 at 02:28 AM]
Graetar
Trapan Šmírák: Pokoušel jsem se udělat shrnutí CzechTeku ve smajlíkách a vylezlo mi z toho něco takovýho (ale nemám všechny potřebné xichtíky :o):

(Po příjezdu) Pátek :eek: --> :smoker: --> :) --> :D --> :D --> :zzz: (spánek) --> Sobota :) --> :smoker: --> :smoker: --> :D --> :zzz: --> :D --> :smoker: --> :mlíko: --> :frog: --> :čtvrttrip: --> :D --> :eek: --> :eek: --> :frog: --> :eek: --> :čtvrttrip: --> :D --> Neděle :sun: (východ slunce) --> :eek: --> :frog: --> :frog: --> :smoker: --> :frog: --> :smoker: --> :frog: --> :D --> :zzz: --> :) --> :smoker: --> :les: (chillout vycházka do lesa) --> :confused: (šachy v lese) --> :D --> :smoker: --> :D --> a domů!

Byla to velice veselá party... :D

snehulak
tak tahle vec se mi stala s mladou minulej tyden : uz hulime oba dva tak 4 roky takze jsme celkem zkuseni a vime co a jak.No tak sme podle navodu jednoho typka tady na groweru uvarili mliko z listu co jsem otrhal ve skleniku a taky jsem tam pridal trochu svy suseny stary travy.No v kazdem pripade jsem to asi neodhadl.Bylo toho asi ctvrt litru opravdu se nam zdalo malo :) no nebylo...ze zacatku to byla sranda doma jsme byli sami chlamali se poslouchali hudbu cumeli na psychedelicky plug-in a tak.dokonce byla chut i na sex.jenze po chvilce mi mlada rika ze ji je blbe.a zaclo to.lehla si s tim ze uz nemuze ani chodit ja zacal mit depku z toho ze ji je desne blbe.no a znate to totalni panika.zacal jsem si merit tep jestli jsem v poho a ani jsem ho nedokazal zmerit.furt sem rikal mlade ze to prezijem ze si musime pomahat no nejvic sem mel strach o ni ja to vzdy nejak preziju.chvilama jsem si rikal jestli tohle preziju a nezlbaznim se tak budu king :)) btw.pracuju na zachrance a premyslel jsem o tom ze jestli si budu volat sanitku tak to bude teda fakt super :) no 3 hodiny ty nejhorsi co sem zaposledni dobu zazil jsme prezili a potom uz to bylo ok klasicky dojezd zravka a vsechno v pohode celkem.jeste druhej den kdyz jsme jeli za jeji babickou to na nas jeji matka hned poznala ze nam neco je samozrejme sme se vymluvili na kocovinu po alkoholu jak jinak.reknu vam ale ze tohle se mi hluboce vrylo do pameti nejsem zaden depkar travu normalne vzladam uplne v poho hulim skoro kazdej den a tak, ale tohle jsme nedali.nevim cim to bylo asi to bylo spis psychicke nez ze by nam bylo tak fyzicky blbe.nevim proste ale na mliko nezanevru je to super.i kdyz neni nad to hulit ze slukovky.clovek to nikdy neprezene .
se mejte a hlavne pijte mliko s rozumem ! :)))
Ganja99
Brutalnich zazitku po huleni je mnoho,ale ted me napada jeden asi 3 dny stary.Sedime u pomniku v parku a hulime vsichni uz jsme poradne zkoureni bylo nas tam 7.A najednou kamos rekne at mu narvem jeste slukovku a druhy kamos (vlastnik vatry) ,ze ne.Furt ho premlouval a najednou rekl ze mu muzeme dat kazdy facku.Tak to sme brali vsichni,strasne nateseni jak se budeme smat.Kamos dokouril a museli sme ho vyplatit dostal ty nejvetsi facky co sme dokazali (skoro nejvetsi jak kdo) chytl se za hubu a dlouho nemluvil my sme z toho nemohli ja sem spadl na zem jak jsem se smal!SOU
Trapan Šmírák
:D

Ty voe, K+ za to, dlouho sem se takhle nezasmál (snad jen u Piškotovejch příspěvků... :) )... Škoda, že si jí do tý hospy nevzal... :(
Trapan Šmírák
Mám taky ještě jeden brutální... Kod zná v Olomouci Dogu, ten ví, že se tam jisté části (prosklený vstup) říká akvárko. Dají se tam zavřít dveře do hospy, takže se tam hulí (v hospě to pár lidem vadí)... No takhle jsme jednou odpoledne (na přednášky jsem se zas vysral) seděli, kalili už 5tý pivko a kámoš, že půjdem na špeka. Ať to ubalim. V Doze 5 a půl člověka a nikdo nechtěl jít... Tak jsme šli sami. Zrovna se mi podařilo ubalit docela velikýho (takovou tu raketu, co na konci sotva zalepíš, jak je tlustá) buřta, takže o zábavu bylo postaráno. Tak jsme zahulili a začli při tom kecat (jakožto tehdejší student informatiky jsem se začal s kámošem, kterej dělá správce sítě, logicky bavit o počítačích). Kecali jsme kecali... A docela nás to bavilo. Mezi řečí jsem smotl ještě jednoho a jelo to dál. No, řekli jsme si, že se půjdem dívat už na ten fotbal (měl začínat asi v 16:00 a my jsme v 15:45 poprvý zahulili)... No, vešli jsem do hospody, místo piva benzín a z fotbalu jsme viděli posledních 5 minut. Prostě časoprostorová díra - chyba v Matrixu... :D Haluz neskutečná, fakt jsme něvěřili, že jsme tam byli přes 100 minut - přišlo nám to jak 10... :)
drinker hulič
ganja99: taky bych ti rad rozbil drzku, vis to? to bych se pak nasmal... rek bych co si o tobe myslim, ale to bych to zase schytal, takze to necham bejt.

jeee, muj jubilejni 200 prispevek a takova blbost: tak to bych si mel asi rychle vzpomenout na neco brutalniho...

(memory sroting)

jo, tak to nebude primo brutalni, ale docela prijemna a dodnes nevysvetlena haluz: jdem si tak s kamosem prijemne zcazeni po brne, jdu, jen tak premejslim a najednou slysim takovej jakoby choral, jako kdyby ho nekdo zpival z nebe. ptaml sem se kamose jestli to slysel, ten ale asi vubec nechapal a ja uprimne taky ne. vzpomnel sem si na roka dabla a najednou si myslel ze slysim melodie lidi... mozna to byl nejakej uplne obycejnej zvuk, mozna nekdo zpival z cirkevni skoly ktera je tam nekde okolo, nebo ja nevim, ale v tu chvili sem byl uplne nekde "v sedmym nebi".
Gusse
Tiez mam jeden zazitok z brutalneho dna.Zacalo to asi o 20:00 ked pre mna prisiel kamos ze ideme na chatu.Tak som sa pobali skocili sme este pre jedneho a sli sme.Pitam sa ho:tak co mas niaki kanab?A on ze nie a ze sa musime ist najebat nech si to aspon takto uzijeme.Meriem len 165cm a tak som dal 4 kalichy a mal som dost.Chvylu sme posedeli v krcme a sli sme na chatu na bicikloch(asi 6km).Asi po 200m pri jednom hul mieste kamos zastavil ze si chce dat cigo.Zastavili sme a on namiesto cig vitiahol polovicu igelitky travy ze urobil dobri obchod a ze nas fesne osral.Tak sme sa odpalili(v tych najebanych stavoch stacilo malo).Robili sme blbosti a ze ideme dalej.Asi po 1km sme zas zastavili ze nalozime na praska(aspon na troch).Isli sme dalej popri starej nadrzi a ze sa ideme okupat(bolo 23:00 a voda ladova jak svina a prsalo).Skocili sme do vody a uz aj sme sa pratali(nehorazne studena)hned sme zatasali a sli na chatu.Na tu chatu sme dosli asi za hodinu a hned sme si sadli pred nu a zatasali na dobruru noc.To nas uz tak rozbilo ze kamos nevladal vybrat kluce a nam sa s nim nechcelo lebat tak sme sa vyspali na zemi pred chatou.Novy den zacal ak inak ako totalnym odpalom.
Ganja99
dRINKER HULIC:

Sorry ja sem to blbe napsal ten kamos co dostal facky,vlastne neni kamarad to je jen takova vyzirka,ktera nikdy huleni nema a porad jen sockuje a o trave vi velky hovno!Jen sem ti to chtel rict ,nechtel sem vypadat jako nejaky hajzl ktery fackuje kamarady za huleni!!!!!
tobex
To jsem byl nedavno na dovoleny ve spanelsku a hulili jsme s kamosem hash, ja se rozhodl jit pro dalsi gram a kamos byl tak na kasi ze usnul a ja musel do pokoje lezt zhulenej jak paprika pres balkon a mezi balkonama byla takova zatarasa ktera tam byla aby nam tam ostatni necumeli a byla z plechu ja se o ni oprel a ona se ulomila, najednou se mi promit cely zivot pred ocima a ja myslel ze jsem mrtvej, bylo to treti patro, najednou mi moje sousedka zacala sbirat a ja si rikam ze mam stesti a ziju, vzdyt jsem spadnul z tretiho patra. no pak jsem zjistil ze jsem nespadl dolu ale jenom ze zdi mezi balkonama na balkon. Ten den jsem se znovu narodil.

Jo a jeste jedna vec, na rozvadove jsem s plnou ledvinou hashe a totalne zhulenej potkal ponorku.
drinker hulič
gannja99: o.k. vyzirky taky nemam rad, ale kamarady bych kvuli trave nemlatil, no... ja teda kdyz su zhulenej tak na nejaky nasili nemam moc naladu a kdybych nekoho mlatil tak bych asi dostal do repy, protoze reakce mam znacne zpomaleny:)... love and piece for all, flowers children lives forever... :)
Squl
To jsem jednou pálil nějakej skunk s nějakejma lidma na pláži. Byl to fakt hustej model až se mi zamotala hlava, pak jsem se převlík z kalhot do plavek a šli jsme do vody, když jsem vlez do tý řeky zjistil jsem že mám na sobě pořád kalhoty tak se tomu zadivim, ale vzhledem k stavu mi to nepřišlo divný tak jsem se znova převlík do plavek a jdu znova do vody. Ještě než jsem si smočil nohy podívám se projistotu co mám na sobě. Zalil jsem se celej potem když jsem na sobě znova viděl kalhoty. Zeptal jsem se jedný holky jestli mám na sobě "plavky nebo kalhoty". Ta řekla, že plavky a já jsem omdlel a s křikem se probudi ze sna zpocenej tak jako na tom břehu. Před spaním jsem si dal totiž dýmku BB.
prdow
ooo tezky staf! :D K+
PiosOne
Minulý víkend jsem poprvé vařil mlíko. Měl jsem z minulé sklizně igelitový sáček s listím ze samice. Jelikož jsem nevěděl jak to je silné, tak jsem si dal 1 dcl. Mlíčko začalo působit za cca 30 minut. Díval jsem se s přítelkyní na film Zpívání v dešti. Po dalších 30 minutách nastalo pravé peko. Začal jsem mít pocit, že jsem vtahován do filmu. Zároveň jsem začal mít zvukové halucinace. Slyšel jsem strašně nahlas desítky zvuků (venku projíždějící auta, hluk ventilátorů počítače, ledničku a ještě mnoho dalších, neidentifikovatelných zvuků, problém byl v tom, že začínaly zesilovat). Přítelkyně si všimla, že se se mnou něco děje a ptala se mě, co mi je. Problém byl v tom, že jsem byl pořád vtažený ve filmu a zdálo se mi, jakobych nerozuměl česky, ale jenom anglicky (to Zpívání v dešti jsme si pouštěli v originále). Začal jsem mít strach, že zapomenu svoji mateřštinu. Ve spojení s těmi šílenými zvuky jsem pomalu začínal mit dost a najížděl mi bad trip. Rozhodl jsem se, že si radši půjdu lehnout, jenomže jsem si ještě chtěl vyčistit zuby. Ono se to lehce řekne, ale v tom stavu v jakém jsem se nacházel, bylo pro mě čištění zubů asi tak pohodové jako amatérská operace oka. Naštěstí jsem to zvládl a druhý del byl už v pohodě. Bylo to podruhé v životě (konopí kouřím cca 6-7 let), co jsem chtěl aby to už přestalo. Nicméně mlíčka zbylo ještě asi 1,5 l, takže mám slušnou zásobičku. Jenom vychytat dávkování.
pan dan
jsem dal se dvouma typkama v jistym podniku 2 spicky, ktery me brutal rozsekaly. To jak jsem na tom byl vcera jsem uz dlouho nezazil. Dali jsme fotbalek, napred jsem sel do utoku, kde jsem nezvlad VUBEC ale VUBEC nic (a dotedka se stydim :rolleyes: ), pak do obrany, kde jsem se nastesti chytil a neco jsem zahral - k udivu spoluhrace, kterej o me z ty prvni debaklovy hry nemel valny mineni :) i protihracu, kteri se smali HEHE... pote spolusedici zacal na docela vratke lavicce kmitat nohou do rytmu a to mi zpusobilo takovy psycho, ze jsem se z toho musel vyblejt. Neco takovyho jsem zazil snad jen po mym druhym jointu v zivote. Pote jsem se vratil a !!!odmitnul jsem dalsi brcko!!! Pak jsem se tvaril jako debilek, mlcel jsem a hlavou se mi honily miliardy myslenek. btw, uz jste nekdo "videl" pocity okolnich lidi? Je to drsny, ale v urcitych okamzicich jsem moc dobre vedel co si spolusedici mysli. Z myho nekomunikativniho priblblyho vyrazu usoudili, ze jsem naky pako a tak se zacali vytahovat (asi osmnactilety packa, ale beru to) s pocitacema, tak jsem jim to vysvetlil a nakonec vyslo najevo, ze jsou to spoluzaci myho trochu mladsiho (ale silne v pohode) znamyho, ze o me slyseli neco, co bylo asi nad jejich chapani (kdysi jsem se z donuceni musel naucit jeden programovaci jazyk v sibenicnim terminu) a doslo to az tak daleko, ze ten hovornejsi z nich rikal tomu min hovornymu "vis s kym tady sedime?!" no uuuuulet, sledovat ty nahly zmeny chovani (extrem 2 extrem) stalo za to. Jenze jsem byl fakt mimo a pritomnost masy lidi mi nedelala moc dobre, tak jsem se odklonil a ze pujdu pomalu domu. Jenze cestou jsem si ulit na opadavajici vode v rece a domu jsem dorazil po cca 4 hodinach, namisto po jedny :)

No, takhle to vypada, ze asi nic moc, ale ten stav bych asi nikomu nepral. Detox je obcas sila.


...ale nic :) mohlo to bejt horsi
weedpolis
Tos musel být v dost husté haluzi.Kdyby se mi stalo, co tobě, tak se z toho zblázním.
przemo
no, brutálních zážitků mám opravdu hodně, ale zrovna před několika dny se mi stála docela srandovní příhoda:

takhle jsme seděli s kámošema u mé holky doma, bylo to pozdě večer a ochutnávali jsme jeden homegrow neznámého původu. byl jsem už dost usmaženej, a jeden kámoš se rozhodl, že se vydá do garáže, jelikož se zde nacházel 30litrový sud s pivem. šel první, já si ještě dal jednoho prda, a pak mě napadlo, že za nim zaběhnu a vydejchnu to přimo na něj. proběhl jsem celým domem a zbývalo už jen zdolat schody, ale tam jsem to nějak neodhadnul, taky mi to brutálně nalezlo do hlavy a úplně nepředstavitelným způsobem jsem se sesypal ze schodů. to jste měli slyšet ten rachot. když jsem se dokutálel, přistál jsem přimo u nohou mého kámoše, zjistil jsem, že jsem zapomněl vydejchnout. tak jsem se hrdinsky postavil a vydejchnul jsem celý obsah mých plic. samozřejmě náhla změna z horizontální do vertikální polohy neprošla jen tak, a tak jsem se odkysličen a příslušně omlácenej skácel k zemi. kámoš se tomu tak chechtál, že se dlouho nemoh zvednout ze země. ještě teď mě bolí celý člověk, ale už se těším, až zítra budeme zkoušet homegrow můj...
ganjoman
To sem se teď tak strašně zhulil to byl zážitek na celí život a budu se s tím chválit jak s jízvami z Čelistí.Tak abych začal od začátku.Měli jsme fakt nějaký blbí hulení,protože jsem toho sehnal za kilo kilo:).No a tak jsme šli.Zašli jsme s kámošama zakalit do parku.Byla tma tak ve tři ráno mlha a plno stromů.Zapálili jsme prvního špeka.To jsme byli zatím v pohodě, kromě toho že jsme viděli autobus jak strašně pomalu jede tím lesem a teď si to zkuste představit.Les ,mlha, světlo autobusu.Chvíli jsem si připadal jak hobiti v Pánu prstenů ta scéna s tím lesem v noci a mlhou.Pak jsme odtud vypadli aby nás neviděli ti jezdci a šly jsme k nějakému rozpadlému domu.A tam jsme do hulili ten zbytek té trávi.A pak to začalo.Měli jsme s sebou takovou velkou baterku znáte to ne?A kámoši vypadali jako by byli staří a kámoška jako mimozemšťan.A já jsem byl z toho tak vyřezaný že jsem cítil jak se mi nabušují břišáky.Potom jsme se museli vrátit dom.A kámoš mi řekl abych si dával bacha aby mě neviděla mama.A tak jsem stám před našim barákem asi půl hodiny a pak jsem si uvědomil že mám jít dovnitř.Potom jsem hned běžel do postele protože jsem se bál co bych ještě udělal.Hned jak jsem si lehl do postele tak jsem začal hrát hry na mobilu(ty na přemíšlení)pamatuju si jen jak jsem položil jeden kámen(v té hře) potom jsem na chvíli zavřel oči,podívám se na mobil a já vyhrál.
drinker hulič
ganjoman: zvyknes si. ale az v hospode prirostes k zidli a budes citit jak ti nekdo taha za michu jak s loutkou, az budes videt do pribehu lidi (zena ma muze alkoholika, na baru vypravi, ty domyslis)... behat po lesich a pak se ladne pomalickou snaset v letu do krovi... jako já... a bude vidat veci jak pres filtr stare kamery s prvnim typem barevnych filmu... videt vlaky jezdit po obloze... je to nadhera, byt zkouren poctivou travkou... hm ted sem se tak zasnil a zadna trafka v dohledu :( no nemusi se snad hulit porad ne? :)
travkaaaaaa
jednou sem sla domu pekne vyhulena tak sem se nakou chvili snazila otevrit dvere od vchodu a kdyz mi to porad neslo tak sem si sedla a divala se kolem sebe kdyz v tom v tretim patke ve vedlejsim vchode na balkonu sem videla sedet na zabradli nejakeho cloveka furt se nahybal jako ze uz uz skoci a pak se zase posadil do normalni polohy...sem si rikala....joo hej ja mu musim pomoct(:)) tak sem zarvala takovym priblblym hlasem:Panee neskakejte ted ste treba ozraly a chcete se zabit, ale zitra az budete strizlivy tak si budete rikat jak je ten zivot fajn, jak je fajn ze ste se nezabil.....a on se jeste vice nahnul...ja sem myslela ze uz uz sleti...tak sem si rekla ...sakra no naky traumatizujici zazitek na cely zivot, ze sem nezachranila lidsky zivot to nesmim videt..to by se mi furt promitalo pred ocima...tak sem se divala na druhou stranu a nak sem odemkla a celou noc nespala a bala se o jeho zivot....no rano sem se sla hned podivat jak sem sla ke kamosce , jestli se zabil cekala sem pohrebak, bengace, ä tak a vylezu ven kde nic tu nic a na balkone se houpe ve vetru SPACAK!!!pripadala sem si jak totalni debil a dostala zachvat smichu nikdo z kolemjdoucich nechapal
a to je konec
prdow
:eek: :D :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma