Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
trojbodka
PROMIN(TE).
POLEPSIM SA?!
trojbodka
TO MYSLIS VAZNE?
VADI TI VELKA ABECEDA?
A DO PRDELE,ASI TO TU ZABALIM.ROBIS SI SRANDU?
Z-E-N-I-T
S capsem se nepíše... jedno ze základních pravidel snad všech fór i chatů... Neber to jako buzeraci, pouze informuji ;)
trojbodka
Z-E-N-I-T


SRANDA,sorry sranda...ze mas s caps-om aj nick.Toto som nevedel,nepouzivam interpunkciu velmi a ked pises s caps-om tak je lahsie odlisit novu vetu,nemusim prepinat na male,velke pismena...tot vse...
Oralius
moj brutalny zazitok sa stal na krizovatke ked som isiel neskoru vecernu noc dom..JAk si tak idem cez krizovatku nikto nikde a vdialke vidim len dve auta tak ze mam to v riti a idem cez cestu a jak uz som prechadzal cez tu cestu a uz som bol nakonci tak asi 4 metre odomna doseba najebaly 2 auta..ja pozeram ze co??..nikdo nikde a primne jeb doseba auta:D:D:D:D..no tak som si vypocul peknu hadku medzi vodicmi..jeden s nich bola zena ktora zacala pustat na vodica ze jej manzel musi ist zajtra tymto autom do ciech a ten druhy vodic ktory mal bmv-cko vytahol mobil a mal ju na haku lebo bol aj dost ozraty:D:D:D..a takto sme tam boly mi 3 asi 10 minut.. ja puklice jak nikdy a oni sa hadaju:D:D:D:D..ale srdce mi furt buchalo ako zvon..ale ked tak rozmyslam ze keby maly nejaku brutal rychlost a nahodou by to rachlo tak som v riti..haluz:D:D:D..tak zatim hosi a hosice:D
Oralius
este tu mam jeden brutal zazitok co sa mi stalo cez zimu predminuleho roka..cez ten den sme s kamosom vyhulili kazdy asi 8,9 bong:D..a jak sa blizil vecer tak sa blizil aj moj odchod domov..tak sme cakali na elektricku ktora isla az za nejaky ten cas tak sme si to chceli sprijemnit este 2 praskami cez nejaky ten aplikator..a to bola premna osudova chyba..jak som nastupil do elektricky do zadneho vozna uplne dozadu tak zacalo peklo..neviem cim to bolo:D:D:D ale zrazu som oslepol..to bola taka masakra lebo ked som otvoril oci tak som videl len tie mravce co mate v telke ked tam nemate ziadny program..pocul som iba hlasy ludi a este nejake ine veci..tak som sa zacal bat ze som sa postojacky drzal tyce a drzal som hubu a cakal kym to prejde..v hlave mi behaly take veci ze dovi..furt sa mi premietaly nejake obrazky mrtvol s koncentraku a este nejake dalsie brutal veci..po pol hodine som sa nejak ocitol na autobusovej zastavke a mal som rozmazany zrak..ale uz bolo jasne ze sa to lepsi ale musel som vyzerat ako najvacsia troska:D:D:D..urcite nechcem zazit takyto stav..ble..a zabudol som povedat ze sme fajcili holands houpa..uplne peklo:)..tak zatim hosi a hosice:D
trojbodka
Oralius

...len tak dalej ak budes hulit bonga tak budes mat este takyxto prijemnyx zazitkov mrte hahahah
Oralius
no praveze ja uz moc bonga nenakladam uz som presiel na speky:D
trojbodka
oralius
podla mna bonga to uz je potom tvrda droga...moc toho das naraz.pseky hulim,ale prestal som fajcit cigarety tak skusim zohnat alebo zmajstrovat vaporizer,hulil som cez to v kofiku a je to asi the best...xut aj stav...
Oralius
tak tomu ver ze to je supa ale zatial nato nemam kese tak musim byt spokojny so spekami:D
trojbodka
oralius
no ja to skusim postavit...ten v kofiku nebol vapir ale nejaky model co mal zakladnu co mi pripominala stare drevene obaly na texnicke sklo ked som este na gympli mal cvika s xemie...v tom bol nainstalovany odpor...a normal sklo sluk a tahaaaame...mnam
Oralius
tak skus a daj potom vediet aky je postup:)..a nech ti to vyde:)
trojbodka
MALO BY..IDE LEN O TO VYXYTAT TEPLOTU ...TO BY SLO AJ CEZ TEPLOVZDUSNU PISTOL...INAK XECK PM...
ČičinSmouky
To sem chodil ještě na průmku....Jako odpolední predmět jsme měli tělák...Šli jsme s kámošema do parku ubalili jsme TO v klidku skouřili a sli do školi.Hulil s náma kamoš kterej když se zhulil delal uplně krutý pi*oviny, přišli jsme do haly a učitel(byl malinko divnej mel asi nejaký komplexi z dětství :) ) řek ať se seřadime a přišel již ke zmiňovanýmu kamoj jen se na něj podíval a kamo se na férovku složil...dostal takový koma jaký jsem ještě nevidel :D. Mi ostatní co sme byli taky sfouklí jsme neveděli jestli se mame smát nebo co :)kamoš do konce tělaku seděl na židli přikrytej dekou a celej se klepal zimou.Telák sme přežili a až pak jsme se mrtě tlemili...Od té doby nehulí :D.................Kdo nevidel neuvěří !! :) :jumper:
dfblbec
Zdar Bušiči
Takze moj brutalny zazitok > minuly rok na Seneckom lete si to valime na skory vlak lebo som musel odijst, a samozrejme zhuleny jak dogy, a pred vlak. stanicou si sedi typek a zrazu prestane dychat.... no, tak sa volala zachranka a tak... ale to uz idem na vlak, ktory prave spomaluje na nastupiste a zrazu >bum< a vidim dedka cca 75rokov ako si dava piruetu od vlaku... :( vlak ho nabral do kolena tou stupackou co je pod naraznikom, dedo dal dak 1080 otocku a padol na zem.... ne ze by to bolo prijemne vidiet, hlavne ked som bol v takom stave akom som bol, ale potom, ked ho chceli zdvihnut ludia, a dedo sa zaprel o tu zrazenu nohu, tak ako keby nemal klb v kolene a noha sa mu vselijak ohybala ako by sa nemala... to uz bol fakt brutus, chudak clovek to uz asi nerozchodil....
no a samozrejme aj vlak potom meskal a ja som nestihol co som mal...
dfblbec
A teraz som si spomenul aka bola prdel, ked este davnejsie ked som nemal taku libertad doma a tak a nikdo nevedel ze Ja by som mohol fajcit travu... fajcime fono niekde a zrazu crncrn telefon a vola mamka ze otec ma meniny a ze ideme na pizzu... no tak som musel dojst domov, osprchovat sa (vyhovorka na cervene oci) a isiel som s bratom do tej pizzerie... No, a on ma terenne auto, a vsade bol sneh... a on celu posranu cestu daval v drifte, este si aj obisiel troxu trasu a driftoval ,driftoval a driftoval... ani minutu nesiel rovno, este aj predbiehal s autom vytocenym inac.... no a ked predtym traja sprasite 1a pol G tak je to celkom odvaz... .(tak ma napadlo ze ake by to bolo zfajceny sediet v rallye aute s dobrym jazdcom :))
Oralius
dfblbec:no tak to musela byt dobra hustota s tym autom:frog:
dfblbec
wooooaw, tomu wer,,,, aj v tej pizzerke to bol mazec hlavne po tom vyshockovani z auta
dfblbec
fakt mazec :D
mne sa predvcerom zdalo ze ma chytili chlupaty
sunray
včera jsem přišel večer docela brutálně zkouřenej... jakože si půjdu nachystat nějaký žrádlo... tak si ho tak chystám..v kuchyni tma...přišel fotřík a "co tady děláš po té tmě"? Já: "čekám až se rožne světlo"....fotřík to moc nepobíral a radši rozsvítil další světlo :DDDDDD jsem zase trošku out tak sorry za podivné věty ))
Ježíš
omnihash: hehe mel by sis dat pauzu..ale ne s hulenim, s growerem!
Oomega
chm...asi to neni nejakej brutalni zazitek,ale ted jsem si byl zakourit(03:11) a koukam na teplomer......20 stupnu....tak si rikam...chm,osm,to muzu jeste tak tri hodky hrat kantra,pak kouknu na film a pujdu spat......
a zatimco premejslim,jestli sem mam napsat,tak cucam zavreny Pikao.....takze asi jo:D
Oomega
citace:
Původní příspěvek od Oralius
este tu mam jeden brutal zazitok co sa mi stalo cez zimu predminuleho roka..cez ten den sme s kamosom vyhulili kazdy asi 8,9 bong:D..a jak sa blizil vecer tak sa blizil aj moj odchod domov..tak sme cakali na elektricku ktora isla az za nejaky ten cas tak sme si to chceli sprijemnit este 2 praskami cez nejaky ten aplikator..a to bola premna osudova chyba..jak som nastupil do elektricky do zadneho vozna uplne dozadu tak zacalo peklo..neviem cim to bolo:D:D:D ale zrazu som oslepol..to bola taka masakra lebo ked som otvoril oci tak som videl len tie mravce co mate v telke ked tam nemate ziadny program..pocul som iba hlasy ludi a este nejake ine veci..tak som sa zacal bat ze som sa postojacky drzal tyce a drzal som hubu a cakal kym to prejde..v hlave mi behaly take veci ze dovi..furt sa mi premietaly nejake obrazky mrtvol s koncentraku a este nejake dalsie brutal veci..po pol hodine som sa nejak ocitol na autobusovej zastavke a mal som rozmazany zrak..ale uz bolo jasne ze sa to lepsi ale musel som vyzerat ako najvacsia troska:D:D:D..urcite nechcem zazit takyto stav..ble..a zabudol som povedat ze sme fajcili holands houpa..uplne peklo:)..tak zatim hosi a hosice:D


jo,takhle takovej podobnej jsem mel taky,s tim nevidenim a chvilkovym nevedenim o sobe.....akorat ze na schodech....takze jsem se probudil za tri dny na jipce s rozseklou hlavou a drenama v ni....sem ty schody dal po zadech:D:D:D

pak jsem mel solidni respekt z huleni.....ais dva dny teda,ale fakt sem se bal:D
cabax
heh..my ked sme boli s kamosmi na "stanovacke"...tak sme sa zhulili a ozrali ...potom sme isli na drevo :-D ......a clovek by neveril ako sa da v tom lese stratit :-DDD
PORSCHAK
Díky všem za často velmi vydařený příspěvky, jste fakt skvělí:beer:

Já přihodim taky jeden z brutusoidních, na který jsem si vzpomněl po laškování se svou přítelkyní, páč s tím taky souvisí....

Jednoho sobotního večera můj kamarád, jinak též DJ (a kurva dobrej,jak jinak:wink: )uspořádal takovou malou private klídovou sešn na terase svýho tenkrát pronajímanýho bytu a tak jsme nakoupili nějaký masíčko a šli s dalšim kámošem navštívit pořadatele:)
No sobotní večer holt nejni páteční, takže je člověk takovej trochu znavenej z páteční pařby a kolikrát kouká, aby večer vůbec byl a nespal, však to znáte...Tak jsme byli rádi, že je co dělat a neni k tomu třeba zase příliš bujará aktivita. Za zvuku systémku znějícímu zevnitř pokoje jsme pekli maso, pálili špeky a koukali na řeku ladně běžící kolem, do toho občas probrali tehdy často se měnící tunící inovace našich aut, která odpočívaly u břehu a dokreslovaly obrázek ke kýčovité dokonalosti:sun:
Večer plynul ke všeobecné spokojenosti, nic náročnýho, počet účastníků se často měnil jak kámoši míjeli míříc za pařbou náš barák a zastavovali se na peška. Přesto základ byl jasný, skládal se ze čtyř příjemně rozjařených chlapíků:frog:
Opravdu jsme se solidně bavili, ale jak jsem již předem připomenul, byla sobota a u nás odjakživa byl pařmenskou prioritou pátek, a když jste v pátek nešli domů krokem jak na Titanicu v bouři, tak to byl pátek divnej. Proto naše zábava pokračovala příjemným, ale nikterak bouřlivým tempem, což se však za chvíli za naší předchozí nevědomosti mělo změnit...

Kámoš(nazveme ho pro tento moment Kuly) totiž domluvil příchod tanečnice u diskotékové tyče, kterou už pár let bokem tělesně zpracovává. Ještě bych měl dát na zřetel zvěst, že Kuly je mrdník kterej se jen tak nevidí, se svými témeř třiceti lety již stačil potěšit víc než třista dívčích srdcí, no srdcí, však víte...:faq:
Já jsem nevěděl co od týhle návštěvy mám pořádně očekávat, no po pár pivkách a špecích jsem to už nechal plynout volně a bez nervozity.. Návštěva dorazila, nazveme jí Goly, a večer začal nabírat grády. Přesto že jsem Goly dobře znal z diskoték v našem městě a z Kulyho vyprávění, nikdy jsem se s ní osobně neznal. Po chvilce vyprávění jak proběhl taneční večer na jedné z místních diskoték jsme začali opilecky laškovat na účet Goly, která se nechala unášet našimy odvážnými nápady...
Navrhli jsme totiž milé Goly, jestli by nám nepředvedla pěkněj striptýz, ta se chvilku ošívala a pak navrhla jít dovnitř, léto se totiž chýlilo ke svému konci a na terase už nejteplejc nebylo. Jako místo pro provedení striptýzu jsme vymysleli schody vedoucí do dalšího patra, kde byl ideální plácek pro takovouhle show, vyvýšenej a na očích:punk:
Naladili jsme příhodnou muziku, ale nastal problém s osvětlením. Kámoš DJ odněkud s kvitací ostatního mužského osazenstva vyštrachal dlouho nepoužívaný reflektor, který byl pro tuto příležitost jako ušitý:bounce:
Zhasli jsme tedy ostatní světelné zdroje a show mohla začít. Trochu zrychlím, podprda šla za potlesku postupně dolů, ale kalhotky stále zůstávali na svém vlhkém místě, což se nám příliš nelíbilo:D Goly vyzvala Kulyho, a ten, živel to největší, jal se svého úkolu nad naše očekávání. Vydráždil milou Goly natolik, že jeho ztopořený pyj brzy stanul v její exhibicionistické díře:bravo: a my jsme nestačili valit naše bulvy.
Odebrali jsme se do obývacího pokoje, kde mrdací show pokračovala. Já s DJ a dalším kámošem jsme zaujali místa kolem rozměrné postele, usadili jsme se s posilňujícími nápoji na zem a očekávali další nevšední okamžiky. Tentokrát již na kopulující pár svítila pouze zapnutá televize stojící mezi námi. Goly křičela, hekala, konzumovala Kulyho bimbase způsobem jakým byla zřejmě zvyklá, neostýchávajíc se před našimy zvědavýmy vytřeštěnými pohledy.
Již na začátku striptýzu jsme každý skvělý moment oceňovali zvednutou kmitající pravicí se zataženou pěstí a užaslými úsměvy na ostatní diváky, tentokrát jsme ale kynuli i na Kulyho, protože zrovna zpracovával Goly zezadu a ta se zabořenou hekající tváří do polštáře nemohla vidět jeho stejné gestlikulace směrem k nám:D Goly se udělala asi potřetí, takovou multiorgastickou osobu jsem dlouho neviděl, a žádala o konec představení. Kuly se totiž pro přílišnou konzumaci alkoholu nemohl udělat, přestože na začátku jsme se už o nevímco sázeli, že do dvou minut bude hotovej. No nestalo se, nevadilo, Kuly to okomentoval jako že není všem dnům konec. Zazněl potlesk, Goly se oblíkla, rozdala na rozloučenou pusy nám všem, a při polibku na má ústa všem sdělila, že příště na řadě jsem JÁ! No souhlasil jsem, její přístup k sexu byl rozhodně líbivý a já bych též rád zakusil její smyslné rytmy.

Od té doby už párkrát od Kulyho padl při tápání co dělat návrh "Tak se pořádně zhulíme, zavoláme Goly a pořádně jí voprcáme, vždyť tě už dlouho chce vole", ale zatím k realizaci většinou kvůli jiným prioritám nedošlo:sun: Při jedné z šancí jsem totiž třeba upřednostil chytání ryb v brutálním děšti do jedný v noci, kdy ještě v osm se mnou Kuly dával špeka u vody, ale už o pár hodin později po taneční akci s dalšim mojim kámošem obšťastňoval Goly a její další dvě kámošky u Kulyho doma. Měl jsem to být já kdo s ním měl jet na tu párty, ale ryby byly tehdy přednější, no trochu si to vyčítám dodnes,sakra:rolleyes:
Tož takovej je život......
4C3
tak po predchozim prispevku mam co delat drzet latku...

kdyz jsem byl s kamosem ve spanelich, tak jsme se zhulili v noci na opustenym hrade a byla tam jedna tak 10 metru vysoka vez a kamos, ze tam vyleze... inu, vylez, nutno podotknout az nahoru, pri lezeni zpatky se cca 8 metru nad zemi se ovsem zaseknul a nemohl dal... hrozilo spadnuti na zada na kamennou zem o 8 metru nize a radne rozbiti hlavy... kamos me tak s hruzou pocal volat o pomoc, ovsem cert tomu chtel, ze me v tu chvili nenapadlo nic jinyho, nez se mu zacit silene smat, vic, vic a vic...
po x minutach a totalnim vysileni tela se kamaradovi povedlo slizt, zel bez my pomoci, nebyl jsem schopen nez se smat...
vrku1
To jsme takhle jednou vyrazili na nějakej konzík. Tam to bylo docela v poho dal jsem pár piv, pár brk.Ke konci jsem byl už docela pěknej v tu chvíli jsem potkal kámoše a on hned jako že dáme brko. Tak tam do mě nahrnul skoro celou larvu jako že už nebude že má dost. Zbytek party už čekal v autě (ty nehulili). Pak jsem skoči do auta a jeli jsme. Celou cestu jsem jim hrnul do hav totální blbusti no vůbec ze mě nemohli. Těsně pred domovem jsem si vynutil močící zastávku. A pak jsem vylez z ven rozepnul jsem si poklopec (neustále jsem plácal nějaký blbosti) a v tu chvíli jsem si všim oblohy. No ta mě neskutečně dostala. Pak jsem chvílí všechny tahal ven at se taky kouknou. Potom mě dostali zpátky do auta.
To je prakticky všechno až na to ráno kdy jsem dobu dumal, kde jsem se včera vykoupal. Pak my došlo že jsem si včera rozepmul poklopec a to bylo všechno.
Nocní obloha je prostě nádhera.

Je to jako z toho českýho filmu Perníková Věž myslim.
zaya.cz
20 min stary zazitek: vecer po namahavem dni smotnu speka zahulim si a jdu si pro piti a kdyz si chcu rozsvitit zapomenu ze tam neni vypinac tak sem dostal brutalni supku:D to byl ten nejsilnejsi shot v zivote co sem zazil :D
skioo
vman

no to tet dělam ty woe u jednoho příspěvku čumim tak pul hodiny a čumim a čumím je to halda ja k prase takoví zaseky
Chuck Taylors
tak ja sem jednou hulil s kamosema a jakoze narychlo ze mi jede zachvili bus.tak palime..stihli sme to jen taktak bezim na bus vbehnu dovnitr cely udychany a odpredu projdu autobus az dozadu a co se nedeje..vsichni na me cumi? proc?nechapu sednu si a cumi na me i lidi na proti me tak se citim nesvuj(zhuleny jak paprika k tomu).a asi po jedne minute sem si vsimnul ze mi leze z predni kapsy ten 5g pytel plny pala.omg sem stihoval celou cestu dom ze me zavrou a mel sem ze vsech strach:D
já mám strašně moc zážitků! ale několikrát jsem se skouřil tak že jsem jenom seděl někde na lavičce a ani jsem nevnímal svět a měl jsem pocit že když jsem se ani nehýbal že celý poskakuju a strašně jsem se potil! a nebo jednou takhle potkám kámoše a on at si jdu s ním zahulit měl od nějakáho týpka brutální ale fakt brutální model tak jsem si dal 1 prda ze skla a od té chvíle si nepamatuju nic až když mě kámoš probudil! a pak jsem se ho na to všechno ptal a on mi řekl že jsem si potáhnul a spadl na zem a spal asi 4 hodiny!! fakt brutal ale mám iveselejší zážitky jako halucinace a zase v jednu chvíli takové záchvaty smíchu že to nebylo ani možné ale nevím kde jsem bral dech na takovéto asi 15 minutové trvající záchvaty!! jj ganja je fakt super a kdo nezkusil je to chuj!!:)
Chuck Taylors
nebo nejlepsi je kdyz se s partou strasne skourime a pak se navzajem sami sobe smejeme jak ten druhy vypada a jak tak na ne koukas tak se smejes furt vic a ostatni tez ze sme jednou lezeli nazemi a tak sme se smali ze nas bolelo cele telo a nemohli sme se hybat jen sme se smali a jak to utichlo tak sem se na nekoho podival a uz to bylo zpet:D:D:D.fakt zkourenost me vzdy prekvapi necim novym!
Ono
Pretože si to tá marijánka proste zaslúži.:D

edit: Toto tu nie, je to tu.:D
carlos
Téma z technických důvodů uzavírám, přesouvám do Síně Slávy a pro pokračování diskuse začínám nové zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27263


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma