Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
adam13
jak sem slibil tak povypravym o oslave ktera se konala napocest toho ze sem udelal reparat.....:D

mno tak ja se pokusim povypravet o mem zazitku ktery se stal predevcirem...
27.8 sem delal reparat z matiky...mno udelal sem ho a pak sem zacal oslavovat (11:00) :D nejdriv sme s tlupou lidi zahuceli do hospudky a slavili, slavili a slavili pak se to zacalo nak rozchazet (15:00) a zustalo nas tam jen par a ja ze nacpeme fáju tak sme nacpali a pochutnali si na vybornym modylku :frog: nak sem zapomel rict ze sem cely srpen nehulil kvuli tomu rep.. takze to bylo fakt pohodovy + do toho fotbalek:D mno asi okolo 18:00 sme se rozhodli pro presun, protoze ten fotbalek co tam je, byl nakej divnej... presunuli sme se do naseho oblibenyho parku v Praze a tam sme smotali moooc dobry brcko drobet sem to neodhad takze ten stav co nasledoval potom byl docela OK stromy v parku mi zacali tancovat pred ocima nejakej swing a v dalce projizdejici auta hrali takovou zajimavou muzic mno tenhle stav trval asi do 22:00 kdyz me z toho krasnyho pozorovani probudili kamosi ze deme za nakou kamoskou do naky restaurace:) prisli sme tam a zasedli pokecali s kamoskou dali fajfku a zase frceli ... pak 23:00 mi kamosi rekli ze dou domu:( mno tak sem zustal sam... v poradnym HIGH stavu. Nevim co me to napadlo ale rek sem si ze se projdu napric celou prahou domu (cesta tramvaji trva asi 45 min) tak sem vyrazil po ceste tmavyma ulickama Prahy sem si furt myslel ze me nekdo sleduje a kdyz sem prochazel jednou tak v dalce zaslechnu sireny a chvili pote vidim i krasne modre svetla vtu chvili sem zpanikaril a sprintem dobehl ke krovi a skocil sem donej:D myslel sem ze me honej benga ale co to nevidim asi za minutu se ulici prozenou dve krasny sanitky... rek sem si "toz ja su nakej debil či co:-)" pak sem dosel stim neprijemnym pocitem ze me nekdo sleduje az domu (1:00) a uvedomil si ze se mi jeste nechce domu chvili sem sedel na dvorku pred barakem kouril cigo a premyslel kam pujdu asi po pulhodinovem usilovnem premysleni sem se rozhodl ze pujdu za tou kamoskou do nakyho podniku co se o nem zminovala... a vyrazil sem od naseho baraku sou to 3 zastavky tramvaji tak sem to strihnul "pěškybusem" dorazil sem tam asi ve 2:00 hned me uvital jeji znamej s brckem v ruce:p: tak sme si pokourili a ja sem usedl v krasnym stavu ... kecali sme popijeli (ja sem nealkoholik) a ten jeji znamej vytahnul 10ti gramovej pytel s prvotridnim skanourem myslim ze rikal neco jako ze je to model "trance"??? mno a at ubalim brko a dal mi na stul palici ktera by mela slusne rosekat 6 lidi...a co my byl cert dluzen nak sem se prokec ze mam taky huleni :p: tak sem byl donucen taky pridat slusnou palicku mno kdyz sem to asi po 15 minutach se znacnym usilim smotal vypadalo to jako normalni spis mensi brcko... co potom nasledovalo byl ABSOLUTNI NAREZ kamoska a jeji hoch rekli ze uz nebudou hulit tak to mini/maxi brcko zustalo na nas dva :bandit: mno uz po druhym "kolecku" sem byl total na sracky... meli sme jit hrat fotbalek ale byl furt obsazenej a ktomu nekdo v jukeboxu pustil nejaky brutalni techno :rolleyes: heh pak sem jen sedel a poslouchal prestal sem vnimat okolni svet a slysel jen tu music asi po pul hodine neustavajiciho zvysovani stavu HIGH se stalo pravy peklo :satan: oblaz se mi zacal pohupovat a najednou se rozjel dopredu a pak zahnul ... proste neco jako kdyz si to bublate 110km/h a jedete v zakrutach ze zatacky do zatacky ... sedel sem jako pribitej a ani sem nedutal :D pak se nejakym zazrakem asi po hodine projizdky vsechno zastavilo a ja sem zas normalne videl (asi proto ze nekdo pustil nakou jinou music:) pak se uvolnil fotbalek a my sme zacali s tim clovekem nejlepsi partie... nejdriv k nam prisli naky mistni typove ze si dame o 50kč fajn ... heh ale ti clobrdove jeste netusili ze dostanou narez 10:0 a budou podlejzat :flick: mno pak prisli druhy typci ... sice hrali lip ale stejne dostali 9:1 no proste best v brane sem si to daval jako nikdy a jeste s neznamym/znamym clovekem ... pak sme si rekli ze uz dem domu a ten znamej/neznamej me hodil taxikem az pred barak .... mno :eek: koukam ze sem se nak rozepsal :D
mno nazaver zaver... proste lepsi oslavu sem jeste nezazil... :D - druhej den odpoledne sem vstal a secetl mnozstvy huleni co sem vyzunkl...po mesici nucene abstinenci to bylo asi 2,5 gee mooooc dobryho huleni na hlavu:p:
Prs: ta abstinence se fakt vyplatila z reparatu sem dostal za 3! takze na vysvedseni sem dostal z matiky 3 proste ulet:D

[Edited by adam13 on 29-08-2002 at 05:00 PM]
tovarisc
Dost hustý bylo když přijel bratránek s Trabim z Prahy a přivez PRAHU z freše. Tak sme se pozdě v noci sbalili a jeli sme s Trabim na Přehradu. Tam sme ve čtyřeh lidech nehorázně zahulili ten pražskej skank a pak sme chodili po přehradě. To byla schýýza taková propast dolů, pak sme šli k takovejm železnejm dveřím co vedli do svahu kopce NIKDO z nás neměl odvahu jít až k těm dveřím, ozejvaly se z nich takový strašidelný zvuky neco jako voda ale mohli to bejt taky alieni. No prostě sme tam nedošli, pak ale kámoš uviděl v dálce vlky, bratránek taky a druhej kámoš taky tak začali zdrhat. Zůstal sem tam sám tak si říkám KURVA a zdrhal sem taky. Všichni sme hned sedli do trabiho a jeli sme pryč.
To ale nebyl konec, bratránek řídil jak blázen, sice sme jeli jen asi 30 ale mě to připadalo jak 220. Pak sem se podíval na řidiče.
A von se díval dozadu, ne dopředu, ale dozadu.
tak sme ani nevim jak dojeli dom
a vod tý doby říkám trabimu HELLRAIDER - pekelný jezdec
weedpolis
Včera sem přišel dom maximálně zhulenej a mátina do mě furt cosi hustila, tak sem jí to vždycky vodkýval a radši si četl časák, aby neviděla moje rudý voči.Bohužel si toho všimla.A prej takový : "Ty máš uplně rudý oči!Co se ti stalo?"
Syn:" nic, to je jen nafoukaný z venku.."
Matka:"no to není z venku, podívej se na mě..!"
Syn:"..ale mamíí.."
Matka:"podívej se na mě!...No vždyť ty máš uplně rudý oči, ty máš těžkej zánět spojivek!"
Já:"ale to bude v pohodě.."
Matka:"to není v pohodě!Bolijou tě oči?"
Bylo nutno uvažovat rychle a hlavně abych z toho neměl průser..
Syn:"..no trošku mě pálijou..............................................................."
A tak sem dneska ze školy doma, ulejvám se a brouzdám po netu.To de, ne?
TheHempCultivator
Tenhle zážitek nebyl sice nejbrutálnější ale byl zato docela hnusnej/hustej no to je jedno.. ale taky poučnej … No to sem si jednou řek že dám špeka ráno před školou - praxí. Tam sem měl jet asi 2 hodiny tak sem si to chtěl trochu zpříjemnit. Stočil sem si brčko ( moje skéro ze skříŇky – dal sem si pořádně abych se fakt zkouřil) a ráno hned před domem sem ho dal. Asi po dvou šlucích sem už to fakt silně cejtil ale kouřil sem dál.V poho. Zatim bylo všechno fakt super, ale jak sem nastoupil do přeplněnýho autobuse a musel tam stát, fuj nedalo se tam dejchat a eště to ke všemu bylo strašně dlouhý - normálně jedu 20 minut ale teď to bylo tak ucpaný že sem jel asi 50(minut). No a tam to začalo bylo to fakt až moc vostrý no a ty lidi, všichni po mě fakt dost negativně čuměli, normálně si jich nevšímám ale teď sem vypadal fakt jako nejhorší feťák , celej sem se třás´ vůbec semse nemoh udržet na nohou a myslim že ze mě bylo to pálo fakt cejtit. Teda takhle už se na veřejnosti ! NIKDY ! neukážu. Bylo to fakt hrozný, no pak (asi po 20 minutách pekelnejch muk) sem si naštěstí moh sednout a trochu se uklidnit, ale když sem se kolem sebe rozhlíd tak sem vůbec neviděl žádnej autobus a lidi ale uplně něco jinýho (už ani nevim co) no prostě halušky jako svině – to by na první pohled vypadalo docela v pohodě a neškodně, ale já sem v podstatě vůbec nevnímal okolní svět , vůbec sem nic neviděl. No ty halucinace trvaly tak 30 minut. Bylo to trochu podobný jako v tom dílu THE SIMPSONS (snad to někdo znáte) kde se tam všichni zmastily Ňákou konopnou limonádou. Například já sem měl na sobě černou mikinu ale když sem se na ní podíval tak už vůbec nebyla černá, ale měnila všechny barvy duhy. No a takhle to vypadalo se spoustou předmětů.Všechno tak hrozně pulzovalo hmm. No fakt síla. No nevim jestli je to můj „Nejbrutálnější záži….. ale je fakt že halucinace sem eště nikdy neměl. No dřív sem si myslel, že se nemůžu přehulit, ale teď už si u osobáčků budu dávat větší pozor. Né že bych někde na „akci“ nebo jinde nehulil třeba 20 jointů ale to bylo vždycky tak ňák , ve víc lidech ale když sem si to dal sám pořádně tak je to trochu vo něčem jinym. No nic no chtěl sem to sem napsat abyste věděli že to někdy nemusí bejt až tak uplně v poho. Né nechci nikoho strašit svým způsobem to bylo fakt super.

Jo hele (vůbec to sem nepatří ale snad mi prominete) už tak 2 roky se koukám dost kolem sebe jestli nevidim někde ňáký kytičky jen tak abych se pokochal. No minulej rok sem neviděl ani jednu ale letos jak se tak koukám tak sem viděl už asi 30 kytek – na balkónech,verandách i na zahrádkách a tak, no prostě všude.Takže (můj osobní možná dost zkreslenej názor a možná jen tak náhodně ovlivněnej ) si myslim, že se situace v Čechách docela zlepšuje, tada jako že víc lidí si pěstuje a tak. Což je podle mě fakt pozitivní. CHÁ !

Čau T.H.C.


nazdar lidi, konecne sem to taj docet vsechno. nasmal sem se jak blazen ,ale taky me to tady docela donutilo nad urcitejma vecma premejslet...no nic...jen sem se chtel taky podelit....sice si toho uz moc nepamatuju,ale napada me jeden zazitek z minulyho tejdne.neni asi moct brutalni,ale bylo to strobo. bylo asi 11 vecer, sedeli sme s kamosem v jeho sluzebaku, vyjety jak koleje,dali sme si jeste jedno brko a pak se tam vyloup. byl to zajic a kamosovy ruplo v kouly, ze prej si s nim dame zavody.kara vs. zajic, chapete to??!! ja sem to v tu chvili teda moc nedaval.dali sme si teda mensi zavod....mezi garazema...docela dost rychly...s naslednou honickou, pac nam ten blbec chtel nekam zdrhnout a mi ho nechteli pustit. myslel sem ze umru, od zdi nebo od stromu nas pri te honicce delili snad jenom milimetry.cely to trvalo asi 20minut,ale nam to po tom, co sme vsechno vypapali,pripadalo jako vecnost.......no proste strobo. maj te sa a hulte hulte hulte, je to sqely
cosmos
...tak jsem si vzpoměl jëště na jeden dostatečně brutální zážitek:)
Byli jsme s kamarádem ve Švícarsku testovat hulení. :D A jednou jsme se zhulíme a nejednou kamarád...já vylezu na tady ten kopec(horu)...mně se vůbec nechtělo, byli jsme zhulený a bylo hrozný vedro, ale šel jsem. Kamarád vybral cestu kameným mořem...to sem si říkal, že to dopadne špatně, ale pohoda, žádnej kámen se snáma neuvolnil. Nahoře jsme si dali brko...
Cesta dolů byla peklo...bylo to tam tak strmí, že se skoro nedalo jít...a jak jdu tak jsem šlápnul na kámen a ten se se mnou uvolnil a už jsem letěl... a opravdu jsem to vnímal spomaleně, během vteřiny jsem si řek, to asi nepřežiju, protože tam byl jen sráz dolů plnej kamenů...pak mě napadlo zachytit se větví nade mnou, ale byli suchý...nakonec jsem si všim kamene ve směru kam jsem dopadal, a řekl jsem si..támhle do toho bláta, před tím kamenem , dopadnu, nebo to špatně skončí. No a to už jsem stál přesně na místě, který jsem si vybral...asi jedi ným kde se dal ustát dopad....kamarád pak říkal, že jsem normálně letěl a pode mnou se valil ten kámen....
vůbec jsem pak nebyl schopnej chodit...úplně jsem se klepal, ale dopadlo to dobře:D
Bamber
Hehe, jednou ja a muj kamos jsme si jeli zahulit do nedostaveneho hotelu. Ubalily jsme Rasta valec [ kournout ]
z fialek a prdli si. Tak krasne vymletej jsem nebyl dlouho. Kdyz tu nahle muj kamos spatril Starou lampu se sodikovou vybojkou a protoze je Lampar [ grower ] sel se na ni mrknout. Vtip byl v tom ze se na ni koukal cestou k ni, ale nekoukal se kam slape. koukam na nej kam de a on zrouvna slape do dvoumetrovyho votevrenyho kanalu!!!
mrd, presne zebrama do zelezneho zebriku, hlavou vo beton, vodreny kolena!! Rychle jsem ho vytah ven tan clovek byl evidentne v soku a vyrazenej dech. Nemel jen rudy kukadla a byl rudej celej. Po osetreni nasledovalo brcko broti bolesti a jen jsme se nad tou osemetne vypadajici situaci zasmali. I kdyz na prvni pohled to vypadalo pekne DANGER.
Janice24
Nezda vosliku:-) nevim jak jiny, ale ja mam v 99 % vysmato tak, ze bych nejradsi tim chechotem zborila celej cinzak. vetsinou se citim strasne nabuzena a akcni (pokud nejdu druhej den fachat) a skoncime stejne u toho,ze hrajem karty, sachny debatujem o vsem po pulnoci se postuchujem zhuleny tak, ze padame z kresel, takze ty co bydlej pod nama by me nejradsi zabili. Proste prdel, zaseky me nebavej:-))

Původní příspěvek od MrVoslik
Ja mam stejne pocit ze kdyz hulim z holkama tak je to neco jinyho , mam pocit ze holky se nedokazou tak odvazat ? teda ja kdyz delsi dobu nehulim , tak pak sillleeene vyvadim rvu na cely mesto proste mazec jak prase , ale holky ?sedej a cumej ?:) )) nezda se vam to taky ?
prdow
Janice24&mrvoslik > moje mlada taky dela blbosti i kdyz neni shulena, kdyz si da tak to je obcas psycho :) hlafne kdyz ja se nekde sekam :D
chaluzaa
nafajcene holky vacsinou vystrajaju mozno aj viacej jak chalani ale len ked su vo vylozene damskej spolocnosti..aspon ktore poznam vratane mna..neviem jak su natom ceske baby ale asi lepsie podla toho co tu citam..chalani s ktorymi chodim hulit maju najvacsiu zalubu v tom ze ma mozu profesionalne dojebat a ja vacsinou idem domov urevana jak dosrate batola..ale ked som s holkami to je biig psychiatria..minule som sa vozila na balkonovych snurach--> to su tie na ktore sa vesia pradlo temer som spadla dolu balkonom nakoniec z toho bola len narazena sanka..susedia nad nami mali dobru sou..to len tak na okraj a aby som to dostatocne objasnila..pisem teraz za seba--> mne je trapne robit pred chalanmi hovadiny neviem preco ale furt sa namotam na depku ze budu na mna pozerat jak na poslednu trapnu cupku a vacsinou co som sa pytala holiek okolo seba tak oni su na tom tak isto.etovsio.
4C3
Rozjela se koukam diskuse ad "holky a huleni". No, tak z posledniho setkani s nima zhulenejma jsem nemel zrovna nejlepsi pocit. Byl jsem si zahulit ve svym "chramu", kde uz hulim po nekolik let a oni tam prisly nejaky holky a hned odpalily speqa. Tak jsem - jako slusnej hulic - nabidnul k dispozici svoji vodnacku, na cez mi byla jejich odpoved "jee, co chcee? a co to jeee 'vodnacku'? ja mu nerozumim" a pak me uz jen krute psychicky drtily, az me z toho myho mista vystouchaly...
4C3
...o moc vetsi zabava ale byla se zviratkem, veverkou, ktera nesla orisek a predvadela se prede mnou v nedalekym lese ;).
4C3
Link
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4209
vede do tematu, kterej se s timhle muze obcas shodovat, tak aby o jeho existenci vedeli i ti, kdoz navstevujou jen zazity temata...
Janice24
citace:
Původní příspěvek od 4C3
Rozjela se koukam diskuse ad "holky a huleni". No, tak z posledniho setkani s nima zhulenejma jsem nemel zrovna nejlepsi pocit. Byl jsem si zahulit ve svym "chramu", kde uz hulim po nekolik let a oni tam prisly nejaky holky a hned odpalily speqa. Tak jsem - jako slusnej hulic - nabidnul k dispozici svoji vodnacku, na cez mi byla jejich odpoved "jee, co chcee? a co to jeee 'vodnacku'? ja mu nerozumim" a pak me uz jen krute psychicky drtily, az me z toho myho mista vystouchaly...


4C3
tak to byly nejaky pipky:-) mne to treba ale takhle nechutna, nejradsi si dam normalni brko, a co treba mela chaluzaa depky, z toho ze bude smesna nebo tak neco (jsem zrovna zkourena,takze uz si to nepamatuju:-) tak nevim, mam pocit ze se me to netyka, hulim s lidma, pred kteryma nemusim premyslet jestli se ztrapnim nebo ne, je nam fajn, takze nejak tohle vubec neresime.
Sociologicky pruzkum:
Polovina mladych lidi v ČR vidi svoji budoucnost optimisticky. Druha polovina nema na drogy penize.
Bohuzel ze me bude docasny pesimista.
Don Karlos
Tak brutalni to bylo ted o weeku!!!sesli sme se s par Cechama v Ceske restauraci v Londyne a nejakej typek tam dotahl vaporizer.dal sem si prdika a malem sem sebou sekl a lidi ta cesta metrem dom no nepral bych to nikomu proste to vubec nebylo v klidu .


UZ SE TESIM NA DALSI WEEK!!!!!!!!!!!!!!
severin1975
Jednou jsem dostal dva kolacky od znameho, rek ze jeden cely pro jednoho je v poho. Napadlo me ze by to byl zajimavy darek pro mou pritelkyni ktera nekouri a nezvlada slukovat, tak se objevil pod stomkem mimo jine i maly balicek s kolackem.No dali jsme si je jeste ten vecer-pak uz tolikrat zde popisovana klasika-nemoznost se hybat-pritelkyne zvraci a celou noc prosedi a prospi na zachode ja lezim nemohoucne na posteli a jit a vzit mineralku co je u nohou postele je strasne tezka, dlouha a dobrodruzna vyprava. Mel jsem docela strach o svou drahou polovicku, presto jsem se co chvili v te prekerni situaci uchecht - to kdyz jsem si predstavoval tu absurdnost te chvile. Vsude svatecni nalada-koledy,pohodicka rozdavani darku, vsichni se maji radi a my tam lezime totalne nasrot.Na druhy den jsme meli navstevu mych rodicu a skoro tchana s skoro tchyni u nas doma.Jen jsem sedel tupe ziral pred sebe a popijel mineralku a citil se jak po vyhuleni poradneho jointu. Dost me prekvapila pritelkyne ktera(myslel jsem ze me proklëje za ten blby napad a travu totalne zatrati) rekla ze kdybychomc si vzali priste jenom pulku tak to bude v pohode.

to drinker hulic:ja si domyslim pribehy lidi ze zaslechnutych utrzku rozhovoru i v normalnim stavu a docela dost casto-skoro moje uchylka
raz... cez jarné prázdniny... slnecné lúče zaplavovali osneženú krajinu svojim jasom... vyšli sme s xalanmi na pohul... kamže kam? ako kam? na školské ihrisko... natlačili sme,netušiac,že nás niekto pozoruje... aha...mhm... bol to on... profesor telesnej a biologie... Mr.X.X. xcel zavolať Štb, ale našťastie mali tréning moje kamarátky a tie ho zbavili podozrenia... ešte dlho mi to vyhadzuje na oči... česť jeho pamiatke... a tek slnko svieti ďalej na naše polia... amen
kamil
Můj hustej zážitek byl, když jsme jednou dali s kámošma pár pěkně hustej brk nějakýho nonamu a kámoš brutálně zoranžověl - to byl fakt hukot, byl oranžovej jako pomeranč a to sme se na tom schodli všichni co tam byli (asi 5 lidí). A nebylo mu blbě. :rocket: No a druhá brutalita - to se stalo tak pře rokem, sedíme ůplně težce vypálený a najednou nás napadne téma čas. Znáte to nevíte kolik je minuta, kolik hodina atd. A tak necháváme jednoho kámoše odhadnout minutu (bez hodin) a on to 3 x za sebou uhádl naprosto přesně a to to kontrolovali tři lidi. hukot co ? Pak sme to zkoušelil i ostatní ale nikdo se netrefil (každej tak +- 10 sekund a mín).Ještě musim dodat, že sme se na to nesoustředily, normálně sme se v tý minutě bavili. No zkuste si to
4C3
Tak to mi "kamos" delat nemusel - projizdku s(m)nazici se Feldou s gumama bez vzorku pri 150ce, po "egyptskym suvenyru" ;). Potom je clovek stastnej, ze mu byly dany nohy a ne kola ;).
Kvetak
2 Kamil
Ty si zase vypálenej-zapoměl si na bráchu "pomeranče"-tomu sice blbě asi bylo, zato ta barva-on šedivěl (prostě jako, když ste bílý jako stěna, ale mírně do černa)-ono se tomu dá těžko uvěřit, ale je to tak.
Jo s tou minutou to bylo fakt něco-prostě řek od teď rozjela se klasická diskuze (já na to úplně zapoměl :) ) a pak najednou řek: "Teď" a oni s hodinkama byli úplně zděšený, páč to bylo fakt přesně. Já se trefil na 4sec. :D
Na tomhle týpkovi bylo zajímavý taky to, že on přišel dycky jenom, když něco bylo (aniž by mu někdo volal) a to se ty dni různě střídali.
Kamil ty vole jak chceš odhadnout minutu, když neodhadneš rok :bandit: bylo to nejdýl před půl rokem.
Janice24
tak sem furt premejslela jestli se mam sverit nebo ne:-)
rika se, ze na prehuleni nikdo neumrel, ale ja fakt malem jo. byli jsme v hospode, v ktery jsem byla poprvy v zivote....ted pomerne staly navstevnik, pokud na to mam:-) a dali jsme docela brutus speqa, sedeli jsme tam ctyri lidi - hulili ve trech (nastesti) + muj pes, kterej polehaval nastvane pod stolem. protoze jsem celej den nic nejedla a dala si nejakej hnusnej kyselej dzus, zacalo mi bejt nejak divne. tak jsem si na chvilicku (ale ve skutečnosti asi na ctvrt hodiny)polozila hlavu na stul, ze oddachnu, psa jsem sverila kamaradovi a pak ....uz jsem mela pred ocima jen bilo ..mlhu...tunel...svetla. vsichni na me ze at jdu na vzduch...jim se to rikalo, ale ja nevedela kudy, kdyz sem sedela za stolem, po pameti jsem nejak ten stul obesla a modlila se aby pes nevybeh za mnou, protoze nevidim a vubec nevim jak bych ho mohla zvladnout (pitbula), nejak sem se domotala na hajzl a sesula se k zemi.....mela sem pocit,ze mi to buseni srdce a to jak se vali krev uplne roztrhne, byla mi strasna zima, ale byla jsem prej uplne rozpalena, zpocena a cela se klepala. tak sem chtela aby me postrikovali studenou vodou, ale oni tu vodu na me na ferovku lili, takze to spis vypadalo,jak kdyz sem se zblila:-((((( no proste asi po pul hodine, kdyz jsem si rikala ze nemuzu umrit, protoze se nema kdo postarat o pejska, kteryho jsem zdalky slysela jak vysiluje kde sem, jsem se dokazala zvednout a s pomoci ostatnich jit na vzduch, tam za mnou prisel kamos se psem a dalsich pul hodiny se mnou chodil po ulici abych se poradne nadejchala a ochladila. dokonce mi i nechal poslat jidlo...zavolal mobilem a jidlo bylo tu......zaver? nevim co se to se mnou stalo, ale myslim, ze jsem byla kousek pred klinickou smrti........dikybohu od ty doby nic a kdyz mi zacina byt soufl, tak to hned poznam a radsi to brko ozelim, nez to prozit znova.HOWGH
zofka
Prihod mam nespocetne mnoho... vybrat najlepsiu by bolo fakt dost tazke. Pri tych starsich
by som urcite na nieco zabudol tak som vybral tuu co sa mi stala pred par dnami:
Najskor som samozrejme cos zahulil a potom idem, rozmyslam ze kam vlastne idem...
kedze ja byvam v meste vybral som sa kusok za tzv."civilizaciu", kde sa uz nachadzaju
okolite male osady (dedinky?) - ze pozriem jak to tam vyzeraa... stalo to za to najskor
idem idem az zrazu zistim ze som vlastne zabluudil a neviem kde som :) tak som sa vybral ze
pojdem cez nejaku luuku... a tu sa to stalo! Zazrel som kravu a vedla nej dalsiu malu -
cize asi mlaada tej velkej kravy... tak rozmyslam ci to nie je nebezpecne taka krava ale
nakoniec som si povedal ze asi nie a ze prejdem normalne okolo nej... no to bol ku*wa
omyl!!! Taa krava sa za mnou fakt desivo rozbehla a ja zhuleny jak blazon som utekal pred
nou dobry kus kym si to nerozmyslela a nevratila sa naspat. Potom sa mi ako-tak podarilo
najst cestu, ktorou som sice vobec nemal v plane ist (:bola to okluka cca.2 hodiny peso) -
ale co aspon som sa presiel. Tak si daavajte velkyy pozor na kravy! :)
Yo nu G-SES
Nejbrutálnejší zázitek?
Zkuste jet autem po dálnici se 3 kámošema a dá pri jízde pár špeku. Fakt mazec závodit s dalšíma ridicema a dát jim na prdel se starym Vazem ( 180 km za h.)
cosmos
to Janice24 to se mi taky dvakrát stalo...až na to, že jsem mněl před očima černo, taky jsem myslel, že mi praskne srdce...navíc mi neuvěřitelně hučelo v hlavě...
...já bych řek, že se to stane, když člověk celej den nic nejí a navíc je třeba ospalej...ganja nějak snižuje hladinu cukru v krvy...kamarád mi říkal, že v hollandu používaj jako lék vodu s cukrem...myslím, že se k tobě neblížila smrt, ale mdloby či bezvědomí následkem náhlého nedostatku energie
přeji ti ať už se Ti to nestane...vým, že je to hodně nepříjemný
adam13
Zdarek,
tohleto co popisujes je mazec jako prase obcas se mi to taky stane. ale myslim ze je to zavineno nasledujicimi vlivy...
1)pises ze si celej den nic nesnedla...to cloveka poradne oslabi
2)unava...ta vyplyva ztoho ze si za ten den skoro nic nesnedla
3) prostredi...misto, ktery moc neznas
4)kdyz se ktomu prida troska stresu a sliny brcko tak to dokaze udelat pekelnej stav ...
ja se snazim vzdycky nejdriv neco snist a pak teprv hulit pac tyhle stavy taky nemam rad ...

to All==> preju hodne vybonejch brcek a hodne uspechu :) v zivote...

Prs: Doufam ze ted nevypadam jako pan Chytrý :D jestli to tak vypada tak to bude teoreticky i prakticky tim ze sem momentalne nasracky :p: hehe :frog:
Blondacek
To moje zazitky sou ciste se stestim ;-)
Svojeho nejlepsiho kamose sem poradne nevidel asi 4 mesice tak sem za nim jednou zasel jestli nezahulime,sli sme ven,vzali sme jeste jednoho kamose,dali kazdy brcko bile vdovy a 8 !!! 8 hodin sme si povidali,hulili,vzpominali na zakladku,proste uplna pohoda...
Janice24
no po tyhle zkusenosti se vzdycky najim predem:-) takze uz mi snad nic takovyho nehrozi, ale bylo to pekelne neprijemny......ted uz je vzdycky (kazdy den) o.k.
......prdel !!!!!
Slut
no něgterý moje zažitky fuck stojej za to třeba vetšinou, v buse stojim před dveřma a lidi nemůžou vystupovat zdovolenim .............nic, ZDOVOLENIM............. nic ,
ZDOVOLENÍÍÍÍÍÍÍÍM ................ no a tohle se opakuje asi ještě 5x no a pag si to uvědomim, řeknu "jo jasně stačí říct"!!! nebo jednou tagy v buse sem se začla smát na celej bus strašně na hlas a vůbec sem to nemohla zastavit, lidi trošku blbě čuměli ale no a!!! Ale určitě mám i lepčí zážitky ale nág si nemůžu na nic vzpomenout (čim to bude?)!!!

Slut
zofka
vcera sa mi stala diwnaa priihoda... s mojim najlepsiim kamosom sme tak okolo 22-23:00 PM
zahulili (vlastne ja som pohuloval uz cely vecer:-) a ako tak sediime na lavicke a pozerame
na oblohu zrazu cosi zistujeme, ze sme niekde inde, sucastou myslienky, ineho sveta a
takeeto naapady. Na oblohe sme nachaadzali z oblakov rozne veci: ovcu, chvost ryby a
podobne. Este dlho sme tak sedeli smiali a rozpravali a rozpravali a smiali sa... bolo to
proste diwnee ale aj tak to nedokaazem tak dobre popiisat-maam z toho skor len take dojmy.
Neviem ci je to brutaalne ale kazdopaadne to bolo pre mna dost zaujiimave. ;)
Yo nu G-SES
Mám 2 opravdu drsný historky.

1.
Jednou sme s kámošem šli pohulit na jeden velkej kopec.
Smotli sme velký brko a daly se do hulení. Po chvíli nás napadlo delat Beat box. Ten gradoval do uplnýho psycha a my nemohli prestat. Po tom se setmelo a ani nevim proc, sme se zacali modlit k bohu, po tech modlitbách sme najednou zacaly cejtit prítomnost neceho nadpozemskýho a pak naprostý vokno. Co se s náma další hodinu delo, to nikdo z nás neví.

2.
Daly sme špeka v jednom klubu. Hulíme, hulíme a kdyz je uz skoro po špeku tak se zacnu dusit. Za chvíli to prešlo a v tom se to zpustilo. Zacal se mi tocit svet pred ocima a muzika, která tam hrála se mi zacala rozdvojovaz, tak ze to vypadalo jako kdyz máte puštený dva kazetáky a v kazdym je neco jinyho.
Po dlouhém rozmýšlení jestli jít pryc nebo zustat jme se vydali na Václavák, kde sme behali nahoru a dolu. Uplný šílenství. Celí to trvalo asi tak 7 hodin a já se pak ptal: Co se to sakra stalo?

Máte nekdo podobnej zázitek jako sou ty dva co sem popsal?
farmergirl
Muj nejzajimavejsi zazitek s marihuanou se odehral asi pred 2 roky tohoto casu.Jako obvykle za mnou na navstevu prisla moje kamaradka,dali jsme si spolu par dymecek a pustili si telku,ze tam vali dobrej porad,tak ze to zkouknem.Vsechno bylo O.K. az do te doby,nez se nase pohledy nejak domluvili a zacali jsme se libat.Bylo to hafo jiny,predtim nepoznany,potom zatraceny.Rozumejte,nejsem lesss...mam kluka,nikdy jsem uz s holkou nic nemela.problem byl jen v tom,ze se nam to vymklo,,suchej konec.Dnes mam s tou divkou ponekud elektrizujici vztah,jenze s obavy o dalsi zasek uz spolu nekourime skoro vubec,vidame se tak jednou mesicne,kazda ve svym svete,ale kluci meli by jste se stydet,pac kerej z vas holku udelal,aniz by se ji dotkl na onom miste???
Graetar
Brutální zážitek bylo včerejší gróweří setkání Nad Viktorkou (za hojné účasti Cosmose, Gannji, BohouRa, mě, Uzziho a příznivců :D). Asi v půl deváté jsem přišel, a hned přišel joint, další joint, další joint, další joint, další joint, atd. ...... K tomu silná rýma, kašel, mírná teplota ----> byl jsem úplně na kaši (i když jsem nebyl sám... ;)).
Btw: Docela zírám, jakej je ganja lék - nachlazení skoro zmizelo! :sun:
gunman
farmergirl> ja; a ani nebola zhulená :D:D
Ale nie vždy sa to podarí...
fumador
sem taj novej tak bych nejdřiv chtel všechny pozdravit :)

zážitků, více či méně brutálních, bylo hafo.ale z poslední doby mě napadá jeden, kterej stál za to (mozná pravě proto si ho oproti ostatním pamatuju)
o prázdninách kamoš přitáhl nějakej noname, vypadal dost obyčejně, unavenej sem nebyl, vyspáno tak na víkend dopředu, a byl jsem akorát po obědě.....nevim proč ale po dvou špíčcích z tohohle modýlku sem byl total. dvě hodiny sem se nemoh postavit na nohy, jako kdyby byly ze želé,nemoh sem ani poradne mluvit, teda sem spíš nebyl schopnej mluvit vůbec. po těch dvou hodinách, ze kterejch si pamatuju akorat moje marný pokusy o chůzi ( zbytek mi vyprávěl kámoš),sem byl uz zas docela v poho a šel sem dom. měl sem strašnou žízen, takže první co bylo, když sem dorazil domu,že sem se chtěl co nejdřív napít. na lince byla 2litrová plastová flaška coca-coly :) klasickýho tvaru......no a potom co sem na ex vylemtal půl flašky sem zjistil že je to sedmička červenýho ve skle :)
prdow
fumador: hehe !!!!! :wink: :D
koles
Nic horšího se mi (po hulení) za těch pár let ještě nestalo...

¨Jednou jsem šel s kámošem do kina a tak, že dáme žilku, aby nám ten film pěkně nalez do hlavy. Tak teda ok... zkouřili jsme se fest a bylo nám dobře. Po kině jsme byli trochu vytuhlí a tak jsme zašli do kavárny, mno spíš to byl tak napůl bar - to je jedno. Kámoš si dal pifko a já dvojku bílího vína. Vypili jsme to, no žádná síla, ale byli jsme už trochu v náladičce. Dál jsme měli v plánu jít na akci du klubu... mělo se hrát raggae a dub (f-pohodě styly). Když jsme tam dorazili, tak už se hrálo, ale nebylo tam moc lidí a nějak to tam nejelo. Pro takový případ jsem měl po ruce (no spíš v kapse) špeka záchrany. Jenže to už nebyla žilka. Když jsme ho zdolali, cítil jsem se fakt dobře, dokonce jsem se zved a šel jsem pařit k reprákům, trošku se nechat unést na basovejch linkách. No a pak to začalo... zkrátka, ten model byl fakt silnej a doopravdy najel až za pár minut. Navíc mi to nějak nesedlo s tim vínem. Když jsem stál, celá místnost se příšerně točila. Zavřít oči mi strach nedovolil. Když jsem si sednul, tak jsem se začal propadat, teda lepší by bylo říct vzdalovat se ze svýho těla... prostě jsem přestával vnímat, že vůbec sedim a prostě humus. Dostal jsem trochu strach, možná proto, že se mi udělalo špatně (nebo obráceně?). Navštívil jsem tedy VVC, kde jsem vyštěkal mísu a tak vyprázdnil svůj žaludek. Myslel jsem, že bude líp, ale nebylo. Na ono místo jsem musel vyrazit ještě jednou a nechat tam i zbytek žaludečních šťáv. Tim to ale kurva neskončilo. Ač byl můj žaludek prázdný a neměl již co vydat, škubal sebou pořád, jako by chtěl zase zvracet... ale nebylo co! Tyhle hnusný záškuby - křeče, co mi projížděly břichem, trvaly ještě cca hodinu a něco. Dost bolestivá škytavka! V klubu jsem sednul do křesla a snažil se to ovládnout, což i šlo... částečně. Nejhorší byla ale cesta domu. Celou dobu jsem se táh předkloněnej a ty křeče se dostavovaly v častejch a pravidelnejch periodách - vždycky to se mnou cuklo, jak kdyby mě někdo zezadu nakop a pak bolest v oblasti žaludku. Ten si teda dal (a já taky). Doma to pokračovalo ještě chvíli...
¨Pak se to nějak uklidnilo... díky bohu! Poznal jsem muka, ale i odevzdání a pokoru.
Jo, tohle se přihodilo asi před rokem.
freshman
Hustej zážitek je vždycky to propadání, o kterým psal koles,to jsou hustý "výtahy" který padaj dolů a vystřelujou se zas hore. Atohle je často po kombinaci drinky a špronze. Jednou jsem taky takhle pařili, na kámošovo chatě, hulení, ale strašně hulení...a pak piva. Bylo mi tak špatně, že jsem stál asi hodinu, u auta, a nevedel jsem co je kolëm, známej, slušně nabumbanej, že do odřídí...asi 200 m, po polná cestě¨. Jenže se hned po rozjezdu¨navez do hromady prken, a nějak sme tam uvízli. Jak to zkoušel vyprostit tak jsem jen slyšel jak se mačkaj plechy na škodárně, bylo mi to uplně fuck, jenom jsem slyšel "sorry, jé promi'n, ty vole.a tak...a mě to tak dostalo, že jsem to musel odřídit sám. Nakonec ¨šáda nevypadla tak hustě, jak jsem si myslel.
Joi hustý vystřízlivění je taky v situaci, kdy se mi v paměti přehodí dny, a já se pak v pátek dozvim v práci že je fakt pátek, a né sčtvrtek, jak jsem měl celou dobu .




-------------------------------------------------------------------
Sociologický průzkum: Z dotazů skupiny mladých lidí, ve věku 18 - 25 let, vidí 50% lidí svoji budoucnost optimisticky. Druhá polovina nemá na drogy peníze.






SMOKER
Ja som študent strednej školy z Bratislavy, a ako to býva každý rok máme brané cvičenie. Kedže je u mna húlenie na denom poriadku tak samozrejme som sa na branom neplánoval nudiť ale sa poriadne rozbiť!!! Zraz sme mali o 9:00. Ja som sa so spolužiakom stretol už o 8:00 a dali si každý asi desať práskov, v smiechom naplnenej nálade sme dorazily na miesto stretnutia, odkial sme sa pobrali na isté miesto obklopené lesom. Po menšej prehánke (chvílkový dážď) som sa zo spolužiakom odplížil na posed ktorý bol o 50m vyššie tam sme dvaja zhúlily asi 1,5 g indoor-u Black Domina. Po hodine smiechu a rehotu sme zistily že akosi ostatný odišily a my sme tam boly samy. Potom čo sme nastúpily na spoj mestkej hromadnej dopravy nás na nasledujúcej zástavke vyhodily zo slovami konečná. Keď som sa dozvedel že som na opačnej strane Bratislavy ako som chcel. Poriadne sme zvážily situáciu a konečne naši správny smer a správny spoj ktorým sme sa dostali domov.

Toto sa my stalo minulý školský rok zajtra mám znovu brané tak si idem nastaviť budík na ôsmu aby som si to zo spolužiakom a väčším množstvom indooru pokúsil ešte o väčší huličskí zážitok!!!

Dám vedieť ako to dopadlo, sám som na to zvedavý!!!
t3
proste nejbrutalnejsi stav je "HUCAK" to se proste propadam a propadam... uff kazdej vi wo co go. a uz jen zalezi jestli jsem predtim pil vice ci mene alkoholu, to pak vyvola reakce zvraceni.. popripade takhle se vyhulit na prazdenj zaludek,,, po ranu.. uaaaaaaaaaaaaa to je smrt .. jinak huleni rulZ! :)
drinker hulič
t3: ted si me pripomel moje prvni koureni modelu (tehdy sem to sotva vymamil z jednoho hajzla co mimochodem uz sedi bylo vo tom aj v novinach hodne jel do extaze, ale chodila s nim kamosova segra a ta ho k tomu nakonec dokopala, za 250,-, ale fakt to stalo za to, dost nezvyk z tech travek na "skunk"), to po par prdech se v hlave ozvalo huuuuuuuuuuuuu ja se svalil na postel a uz to jelo... hmmmm....... prave snim......... brecim.............. vracim se na zem... jo to byly doby. a ted ta moje travka to sice bylo uz bez "hucaku" ale citil sem ze telo je furt na stejnym miste ale ja sem uplne jinak a pak sem se zhroutil ze zidle :) fakt dobrej stav, co popisujes, coz me pripomina ze bych mel uhanet jednoho kamose co me slibil koureni (po tom kolikrat sem ho zpukal ja :) )
jinak brutalni docela je, ze ja brutalne ujizdim na vlacich. ale vubec to nechapu, protoze kamkoliv se kouknu jezdej vlaky, po obloze na draze, ve skle vidim v odrazech nadherny lokomotivy a zhuleny byt na nadrazi to miluju. sledovat tu praci nadrazaku, prochazet si vlaky, miluju DRAHY. je to nadherna kultura, na jedny strane batuzkari, santusaci, posunovaci, policajti, a na druhy zhulenci co to vsechno obdivujou :D
t3
no tak to je jasny ty se musis stat nadrazakem :))
Aleš
Posledni dobou zjistuju,ze muj mozek se dozaduje pauzy (coz mu samozrejme nesplnim :-).Dukazem je vec,ktera se mi stala pred par dny.Jedu si takhle v deaslovim kadetovi a koukam,ze by to chtelo vzit nejakou naftu.Jezdim na BIO naftu,tak sem zastavil u pumpy (byl sem poradne zmastenej) a koukám,na pumpe je zelenej napis natural.Tak sem to tam zacal plnit.Zaplatim,nasednu a jedu pryc.Po pohledu na ukazatel mnozstvi paliva jsem si rikal,ze toho je za tri kila v nadrzi nejak malo,ale mavnul sem nad tim rukou.Svou chybu jsem si uvedomil az v okamziku,kdy auto zacalo delat kraviny - proste to cukalo a skoro to nejelo :-).V podrouzenem stavu sem proste misto nafty vzal natural - zmatla me ta zelená barva - jako neco biologickýho,k tomu se prece hodi zelena.No a Natural - nature,to je priroda,zejo.No proste kotel.Musel sem vypumpovat nadrz a koupit poradne nafty a uz to zase jede.Ale ty zbytecny prace - fuj.Takze jsem alespon zjistil,ze deasly na natural nejedou :-)
m.y.s.e.l.f
Super. :)
To je fakt dobré vědět.
Ted by ještě bodlo, kdyby to někdo vyzkoušel opačně :

Do benziňáku nalít BIO naftu :p::p::D:p::p:
prdow
no ja vim ze kamosh asi pred 10 rokama nalil do toho stareho pionyru/kozi dech:)/ naftu a normalne sme s nim litali po polnackach:D
Mef|st0
Ok

Moj snad najbrutalnejsi zazitok...
Snad, kedze brutalne su stale ...

Kedze bywam z chlapikmi s Nigerie, casami ficime spolu na party-iach rozneho druhu. Dana - naj brut - sa diala na intraku, specialne poschodi obywanym typowo africkymi postawickami. Znamy oslawowal narodky, pozwanie for all niggers ;). Modelik pripraweny, piwko nakupene --> akcia. Vsetko zacalo podla idealnych predpokladov. Gratulacia, muzicka, babulky rozneho typu. Rekuze ideme otestowat "zalezitost", priprawena Kacicka, cize smrtiace wodne bongo. Zopar hitikov, usmew na pozvanie. Presun z izby do akcie --> gettin started. Prichadza prva informacia snad paranoidneho typu, sice neoficialne zastupujem SR ;) ale som jediny beloch medzi vsetkymi. Nic sice nezvycajne, kedze nie prva party daneho druhu ... ale zwlasnty kolisawo uzkostny pocit pozorowania zo strany neznamych chlapikow. Uwedomujem si ... sice jediny, ale snad ... :). Na zavolanie mojho super postawicnika Isholu ideme na dalsiu twrdu lietajucu kacicu. Zrazu zaregistrujem krik, hlasnu vravu. V tom vtrhnu do izby 3 dobry znamy, zvlastne na mna hladia a komunikuju v Irobe, narodny jazyk ---- poznam iba nadawky ---- :)) taqze ani slowo nexapem, vatsinou prebieha komunikacia v broken english, male prekwapenie, zdesenie, nik nexce nic wyswetlowat, v hlave zacinaju plawat otazky preco ? ako ? co ?. Burlive telefonaty, wsade plno emocii. Beriem tasku ... utekam prec ! Dozvedam sa: prisli novy chalani, nezvykli, neznani. Wideli belocha, nexapali, wela alkoholu skonzumowali a chceli uzit zbrane na wyriesenie mef|st0 ;O. Toz necakali ze watsina bude proti a taq zacala bitka - wsaq nie pastami ale rukowatami ix bum bum pistoliek. Nakoniec burka ustala, party sa rozprchla. Chalani wytriezweli, lamentowali. A ya doteraz nexapem --> konflikt a ja w strede napriek tomu nikto mna osobne newtiahol downutra.
PORSCHAK
Zdar lidi, hned jak se mi níže popsané stalo, věděl jsem,že vám to musím napsat.

Minulý pátek jsem navštívil jako obvykle jednu z diskoték v našem městě. Bylo něco před půlnocí, předtím jsem seděl s kámošema na kámošovejch narozkách v jedný příjemný kavárně-chlastárně a ještě předtím, okolo osmý jsem hrál šipky a dal si malý brčko nesilného charakteru.
Po příchodu na diskotéku jsem si šel po pár hrách fotbálku zahulit s kámošem, kterého jsem tam potkal. Podotknu, že jsem měl za celý večer tři plzně, jelikož mi vystačil předchozí účinek malého brčka...
Měl jsem na sobě rolák a to byla asi taky jedna z příčin skutku, který následuje. Stál jsem zhučenej, ale ne moc, u danceplacu s kámošema, čuměl na skákající ženy a čekal, co bude dál.
V tom to přišlo.
Před očima se mi začali věci promítat skrz sebe, pociťoval jsem mírnou malátnost a tak jsem nabral směr východ. Od cíle mě dělilo deset metrů včetně pravoúhlé zatáčky. Po ujití tří metrů jsem už nestíhal, začalo se mi stmívat, slyšel jsem dobře, ale viděl velice špatně. Musel jsem překonat jeden schůdek, avšak, jak jsem špatně viděl, nechtěl jsem riskovat, že ho netrefím a svalím se před lidma, tak jsem koukal, kde lidi zvedaj nohu, aby ho překročili. V tom jsem měl slabé i nohy, přišla totální tma a já pln strachu co bude dál, šátral okolo sebe rukama, abych někoho chytil a poprosil, aby mě dovedl ven. Mé ruce spočinuly na nějakém dívčím těle a já ji tedy požádal, ale nevěděl jsem ,že je to holka, oslovil jsem ji jako kluka. Ona:"Co chceš, já Tě neznám" Já:"Prosím Tě, mě je špatně, nic nevidím, doveď mě ven!"Ona:"Já Tě neznám!" a pustila mě. Už jsem si říkal, to je v prdeli, teď se svalim, lidi se seběhnou, budou čumět, přijede záchranka,ostuda....
naštěstí mě nakonec popadla a vede mě za loket ven.
Ale to jsem už neměl žádnou sílu v nohách, hlava se mi motala, byl jsem slepej jak krtek, tak jsem se začal poroučet k zemi způsobem klouzavým směrem vzad, jak kdybych si chtěl dřepnout. Zvedla mě s mou dopomocí a dovedla ven, to vše za ustavičného:“Co Ti je, slyšíš mě, jsi v pořádku“, zatímco já očividně v poho nebyl.. Tam jsem ji po dvou minutách poprvé spatřil, nebyla špatná, sympatická hodná holka. Řekl jsem jí všechno, za chvíli to přišlo znovu, ale jak jsem si dřepnul, odešlo to hned. Za půl hodiny jsem sebral svou přítelkyni a jel tágem domu, protože jsem se bál, že to může přijít znovu. Mám nižší tlak, ale jsem v klidu, nikdy se mi nic podobnýho nestalo.
Zřejmé příčiny:
1.Čuměl jsem do stroboskopu
2.Měl jsem v tamním vedru rolákovej svetr, kterej jsem se chystal sundat.
3.Byl jsem zhulenej.
Děkuji mnohokrát oné dívce, ať jí štěstí v životě cestičky zametá.
Jestli se vám stalo něco podobnýho, podělte se. Znáte to, jak ( a pokud máte nižší tlak, tak jistě) když se zvednete rychle z postele nebo ze dřepu, tak se vám zamotá šiška a chvilku nestíháte…. Tak todle bylo v jádru stejný, ale mnohem hustější.

Musím valit, máte výdrž, zdarec.
Dude
už to tady bylo...nejseš první ani poslední - zažil jsem něco podobnýho už 2x během posledních 2 let
- poprvý v Lucerna Baru - trapas jak svině, myslim že tam byl macháček s migem, dal jsem jedno brčko, 2-3 pifka, v klidu si pařim a najednou se mi udělalo děsně blbě, tak jako že pudu ven, dojdu na bar a pomalu přestávám vidět, najednou úplněj black-out vůbec nic nevidim, narážim do lidí, do zdi, nažim se vyšplhat po schodech nahoru...marný... naštěstí mne uviděl kámo, posadil mne na schody ať tam počkam, tam jsem se poblil (Lucerna plná lidí:) ), začal jsem trošku vidět vylez jsem ven tam sem se poblil po druhý...no peklo:eek:

podruhý teď v létě (jestli už jsem to psal tak soráč) - odpadla nám brigáda, deme s kámem na pivo, měl jsem jich tak 2-5 (?), brčko - potom cesta trolejbusem domů, zase mi udělalo blbě, napřed jsem vypnul walkmana jako že je to moc, pak že vystoupim, ale už nešlo najednou sem viděl bílo, nic jinýho než bílo, nemoh sem si ani někam sednout nic sem neviděl, tak jsem se jenom hrozně křečovitě držel abych s sebou neflák, celou obu jsem měl takovýho vnitřního pozorovatele, kterej vidí jak sem hrozně v píči, ale nic s tim neudělá jenom čumí:)
no dojel sem na konečnou, dřív jsem si vystoupit netrouf, naštěstí jsem začal vidět aspoň obrysy... no v prdeli...

jo a tyhle zážitky měli několik společnejch jmenovatelů - jenom malinko hulení, nějaký pifka a ÚPLNĚ PRÁZDNEJ ŽALUDEK, takže bacha na to:)
jo a abych nezapoměl - tak nízkej tlak mam taky:)
stepik
zdravim...

Tak tenhle je myslim ok..:::
Bylo to akorát po pražský streetparty, která proběhla relůativně bez konfliktů, a tak jsme se spolubydlící zahulili. Dohodlo se, ž epudeme nějak hromadně do jdný hospody na břevnově. Šli sme. Tam jsme s jednim kámošem dali 3 špeky nějakýho dobrýho materiálu, potom to došlo, tak jsme byli smutný. Ne dlouho, pak přišel druhej kámoš se svojí úrodičky nebulky. Dali jsme další 2-3 brkaa, pak to v tý hospě nějako uřelo, bylo kolem 2. hodiny. Šli jsme na vipich s tim kámošem, s jeho holkou a s mojí kamarádkou, co jsme se náhodou potkali na streetparty. Došli jsme na vypich, tam jsem chvíli předstíral studii jízdního řádu, přičemž kámoš poznamenal že to nemá cenu, že to určitě jede až za dlouho, že máme ještě jít k němu na dobrou úrodičku tý nebulky. Šli jsme. Naprosto bez pžřemejšlení jsme šli... Dali jms jedno nebo dvě, nebo 3 brka (fakk nevim, a šli jsme.. Někde pod petřínem jsem to v tý tramvaji přestal vychytávat, nemoh jsem vůbec zaklonit hlavu, protože jsem myslel, že spadnu uplně někam... Tak jsme s kámoškou vystoupili, že pujdem na petřín pozbírat nějaký švestka v sadu. Tam jsme si lehli, a leželi. Jen leželi.... Jak dlouho???? Nevim... Ale přijel jsem domů ve 4 ráno. ASi před tejdnem jsme se sní znovu potkali, a pokecáváme, a já se dozvídám, že jsme nesbírali švestky, ale hrušky. Prej jsem je jed taky.... VOKNO:-))) No těšim se na mojí úrodu, bude to ok...

zofka
no hej draahy su superr.... dnes 15 km draahami na prach. fakt draahy draahy draahy ... este nieco napiisem - ale az ked toho budem sxopny:) :) :)
speedy.hvr
Je uz toho opravdu hodne co me prozili momentalne si spominam na dva silene zapichy :-)) kdo pamatuje v ostrave klub tnt vi ze to byla basta pohody v ostrave a tak sme tam mym vozem jezdili co to slo pred klubem byla takova hromada hliny takze uz kdyz sme tam dorazili kamos pronesl Sajze berge a od te chvilky uz sme se neprestali bavit on jediny umi nemecky takze nas uplne nicil :-)) ted kte silenosti to ze sme vecne potakvali zhuleni jaksvine benga je vpoho ale ty cesty domu!! sem vezl plne auto lidi (skoda 100 :-)) a vsechny kopce a kopecky sem jel na 1 jak nejpomaleji to slo hlavu sem mnel vetsinou uplne ven ze sem malem vypadnul z auta... kdyz sme vyjeli z osvetlneho mnesta zhasinal sem svetla a to byl teprv rachot lidi co sem vezl umirali a ja sem taky nevedl ci sem :-)) Dalsi supa vec sme zazil zase s kamosem nemcinarem u nasi zname na narozkach bylo leto nadherna noc tak sme si dali pifko nejaky parci a ze dem jen tak kousek tady pokecat samo ze sme zahulili lehli na asfaltku a uzivali pohodu vedle nas byl ale nejaky podnik kde mneli odsavani nebo co takze zvukova kulisa uzasna pak sem volal operatorce na pegas a desne sme ji znicili pohodicka .... jenze jak to tak byva zhuleny clovek chce furt neco delat tak sme zbalili kola a jeli na takovou bomba zastrecnou vlakovou zastavku je tak pekne v prirode tam sme sedli uz nas bylo vice a zapalili jak tak sedime a uz sme celkem solidne mimo ze tmy se vyloupne zvuk a svetlo porad se ti blizi a sili kdyz tu se ze tmy vynori nakladni vlak sme byli jak ve startreku nebo kde uplne nas to zabilo smne sedeli dost blizko koleji a uz sme nestihli vsat.... uzasne !!!! :--)
fumador
zdar lidičky :)
nevim......asi to neni zas až tak brutální, ale vcera sme si s kámošem dali 3 žiletky modylku letošní úrody, kterej sme dostali na ochutnávku.....podle jednoho kolegydostal jmeno MASAKR....no a ten kámoš co nám to dával, nám kladl na srdce že to jmeno masakr se k němu fakt hodí, a já sem si nemohl dovolit se zmastit uplně na kaši..měl sem ještě nějakou práci ,takže proto jenom ty žiletky :) a musim podotknout, že 2 z nich byli balený do krátkejch vážek, páč už sme nic jinýho neměly, a ještě k tomu byly dost řízlý tabákem.potom co se dělo.....stavil sem se ještě u Meinla, že si koupim něco k jídlu, bral sem 2 jabka, salám, rohlíky a pití...normálně by to bylo na 10 minut maximálně...ale tentokrát sem po tom malym krámu bloudil 3/4 hodiny, co všechno se dělo, tady nebudu rozepisovat, páč by to bylo na dlouho a možná bych to ani nedal do hromady,ale celej ten příběh sem zakončil tím, že sem nákup naházel do igelitky, igelitku do vozejku a možná proto že tam sou dvoje ty elektronicky, čidlama ovládaný dveře (kdyby měly kliku tak si to možná uvědomim :D ) sem se s tim vozíkem zastavil až venku před schodama, protože ty bych už asi nesjel. ale největší hukot byl, když sem se tam vracel. všichni...úplně všichni co tam byli, stichli a dívaly se na mě, jak do krámu jedu s vozejkem, v něm nákup a vracim ho tam, z vozejku si beru svojí pětku a zas rychle pádim ven........bez tý igelitky :confused:........takže sem se tam vracel ještě jednou.....a to už se tam všichni řezali
PORSCHAK
2 DUDe
Nemuzu nastavit ceskou klavesnici...
Mas pravdu, mel jsem uplne prazdnej zaludek, vyjimecne, ale prece.
ANO,ANO,ANO. Bacha na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prdow
teda same brutality,tesim se az napise nekdo nejaky pozitivni zazitek...
stepik
Zdravim:

Když jsem zkouřenej (furt, al to je jedno) tak jsem někdy srašně hyperaktivní. Třeba jsem jednou rozebral uplně celej počítač, vyčistil, rozebral jsem i větrák na procu a zdroj, vyčistil od prachu uplně všechno. ak je těžký si vzpomenout, jak jsem tam měl různaj hardware. Tak jsem ty karty v těch slotech dal, aby to vypadalo hezky, podle velikosti. (spousta novýho hardwaru to našlo. Dokonce jsem z patice na proc urval pacičku, co tam drží větrák, naštěstí jsem to vychytal pomocí těch silonovejch stahovacích pásek, v tý základovce sou díry, tak jsem chladič uchytil za ně, FACHÁ:-)). Nebo todle, nesl jsem k jednomu kámošovi řízky. Bydlí v takový hippy komunitě. Ale onněměl funkční světlo s 18/6 režimem. Tak jsem si musel v naprostý zhulenosti v bytě ( u něj) najít výbojku, startér tlumivku, kabely, vidlici do zásuvky, a všechno to spojit:-))) Vostrý... Nezabilo mě to, ale do zásuvky se to muselo strkat šroubovákem..:-))) Nebo jsem se uplně strašně moc spustředit na určitý věci, třeba na hudbu, takhle jsem slyšel a rozuměl uplně všem slovúm v koltcha/swině europa, krva amerika, nebo jak se to kurva menuje. FAKT dobrej text!!! Nebo potom různá jiná hudba, uplně se člověk vžije... Sqellý:-))

Smoke in peace. Smoke joints. In peace. I don't like war.

štěpík..
4C3
Znacne brutalni dneska bylo, kdyz zhulenej v parku koukam do dali a najednou za zadama slysim desnej rykot (no, spis troubeni, ale takovy priserny...), tak se otocim a primo proti me si to za mohutnyho troubeni couva takova ta motokara, co pouzivaji v parkach technicky sluzby. Kdybych obratne neuskocil, tak by me ty od technickejch snad tou zelenou motokarou prevalcovali... hovadi.
4C3
Ted jsem oprasil svoje zapisky, ktery jsem si posledne udelal, pac me asi obzvlaste dostali a jinak bych je zapomnel :). Takze:
* Dan Barta (ci dvojnik?) spatren na motocyklu jako messenger
* Leslie Nielson (ci dvojnik?) spatren v monterkach jako nakladac cehosi (nabytku?)
- cas: odpoledne misto: zizkoff /i tak znamy lidi se tam zmuzou jen na takovyhle zamestnani? ;)/

A nakonec jednu veselou historku: potkal jsem to odpoledne totiz i nakyho na prvni pohled ne-prilis sympatickyho cikana, kterej se me ale jenom zeptal, jak se dostane na hlavak a nechtel mi ani nic udelat! ;)

zofka
presne... zeleznice to je moje! nie je nad to,ako ty vraviis pozorovat tuu kultuuru alebo
este lepsie je ked sa v pekny den pekne zhuliim a potom
sa vyberaam vlakom len tak-kam ma zavezie-vlastnim naki preukas-takze maam vlak
uuplne zadarmo;) takze je to niekedy faakt hustyy uulet-niekedy sa ani nenazdaam a som
100-150 km od mesta v ktorom byyvam...

kuusok vyssie som bol dost mimo:som jaksi nebol moc schopni piisat :) -to som sa akuraat
vraatil z jednoho takeeho vyyletiiku vlakom-som tak cca. 15km bol vyklonenyy z okna a
maaaval som vsetkyym ludom, autaam, detom, ktoree boli popri trati. Divnee ze skoro vsetci
mi odmaavali-co sa mi zdaa v tejto dobe dost divnee ale to asi tie vlaky-nesuu so sebou
takuu pozitiivnu energiu... ;)
hmmm.. já bych sem taky něco rád napsal, nějakej zážitek, ale nějak zjišťuju, že si vlastně nic nepamatuju.
TheKeptn
Roz o to zazitku je mnoho a mnoho ale pamet je mocna carodejka ,proto sem napisu nejaky zazitek v pripade ze si ne neci nahodne vzpomenu. Napriklad sem jednou (2 roky zpatky) zhulil tri pytle herrera a pytel superskunku za vecer ucinek byl abslutni neschopnost mluvy a komunikace , bezmocna vytuhlost a lehke haluze v hlave ze nejsem clovek ale ze jsem soucasti nejakeho vesmirneho spolecenstvi a jeste mi pripadalo ze jsem nekde v kosmicky rakete , protoze dvere kde jsem byl byli potazeny nejakym alobalem nebo nejakym podobnym sracem...peace...
adam13
mno zdravicko...
sou to tri dny zpatky ... byl sem s kamosema na konzerte...konzert vybornej, kupodivu sem byl strizlivej (nekdy zjistuju ze na konzert je to lepsi clovek ten zazitek nezapomene.) takze po konzerte to zacalo kytarista jedne vyborne hrajici skupiny dome nalil tuplovanyho panaka ferneta :p: a predtim sem este hasil zizen asi 3mi pifkama .... pak nas (prozmenu) s kamosem pozval na brko basak :D odpalil brko a nekam odbeh ...zkratka nevim co to bylo za modylek ale typnul bych to na hasik..."Kalifornsky zlato" /teda jesi to nekdo znate/ no prisel a z brcka zbyvala asi ctvrtka ... pote sme jeste chvili kecali o zivote a pak sme to zatahli za holkama co sme tam snima byli ... az doted to byl vybornej stavek ... pak sme se rozhodli ze pomalu pujdem na autobus... bus nam ujel takze sme cekali asi pul hodiny na druhej. Pri cekani sem stal zady k naky louce-furt sem slysel hlasy jak si povidaj naky dva lidi ..."hele Adam to je legracni jmeno"...atd no proste takovy prudici kecy ... tak sem se ohlid a videl sem tam naprosto zretelne dva asi dvacetilety typky jak se mi tam chcechtaj do xichtu... tak se otocim a delam jako ze nic ftu chvili mi to bylo uplne jedno .... no ale asi za pul minuty se otocim pac mi to zacalo poradne vrtat hlavou...hlasy ustali a ty dva týpci najednou predemnou zmizeli :confused: no proste haluz ...:-) pak nasledovala nejbrutalnejsi cesta domu trvala asi dve hodiny pac to bylo pres celou Prahu. musel sem vystoupit asi v polovine cesty pac se to uz fakt nedalo... rozloucil sem se s kamosem(kama) a asi na deset minut sem si musel sednout a uvedomi si ze uz se semnou nic nepohybuje :D no a pak nadesel cas na muj ritual... a to ze sem sel asi 8,5 Km totalne na sracky nocni/ranni Prahou domu no domu sem prisel asi v 4:15 a zaleh sem... nehorazne me nasralo to ze sem se z nezname priciny vzbudil v 7:15 a uz sem nemoh usnout :confused: ... a jeste vic to ze sem celej pristi den prosedel nad ucenim (taky nechapu jak sem to moh vydrzet :) no koukam ze sem se nak rozepsal ...heh... majte se fahjn ... jo a bacha na Kalifornsky zlato (nebo co to bylo zac :D je to MASO (nebo chcete-li MASAKR :p:
Dipsy
Kamarad jednou slavil narozky, tak jsme uvarili mliko asi v 9 vecer. Vypili jsme ho ale nic zvlastniho jsme necitili. Cely vecer jsme jenom chlastali a nekdy okolo jedny jsme si dali posledni brko ktery jsme meli. Nikdo od toho nic moc necekal. Vsichni jsme uz byli v takovy nalade (cca deset kousku) ze nas nenapadlo nic lepsiho nez jet na kole k rybniku (po ceste jsme hodili nespocetne drsek), kde jsme ho podpalili. Pak najednou takova strasna rana. Musel jsem od kamosu zmizet- ten tlak se nedal vydrzet. Jeste stesti ze jsem v tom pressu nebyl a sam a jedna kamoska ;-) to citila stejne. Odjeli jsme na kolech nekam do lesa a objevili nejake molo, kde jsme se rozvalili a proste 3 hodiny jsme se tam valeli na sobe v krecich smichu a mleli uplne blbosti o tom jak jsme sikanovali v paty tride cecaky protoze byli V.C a my V.B. No proste jsme byli moc. Kdyz jsme se vraceli meli jsme strasnou stihu co se s nima stalo za tu dobu a ze po nas museji patrat, zatimco oni usli zdravym spankem opilce... :-)
Ladena
Letos sem si prvne pestoval svoje. No a docela se mi to povedlo. Jednou sme s kamosema jeli hlit do nejakyho lesa, ubalili sme 1 speka a ve ctyrech ho sjeli. Kdyz sme hulili,tak kazdej rikal slabota, nejaky seno. A ze ublalime dalsi. Sedli sme do auta - a v tom to zacalo, fakt sem videl jak kamosovi vylezlo z kapsi cerny kure s pulkou skorapry na hlave a behalo po aute. A potom sme jeli zpatky do mesta, jeli sme hrozne dlouho, nakonec sem vystoupil a hadejte - byly sme porad v tom lese, nikam sme se nehnuli, tri hodiny sme byly totalne na srac :)Ladena
Maw
to mrvosik: asi jo stema holkama..na tom neco bude...

ted muj nejbrutalnejsi zazitek..stal se asi pred tydnem..vyrazili jsme s klukama na diskarnu(oslava narozenin) a tak jsme si to nejdriv pekne naplanovali , ze zachlastame a pak dame jointa..jen tak do pohody..jenze cestou na disco jsme se zastavili jeste v jedne hospudce..no a radne jsme se opojily alkoholem...a vyrazili na disco...pred vchodem jsme potkali asi¨este tri kamose a sli zahulit...dali jsme 5 jointu NAJEDNOU husteho skunku...!!! v 9 lidech no a masakr...nejdriv sme sli na diskarnu.., na kterou nas nechteli pustit prej vypadame nejak nevhodne...:) tri kamici byli docela na pohodu a sli dovnitr jenze nase zakladni parta na tom byla trochu jinak..:) ja osobne sem mel haluze jak svina..slysel sem ruzne zvuky..jako melodie od mobilu....kamici na tom nebyli o moc lépe,ovšem Béda muj kamos, ktery moc nehuli to trochu nezvlad..:)

lezeli jsme na louce a najednou..beda ma schyzu jak hovado...beha tam a hned zase omdli...haluzejak svina no proste hukot:....povida si ze svYm vlastnim stinem...no zkratka to byl muj nejbrutus zazitek asi po 2 hodinach sme vesli do klubu..cely hotovy!!!..:) .:)


__________________

lucky smoke for all!!!
przemo
no, jednou jsme se s jednim kamosem, strasne vyhuleni vraceli odnekud domu v nasem rodnem mestecku. byla pozdni hodina nocni ale nam se jeste nechtelo jit spat. tak jsme si dali jeste par prasku jednoho velmi prijemneho domaciho vzorku a sli ke kamosovi domu. po ceste jsme uvideli totalne vozraleho dedka, ten nebyl schopen ani mluvit jen stal u zdi a snazil se jit domu. a tak jsme na nem asi tak patnact minut zakysli a rozebirali, odkud je a tak. nakonec jsme se rozhodli, ze ho odneseme domu. a tak jsme se vydali na cestu. on nam ukazoval ruznymi smery, my jsme s nim behali po meste, kazdou chvilku jsme zastavili aby se probral a vzpomnel si, kde bydli. trvalo to asi hodinu. bydlel asi o 400 m od mista, kde jsme ho nasli. kdyz jsme dohromady poskladali, jak by se asi mohl jmenovat, chteli jsme ho odnest do jeho bytu. nastesti bydlel sam. ale na schodech nam upadl a rozbil si hlavu a zacal krvacet. Ted jsme byli uplne vprdeli. totalni schyza. rychle jsme zabehli do budky a chteli zavolat sanitku, ale nikdo z nas nebyl schopen s nima mluvit. a tak sme sli honem zpatky, kde na chodbe lezel ten vozralej typek. zjistili jsme, ze to s nim vubec neni tak spatne, jak to vypadalo a rozhodli jsme, ze kdyz uz je doma, tak ho tam nechame. . vlezli jsme do jeho bytu, ulozili typka do postele a zapli televizi. ani jsme nerozsvicovali. docela sranda, asi po hodine jsme odesli domu, ale to byl fakt masakr...
Kvetak
No, já ještě přispěji, tim co jsem nedávno zažil, jeli sme s dvouma kámošema na chatu a tam sme to začali připravovat na parádní večer(který se nevivedl díky půl lahve vodky), parádně se zatopilo a začali se balit a posléze kouřit jointiky, mezitim se dalo pár panáků(já si dal jednoho) no zanedlouho sme byli jak papriky, no tak kámoš (Kamil-grower nick), že ubalí něco ze dvou papírků, nikdo neměl nic proti, jen začínalo docházet dříví, tak že pudeme pro dříví než to rozpálíme, budoucí postiženej ještě dodal "pak už tam nedojdem", no ale to už to hořelo tak to koluje, nějak celkem nevnímam okolí (zaujalo mě něco na stole) a najednou "prásk" Kamil se začal heblit jako svině (čehož sem se lek jako svině :)) a ptám se "o co de?", v režimu neustálého smíchu (kdy se mu koutky spojovali někde na temeni) mi ukázal směrem ke dveřím, kde ležel druhej-no začal sem se tlemit úplně stejně, ale u mě to pomalu přecházelo postupně s časem, kdy se z té země nezvedal a ani se nehýbal, tak k němu deme (přičemž kamil se pořád tlemil neuvěřitelnym způsobem), cloumáme s nim a najednou "Co je?" ty vole seknul si sebou, ležíš na zemi "no jo", tak se zved šel ven, no pomalu du do chaty a najednou "prásk" já jenom "ty vole von sebou zase seknul" z chaty opět brutální smích, který přiběh ven a jeho pomocí sme ho zvedly, kámoš pomalu dolez do chaty, tam chvilku vokouněl, a že pude spát (to znamená vylézt do patra po prudkých, téměř žebříkových schodech)-chytne se schodu v úrovni těla a najednou největší komedie (se zpětným pohledem)-postupný kolaps-pořád se drží schodu, jednou nohou klečí na zemi, za chvíl klečí i druhou nohou na zemi, po chvilce neovládá jednu a posléze druhou ruku a perlička nakonec-hlava mu klesla jak androidovi bez baterek, deme k němu a předcházíme pádu "přímo na čumák", opět se probere (já už v solidní schíze jestli zavolat sanitu, nebo ne), kousek ode mne se pořád ozývá neustálý smích, který se mnou pomalu posazuje "postiženého" na židli-opět tělo nemělo vládu nad sebou, tudíž seděl v brutálnim předklonu-tak sme ho položily na gauč, kde sme se snažili s nim komunikovat a držet ho při vědomí (což se pak ukázalo jako nevhodné), nehledě na to, že sme na něj úplně zapoměli(ikyž sme byli metr od něj) a bavili sme se spolu, no postupně hodku po 1.kolapsu začal komunikovat a nádláb se a šel chrápat. Ráno se ukázalo, že byl ve stavu, kdy mu "pouze" vypovědělo tělo, ale vnímal téměř všechno a dokonce si pamatoval věci, o kterých sem neměl ani "šajn"
Jako závěr-opravdu se nevyplácí míchat tyto dvě látky.
kamil
Caů



Musim pochválit Květáka, že to všechno hezky napsal, ale v jednom s ním nesouhlasím. Ta vodka to nebyla, to bylo spíš dost dobrý.
Ale řeknu vám, že už to nemusim zažít.
prdow
fcera, standartni jointik po praci s kamoshem v aute, pohodka, vysmatej odjizim domu, prijedu, chvilku cumim do monitoru a pak to zacalo.... zorny uhel se me snizil na asi pulmetrovou sterbinu,kterou sem byl schopen videt veci pred sebou, fse co bylo vedle sem videl strasne rozmazane a hlavne se to porad morfovalo a menilo do ryznyho moare/nevim jak se to pishe/ ... nedalo se divat na nic, moje mlada mela pul tvare v pohode ale zbytek byl rozmazlej do stracena, zavrel sem oci a zaclo to valit jeste vic, fsechno se me tam slivalo, a hlavne jako kdyby tepali ty obrazce a porad se zvetsovali.. Mel sem fakt strach jestli prichazim o zrak nebo co, skoro hodku trvalo nez sem usnul,ale ten sen co sem mel nestal za to, rano sem se bal snovu usnout atd....
fuck sok, ale ustal sem to:)
grassgeo
Popíšu, nevím, jestli srozumitelně...
Pohoda večer, klubík, DJ´s- hauzík, spousta známejch, spousta špeků. OK:o))) V půl 4 si to valim k přítelkyni, která má sestru jejíž kluk ještě nespal a že jestli jdu na špíčka na balkoon. No co bych si nedal na dobrou noc, ne?!! Dohulili sme, čuměli na noční město, na ožraly, co se potáceli z non-stopu, kecali asi půl hodky. Pak se odebrali na kutě. Jak sem si leh, věděl jsem, že sem úplně na marast, ale to se stává.Začal jsem si přemejšlet a najednou sem zjistil, že jsem jen pozorovatelem svých myšlenek, který si jedou svojí ligu a rozrůstají se geometrickou řadou. Tzn. Jedna myšlenka se roztrojila a tak dál a tak dál. V tu chvíli jsem měl pocit strašně svěží mysli, ale věděl jsem, že je něco špatně, že mi mozek tvoří, ale zároveň to nestíhá vyhodnocovat. Zkrátka myslel jsem, že tam najednou cvakne a při nejlepším tradá směr Bohnice. Trvalo to tak 10 minut??? Nevim. Podvědomě jsem za stálýho rozmnožování myšlenek vstal, že se mi musí zvednout kýbl a že při řvaní do záchoda jistě přejdu do normálu- kurwa- NIC!!! Nakonec jsem se přitulil k přítelkyni a začal loudit. Sex mě z toho vysekal, ale bylo to faaaakt až moc.. Jestli to bylo srozumitelný, stalo se Vám něco takovýho??
čus
prdow
hej tak neco podobnyho je me dobre zname, ale ja k teto veci nepristupuju s neduverou, prirovnavam to ke stavum kdy si sam se sebou, teda se fsim .:) no tezko popsat, ale mozna je to fakt hranice, kdyz ji prejdes, neni csty spatky, takze neni dobre se tam placat casto, ale ted se me to keca kdyz su na hadry:)
naopak si myslim ze tyto veci se daji navodit lehcejc a to treba jogou, ted sem ji obevil v jedne pekne knizce, a pri cteni textu sem jenom ziral co tam popisuje... no mozna znash.. ale nebat se toho, zivot je krasny :)
Lucia
citace:
Původní příspěvek od Claune
Jakej byl váš fukt nejbrutálnější zážitek po hulení ???? :-)


tak asi takto.Hulily sme z manželom travu.Jeden joint.Asi po šiestich praskoch začalo zalahinať v ušiach a postupne sa to zvetšovalo.Myslela som si že my roztrhne hlavu.mala som halušky že sa my deformuju kosti ,lebka,krv prudi do kosoštvorca.Vybehla som z bytu von a snažila sa to predichat.Nešlo to a tak sme si šli aj z manželom lahnuť.Mysleli sme si že takto prichadza smrť.Mala som chuť isť urodu vytrhať a vyhodiť.Prešlo ma to až na druhy deň večer alebo až po vyspati sa druhý krat.Takže držalo to asi 18hod.Ale už viem že musim davať večši pozor ked neviem.My začiatočnici to mame tažke.
to psychedelix: ten rozsek s hernou je fakt hustota!

My jsme jednou s kámošema hulili ňákej skank. Byli jsme v baráku na půdě a kluci šli dolů pro ňáký jídlo. No a já jak tam sedim, tak jsem si vsim ze tam lezi prodluzovacka, ale kabel mela kompletne ustřiženej. To mi ňák nešlo do hlavy, tak jsem ji vzal do ruky a přemejšlim jak to je možný. No a jak tak na ní čumim taxem najednou spad do jedný z těch děr co v ní byly. To co se dělo potom bylo fakt extra! Aniž bych ňák chtěl začal jsem pomalu projíždět po kabelu dál a po cestě jsem viděl okolo samý barvy, který asi znázorňovali ten proud nebo co!? No těžko se to popisuje ale nic tak pěknýho jsem nikdy neviděl.
Můžu bejt rád že ten kabel byl ufiklej jinak bych v něm zůstal snad celej den, takhle jsem vypad po čtvrt hodině..
carwin
jdu si takhle tak trochu na sracky domu,ale nesel mi strcit klic do dveri,tak sem na chodbe zacal nadavat ze zase fotr nechal klice v zamku,ale nekdo mi otevrel.Byla to uplne cizi zenska,chvili sme se na sebe koukali a ja to asi po20 vterinach nedal vysmal se ji do huby a odesel.pak sem zjistil ze sem si spletl vchod od baraku.
heywrt
Nazdarek..
S tim nizkym tlakem jsem si taky uzil spoustu...srandy.

Asi pred rokem jsem se vracel z dost narocnyho lyzaku (narocnyho na jatra a plice:)) Bus me vyblil pred skolou,kde na me necekala maminka, nybrz kamos s hubou od ucha k uchu a spazlem v ruce. Chtel jsem odmitnout a jit se po 4 dnech domu vyspat,ale najednou sedime v nedalekym parku...ja se vsema zavazadlama vedle lavicky a jede se... OK,zazeh, byl to nejakej jeho out modylek,docela raketa na 2 lidi. Statecne jsem to dotapnul, uz po chvili samozrejme dost na kasi. Ani nevim a najednou hraju fotbalek o kus dal v herne... Kama ze me dlouho nevidel a ze si dame pifko..dali jsme 3 kusy /tretinky/ a ja uz mel ten stul spis jako berle. Fakt seriozni mumuland:D.
Povidam ze jedu domu a von ze pojedem busem,ze mi pomuze s taskama.. Takze jedem busem, kamos mel v obou rukou my tasky, ja v ruce batoh, v druhy bundu /nevimproc/ a na zadech batoh s prknem.
Pohoda jedem, kecame /spis melem sracky:)/ a najednou pristoupil nakej kamose znamej a zacal nas nicit hlodama na duchodce...:Dfakt husteer - nelze popsat.
Najednou cejtim slabost v hlave /jako na omdleni/ a pak i v nohou.....TMA. Zdal se mi nehorazne barevnej sen, vsechno jakoby bylo postaveny z lega --fakt real! a do toho vseho sel zvuk motoru toho autobusu,ale tak na 250BPM..
No - a najednou se vzbudim jaxe valim vtom bahne na podlaze toho autobusu,bunda na me, prkno na me a ja kurevsky zamotanej v popruhu od toho batohu.. Tak jsem se tam asi minutu zmital,snazil se vymotat z batohu /ten jsem mel najednou na brise/ a cumim jak se celej autobus bavii.... Pak jsem vybeh skoro po ctyrech ztoho busu,kamos za mnou....na zastavce chytnul asi ctvrthodinovej vytlem, zatimco ja se vracel do reality a zjistoval ze nemam prkno a jeden batoh..
Zato kamos ted nebyl vubec v nasi galaxii -->moh´si roztrhnout hubu a rval jaxmyslu zbavenej..:D Celou tu show pozorovala grupa duchodcu, ktera tam zrovna vystoupila.
Nejvetsi haluz byl ale ten jeho znamej, kterej se znicehonic zjevil s mejma vecma jakoze prej jesi sem tam neco nezapomnel...
Morgan
Jel jsem do skoly,minuly den pred tim jsem dostal prepravec s "noname" skunkem :D.Zhulili jsem to ve dvou lidech z brutalnihooo chilamu .Po ctrvtem prdu jsem zacinal byt v knedli,sedel jsem na lavicce ,zacinaly me brnet palce u nohou,postupne me brnela spodni polovina tela(nohy,ůd...:o).Pote se prisel ukazat pan Smich ve velkem mnozstvi ,opravdu velkem mnozstvi...Po 30 min jsem necitil telo,vubec se my nedarilo ho ovladat,v podstate si delalo co chtelo....
Pak jsem vesele vykrocil do noveho skolniho dne.Prvni dve hodiny (telocvik :)))jsem meli behat na cas,v pulce behu jsem dostal prvniho black outa :D.Doplahocil jsem se do konce,a slozil se na zinenky.Uciteli jsem rekl ze jsem mel spatnou snidani :))))).Odesel.Dalsi black out.
Pote jsem se chtel jit do mistnosti s ping pongovym stolem,slozil jsem na podlahu a usnul jsem.Pak me zbudili ,ze prej uz je konec telocviku(toto rychle ubehlo :)).Meli jsem mit ekonomiku...Po ceste do tridy jsem dostal postupne dalsi dva black outy.Vubec nic jsem nechapal(jako vzdy),umorna teplota me nicila a v pulce hodiny dalsi black out,kdyz jsem se z nej probral,ohodil jsem lavici zvratkama....Kantorka se od te doby o me strasne dobre starala....Poslala me domu.V kapse jsem mel jeste zbytek toho hleni(pul prepravky).Od teto dobz jsem z tohoto vzorku nedaval vic jak 2 prdy.
¨Pribeh memo kamarada Stepana,jestli chcete kontakt tak :mad.max@email.cz
tschaara
Ne,že by to byl nějakej brutus, ale včera sem tak nejak dokouřil jointika, du a asi po jedný minute po dokoureni toho speka sem potkal otce. Ja byl zkourenej jak pes a rek sem mu, že sem byl hrát fotbálek se slonama...
Aliens
silvestr- zasek- jezdeni celou noc od pul jedny do 7 rano temvaji:D
Simp
To mne takhle jednou zbylo listi a nemel sem mliko. Tak sem za pomoci cokolady na vareni, masla, granka a vorisku udelal takovou kejdu. Snedli sme to s kamosem a sli sme na pivko. Asi tak u druhyho nam to zacalo fachat ( ale slabe ). Fungovalo to asi tak, ze sme najednou prestali mluvit. Pruda. Zacal sem bejt znudenej a tak sem si snazil vybavit nakej starej vtip a zrovna me napad jeden vo slonovi a mysi. Tak uz votviram pusu, abych ho rek a najednou kamos rika: "Hele, neznas nakej vtip vo slonovi?" Uplne me to vyrazilo dech. Rek sem mu, ze sem zrovna chtel vtip vo slonovi rict a von na me civel jak zjara. Nakonec ta ganja moc nefachala, ale tohle bylo vopravdu vostry. Ganja je fakt magicka rostlina.
hoveho
ked som zhuleny, vidim vsetko akoby kreslene. ako keby som bol v kreslenej rozpravke. je to velka sranda, ked ti kresleny barman donesie kresleny polliter s kreslenym pivom a polozi ti ho na kresleny stol.
citim sa ako ten typek v "kto obvinil kralika rodgera" (ak to poznate)
je to super, nie ako v telke, ale v skutocnosti.
Před pár měsícema jsem zažil docela fest zážitek s maminkou..:-)
Měl jsem tehdy nějakej zánět v oku..ječný zrno, nebo tak něco. A matka, jakožto zdravotnice mi do toho oka pořád kapala nějaký vodičky.. A jednou takhle se stavili kámoši s dobrým špekem a nějakejma gameskama...vyhlídka pohoda večera. Šli jsme na balkón a tam se ještě chvilku po špeku děli zajímavý věci..
/scénka 2: kámoš cvrnkul vajgla dolů, ale vítr ho vzal jako na potvoru o patro níž na balkon, kde zrovna byl dětskej kočárek (bez dítěte). A my jen tak zhuleně pozorujem, jak se ten vaťan pomalu propaluje tou hedvábnou přikrývkou a vůbec nás nenapadne něco stim dělat...nakonec tam byla díra jak do p....../

Ale hlavně když lezeme z balkonu, tak si mě odchytne matka jakože je čas na kapky..povidám že to teď asi nepůjde,ale bylo pozdě........a teď si představte jak stojim v kuchyni pod lustrem uplně na plech a civim matce z 5 cm mejma žádnejma očima do gesichtu:D. Na její otázky jsem reagoval vždycky asi po minutě ticha a navíc asi uplně špatně, protože pak neřekla ani slovo ajen mě pohledem poslala za klukama...
no.655321
citace:
Originally posted by Unregistered
Před pár měsícema jsem zažil docela fest zážitek s maminkou..:-)
Měl jsem tehdy nějakej zánět v oku..ječný zrno, nebo tak něco. A matka, jakožto zdravotnice mi do toho oka pořád kapala nějaký vodičky.. A jednou takhle se stavili kámoši s dobrým špekem a nějakejma gameskama...vyhlídka pohoda večera. Šli jsme na balkón a tam se ještě chvilku po špeku děli zajímavý věci..
/scénka 2: kámoš cvrnkul vajgla dolů, ale vítr ho vzal jako na potvoru o patro níž na balkon, kde zrovna byl dětskej kočárek (bez dítěte). A my jen tak zhuleně pozorujem, jak se ten vaťan pomalu propaluje tou hedvábnou přikrývkou a vůbec nás nenapadne něco stim dělat...nakonec tam byla díra jak do p....../

Ale hlavně když lezeme z balkonu, tak si mě odchytne matka jakože je čas na kapky..povidám že to teď asi nepůjde,ale bylo pozdě........a teď si představte jak stojim v kuchyni pod lustrem uplně na plech a civim matce z 5 cm mejma žádnejma očima do gesichtu:D. Na její otázky jsem reagoval vždycky asi po minutě ticha a navíc asi uplně špatně, protože pak neřekla ani slovo ajen mě pohledem poslala za klukama...

.
.

Nějak mě to nepodepsalo, tak se podepisuju teď.............
DeeJay
Mno tak ako furt vzdy mi trosku vypadne kratkodoba pamat. Inak neviem ci je to nahoda alebo si to v stave len ja myslim ale furt ked zahulim tak sa stane cosi divneho. Ked pozeram spravy furt nieco co mi nepripada celkom ok, ze toto tu este nebolo.
Minule som tak hulil vonku s kamosom na dve zastavky, resp. zahulili sme presli sme sa a znovu sme zahulili, ta druha zastavka bola pri jednom lyziaskom svahu. Samozrejme ja som navrhol sak podme vybehneme dohora, a tak sme behali...
Ked sme vybehli hore, co nam trvalo asi trkratk dhlsie ako v normale dal si kamos jednu cigu, mna ponukol ale dal som si len sluk, mne to nerobi dobre, ale ten sluk so mnou urobil cosi brutalne.
Isli sme do obchodu, ked som vbehol z takej kosy do vyhriateho obchodu skoro ma porazilo mal som pocit ze sa zadusim, tocil sa mi obraz, zalahlo mi v usiach, mal som problem zachovat orientaciu a hlavne rovnovahu ale vcelku bolo fasa. Potom mi kamos vonku nieco hovoril ale to si uz nepamatam. Kedze bola zima isli sme domov ale kamosovi sa nezdala tak dobra ako mne. Ja si nepamatam ako som sa dostal do postele ale na druhy den mi telefonoval kamos ze ani on nie :))
Hicks
citace:
Originally posted by Lucia


tak asi takto.Hulily sme z manželom travu.Jeden joint.Asi po šiestich praskoch začalo zalahinať v ušiach a postupne sa to zvetšovalo.Myslela som si že my roztrhne hlavu.mala som halušky že sa my deformuju kosti ,lebka,krv prudi do kosoštvorca.Vybehla som z bytu von a snažila sa to predichat.Nešlo to a tak sme si šli aj z manželom lahnuť.Mysleli sme si že takto prichadza smrť.Mala som chuť isť urodu vytrhať a vyhodiť.Prešlo ma to až na druhy deň večer alebo až po vyspati sa druhý krat.Takže držalo to asi 18hod.Ale už viem že musim davať večši pozor ked neviem.My začiatočnici to mame tažke.


:smoker:
no jo, já sem poslední dobou taky začal hulit s mladou, a je to prdel... naštěstí takový bruty nezažíváme jako ty :wink:
Oldman
No tak já sem se pápěl jak to hovado a du tak večer domů a jak tak du najednou předemnou : na stromě sedí Rákosníček a seká časoprostor ! Fakt megaúlet no ty koki!
Hmm ja som zhuleny teraz. Trosku obtiazne pisat ale inak som DeeJay ale nepamatam si heslo inak som registeret taze v poho. Asi skocim kuknut vyhlad na mesto z piateho poschodia a dam malborku.
Dneska jsem usnul v autobuse...docela prdel objevit se na konečný kde jsem ještě nebyl;)
marcon
To ja zadny takle brutalni zazitek nemam, ale ma ho jeden muj spoluzak. Bylo to na asi tejdenim skolnim vylete nekde v jiznich cechach. Cely vecer sme chlastali v hospode v kempu, a tak v jedenact vecer, kdyz uz sme v sobe meli kazdej skoro flasku tvfrdyho, rozhodli se dva ze pudou na speka. My ostatni sme se stahli do stanu. Jeden z nich unesl ten spek v pohode a sel taky spat. Ten druhej ale zacal mit hrozny halusky a nekolik hodin pobihal kempem a vyrvaval ze je tygr bengalsky. Kazdymu zalezl do stanu, hebil se nam vsem do xichtu a porad vyluzoval tygri zvuky. Presvedcovali sme ho aby sel spat, dokonce i profesorka ho nahanela. Pritom ji vysvetloval, ze to neni fer, ze on je prece tygr a nemusi jit spat :). Nakonec si ho nekdo vzal na starost, prevlikl ho a dovlekl do spacaku. Nekdy v noci se ale vzbudil a vymocil se primo na vlastni stan :).

Dalsi rano vubec nic netusil a mel totalni vokno. Vsichni se mu smali a von netusil proc. Az odpoledne sme mu rekli, ze byl na par hodin tygr a vsechno mu popsali. Od ty doby zasadne nekombinuje chlas a speka.
marcon
Z doslechu znam jeste podobnej pribeh z jiny tridy. Vypadalo to podobne jako v tom prvnim, akorat ze dotycny ze sebe nedelal tygra, ale kdyz si sel v noci odskocit vymocil se primo na sveho tridniho profesora, ktery spal vedle stanu pod sirakem. Vzal to prejd docela vpoho.

A zase s jinym spoluzakem sme byli asi v peti zahulit na petrine. Meli sme toho dost a von to nejak prepisk. Asi hodinu pobihal normalne za denniho svetla po petrine a porvaval, ze ho honi ruzovej kyblik.
Fred Durst
Jsem jednou přišel domu zčouzenej jak prase.Zavýtal jsem ihned do kuchyně a tam se na stole bytkařily sklenička z hrnečkem.Skončilo to tak že hrneček zvítězil na K.O
galen
Mno, musim taky pridat svoji trosku do mlejna. Vracel jsem se jednou autem z parby (asi dvacet kilometru) asi ve dve rano kvalitne zmastenej, zadnej alkac to ale nebyl :) Tak si tak jedu, kazdou zatacku projizdim dvacitkou vydesenej ze mne to vynese, kdyz tu policajti - zastavte sia takovyhle ty keci. Si rikam to bude pruser, na mne je vsechno videt, oci rude - no, nekde to znate. No, policajti meli nabourane a nepojizdne auto a meli znacne pripito (ve sluzbe !!!) a jestli prej bych je neodtahnul, ze mi budou vdecni a ze mi treba stornujou nekdy nejakou tu pokutnku, kdyz to nikomu nereknu. No, nechal jsem je se pripojit a vydali jsme se na cestu. Jak tak jedu uplne jsem zapomel ze je tahnu. Koukam do zrcatka a policajti za mnou asi 3 metry :) Kurva, tak jsem na to slapnul, ale woni byli fakt nedbytny :flick: tak jsem zase pridal a tak dal a dal (mel jsem pucenou dvoulitrovou oktavku) az jsem to vytah asi na stosedesat. Neumite si predstavit ten stres a straxch jakej jsem prozival, kdyz se mne stale drzeli na ty zasrany 3 metry v tech 160 km :) Kdyz mne to doslo, tak uz jsme byli ve meste. Zastavil jsem, policajti, notne vyjukani (ale nemohli na mne kdyz byli nakaleny) mne podekovali a dodnes nme obcas vyrizujou pokuty ... :beer:
Super, ne ??? .... :eek:
Dude
hahá :D:D:D:D - hustý
pecar
No to tak jednou,jako obvykle jsme zapálili speka a sli do lesa. Bylo nás asi tak 5, a všichni byly dosti solidně v gulach.
Jen co jsme zašli tak 100 m do lesa do tmy, tak všichni začali zpomalovat a nikomu se nechtělo dopředu. Šak to znáte,ne??
Někdo se rozhodl,že bude dělat hrdinu a tak šel první. Milí hrdnina ale spatřil bílou věc opodál a začal utíkat zpátky. A my všichni jak volové zaním.
No nic. Uklidnili jsme se a šli dál. Bílou věc jsme obešli 20m obloukem.
Dorazili jsme k nějakým pařezům a kamoš začal vivádět, že ho sleduje za pařezem skřítek a že na něho mrká. Nakonec jsme ho viděli všichni a všichni jsme začali utíkat, protože se jich tam začalo oběvovat víc.
Nakonec jsme dorazili do civilizace,ubalili speka, pokecali a shodli jsme se na tom, ze máme kouzelný les. Bílou paní a skřítky mají málo kde.
Hmmmmmmm zajímavé, jak to psaní rychle uteklo :pimp: :frog:
Martini
Jdem jdem jdem a kurva najednou kocka,kamos ji popad(myslel si ze to je jeho krecek)vyhodil ji do vzduchu a ona zacala tak rotovat to bylo skvely a tak sme tam stali asi 2 hodiny a hazeli si s kockou. SILAS AND JAMAL!!
hoveho
to fakt vyzera na brutalny zazitok - pre tu kocku
Kylik
Jednou sme se s kamosem domluvili, ze se pudem po narocnym tejdnu na vejsce (kt sme uz mimochodem zabalili) totalne sparaskat k nam na chajdu. Na nakoupili sme si hafo cokolad, znate to. Prijeli sme tam v 19h. To ze jakodycky prepalime zacatek, bylo temer 100% :death: jasny, tak sme se ani nedivili, dyz sme zjistili, ze je 20:30 a my sme na piliny :crazy: Co chcete delat, dyz je noc pred vama a vy ste zrali tak nekam zapadnout a umrit? Nastesti sme nasli kousek od nas jezka a jali sme se ho zkurovat.Svy standartni hulo ( za svajcu dovezeny, tady vypestovany) sme si rizli holandskym skunkem, tak doufam, ze aspon ty jeho blechy byli high :jumper:
My uz z toho jezka byli uplne mimo (jaxe ubec nechtel pohnout), tak sme se sebrali a zacali hrat dostihy. Z nich si pamutuju jen to, ze sme byli oba furt na mizine a kseftovali sme nadvrdo s konma. Pac byla tehdy na podzim hafo klada, v chajde topeni nebylo a kamna sou na hovno, zapl sem 2plotynkovej varic a strcil sem nam ho pod stuj pod haksny. No, smard jak v namoklym cirkuse:mutant: Ale hlavne meli sme krutej stav:vampire: ! Dycky dyz se dostavil mikrospanek, meli sme strasne divny pocity, jako dyz vas neco simra na chodidlech. Az pak pozdeji sme zjitili, ze to nebylo simrani, ale ze sme si dycky na sekundu polozili nohy na ten rozhajcovanej varic:D No ale pak sme si dal ujizdeli na dostihach a chudobe a nebyt toho, ze se znicehonic vyhodil jistic, kerej je nekde u sousedu a nikdo nevi kde,a bez keryho bude jen tmava tma, ujizdeli sme si na nich do dneska. To vite potme se i se silnejma kontaktnima cockama hraje docela spatne.
dneska jsem jel do Prahy nakoupit a kdyz jsem nakonec po hodine jizdy (ani mi to neprislo) opravdu zajimavym zpusobem dojel do Carrefouru tak jsem nakoupil, prodavajici koukali divne kdyz jsem se zasekl u poklady a asi 5 min premyslel proc se bozenka na mne z bankovky smeje :) Nakonec jsem nasel v te posrane garazi i auto ( ale jen podle barvy) a nasedl, ze odjedu....
Kurva zadnej exit... vdude jen schody nahoru, pak nejednou vidim 2 cedule/// Exit Kartouska a Exit Plzenska... Jasne jsem zamiril exit Plzenska... jedu, jedu a nejednou vidim zase stejnou ceduli, tak si rikam, ze to je ale velka garaz....... tak jedu dal a dal.. a porad dokola... Kdyz najednou me zastavi nejakej typek v oranzovy budne a pta se co delam.... Odpovidam, ze jedu na exit na plzenskou... vytrestil oci a povida: a proc tu jezdite 20min dokola ? Nevmi proc, ale prislo mi to desne vtipny :) Nic lepsiho ze me nevypadlo nez, "a me se to zdalo nejaky dlouhy ":DDDDD Nechapave se koukl a odesel... Udelel jsem posledni kolecko :), a rikam si, ze jsem neco prehledl... po 30 minutach a 4 km po parkovisti jsem dospel k exitu Kartouska...:)
Ten exit jsem fakt nejak nepochopol.... Hustej zazitek :)
ichtyl6
ujjjjjjjjjjjj..................................
Jednou sem sel ven (ze jenom na chvilku), ale pak sem u sebe v bunde nasel maly pytlik s marihuanou.Rek sem si: ,,Co to tady dela?A jak se to sem dostalo?"Potkal sem kamose a rek mu,ze mam nejakej matros.Ubalili sme jointa.Zahulili a pak jako obvykle haluze,porat sme se tlemili,jako psychopati.Fakt narez.Smali sme se uplne navsem,napr. na zemi sme nasli zizalu ,lehli sme si na zem a povidali si s ni,pak ta zizala rekla neco jako: hele vole nezaclanej,koukam jak vul a po minute(nebo to byla hodina???) sme se oba zacli chechtat.Kouknu na hodiny na kostele a ono je 23:00.A to sem si rekl,ze pujdu jen na chvili,ze tak do 20:00.Prisel sem domu a byl poradnej mazec.Nastesti nasi nepoznali,ze sem sprasenej,ale zajimalo je jenom ze sem prisel pozde,tak je to v pohode. :grrr: :afro:
ichtyl6
Jednou sem sel opet ven(samozrejmne jen na chvili :D ) a opet sem mel u sebe zahadnej pytlik z marihuanou.Tak sem opet s mim kamosem ubalil jointa a zahulili jsme.
Usmati sme sli po meste a najednou mi zazvoni mobil.Zdvihnu to a ptam se kdo je.Hlas v telefonu mi rika ,,kdo je tam??"
ja- ja se ptal prvni!!!
hlas- ne ja se ptal prvni!!!
ja-ne ja se ptal prvni!!!.........to pokracovalo tak pul hodiny
prohral sem a rek sem- tady ,,me meno"
hlas ,,me meno" jaky..ptal se na prijmeni
ja- ty zasranej fizle,myslis,ze ti reknu jak se jmenuju?!?!?To si naomyle ty hovado
hlas- ja nejsem fizl...s kym vlastne telefonuju??
ja -jdi do prdele!!!!!!!!!!!!!§
Pak sem zacal rvat do telefonu,kamos se celou dobu uchechtaval co to s tim telefonem delam a divil se s kym to mluvim
Vic si uz nepamatuju :popcorn: :jumper:
ichtyl6
jednou sem se dostal strojem casu (popelnice) az do obdobi Egypta nova rise.Videl sem Ramsesa II. a taky Cleopatru a jine blbosti
ichtyl6
vcera sem se zkouril a opet sem mel ten divnej telefonat,ale bylo to jine cislo.Doted nevim,co si mam o tom myslet,protoze se mi na mobilu to cislo ukazalo,a ted nevim,ci to byla haluz nebo fakt.Ale jak si oduvodnim to cislo,jeste ted na nej cumim.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma