Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Kylik
2 ichtyl6: Ty kravo, ty si snad tu ganju balis do deklu(papir,LSD), nebo co?! Stav s Egyptem... mi nerikej, ze to bylo po normalnim huleni. Ledaze by bylo kouzelny :sun:
PORSCHAK
Když jsme jeli na přelomu ledna a února na hory do Tatranské Lomnice na Slovensko, kromě něčeho mála na hulení jsem vezl s sebou i zavařovačku plnou listí.
Přijeli jsme v sobotu, zahulili v pondělí a středu, jinak chlastačka každej večír, a celej tejden jsme řešili, jak to uvaříme.
Na pokoji ani v celym hotelu nebyl sporák nebo jediná plotýnka, neměli jsme ani hrnec, prostě jsem čekal, že se to nějak vyřeší, ale problém to byl veliký.
Zoufale sháněl jsem plotýnku v supermarketu, ale 1000 slovenskejch mi přišlo na jedno použití moc, kempingový soupravy vyšly na to samý a starý známý PEPO kostky už snad nedělaj. Přemýšlel jsem o deseti svíčkách, varný konvici, topný spirále, ale všechno na nic, prostě chce to plotýnku.
Po pravidelných návštěvách místních pohostinství skamarádili jsme se s jednim barmanem, týpkem jako my, hrávali s nim šipky, kecali a tak. Na středu nám kluk zlatej Tony obstaral plotýnku, holka, která nás obsluhovala o snídani a večeři a jela po mě jak blázen zase sehnala z kuchyně velikej hrnec.
Já nakoupil příslušné ingredience, Milku rozpustnou čoko jsem přivezl z Čech, a ve středu po večeři měli jsme vyzvednout plotýnku v hospodě U Jazerka. Kamarád se svojí holkou prcal na pokoji, my zbylí tři zamýšleli vyzvednout plotýnku, do devíti uvařit a vypít. Ale znáte to...Přišli jsme tam, museli dát jednoho Zlatýho bažanta( moc dobrý, chutná jako Plzeň), ale nějak nešlo se odtrhnout, no prostě jsme se zlili a o půlnoci přišli na pokoj.
Odhodlán ještě vařit lačný mok jal jsem se kuchtění. Mlíko, smetana, dolít mlíko, míchat..až mě to znavilo. Ty dva vedle vytuhli, já sotva koukal, ale chtělo to ještě půlhoďky vařit. Nařídil budíka na mobilu a usínal s bublajícím hrncem na nočním stolku. Ve dvě jsem jen vytáhl špagát z elektriky a spal dál.
Po večeři už jsme se těšili, ale ještě mě čekal úkol profiltrovat mlíko od pevných částí. O sítu jsem si mohl nechat zdát, posloužil erární (čistý) ručník, ale až ten bavlněnej, ten první měl malý očka a nechtělo to týct. Takže zařvali dva ručníky.
No já vypil tři deci, jeden kámoš dvě a třetí vyměklej tak jednu a půl, prej by se z toho jinak poblil, ale kecal nesmysly, udělal jsem to moc dobrý.
V devět požili, typnuli jsme to tak na desátou, a hráli karty. Mezitím dvě koly s vizourem a zábava mohla začít gradovat. Když jsme se telili při hře jak hovada, zjistil jsem, že už desátá odbila. Bylo nám fajn.
Poslouchali jsme nějakou muziku při tom, v tom se z vedlejšího pokoje ozval hluk. Na tom by nebylo nic divného, kdyby jsme do toho pokoje neměli otevřený dveře a já tam neměl postel. Ztlumil jsem rádio. Nic. Ticho.
Kámoš seděl na křesle zádama do těch dveří, pokračovali jsme ve hře a po opakování hluku a vypnutí rádia rezolutně odmítl pokračovat ve hře při daném zasedacím pořádku. Jinak sedět nešlo, takže se prej musí rozsvítit vedle v pokoji, na chodbičce a ještě zamknout hlavní vstupní dveře do chodbičky. Viděli jsme z toho zadního pokoje přes další pokoj pootevřené dveře do černé chodby, vypínač přes celý pokoj za skříní u dveří vedoucí samozřejmě do chodby, takže mě hned hlasitě napadlo, jak ten chlap jak hora, až člověk půjde rozsvítit, rozrazí ty dveře přímo rozsvěcovači do ksichtu a pak ho ubodá na místě.
Já jsem odvahu tam jít neměl, dvoudeckovej kámoš taky ne a ten třetí říkal, že jsme blbci, ale že tam taky nepůjde.
No vystihovaný jsme byli solidně, po čtvthodině přemlouvání tam třetí došel, já zkontroloval s pepřákem v ruce skříně na chodbě a koupelnu, zamknuli jsme a pohoda.
Pak jsme ješte verbálně rozebrali obraz visící na zdi, byl tam takovej duch s knírem, schovanej v mracích nad krajinou. Ješte teď ho vidim, ale druhej den už tam sráč nebyl. No zablbli jsme, vytuhli a usnuli.
Druhej den jsme ivestigativně zjistili, že daný hluk pocházel z mýho mobilu, vibrujícím v tom druhým pokoji a rozrezonujícím celou poličku. Vždycky když jsme ztlumili rádio, mobil ztichl.
Poslední den v pátek zažili jsme ožíračku s třiceti slovenskejma cvičitelkama a jejich kozatejma žačkama cvičící taj-či, měli převleky a maškary, chodili nejdřív po vsi a pak zapadli k nám do Jazerka. Nevešel se tam nikdo jinej, než my a oni. O půlnoci proběhl krátkej striptýz, trocha muchlovačky s těma kočkama (ach ty postavy) a druhej den jsme to valili domů.
Celkem vydařený hory.... :bravo:
TheKeptn
Pripojim se takovou delsi ,kratsi storkou s nazvem "JAK JSEM JEL 7 HODIN S KALBY DOMU" :

No tak abcyh zacal ,stalo se to nekdy tak v duben , kveten 2002 ,kdy jsem mel ve skole 2 dny prazdniny a ten prvni den jsme byli nekde u jezera stanovat tam jsme se hrozne vyhulovali a ozirali az do dalsiho dne(ten den sem byl solidne mimo jako nikdy) a pak jsme vyrazili do prahy myslim ze do elwwodu kde jsme dali taky par speku ,ale hlavne 5 dvanactek. No tak k pribehu , jiste vite ,kde je elwod a stanice Vitezne namesti ,tak tedy prijdu asi o pul jedne na zastavku a zjistuju ze tramvaj jede az 25 minut a shodou okolnosti mi zbylo jeste nejaky koureni , tak sem si na perone smotal jednu zilu zahulil a jelikoz sem byl unaven tak sem si nedobrovolne zdrimnul a vzbudila me az prijizdejici tramvaj , ktera me malem zajela kdyby nezacinkala ,tak sem nastoupil (51) a jak tak jedu tak se mi udelalo nejak soufl ,ale rikal sem si ze to vydrzim az na lazarskou ,ale bohuzel vydrzel sem to dve stanice na hradcanskou , vystoupil sem a myslel sem ze mi bude na bliti , tak sem to zkusil a nic ,pak sem zjistil ,ze se mi chtelo na velkou ,tak sem se s tim nesral , hodil sem to za kerik.

Pak byla pohoda , jenze se mi chtelo zase spat tak sem si sednul na peron , dalsi tramvaj jela asi za pul hodky , tak jsem na perone samozrejme usnul a vzbudil me kdosi asi za dvacet minut , si rikam co je to za kokota co me budi, otocim se a tam fizlove a rikaji "Hej clovece tady nemuzes spat " zacali se mnou cloumat abych sel do pici ( byli takovy dva jak hlidali to izraelsky velvyslanectvi ,takovy s kverama a vumlava a ze vsim) ,tak sem nasranej vstal a sel si lehnout kousek vedle na travu kdyz me tu najdenou vzbudila prijizdejici tramvaj, nastupil sem(opet 51 mohlo byt tak kolem druhe nocni) z toho si pamatuju tak tri , ctyri zastavky ,kdyz se tu najdenou probudim a clouma se mnou silene ridic ,ze je konecna a ze a jdu ven ,byl hrozne divnej a agresivni ,tak sem vylez a hledal jsem kde jsem , koukam a ona Radosovicka (strasnice) , tak si rikam do pice ja sem kokot vyjebanej , co tu delam.

Tak cekam na dalsi , ta jede nastesti hned (51 - prokleta) nastoupim a hle naka vyluka , tak sem musel vystoupit a pockat na nahradni autobus , pri tomto cekani jsem dokonce neusnul , autobus prijel vlezu do nej ,dojedu na cechovo namesti a tam asi na treti pokus uplne zmatenej najdu odkad tam jezdej tramvaje , nastesti jela opet hned ,tak sem ani nestacil usnout. Nastoupim (tentokrat 58) a jak sem byl z toho prestupovani unavenej tak sem to hned zarizl , vzbudim se a vidim jeste se zalepenejma ocima nejakou postavu jak se ke blizi , rikam kdo to asi je ,pak je otevru a von to byl ridic ,nacez sem si uvedomil ze sem v tramvaji a na konecny , na Bile hore , to byli presne 4 hodiny a ja uz si predstavoval jaky by to asi bylo kdybych ted spal v posteli , byl tenkrat pro me takovy svaty gral ,zaboha jsem se totiz nemohl dostat domu, na konecny na bili hore je takovej stanek kde nejakej zewl prodava tak sem ho stahl o dve ciga abych si zkratil cekani , ted uz sem byl nasranej a nastavil sem si na mobilu podle jizdniho radu budika abych vstal pred lazarskou.

Tam uz jsem se nasteesti vzbudil , i kydz sem zase usnul , mohlo byt uz tak pet rano , pockal sem na lazarsky na posledni 54 nebo neco tim smerem to uz nevim , potreboval sem na lihovar nebo smichac , a opet sem usnul a vzbudil se v hlubocepich , kde me nejaky ridic opravdu nesetrne vzbudil a jeste mi vynadal , tak sem ho poslal do prdele a vystoupil , dosel pesky na lihovar a pockal na bus smer domu, jen si predstavte ja domu v sest rano po krusny noci , a v autobuse na vas cumej lidi co jezdej do prace, byla to nejhorsi noc myho zivota , a na zaver sem jeste usnul v autobuse ,ale to uz nebyl takovej problem protoze bydlim jednu zastavku pred konecnou , tak na to uz sem byl celkem zvyklej.

Mejte se , a at se vam nestane to co me.
:beer: :beer: :beer: :beer:
Papaíto
Hm ,Sem si to poznal asi když jedu takhle z pařby a nuda jak svina,skoro doma vyhoupl se špek a docela nás brutálně dostal kamsi mimo a po zastavi vozidla v pulce kopce mi došlo,že mi auto ukouslo nožky a ruce jedou v ritmu regé.No úlet jak sviňa.Každymu doporučuju ulítnout si za volantem
SJ | Ivanhoe
Vcera jsme byli v restauracnim zarizeni, bohuzel (?) se mi nepodarilo doma vyloudit z rodicovstva penize, takze jsem mel pouze na 20 Kc. Nastesti se mezi nami vyskytovala zakazana substance. I kourili jsme, nutno podotknout, ze veru notne. Kamaraduv bratr, ktery tam byl s nami, a kteremu bylo velmi cerstve 15 let, byl ponekud vice pri penezich a tudiz popijel i pivo. Co se nestalo - odkudsi se vynorilo asi 5 prislusniku v civilu, nasledovani dalsimi asi 10 uniformovanymi. Vyzadali si nase prukazy, a vzhledem k tomu ze nejsem (tesne) plnolety, vytahli si mne ven. Byl jsem hrozne vystresovan, ti policiste na mne hledeli opravdu nepratelsky. Dali mi rozbalit si nahubek (takove to fokatko do jejich foukatka jak to meri alkohol v dechu), abych mel zarucenou cistotu a nemohl se vymlouvat. Po 5ti minutach, kdy se mi to stale nedarilo a navic jsem se zacal klepat, byli policiste jiz velmi netrpelivi. Nakonec se podarilo a foukl jsem celych 0.0, cimz jsem kontrolujiciho policistu evidentne zklamal. Jeho kolega jen smutne poznamenal: "Asi travicka." Vzapeti vysel jisty pobledly policista z lokalu a velmi kaslal. Bylo mi ho opravdu lito. Pouze oznamil svym kolegum, ze tam smrdi (!!!) trava a ze asi zemre, ze se to tam neda vydrzet. Neosviceny... Mezitim si kamaraduv nezletily bratr, radne zmitan v kasich, vesele pobihal po restauraci. Nejen, ze nepredlozil obcansky prukaz, ale navic se na necekane navstevniky usmival, zdravil je a prosil je o uvolneni cesty, kdyz sel na zachod. Policiste si jej nevsimali, ba dokonce mu oplaceli pozdravy a omlouvali se mu, ze stoji v ceste. Nevidane...

neni to nijak brutalni zazitek, ale stiha to byla strasna - preji vam, abyste nic podobneho nezazili.
Už se nám letos na pár dní objevilo hřejivý sluníčko, což samozřejmě část těch aktivnějších lidí vyláká na nějkou tu procházku na vzduch. Jedním z nich jsem byl i já... Pohled na ozářenou ulici mne nadchl tak, že jsem si ubalil takovou tu "one-person" žiletku (noname outdoor ze Zlatých Hor) a vyrazil. Na tomto místě bych ještě rád podotkl, že olomoučtí cajti před huličema přivíraj oči, tudíž není problém hulit jointa za chůze klidně na náměstí ve 3 odpoledne (samozřejmě nesmíte být zas až příliš okatí). Jdu, spokojeně pokuřuju, po pár minutkách je joint tak v půlce a já velice (!!!) přijemně zkouřen. A jak jsem tak zkouřen, dostanu chuť na pivo. Do oblíbené Ponorky (kdo budete někdy v Olomouci, nesmíte nenavštívit) to bylo ještě 10 minut chůze a jelikož žiletka byla hodně nacpaná, vycházela mi to tak akorát na zbytek cesty. Jenomže bych nesměl jít kolem zastávky a nesměla by přijíždět tramvaj č. 4, kterážto mne do Ponorky vždycky ráda zaveze (zde je vidět, jak mi vidina piva zatemnila mysl a slunečný počasí ustoupilo na samé dno žebříčku mých aktuálních potřeb, chutí a tužeb)... Řeknu si: "Co bych se nesvez, že?" Na jointa v ruce jsem v tu chvíli zapomněl a už jsem byl v tramvaji. Dveře se zavřely, "příští zastávka - Náměstí hrdinů," já usedl a teprve po pár sekundách jízdy jsem začal vnímat nechápavé pohledy spolucestujících... Jenže v tu chvíli jsem ještě pořád netušil, co se děje a navíc, opojen kuřivem jsem si dopřál dalšího prda. Teprv když jsem vydechoval, mi to došlo!!! Měli jste vidět, jak jsem hned na Náměstí hrdninů vyběh, vystreslej, pohledy spoluobčanů nepříjemně zabodlé v zádech...

Vlastně by mne zajímalo, proč mi nikdo nic neřekl a jestli vůbec věděli, že to je hulo. To ví ale jen Rastafari a oni...

P.S.
Celý to má ještě takovou malou dohru, kamarádku o zastávku dál přibližně ve stejnou dobu na stejný lince vychytal revizor s fízlama (který jeli "nenápadně" přilepený za tramvají)...
Sedím v jedné hospůdce na horách, ze své levé kapsy vytahuju plný dealerak poběleného scangu. Nabíjím, kouřím. Opakuju 6x se svýma kámošema........sedím, sedím, stále sedím, dostavuje se smích a veselost. Za cca 10 min. dochází ke strátě hluchu, srdce bije na max., dochází zamlžení očí...........přichází obsluha s účtem. Mluví na mě neslyším, ukazuje mi účet nevidím........smažím se něco udělat, ale nevím co..........podívám se na obsluhu aona se rozpadá na kousíčky. V tu chvíli jsem uzavřen ve své hlavě a ztracen na pozbytek 2 h.
Wes37
To my jsme jenou s mojim nevlastnim brachou a dalsima 2 typosama zapukaly a jak si tak sedime v tom aute - jeden kamos mel takovou hlasku - ja pojedu na streše - my jsme na neho čučely a jako že je to nebezpečné a tak - pak jsme se na sebe všichni podivaly a ztichly - najely nam usmevy a kamos uz byl na střeše - jely jsme s nim přes "město" zaparkovyt auto - ale chtěl jsem si to taky vyzkoušet a tak jsem na to vlezl - a zjistil jsem, že je to největší masakr co jsem kdy zažil - měly jsme v sobě všichni tak 4-6 piw a poradne férové brko - kdykoli bych to zopakoval - je to parada jet tak ve 2 rano po hlavni 4proude silnici tak cca 70km/ hod na střeš auta až domu před barak

P.S. jdržely jsme se jak v kobře 11 - stahle okynka a rukama jsme se držely za kraj auta a ležely jsme

je třeba se zmastit a vyzkoušet to - doporučuju
SJ | Ivanhoe
2 Wes37

bylo by to jeste lepsi, kdyby na tebe zapomneli - stejne jako ten clovek (par stranek dozadu), ktery zapomnel, ze vlece na lane nepojizdne policisty a snazil se jim ujet. Co takhle zkusit jet ztroubenej mezi vagony metra???
prdow
tak to je moooc panove!!!! :)))))))
galen
citace:
Původní příspěvek od SJ | Ivanhoe
2 Wes37

bylo by to jeste lepsi, kdyby na tebe zapomneli - stejne jako ten clovek (par stranek dozadu), ktery zapomnel, ze vlece na lane nepojizdne policisty a snazil se jim ujet. Co takhle zkusit jet ztroubenej mezi vagony metra???


Jo, zapomenout na poldy se mi povedlo, to je rechtik, ale mam tady novou vcelku vydarenou story. :rocket:
Jestli jste videli krotitele duchu 2 tak trochu vite wo cem mluvim. Byli jsme s kamosem na Dejvicich na Div.Sarce na trati (je tam takovej minimost) kdyz si tak necekane prifrcel vlak. No jo, jenze oba celkem skoureny a tak a prislo nam ze neni kam uhnout. :girl: Tak jsme pelasili jako ze to prebehneme, jestli to teda stihenem. No, dodneska si pamatuju kazdej svuj pohyb, prislo mi ze utikam neuveritelne pomalu a vlak ze jede hrozne rychle, a pak na nas najel a ... zjistili jsme ze je od nas asi jeste stale 50-100 metru, proste jsme byli tak vyschizovani, ze jsme jej proste videli (naprosto korektne) daleko driv ... No a jak to dopadlo? No, normalne jsme slezli na stran, ktera je na druhe strane a vlak projel klidne okolo, ani nas nevidel ridic ... :) Jestli jste tam nekdy byli tak vite o cem mluvim, od te doby zadne koleje, zadna auta nic. V poklidu doma nebo nekde v prirode ...
:angel:
kukin thc
dva brka nejakeho obyce ve trech,brko mazzzzzaru sam a asi dalsich sedm skel toho sameho.prijel jsem domu v devet,pustim televizi a asi po hodine tatik"nechtel bys to vypnout,jsou tri rano a v pet jdes do skoly".No nebyl jsem schopny ji vypnout.po trech minutach co jsem si hral s jasem a barvou,pozorovan svym otcem,jsem zacal zmatkarit.dalsi dve minuty jsem si hral s basama a vyskama.pak to tatik vypnnul sam.No celkem jsem se zapotil ale dopadlo to dobre a rano jsem mu rekl ze jsem byl rozespaly.
Zážitků s hulením už bylo kvanta. Ale nikdy nezapomenu na to jak jsem hulil poprvé!!!!!! Jedinečný zážitek!!!!!!!!!!!!!!!! Podruhé už to není ono!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A stejně hulím pořád a pořád!
Jirka P.
Takze prvni nejbrutalnejsi zazitek(a az potom radeji neco veselejsiho):
Prijel nas navstivit kamos(vcelku drsny hulic) Radim na byt a ze by klidne neco uvaril(susili sme tam 4 jeho kyti a mj. tam byla hromada listi) - tak sme mu rekli, at to klidne udela, ale ze my musime jeste udelat neco do skoly(a zacli sme na tom pracovat a jeho sme si moc nevsimali). Radim mezitim udelal maslo z listu asi dvou kvetin, a pridal tam nejaky palice(to nam devka nerekl)...pak to dal na chvili do lednicky a pripravil&udelal bramboraky. Pak sme to sezrali asi v tomhle mnozstvi: ja - 1ks, Lukas - 1 a 1/4, Alex - 1ks(ale byl hustej protoze byl posledni a bylo v nem vic masla), Radim - 4ks . . . pak sme chvili koukali na telku a uz to zacinalo nabihat - asi za 45min. uz to byl docela slusnej ficak:frog: , takhle sme vypadali asi po hodine a pul a ta mrdka furt nabihala...mezitim se Radim odebral do hospody(my ostatni sme na to proste v tom stavu nemeli)...o pul noci sme vypadali asi takhle::slizoun: , tep tak 200, drsny haluze(Alex nas videl z obyvaku, jak v kuchyni kecame(mezi nama zed))...pak mi bylo nak soufl tak sem si sel lehnout a nez sem usnul, tak mi celej pokoj tancil pred ocima . . . no hnus . . . a rano, kdyz me Alex vzbudil, este sem byl zhulenej(!!), Lukas s nama komunikoval z postele se zavrenyma ocima("jeste neni ten spravny cas otevrit oci..."):D . . . no tak sme este chvili chrapali a sli sme do hospody na jednoho vyprostovaka - v hospe sme zjistili, ze sme jeste trochu nahuleny . . . no byl to mazec a od ty doby si davam na zradlo hodne bacha . . . a jak dopadl Radim?? - "bylo to kraaaaasnyy" :vampire:
a ted teda ten veselej: minuly rok sem byl s kamosem ve spanelsku v maly horsky vesnicce(Tarbena - nezna nekdo?? jezdivalo tam dost ceskejch hulicu) jizne od Valencie . . . jednoho pekneho dne(to byly vlastne vsechny) sme se rozhodli zdolat Bernii - mistni nejvyssi horu(asi 1300mnm) . . . tak sme odpoledne vysli - bylo to asi 15km, nez sme se dostaki k upati Bernie a pak zacal brutalni 5hodinovy vystup prumerne 40% stoupanim k vrcholu - prvni asi 1/3 cesty sme se museli prodirat silenymi krovisky(u nas nic podobne bodlavyho a agresivniho neroste), druha tretina byla relativne vpoho - lezli sme po holych sutrech, a posledni tretina se zmenila zcasti na horolezecky vystup . . . no musim dodat, ze v pulce uz nas bolely nohy jak kurva a na huleni sme radsi nemysleli(jeste sme meli na pameti pokus z minuleho roku, kdy sme dolezli ho 1/3 a zabalili to) . . . nahoru sme dorazili totalne vycerpany&rozmrdany, nohy nas bolely neskutecne a me navic jeste zada . . . potom nas ale cekala odmena v podobe nabite fajky, kazdy sme dali dva mensi prdy mistniho vzorku a byli tezce vysmati :bravo: :bravo: kazde picovine sme se pet minut chlamali, plice nestihaly, proste tezka pohoda . . . shora bylo videt daleko do okoli, asi 20km na vychod slo videt more, okolo nas rozesete vesnicky v kterych probihaly fiesty(mistni svatky), ohnostroje zurily, proste sqely pohled, pozdeji v dalce zacala bourka(to uz byla noc), a my se ulozili ke spanku - v noci do nas vplul mrak(vsechno navlhlo) a bylo videt tak na 10m - hustota . . . rano po probuzeni sme zjistili, ze kamos spal na stirovi(mel asi 10cm) :p: , po sundani spacaku byl trochu pridusenej, ale za 5 min. uz vesele pobihal po okoli... pak sme se sbalili a sli dolu(taky bylo husty) . . .
maniac
Jednou takhle ráno v neděli, jsem se nabídl, že půjdu do obchodu, protože jsem si chtěl trošku zapukat. Zapukal jsem, přišel jsem do obchodu, no co vám mám povídat, psycho jak sviňa. Ale to není to hlavní. Po cestě z obchodu jsem si ještě zapálil cígo a když už jsem byl skoro u našeho paneláku, uviděl jsem chlapíka (asi šedesát až pětašedesát roků), který stál na schodech před svým panelákem a ohýbal se pro čepici, která mu spadla na zem. A jak se tak ohýbal, tak sebou asi ze čtyř schodů mázl přímo na hlavu. Tak jsem k němu přiběhl pomohl mu posadit se. Z hlavy a z nosu mu šíleně tekla krev a zdálo se mi, že z něj cítím chlast. Asi tak dvě minuty jsem z něj páčil jak se jmenuje, že mu pomůžu zpátky do paneláku a manželka mu to ošetří. Nevím jestli byl tak ožralý nebo to bylo z toho pádu, ale vůbec nechápal, co po něm chci. Říkal jsem mu, že mu teče krev a on to pořád nechápal a ptal se mě, komu že teče krev. Naštěstí vyšel z toho paneláku další typus (měl tak pětadvacet), zeptal jsem se ho, jestli neví, kde ten děda bydlí a on že ví, tak jsme ho společnými silami dotáhly do jeho bytu. Otevřela jeho manželka, povykládal jsem jí, co se stalo a předal jí ho. Pak jsem pokračoval domů. Pěkně jsem se třepal, protože tohle se mi nestává tak často. Ale byl jsem strašně rád, že jsem mu helfnul.
SuperTVOR-
Jednou sme s kamikama meli vybornej vecer. Speky do nas sli jeden za druhym a kdyz jsme palili asi paty brko tak se to stalo.Zrovna jsem se otocil za kamikem pro shota a rek sem mu at mi foukne poradne rychlyho.Ani nevim jaxem ho polknul, ale drzel jsem ho asi patnact vterin.Pak jsem vydech a najednou jen tma a hvezdicky.Bily.Pak jsem se probral o tri metry vedle na zemi, bouli na palici jak hovado a kamici dal kourili speka v uplnym vytlemu ... ... :-)
chosen one
jednou sem normálne uz lezel jako fposteli a snažim se usnout a nayednou vidim wobrofskou tak metrovou zářící mouchu.haluz.taky autobusákovi sem řek místo wo lístek wo jednu kolu hehe..fakt hafo zážitků..ale zamlženo
olo
Po nakym svicarskym modelu sem mel nakou haluz ze nemuzu dejchat fakt hnusny tak 3 minutky sem nedejchal a to byl hnus.
Hansganja
Lidi, mám opravdu zážitek, kterej se mi přihodil předevčírem u kámoše.Seděli jsme u kámoše
v pokoji a bylo nás tam pět.Dvě kámošky a dva kámoši+já.Nebylo co dělat, tak jsme se rozhodli, že
si zahulíme nějaké dobré hulení.Jediné co byl, tak to byl White wind-bílá vdova.Chtěli jsme
to trošku něčím okořenit, aby to nebylo tak obyčejné.Proto jsme se rozhodli, že budeme
vyvolávat duchy.Sedli jsme si do kruhu, doprostřed jsme dali pohřební svíčku a každý si dal
jedno sklíčko bílé vdovy.Potom jsme si všichni spojili ruce a jeden z kruhu začal vyvolávat
ducha bílé magie nebo tak něco.Upozorňuji na to, že bylo asi tak 18:00 večer.Po chvíli jsem
začal pociťovat jak mi do hlavy stoupá THC.A právě v tu chvíli začlo to pravé ďábelské
divadlo.Z kruhu najednou začala vystupovat čistě bílá mlha, která měla kruhovitý tvar něco
jako tornádo.Začalo to stoupat ke stropu a v uších jsem slyšel jen opravdu divné zvuky.
Najednou v mlze se začly objevovat divné obrazce, jako by nám někdo dával nějaké znamení.
Neumím přesně vysvětlit co to byly za obrazce.Pak najednou kruh začal houstnout a vyplnil
celý kruh, tak, že jsem na chvíli viděl jenom "bílou tmu" nic víc.No a potom, jako by mě
něco praštilo do hlavy a byl konec.V pokoji byla černá tma a hrobové ticho.Do tmy najednou
vyklepaným hlasem kámoš odvolal ducha a dobelhal se rožnout lampu.všichni seděli z
vyjevenýma očima a nemohli ze sebe vytáhnout ani slovo.Mé tričko bylo úplně mokré.Po chvilce
jsme se všichni zpamatovali a začli se dohadovat co kdo viděl.Všichni jsme viděli to samé...
Tohle byl můj nejbláznivější a nejstrašidelnější zážitek co jsem, kdy zažil.Zajímal, by mě
na tohle váš názor.Měli jste někdy podobný zážitek?:satan: :satan: :angel:
prdow
Hansganja: jestli je to fak pravda, tak to je mazec :)
Zdar, pokusim se povysvetli se stalo. Predem omluvte me chude znalosti.

Tetrahydrocannabiol je psychoaktivni latka, ktera muze v mozku zpusobovat hodne zmen. Zvlast v sede kure mozkove muze dochazet k nahodnemu uvolnovani neuronu (mene caste, spis vlastnost halucinogenu), nebo take k posileni jejich uvolnovani. (takoveto soustredeni na neco) Je pochopitelne mozne, ze v dane mistnosti se nachazela nejaka postrezidualni energie jejiz vnimani byva normalne blokovano omezovanim prenosu nekterych nervovych spoju v mise ( za normalnich okolnosti pocit, ze se na vas napr. nekdo zezadu kouka). Zrejme se tyto casti pocitu zaktivizovali prave diky THC.

Napr. Saolinsti mnisi pozuzivani mimosmyslove komunikaci pri meditacich, coz je vlastne obdobne, akorat cilene odbouravani omezovani vnimani.

Vzhledem k tomu, ze 6 let studuji Cinska umeni, naucil jsem se take z zcasti tyto bloky odbourat. Opravdu to jde, jednou jsem mel hustou haluz kdyz jsem byl u jedne holky na chalupe, ze slysim valku a vidim vojaky. (zhulenej sem nebyl) Dokonce jsem je dost dobre popsal. Druhej den mi jeji babicka rekla, ze jejich dum stoji na byvalem bojisti, kde se setkali tusim Prusovove s nekym(myslim rakusaci ???)... ( je to kousek od Babiccina udoli).

Ta holka o tom nevedela, a v klidu jeste s par lidma druhej den vecer zahulila a dostavila se na ni silena depka. Kdyz sem se ji rano ptal co se ji stalo, rikala, ze videla typka v modre uniforme s choholem nahlave a se zbrani v ruce jak se na ni diva.(coz byly tusim prusove)

myslim, ze dal no comment

Pravdepodobne THC dokaze odbourat nektere zakrnele neuralni spoje ktere blokuji dalsi smysly a zrejme jen jde o to, jak je mozek pred poziti THC naladen - ten dany smysl se posiluje.. - napr. poslech hudby atd......


Co si o tom myslite vy ?



Kdybyste nekdo neco mel napiste mi to na slimmer@seznam.cz

Cus Honza
kůzle
ááá...tomu řikám věc..ale jestli tvoje kamoska videla co rikas...to musí bejt holka trosku psycho:D :D :D

Určitě jde,cos popisoval... sám se i třeba zhulenej dokážu dostat do několika stavů-první je neskutečná stíha =dycky je to jedna z těchto tří možností---<b>někdo tě sleduje,někdo si o tobě něco myslí,někodo tě chce zabít:D :D </b>:
téměř vždy se mi stává,že bud slyším muziku tak přesně,jako kdybych měl na uších sluchátka,nebo teba o kousek předběhnu čas....

Osobně si myslím že se potlačí některé smysly,a jiné-právě ty zakrnělé se probudí k životu....

to s tima vojáčkama je krapet úlet,to bych si hodil mašli:sun: :sun: :sun:
kůzle
No....ty vole...................
to snad ani nejni možný:D:D:D
tomu řikám stíha stíhací:D
Neson
Dost brutální zážitek jsem zažil v kině na filmu Perníková věž. Před kinem jsem se přehulil skanem a pak už to šlo se mnou z kopce. Už jen matně si vybavuju úvodní tytulky a pak už jsem viděl jen bílej tunel a padal jsem z jednoho komatu do druhýho. Když jsem se probral a byl schopnej vnímat, tak běželo akorát posledních 10 minut filmu.
litlle stoney
Dalsi brutal se stal, kdyz jsme s kamosema pekli babovku a ganzou sme vubec nesetrili - kazdymu stacil tak jeden kousek a hotovo, koukali sme v obyvaku na telku nikdo nic nerikal docela husty no a po desaty prisel muj tatik z nocni. A jak to byva mel slusnej hlad a v obyvaku videl babovku. Sem ho ani skoro v tom stavu nezaregistroval, ze si vzal do kuchyne tu babovku a zbastil pekne na husto skoro pulku. Po necely hodne prisel celej vyplasenej, vyklepanej, ze s nim neco je at zavolame pohotovost. Vypadal opravdu na umreni. Vsichni samozrejme sticha - nemohli sme mu rict ze to bylo z ganzi - a v obejvaku nastal docela chaos. Museli sme zavolat zachranku, prijela odvezla a na testech se nic spatnyho nezjistilo. No asi tak dve hodky hledali pricinu a potom doktor zkousel test na THC a jejda pozitivni... No tatik docela nechapal jak se to do nej mohlo dostat a my mlceli jako hrob. A dodnes nevim co si o tom mysli - radsi sem se s nim o tom nebavil...

Jo a taky se mi zdalo, kdyz jsem nastupoval u Lihovaru do busu, ze je to zajezdak do Italie a tak jsem s ledovym klidem na ridice - tak ja si to vezmu jednou...a celou dobu mi bylo divny ze to stoji jen 8 korun....
kůzle
COŽE, to je divný, náš fotřík chtěl taky hned doktora:D ale on věděl z čeho to je:D
prdow
litlle stoney: myslim ze bys to mel s nim nakonec probrat, moc by me zajimalo ja kse mu umiralo! :)
kůzle
hele tata mel jako pocit ze dostane infarkt..prej jako že mu busi srdce,spatne se mu dejcha,tlak na hlave.... a takovy..-klasika
galen
No wona to nejni prdel takovyhle tlaky do hlavy z "predavkovani", ja jsem to zazil a je to strasnyyy (psal jsem i dopis na rozl. ale prd jsem napsal) - huleni je OK dokud neublizuje nekomu jinymu, ale takhle sprasit tatika, chce to bejt vic opatrnej ....
PiosOne
kazdopadne tatik nemuze rict, ze mu trava nic nedela (jako se stalo spuste lidi po prvni konzumaci)
kůzle
no on je debilek:D on s nama palil tak ostry skero(jedno z nejlepsich co sem kdy mel) a kasal se ze mu to nic nedela....a spalil ho 3/4:D a pak za asi 3minutky uz se smal,a za 5minut uz malem umiral:D:D:D:D
Kjubiq
no to ja mel taky takovej jeden zazitecek...sice ne na poprve ale: tak jsem stravil tyden v alpach na lyzich v ridcejsim vzduchu a jak je mym zvykem, bez brcka a cigarek...(jinak toho spalime docela dosti)..prijedu domu a prvni vec volam kamaradovi a jako ze teda po tydnu zakalime.. a jak jsem z toho vypadl tak jsem se docela lekl jak muze byt brcko silny a musel jsem si sednout na lavicku..jinak bych spadl na zem..omdlival jsem...divny..

no a teda jeste mam zazitek s jednou smazkou...ja nevedel ze smazi, teda ne ze by to menilo situaci, ale byli jsme u nas doma a hulime o sto sest a to devce najednou lezi na zemi a trepe se...no ty jo to jsem teda dostal strach ze budu muset volat 155...asi mesic na to jsem zjistil ze smazi a to pro mne byla dalsi trefa...ja slusnej clovek kterej kouri...a ji by zjistili navic plny zily pika...no to mne poser, jeste by to hodily na mne ne??...takze od te doby vsichni cizy sorry ale hulim jen s kamosema...

viva la ganja!
blackholesun
nejbrutalnejsi zazitek???? zhulil jsem se s kamaradkou dost ferovym hulenim....a asi po hodine dost solidniho smichu jsme se zacali bavit o sexu....coz se nam malem stal osudny...najednou ani nevim jak....byly jsme spolu v postely.....neco tak brutalniho jsem v zivote nezazil.....malem jsem dostal infarkt (a nejen ja) byly jsme jak kveverky.....4x za sebou......a s takovou intenzitou, ze....ufffff.......brutus!!!!!!!! orgae jako prase!!!!!!
citace:
Původní příspěvek od Claune
Zhulený holky :-)

Fakt mi to taky příjde jiný,nevím....nějak jinak se chovaj a fakt se tak nedokážou odvázat,ale zase tu platí podle toho kdo....ale každopádně je to o něčem jiným hulit s holkama nebo s klukama....fakt to nějak nedokážu vysvětlit....Prostě se nedokážou ani pořádně vyjádřit,jen mlčej :-)...většinou...a vy musíte dělat prdel,aby se alespoň smáli :-),když už nic jinýho ...


Fšechny holki zase nejsou takový... My sme jednou hulili šli sme do školy a ti 2 blbečci mě cpali do skříňky (docela malý skříňky) smáli se jak debilové ale hlavně že když jsme došli do třídy tak si vzpoměli na to že nechali tašky ve skříňce, byli sladcí...
kůzle
já mam podobnej zazitek jako Kjubiq...ale tu krávu sem znal a ona za mnou pak jeste smazka lezla asi měsíc ze chce huleni! tak sem jí poslal do hajzlu,a smazka se nasrala,tak sem ji dal facku...uz sem o ni neslyšel....

NIKDY NEHULIM S JINEJMA LIDMA NEŽ DOBREJMA KAMOSEMA:....muze se to takle zvrtat a co potom!
galen
Ses debil kdyz mlatis zensky, Ty hovado. Takhle si tady (doufam) respekt neziskas.
Včera sjsem se slušně zacyklil, po několika brčkach, jsem si řekl že uýž pojedu domů, se vyspat, jedu domů, najednou volá kámoš kde sem, a že si dáme sraz na letišti, to je kousek za osadou kde bydlim, tak jedu a najednou míjim nějakou roštěnku, asi až za chvíli mi napadlo, že jí asi znam, skoro jsem byl už doma, tak jsem to otočil, aže se vrátim a svezu jí. tak jo, a dojel jsem jí, a byl to někdo uplně jinej , ale tak sem si řek že jí stejně vemu, vez jsem jí zpátky po cestě kterou jsem jel z města domů, kousek před městem jsem jí zastavil, vyložil a pokračuju do města, na benzínku, s tim že si koupim bagetu...benzínu sem jenom projel a zastavil kousek dál...ted si říkam, ty vole co budu dělat? asi pojedu domů.....jedu a v půlce cesty JSEM SI VZPOMEL, ze mi volal kamost at prijedu na to letiste...no hustej vypadek pameti : -))).....
prdow
:jumper: :rocket: :wink:
Nedavno jsme meli skolni turnaj ve florbale mezi tridama.Ta nase patrila mezi favority ale ganja to vsechno postavila na hlavu.Uz rano kdyz jsme se schazeli v satne tak 5 ze 7 hracu bylo zkourenejch,ale 2 zapasy ,ktery jsme meli hrat jsme v pohode vyhrali.Pak jako ze dem vsichni spolecne na speka tak v klidu uz si davame soty na konec a najednou probehne kamos ze hrajem dalsi zapas.Tak sme se rozbehli smer do haly,vsichni na sracku zkoureny a tam nam oznamej ze nam ten zapas kontumovali a diky skore jsme ani nepostoupili ze skupiny.
litlle stoney
2galen: opatrnost... To se ti rekne - nikdo z nas mu to nechtel dat, ale v tom stavu...:-) a taky neznas myho fotrika 2metry 120kilo a docela autorita - tak mu neco prozrad a podepsal sis ortel smrti - ve 13 do me hustil jestli budu uzivat drogy a je mu jedno co, tak me radsi zabije... Takze :-)
galen
litlle stoney: Jako jo, mas recht ja jsem jednou varil mlicko a prisla mi do toho matka a bylo hotovo, varil jsem ho ze skunku#1 z palic a v nasi male kuchyni, kdyz zabrali vypary, tak byla uplne vymastena, sam bych tomu neveril, ale je to tak ...
Ale prave proto si myslim, ze to nejni uplne goood. Prece jenom, hrajeme si vsichni nato, ze ganju v pohode zvladame, ze muzem kdykoliv prestat, mozna jo, ale nechceme, protoze je to neco uplne uzasnyho :D
galen
Ale tahat do toho lidi, co to nechtel, to je jako znasilneni - trochu mi to tak prijde. Nikdy jsem nechtel brat treba tvrdy drogy a kamosi mi podstrcili koks - blbej jsem tenkrat nevedel nic, a byl jsem uplne mimo. Jo, sice to bylo fajn, kdybych si to rek ze jsem neco takovyho dal, ale ja nevedel ze jsem neco mel a veril jsem tomu ze umiram .... A to neni good ... No, ale sem ted pekne zmastenej, takze ani nevim co pisu :D
Nejbrutalnejsi zazitek?

Neco podobnyho, jako tu uz jedna slecna popisovala.. (pod jmenem 'travkaaaaaa')

Chytla me jednou docela depka. Chtel sem jet za kamosema na chatu, ale dostal sem teplotu. Takze nic. Vecer uz sem se ale cejtil uplne v poho.. coz nastvalo.

Rikal sem si, ze nez se doma porad uzirat depkou, tak si radsi ubalim osobacka. Problem byl ale v tom, ze kdyz mi rano bylo blbe, tak sem si vzal acylpirin, na coz sem uz vecer vubec nemyslel. Taky kdyz sem si porad vycital svoji demenci a pri tom balil, tak sem si rek, ze to poradne vodpalim.. a jako debil tam nasypal asi ctvrt gramu peknyho skuncika. A hlavne sem vypil asi litr tonika (posiluje srdce, stejne jako thc).

OK, votevrel sem vokno a zacal.. (blbost, hulit doma)
Uz v pulce speka mi bylo nejak divno... no co, prece to nevyhodim, ze? Davam posledniho praska, zaviram okno.. ale zacinal mi bejt cim dal tim divnejjjc... zvlastni pocit v hrudniku, dejchat bylo nak obtiznejsi.. takze sem zacinal mit docela nemalej strach.. Rikam si.. co ted.. ? Sel sem do kuchyne a rek si, ze se napiju trochu obycejnyho mlika, to me uklidni. Tak sem si s tim sednul do sedacky.. ale najednou mi zacalo dost dobre busit srdce. No, pak uz sem fakt nevedel co delat, dopotacal sem se do pokoje spadnul do postele... Srdce se rozjelo brutalne. Uz sem jen lezel a jediny co sem vnimal bylo to buseni.. asi hodinu sem jen tak lezel a porad si rikal.. Drz se! Drz se! Pak se nastesti buseni snad trochu mirnilo... nebo sem snad zacal i trochu vnimat.. kde sem, ze lezim na posteli ale celej svet se hrozne toci.. ja letim porad k zemi, pak pohnu hlavou doleva... a letim doleva. Pak sem asi usnul. To bych vam v podobny situaci nedoporucoval. Mel sem stesti, ze sem se vubec este probudil.

Este ted dekuju, ze sem to prezil. A docela si zivota i vazim.

Proto bych vam radil..
Nehulte, kdyz ste ten den meli naky prasky(ani 8 hodin pauza nestaci)
A nemixujte huleni + tonik.



At to pali.. ale s rozumem a s respektem!
drinker hulič
jacker: timhle stavem si podle me projde kazdej hulic. me uz se taky parkrat stalo ze to ne uplne "sedlo". nejhur kdyz to kombinuju s chlastem. ale zas muzes byt rad ze tech par hodin utrpeni stalo za to ze si vic vazis zivota. to je urcite dobry. ale timhle si asi fakt projdou vsici.
Můj nejbrutálnější zážitek po hulení bylo ještě v začátcích, kdy si to člověk pořádně užívá. Ten první byla jízda autobusem, kdy si připadáte, že jedete tak 300 km/h bez helmy na motorce a nemůžete dýchat:/ Ten druhej, opakovanej a příjemnější zážitek bylo že jsem se viděl z pohledu druhé osoby:) Fakt mazeC:)
docela zajimavy je, kdyz poznavas, jak "vidi" slepci - uz nekolikrat mi po dobrym koureni vypadl zrak (vetsinou na 3-5 min)... docela mazec.

Priblizim vam okolnosti me v poradi druhe ztraty zraku:

Potkal jsem kamarada, ktery mne ihned pozval na brko. Nebyl vybaven, ale ja mel nastesti svuj Magic Box (balicuv kufrik). Kamarad vytahl vzorkac, ve kterem mel 2 pekne palicky. Cekal jsem, ze da na brko alespon pul palice, ale on ulomil 3 miniaturni ulomky - asi takto velike (OO) (OO) (OO). Udelal jsem z toho hezke brcko a dali jsme se do kurby. Po dokoureni jsem pocitoval lehounky high, ale nic svetoborneho. Vydali jsme se na cca 100 m vzdalenou zastavku (tr. CSA - Hradec Kralove), kde jsme si v trafice koupili Sprite. Po upiti se mi vzbourily bublinky a zacaly mi ve velkem cpat do hlavy THC. Citil jsem, jak blednu (???), orosilo se mi celo a byl jsem jako z olova. Me nohy jiz nemohly snest tu tihu a tak jsem se usadil. Na lavicce jsem se trochu trhal a klepal, ale vedle sedici duchodce (take se klepajici) a parek technaru mi nastesti nevenovali pozornost. Kdyz prijel autobus, s hruzou jsem zjistil, ze vsechna mista k sezeni jsou obsazena. Nic nezbyvalo, nez si stoupnout do stredu (do tocny - takove to misto, ktere spojuje predek se zadkem). Ridic neujel ani 10 metru, a jiz jsem pozoroval jiste zmeny ve funkci mych oci. Razem se mi barvy protocily a zvyraznily, takze jsem videl jako negativ. Po chvili to preslo, ale ne k lepsimu - barvy a svetlo se zacalo vytracet, obraz se mi tvoril pouze z cerneho podkladu a bilych obrysovych bodu. Tam, kde bylo vice svetla, bylo i vice bilych bodu... Nakonec vypadly i bile bodiky a rozhostila se tma. Vytrestil jsem oci, ale nepomohlo to. Presvedcil jsem se rukama, kdyz jsem si hmatal na vicka, zda-li je mam opravdu otevrena. Mel. Snazil jsem se tedy nepoutat zbytecne pozornost a byt nenapadny. Upozornuji, ze touto dobou byl autobus pouhych 300 m od zastavky... Na tomto miste je prudsi zatacka okolo Zimniho stadionu. Kdyz ridic zapocal zatacet, zacalo na mne pusobit neuveritelne pretizeni, ktere jsem jinak pri prujezdech temito misty ve strizlivych stavech nepozoroval. To mne natolik uzemnilo, ze jsem se svezl po stene tocny a usadil se mezi sporadane spoluobcany na zem. Zavrel jsem oci a vse se najednou vzdalilo - jako bych byl v nejake skorapce... jen jsem slysel vzdalene hlasy nekolika pubertalnich divcin, jak se posmesnym tonem bavi: "hele, on tam sedi... hi hi hi hi..." V teto polze jsem vydrzel jeste dobrych 5 minut. Kdyz jsem zkusmo otevrel oci, malem mne prudke svetlo opet oslepilo. Opet jsem videl. Nakonec vse dobre dopadlo - kdyz jsem dosel domu, davali v TV primy prenos z jednani posl. snemovny o odvolani Rady pro rozhlasove a televizni vysilani... mazec - vydrzel jsem na to se zaujetim koukat neuveritelne 4 hodiny...
SJ | Ivanhoe
:mad: SAKRBLE - zapomnej jsem se prihlasit .... :grrr:
SJ | Ivanhoe
vyse uvedene je tedy muj prispevek ....
blockhead
něco podobnýho se mi taky stalo, nebylo to ale po Spritu ale po 3 pivech a brku skanku. Seděli sme potom v hospodě, já už jenom colu páč sem věděl že pivko by mi moc dobřea si neudělalo...ale bylo to jedno, najednou sem se začal dost brutálně potit, fakt to ze mě kapalo, začalo se ztmívat a najednou byla skoro uplná tma. Kámoši mě viděli tak mě vyvedli ven, já sem vůbec nevěděl kudy ven, fakt sem nic neviděl. No a paxem skončil venku před hospodou na studni a nemoh se asi 2 hodiny hejbat. Dál už si to nepamatuju
Wes37
No jeden ze zažitku byl taky o vypadku zraku (naštěstí jen jednou =) stalo se to jak u nas byli kolotoče a my jsme se pekne spukaly a nahodil jsem, že pujdeme na centrifugu! No, ale ti 2 kamosi nechtely - že maji strach a že to je f¨pyčovina. No po chvilce přemlouvani jsme nasedly a byla strašná sranda - než se to začlo točit - mam rad adrenalin a tak když to bylo puštěne a rozjížedělo se to - tak to byla pohoda - ale jakmile to natočilo plný výkon - tak jsem pomalinku začal nevidět - bylo to neco otřesného - protíral jsem si oči a malem jsem zešilel - viděl jsem všude tmu - akorat, když jsme byli zrovna nahoře tak jsem videl slunko jako malinkatou červenou tečku. Neco jako když se díváte na západ slunce -- přes to tmavé sklo co se cpe do kükly pro swařeče - no hnus!! už na centrifugu spukany nevlezu. Pak jsme si zajely na autičkach a už to bylo v poho.

Wes
Chuanito Esteva
Jednou jsem se zčadil na střeše 13-patráku a potom jsem jel sám dolů vejtahem ( takovým tím pro 13 lidí ), ta cesta normálně trvá asi dvě minuty, ale tentokrát to trvalo tak 10 minut. Asi v 10 patře se začal vejtah zmenšovat, v 8 patře byl už omotán kolem mě. Nehybně jsem stál a nemohl se hýbat, když v tom se zastavil, nejdřív jsem myslel, že už jsem dole, ale omyl, byl jsem asi ve čtvrtém. Otevřou se dveře a někdo chce dovnitř vjet s kočárkem a já jsem na začal řvát, že se dovnitř už nevejde. Divně se na mě podívala a pomalu začala vjíždět s kočárem dovnitř a já jsem se začal v rohu vejtahu uhýbat. Do je-li jsme dolů a já jsem si šel ven sednout a 2 hodiny jsem seděl na lavičce a nevěřil jsem, že jsme se do toho vejtahu vešli.
hovnajs
Jo to mě se stala tak podivna věc. Asi znáte, ten pocit, kdy člověk nad něčim přemýšlí a probíhá to formou dialogu v tvojí hlavě. Ne že by člověk važil argumenty pro a proti, ale třeba přad spanim se mi občas stane, že aniž bych si to uvědomoval, tak si v moji hlavě povidaj dva lidi. To bych snes jako normální. Sice se mi to nestává často, ale je to poměrně speficickej pocit. Ale jednou jsem usínal vypálenej a těsně před usnutím si takle něco urovnávám v hlavvě tou formou dilogu a najednou cejtim, že tam přichází někdo třetí a ptá se těch dvou o čem se baví. To mě tak šokovalo, že ti dva nebyli schopný říct o čem se přeli.
Asi si to težko představit, ale je to opravdu pocit, ne jen myšlenkový postup.
prdow
hovnajs: skoro to vypada ze ses konecne dal do konverzace sam ze sebou, tech dvou si nefsimej, mame jich tam daleko vic!:)
SJ | Ivanhoe
Zajimalo by me, kdyz uz tady mame par lidi, co vedi vse a objasnuji priciny jevu souvisejici s nasi oblibenou zakazanou substanci, zda-li by dovedli nejak vysvetlit ztraty zraku po foukani...
johnykrnda
k tomu výtahu:
Jednou sem se brutálně zkouřil s kámoškama. Byly sme zrovna u jedný z nich doma a ona bydlí v pátym patře. Večer sem se odebral domů a kamoška (ta která tam nebydlí:-)) se mnou. Vyfasoval sem pytel s odpadkama ať ho hodím do popelnice. Nastoupil sem do výtahu a jak sme valili dolů, začal sem mít pocit, že sem si zapoměl mozek nahoře, padla na mě hrozna tíha a já myslel jen na vyhození odpadků - to sem prostě musel. V přízemí sem to vzal sprintem ven, ale pred barakem to přišlo. Prásknul sem sebou na chodník, ve sněhu, a vůbec nic neviděl a jenom zdálky sem slyšel opakující se hlasy: "zvedej se Honzo" a taky "zvedej se nebo volam sanitku" Tak sem se zved a došel skoro k popelnicím, kde sem sebou prásknul znovu. Co se dělo potom to už nevím. Pamatuju si jen jak sme potom seděli s tou kámoškou (fakt se o mě pěkně starala) před jejím barákem a pak sem šel na autobus. Hodinovou cestu dom sem přežil čuměním na billboardy.
kolumbijec
to sme si to tak sli (s houbama v brise) v jedenact vecer kolem nejakyho autobazaru a vedle nas najednou zacal stekat pes. my sme mu zacli okamzite odpovidat a najednou kamos z prdele rika ze ten pes je pred plotem. tak sme se vsichni zacli smat. jenze on byl fakt pred plotem. a byly to dva vlcaci. delil nas od nich asi pulmetrovej prikop u cesty. vsichni najednou uplne posrani. a to sme kolem nich museli jit asi 500metru. fakt hruza. uz nemam rad psi.
Juan Mari
No my sme tak raz hulili ako vzdy za nasim intrakom a po nejakom 5bongu co uz bola cela parta na sracky zrazu kamos trepol:
"Idem sa vychcat za budu"
Potom dobehol a krical "Padame rychlo prec idu sem fizly"
V tom momente sa cela parta rozbehla do vsetkych svetovych stran a on jediny tam stal a smial sa nam ze sme blbci.
Tak sme sa vratili mali sme z toho psycho este dalsich 5minut a potom zase pohoda...
Ale co sa nestalo zrazu spoza budy vybehla zasahovka, kuklaci na nas revali aby sme padli na zem ruky za chrbat atd.
Tak v pici som v zivote nebol bolo to fakt brutalne.
Ten parchant to na nas privolal alebo co, fakt sa mu to podarilo, no az neskor sme zistili ze skolnik na nas zavolal benga...
Paradny den nakoniec sme sedeli 2hod. v putach pred intrakom takze fakt parada...po tom nasledovalo niekolko brutalnych zazitku doma :rolleyes:
PiosOne
tak to je maso
Juan Mari
Jo alebo moj kamos raz prisiel domov dost brutalne na durmane pustil si kazetak,dal tam kazetu, ale zabudol ju pretocit na zaciatok a celu dobu pocuval strasne nahlas take to "chrsssssssssssssssst"....
Za chvilu k nemu prisla matka a pyta sa ho: "proboha co to robis?"
A on na nu "Pockaj len skonci tento song a budem sa ti venovat"...
Na to mu odpovdala neco v zmysle "na cem ficis tento-krat?" :-)
Potom este v ten isty den k nej prisiel, drzal v ruke slipy a hovori "Mami mozes mi oprat tuto koselu?" Ona na neho ze to su slipy ale on bol neustupny hodil slipy na gaudzzz, povedal aby mu tu koselu oprala a odisiel pocuvat sumenie radia :-)
No nevim durman sem asi nepatri ale je to brutalny zazitok...aspon pre mna bol ked mi to hovoril :-)
Juan Mari
trochu experimentuju, sorry :)
Kastekniv
Minulej tejden sme slavily v autě u jednoho rybnika narozky, 4 jamajčany (libice jak sviň), zavřený okna, kámoš bubnoval o stošest, podivám se na rybník a tam prosě vyskočil delfin. Já nevim, ale byl tam!!! :)) Kurva, co tam tak moh dělat?
S kámoškou sme se zhulily a seděly na balkoně a přímo před náma si to začali rozdávat holubi! Fakt drsný záchvaty smíchu
Blondacek
Cuss!
Tohle je drsny zazitek. Na 1.maje sem si s kamosem rek ze pojedem na vylet do vidlakova. nekdy to tak delame,je sranda&zeny ;) Vzali sme travu,rano prisli na nadrazi,vytahli mapu,nasli nakou blizkou malou vesnici a jeli. seznamili sme se tam s nakyma 2 holkama,prochazeli se s nima lesikem a vypadalo to nadejne ;) ale jak sme dosli na palouk tak kamos: smotnem brko? Taxme smotli. Docela velke,hodne travy malo tabaku. Nevedel sem co je to za trava,byla kamosova... no zahulili sme a prvnich 5 minut nic a pak KOP kop vsechno se roztraslo a mysme 45 minut lezeli na zemi a smali se do slunka,navzajem se strasili,fotili prirodu..proste mazec ;) A pak sme si vsimli ze ty holky odesly. Sli sme na pivko a proste v hospe uplne agresivni atmosfera vsici se na nas divali tak zle.. tak sme dali pivko a ze pudem uz spat (meli sme spacaky). Tak sme dali jeste jednoho speka pred spanim,kamos prohlasil ze to s nim tedkomc uz nic nedela,za 5 minut rikal ze na neho padaji hvezdy a pak usnul ;) Takze sme si solidne zahulili,ztratili ty holky a mohli jet domu ;) psycho akce.. nekdy to zkuste,rikame tomu akce vidlak ;)
greedy23
Prisel sem ze skoly kde sem si dal pravidelny poskolni brcko a kamos vola jako ze ma hodne paleni a ze si dame srazek na zastavce kousek od andela. Tak sem tam prijel a vidim dalsi kamose a ten co mi volal se tam motal, najednou vychrchlal neco podivnyho a spadnul na zem do komatu. Ja rikam co se deje a voni ze si dali brcko. To koupili od Bonda(+). Tak sem ho zvednul, doved sem ho na lavicku a dal sem si osobaka z toho pytle a byl sem este vic na mraky(ale zadnej kóm), ale von huli kolem 3 let a tohle sem u nej videl poprvy....
Blondacek
Haha.. jednou na kamosove oslave narozek :
Prisli sme do hospy,kamos objednal pivka (bylo nas tam asi 6) tak sme je meli tak v pulce a ja vytah Jacka Herera a jakoze zahulime. Tak sem nabil sklo (sklenenou dymku,takovou tu malou) a dal sem to kamosovi at to roztaha. Tak to roztahal , dal si 2 prasky a poslal to dal. Pak zacal prisserne kaslat a kaslal a stridave se smal a my se vsichni smali taky a byli sme uplne v prdeli nas 6. Z asi 0.25g Jacka.. no husty. A pak si pamatuju ze sme strasne kriceli a zpivali a rytmicky mlatili do stolu, strasne se u toho smali a pak nas z hospody vyrazili. Skoncili sme u kamose na baraku a prisel jeho bracha jako ze zahulime ze jeste nehulil tak rikam OK.
Ubalil sem stovkove brcko jack/tabacek 50:50 a odpalil to. Solidne slukoval a porad rikal ze to s nim nic nedela nic a nic tak hulil vic a vic a zhulili sme to pul na pul asi. Sedeli sme venku jeste 5 minut a pak rikal - semnou to nic nedela ja du dovnitr. Tak sel dovnitr, po 3 metrech se otocil,zacal se strasne smat a rika - haha - ted sem byl venku - a ted sem tady- haha - ja vubec nevnimam cas. Pak si leh na postel a neco zvatlal, myslim ze si faral na takovych tech sviticich hvezdickach. Ja se v klidu podival na opakovani Star Treku a silene zhuleny sem usnul. Proste uzasny vecer a noc ;))
PS:Rano sem prisel domu v 10,o 12 hodin pozdeji nez sem mel !!
drew
To sme jednou takhle zapíjeli dítě mojí sestřenky.Bylo to na vesnici v hospodě v pronajatym salonku jen pro nás.Tak tam tak kalíme,starší kusy šli spát a zůstali tam jen ty mladší.Najednou ke mě přilítly zmuchlaný noviny a vnich nějaká ganja,co dost divně smrděla.Tak se rozhlížim,odkud to jako přišlo a manžel tý mojí sestřenky řiká: ubal to,dělej a sed si vedle mě.Tak sem si řek proč ne,sice mi bylo divný,že to všichni vzali jako samozřejmost,kdo by jako balil,když ne já?Myslel jsem,že nikdo neví,že hulim.NO,nicméně jsem se do toho pustil a ubalil to čistý,páč se mi ta travka moc nezdála.Přinesli to tam prej jeho hospodský kámoši,takový ty vesnický metalisti.Tak jsem smotal a odpálil:mutant: pěkně sem si pohulil,podal jemu-šel do toho fakt poctivě,myslim totiž,že normálně nehulí,on je ředitel banky,pořád v kvádru,s pupkem a taky byl dost nalitej,tak mu řikám,hele,rači bacha,docela to zhuluje,kouknu na něj pořádně a von oči v sloup a zajel pod stůl.Když jsem se přestal smát,začal jsem ho tahat zpátky,ale je fakt hroch,takže bez většího efektu.Přišli mi metalisti na pomoc,tak sme špekulovali co jako s nim.Vypadal fakt blbě,úplně bílej a strašně rychle dejchal.Shodli sme se na tom,že čerstvej vzduch mu udělá dobře,tak sme ho čapli za ruce a nohy a táhli ho před hospodu.Jenže v tý zhulenosti si nikdo neuvědomil,že musíme přez hospodu,která byla plná lidí a ke všemu sme se začli hádat,co by mu udělalo líp,jesti chodit,nebo sedět a na to sme so samozřejmě museli položit na zem.Bylo to fak dobrý,znaj ho tam jako takovýho toho seriozního pána a teď ležel uprostřed hospody na krofkách.Nakonec sme se dohodli,že ho vezmem zpátky dovnitř a necháme ho vyspat a vyblejt a zopákli hospodě celou tu stěhovací grotesku.A pak sme pokračovali :beer: a pálili:mutant: a pak si už nic nepamatuju:D
Probudil jsem se druhej den v autě,dokonce jsem v kapse našel výslužku,ze který měli kámoši fakt radost(teda spíš řikali,že maj gumový nohy:D ),ale měl jsem fak divnej pocit,že sem něco proved,přece jen jsem mu to ubalil čistý,když normálně nehulí,tak jsem mu zavolal,jestli jako žije a on mi řiká: ty krávo,ten joint mě včera teda pěkně sundal,co?:D asi jsem ho podcenil
HomeleS
Jednou sme asi tak patnáct lidí jeli na chatu. Sebou bečku, jointy... docela v pohodě akce. Poslední den se dělalo mlíko. Kámoš měl igelitku paliček že prej je to ňákej shit. Potom co sme ho vypili někdo navrh, že pudem sáňkovat. Ale bylo tam jenom jedno auto na patnáct lidí. Tak se rozhodlo že se bude jezdit na etapy. V první skupině sem byl já a asi čtyři další lidi. Kámoš nás vyklopil pod svahem a jel pro zbytek. Já s kámošem sme začali lézt na svah a najednou sem si začal uvědomovat že sem docela v hajzlu. Když sme konečně vylezli nahoru tak sme si všimli že kámoš, kterej zůstal dole je opřenej o zábradlí na mostě a blije do potoka. Najednou sem nebyl schopnej sjet svah. Tak sme to obrátili a zase slezli. Tak sme čekali na ostatní a začínal sem mít strach že nepřijedou. Dostával sem se docela do schýzy když se najednou ozval zvuk kámošovy škodárny. Z ní vypadlo dalších pět totálně odbořenejch lidí, který absolutně netušili. Jeden popad moje sáňky druhej provaz a začali to přivazovat za auto. Pak si tři sedli dovnitř jeden na sáňky a rozjeli se někam po zasněžený polňačce. My sme jenom stáli a čuměli. Můj stav začinal bejt docela nepřijemnej. Po půl hodině se konečně ozval zvuk auta a ze zatáčky se obrovskou rychlostí vyřítila škodovka. Zastavila a týpek kterej seděl na sáňkách byl docela rád že přežil. Všichni se shodli na tom že sou v prdeli a že pojedem zpátky na chatu. Týpek se znova poblil tentokrát do auta tak ho z něj vyhodili místo něj sem jel já. Úplně zničený sme se dostali na chatu a týpek co měl auto jel pro zbytek. Já si chtěl lehnout nahoře na gauč tak sem se potácel do schodů když sem si všiml že celý schody sou poblitý od shora až dolů a nahoře sedí týpek kterej s náma nejel. Takže problém. Po poblitejch schodech se mi nahoru moc nechtělo a jinak se tam dostat nedalo. Po chvíli přemýšlení přijela druhá várka zmaštěnců. Týpek co se předtím už dvakrát poblil vypadl z auta na čtyři, kousek popolezl a zase se zablil. Někdo vymyslel že najdeme lopatku a zvratky uklidíme. Konečně sem se dostal do druhého patra a lehl si na gauč. Pod gaučem bylo něco tvrdýho tak sem se podíval co to je. Ten gauč měl nohy tak deset centimetrů nad zemí a pod ním byl nacpanej týpek a lezla mu jenom noha. To mlíko sme pili v jedenáct dopoledne. Ve dvanáct sáňkovali. Ve tři všichni usnuli a probudili sme se ve tři ráno. That´s all
Wes37
Ja mam nekdy nejbrutálnější zážitek tady z toho - zrovna jsem uplne na kaši a pišu
Samotáři
Já a eště mí dva kámoši sme se jednou tak sjeli že sme se rozhodli jít ke Škole kde sme si ustlali na pinpogáči a přes 15min se chechtali knoflíku. V závěru sme ještě zbuzerovali naší bejvalou učitelku (asi nas neviděla):pimp:
johnykrnda
>homeles
Drsný jak sviŇA
:-)
Blondacek
Hahahaha tak mam dalsi zazitek.
Tento week-end sem byl na totalne psychopaticky-psychadelicke ujete chaticce od patku odpoledne do nedele odpoledne a probihalo to stylem - tak co ? smotnem ? tak smotnem ! - no proste si predstavte ze ste 2 dny neustale PRISERNE zhuleni a ... mazec.
Byl tam naky koncert folkovych skupin,tam sme se zasekli asi 3 hodky.
Predtim sme jeli do jednoho mesta (FM) a chodili porad po nem, nikde nam nechteli nalit tak sme se prochazeli a psycho. Psycho podchod,ty vole to je uplne super podchod&takove dalsi hlody. Kamoska : jdete napred,ja si tady budu zkouset holubicky. Pak sme sli do nake hospody a ona se porad ohybala,otacela a my sme sli porad dal a dal a nejdnou sme byli na zacatku az pak sem si uvedomil ze to je vlastne takova kruhova hospoda,no proste mazec.!!
Jen houst a jen vic takovych zazitku.
foxtrott
Už ste někdo někdy po hulení férově oslep?
To sme šli jednou se školou do Štěchovický přehrady na exkurzi. S kámošem sme každej smotali brko svýho, vyhulili a šli tam. Jenže cápek průvodce se zasekl ve vstupní hale a asi hodinu vyprávěl jak se to stavělo. Prušvih byl v tom, že celou dobu sme museli stát a na mě šly mdloby...už aby přestal kecat! Jenže najednou mžitky před očima...vrtule jako blázen a furt nechtěla přejít...za chvíli jsem viděl fialový obrysy a pak - nic. Jenom černo! Nechápal jsem co se děje, kolem mě celá třída, za mnou profesor a já se opíral o zeď říkal si ať ten průvodce povídá ještě dlouho (neumim si představit, jak bych odtamtud odešel), aby mě to přešlo. Jenomže pořád nic. Věděl jsem, že vedle mě sou hajzly. Jenomže jaký (na panáčka sem neviděl) Řikám si, musim změřit jak je to dlouho, až to budu vyprávět....posvítim si na hodinky, a dojde mi to - vždyť je světlo, jenom já nevidim nic. Tak co si sakra svítim na hodinky.
Nakonec smířen s tim, že jsem asi oslepnul (odhadoval bych to tak na 20 min. černoty) jsem si dřepnul, po chvíli začal rozeznávat obrysy, viděl světlo a byla pohoda. Nikdy už ale nic podobnýho nechci zažit.....
bUstA
V zimě sem byl na horách na chatě.Byl sem tam s našima bratrankem segrama a znamejma.Samozrejme ze sme tam nedelali nic jinyho ze sme se tam po vecerech zkurovali v takovym hustyzm pokojicku,kde sme byly vsichni pekne pohromade,ale samozrejme bez rodicu.Ja sem se rozhod ze se pudu couhnout dolu na bednu.Chvili sem na neco cumel a pak ze si to prepnu,ale v ty brutalni zkourenosti sem tu celou bdnu rozladil,barvy byly uplne v hajzlu a ja nevedel jak to dat zpatky,protoze to byla jeste naka komunisticka kraxna.Tak sem na tim ovladaci vsechno mackal a bylo to porad horsi.Tak sem se na to pak ve strasny schyze vysral a zdrhnul sem.Voni tam hned vedle byli ty znami.Nikomu bych takovou schyzu nepral.. Cus:popcorn:
kec
Môj majlepši zažoňitok asi ja ak ma kamoš skurim na jeho osemnastku.Mne už bolo dobre po prevom preasku,ale nie ja som musel sfajať dve fajky.skončilo to poprdele stavom až priam depkuu.rňtrvalo tobasi 5 hodin,ale napokon som sa s toho dostal niekedy ranoň!Bolo to po salame dobre.
Brdoch
Dnes se mi stala takova zajimava prihodicka......
Svitilo slunicko a uplne extreme palilo,tak jsme s kamosem vyrazili k vode.Bylo tak strasne krasne ze jsme hned ubalili dzontika na cestu:pimp: a kdyz jsme byli na miste tak jsme svaleli jeste jednoho k vode,ze si dame do nosu a poradne si zaskacem,ale skocili jsme asi dvakrat a ty dva skoky nas tak unavili ze jsme jen lezeli na plazi a kochali se prirodou.Jak tak sedim a koukam svyma privrenyma ockama,vidim malinkateho modreho motylka jak krouzi kolem me a najednou mi sedl na ruku,mel modry kozisek,blede modra kridelka oramovana zlatymi prouzky,sedel mi 20sekund na ruce a najednou se vznesl a byl pryc,proste zmizel.Videl to i kamos a rikal ze takoveho motyla v zivote nikdy nevidel...........Urcite nejake silene znameni:frog: ....
Jo jo a vo tom to je:smoker: :baby:
Sallyman
To zas ja jsem jednou sel z hospody U Sapera ve Sternberku (mistni huliccska hospudka). Kamos mi dal vzorek nejaky lampy a po jednom skle jsem mel celkem dost brutalni stav. Sel jsem teda dom a najednou jdu takovou ulickou ve ktere bylo osvetleni po obou stranach. Dokazete si predstavit dloudou temnou ulicku a kolem ni svetla, ja v tu chvili jsem si myslel ze jdu po schodech do nebe :). No a kdyz jsem dosel na konec ulicky tak najednou se na me vyritila postovni schranka a chtela me kousnout...... Bylo to psycho.
Swooppy
Všechny vaše příspěvky jsou bomba,tak taky trochu přispěju.S kamarádem jsme na noční směně v práci/to byla ještě pohoda/ zapálili jeho špeka /upozorňuju že jsem předtím moc nehulil/.Přesvědčoval mě o tom že to není žádná síla,jen takovej modýlek./Až potom sem se dozvěděl že modýlkem byla Bílá vdovka/Prvních 10 min nic,koukal jsem z okna a pohoda.Pak už si nic nepamatuju,jenom to že mě strašně bolely nohy.Až ráno,když mě kámoš probudil sem se dozvěděl že jsem tři hodiny chodil po záchodě který měl tři metry na dýlku a kde byl žebřík do vozovny výtahu na který jsem lez jak opice.Ten blbec,místo toho aby mě zastavil se na mě koukal a moh se potrhat smíchy.No,a výsledek toho všeho byl,že jsem si tu kouzelnou "tetu" začal pěstovat sám.:rocket: :crazy:
Sallyman
Tak to je ulet. Vcera jsem se prekouril jak prase, kamosi rikaly taky ze je to nejakej trapnej shit a vyklubal se z toho Jack Herer. No tak mi rikaj dej si poradnyho praska je to nejakej shit. Tak sem nasal jak prase a potom jsem asi 15 minut vykaslaval kour. Sel jsem si lehnout a najednou pred ocima se mi zacali skladat ctverecky. Poskladali zed a nejakej typek to prorazil hlavou. Tak se mi asi hodinku ukazovalidivny obrazce. No ja jsem z toho nechapal.
bUstA
Dokazu strasne ulitavat na visualizaci u winampa.Je to fakt ulet,gdyz dve hodky cumite a litate v tunelu a do toho hraje husta hudba,kterou si vas mozek dekoduje ne jednotlivy zvuky.
Jmeno:*******
jednou jsem se tak zmastil ze po nasednuti do stojiciho auta zacal videt na prednim skle docela kvalitni porno... nechapal jsem :-)
Jmeno, dporučuju ti se seznámit,
pak to přejde :)
Mateo
Nejlepší je když dem s kámošema do zkušebny a tam si zahraju na bicí-dokážu do toho bušit hodiny..Nedávno sem se na tom zasek asi na 3/4 a zdalo se mi to jako 5 minut a uplne sem si vomlátil paličky
Felix
NO ja to mam tak, ze se vyhulim ve skole a potom v patek vzpominam co sem vlastne delal celej tyden:) jo to je sranda taky si to zkuste :) ale nerucim za nasledky, muj prospech sel dost dolu
:)
toje zivot:) myslim ze tohle je extremni zvot ve skole(jsem zkousenej a jen se smeju na ucitelku, a ona: Hlavne ze mas dobrou naladu)
Nuclear
Asi pred tydnem jsem byl s kamošema na brutálním výletu. Odfrčeli jsme ve středu s plánem až do pátku naprosto "formátovat harddisky" . Ve čtvrtek, kdy toho mělo padnout nejvíc, nás asi v 10 večer napadlo, že by vůbec nemuselo být špatný se kousek vyplazit do lesa.Vydali jsme se na cestu, ale trochu jsme zapomněli na to, že les je asi v sedmdesátistupňovém srázu. No, vyšplhali jsme se asi do 500 metrů a pak se usadili na další brčko.Začal jsem teda balit za svitu kámošova mobilu, protoze měsíc se před ty stromy neprodral. Mezitím do mě do mě cosi začal hučet druhý týpos, a já se mu pokusil odpovědět. No, asi na pět minut jsem se zakecal. Když jsem skončil, jeho reakce byla: "Hmm,tak to jo...a už máš ubalený to brko?" Až teď jsem si všimnul, že při mluvení rozhazuju prázdnýma rukama. Tak jsme se všichni zvedli a šli ho hledat po okolí (nejvychytanější na tom bylo, že jsme hledali asi 20 metrů do kopce, jako by se tam mohlo zakutálet). Do dneška lituju, že jsme ho pak našli. Po odpálení sebou ten týpos trhnul a začal vřískat, že vidí vlka. Reakce na to byly sprinty dolů, posledních 100 metrů jsme všichni sjeli po zádech. Dole jsme projistotu dali ještě brčko na uklidnění a už byla pohodka...
greedy23
to nuclear:
To s tim vlkem je fakt kotel, uplne si to predstavuju:D :D :D
flusačkář
No já mám kolikrát hodně hustý zážitky ale je fakt že jsem druhý den úplně vypatlanej to jediné mě na tom sere,sedět ve škole a absolutně nepobírat
johnykrnda
Moje nejbrutálnější zážitky sou po každým hulení, protože hulení je prostě brutální činnost. Ať si dám ve škole, odpoledne, večer, po chlastu, sám, s kámošema, s kámoškama. Vždycky je to supr a sranda, ta se přece musí dělat a ne na ni čekat.
Právě teď brutálně píšu na Grower :-)
Mazz
citace:
Původní příspěvek od bUstA
Dokazu strasne ulitavat na visualizaci u winampa.Je to fakt ulet,gdyz dve hodky cumite a litate v tunelu a do toho hraje husta hudba,kterou si vas mozek dekoduje ne jednotlivy zvuky.


Jojo visualizace je super, ja si na ni skvěle ulít pod jinou látkou než thc, ato lsd, a bylo to opravdu něco neskutečně brutalního a nepopsatelného(ale co na lsd není že?;) ) ale to sem nepatří...
MoPPicek
My jednou s typem po namahavym dnu ve skole ubalime dva stofkace a f klidku na nadrazi si je zkourime...jedeme vlakem a tlemime do pole a valime si na pampeliskach ... asi po 30ti minutach se podivam poradne a ona to repka olejka ..
Mozex
Úplně na šráky!!!!

Jednou spolužák přinesl hulení do školy.V hodině mě podal nabité sklo a zapalovač.Tak jo.....šel jsem na WC a zhulil jsem to.Okamžitě mě to odrovnalo.Byl sem fakt na šráky.Přijdu do třídy ani nevidím,směju se. Okamžité ticho. Jdu ke své lavici a v tom na mě učitel mluví. Co si přejete. otočím se a vidím že sem si spletl dveře....... Byl jsem v cizí třídě...
Sallyman
Tak to musel byt masakr :)
Jmeno:*******
Tenhle vikend jsme s kamosem zahulili a ja se zasek u prostred namesti na volnym prostranctvi a pozoroval jsem okoli... probralo me az kdyz se pro me kamos vratil...
Lastuirka
Muj nejbrutálnější zážitek na hulení byl, když jsem byla v Brně. Ještě nikdy před tím jsem nebyla na Petrově. Šlo nás asi 6 a já jediná holka. Přibližně deset metrů před Petrovem jsme se brutálně skouřili Bílou vdovou. Asi po třech minutách jsem cítila že nejsem schopná vůbec ničeho. Byla jsem totálně odhulená. Šli jsme k Petrovu před hlavní vchod. Kluci mi řekli abych koukala na zem, když jsme došli úplně před, měla jsem zvednout hlavu nahoru. Když jsem ji zvedla bylo to opravdu brutální. Motala se mi hlava a oči nevěděli co dělat. Byla tam spousta andělů i Ježíš, který spolu s anděli na mě mával a smál se na mě. Dokonce na mě i mluvil. Bavila jsem se s ním asi půl hodiny, než mě kamaradi odvedli pryč. Na tento zážitek nikdy nezapomenu, bylo to opravdu brutální.
Nikodym
Chtěl bych popsat nebrutální, ale moc hezký zážitek: S kolegama jsme po práci sedli do auta a vyjeli za město. Vylezli jsme na osamocený kopec s výbavou na přespání a zahulili! Bylo to naprosto super, pozorovali jsme západ slunce a měl jsem představu, že jsem někde v Himalájích na střeše světa:). Pak přicházela bouřka a my jsme viděli, jak se z mraků před námi spouští v provazcích déšť a my si přitom ležíme v trávě na sluníčku. No neskutečný!
Mateo
Tak ja mam zase jeden docela brutalni..Vozral a zhulil sem se s kamosema a pak sme sli(asi v 11v noci)smotnout brcko na bus. zastávku.Motám si kdyz kolem projedou bengoši-pohoda to se mi stalo už mockrát.Ale voni se ty svině votočili a už zahybali k nám-tak sme začli zdrhat a voni za nama jeli se zapnutou houkačkou-no prostě PSYCHO!Problém byl že tam kam sme zdrhali nebylo kam se schovat jenom taková stráˇn ale tam byl plot se třema vostnatýma drátama ale co za nama jeli benga :).Ja byl tak na mrdky ze sem to nevylez a musel sem se jenom skrcit a cekat jestli si me vsimnou...no vsimli :).Parkrat me ten zmrd bouchnul a pak me polozil na kufr a mel fakt hrozne debilni otazky-Mas zbran?Pichas si?..no fakt narez.Nakonec me pustili ale pouceni pro vsechny--SICE TO VYPADA JAKO BY BYLA LEGALIZACE ALE FAKT NENI TAK BACHA!!!!
prdow
mateo: nic tak nevypada a na benga bacha! hlavne u baleni speka sou me nejak moc blyzko vzdycky... :)
Dneska před školou jsme šli s kamošem na suchey nápoy. Dali sme ho u tratě. Když sme byli tak v půlce, oba sme byli zkouřený jako dogy a navíc tam začal projíždět vlak. Fakt brutalita.
Blondacek
Ja mam posledni dobou takove hlubsi zazitky.. asi to bude nejak souviset s tim ze se pokousim o svuj duchovni rust,snazim se nezrat moc velke svinstva,nebyt prase a celkove se zlepsit,.
No proste........
Nehulim moc,tak 3x tydne a posledni dobou sem byl vzdycky se zajimavyma lidma a voni (nebo spise vony) nepoznaj ze sem vypalenej - nemaj moc rady huleni.
A vzdycky sem si s nima krasne popovidal, pochopil je vic nez normalne a poznal je a je to fakt nadhera.
Takze jen tak - ze huleni je super ikdyz nemate nake brutalni zazitky ;) !!!
přesně tak blonďáčku, souhlasím s tebou :)
Sallyman
To u nas je tak trochu jiny. Tady ve Sternberku kdyz mas huleni tak te maji holky radsi, ony totis milujou jiny stavy. Ale samozdrejme je tu par holek ktery se s nama kvuli tomu nebavijou ale to je jenom maly zlomek


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma