Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
skiver
ZHULENY V RECKU U MORE
Uz desatym mesicem studuju v Athenach a vcerejsi noc byla nezapomenutelna. S kamosem (Cechem) jsme vecer vyrazili na plaz prespat. Uz byla tma, cestou prochazime kolem soulozicich kar na okraji silnice.Dojdem na misto, sedi tam parecek milencu. Davame speka recky travy.. Po chvili to najelo… Po strasne dlouhejch zachvatech smichu ze pudem do vody. Nahy, jen v ploutvich a potapecskejch brejlich jsme prochazeli kolem tech lidi a predstirali ze jsme z jiny planety. Vlezli jsme do more.. byla tma, jen lampy prosvetlovaly vodu… Neuveritelnej zazitek… plaves tesne nad dnem, dotykas se hrudnikem pisku, vzhuru nohama…. Pak ze budem napodobovat evoluci. V ploutvich jsme delali trilobity, pak se plazili z vody a pak chodili po ctyrech, to vsechno nahy mezi asi 8 cizima rekama co absolutne netusili co se deje. Dosli jsme v potapecskym k vecem,posral nas holub a pak pribehl 8cm svab…Prespali jsme a rano jsem zaharpunoval peknou rybu. Zlatej Erasmus program;… doporucuju.
Skreko
Pred tyzdnom som sa zhulil cestou do kniznice. Boli so mnou este dvaja kamosi, ktory nehulili. Zhulil som jointa a vraj 30 min /ja som myslel, ze som im to povedal len raz/ vkuse som im rozpraval, ze stoho nic nebude, ked tu zrazu som zistil, ze som beznadejne zhuleny a vykladam im ze to nefunguje :p: .
zolinEx
Raz ked sme boli s kamom najety (ako ovorite vy cesi :-) I Love czech rep.) tak na dokopali ty nasi Slovensky romovia. Nic prijemne, ale teraz to beriem ako zazitok :-)
stroho
Ja som sa raz po tazkom vikende zobudil a siel som do skoly. ked som do nej dorazil tak som zistil ze nemam tasku ani kluce. alebo raz som jedol polievku z vidlicku. alebo som dal muku do chladnicky a vela vela inych vitrelosti.
KARone
moj brutalny hulicsky zazitok bol na skolskom vylete.
kamoska doniesla hash z holandska takze bolo sa naco tesit. poslednu noc sme vytiahli zbytky skankov a hash . spravil som slusne brcko, ale namali sme kde zapalit. Preto sme sli za kamosom ze de idu hulit{mimochodlom oni sli do lesa a vratili sa o 2:00 rano} ale neboli na izbe. Preto ma napadla myslienka ze by sme mohli zahulit v skrini. Len taktak sme sa do nej 3ja natrepali a zapalili brcko............
ked uz dohorieval spoluziaka vyplula velke KULO na kamaratove koleno. On sa mi postazoval a mne zrazu preplo a harkol som mu na koleno este vecsie kulo. On tak na mna divne cumel az ma oflusal. pOzrel som na kamosku potom na kamosa a vratil som mu to priamo medzi oci . takto sme sa oflusavali asi dalsiu polhodinu . Potom sme sa presunuli ku dalsiej hulicskej partii tam sme spravili dalsi randaaal =],,, az ma to prestalo bavit . po takej hodinke sme sa konecne dostali na izbu a traja sme sa hodlili na postel .... rozpravali sme sa asi dalsiu polhodinku ked tiii dvaja zaspali... ja som ostal hore saaaaaaam este dalsich desat minut a som na nich nadaval ze spia ... toto bol moj najbrutalnejsi zazitok z vyletu ale popravde zazil som nieco brutalnejsie na jar tohto roku. Este nieco k vyletu kedze sme mali priami pristup k lesu tak nam nedalo neist zakurit do lesa . Ked sme tak zakurili kamarat mi pustil zo svojej Nokie intro na album Marilina Mansona . siel som sa posrat strachom, kamos sa zahladel do tmaveho rahu a predstavoval si se tam place dieta [ved v tom intre to aj tak bolo][preto ak poznate aj vy nejake take brutalne strasidelne songy intra hoci co tak mi zamailujte na KARONE@POBOX.sk rad si ich stiahnem cez kazu THANKS], jeden typos co bol s nami sa zhulil prvy krat a nahovoril si ze nas hlada ucitelka setci sme sa sli posrat utekali sme do lesa, proste horor. ked si na to spomeniem tak sa idem este stale posrat strachom =] ...
Sallyman
Tak jsme meli rozlucku a kamosi dotahli vodara a nejakej vzorek neceho. Tak jsme ve 3 stahli celej filmak a jeste jsme na to zakalili, no proste sli jsme do sracek. Asi po pul hodince kamos zacal porvavat ze vyvrazdi medvedy, ze sou to kurvy, protoze mu vypily pivo. Ja jsem zase nechapal ze svetlusek. Tak jsme normalka sel do lesa se vysrat a co nefidim, asi 50 svetlusek tak zacnu kricet a bezim naspatek k ohni kam oni nechodijou. Mel jsem takovou predstavu ze me chcou kousnout. Dokazete si predstavit jak by vypadalo kdyby se na vas vhly svetlusky a zacali vas ozirat.
NoM
Tuhle kdyz jsem sel ponekud prehulen v metru na NamRepu, tak najednou koukam na takovyho vysokyho chlapa co tam stal, a drzel jeden prst smerem nahoru, jako by chtel ukazat na UFO...Tak jsem na nej kouknul a jako blazen zacal ukazovat zase prstem dolu... a on zacal: "Rovnez jsme obdivovatelem spolecenstvi mokreho prstu?" - ja nechapal a presto pritakal ;) - "aa..." ptal se ten chlapek "...kde ten prst smacime?" - coz me fakt dostalo ;) zacal jsem se neskutecne smat a rekl mu, ze je vybornej komik a sel dal :D. Docela na to sel zajimave, tenhle buzerant, nemyslite? ;)
prdow
heeeheee :D :D
Blondacek
Eh.. todle neni ani tak po huleni jako pred ale stejne :
Domluvil sem se s kamoskou co ma chatu na Ostravici (ja na Moravce) ze se sejdem na Lyse Hore (1324mnm,nejvyssi hora beskyd) na pivko.
Myslel sem ze je to napul cesty. Jeste rikala ze tam mozna bude spat, tak sem ji vzal perovy spacak at ji neni zima!
Nalozil sem krosnicku (20.7kg!!!!!!!!!!) a vyrazil. Zjistil sem ze to neni v PULCE ale ze musim ujit asi 21km !!!!!!!! s tim drsnym batohem.
Sel sem to 4 a 3/4 hodiny, vydrapal sem se na vrchol,tam byla kamoska s bratrancem. Tak sem s nim zahulil ;-)
To je psycho co? 4 a 3/4 hodiny nekam des a pak se tam zhulis jak dobytek.
No a kamoska tam stejne nespala,takze 10kg sem nes zbytecne.
Prespal sem kousicek pod vrcholem a rano sel uz "jen" 8.5km s tim strasnym batohem na vlak,autobus,autobus,tramvaj,domu,pak sem dal speka s kamosem a vsecko mu vyklopil....
Strasne.
zolinEx
Stal som s kamosom pri cukrarni a ulizovali sme si zo zmrzliny, ked za nami prisiel asi tak 40-50 rocny dedek. Pytal sa nas ci by sme si vedeli odpustit zmrzlinu keby sme velmi chceli a nic by nam nebranilo si ju kupit :). No, a my sme povedeli ze ano. Pochvalil nas ze je to dobre, ze to potom dokazeme aj pri inych horsich veciach. A to sme si akurat zmotali jednu raketku :) Nechapem...znamenie? :)
vra_tekk
Mnoo tak my jednou byli nad mestem, koukali na Kutnou Horu a zajizdeli jsme nove vypestky. Napadlo nas, ze v lese jsou urcite jeste stare a opustene doly na stribro a ze se tam pujdem jucknout! Prisli jsme k areálu a tam jsme videli nejaky nadrze s mazutem nebo podobnou srackou a chteli jsme si to vopravdu prohlidnout zblizka. Mel sem sebou nozik Leathermann (se stipackama) a tak jsme se tam pjekne prostipali plotem. Koukali jsme asi 2 hod. na to svinstvo a kochali se srackama a pak ze zase pujdem do hajzlu. Kdyz uz jsme byli zase dirou venku, pribeh nejakej magor-hlidac s velkym stekajicim vlcakem a zacal na nas rvat ze jsme byli na soukromym pozemku a ze se jim tam ztracej telefony nebo co..... Chtel nas prohledat, ale jelikoz jsme se jenom smali, sel s nami na vratnici zavolat kliftony. Prijela Městska policie (hovadka) a hlidac jim povidal, ze jsme asi zrejme od Greanpeace nebo co, pacz jsme prej furt cumeli na ty jejich dobroty. Kdyz jsme jim vysvetlili, ze jsme se zrejme ztratili na prochazce :-), pustili nas hlavni branou, ale absolutne sme nevedeli kde jsme. Ale Hlavne: VONI TO NEBYLY UZ RUDNY DOLY ALE FIRMA NA LIKVIDACI NEBEZPECNEJCH ODPADU A TO V TOM MESTE ZIJEME OD NAROZENI !!!
Dude
včera sem vrátil z drobounkýho výletku na Špičák, s sebou tak deset gramíků slušný čoko:
- před odjezdem brčko, pifko
- nádraží Klatovy - brčko, pifko - sedíme si na schodech u nádraží, pohulujem, najednou přileze nějakej zvláštní týpek, začne si "povídat", tak mu naložíme, že kámo je ukrajinec, kterej seděl a že když se vožere, tak je děsně agresivní, chlapík se radši pakuje
- přijedeme na Špičák, 2-3 pifka na nádraží, odpálit brčko, první rozbitej půlitr
- rozbit zákl. tábor u jedný turist. chaty, kde máme známý majitele - chata plná turistů, turistíci si rozdělali vohýnek, nevydrželi diktát a radši zalezli - zasquatovali sme jim vohýnek - udělali z něj peklo fatru (spálili jim všechno dřevo), mezitim spousta pivek (ráno účet skoro na 600), strašnej bordel:punk:, vokolo půlnoci nás napadlo jít se jenom tak projít nahoru na špičák (krpál jak sviň) - neviděl jsem vůbec nic jenom z kámoše svítila prdel a kšiltovka, takže vypadal jako duch, vyšli jsme to jako nic:confused: a další geniální nápad - že si ten špičák seběhnem:bravo: to už sem byl jako meloun - za chvíli nešlo zastavit, lavinovej efekt - rychlejš a rychlejš - stylový zastavení držkou v zemi, plivu hlínu u toho se gebim jako svině (rozbitá držka, nemůžu vůbec žvejkat, krvavý koleno, menší tržné rány na rukou:D )
- návrat k ohni, brčko s gramu a půl šitíku - po tom už jeden kámoš odchází doprostřed volejbalovýho hřiště, kde opřenej vo tyč další hod. a půl velice efektně zvrací, rozbitý další 2-3 půlitry
- po nějakejch 4 hod. spánku mě probudí nějakej pes, kterej mě volizuje ksicht (asi zaschlou krev), vokolo vohně strašnej maglajz - pifko na spravení, brčko, vokolo chodí něm. turisti na tůry na všechny řvem "Kunda pták, kunda pták!!!", přichází si stěžovat první ubytovanec z chaty (po něm další tři), je čas zaplatit a zmizet
- pěšky do Rudy (po cestě tak tři knajpy + další brčko), v Rudě strašná zvěř přímo na náměstí, divim se že nezavolali fízly
- na nádraží další pifka, seznamovačka s nějakym starym dědou, kterej tvrdí že je James Bond - na památku nám dává flašku nějaký slušný slivovice, no hukot...
- no a pak už jenom brčko v kupíčku ve vlaku a celková smrt kognitivních funkcí
blockhead
slušná kalba :D
johnykrnda
Ja sem se zhulil a pak sem se díval na Kurvhošigutntág
nebo sem frýstajloval s 14letým bráchou mý kámošky (byl taky zfouklej)
nebo sme asi 15 minut jeden přez druhýho hláskovali různý slova
atd atd.

ZNOJEMSKÉ WLAKOWÉ NÁDRÁŽYÍ !!!
adam13
Tak taky prihodim. :D
cely to zacalo asi dva dny pred dnem D tyto dva dny sme poradali strasny zranice vselijakejch lahudek. Vse hojne zapijeny vinem a podporovano moc moc palickami:) ... bylo toho moc moc od zeleniny/ovoce pres pecivo maso(na milion zpusobu) :) po techto dvou dnech sem dostal neskutecnou zacpu - nafoukly brycho ... dyt to znate :) mno po hodine na WC bez uspechu sem to vzdal. zbalil Basovku a vydal se na zkousku:D. Na zkousce to probihalo asi tak: pridu tam - kytarista ze dem na brko zpevak sedel na sracky u bubnu a nesmyslne donich mlatil. jelikoz bubenik neprisel tak sme to po hodine brku a lahvaci zabalili do knajpy (hospudky) tam probehli asi 4 pivka a dve mega brka mazaru. pak se zacali dit veci. V hospode sedeli zvlastni lidi - velkej stul plnejch asi 30ti letejch hojne slavicich lidi, maly stul s Tatkou, mamou a asi 10ti letym clovickem... Zacali sme hrat karty. asi po pul hodine a dalsim brcku prisli k tomu velkymu stolu dva uniformovany prislusnici PČR to byl takovej šok (druhy den sem se dozvedel ze to byl celej stul hojne oslavujících prislusniku) vicemene me ty dva dostaly do neuveritelny schyzy a ja byl nucen pred nimi utyct na zachod. :D ale co se nestalo Zacpa povolila a ja stravil neuveritelnych 90 minut srani zavrenej na hajzlu :O/ pak sem se zved a jak se mi zamotala hlava tak sem se docela brutalne vyblil. vylez sem z WC a docela klikatou chuzi sem dosel totalne zelenej ke stolu. mno jako by to nebylo malo prave zavirali. nebudu to rozpitvavat .. dopadlo to tak ze sem byl nucen nouzove prespat ve zkusebne -asi 200m od knajpy- jak bych to popsal ... priste budu jen hulit a na pifka se vyseru ... teda aspon jedno/dve/tri dam :frog:
Trapan Šmírák
Nedávno jsem tak spokojeně seděl s hrstkou dobrých známých v olomoucké Ponorce, horké odpoledne, pivo chutnalo a kdosi, že má výbornou ganju. Tož, že brko smotnem a že nás bylo 5, tak ještě chillum nabořit... Jdem ven, pohodka, joint odkoluje, a ve třech ještě sjedem ten chillum. Sednem zpátky a začínáme se na sebe tak usmívat, jako že jo, že to zhuluje... Zatím nikdo nepromluvil. A pak se začly dít věci... První, kdo to odnesl, byla kámoška - že je jí divně. Seděla s nepřítomnym skelnym pohledem a mlčela, celá zelená. Nám taky pomalu přestávalo bejt do smíchu, tak že zaplatíme, vypadnem a nazdar... Nějak jsem došli do nedalekýho parku, sedli, lehli a já vám měl najednou takovou paranoiu, že mi chce kámoš ukradnout kolo (který nemám!!!), tak na něj řvu: "Ty vole, ser na to, já to kolo nutně potřebuju..." Jenže později vyšlo najevo, že kámoš opravdu krade kolo nějakýmu týpkovi, co seděl opodál a měl ho přidělaný k takovýmu zábradlíčku. A on se tak mile šťoural v zámku, řehnil se, když ho ten týpek chytil za flígr a šlus, dal mu 3 facky, on šel k nám (byli jsme tak 20m od toho) a my se mu hrozně tlemili... Úplně z nás ty děsivý stavy timhle excesem vyhnal... :)

Takže až uvidíte, jak vám někdo s hroznou pílí a radostí krade kolo, bude to určitě on...
drinker hulič
adam13 - přesně takhle nějak vypadala naše dnešní zkouška taky :). nebyli jsme komplet tak jsme spis jenom ve trech jamovali, holky se koupali, pak jsme jedli - zpevak taky nasrot bubnoval a z placu jsme vymýšleli dobrý hodně punkový písničky. my máme dobrý že máme zkušebnu v domku kde má bubenice letní byt tudíž tam v pondělí a středu bejvá sama a tak tam zkoušíme, nikoho nerušíme a je tam bazén a uvaří se dobrý jídlo, ve sklepě se chladěj škopky... :) ale co jinak, jak vám to jde, jak dlouho hrajete a tak? me by to docela zajímalo, porovnat jak to dělaj ostatní, my taky hrajem jen pár měsíců a plně elektrifikování teprve chvíli - ale docela to de :D
To co se mi stalo se mi ještě nikdy nestalo ;)

Byli jsem odpoledne na koupáku a polykali piva, pak jsme odjeli do hospy pěkně venku na terásku, všechno bylo v pohodě, krásně jsem se bavil a už jsem byl docela :) pak přijel kámoš a ubalil snějakou slámu, dal jsem si jednoho práska a pak zase čumákoval kolem sebe....za chvíli se začali dít věci, musel jsem zavřít oči aby sem neviděl jak se mi točí svět, byl jsem nucen ulehnout hlavou na stůl (sádrovej pes) a věřit že to přejde. Nepřešlo, bylo to pořád horší, když jsem otevřel oči všechno se točilo o 180° tam a zpět, měl jsem co dělat aby se nezeblil, snažil jsme se to překonat až mi z toho bylo skoro do pláče. Celou dobu co jsem seděl jsem přemejšlel jak se dostanu domu, když už chtěli jet tak mě to dostalo a nevěděl jsem co mám dělat, navrhnul jsem aby mi přistavili auto až před lavičku a já to měl kousek do něj. Plán v pohodě, jenže dojděte se zavřenýma očima dovnitř, dal jsem si hlavou o dveře a konečne nastoupil, jeli jsme až k nám před barák tam jsem vystoupil oni odjeli a mrdnul jsem sebou před dveřma jen jsem cejtil jak mě olizuje náš pes, pak jsem se po 4 dopravil ke dveřím a nějakým způsobem otevřel...pak jsem dolezl na hajl otevřel oži a zeblil jsem se pak jsem tam ještě chvíli chodil po těch 4 a doběhnul jsem do postele ,snažil se usnout a najednou zase motáles a honem na hazl zase blitka pak zase do postele trochu sem se přemohl a usnul...rano bylo všechno ok....prostě to nesedlo no ...
Beowulf
Upad sem do bezvedomi na koncerte - v kotli:mutant:
GREEEN
Ja sem si rikal ze uz nikdy nebudu pit mliko ..minule sme meli mliko ze samic vypil 1,5 hrnku a bylo mi fakt blbe k tomu sem mel asi 3hodiny brutalni schyzi ..vcera bylo mliko jen z 2kytek samcu tak sem si dal ale jen pul sklenicky vic sem toho ani nemoch vypit .nic mi to nedalo az tak za 1,5hodky sem mel haluze jaksvine zavru oci a jak kdyz cumim do takovy ty veci jak se tam promitaj ty barevny obrazce ..jeste i doma furt to samy ..ale pohoda, ..vytlemenej 10000krat lepsi stav jak predtim
prdow
green: kaleidoskop :D
BRAINDEAD
to Claun:jojo pivko,slunicko,speky=k.o. crew-mam podobny
zkusenosti a od ty doby nemicham konopny a chmelovy produkty.
:)
GREEEN
no jo to je hnusny slovo kaleidoskop
hypiz
no nebyl to sice nejbrutalnejsi zazitek ale hodne velkej ulet sem mel na tomhle intru .... http://www.urbantakeover.co.uk/u.html :smoker:
Wimpy[vp]
foR:Hpz
je to dokonalá stránka pro ty co se jim libí dramec...zažerte se do toho proptože je to fak výmazácká brutalita
Nedoporučuju před poslechem NEpožít marihuanu!Nebyl by to tak dokonalý zážitek!a navíc já přidám
http://w1.736.telia.com/~u73602493/flashback.html :pimp:
BetterWay
Mno u mě to asi bylo když mě chtěl zastřelit důchodce, nebo když sme z kamikem vyměnily mrtvou srnku za dva litry slivovice. V obu případech zkouřenej jak čolek
Mazz
Prave jsem spatril neco neuveritelneho na nocni obloze, sviti to jako hvezda jenomze mnohem silneji a jasneji, zbarveno do zluta. Myslel jsem ze je to nejaka planeta, treba venuse osvetlena z druhe strany sluncem ale ta zluta tecka normalne pulzovala, az na chvili uplne plynule zmizela, a pak se zase plynule rozjasnila, svitila par minut trepotavim svetelm a pak zase ztlumila svuj jas, jsem presvedcen ze jsou to mimozemstani, protoze zadne jine logicke vysvetleni neexistuje, co vy na to? Ja jsem z toho uplne vyveden z miri, navic jeste v tomhle stavu...
PiosOne
mazz: ta žlutá tečka byl s největší pravděpodobností Hubbleův teleskop. a to že pulsoval, to mohlo být způsobeno mraky. když plují po obloze a nejsou v celku, ale "roztrhané", tak to tak vypadá. zhulenému už se mi to taky stalo.
Mazz
Nejspis mate pravdu, ale vcera mi to prislo tak kouzelne, kdyz jsem byl zkourenej, jeste jsem si rikal, pokud jste mimozemstane nebo neco takoveho tak ted na chvili zhasnete, a ono to fakt zhaslo... od 12h uz to nesvitilo vubec.Kazdopadne diky za informace.
UD
brutalni zachvat smichu, sam v plnym autobuse-ikarusu, nak mi bylo jedno co si kdo mysli. Potom jsem se zaposlouchal do hudby co hral ten ikarus motorem,fakt narezovej noise
Dan.Bass
V létě sme zašli s kámošem do místního důchoďáku. Něco sme vyfotili a pak že dáme brko. Bylo malý,ale dobrý... Pak sem si dal sušenku (Tatranku či co) a v průběhu požívání každýho sousta se mi zdálo, že mi vypadávaj všechny zuby a že mi z dásní stříká krev. PO dožrání sušenky sem se dlouze zadíval do onoho parčíku a čuměl a čuměl, a najednou sem viděl duchy. Dost nejasně, ale aspoň tak, že vám je můžu popsat. Šedavý stíny, tak metr až metr a půl vysoký, špičatá hlava, rps. jako by na sobě měli ňáky kapuce. Takový kapucíni to byli. Snažil sem se s nima navázat slovní kontakt, ale marně. No, asi se moc koukám na bednu... Ale vřele doporučuju.
blockhead
hehe to já sem včera potkal mnicha. vystupoval z vlaku do kterýho sem já nastupoval, povídal si sám pro sebe a za páskem měl vobrovskej nůž
rodeo
já sem se před tejdnem předávkoval hulením a upad sem do kómatu. heh.
Vařili sme, a pak sem si připadal jak po 100 špecích, pak sme šli do hospy, tam se mi udělalo nějak blbě a když sem šel k baru, tak sem omdlel asi na minutu, ale jinak pohoda. Bylo to asi tlakem

A jednou sem měl halušky, když sem se koukal do zrcadla, že se měnim (stárnu) fuj já byl ošklivej v 50ti.
ZMonica
já osobně nemám nějak extra zažitek až naty klasiky, kdys e fakt rhtam treba hodku kravine, nebo zaseky na necem nebo lekani se absolutne nesmyslnejch veci kdyz me mladej strasi..ale muj kamarad- buzík ma hustou pirhodu..Zhulenej a i napitej sel do chaticky..pak se mu chtelo nazachod a tak si v pantoflickach a slipech a tricku vybehl za chatku, ze se vycura, byli tam vsak nejaky lidicky, tak si rekl ze zajde jeste dal..preskocil reku, a nekam sel k lesiku...a jak to tak byva vselijak se natoicl vid..tma jak v prdeli, zhulenej, opilej..kdyz docura, otoci se a za nim les, otoci se jinak vetve, a dasi vetve, vsude jen vetve, snazi se nekam dojit ale vsude jsou ostrusiny a cejti jen tu tupou bolest jak se mu ostny zarezavaj do nohou..kdyz uz cejtil, ze mu tece kev, rrekl si, ze si sedne a pocka do rana, najjednou uslysel kroky, rika si, ze je strasne rad zt u asi nekdo je, jenze najendou slysi funeni a kopyta, byl to jelen co bezel primo na nej, on vydesenej a rika se, at si me vezme, uz nema cenu zit, ja snad zemru, ach boze..byla strasna klada a tak po odchodu jelena se zvedl a porad nekam sel az dosel k silnici kd eve slipech stopnul auto ktere ho odvezlo zpatky do kempu..nutno pripomenout ze takhle to napsat nejde, jelikoz tomu chyby citlive vypraveni buzika a ten hlas jaky bbuzici maji..
hYp3r
Tak muj "nejhorsi" zazitek byl asi pred dvema rokama po sklizni. Jel sem ke kamsovi na navstevu a on ma takovej podkrovni tripozni pokoj, vsechny steny i strop pomalovany fluorescencnima barvama, k tomu UVcko a dalsi <I>viny. Uz tejden me bolel zub jaxvina a tak jsme to chteli vylecit. :c) Pro zacatek jsme si dali kolecko ve trech se trema spekama. Totalne na kasi si jen tak lezime a zub prestava trochu bolet. K poslechu nam hraje pohodicka od Tokyho a najednou jsem zjistil, ze se prochazim ve svym tele (clovek by asi nemel znat dobre svoji biologii). :c) Nejdriv se prochazim po svy kostre a koukam se na srdce jak pumpuje krev, pak se jdu podivat do zaludku. :c) No proste mazec. Co si ale nejvic pamatuju je, ze jsem si dosel v nervu az do toho bolavyho zubu a poradne jsem si ho prohlidl. Behal jsem potom s tou bolesti od zubu do mozku a zase zpatky. :c)
Zub bolet neprestal a prestal az v noci na Dzejarovi v Chebu. :c)
prdow
hYp3r: do priste odpojis bolest v mozku a je to! :D
Dan.Bass
Tak to bych chtěl taky...
UdL
Včera jsem zažil ukrutnej hukot! Přijel jsem z práce až po 8. večer (13 hodin vrachotě bylo na budku). Ještě předtím telefonát, ať přijdu do chatky na brk... Tak jsem doma fofroval, abych to stihnul, ani jsem nejed a vyrazil. První brk byla pohůdka. :-) Druhej mě dostal. Měl jsem pocit, že mi chce mozek vyskočit z hlavy, vůbec jsem nevěděl, co dělat, kde jsem... Prostě absolutní zmaštěnost, jako nikdy předtím. To bylo ještě v chatce, kde bylo zahulíno tak, že by se mlha dala krájet... :-))) Tak jsme šli ven na vzduch (čekal jsem, že mě to trochu probere), že se ještě budem točit (na to jsem neměl - byl jsem jak zpomalenej film a ani bych se asi nezatočil). Zas ten stejnej pocit: pulzace mozku! Tak jsem šel do předklonu a normálně jsem myslel, že se mi odklopí lebzna a mozek vypadne na trávu. Bylo to fakt hustý!
prdow
UdL: citils jak mozek tepe a zvetsuje se ze? :) mno jo no, to ti umirali ty bunky, teda esi este mas... :D
fak.gesho
no ja mam takovy stavi vetsinou :), nehulim zas tak casto takze to vic zmasti a prvni hodku az dve sem totality vymletej...
clothinguntero
Neska takhle po škole já kámoš a 3 kámošky sme se tak normálně vypálily jen jedna kámoška trochu hodně moc takhle deme přez silnici přejde první a nic přejde druhá a taky nic kámoš vklidu a třetí husa si vlezla na prostřed silnice podivala se do prava a de a najednou ciklista prásk ciklista přez řidítka vona husa leží na zemi jednu ruku ve vzduchu tam má nějákej giros jedno havárka hlavně že má jídlo něco má s nohou lokty vodřený a eště si kousne fakt maso nejvštší a pak vyděšeně řekne prominte nejni vám nic.Fakt zážitek na dlouho koukat na ten zbytek jak se válí v křečích smíchy chudák ciklista no i když to byl spíš byl nějákej děda co jel pro chleba.
prdow
jeee !! :D :D moc dobre!!!!
RosSs
No to ja mam taky jeden.Jel sem ze skoly z matkou autem uplne na hadry a rekl sem ji at mi puci auto at si zaridim.Naschval sme jeli pres vedlejsi starou cestu.Tak si jedu a najednou uprostred cesty zajic.Tak vklidu zatroubil sem on utek a jel sem dal.Za chvili jedu a na ceste 3 srnky tak rikam tyvole to snad neni mozny.Zatroubim a voni zas utecou.A jedu jeste dal a pres cestu se vali stado prasat ja uz sem fakt nachapal a matka taky ne .
ZMonica
a ty zirata tam fakt byly?:)nebo si zhulil i matku?
elanius
Nazdar, raz sme boli na vylete v jednom mestecku, no a hned sme isli zahulit na rotundu, kde bol cinter cico, aby to bolo zaujimavejsie...
Takto ideme, okolo milion ludi, totalne na prach a zrazu kamosa niekto chytne za koselu, otoci ho a *BAC* rana do hlavy, kamosovi odleteli brile. Zautocil na neho jeden vygumovany nacek. Najlepsie na tom bolo, ze kamos sa na mna pozrel a totalne vyhulene sa ma len opytal "Nevidel si nahodou niekde letiet moje brile?" Ja mu vravim ze ho bije nacek nech sa brani. Kamos sa otocil a zase *BAC* a este kopacka do hlavy...zkratim to isli za kostel tam sa dobili a ked prisiel kamos hovori nam ze "A idu ho rovno udat na fizlaren" Tak sme isli asi km ked v tom sme dosli na kraj mesta pred fizlaren ale vseci mali schyzu, ze na nas uvidia fizly ze sme *zdrogovany* tak sme tam dost dlho kysli, ked v tom kamos ze ho moc boli hlava nech mu ubalim jointika, tak sa stalo a totalne zhuleny sa rozhodol ze toho skina neuda a isli sme domov :D
Johnik
To ja sem si jednou takle jel zmastenej z Decina do Usti, byla noc a uz jelo je jenom ECecko. Tak tam na nej cekam, huckot a najednou vidim nakej moc peknej cervenej vlacek, docela dlouhej, tak to bude asi vono. Mimochodem, jaxem zjistil pozdejc, byl to takovej ten novej peknej motoracek. A z nej vylezla takova pekna mlada pruvoci, tak ja si to k ni hned sunu a ptam se: Prosimvas, todleto je Ececko do Usti??? Holka nejdriv uskocila, pak nechapala a rika: Ne. Ja sem se zacal tak rezat, ze to zase nepochopila, tak jen se na me divne podivala, mavla rukou a vodesla. Husty...
Příběh s pěknym začátek a fakt špatnym koncem:
Minulej pátek sme byli u kámoše na chatě. Přišli sme tam asi o hodinu dřív, a tak sme tam museli čekat. To čekání sme si pochopitelně zpříjemnili. Najednou sem se tak nějak zaposlouchal a uslyšel tahací harmoniku. Někdo tam na ní hrál. My měli s sebou trubku, ale neuměli sme na ní hrát. To nám nikomu ani nevadilo, prostě sme na ní troubili a ten týpek s harmónem nám odpovídal. Pak za náma přišel pokecat.
Docela sympatickej.
No.
Jelikož kámoš už dvě hodiny nepřicházel, začali sme mít podezření, že se něco stalo. Zavolali sme jeho rodičům a zjistili, že kámoš leží na ARU a je to s nim blbý...
To se stalo v pátek 19.9. Teď je neděle, kámoš je v nemocnici pořád a čeká ho několik operací a neni to s nim vůbec dobrý.
Proč se musí tohle stávat?
fak.gesho
huh, to je smula :(, ale i to se stava, hodne stesti s kamosem a at se co nejdriv uzdravi...

2Johnik - nechodils nahodou do Hradce na veterinu (stredni)?

Jinak muj pribeh neni nejbrutalnejsi, protoze ten uz sem tady nekde rozepsal, ale dam nakej aktualni :)

Sme si sli vyhuleny zaplavat do Labe (masakr se vyhulit a zkakat z 5 metrovyho mostu:)) no a deme si takhle cestou okolo zahradek a ja najednou slisim - "NEEEEEEEEEEEEEe" takovej smutnej rev ze zahrady, si rikam co se to tam deje, posloucham dal a zase - "NEEEEEEEEEEEEEEEEEE", rikam : " Co se tam deje, nepotrebujete pomoct?" a ono zas jen " NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE", byl sem trochu vylekanej, ale kdyz sem se votocil zjistil sem, ze kamosi se rezou smichy, proc?, protoze sem si tam vyhulenej povidal s Ovci:)
Kacafir
Zdarec
Dneska jsem jel od kamosa fakt doceladost vypalenej a jedu po ulici a tam byly zaparkovany auta na preskacku takze jsem musel celou kilometrovou ulicou klickovat mezi autama.
vica
dneska jsem zhulil ráno jednu moji kámošku.No ještě jsem neviděl že by se někdo z ganji tak morbidně pozvracel,to byly aspoň tři šavle za sebou.... (a to měla jenom dva štráfýky)...
a přitom předchozí den prohulila úplně celý....

ještě teď mi to vrtá hlavou....
vica
Brutální je dívat se na ňejaké ty TELETUBISI nebo tak nějak....__?
Wimpy[vp]
Zážitků po požití trávy jsem měl hodně-a těch brutálních bylo taky hodně.Takže nevím o kterým mám napsat-stejnej problem májí asik všichni.Ale je to přesně rok co se mi to stalo poprvé.Bylo období po sklizni a já jsem měl doma travička jako na louce.Ale byl jsem nemocnej a bral jsem antibiotika,tak jsme do toho moc nehulil protože už tak mě dost bolelo v krku.I přes to jsem to jednou nevydržel a dal jsem si pár prdíků.Kombinace Thc + nějaky ty šíleny chemie v tom prášku mi způsobily halucinace jako po požití tvrdší drogy.Když jsem poslouchal nějakou hudbu a zavřel jsem oči,tak mi začali na víčkách zevnitř běhat trojuhelníky a hlava se zaklánělo dozadu až jsem spadl ze židle.Někdy už to byli takovy extrémy že jsem se uplně třepal a klepal a šlo se z toho probrat jen otevřením očí.No-není to moc vtipny jak to ostatní tady.Ale tak aspoň něco.Jo ale pamatuju si nějaky hlášky z našich „hulba-párty“:
-Já jsem vyhulenej jak vybagrovanej rybník(poznámka na to jak moc jsem zkouřen)
-Proslyšel si můj výslov? ( slyšel si to co jsem ti teď řekl,nebo seš zase v prdeli?)
-Jiří,zanama je vrtulník.Kde? ( vidiny)
-To je jak ty čínsky šify ( po dobrym brku nám tak připadal každej most přez řeku)
-Jiří,jak seš na tom v prdeli?( nejsem gay,to byla jen otázka nakámoše,jak moc je vyhulenej)
-Co tady děláš?Já tady visím! (hmmm)
-My jsme snědly houby,a proto nás přitahuje zemská gravitace,a proto se nemužeme zahrabávat pod zem.( takhle kamarádovy najely houby-jeho první hláška-pak už perlil pořád)

Běžte se kuknout sem,trocha umění,stojí to zato:http://grower.cz/forum/showthre...4027#post104027
Tak ten kámoš už je v pohodě. Za dva tejdny za nim jedu, musíme oslavit to jeho uzdravení (něčim ze zelený zahrádky :bong: )

Nedávno jsem slavil osmnáctku, což byla šílená kalba. Měli jsem s sebou asi padesát gramů nejrůznějším brutálních venků. Jetšě než jsme přijeli ke mně na chatu, taxme dali asi tři špeky a pak to jelo. Přijeli sme na chatu a narazili sud a začali kalit. Pak přijel kámoš, já si dal špeka a šel pro něj na nádraží. Když jsme se vrátili, kámoši ubalili dalších pět brk. Pak se tam přijeli mrknout naši. Všechny modely sme schovali, až na dvě paldy, který sme nechali na střeše dosušit. Taxem je musel schovat. Pak to bylo v poho. Další špeky, já lítal, ostatní taky. Někdy kolem devátý přijeli další kámoši, ale to už si nějak nepamatuju. Pak přijel ještě jeden. Jeho proslov 'hulíme po kilech, chlastáme po litrech' nikdo nezapomene (stejně za hodinu usnul). Paxme šli někam na most k řece (na zahradě nás to už nudilo. Kámoš z toho mostu málem spad (se špekem). PAxme už byli tak v řiti, že sme šli spát, což taky bylo hustý. Deset lidí v chatě 4x4 metry. Dva na posteli, jenom dva spacáky. Takxme se tam o ně nějak tahali. Fakt hustý. Ten co moc hulí by moh vyprávět.
Womitor
15.10.2003

Takze nam sa dnes stalo toto:Poskladali sme sa na benzim, 4 kamoshi a vyrazili sme na jednu vyhliadku, ktoru mame rovno nad mestom a je odtial kraasny vyhlad. Ubalili sme si krasne brcko, z Balkonika - vomit it! a sli sme na vylet :popcorn:
Dosli sme na ten obrovsky kopec kde noramlne vedie asfaltova cesta a tam navrchu Wolkswagen Polo visi nad priepastou, ako v americkych trhakoch :bandit: Cumeli sa ako vypatlani, o chvilu dosla odtahova sluzba (nejaki záchranari) a zacali vytahovat to auto. Vsetci sa tam trapili a my sme na nich cumeli ako na aliens. Absolutný vypal. este teraz mam z toho triasku, pripadal som si ako v Hollywoode :grrr:
sorry ale nejako mi to nepali...:rolleyes:
UdL
V pátek jsem zažil největší mazec... Kámoš z práce mi řekl, že přivez nějakej dobrej matroš od bratránka z jihu Moravy. Tak jsme se dohodli, že to po práci půjdem testnout... Tak jsem smontoval 3 brka a zvesela jsme se do toho pustili. :-) Chvíli pohůdka, ale pak začal neskutečnej saigon. Kámoš se nemoh´zvednout z křesla, říkal akorát nevim... Ještě jsem ho rozsekával otázkama typu: "Kdy je teď?" "Kde jsme teď?". Oba úplně na sračky. Já jsem pak vyrazil na autobus, protože mě u nás čekala oslava kámošovejch narozenin. Tak jsem úplně na sračky vyrazil do města. Ve městě schíza jak prase. Jak chodili lidi, tak se mi zdálo, že maj hlasy lidí, který dobře znám a že si povídaj o něčem, o čem ví jen pár zasvěcených... No hustý. Pak jsem dorazil na autobusák a když jsem čekal, tak jsem se zasek na nějakým kamínku na zemi, začal jsem na něj čumět a motal jsem se jak po flašce kořalky! Pak se mi zatemnilo před wočima a myslel jsem, že to fakt se mnou sekne. Naštěstí přijel bus, nastoupil jsem (docela se divim, že mě řidič pustil) a tradá domů... Pak už to bylo v pohodě. Přišel jsem na oslavu, dal zbylý brko od toho kámoše z práce s ostatníma lidma a vytuhnul jsem... :-) No a ten kámoš mi pak druhej den psal zprávu, že něco takovýho ještě nezažil, že strávil asi hodinu na hajzlu, hodil šawli a kamkoli se podíval, fšude prej viděl kref!!! Prostě to byl neskutečnej hukot!!!
Wimpy[vp]
Dnes se mi stalo něco zajímavýho.Šel jsem jemně pokouřenej ze školy a naproti mně v dálce jde asi 12letej klučina.Jde a jde a najednou napálí do lampy uprostřed chodníku.Já jsem se na něj díval esli je v pohodě.Když ke mně došel tak jsem si včiml těch jeho brýlí.Měl chudák na očích popelníky.I kdžy mi ho bylo líto způsobil mi několikatiminutovej záchvat smíchu!!!:pimp:

Jděte se sem podívat.o zhuloumění,je to good!!!:http://grower.cz/forum/showthre...4027#post104027
4C3
...s kamosem jsme slusne zacadili a zasli jsme pak na hrad, co byl na kopci nad mestem (u Bcn ve Spanelich) - takovej malej hradek, zrovna v rekonstrukci. nevim co ho to napadlo, zacal se najednou drapat na jednu z jeho vezi, tak 3-4m vysokou. ze zacatku mu to celkem slo a tak byl behem chvile prakticky nahore, ale zdolat posledni kousek uz bylo nad jeho sily - chtel se zachytit okraje veze a presvihnout se pres nej dovnitr, to se ale ukazalo jako nemozny, ba co vic, kdyz chtel pak slizt dolu, tak neslo ani to - nevidel mista, kam by strcil boty a o co by se zachytil, zacal bejt nervozni, drzel se porad krecovite jednoho mista a vubec nemohl postupovat dolu (pod nim dobry 3m vyska), situace pocinala bejt kriticka, ani to soucasny misto se uz nezdalo jako nejjistejsi, kdyz se pokousel postupovat dolu tak se mu to zacalo smekat a on na zacal povykovat at neco delam, me ale - snad proto, ze jsem byl dost zhulenej ;) - nenapadlo nic jinyho, nez se zacit silene smat, dostal jsem uplnej zachvat smichu a nebyl jsem schopnej niceho jinyho, nez na nej koukat a smat se, prestoze situace moc vesela nebyla... muj zachvat smichu se navic castecne prenesl i na nej a to uz bylo opravdu moc... kdyby spadnu z ty vejsky, bylo by to asi dost kriticky, pac pod nim byla jen betonova zem a "cestou dolu" by si jeste asi uzil kameny steny veze... zaplatpanbuh se mu pak podarilo sestoupit cca do poloviny veze a pak skocil... celej ten incident byl navic v noci, takze kolem nikde nikdo, kdy by pomohl...
Lora
ikdyz pro me to teda "brutalne prekrasnej" zazitek byl.jsem pul roku zde down under a celkem casto se mi moooc styska(dnes teda extra,jenze nemam hulco,sakra).posledne,kdyz jsem mela ganju,tak mi bylo tak krasne!vybavovaly se mi ty nejkrasnejsi zazitky z domova.i takove mikro-malickosti(fuckt banality),kterych jsem si ani doma moc nevazila a ted bych za ne byla vdecna...napr.jsem videla jednu moji znamou,jak se smeje a vubec jeji gesta;citila moje milovany holcicky(pesanci),kdyz "flatuluji" ;)(ale toho jsem si vazila i doma,neb moje holcicky miluji nejvic na svete);slysela mamu s tatem,jak volaj k jidlu;slysela babicku nadavat;videla tolik lidi,ktery bych doma driv ani nenavstivila...proste KRASA!!!
Slim
Zdarec Vshem!Tak co se mi stalo prave ted se mi jeste vzivote nestalo.Chodim do Pocitacoveho kurzu ve Vidni ktery mi zacina v 16:30 a konci v 19:30.Ted momentalne je 20:00 ctu si tyto clanky,podivam se okolo a nikdo nikde,ani ucitel...Jak se ted dostanu z Baraku???:)CUZ PS:Asi to prubnu voknem.PEACE
Dude
slim: to je slušný:D
lora> jo, naprosto rozumim - občas mě uplně zaplaví pocit úžasný vděčnosti za svět a život jakej mam a je to nádhera:sun:
btw: vyzkoušel jsem županovej nákup a asi se to unás v samošce neujalo:D:D:D
Lora
to Dude:jo,jo.nekdy je to tezky.doma jsem taky mivala takove chvilky,ale tady to proste prozivam vic a hlavne casteji...jo a k tomu zupanu-gratuluji!!!ja bych si asi preci jen netroufla...
Dan.Bass
Loro, myslim, že právě takhle by každýmu měla posloužit tráva. Já měl teď naposledy podobnej zážitek - akorát, že jsem si spíš přitom uvědomoval, jaký to bude, až třeba umře babička nebo děda apod. A bylo mě z toho dost šoufl...
Lora
to Dan.Bass:Taky nekdy takove myslenky mam,ale ty se snazim opravdu co nejrychleji nahrazovat,neb ty uz patri fuckt k tem brutalnim.Mne teda ganja pomaha moooc,diky za ni!!!
Dan.Bass
Budu se taky snažit. Tak ať večer léčí a ráno pomáhá ! A kdyžtak dan.pan@tiscali.cz
Puchyn
Mam jeden zazitecek nevim jestli je psycho-brutalni jak ty uz tady!Ale me to rozsekalo.Zkourenej na hasi sem sel domu chalovat,maminka mi pripravila veceri.Kdyz sem natahoval ruku pro prvni sousto talir unul.mazec cumel sem jak blazen.Taky sem jednou hezky zahucel mezi koprivy po jednom krasnym shotu.
Slim
Zdarec ALL!Sedim zase ftom pocitacovim kurzu ve Wien.Uz byla prestafka a ja (jako dycky zapomenu shlukovku)uz sem se byl na zachode posilnit nejakym tim uzenym shpekem.A ted kvjeci:Kdyz na me nekdo z tech lidi co sem chodi semnou promluvi,tak nemam vubec potuchy co rikaji.Uplne se mi ta Nemcina vykourila zHlavy:)MySLIM ze ten muj letoshek nebude zas tak shpatnej jak sem myslel.TR*VJE ZDAR!
Zmrzla
čusos chlapi, mně se jako barmanovi hodně často stává, že udělám chybu v práci. Třeba holka čekala na led a já ho místo do panákovky hodil do popelníku před ní. Samozřjmě na mě civěla,ale já jsem to nepochopil. Teď sem 15 min. přemýšlel, ale už jsem nanic nepřišel. :afro: Asi trpím ztrátou paměti.
Aamok
Mno ja nevim....ja mam nerekl bych brutalni zazitky....ale spis zazitky k pobaveni druhych.....palim od svych 14 let....a je mi 18...neni to dlouha doba....ale bohuzel mam pocit, ze mne to vymatlava dost a dost :) Ale prejdeme k zazitku :) Mam pro vas dva.....jsou si podobny, ale pritom kazdej decanko o necem jinym :)
Lonsky vanoce - 02/03 - pro informaci :))
Palime vcelku velky breco ve vchodu v panelaku.......jo btw mam zlatyho retrievera a taham ji sebou vsude..........no...tak palime dopalime....a najednou prijde takova pani s malou holcickou a psem....a mne ten pes prijde nak povedomej, ale co.....ptam se ty pani.....to je holka ? ona se podiva na tu holcicku a rika.....jo to je holka..........ale ja myslel toho psa........no to neni nas pes.................JEZISMARJA TO JE MUJ PES :)) A tak to jde s mou pameti dal a dal :) Tudle je to asi 14 dni jdu ven.....sme s kamosema venku na zewla a dem zase nekam pryc.....no tak ja jako obvykle volam na psa.....nic....piskam.....volam....asi deset minut jak kok*t....a pak najednou......nojo.....dyk ja ji nechal doma.....hmmmm.....myslim, ze k tomuhle doopravdy neni co dodat :))
SnoWy
sem si dával s kámošema bouchy a asi sem to natlačil do břicha a dostal sem takovej stav že sem sebou praštil na zem a přepal se jak blbej (říkaly kámoši). Já sem měl před očima černo a cítil sem jen jak kdyby mě někdo na celým těle něčím drhnu, byl to fakt masakr. Pak sem vstal šel dom a cestou sem si uvědomil že sem se praštil do nosu, takže mě bolele ještě týden!!!

Byl to fakt nářez, takže do hlavy ne do břicha!!!
Al-Ban
Si tak nějak mlhavě pamatuju jednu vyprávěnou story ze včerejška :).
Kámoš doma navařil bramboráky o jejichž obsahu netřeba pochybovat ;) a co se nestalo. Jeho mamka šla na noční a řekla si, že takovej dobrej bramborák by k zakousnutí vůbec nebyl špatnej, takže mu je v nestřežené chvíli sbalila a odešla. Není to žádná krkna, takže se rozdělila se spolupracovnicí a obě se vydatně napapali. Ještě se dohadovaly co tam ten její kluk asi přidává, že to má tak zvláštní chuť. No, pak už to šlo ráz na ráz. Přišel nájezd, tu její kolegyni chytla ukrutná depka z toho, že její syn je na vojně či co, tak tam začala řvát jak pominutá a jeho mamka jak byla taky fest v prdeli, tak tam nad ní jenom beze slova stála a koukala :). No a protože takovej bramborák hned tak nevyprchá, tak je tam v zhruba stejný situaci ráno našli jejich střídačky :).
Myšak
Ahoj no tohle tema je dobry maras tak ja se taky přidam: V sobotu byl den všech svatych či co no a ja a kamoš jsme chtěli vyzkoušez novy vzor co jsme dostali od sestrenky no myslel jsem že to bude takovej ten pruměr no tak to teda nebyl v jednu chvili jsem neměl nebo necitil ruce a za chvili se mi zdalo že ma kolega 3 nohy , Pak nas napadlo že pujdeme pojezdit na kolech a tak jsme sli to byl teprv maras bez světel a pravě v ten den jsme potkali benga _tak rychle jsem na kole asi jeste nejel a kamoš taky nakonec jsme jim ujeli do lesa nebo co to bylo ale jeli jsme dlouho a když jsme zastavili zjistil jsem že jsme se ztratili a tak jsme si razili cestu teměř neprostupnou džungli jo a pak jsme se šli kouknout na hřbitov tak sme byli každy strašně statečnej ale po pulce cesty jsem si nebyl jiost esi jsme tam sami no tak jsme honem zdrhali uuuu a mě se zdalo že za nama někdo běží no byli jsme posrani strachem . Domu jsme přišli ve 3 rano a tak unaveny sem eště nebyl tož to t vše zdar PS:zkuste jezdit na kolech zhuleno je to MARAS jo a ty sny tak ty byly taky husty o upirech a tak ZDAR
ledabyl
Kamosh me weze zmilkowaneho domu a w zatacce nezatocit, wjel na nasyp, auto se napichlo na cumak pak strechu, pri tom sem prowalil zadni okno a wypad s nej. Pak uz sem jen wydell jak se kutalli po poli a modlil se aby to prezilli.
tribet
chlapi včera jsem byl ve svoji oblíbené hospůdce a když tak dobalím brko a odpálím ho, tak mi zaklepe na rameno fízl, hnus, málem jsem si crk :-) ale to byl v klidu fízl, prej at to jdu vypukat ven, hahahaha.......měl jsem štígro...nedávno jsem sklidil a měl jsem u sebe mnohem větší než malé množství, hahahahahahaha
PiosOne
ledabyl: tak to je maso, vážně brutální zážitek
Dr.Green
jednou jsem jel v noci autem se dvema kamosema a mel sem uz trochu dojezd, zastavili jsme na krizovatce a chteli jsme jet doprava ale vlevo jsme videli modry svetla /majaky/, tak si rikame jedem se mrknout - bude řepa - treba nejakej krvak, proste jsme z toho meli velkou prdel. kdyz jsme prijeli bliz tak jsme videli auto v prikope za nim cca. 50 metru brzdna cara a na zemi nepredstavitelne zamotanej chlap v kaluzi krve a vypadalo to, ze se mu mozek decentne pokousi vylizt z hlavy, staly nad nim benga a cekaly na zachranku - ale bylo to uplne jasny, ze ten borec uz to nerozchodi. -- todle byla nejvetsi schiza myho zivota
Slim
Tak jak se tak divam tak to je tady cim dal zajimavjejsi,tak zkusim taky neco pridat.Stalo se to moji sestrence.Jednou(jako kazdej weekend)sme se vsici slezli a udelali poradnou kalbu.Kamosh ma na zahrade Takovou chatu pro ca.15 lidi.A ma tam taky takovyho hodne drsnyho psa kterej nema rad zadny lidi.No a mi tak kalime a hulime a najednou prijde sestrenka z venku nohy cely od krve.Z kalhot zbyl jen opasek.A vona uplne na sracky a hlavne vshoku.No a kdyz sme se ji ptali co se stalo,proc na nas jako nezavolala ad prijdem na pomoc nebo neco.Tak vona vodpovjedela ze nechtela vzbutit toho kamosha rodice,ze na neho delala sh,sh,sh at je jako potichu...!!!Myslel sem,ze ju jeste dodelam...Takovy vjeci se unas stavaj celkem casto...akorat ta moja pamet...
ruzova
Ak tak citam tak mate zaujimave zazitky tak pridam jeden svoj.
Raz jeden piatok sme isli z kamartmy zahulit na obvykle miesto (take zapadle dost daleko od ludi)
Ani sme sa nenazdali (strasne rychlo sa stmieva) bola tma ako v ri*i.
Zahasili sme ohen a tak sa poberame ze ideme prec. Tak si ideme po ceste a zrazu ma nieco zachiti za vetrovku kamos sa ma pita co to bolo a ja mu ze ma nieco chytilo za vetrovku zacina sa naz zmocnovat strach a vtom nieco zacalo zavijat kur*a to bol strach aky som v zivote nezazil zacali sme bezat ako o zivot lebo sme obaja mali sialeny pocit ze nas chce nieco zabit. Ako tak bezime tak kamos spadne aj ja cez neho a ked som bol na zemi zacal som sa sialene rehotat lebo som dokonle videl ako spadol na zem akoby nas zrazu osvietilo nejake svetlo sakra fuckt cudne ...
V pátek jsem měl fakt brutální stav. Nejdřív jsem šel za kámošem do inSpiralu(dobrej klubík, dobrá atmosféra a dobrý fotbálky). S kámošem tam bylo několik jeho dalších kámošů. Jeden měl brutální kostku hashe a pitval jí nožem. Dal jsem pivko, pokecal a najednou se většina těch týpků zvedla a odešla. Zůstali jsme tam jenom já, kámoš a Filip(jeden psycho šílenec, blázen do života, blázen k pohledání). Filip vytáh' kotku hashe a ubalil jointa. Byl to nějkej marokán, fakt libovoučkej stuff. Dali jsme brčko a šli do Ocásku(další dobrej club). Tam přišli i další. Dali sme tam další tři brčka hashe asi v šesti lidech, fakt pohoda. Pak přišel kámoš Yun a přines nějakej venovní skunk. Dali jsme ho jenom ve dvou a docela hučeli. Pak mi zavolal kámoš, že za nima máme jít na fotbálek. Txme se sbalili s šli. Dali jsme několik fotbálků a pár pivek. Pak se kámoši zvedli a já tam zůstal s kámošem Yunem. Ten tak sedí, kouká z okna, kouří. Najednou si hrábne do kapsy a vytáhne přepravku a v ní paličku. Byla fakticky maličká, skoro nicotná. Pytlík mi podal a já to ubalil. Vzniklo z toho brčko tak pro dva. Prej speciální překvapení. Dali jsme to a mě to dalo víc než těch pět špeků předtím. CHodili jsme městem a já byl s hlavou v oblacích. Fakt nářez. Prej to byla utrasilná Bílá Wdowa říznutá Nebulou. Faktickej nářez. Pak pro mě přijel otec a já seděl v autě a smál se. Pak jsem šel spát a jak jsem zavřel oči, zdálo se mi, že jsem v hospodě, někod se mnou mluví a já mu vůbec nerozumím. Prostě taqm ejnom sedim, piju pivko, kouřim a koukam, a on mluví a mluví, blekotá a koktá a já mu nejsem schopnej rozumět ani slovo.

-au ou, tak to mi trošku ujelo. Teď jsem totiž dal fajfku a docela hučim. Txe mějte.
deno
přidám zážitek z kamoshovy kalby (poslední svobodný) - se ženil...
Moooc sme hulili a do toho sme dávali bombičky no... - a takhle celej večer až jeden čověk, co tam s nama byl si slíknul triko a přísahám, že měl po celym těla fialový skvrny.. fuckt velký a celkem nezdravě vyhlížející.. - NO HALUZ.. fuckt tam byly... Následovalo řešení ... zhulenci se začli domlouvat co jako s tim... no na nic sme nepřišli, sme se furt jenom tlemili... - tak von jako že callne svý přítelce... TAk volal a první co udělal bylo, že na ní začal křičet, že má na sobě gigantickyý fialový skvrny a jestli jí to nevadí a jestli s nim bude eště někdy spát... To už bylo docela na husto.. sem se nemoh už ani smát - bolelo břicho.. - No tak sme ho poslali do sauny - že to jako zmizí a já shel s nim.... NIKDY TO NEDELEJTE!!!!!! nedovedete si představit ten teror v tom krutym vedru a to psycho z tý ledový vody... - což se nakonec stalo skutečností a já tam vlezl.. - přišlo mi to asi jako půl hodiny, kdy sem měl pocit, že mi kůže popraskala, zastavilo se mi srdce a mozek vylítnul z hlavy a rozplác se na podlaze... - málem sem omdlel... - pak mi došlo, že sem v tý vodě byl fuckt několk vtšřin, ale byly mocný....
Kathos
Tak muj zazitek byl,ze sem fakt vydel klasiku!BILy MYSKY,VLASTNE JEN JEDNU,lezla pod kreslem,nejdriv se na me podivala,pak zalezla pod kreslo,ja ji hledal,ale nenasel!Potom sme hulili s kamosema muj letosni outdoorek,nic nic,jen slabi vybrace,najednou se mi zdalo,ze padam,ze sem nazemi,ze me bolej nohy,votevru voci,lezim na zemi a vsichni blbe cumej!!des!!


KH
Mazz
Fakt peknoucky zazitky... jak ste mluvili o tom zapominani tak jsem si vzpomnel jak jsem vykouril ohromny mnozstvi hashe nez sem odesel z intru na vlak domu, a jak sje mtak sel po ulici, uplne mi vypadlo co je za den, a kam to vlastne jdu, jednu chvili sem si rikal ze du asi do mesta(byl sem v Kunovicich a sel sem smerem na Uherske Hradiste), do jednoho klubiku(Mir jestli nekdo zna). Ten stav totalni nevedomosti trval asi pul minuty(ja vim, casovej odhad pri zhulenosti trochu vazne ale nejak tak to bylo). Pak jsem si vzpomnel ze jdu domu na vlak a totalne jsem se zhrozil, nejprve z toho ze si zadnyho Miru neuziju a musim jit na vlak a pak i z toho ze jsem takova guma a dokazu zapomenout pri ceste domu ze tam vlastne jdu...

A kdyz uz se tu par lidi zminilo o strachu tak bych vas chtel pred necim varovat, i kdyz to mnozi z vas urcite budou mit odzkousene nebo jiz byly varovani. Jednou jsem takhle omamenej kouezlnejma houbama prisel domu, chvili sem sedel v kuchiny a pak sel do koupeny, tam jsem se zadival do zrdcadla, cela tvar se mi zacala menit ale to bylo ok...podival jsem se jeste bliz a zacinal se zamyslet kdo nebo co vlastne sem, v tu chvili sem dostal tak ukrutny strach sam ze sebe, ze jsem priznavam se slzama v ocich odbehl od zrdcadla a pak sedel na zidli a premyslel co jsem ot vlastne zazil. Jakoby se me dotkl sam buh, tak zvlastni pocit se neda popsat. Rozhodne sjem se ten vecer k zrdcadlu ani nepriblizil, dokonce jsem si rikal ze uz se nikdy nepodivam do zrdcadla. Vim nehodi se to sem je to o houbach ale stalo se to nedavno a ja to potreboval ze sebe nejak dostat, s nekym se o tomto zazitku podelit(ti zkusenejsi houbary asi nad mym postem jen mavnou rukou, pro me to vsak bylo neco bozskeho...). Uff diky za pozornost a sorry za dlouhej post.
prdow
Mazz: fsecko v pohode :) pokracuj klidne dal!
jinak mir znam !:D
Robie
ty krávo tak asi před hodkou sem měl snad nejbrutálnější zážitek po hulení....no zážitek jak se to vezme :-)))sem měl dva špeky mazara a pak asi pět za sebou naky čechy....já sem jenom seděl a neviděl sem nic jenom tmu a zrnění až za chvíli naky ksichty...a bylo mi strašně blbě, tak sem šel k fotbálku říct kámošovi, at jdeme ale nedošel sem tam seknul sem sebou a palicí ještě vo stůl. Pak mě někdo zvednul a posadil a furt sem byl na sračky, ale napil sem se a v poho....fakt tohle se mi ještě nestalo...hustota :D
dirtbiker_2003
jo to ja sem jednou chtel jet ze skoly vlakem domu-asi po 3 brkach Polarni zare- sedim na vlakaci, cekam na vlak, cekam daaal a daaaaaal a daaaaaaaaaal a potom se podivam kolik je hodin a zjistuju ze tam sedim uz asi tri hodiny- ty vlaky jezdi 1x za hodinu ale ja je fuckt nevidel...........
Alver
No muj nejbrutalnesji zazitek je vlastne takovej drsnej. Zacalo to jednou rano...
Kamos ve skole rekl: Zahulime po skole? Mam tu dobry hulco, opyleny... Rekl jsem si, proc ne.. Kdy jsem o tom pozdeji o odine premejslel, tak jsem si myslel, ze kdyz je to opyleny, tak to bude nejkej shit. No ale nechal jsem se prekvapit...
Po skole jsem skocil domu, najed jsem se, vzal si ciga a piti a sel jsem. Tak jsme se sesli a zacalo to... Ukazal mi to, vypadalo to pekne. Ubalil se spek, 100vkacek... Byla to fakt morda, po prvnim tahu jsem to citil... Dal jsem si dalsi 4 a uz jsem mel zatim dost.. Byl jsem fakt zhulenej... Jo byly jsme 3, jeste se tam vyloup kamos. Dohuliy jsme a sli se projit. ¨Ten celej den utek tak rychle, ze nevim, co jsem delal... Kolem paty jsem sel domu pro kazetu, kterou jsem musel vratit do pujcovny. Mama byla doma, divne se na me tvarila, tak jsem nejed a radsi sem vypad ven. Kazetu jsem vratil a pak si pamatuju, ze jsme opet zahulily, ve vytahu v obchodaku... Fakt narez, jezdily jsme nahoru a dolu a hulily... Fakt morda, dostalo me to tak, ze kdyz jsem vylez z vytyhu, tak jsem si musel sednout, protoze jsem si myslel, ze porad jezdim tim vytahem.. Nahoru a dolu, furt do kola... jenze kdyz jsem si sed, tak to bylo jeste horsi... Lavicka se mnou jezdila, ale nejenom nahoru a dolu, ale i doleva a doprava... proste haldy jak sfin..... Po pul hodine to preslo. Sel jsem se tedy domu najist... Nevim jak jsem dosel, ale proste jsem se najednou vyloup pred dverma.. uvedomil jsem si, ze takhle nemuzu bejt doma, zesilel bych...
Otevrel jsem a rek jsem klukum, ze jeste pujdu ven. Vesel jsem do kuchyne, kde byla mama a jeji kamoska... Vse stichlo, koukaly jsme navzajem na sebe, tak minutu... to tichó jsem si uvedomil a prolomil ho slovy: Ahoj, Dobrej den, jdu se najist.... Tak vsechno v pohode...Vsiml jsem si, ze mama po me furt kouka... Nahledl jsem do peciva, jestli tam neni rohlik nebo houska... Nebylo tam nic, jen chleba. Tak jsem sel do lednice, koukal, otocil se na mamu a zvysenym hlasem jsem rekl: "My nemame housky???" Ona, ne nemame.. je tam chleba... Tak jsem zavrel lednici, vzal chleba, a udelal si jidlo... Rekl jsem ji, ze pujdu ven. Ona ze ne a ze budu doma... Tak jsem byl nasranej a zustal doma.. pak jsem si vzpomel, ze za dverma jsou kluci. Rek jsem jim, ze nejdu. Odesli, sedl jsem si k TV a koukal.
Najednou tam vrthla mam rikala, co mi je? Ja rek nic, jen mi neni dobre. Ona ty jsi zfetovanej. Ja ne, vubec, prece me znas, nefetuju... Vytahla me do kuchyne a v tom to zaclo:
Hustila do me fakt divny keci, ktery jsem neposlouchal.. Bylo mo jasny, ze jsem v prdeli. Ale vubec jsem to nevnimal... Najednou jsem mel fakt zvlastni pocit, kterej se neda vyjadrit slovy, musi se zazit. Byl to pocit ohromny radosti a navzajem zlosti... Tohle kdyz se mi v hlave spojilo, vzniknul fakt super pocit... Byl jsem rad, ze jsem konecne doma a tak na sracky, ze jsem vnimal domov uplne jinak, mamu taky. Ale navzajem mi srotilo mozek, proc jsem tak zhulenej, ze na to mama prisla, ze ji tim strasne skoudim a citil jsem v sobe zlobu¨. Ne na mamu, ale sam na sebe.... Sedel jsem tam na lavici, na jednom miste, v jedny poloze 3 a pul hodiny ve srackach, jeste do toho mluvila mama... Ty reci, co vypustila byly uplne jinak zabarveny.... Nebyly to slova, ale takovej divnej zpusob komunikace mezi mamou a jejim synem... No a pak me poslala spat....
Rano v devet me vzbudila slovy: Vstavej, mas tam kafe... Opet jina slova. Sel jsem a ona tam sedela, uplne sklesla a jejima zarmoucenyma ocima se na me divala, jaky jsem delal zpatlanej takhle po ranu. Sedl jsem si, zapalil cigarko. V tom zase spustila, jak jsem ji to mohl udelat, co jsem za hovado, ze jsem se takhle snizil az k tomu, ze jsem fetoval. Drzel jsem hubu. V hlave se mi honilo tolik veci, ze kdybych to tu mel napsat, tak tim popisu vic, nez jsem popsal ted. Hlavni myslenka, ktera se mi honila hlavou, bylo, to ze jsem si konecne uvedomil, co jsem udelal. Bylo mi do breku.... Bylo mi zle a strasne jsem byl na sebe nasranej.

No tak jsem prisel domu sesrotovanej, mama na to prisla a byl z toh ten nej. pruser, kterej sem kdy udelal. Dloho se mnou nemluvila... Od te doby si s ni skvele rozumim, beru ji jako kamosku.... V te chvili me nai neuhodila, za co jsem ji strasne vdecenej, ze pochopila, ze mlacenim nic nezmuze....

tenhle stav jsem uz nikdy nikoho nevidel ani neslysel zazit... Proste uplne ulitlej stav...

Byl to zlom v mem dospivanim, pochopil jsem, ze uz me cinny maji vyznam, uz neco znamenaji a snad jsem i zmoudrel...
Tak je asi pravda, ze v zivote opravdu plati: Vse zle je k necemu dobre...

Tot vse...


PS: Diky patri me mamince, cele me rodine, Grower tymu, vsem mym posluchacum a ctenarum.... Takze vsem...:wink: :D
PiosOne
alver: khámo, tak ten byl vážně hustej. ale jsem rád, jak jsi si s tím poradil a co jsi z toho pro sebe vyvodil. pokud ti ke tvému uvědomění pomohl také tento server a jeho useři, tak to je jedině dobrě.
galen
alver: husty story, husty, dobra akvalitni pointa :), respekt ...
Alver
Galen THX
drinker hulič
chodit sesrotovanej dom se vyplatí, jen když už máš zkušenost, nebo stav pod kontrolou, mě osobně to nijak už nebere, rodiče ví že příležitostně hulím, spíš jim víc vadí když příjdu opilej (a to jde zamaskovat hůř).
Každopádně víte co mě příjde zajímavý? že mě máti podezírá vždycky když opravdu zhulenej nejsem. Buď to někde cítí, nebo to prej vidí na očích... no nechápu...
Alver: ale je to dobrý že to bereš takhlenc, horší je když lidi rodiče přímo fakujou. já jsem na přímou otázku dal přímou odpověď a od tý doby v klidu... zkus to taky! :D
Alver
Jo a nedoziju se rana.. Diky.. Moje rodnina ma na drogy svuj nazor a ten jim vzit´nemuzu, ani kdybych se mel rozkrajet
Dan.Bass
Alvere, moc pěkný. Takovejhle příhod mám víc, ale takhle bych je popsat nedokázal. Teda, zatim ani v jedný naštěstí nefigurujou rodiče. Každopádně kéž každýho takhle poztivně obohatí kuření. P.S.: a prosím, uprav si v podřádku : upitlečené => upytlačené (přece od pytle, né...), a taky zcela, nikoli z cela (nemluvíš přece o vězení). A ještě - nem,yslíš, že by sis o tom měl s mámou promluvit. Kouříte doma v kuchyni, ale tráva je tabu? Tomu tak úplně nerozumim. Měl bys se jí to pokusit vysvětlit. Toť vše. Bye.
Alver
2 Dan.Bass:
Snad se k te oprave dostnu, diky za upozorneni.
Tak nejakou prihod, tu prihodu...
Vis, to je tezky. Ona ma proste jiny nazor. Uz jsme si to vysvetlili hned druhy den, kdyz uz jsem byl tak nak v pohode, o tom jsem preci psal.
Ma proste jinej nazor na travu. To ze pred ni kourim, je jen proto, ze kouri ona a je toho nazoru, ze kdyz dela to same, co ja, je nesmysl aby mi kazala, ze kourit je spatny a at toho necham... Tak tak nejak... Vzdyt ona mi jde vlastne prikladem. A nejsem zas nejstarsi...
Jura1000
Alver : fakt dobry - proste kdyz chce clovek zhulenej domu tak ten stav musi umet potlacit... teda davno uz takovy probemy nemam ale taky jsem si zazil svoje...
Alver
2 Jura1000:
No, ja potlacoval, az sem se malem ..... :D Je to proste zrada, kdyz mas jit domu zbancenej...
sewo
...no tak najlepsie to bolo ked som zacinal ... vtedy som nevykril a nasledovaly brutalne rehoty ... teraz uz som trosku zvyknutejsi ;) ale raz ma rozbilo dost husto ... halucinacie ... zdalo sa mi ze som mimozemstan a podobne halusky ... ale potom nastalo ze som sedel na lavicke 2 hodiny cumel do blba a absolutne som bol mimo ... ale bola to haluz a rad by som si to este dakedy zopakoval :p:
galen
to b3tL> No, super prispevek :) Asi jako ted ten muj ...
Blademan
Já si sice většinou zhulím doma,ale pokud to je někde venku,tak to taky stojí za to:)Ta cesta probíhá pokaždé jinak...
sewo
no tak mne sa stala raz takato haluz ... chodim na strednu a nasi prvaci mali imatrikulacky ... taka haluz akoze privitanie na skole spojene s dakym programom ... tak som sa rozhodol ze tam pojdem aj s kamosmi ... ako inak pred tym sme dost brutalne zakalili .... tak teda dojdem do skoly a ked tak bezducho chodim po schodoch hore dolu tak si ma zavola triedna ze na kus reci ... uz som vedel ze som v hajzli lebo uz predtym sa mi vyhrazala ... tak sme sli na chodbu a zacala ... pulz zvyseny na maximum ... nastastie ma zacala zj*bavat koly jednej neospravedlnenej hodine ... teraz to znie celkom dopohody ale vtedy mi nebolo setko jedno ... ked do mna hustila ja som len prikyvoval a pozeral som sa dole ... oci som mal totiz totalne cervene a mi vravy ze co sa je nepozeram do oci ... tak som povedal ze sa hanbim a potom ma uz pustila ... som bol v takom soku ze som si dal na zachode este jedneho jointa .... ale stao to za to ...
Dneska jsme se kamosama zhulili jak svině a borci ze du na čadihlad dom.Zostali jsme tak 3 a šli se dohulit k hospodě, ktera je kusek za barakama na kopci.V pondělí sice "byvalo" zavříté ale je to tam intimčo.A když jsme došli k bráně tak slyšíme hukat alarm.Myslely jsme že to tam nekdo čoruje, byli jsme z teho uplně v p**i a šly pro kamoša a zavolat hospodsku.Jak jsme došli před hospu tak vidim zářu přes okno a když hospodska otevřela dveře, tak jsme mohli volat hasiče a taky se stalo. Strhla se velka zachrana akce hasiču a 2 bengaču, kteří když nas sepisovali tak mopovali jak prase. Knajpa je h*j*lu a ted nemame kam chodit pit.A co je horší tak neshořely dluhopisy.
sewo
drinker hulic ... to aj mne sa stava ze ked pridem domov cisty ako lalia tak mam dakedy zacne ... ty mas volake cervene oci ty si zasa fajcil marihuanu a blablabla darmo ju mozem presviedcat ze nie ... a dakedy ked domov pridem dost rozbity tak fpohode nic si nefsimne ... s rodicmy je to tazke :0)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma