Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jahudkova laboratoř 400watt sloužící k pozorování růstu a květu technického konopí :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 11 den růstu od vyklíčení,7 den pod agrem Příspěvek č. 49









Fotoz (3.9 2005)

1 ICE 4 Predpokladana matka
2 ICE 4 Predpokladana matka z detailu (9 cm)
3 Blueberry 1 celkovej pohled
4 Blueberry 1 z detailu (8 cm)
5 Blueberry 2 celkovej pohled (je to ten chudinka kterymu se vubec nedari)
6 Blueberry 2 z detailu (3 cm)
7 Blueberry 3 celkovej pohled
8 Blueberry 3 z detailu (7,5 cm)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 04-09-2005 v 10:26 AM

Old Post 04-09-2005 v 09:40 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 11 den růstu od vyklíčení,7 den pod agrem Příspěvek č. 50






A jak se ma rajce po sedmi dnech pod 400w son t agro?Ja osobne bych rek ze docela fajn staci se kouknout na prilozeny fotky. (koneckoncu kvuli tomu rajceti sem to cely postavil)

Jinak to budu updejtovat (pokavad bude cas) asi tak kazdejch 7 dni aby byly videt nejaky zmeny.Pokavad bude neco stat za to updejtnu to i driv.

Fotoz (3.9 2005)

1 Blueberry 4 predpokladana matka
2 Blueberry 4 z detailu (9 cm)
3 Rajce celkovej pohled
4 Rajce detail z boku (6 cm na vejsku)
5 Rajce detail z vrchu (6 cm na sirku)



Tak ať to roste













-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-09-2005 v 14:29 PM

Old Post 04-09-2005 v 10:00 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 51

Vidím, že postupuješ dál a dál Hlavně, aby se jim dařilo a žádná nebyla on nebo hermouš To by byla škoda...

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 04-09-2005 v 10:24 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 52

Thcmh-no jo snazim se a doufam ze to povede k zaverecnymu uspechu.Kdyz bude neco spatne a nedodelam to,nebo se to cely podela rozjedu druhou jizdu s uz nabytejma zkusenostma z prvni varky.To jedno ICE je fakt super (to v tom kompostu).V zivote jsem nevidel vitalnejsi kytku tak jsem usoudil ze z ni udelam taky rezana (mit poradnou matku neni nikdy k zahozeni).Ty ICE jsou seeds primo v originalnim baleni od nirvany,tudiz zaruka kvality.Ty BB k tomu davali zadara takze mozna to neni 100 procentni kvalitka jako kdyz bych si objednal original BB od dutch passion.Ale i tak uz ted vidim rozdily mezi modelama tak jsem zvedavej jestli bude rozdilnej i konecnej efekt.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-09-2005 v 10:45 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 53

Jsem taky zvědavej jaký je vzhledový a účinkový rozdíl pokud je to z další generace, snad mě chápeš Matka určitě není k zahození, ale řezy jdou udělat fakt z čehokoliv

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 04-09-2005 v 12:08 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 54

jahudko cao....moja otazka hned privadi tema zvlhcovani...mas to aspon nejak vyreseny nebo jedes bez toho...to by bylo bad..:/
k tomu agru b¨muzes klidne dosvecovat zarivkama....
preji hodne zdaru..budu te sledovat..

Old Post 05-09-2005 v 10:11 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 55

luckyBOB-Zvlhcuju.Jinak by to ani neslo.Bez zvlhcovacky byla vlhkost okolo 35 procent coz bylo na nic.Zvlhcovacku mam zapnutou jen kdyz jede lampa.Dosahnu tam tak 60 procent.Vic to nevytahnu.Takze jsem ted vymyslel figl jak zvysim jeste vlhkost.Odtahovej ventilator ze skrine jsem nastavil na 15 minut zapnuto,15minut vypnuto kdyz sviti lampa.No a timhle zpusobem se tam teplota nijak nezvysila akorat uz dosahuju konecne vlhkosti okolo 70-80 procent.Jinak zvlhcovac mam vedle skrine protoze tam uz nebylo misto a udelal jsem takovou nasosku kterou tam vhanim mlhu pres pasivni nasavaci otvor.

K tomu agru-myslim ze bych k tomu moh urcite jeste dosvecovat zarivkama ale zda se mi to zbytecny.Ty kytky pod nim rostou jak blazen.Ted je pondeli.Minulou nedeli sly pod agro na 20/4 a byly to opravdu ubozaci se stonkama 7,5cm a prumerem 1mm.Cely jsem je zasadil do hliny az pod spodni listecky a dneska (5.9) ma nejvetsi kytka pres listy 17cm.Myslim ze tema zarivkama bych to uz asi moc neurychlil.(8 dni pod agrem a maj prumerne 13cm na sirku to neni spatny ne?)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-09-2005 v 11:35 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 56

parada..diky za info....
jen ti odporucim..na to dat urizle PET flasky nebo neco podobneho..vlhkost se ti zvysi na 90%..

Old Post 05-09-2005 v 18:50 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 57

cus mas to v poho zmakly ale ty pruhledny radoby kwetnaky radsi obal izolepou nebo necim ke korenum by nemelo pronikat zadny svetlo a oni k tem krajum hodne rychle prorostou uvidis....
jinak preju hodne zdaru a pokud si neceho ete vsimnu tak upozornim...

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 05-09-2005 v 19:11 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkunK74
Nový Člen

Karma uživatele SkunK74 - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 58

Zdravim vypada to u tebe v pohodence! Mam takovej opozdenej dotaz kde a za kolik se da sehnat ta vychytavka na mereni odberu "VOLTCRAFT" , kolik max watu se da merit . dikec

Old Post 05-09-2005 v 19:42 PM
SkunK74 je offline   Profil uživatele SkunK74   Find more posts by SkunK74   Foto galerie člena SkunK74   Click here to Send SkunK74 a Private Message   Add SkunK74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 59

luckyBOB-do PETek se uz nevejdou.Podarilo se mi tam udelat stabilne nejakejch 80% zapinanim a vypinanim odtahovyho ventilatoru.

SCRAT-Koreny v tech tzv. korenacich jsou uz videt.To ze jim to vadi jsem tu nekde cet.No ale uz se mi to obalovat nechce kdyz v tom uz jsou kytky.Zatim jim to nijak nevadi a jsou to navic matky (mozna) takze az pujdou pod zarivky nejspis to obalim alobalem

SkunK74-koupis to trebas na www.conrad.cz jmenuje se to myslim energy check 3000.Stoji 850kc.Existujou i levnejsi tyhle meraky spotreby.Videl jsem v OBI za 400 ale s tim jsem spokojenej nebyl takze jsem jim ho vratil a pouzivam ten z conrada.Merit s tim muzes maximalne 3000w a pak to zacne blikat nicmene to meri asi jeste 500w navic.Ale prave tim,ze jsem minulej pretizil tak odesel takze to chce si na to davat pozor.Meri to od 1w podle vyrobce.Ovsem to ukazuje i 0,4w trebas spinaci hodiny.Takze to meri vlastne od 0w i kdyz udaje asi nejsou tak uplne do 1w nejpresnejsi a proto i vyrobce uvadi mereni az od 1w.

Samozrejme dik za poznamky.To se hodi vzdycky a hlavne az to pokvete.To teprv bude hukot.Mam s tim nulovy zkusenosti.Tohle jede podle vyctenejch informaci z groweru a z poznatku jinych lidi odsad..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 06-09-2005 v 15:19 PM

Old Post 06-09-2005 v 15:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 60

http://www.conrad.cz/DetailPage.asp?DPG=63376 :-)

Akorat nevim, jak je to se zapojenim TDcka..je tu nejakej elektrikar? TDcka maji prece 2 rychlosti, jsou zapojeny nejak jinak, nejak se to delilo na 110V a 220V....

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 07-09-2005 v 13:23 PM

Old Post 07-09-2005 v 12:58 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Upozornění Problem No1 Příspěvek č. 61







Zdar a silu growers... (9.9. 2005)

Myslel jsem si jaka to bude cely jedna velka pohodicka a uz je to tady.Potreboval bych helpnout s nejakejma flekama co se me vytvorily na listech jedny Blueberry.Vsem ICE se dari skvele jen ty BB jsou takovy pomalejsi a zakrnelejsi.Nevim cim to muze bejt.Podminky maji vsechny kytky v podstate stejny.Myslel jsem ze to muze byt tim ze ty BB byly k semenum jako bonus zadara tak ze to proste nic extra nebude.Taky se me ty listy zdaj takovy zprohybany.Teplota je tam okolo 27 coz je pohoda,vlhkost 70,jednou jsem to pohnojil AHackama koncentraci na hlinu a postrikal nekolikrat phyt-aminem.Akorat tam docela dost foukal ventilator na michani vzduchu kterej jsem uz dal na polovicni vykon.Ovsem je taky fakt,ze jiny kytky jsou naprosto OK.Zkuste se mrknout co by to mohlo bejt pokavad to nekdo z vas zna.

Thready vzhledovy zmeny na kytkach jsem uz prolez ovsem nic takovyho jsem tam nenasel.Nejvic by se tomu podobalo nedostatek zinku ale o tom dost pochybuju kdyz vsechny ostatni kytky jsou OK.

Fotoz
-Vsechny fotky jsou s ty postizeny BB.Na posledni fotce je nejpostizenejsi list z druhy strany.Ono to ve skutecnosti vypada o neco hur nez na tech fotkach.Ty zluty fleky jsou spatne.Vsechny fotky jsou foceny (9.9. 2005)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-09-2005 v 14:35 PM

Old Post 09-09-2005 v 12:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 18 den růstu od vyklíčení,14 den pod agrem Příspěvek č. 62







.

Zdar a silu..... (11.9 2005)

Takze jsem tady s dalsim updatem fotek rustu moji zahradky.Porad svitim 20/4,teplota se pohybuje okolo 26,vlhkost okolo 60 procent.Blueberry 2 (to nejmensi) uz je prakticky chciply takze ma nad sebou pokusne pyramidu a cekam co to s nim udela (zatim vypada ze vubec nic).Blueberry 1 ktery ma ty fleky na listech vypada ze si v pohode roste dal i kdyz je videt ze listy ma takovy vic svrastely.Nevypada,ze by to byly nejaky brouci nebo neco takovyho.Koukal jsem se na to lupou a nic jsem nevidel.Ani bych nerek ze je to plisen.Podle me je to nejaka geneticka vada tehle semen zadarmo.Podobne chcipalo to nejmensi BB.Blueberry 3 vypada ze vsech BB nejlip,ale i tak zaostava za nejmensim ICE.Blueberry matka je taky mrzacek coz je zpusobeny genetickou vadou.Nahore mu misto 2 vetvi vyrostla jen jedna no.Ale v rustu pokracuje dal tak jsem zvedavej co z nej nakonec vyleze.ICE jsou naprosto mega po 14 dnech rustu pod agrem.Zda se to az neuveritelny,ale za 14 dni maj kytky okolo 35 cm na sirku a 5 patro...Hmm je to docela hukot.Taky jsem aplikoval postrik phyt-aminem (klasicky za svetla protoze v tech 4 hodinach kdyz maj noc obycejne spim).Pak probehla aplikace hnojiv AH v plny koncentraci pro hlinu coz jsem udelal (4.9 05 minulou nedeli).Kvetinace jsem poradne prolil a znovu zprovoznil tropf blumat.Taky jsem ventilatory co ochlazujou CT a mixujou vzduch ve skrini zapojil do serie protoze se mi zdalo ze tam delaj moc velkej pruvan.Ted je to uz dobry.Jedou v podstate na polovicni vykon a vzduch michaj porad dobre.

Fotoz (10.9 2005)

1 Celkovej pohled na zahradku.
2 Celkovej pohled na zahradku trochu blíž.
3 ICE 1 V kompostu a bez pouziti hnojiv.(zvlastni je ze ma listy vic sativa)
4 ICE 1 V kompostu mereny na vejsku
5 ICE 2 Mereny pres listy
6 ICE 2 Mereny na vejsku

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-09-2005 v 14:38 PM

Old Post 11-09-2005 v 13:49 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 18 den růstu od vyklíčení,14 den pod agrem Příspěvek č. 63









.

Fotoz (10.9 2005)

1 ICE 3 Mereny pres listy
2 ICE 3 Mereny na vejsku
3 ICE 4 Mereny pres listy (predpokladana matka)
4 ICE 4 Mereny na vejsku (predpokladana matka)
5 Blueberry 1 Mereny pres listy (je videt ty fleky)
6 Blueberry 1 Mereny na vejsku (je videt ty fleky)
7 Blueberry 2 Chcipajici a ted na zkousku pod pyramidou
8 Blueberry 2 Chcipajici a ted na zkousku pod pyramidou trochu vic z blizka.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-09-2005 v 14:43 PM

Old Post 11-09-2005 v 14:05 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 18 den růstu od vyklíčení,14 den pod agrem Příspěvek č. 64







.

Kytky zatim zastipnuty nebyly a ani je zastipovat nebudu pokavad nebude vylozene treba.Nektery uz by se dokonce daly klonovat coz budu muset stejne udelat kvuli vyskeletovani nejvhodnejsi matky.Takze jsem se rozhod ze kazdy kytce ustipnu 2 nejspodnejsi vetve z kterejch udelam klony.Pak az to vykvete tak klony samcu vyhodim nebo pujdou do mlika a ty zbejvajici necham zatim rust dokavad nepoznam ktera matka bude nejlepsi.Pak je bud necham vykvest nebo z nich budou matky
Z planovanejch matek ve 2 malejch kvetinacich samozrejme taky budu muset udelat klony a nechat je vykvest abych vedel jestli to jsou vubec samice..
No a kolik to cely zatim sezralo do (11.9 2005)? --- 166,0Kwh...

Fotoz (10.9 2005)

1 Blueberry 3 Mereny pres listy
2 Blueberry 3 Mereny na vejsku
3 Blueberry 4 Mereny pres listy (To je taky mrzacek roste mu jen 1 vetev)
4 Blueberry 4 Mereny na vejsku (Zajimavej mrzacek)
5 Rajče mereny pres listy (Tak tohle je borec!)
6 Rajče mereny na vejsku (Mno tohle taky)


Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-09-2005 v 14:54 PM

Old Post 11-09-2005 v 14:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1219130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív