Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jahudkova laboratoř 400watt sloužící k pozorování růstu a květu technického konopí :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 17

Hmmm At zije technicke vzdelani...
Protoze tohle silne zavani protokolem !!! MEreni 1, Mereni 2 Ty vole ! At ziji odkojenci prumyslovek.

P.s. A co teda pojedesh? Nebo mi to uniklo ? ? ?


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 02-08-2005 v 11:15 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Nápad Montáž technického vybavení,vychytáváni různých problémů 1 Příspěvek č. 18







Postupne probiha montaz cooltube do skrine a vychytavani rady problemu ktere me predtim ani neprisly na mysl.Napriklad jsem prisel na to,ze ta superohebna greyflex hadice je sice super,ale kdyz jsem zvednul lampu az na horu nechutne se sesouvala dolu a zmensovala tim prurez vystupni trubky.Vyresil jsem to takovou vychytavkou ze jsem z hlinikovy roury semiflex udelal koleno 90 stupnu a to pridelal na cooltubu.Ted uz se hadice nekrouti ale vytvari se z ni jen pekna harmonika ktera zase vadi pokavad chci lampu zvednout az nahoru.Na to jsem uz ale vymyslel dalsi vychytavku ze se bude ta greyflex hadice zasouvat do dalsi trubky ktera bude shora na skrini.No dal-moje super kabely jsou sice super ale jsou ponekud tvrdsi takze i kdyz si tam krasne visej tak obcas tahnou lampu na nejakou stranu.Asi koupim nejaky slabsi s poradnou izolaci.Asi silikonovou.Jinak jsem to zkusil spustit zkusebne ve skrini a mel odfuk jenom ven do mistnosti a na skrini jen skviry ve dverich pro nasavani vzduchu.Vysledek je ten,ze ve skrini po hodine provozu asi ve 2/3 vejsky je teplota 31 a zatim se nezvysuje.V mistnosti bylo 27 po hodine 29.Porad se jen potvrzuje to ze je moooc dulezitej odtah tepla z mistnosti nekam ven.Pokavad bych nefoukal vzduch do mistnosti ale do toho komina ve skrini by bylo nejakejch 29 coz by slo na to ze tam je jen jedinej ventilator a zadny prisavani.Zvlhcovacka srazi zase nejakej ten stupen.Jinak vlhkost byla pred merenim 50 a po hodce klesla na 37..Jeste ze mam tu zvlhcovacku


Tak dalsi zjisteni.Dal jsem tam ten zvlhcovac a teplomer dolu pod CT.Puvodne tam bylo 32stupnu a relativni vlhkost 37.Ted je tam 29 a rel vlhkost 61.Ta zvlhcovacka je proste parada a pokavad ma nekdo problemy s teplotou da se to pomoci ni velice levne vyresit.Srazi teplotu temer o 3 stupne.Proste nadhera

Fotoz
1 Nejvyssi poloha CT.Uz je videt vyrizla dira na odfuk a nad CT je videt pridelanej plech kvuli rozvedeni tepla z CT
2 Pohled z druhy strany.Jsou videt moje megakabely
3 Pohled na CT v nejnizsi poloze jeste bez der pro ventilaci
4 Nejvyssi poloha CT
5 CT uz s namontovanou hadici a je videt ta moje vychytavka aby se nekroutila hadice (to koleno ze semiflexu)
6 No a tady je videt ta moje vychytavka na kterou jsem patricne hrdej Je videt jak se hadice vubec nekrouti.Proste pohoda

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 04-09-2005 v 11:19 AM

Old Post 02-08-2005 v 17:43 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 19

to Jahudka !:
vybavení vypadá slušne,jenom jsem zatim neviděl žadný sazeničky nebo řízky,jen tak dál a Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 02-08-2005 v 18:42 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 20

Hnedojed-Nejspis pojedu scrog.Moc v tom jasno jeste nemam

Matrixx-Kyticky by taky mely bejt ale zatim se to teprv buduje takze to zabere podle me alespon jeste mesic.Doufam ze to dotahnu do zdarnyho konce.Nechci davat kytky do nedodelany skrine a experimentovat za provozu.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-08-2005 v 18:48 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 21

Jahudka!
Chcem sa opytat co mas dnuka na stenach skrine foliu ci farbu?

Old Post 02-08-2005 v 18:54 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 22

matko291-je to obycejnej primalex polar jak jsem uz nekde psal.Ma odrazivost 95 procent.Nechtel jsem se patlat s folii ale kdyz vidim jak se to zasira kdyz v tom neco delam tak to asi v budoucnu polepim mylarem.Ovsem ted uz na prvni sezonu zustane primalex

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-08-2005 v 19:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 23

Kolko si musel dat naterov aby si bol s tym spokojny?ja som dal na LATEX odporucil mi ho kamarat sadrokartonar ze odraza svetlo uplne paradne ale uz tam mam 4 nater a este by sa asi jeden zisiel aj cenou je prijatelny 60Sk 1Kg balenie...

Old Post 02-08-2005 v 19:19 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 24

matko291-musel jsem delat celkem 3 natery.Jak ta skrin byla hneda vubec to nechtelo krejt.Ted je to uz v pohode a na pretreni by mel stacit uz vzdycky jen jeden nater.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-08-2005 v 19:38 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 25

Nevadi ale bylo by dorby to pak po sobe smaznou nebo pouzit p.m.

Hele jahudko Planujesh pachovy filtr ?

P.S. prispevek 24 me zmatl... Takze pojedesh z tech semen? A kde je mash kdyz ne ve skrini? Byt tebou poradne se tu porozhlidnu a sezenu si rizky pac jet scrog a vydelavat pak z toho ty samce je totalni ´-´§ú´´´´´´§-)§0+--*-ýř

P.P.S Pod jakym nazvem si nasel tu rouru na tom kavalieru ja sem asi uplne srto ale nemuzu ji najit. iodk moc H.


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 02-08-2005 v 20:00 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

Hnedojed-je to proste normalni roura.Ja to tam taky hledal jak pako.V kavalieru delaj ze skla simax coz je vsechno borosilikat takze se nemusis bat ze by to bylo obycejny sklo.Tady to je http://www.kavalier.cz/katalog.php?katalog=4&id1=1&id2= Pak tam zatrhni standardni trubice simax to je to co te zajima.


Pachac mit nebudu protoze vcecko pujde do komina takze pohoda
Jinak pojedu ze semen ted poprvy urcite.Proste chci videt jak to poroste a hlavne to je zaruceny ze to jsou urcity modylky,nezatahnes si do skrine nejaky skudce od nekoho ciziho a pripadne z toho udelam par rezanu na priste.Matkarnu neplanuju i kdyz jeden nevi ale je to dalsi starost.Pojedu Indoor poprvy takze zatim nevim jak a co bude.Zatim studuju grower a premejslim.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 02-08-2005 v 20:49 PM

Old Post 02-08-2005 v 20:09 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 27

jo dik kamo je to tam...som ti dlznik...

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 02-08-2005 v 20:45 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Nápad Montáž technického vybavení,vychytáváni různých problémů 2 Příspěvek č. 28







Takze stavba skrine se blizi ke zdarnymu konci.Jeste zbejva pridelat 1 zasuvku do skrine a jednu zboku na skrin ven,nainstalovat vselijaky serepeticky jako teplomery a tak a bude to po technicky strance uz hotovy.Zatim jsem skoncil u celkem peti ventilatoru mezaxial a snad uz by to mohlo stacit.Dva ventilatory jsou primo v CT (na kazdy strane jeden),dva pod CT na ofuk vrsku kytek a kvuli proudeni vzduchu ve skrini. No a zaverem jeden je nainstalovanej na odtah ze skrine kterej povede do komina.Konecne jsem dal dokupy ten balast na kterym je tlumivka,zasuvky a dalsi hromada elektrickejch veci a pridelal to na kus plechu kterej je asi centimetr nad skrini (kvuli teplote tlumivky nebo kdyz by tam natekla voda).No pak me jeste ceka dodelat zavlazovaci system a takovy vychytavecky.Celkem na skrini bude 10 zasuvek a vede od ni jen jeden privodni kabel takze staci strcit do zasuvky a uz to jede.Vsechno je sezemeny,je tam vrazena tepelna pojistka a samozrejme jistic 4A.Zrovna pred chvili jsem provadel experimentalni mereni teploty pod CT ve vzdalenosti 16cm pod ni a je to parada.I kdyz jsem nemel zapojenej odtah teplyho vzduchu ven z mistnosti a teplota v mistnosti desive stoupala presto jsem pod CT v 16 cm vzdalenosti nameril teplotu 30,8 a kdyz jsem zapnul zvlhcovacku spadlo to na 27,9 coz je fakt pohoda nato ze jsem cidlo mel tak blizko.Jak me ty 2 ventilatory pod CT foukaj proti sobe tak se tam krasne viri vzduch a chladi zaroven i CT zespoda.Mno je to celkem vychytany no

Fotoz
1 Celkovej pohled na temer dokonceny dilko.
2 Pod CT je videt pridelany 2 ventilatory foukajici proti sobe.(Dole cidlo pro mereni teploty.
3 CT v provozu.Je to krasne zapojeny
4 Zacatek vyroby vselijakyho elektro balastu
5 Takhle to probihalo
6 No a to uz je pridelany nahore na skrini i zapojeny.Okolo je zatim ponekud bordel

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 04-09-2005 v 11:22 AM

Old Post 13-08-2005 v 12:40 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 29

Zdarec ,co tam mas za tu tepelnou pojistku?Zajimaji me hodnoty
220V/?A/?stupnu. Kde ji mas umistenou?Ja ju chcu dat nad vybojku do CT.

Jestli to uz tady je nekde napsany tak sorry

Zatim zdarecmazec

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 14-08-2005 v 21:29 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 30

dalas-V prispevku 13 hned na prvni fotce vidis na lampe zboku nainstalovanou tu tepelnou pojistku.Na poslednich 2 fotkach v tom samym prispevku ji vidis vyfocenou samotnou z obou stran.
Koupis ji treba tady http://www.metra-su.cz/ Maj tam ruzny typy a zalezi jen na tobe jakou si vyberes.Dulezity je aby byla nevratna.Jinak zatez na ni muzes pripojit 16A kapacitni nebo az 2,6A indukcni zateze coz na lampu bude v pohode stacit.Ja mam typ KNTP 8812.02

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 15-08-2005 v 07:58 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Nápad Meření skutečné spotřeby různých součástí skříně. Příspěvek č. 31



Dneska jsem koupil takovou vychytavku z conrada na mereni spotreby ve watech a pokusne jsem zkusil zmerit kolik co zere proudu abych vedel kolik ta sranda bude stat a jestli vyrobci ventilatoru,vybojek a dalsich spotrebicu nekecajPrvni jsem to zapojil jen na vybojku ktera ma papat 400w.Hned pri zapnuti to ukazovalo spotrebu 180w no a pomalounku se to zvysovalo.Uz jsem myslel ze je bud spatna tlumivka ktera tam pousti jen polovicni proud a svitim tudiz jen jako 200w nebo ze si ze me vyrobce vybojky snad dela srandu.Pomalinku to stoupalo a po 10 minutach se spotreba ustalila na nejakejch 425w.To znamena pokavad lampa zere opravdu 400w ze tech 25w sezere balast k vybojce.Ventilatory braly 21w presne jak udava vyrobce.Zvlhcovacka zrala presne 35w jak udava vyrobce.Pri polovicnim vykonu brala 22w no a na minimum jenom 17,4.Taky jsem zjistil ze docela dost zerou spinacky (takovy ty mechanicky za kilco).Jedny berou celejch 6w.
Moje skrin celkem bere 565w i se zvlhcovackou a vsema pustenejma ventilatorama.Ted si muzu uz konecne snadno spocitat kolik budu platit.Tech 565w neni zase tak moc jak jsem si puvodne myslel

Fotoz
1 To je ta vychytavka.Je videt kolik zere muj comp i s monitorem
2 No a takhle to jde prepnout a fachci to i jako elektromer.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 18-08-2005 v 17:31 PM

Old Post 16-08-2005 v 20:50 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Palec nahoru prievan Příspěvek č. 32

no vyzera to pekne,len by som si dovolil jednu poznamocku, nechcem rypat, tie 2 spodne mezaxialy co fukaju oprotisebe nebudu robit prilis velky prievan na kyticky? alebo je to v pohode? tenx K+

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 17-08-2005 v 22:09 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8571460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív