Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jahudkova laboratoř 400watt sloužící k pozorování růstu a květu technického konopí :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 33

Rudra-Oni tam zase tak velkej pruvan nedelaj ale mam to tak vychytany ze ty ventilatory muzu posouvat ke stene skrine a to znamena ze kdyz je dam bliz k ty stene tak se zmensuje saci prurez a foukaj min
Vlastne tim ze s nima muzu pohybovat jsem zaroven vyresil i regulaci foukaniUz jsem to zkousel a facha to v pohode
Aby ten ventilator foukal tak jak ma tak musi bejt 48mm od steny.Kdyz jsem je predtim mel jen 20mm tak foukaly o dost min.
Predtim jsem je mel primo zkraje lampy ale to pak hazelo velkej stin a tak jsem je dal na ty zavitovy tyce a tim zaroven vyresil nevedomky i tu regulaci

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-08-2005 v 15:28 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Klíčení Příspěvek č. 34





Takze zacina to nejdulezitejsi,totiž vlastní pestovani.Uz me to stalo tolik penez,energie a namahy ze nemuzu ted skoncit v puli cesty.Tak jdeme na to.

20.8 2005 v 19.00 Semena blueberry 4ks a Ice 4ks vhozeny do nadobek s destilovanou vodou o PH 5,6 (predtim jsem nadobky vysterilizoval horkou vodou).Nadobky jsem zavickoval a dal na tmavy místo.Z toho 1 semeno blueberry bylo podezrele malinky (takze spis takovej pokus a 1 seeds Ice se mi zdalo uz napraskly takze z tehle dvouch semen nejspíš nic nevzejde.Soucasne se semeny konopi jsem dal naklicit stejnym zpusobem ještě par seminek rajcete.Pokud to pujde nebo bude nalada a hlavne místo ve skrini zkusim tam vrazit ještě i jednu rostlinu rajcete.S tim macenim semen v destilce jsem se popravde inspiroval z toho filmu grow chronic (timto ještě jednou dik Jamanovi za preklad dost me to pomohlo).Ten typek v tom filmu pouziva na vsecko jen destilku nebo demineralizovanou vodu a nasledne hodnoty patricne upravuje.Vychazel jsem i z toho,ze vodu co jsem nameril z kohoutku tak ma PH 7,5 a nechtel jsem nic pokurvit.Dost jsem toho o kliceni na groweru procet a lidi kterejm se nedarilo naklicit měli vetsinou vysoky PH.

21.8 ve 14.00 to znamena po devatenacti hodinach od vhozeni semen do vody jsem to byl okouknout a jedno semeno blueberry bylo uz hezky napraskle.ICE a semena rajcete zatím nic.

21.8 ve 21.00 po 26 hodinach namoceni ve vode uz jsou napraskly všechny 4 semena blueberry a jeden kousek ICE.Rajcata porad nic.Dve semena blueberry jsou uz pukly celkem dost ty ostatní jen trosku otevreny.Rozhodl jsem se ze zejtra nejpozdejc vecer pujdou do rockwoolovejch kosticek.Jeste dneska vecer jsem rockwoolovy kosticky hodil do vody s upravenym PH na 5,5 abych snizil jejich PH na optimalni hodnotu.PH jsem snizil kyselinou dusicnou.Voda co me tece z kohoutku ma PH mezi 7-8 takze pro kytky nic moc.

22.8 v 17.00 vsech 8 semen puklo a vystrcilo klicek.Dal jsem je asi do hloubky 1cm do rockwoolovejch kosticek,zavrel to do parnicku a dal do tmy.Ted cekam co bude.Zatim je klicivost 100 procent coz jsem ani necekal.Vypada ze ta destilka dela svy.Jinak jedno semeno rajcete taky vypustilo klicek takze sem ho do jedny kosticky vrazil taky.

Fotoz
1 Blueberry po 46 hodinach v destilce
2 Ice po 46 hodinach v destilce
3 Louhovani rockwoolovejch kosticek ve vode o PH 5,5
4 Muj bozskej minisklenik z OBI za 119 Kc

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 22-08-2005 v 16:23 PM

Old Post 22-08-2005 v 16:10 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langos
Stálý Člen

Karma uživatele langos - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 35

moc krasny jahudko hele kolik te stala ta cooltube

Naposledy upravil langos 28-12-2005 v 09:12 AM

Old Post 22-08-2005 v 22:08 PM
langos je offline   Profil uživatele langos   Find more posts by langos   Foto galerie člena langos   Click here to Send langos a Private Message   Add langos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele langos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 36

langos:ty asi nebudes moc vnimavy, vid?

Old Post 22-08-2005 v 22:36 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 37

wow..tak už sem dlouho tady na GROWERU neviděl popis stavby tak vychytanýho setupu, to musím teda říct. Vypadá to mazaně. No sem zvědavej jak se ti bude dařit dál. Jen myslím že je škoda že to je tak malá skříň, určitě kdyby bylo víc místa a moh bys ji mít věčí tak to bys měl už max. vychytaný... Ale jinak mazec, ta CT s odtahama a tak..no to se ti fatk povedlo... ještě myslím že bybyla fakt lepší tá folie (nejspíš mylar nebo něco podobnýho). Jo a nepřemýšlels ještě zbastlit dvě zářivky a hodit tu BB jako matku, myslím že řízky by se ti vyplatily.. jo a k každopádně K+

[size=1]

Old Post 23-08-2005 v 09:31 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langos
Stálý Člen

Karma uživatele langos - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 38

to D_2501 : to byla sranda to ty asi nejsi moc vnimavej
to Jhudka! nejvic se tesim na BlueBerry ----->to ude nadhera

Old Post 23-08-2005 v 09:39 AM
langos je offline   Profil uživatele langos   Find more posts by langos   Foto galerie člena langos   Click here to Send langos a Private Message   Add langos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele langos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 39

langos-no technický je vlastne kazdy ze..Jenom se to lisi obsahem THC.A kolik ma takova blueberry vazne radsi nevim.Proste pro me je to technicky a to se muze pestovat,hulit i prechovavat

wad-Ja sem taky zvedavej jak to pujde dal.Je to prvni indoor takze to taky muze dopadnout blbe.Tvoje pripominky jsou uplne spravny a jsem si tech chyb taky vedomej.Skrin je mala toho jsem si vedomej ale bohuzel kvuli mistu jsem ji musel zmensovat.Ovsem v planu je vetsi skrin alespon 2 metry vysoka a 130 dlouha.Uz jsem vymyslel kam to dam.Prave proto jsem vsechno udelal pres vrsek skrine a vsechno je nahore.Az budu mit tu novou skrin tak jen odmontuju vrsek tyhle a dam ho nahoru ty novy,udelam 5 der a uz se pokracuje..Dokonce hadice jsem nechal v puvodni dylce takze i ty bych nemusel davat novy a lampu bych moh spoustet az na 2 metry.Nad folii jsem premejslel ale zpocatku jsem do toho nechtel dat moc penez a hned to natrel nabilo no.Ted vim ze to byla blbost a protoze uz na to neni cas ani nalada tak tuhle sezonu to preziju s primalexem a pristi tam uz bude na 100 procent mylarova folie.Nad matkarnou silne uvazuju a myslim ze to tak stejne nakonec dopadne.Uz jsem vymyslel kam ji dam.Zarivek mam celkem dost takze by to nemel bejt problem.Je uplna pravda ze jet v tak maly skrini ze semen je blbost zvlast kdyz neco bude samec a hned tam bude zbytecne nevyuzity misto.Ted se ale uz neda nic delat pojedu proste ze semen a pripadne z nejaky samice udelam matku.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 23-08-2005 v 17:09 PM

Old Post 23-08-2005 v 17:01 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Růst Příspěvek č. 40








24.8 Jsem to byl omrknout a uz je videt ze minimalne 4 rostlinky by mely vyrust.Je videt takovej bilej klicek jak se souka nahoru.Sice to co je videt je ještě asi 3mm v rockwoolovejch kostickach ale proste pozoruju ze 4 kytky se maj cile k svetu.Pokavad nic nepodelam mely by 4 ks vyrust.Zatim se ven tlaci 3ks ICE a 1ks Blueberry.Zajimavy je,ze blueberry byly praskly všechny daleko driv ale na povrch se jim nejak moc nechce.

25.8 Holky uz jsou krasne venku az na jedno seeds blueberry.Ta nejvytahlejsi meri tak asi 2,5cm.Dokonce i to rajce uz leze na povrch.Koukal jsem se dovnitr jestli to poslední semeno vůbec ještě zije a vypada to ze jo akorat je pomalejsi.V kosticce je videt ze uz vystrkuje stonek.Uz jsem to vyndal ze tmy na svetlo protože jsou takovy vytahly a potrebujou nejspis svetlo.Tudiz jim dneska nebo nejpozdejc zejtra zacnu svitit trema zarivkama.Pouziju 2ks coolwhite a 1ks floraglo.

26.8 Takze uz vylezlo i poslední semeno blueberry.Z toho vyplyva,ze klicivost byla 100 procent coz je parada.Z toho usuzuju,ze se rozhodne vyplati hodit semena do destilky dokavad nepuknou a pak zasadit do rockwoolovejch kosticek s upravenym PH.Uz to ani jinak nikdy zkouset nebudu takze nikdy nebudu mit prilezitost to porovnat s jinejma zpusobama kliceni.S timhle postupem jsem naprosto spokojenej.Udelal jsem svetlo ze 3ks 20w zarivek.2x coolwhite osram,1x floraglo.Kytky jsou zatím ve sklenicku a shora dostavaj svetlo z tehle 3 zarivek.Uz tvorej ty stredovy pilovity listecky.Vlhkost ve sklenicku se pohybuje okolo 80 procent a teplota okolo 26.Svitim jim 18 hodin denne a to přes den aby dostavaly alespon trochu i bezny denní svetlo (nemam to totiž ve skrini ale jen pod stolem).Jinak rajce se ma taky cile k svetu ale je o dost mensi nez konopi.


-koukal jsem taky na bezny kytky doma co jsem zkusebne zalejval topf blumatem a hnojil na zkousku AHackama.Za tu dobu je to asi 14 dni co jsem je hnojil je videt jak jim to znatelne prospelo.Vsude samy novy vyhony a obycejnej snitlik vyjel jak blazen a roste tak 2cm za den.Je fakt ze bude asi plnej hnojiva a musel by se před konzumaci nechat chvili jen o vode.Kazdopadne je videt ze hnojiva udelaly opravdu svy a zbytecny hnojit rozhodne není.Jeste musim koupit pythamin abych mel hnojky komplet.Mam pripravenej i do skrine malej pokus co se hnojeni tyka.V jednom kvetinaci bude kompost,do toho dam jedno ICE.Tohle budu zalejvat jen obycejnou vodou.Zadny hnojeni,proste nic.Zavlazovany to bude taky topf blumatem kvuli objektivite vysledku.Takhle hned uvidime jestli je tak dulezity hnojeni nebo staci jen kompost.Jsem na tenhle testik docela zvedavej.

Fotoz
1 ICE uz se klube (24.8)
2 Celkovej pohled na věc (25.8) (vlevo je vidět to rajče)
3 Celkovej pohled na věc (26.8) (vlevo je videt posledni semeno blueberry kterymu se porad nechtelo)(úplně vpravo rajče)
4 Makrofoto ICE (26.8)
5 Tak takhle vypada rajče pestovany stejne jako konopi (26.8)
6 Celkovej pohled jak to ted roste po dobu 18 hodin pod zarivkama (26.8)
7 Celkovej pohled jak to ted roste ale primo zboku (26.8)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 26-08-2005 v 14:08 PM

Old Post 26-08-2005 v 13:46 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 41

Cuss ¨
naty treti fotce se me to zda moc vytahlee . .
Cim svitis to sviti¨s? . Tim sodikem nebo nejakejma zarivkama? . . .
JEstli zarivkama tak bychto vychytal tak ze bych se pokusil narvat ty kyti co nejbliz k ty zarivce ;-) pak by se nemeli tolik tahat.
Tak asi takle zatim zdar
PS: pestirna moc pjekna - hllavne vetrani a chlazeni se mi libi

Old Post 27-08-2005 v 18:19 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 42

Frutexx-Jo presne tak.Svitim zatim trema zarivkama a taky se mi nelibi jak jsou vytahly.Mam tam 2x osram 20w coolwhite a 1x floraglo.Ta by mela bejt special na kytky ale presto se nejak za svetlem tahnou coz se mi taky nelibi.Uz jsem misto ty floraglo dal phillipsku tld tak uvidim.Ta sviti vic jak ta floraglo.Vyresim to tak,ze stonky zahrabnu do hliny a necham venku jen ty listecky.Kazdopadne doufam nejpozdejc v pondeli je dam pod sodik do skrine.Zatim jsem jeste na skrini delal nejaky dodelavky takze jsem to prozatim vyresil tema zarivkama.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 27-08-2005 v 20:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 43

cuss jahudko
Hele jak pises s tim ze ty stonky das do hliny - dej majzla at ti neuhnijou - me se to uz stalo.
Az to udelas kazdopadne bych rapidne snizil vzdalenost vrcholku od zarivek - podle me svetlem to nebude - spis tou vzdalenosti - klidne bych dal vrcholky 2 - 3 s pod zarivku - zarivka nehreje takze se neboj kytim se nic nestane.
Nehlede na to ze co pises - tak tvuj zarivkovej setup by bohate stacil na celou rustovou fazi tvejch rostlinek - z cehoz plyne ze bys usetril naklady za sviceni 400W sont 18h denne.
Tot jen muj nazor - pestu zdar at ti to jede ;-)

Old Post 27-08-2005 v 21:56 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 44

Frutexx-Jo budu na ty stonky muset dat bacha.Nekde jsem na groweru cet ze se to dela bezne ze se dlouhy stonky zahrabavaj.Asi to udelam tak,ze sice dam listky do urovne vrchu hliny ale stonku zahrabnu jen pulku.A jakmile trosku stonky zesilej zahrabnu je uplne.
Tim agrem svitit na rust je sice zbytecny a hodne to zere ovsem jsem nekde cet ze se to pod nim bozsky vetvi coz chci vyzkouset a navic by timpadem odpadlo zastipovani coz bych byl jen rad.Zatim s nim nemam zadnou zkusenost a nechci nic podelat a navic chci videt jak budou ruzny modely vypadat prirozene bez zastipnuti

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-08-2005 v 00:27 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy
Stálý Člen

Karma uživatele Happy - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 45

To Jahudka: Cau tak skrin vypada moc pekne vymakane a sve sotatni taky K+. Akorat ty stonky sou fakt vytahli, ale udeall bych to jak rikal Frutexx zahrabat je do hliny ja sem mel kyti vytahlou tak sem polovinu stonku pohrbil v hline a dal sem niz svetlo, bal sem se ze to uhnije ale kytka to prijala celkem v klidu... RAd budu sledovat ja k se ti povede a doufam ze dobre zatim se mej zdarec

Na světě jsme jenom jednou, tak si to musíme vychutnat.


Old Post 28-08-2005 v 01:31 AM
Happy je offline   Profil uživatele Happy   Find more posts by Happy   Foto galerie člena Happy   Click here to Send Happy a Private Message   Add Happy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Happy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 5 den růstu,kompletní dodělání skříně,přesazení Příspěvek č. 46














Takze v době co jsem uz zasadil a kyticky si pomalinku rostly v parnicku tak jsem se zatím pustil do dohotoveni skrine,namichani substratu,zprovozneni zvlhcovacky a zapojeni i vyzkouseni zavlazovaciho systemu tropf blumat.Jo abych nezapomel ještě jsem musel dodelat odsavani do komina a vychytat drobny nedostatky a chybky.Takze mam uzavrenej okruh CT,odsavani vzduchu ze skrine do komina,ke zvlhcovani vzduchu mam ultrazvukovou zvlhcovacku,hnojit to budu AH trojkombinaci+Phyt-aminem,jako kvetinace jsem pouzil uriznuty kanystry 12l (dole sou samozrejme vyvrtany diry),pod nima je přes celou skrin vyrobenej z plechu tac na zachytavani pripadne vytekly vody,vybojka Phillips son t agro 400w,pro obcasne michani hnojiva v nadrzi jsem pouzil vzduchovaci motorek.Tuhle vychytavku mam nastavenou na michani 2x denne po dobu 15 minut.Skrin ma rozmery 95x60x150.To je jen takova mala rekapitulace.


Poslední práce na skrini jsem delal mezitim co me kytky rostly ve sklenicku a nechutne se natahovaly.Skrin jsem dodelal 28.8 a hned tam kytky i presadil.Protoze stonky byly dost dlouhy (nejdelsi mely 7cm) tak jsem je cely zahrabal a cekam co to s nima dal udela.Kazdopadne zatím to vypada slibne az na jedno Blueberry který je porad malinky,porad ma takovy ty 2 první listky od kterejch jsou ještě 2 pilovity a od stredu malinko zloutne.Cekam ze to neprezije,ale to se dalo cekat protože stejne bylo nejmensi.PH hliny jsem zatím nemeril ale PH vody do který jsem zatím zadny hnojiva nepridal jsem upravil kyselinou dusicnou na 6,5.Uz pozoruju rozdily v druhu kytky.ICE je znatelne silnejsi a nadherne to roste.Blueberry jsou podstatne slabsi a jak jsem psal jedno mozna i chcipne.Jenom jediny a to nejlepsi blueberry je stejne velky jako ten nejmensi ICE.Kytku co jsem dal do kompostu kterej nehodlam hnojit tak ty se zatím vizuelne dari nejlip (je proste nejvetsi).Do kompostu jsem dal to nejsilnejsi ICE.Presadil jsem tam to nejsilnejsi naprosto zamerne abych jasne videl rozdily v tom jestli ma smysl hnojit a nebo ne.Kdyz se mu evidentne darit prestane samozrejme ze mu nejaky to AH taky dopreju.Bude dostavat jen phyt-amin,zadny jiny hnojivo protože az budu strikat okolni kytky stejne bych ho tezko schoval aby se na nej zadnej nedostal.Ted mi uz vsechno jede,facha tak jam ma,teplota je se zapnutou zvlhcovackou 23cm pod 400w lampou 24-27 stupnu,vlhkost s nonstop zaplou zvlhcovackou při svetle je okolo 62-75 procent coz je pohoda.Kdyz jsem zpocatku pokusne nechal zvlhcovacku vypnutou tak tam byla vlhkost okolo 40 procent coz bude dobry na kvet.Na zvlhcovacku jsem udelal takovou rouru kterou vhanim mlhu do skrine.Ve skrini uz na ni nebylo místo protože tam mam ještě 2ks mozna budoucich matek + jedno pokusny rajce.Az se to vytribi mozna dam zvlhcovacku dovnitr.Mam tam ted celkem 9 rostlin coz je opravdu hodne.Az budou predpokladany matky trosku vetsi nebo zacnou prekazet dam je pod zarivky nebo mozna koupim nejakej matalhalogenid.Potom az uz ostatní pokvetou tak rizek s predpokladanejch matek dam do skrine kvuli urceni otcovstvi a hned se uvidi jestli pujdou do mlika nebo si je necham pro další growing.Rozhod jsem se v rustovy fazi ze jim budu svitit 20/4 coz ted taky delam.Zatim jim to nijak nevadi a asi ani nebude.Kytky v rustu by mely vydrzet v klidu 24/0.Kytky jsem si uz ocedulkoval takze pokavad bude třeba budu sem psat BB1 atd,ICE 2 atd.Takze-nejsilnejsi je zatím ICE 1 (v kompostu).Hned po nem je ICE 2.Nejhorsi zatím Blueberry 2.Ice 1 ma přes první pilovity listecky 3,5 cm a to BB2 nejvys 1cm.Pumerne je to okolo 2,5 cm coz není spatny na to ze 24.8 (coz je 5 dni) teprv vylezl napovrch rockwoolovy kosticky první stonek.Jinak substrat uz jsem doplnil na zacatek threadu do substratu.Slozeni napisu i tady.Je to 55 procent hliny,30 procent perlitu a 15 procent pisku.PH jsem mu zatím nemeril.Zmerim ho tak za tejden az se dobře usadi.Zatim od zacatku kliceni me celej growing sezral 19,63Kwh.Jsem celkem zvedavej kolik to bude na konci abych to moh zapocitat do nakladu kolik me stal gram.
Jinak rajce se ma cile k svetu a vejskou uz prekovava svoje konopny soupere i kdyz ma teprv jen 2 listecky.ICE 1 je ovsem stejne vetsi a daleko mohutnejsi

Fotoz
1 To je foceny tesne pred presazenim (28.8) vcera.Nejdelsi stonky 7,5cm.
2 Celkovej a posledni pohled na kyti v parnicku pred presazenim (28.8)
3 Makrofoto ICE tesne pred presazenim na pamatku
4 Celkovej pohled na dodelanou skrin ve zkusebnim provozu (28.8)
5 Spodni cast skrine.Je krasne videt zavlazovaci system.Vpravo 3l kvtinace s doufam budoucimi matkamy BB a ICE.Vlevo rajce
6 Lampa,zaveseni lampy
7 Pohled na techniku na skrini.Je videt odtah do komina,vpravo 2 kanystry se zasobou vody pro zavlazovaci sytem.
8 Vyusteni do komina (presne jak jsem na zacatku psal).Je to podle me nejlepsi reseni.
9 Pohled do skrine zezhora
10 Takhle to ted facha (29.8)
11 Makrofoto ICE (29.8) (nejak se me nezadarilo vyvazit bilou) meri pres listky asi 3,5 cm
12 Makrofoto nejmensi blueberry.Ma asi 1cm pres listky.Muzete srovnat velikost s hadickou tropf blumatu ktera ma prumer 3 mm
13 Malem jsem zapomel na to nejdulezitejsi.I rajce se ma cile k svetu

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 29-08-2005 v 19:50 PM

Old Post 29-08-2005 v 18:42 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 8 den růstu od vyklíčeni,4 den pod agrem Příspěvek č. 47




Kyti jsem v nedeli (28.8) presadil do velkyho protoze se pod zarivkama nechutne natahovaly.Celou dobu pozoruju ze rostou jako z vody i kdyz je fakt ze u blueberry jsem zpozoroval ze se zacaly ohybat listy dolu coz je uz lepsi.Delal jsem totiz postrik phytaminem za svetla a navic holky jsou jeste dost maly tak to asi trochu blbe rozdejchavaly.Protoze se mi to nelibilo a nevedel cim to je tak jsem vcera vypnul zvlhcovacku,lampu zvednul nahoru a prestal zalejvat.Uz je to podstatne lepsi.Moh tam bejt taky moc velkej pruvan.Postupne to budu vracet do predchoziho stavu a zjistovat co se stalo.Kdyz by jste nahodou nekdo vedely cim by to mohlo bejt tak sem s tim.Hnojeny to zatim nebylo,lampa visela asi 25cm od kytek,temp okolo 27,docela pruvan,a vlhkost okolo 60 procent.Zapomel sem prepnout spinacky takze to jelo 48 hodin vkuse nonstop.Ted uz to maka 20/4.

No a jak to roste pod 400w agrem?Vubec se uz konecne nenatahujou a je to videt primo pred ocima jak rostou.Jsou pod nim ctvrtej den a maj okolo 4,5cm pres listy a nektery uz tvorej 3 patro.Nejvetsi ICE v kompostu ma uz 6,5 cm pres listy Jo abych nezapomel.Spotreba tyhle jizdy od zacatku zatim 42,45 Kwh.

Fotoz
1 Nejvetsi ICE (31.8) v kompostu
2 Blueberry cislo 3 pred postrikem phytaminem (29.8)
3 To je ten chudacek blueberry 3 s ohnutejma listama (30.8)

A - ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 31-08-2005 v 14:22 PM

Old Post 31-08-2005 v 13:40 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 11 den růstu od vyklíčení,7 den pod agrem Příspěvek č. 48








Takze zatim porad svitim 20/4,teplotu udrzuju v rozmezi 23-28,Vlhkost pres den 58-75 procent,v noci to vylejza az na 70 procent.Zadalsi jsem opet aplikoval phytamin v koncentraci 5ml/l a 2x to s nim vcera postrikal.Vypada,ze to kytkam vubec nevadi.Dari se jim bych rek docela dobre.Nejmensi blueberry je porad mala.Asi z ni nejspis vyroste mala bonzajka pokavad nechcipne.Nejvetsi je porad ICE 1 v kompostu.Zatim jsem to absolutne nehnojil a protoze zezacatku jsem to nejspis trochu prelil tak uz cekam asi 4 dny az to konecne poradne proschne a konecne tam naaplikuju hnojiva (AHacka).Pekne to roste a kyticky jsou nadherne mohutny.Blueberry jsou znatelne mensi nez ICE a taky jsou trosku pomalejsi.Blueberry maj i ponekud jinej tvar listu nez ICE.Budou to vic indiky to je uz videt ted.Budu taky muset vycistit cooltube.Nechutne se za tech 6 dni zasrala.To je holt nemoc tehle lamp ze se to musi porad cistit.Kdyz tam dam molitan na nasavani tak to zase tolik neprofoukne a musel bych koupit jinej vetrak.Zatim mi cela tahle 400w skrin spapala 85,78Kwh....

Fotoz (3.9 2005)

1 Celkovej pohled jak si to roste (vpravo v pruhlednejch kvetinacich predpokladany matky BB a ICE)
2 ICE 1 (v kompostu).Je to zatim nejvetsi a nejstatnejsi kytka
3 ICE 1 detail (12,5cm)
4 ICE 2
5 ICE 2 detail (9cm)
6 ICE 3
7 ICE 3 detail (9cm)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 04-09-2005 v 10:37 AM

Old Post 04-09-2005 v 09:18 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3455500 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív