Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1. indoor. potrebuju poradit, sem zoufaly :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

1. indoor. potrebuju poradit, sem zoufaly :D Příspěvek č. 1

cusky. takze obedednal sem si od jednoho honeho clena 110sodikovku a ted potrebuju radu ohledne skrinky . Bude mi na tech 110W stacit (1.foto) hloubka: 44cm, sirka: 46cm a vyska: 60cm a nebo vetsi (2. foto) hloubka: 48cm, sirka: 75cm a vyska: 136cm. diky za odpovedi.
A omluvte ten strasnej neporadek a kvalitu fotek (z mobilu).

Old Post 29-03-2006 v 20:00 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 2

Nebuď zoufalej,to bude stačit,doporučuju scrog(hledej)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 30-03-2006 v 07:37 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 3

Co je to za wataz 110W?o takovym sodiku sem jeste neslisel.

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 30-03-2006 v 07:39 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 4

sory ot: Já slyším tvrdě ,řekl bych že se jedná o pouliční lampáž

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 30-03-2006 v 07:43 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 5

jaj ja jsem myslel ze sem tohle tema nakonec nezalozil . ta lampa je 110w shcp tesla (nevyznam se v tom! je dobra?). jo a stema fotkama sry, blbnl mi net

Old Post 30-03-2006 v 07:57 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

ty jo, mám dojem, že se ptal asi na to, která na to bude lepší - můj tip je číslo 2. Do 1. bych to narval asi jenom se sklem a dobrou ventilací. Ta 110 se nezdá, ale topí docela slušně - každopádně bys musel ohlídat výšku kytek. To a jestli chceš mít hodně muziky za málo peněz, tak se podívej na g_manův kalfasový V-SCROG v síni slávy a jeho ostatní thready. Je tu dost lidí co to jede podle něho a na těch 70-150W je to ideální (250W myslím taky jede, ale s CT - tuším prenda), takže by ti měl kdo poradit, kdybys náhodou nevěděl co a jak - kdybys do toho náhodou šel, tak rozhodně nekupuj ty kalfasy z PE, smrdí jaxfina - radši si trochu připlať a kup si z PVC, nebo tak něco. Já už ty svoje větrám měsíc venku a furt rygól jak prase.

Old Post 30-03-2006 v 08:22 AM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 7

j podivam se. tak to tedy dam do ty 2.. diky

Old Post 30-03-2006 v 08:33 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 8

jo jeste par veci. kolik by ste dali kytek do ty 2.(vetsi) skrine? Chtel by sem jich tam myt radsi vic nez min. Co mi doporucite na odraz svetla? Mam na vyber bilou barvu (sprej) a zrcadlo.

Old Post 30-03-2006 v 19:25 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
::mIOk::
Stálý Člen

Karma uživatele ::mIOk:: - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 9

FAQ FAQ FAQ!!!!!!!!!!!!!!citaj amigo a urcite najdes odpoved ved preto je tu grower...a FAQ

1.OUTll NY DieS3L!sOmanGo,o8neMos,paSSioN?

la feMme uSpOrky
mOJa zaHraaaAaadKa..........

Old Post 30-03-2006 v 22:56 PM
::mIOk:: je offline   Profil uživatele ::mIOk::   Find more posts by ::mIOk::   Foto galerie člena ::mIOk::   Click here to Send ::mIOk:: a Private Message   Add ::mIOk:: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 10

Ve fagu akorat pisou ze zrcadla sou na pi*u a o bily barve tam ani nepisou!

Old Post 31-03-2006 v 05:28 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 11

Natri to na bilo.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 31-03-2006 v 05:43 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 12

diky moc

Old Post 31-03-2006 v 05:47 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 13

uz sem koupil sprej (univerzalni, leskly)

Old Post 31-03-2006 v 11:42 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
::mIOk::
Stálý Člen

Karma uživatele ::mIOk:: - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 14

sprej je na hovno kup si primalex polar ten ma tusim nieco oklo 90% odraz. svetla.....sa mi zda

1.OUTll NY DieS3L!sOmanGo,o8neMos,paSSioN?

la feMme uSpOrky
mOJa zaHraaaAaadKa..........

Old Post 31-03-2006 v 12:23 PM
::mIOk:: je offline   Profil uživatele ::mIOk::   Find more posts by ::mIOk::   Foto galerie člena ::mIOk::   Click here to Send ::mIOk:: a Private Message   Add ::mIOk:: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 15

> to neni dobry ja sem si ten sdprej uz koupil. No tak pro zacatek by ten sprej stacil ne? Nevi nekdo kolik ma odraz??

Old Post 31-03-2006 v 16:34 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 16

Nekdy je dulezitejsi to rychle zprovoznit a zakladni vybaveni, ktere tam bylo na rozjezd postupne apgrejdovat behem provozu. Malokdo ma ve skrini po prvnim growu totez co na zacatku. :-)

Na bilou barvu ze spreje kytky neumrou, akorat vyuzijes mene svetla nez s necim odrazivejsim.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 31-03-2006 v 16:50 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2018 - 1 indoor. Potrebujem poradiť. - 14 odpovědí
02-02-2009 - 1 rok indoor potřebuju poradit ^^ - 7 odpovědí
30-01-2006 - 1.indoor - potřebuju radu - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1656310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív