Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jahudkova laboratoř 400watt sloužící k pozorování růstu a květu technického konopí :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Řízkování,Jahůdkova matkárna a klonovna..(16.9 2005) Příspěvek č. 81







Zdar a silu,growers...

Jak jsem psal driv,nebo teda alespon doufam,ze jsem o tom psal (kdo si to ma vsecko pamatovat co sem sem uz vsechno nasmolil).Takze proste a jednoduse jsem usoudil,ze si zalozim nejakou tu matku abych byl sobestacnej a nemusel porad shanet rizky nebo jet ze semen s rizikem mozny urody samcu.Kdyz jsem videl ty moje kyticky ktery mam tak rad a porad se na ne chodim divat,jak si tam tak v klidu odpocivaj a rostou a verej mi...
No-vzal jsem kudlu,nuzky a sel jim trosku pristrihnout kridylka aby to nemely v zivote tek jednoduchy.Uplne jsem videl jak se ty chudinky klepaly strachyTrpel jsem s nima,ale nakonec jsem to podle navodu pana Hlavy,doufam ze uspesne nafikal.Takze soucasna situace je takova,ze z kazdy kvetinky mam 3 rizky a cekam az se ukaze co budou samice a co samci.Pak se bude rovnou vyhazovat a nebo naopak z nejakyho klonu udelam matku.Pevne verim a doufam,ze ty 2 kvetinky co jsem si jako matky urcil tak taky matky budou..
Rizkoval jsem to klasicky.Pod kolinkem jsem to fiknul a rez povalel v korenovym stimulatoru a potom jsem konec stonku soupnul do rockwoolovy kosticky s upravenym PH na 5,5.Tohle cely jsem dal do mojeho minisklenicku a soupnul pod dve zarivky 20w Phillips TLD 965 de luxe.Teoreticky by to mely bejt ty nejlepsi zarivky pro matky na trhu..To se ale jeste ukaze,protoze s temahle zarivkama hodlam provest par testu o kterych budu reportovat v mem threadu osvetleni matkarny/rizkovny.Moje matkarna v podstate zatim nestoji ani za nejakou zvlastni pozornost,protoze to mam provizorne vedle kuchynsky linky na zemi bez folii,bilejch nateru atd.V planu je to za nejakej cas samozrejme zabudovat do nejaky skrinky ale zatim to musi stacit.Jeste ted jsem vycerpanej ze stavby skrine takze stavba matkarny musi holt pockat. Takze ted nejaky fotky.

Fotoz (16.9 2005)

1 Matka ICE 4 pred rizkovanim
2 Tady uz vidite ofikany obe matky.ICE 4(nalevo) a BB4(prava).V popredi rizky.
3 Takovyhle rany jsem rozdaval az tekla krev.(je krasne videt dira v 1cm tlustym stonku)
4 Cast hotovejch rizku (ty velky listy jsem pak ufik a sezral)
5 Uz hotovy krasny a prenadherny rizecky (doufam ze zdarne zakoreni)
6 Jahudkova matkarna a rizkovna.Zatim oblozeno bilejma papirama,svitim 18/6.Nalevo BB 2 pod pyramidou zatim zadnej vysledek a asi uz ani zadnej nebude..


--Report ze zrani a zvejkani asi deseti velkejch listu ICE/BB:

Tak jsem pri tom rizkovani ofikal asi 10 celkem velkejch listu.Byly to cely listy co maj uz 7 listku.Pripadal jsem si sice jako kralik nebo zajic,ale me to proste nedalo a zvejkal jsem a zvejkal a pak cekal..A ono nic ani za 2 hodiny takze jsem dal potom normalni brcko.Holky sice uz pekne smrdej,ale ucinky zatim opravdu zadny.Nedovedu si vubec predstavit z tehle listu delat mliko.To by podle me vubec neucinkovalo.Asi bych musel jeste vic pockat,to nevim.Kazdopadne uz to smrdi pekne,ale ucinky nula.Z toho pro me vyplyva,ze smrad z kytek rozhodne nevyjadruje skutecnou potenci.


Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 18-09-2005 v 03:02 AM

Old Post 18-09-2005 v 00:32 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 1 den 12/12 (květu) ,24 den růstu od vyklíčení (17.9 2005) Příspěvek č. 82









Zdar a silu,growers...

Jak jsem psal v prispevku vyse.Prepnul jsem na kvet sice uz 16.9 ,ale ja pocitam skutecnej prvni den kvetu az od 17.9 protoze 16.9 v noci jsem teprve dokoncil puldenni pripravu na kvet ktera obnasela namichani hnojiv na prechod na kvet,udelani poradku ve skrini,vyrobu provizorni matkarny a udelani rizku.Jak jsem tohle vsechno udelal,prepnul jsem lampu na tmu a svitit holky zacaly prakticky az po 18 hodinach tmy.Po predchozim sviceni 20/4 to pro ne musel bejt celkem sok,tak doufam ze z toho nevyleze nejakej hermac.
Takze ted svitim 12/12,hnojiva jsem namichal na prechod na kvet,odtahovej ventilator ze skrine kvuli udrzeni vlhkosti jede nonstop(predtim se vypinal kdyz nejela lampa a rapidne sla vlhkost ve skrini nahoru).Jinak by se dalo rict,ze se nic podstatnyho nezmenilo.Taky jsem vycistil sklo od lampy,coz delam prakticky kazdej tejden protoze se to dost zasira prachem.Kytky uz nebudu merit pres listy,protoze uz to nema prakticky vyznam,protoze je jich uz plna skrin.Ted je budu merit pokavad to bude mozny na vejsku,aby bylo videt jak rostou.Zajimavy je,ze jsem zjistil ze rostou snad i ve tme,protoze kdyz jsem je meril po tech 18 hodinach tmy,tak nejvysi mely snad uz 32cm.To je uz docela husty a doufam ze me neprerostou,ale u toho ICE bych se tomu ani nedivil.BB roste hezky kultivovane pomalu narozdil od ICE.Otazka je co je lepsi.Jestli rychlej rust,nebo pomalej.Kazdopadne se potvrzuje,ze nejlepsi je pestovat jenom jeden model aby nebyly s vejskou problemy.Blueberry protoze jsou asi o 10cm mensi nez ICE,jsem podlozil cihlama aby mely stejnou vzdalenost k lampe jako ICE.Zavlazovaci system tropf blumat se uz rozjel naplno a holky chlastaj okolo 1L vody i s hnojivem denne.Je hezky se na to divat jak to kape tak jak holky potrebujou.Dokonce je videt jak nektery pijou vic a jiny min.U tohohle systemu je naprosto nezbytny se drzet v nastaveni presne podle navodu jinak to neslape tak jak ma (vyzkouseny.taky jsem chtel bejt chytrejsi nez navod).Ted uz cekam az se projevi prvni znamky pohlavi abych to moh ve skrini dal procistit.Priste doufam uz pojedu jenom jeden model z mejch vlastnich rizku,takze s vejskou by uz problemy bejt nemely.Tyhle prispevky pisu sice se spozdenim,ale datumy odpovidaj dni ke kterymu se vztahujou.Takze nejaky fotecky at je na co koukat...
Spotreba do 18.9 2005 ve 3.44 --- 229,5Kwh...

Fotoz (17.9 2005) (1 den 12/12)

1 Preorganizovana Jahudkova zahradka
2 ICE 1 (V kompostu.Ma jinej tvar listu nez ostatni ICE a je ridsi.Mam podezreni,ze to bude samec)
3 ICE 2 (Krasna kytka.K ni neni co dodavat)
4 ICE 3 (Nadherna kytka a nejspis nejkosatejsi a nejsilnejsi)
5 Blueberry 1 (To je ta s tema flekama na listech ktery ma bohuzel porad)
6 Blueberry 3 (Vypada vcelku dobre,ale je to nejmensi kytka)
7 A ted to nejdulezitejsi co nesmi chybet-rajče trošku povyrostlo a má se dobře
8 Cisteni skla lampy.Takhle to mam poreseny.Obe casti visej na retezu,staci jenom povolit sponu a rozpojit 3 dratky k ventilatorum a muzu cistit.Stejne me to cisteni nebavi...


Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 16-10-2005 v 21:36 PM

Old Post 18-09-2005 v 02:26 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 83

to jsem zvedavej jak se ty klony povedou... odkad mash ty rockwool kostky ???
taky ted skousim jet naky klony ale spis se mi to nevede nez vede...
jedu to z rockwoolu ze stavebnictvi tak se uvidi zatim mam uspech 1:5 jedna uz koreni a ty ostatni nak zaostavaj...

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 18-09-2005 v 13:43 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 84

smooth-Rockwool kostky jsem koupil v growshopu.Jedna stoji 1kc coz jde.Jsou velky asi 2x2x3cm.Protoze jsou tak levny,tak si myslim ze nema vyznam pouzivat stavebni rockwool.Nekde jsem o nem cetl,ze misto aby vodu sal,tak ji naopak odpuzuje coz je celkem logicky kdyz se pouziva k izolovani staveb.Jestli to koreni se ukaze tak asi za 10 dni.Jsem taky zvedavej a doufam ze zakoreni alespon 60 procent
Urcite sem napisu vysledek...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 19-09-2005 v 13:36 PM

Old Post 18-09-2005 v 14:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 85

|8|-V podstate svetlo 24 hodin dostavaj protoze jsem to dal sice na 18/6 ale protoze to nemam zavreny v bedne ale pod stolem a vedle je okno,tak v dobe co nesvitej zarivky dostavaj normalka denni svetlo..Holt to mam docela vychytany no...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-09-2005 v 19:48 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 8 den 12/12 (květu) ,31 den růstu od vyklíčení (24.9 2005) Příspěvek č. 86









Zdar a silu,growers...

Takze jsem tady s dalsim updatem po 7 dnech.Svitim 12/12,vlhkost okolo 50 procent a teplota den/noc okolo 28/22.Od ty doby co jsem to prepnul na kvet,holky nehorazne povyrostly a mam uz u nekterych strach ze prerostou .Kdyztak prijdou na radu drasticka opatreni jako ohybani,privazovani dratama a pripadne ohybani.Zrovna dneska jsem uplnou nahodou prisel na to,ze kdyz se kytky postrikaj vodou tak hned potom jdou velice snadno ohybat.Zatim jsem je jeste nechal bejt dokavad nebudu mit jasno co je samec/samice a pak prijde na radu ohybani az ve skrini trosku uklidim.Nicmene uz ted bych rek,ze ICE1 a ICE3 budou samice,ICE 2 skoro jasnej samec,Blueberry 1 se zatim nijak neprojevuje a Blueberry 3 vypada ze bude samec.
Co se tyka mych rizku tak jsem na ne koukal po 7 dnech a uz je asi 40 procent dabelsky zakorenenejch,takze jsem vzal rizek z predpokladany matky ICE4 a dal ho do skrine na kvet.Rizky predpokladane matky Blueberry 4 zatim jeste nezakorenily takze cekam...Jinak jsem to po tejdnu postrikal phytaminem jak je mym zvykem,holky stacily vypit 15 litru vody pres samozavlazovaci system a dari se jim vyborne.Hnojim to nonstop pres tropf blumat a vubec jim to nevadi.ICE1 v kompostu vychlastalo za ten tejden 4 litry cisty vody.Tech 15 litru vychalstaly celkem 4 kytky,ICE 1 je zvlast a chlasta jen cistou vodu.To pisu pro ty,co to necetly od zacatku..Spotreba vody pro 1 kytku odpovida asi 0,5 litru za 24 hodin.Jestli to je malo nebo hodne tezko rict kazdopadne je to pohoda nic nezalejvat rucne.Vypada ze dokoupim jeste nejaky zavlazovaci koliky pro matky..Matky pod zarivkama phillips TLD 965 ktery me byly doporuceny jako jedno z nejlepsich svetel do matkarny bozsky povyrostly,ze bych byl po tejdnu schopnej z nich delat dalsich 10 rizku z kazdy.Vypovida to o tom,ze tyhle zarivky neco do sebe opravdu maj..Jinak Blueberry 2 ktery bylo uschly a chciply ktery jsem dal pod pyramidu na vyzkouseni pozitivni energie se zacina pomalu vzpamatovavat.Tak to me fakt dostalo...Jsem zvedavej jak to dopadne dal...Ja tomu snad zacnu i verit.Rajce je taky hezky veliky i kdyz je fakt,ze trava ho hoodne prerostla ale to se dalo cekat kdyz je v malym kvetinacku a musel jsem ho dat az na zem do stinu konopi...Kazdopadne nasadilo na kvet taky.Ma krasne velky poupata..Jeste k tem fotkam celkovyho pohledu na pestirnu - vlevo dole rajce,ty nejvetsi jsou ICE (sativy) a ty vpravo malinky Blueberry (indiky).Jo kdyz bych to bejval vedel ze budou takovy rozdily...Ach jo...

Fotoz (24.9.2005) (8 dni 12/12)

1 Na tyhle fotce vidite bozsky zakorenenej rizek po 7 dnech podle Hlavova navodu (ICE4)
2 Celkovej pohled do skrine..
3 Celkovej pohled do skrine trochu bliz..
4 Muj 1 rizek v zivote.Presazenej a pripravenej aby ukazal co je zac. (koule/picky)
5 Predpokladana matka Blueberry 4
6 Predpokladana matka ICE4 uz se pekne za 7 dni rozrostla a je pripravena na dalsi rezy.
7 ICE1 nejspis samice.Vyska 65cm
8 ICE2 nejspis samec.Vyska 66cm


Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 16-10-2005 v 21:37 PM

Old Post 25-09-2005 v 20:28 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 8 den 12/12 (květu) ,31 den růstu od vyklíčení (24.9 2005) Příspěvek č. 87






Zdar a silu,growers...


Zbytek fotek je tady,protoze kdyz je to v jednom prispevku pak se to blbe hleda.Nejspis nekdy v tejdnu sem dam dalsi fotky aby jsme spolecnymi silami mohly urcit pohlavi.Radsi bych samozrejme mel samy kundicky ovsem uz ted vidim ze tomu tak nebude.Pristi grow uz pojedu z vlastnich rizku takze to bude o necem jinym.Prikladam zbytek fotek a nakonec fotky toho nejdulezitejsiho - rajčete kvuli kterymu jsem to cely zbudoval.
Tenhle growreport i fotky jsou ze vcerejska (24.9.2005) i kdyz to pisu den se zpozdenim.Stav ke dnesnimu dni (25.9.2005) je takovej,ze vsechny kytky jsou asi o 5 cm vyssi.Kdy uz se to proboha zastavi?
Spotreba od zacatku do 25.9 2005 --- 280,5Kwh...



Fotoz (24.9.2005) (8 dni 12/12)

1 ICE3 nejspis samice.Vyska 58cm.
2 Blueberry1 pohlavi zatim nezname.Vyska 38cm.
3 Blueberry3 nejspis samec.Vyska 37cm.
4 Rajče.Pohlavi nezname.Vyska okolo 40cm.
5 Poupata rajčete (uz se tesim az zkusim ten květ zhulit)


Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 16-10-2005 v 21:38 PM

Old Post 25-09-2005 v 20:59 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 88

jahudko tan měřič spotřeby může být připojen stále, nevadí mu starty lampy ?????????????

Old Post 29-09-2005 v 08:41 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 89

Jahudko neboj, po prepnuti na kvet kytizzz vyrostou za prvnich 14 dni az 3 tydny raketove, ale pak uz nee. Dalsi vec, klidne otrhej listy, nad kterejma hned vyrustaji vetve. Jsou tam totiz uplne zbytecny, budesh mit pak mnohem vetsi palice (a neni pravda, ze budou hodne listnaty), a lip se ti to prosviti. Dobrej priklad je fotka 3 u prispevku 86, po tom zastipnuti jsi mel jeste urvat ty velky listy, akorat ti zerou ziviny.

Jo a jeste neco k tve konzumaci listu, to jsem se docela zasmal :-)...THC se tvori z latek, ktere jsou na kytce ve zlazach, ktere se vyskytuji v hojnejsim poctu pouze kolem kvetu, protoze kytka si tim chrani seminka i sama sebe, tedy nejdulezitejso rozmnozovaci organ. Pokud tedy kytka jeste nema palice, obsah latek ze kterych se pak tvori THC je minimalni, jestli vubec nejaky, protoze jeste nejsou vytvorene ty zlazy co to produkujou. Listy jsi tedy jedl uplne zbytecne, jedine, co ti to mohlo udelat, je podrazdeni zaludku a strev, protoze konopi je celkem pevna struktura a prece jen nejsme bylozravci, ze...:-)

Ale kazdopadne K+, mash to moc hezky...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-09-2005 v 09:49 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 90

r-man : Tak s tím THC a listama jsi trochu ujel.Můžeš mi vysvětlit proč nás bylo sedm naprosto mrtvejch po 100ml mléka ze samce???A to samce v době přepínání na kwjet.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 29-09-2005 v 10:10 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 91

Apofiss..neujel, precti si to jeste jednou :-) Pisu, ze kytka si tim chrani rozmnozovaci organy. Jak znamo, samec se projevuje mnohem driv, aspon podle me zkusenosti. Samci kvety nachazim uz treba tyden po prepnuti, a je tedy mozny, ze si tvori pryskyrici taky driv.

Zkus udelat mliko z listu po 14 dnech rustu a treba tyden pred sklizni, a poznash ten rozdil :-), psal jsem, ze obsah latek ze kterych se tvori THC je minimalni, jestli vubec nejaky.

Dalsi vec je model, kazdej je jinej, to budesh jiste souhlasit. A v neposledni rade mi netvrd, ze jste pri tom nehulili :-), nebo fakt ne? ani spicka???

Jo a kolik tech listu z toho samce bylo? Jahudka jich mel asi deset..., ne?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-09-2005 v 10:26 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 92

ad 1: tohle bylo těsně před přepnutím

ad 2: to je jasné

ad 3: jistě že špíček byl, ale ten odezněl dřív než mlíko najelo (asi po třech hodinách).Navíc špíček by mě nezřídil na 24h

ad 4: asi 0,25l nahňácaného

Jinak mlíko už jsem dělal dostkrát a z různého matroše a mé poznatky hovoří zcela jasně.Po třech týdnech na růstu tě vyřídím s čímkoliv (snad krom NH ) .

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 29-09-2005 v 10:51 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 93

"Po třech týdnech na růstu tě vyřídím s čímkoliv (snad krom NH ) " ...tak tomu proste neverim. Skoda, ze na mliku to nevyzkousim, protoze ho odmalicka nesnasim, ale kolacky umim moc dobry :-)...kdyztak PM, tady je to uz OT.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-09-2005 v 11:12 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CubE ZerO
Stálý Člen

Karma uživatele CubE ZerO - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 94

Inak, nevie niekto nejaky dobry zavlazovaci system pre kitky? - potreboval by som poradit nejaky link, od kial sa to da na slovensku zohnat....

Velmi by som bol vdacny!!!

Old Post 29-09-2005 v 13:46 PM
CubE ZerO je offline   Profil uživatele CubE ZerO   Find more posts by CubE ZerO   Foto galerie člena CubE ZerO   Click here to Send CubE ZerO a Private Message   Add CubE ZerO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 95

Mno k ty konzumaci listi..Ja si prave myslel ze kdyz se ze samcu a listi dela mliko tak ze by to nejaky ucinky mit melo.Bohuzel to nedelalo nic to je fakt.Ted jsem nasel tady v jednom threadu (myslim ze se jmenoval kolik je v kytce THC v zavislosti na veku) ze by listy mely bejt ususeny jinak to prej nic nedela.Ze tam je to THC ve forme nejaky kyseliny a ze se to musi vysusit aby ta kyselina zmutovala na THC.Vyzkousel jsem teda vzit obycejnej list a ten ususit a to zhulit.Nejaky ucinky to melo to nekecam.Dal jsem tam toho normalne jako bych daval klasicky brko.Ucinky to melo asi 10x mensi ale hned jsem byl ospalej,takovej malatnej.Pusobilo to tak sedativne jako prasky na uklidneni nebo na spani.Co by to udelalo zhulit toho 10x vic to nevim.Nejspis tam neni tolik THC.Mozna je v tech listech spis CBD nebo nejakej dehet to nevim.S klasickou zhulenosti to moc podobny nebylo.
Ze skrine jsem vyhodil 2 samce a vypada ze zbytek uz budou jenom samiceRust se uz opravdu spomalil a to o dost.Ale stejne to bylo uz moc blizko u lampy tak jsem jednu kytku ohnul.Pokud uz to neporoste tak ji zase narovnam. Maximalni vejsku kytek aby se jeste nepalily jsem si zpocatku stanovil na 80cm a ted uz nektery maj 75cm.Zase je fakt ze budu moct rust asi o 10cm vic do vejsky protoze jsem prisel na to,ze ty vetraky pod CT chladej tak dobre ze muzu mit kytky 15cm od stredu vybojky v CT.Je to docela narez mit kytky 15cm od 400w vybojky.Ted uz to mam samozrejme dal ale jeden den tam byly a OK.Nektery listy jsou tech 15cm i ted.



CubE ZerO - ja bych ti doporucil ten tropf blumat co mam ja.Ja jsem s nim maximalne spokojenej.Nepotrebujes k tomu zadnou elektriku,staci nadrz s vodou.Koukni se do threadu jak na zavlazovani tam toho mas o dost vic.. Mas tam i link kde se to da koupit ale jestli posilaj na Slovensko to nevim.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 29-09-2005 v 18:40 PM

Old Post 29-09-2005 v 18:30 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 96

To s tím sušením je BLBOST.Naopak je nejlepší listy zamrazit a pak je rovnou spařit a vařit.Sušním to naopak degraduje.Jinak já mám kytku taky 15 cm od 400W a to bez CT (je to ale v místnosti, takže vpoho ).

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 29-09-2005 v 18:47 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9879870 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív