Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Co to kurva......přoč ještě nejsou kořeny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Obecné Co to kurva...... Příspěvek č. 1

Tak sem nadělal docela kotel řízků. Narval sem je do RW vaty aby jim bylo dobře. Všechny řízky tak nějak přežily, ale po 6ti dnech začaly žloutnout a dneska 11tý den má alespoň 1žlutej list každej. Jeden řízek sem jen tak rozdělal abych věděl přoč ještě nejsou kořeny a řízky vyadaly stejně jako ten den co sem ho tam dal, ani zmínka o kořínku ani ten ten nejmenší zárodeček. Co stim kurva, přece mi to nemůže pochcípat!!!!

Old Post 23-02-2006 v 10:47 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 2

mas tam asi moc vody,ono by to nemalo stat vo vode, lebo to zacne zahnivat,mal som ten isty problem,takze povytahovat ich,oplachnut, spravit cerstvy rez, odfaklit to rozmokvane zahnivajuce, stimulator a sups to do cisteho RW.udrzovat vlhke,ale nie mokre a za tyzden mas korene.
vela uspechov



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 23-02-2006 v 11:46 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 3

tak snad ti to vyjde drzim palce

Old Post 23-02-2006 v 12:00 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 4

G@nja M@n: hodnotny prispevok. len tak dalej
EDIT: rozhadzovanie negativnej karmy ti teraz moc nepomoze, tu mozes s ucinnostou uplatnovat az ked budes mat viac zelenych kosticiek. zatial si mi dal iba neutralnu karmu. tebe asi chybaju nejake "vychovne" trestne bodiky za zasieranie threadov....

Mr.Figaro: ako hovori CAESAR, vela vlhkosti skodi. Skusal som robit klony v RW, kokose, raselinovych tabletach, bublaku(AeroCloner) aj v cistej vode. Najlepsie vysledky mam s RW a kokosom, tam som mal skoro 100% uspesnost. Prvy tyzden som ich starostlivo rosil, zakryval parnickom z PETky, atd. a nic. Hnilo to, dokonca sa miestami objavila plesen, ziadne korienky. Zaujimave, ze korienky zacali rast najlepsie az ked som na ne zacal tak trocha kaslat, nechaval som ich viac odokryte, substrat som nechaval vyschnut az kym nebol len slabucko vlhky - ale zase bacha na uschnutie. Klon s vela listami a ziadnymi korenmi je idealnym adeptom na uschnutie. Tak som ich takto obcas polial, a o nejaky tyzden prestali zltnut a zacali rast. Takze tuto metodu (ale iba v kokose, RW uz nie) pouzivam aj nadalej, a ako hovorim z 10 klonov mam 9-10 zakorenenych.

Tajny tip: okrem sikmeho rezu stonky klonu, zvyknem skalpelom zoskrabat aj kusocek(pasik) vrchnych pletiv stonku kusok vyssie nad rezom, odhalit tie biele podpovrchove tkaniva - vytvori sa tym vacsia poranena plocha, z ktorej rastu korienky. O tejto technike som sa docital na nete, ziadna tazka veda.

Pouzivam praskovy Stimulax.
Klony zvyknem odlistit este na materskej rastline den pred ufiknutim.
Pred sikmym zrezanim a zapichnutim do klonovacieho substratu ich na 1-2 hodinky CELE namocim do studenej chlorovanej vody (cerstva z vodovodu).
Ak to zacina nahnivat, treba nahnite miesta ufiknut a zacat znova - ale aj je to neskoro, klon uz moze byt prilis vysileny a nemusi to prezit. Po tyzdni tam este nemusi byt nic viditelne, ale po 10-11 dnoch uz by sa fakt mali objavit aspon miniaturne korienky, aspon take tie hrcky, zarodky korenov.

S tymto postupom to musis zakorenit, aj keby sekery padali... Drzim palce.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 28-02-2006 v 11:33 AM

Old Post 23-02-2006 v 12:23 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 5

V rw kostce 4x4 cm dam do parniku a necham 10 dni. Nerosim, nezalivam, staci prvotni namoceni kostky do vody. Za 10 dni otevru a muzu sadit, korinky roztou z kotky ven. Plati pro vetsi mnozstvi rizku v parniku. Je-li jich malo. Treba do peti kusu, tak vyschnou rychleji a radeji jim asi po 5 dnech malinko navlhcim kostku. Sikme seriznuti, praskovy stimulax. Zadna dalsi veda.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 23-02-2006 v 13:32 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 6

to figaro: jednoduchý pravidlo pro zdárný zakořenění většího i menšího množství řízků: v pařníčku nesmí stát voda , pařníček musí alespoň trochu větrat qůli šedý plísni, pokud máš takovej ten zelenej z tvrdýho plastu s 2-ma větracíma otvorama, tak nechat větrací otvory z 1/3 až 1/2 otevřený, pokud máš vlhkoměr, cca 70-90% je OK. Jak zalevat aby to nevyschlo a přitom nebylo přemokřený? Jednoduchá věc, naplnit spodní zelený díl pařníčku s RW kostkama klidně normální čerstvou vodou z kohoutku ( ideál odstátá s Ph kolem 5,6) až po okraj tak, aby byly RW kostičky celý ponořený a pak celý obsah vylejt, aby nic ve spodním díle pařníčku nezbylo, ideál je na pár minut pařníček podložit z jedný strany tak, aby byl šikmo a přebytečná voda s RW kostek mohla vytéct a přebytečnou vodu opět vylejt. Nevadí ani malý zmáčknutí(fakt malý ) RW kostek , aby z nich voda vytekla rychleji, ale kdo by to s větším počtem dělal, co? Touhle metodou se nemůže stát, že by byly kostičky vyschlý a nebo naopak přemokřený. Pro sichra to jde dělat každý 3 dny, tedy max. 3x do zakořenění. Prostě se tím nedá nic zkazit.
takže hodně štěstí, snad se Ti to podaří zachránit. I když takhle stresovaný řízečky už nejsou ideál....ale dá se to eliminovat dobrou stravou a doplňkama proti stresu v jejich růstu .

to infecti : dobrej tip s tím oškrabáváním , já dělal jen další 2 malý zářezy ... zkusím to .

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 23-02-2006 v 14:22 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 7

Tak Vám všem moc děkuju, Takže to bude tim že mi to prakticky stálo na vodě. Parník mám udělanej z akvária a na dně sem mě asi 4mm- ovou vrzstvu vody. Včera sem to udělal podle vašich rad a zatim to žije. 3Řezy sem dal i do perlitu - zajímá mě co je spolehlivější. Jo a jeden,ten nejvíc žlutej, sem zprdele narval v RWčku rovnou do hlíny a pod lampu, tak sem zvědavej jak dlouho přežije(stejně byl na píču).
Tak uvidíme jestli budou kořeny. Díky všem za důvěru, věřim že mi alespoň 50% zakoření. Držte mi palce!!!Mějte se a za tejden vám snad sem vyfotim kořeny.

Old Post 24-02-2006 v 08:00 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

btw. po zakoreneni rizku zacinaj listy odumirat, protoze se spotrebovavaj zasoby zivin pro tvorbu korenoveho systemu...pro me to je cas ufiknout listecek a prihnojit...nebo presadit...
a jinak nadbytek stimulatoru sice zajisti tvorbu korenoveho systemu, ale naopak take brani tvorbe zelenych casti...
neni na tom nic tezkeho a urcite se brzo taky dostanes na 100%

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 24-02-2006 v 18:25 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 9

Já právě vyčkávám až vyrostou větvičky akorát k ufiknutí řízku a napadlo mě co takhle dát do nádobky vrstvu keramzitu(tak 2-3cm),zalejt ho vodou a na to postavit kostky RW?Nebudou se dotýkat hladiny ale os keramzitu to navzlíná těsně pod okraj kostky(vyzkoušeno)

Ať to valí!!!

Old Post 24-02-2006 v 18:40 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timon
Stálý Člen

Karma uživatele Timon - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 10

ja bych rekl ze figaro ma trochu jinej problem... svetlo. Cim na ty rizky svitis?
idealni je zarivka (alespon 2x18W BIO) nikdy sodik... obvzlast ne silnej sodik)
a taky je super obcas nejak akvarko zahrat (NEhodne! tak28-30 C)zespoda. rizky dobre koreni kdyz maj kolem RW kosticky vice stupnu nez kolem listu.

Old Post 26-02-2006 v 02:21 AM
Timon je offline   Profil uživatele Timon   Find more posts by Timon   Foto galerie člena Timon   Click here to Send Timon a Private Message   Add Timon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 11

rizky nejlip korenej pri 21°C.
timon: 28°C- 30°C si vzal kde? trochu moc, ne??

FIRST INDOOR 150W

Old Post 26-02-2006 v 11:33 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 12

Tak řízky pořád žijou:-D. Myslim že by už ve středu mohly bejt kořeny(snad).Uvidim no:-/ .
To Timon:
Pod sodík bych to nedal. Svítí mi na to jedna 18W zářivka a je tam kolem těch 20ti stupňů. Takže v tom to nebude.

Old Post 27-02-2006 v 16:15 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

*Mr. Figaro* - Nesazis je nahodou do RW kostek znacky grodan?Pozor na tenhle RW.Musis u nej bezpodminecne upravit PH jinak ti rizky vubec nezakoreni a vypadaji presne jak pises - zloutnou a vubec nevypusti koreny.Doporucuju pripravit si vodu s PH 5,6 a tam je hodit.Druhej den opet zmerit PH toho roztoku a znovu upravit na PH 5,6.To budes delat tak dlouho az ti PH prestane stoupat.Paradoxne v obycejnym neznackovym RW rizky korenej lepe nez v grodanu.Grodan ma asi prilis vysoke PH.PH bys mel upravit v jakemkoliv rockwoolu na to nezapomen.Delal jsem ted pokus s korenenim v ruznejch RW kostkach bez upravy a s upravou PH takze to mam overeny.Jenom je skoda ze jsem to nefotil.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-03-2006 v 15:05 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhh
Nový Člen

Karma uživatele hhh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 14

dobr den, panove mam tez problem se zakorenenim. rizecky sem namocil do Gelstim B vlozil do perlitu, pote dva dny do tmy pod igelit.uz dvakrat sem to zalil po 7mi dnech za oknem sem se to snazil presadit do smesi kokosu pisku a perlitu, pri tom sem zjistil ze tam neni ani naznak korinku. mam to prestat na chvili vlhcit?

ahoj

Old Post 03-05-2008 v 12:29 PM
hhh je offline   Profil uživatele hhh   Find more posts by hhh   Foto galerie člena hhh   Click here to Send hhh a Private Message   Add hhh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

No, mohl by to být taky starší stimulátor (jestli jsi použil). Stimulátory totiž obsahují fytohormony - Auxiny (IAA, IBA, NOA), které ve vyšších koncentracích inhibují růst kořenů, protože indukují tvorbu ethylenu. Všechno jsou to organické kyseliny na světle a vzduchu nestabilní.

Old Post 25-05-2008 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 16

dva dny ve tmě?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 25-05-2008 v 22:12 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6020890 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív