Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » SoG pod 250W (myslíte, že budou stacit kvetinacky 10x10x11cm???)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Dotaz SoG pod 250W (myslíte, že budou stacit kvetinacky 10x10x11cm???) Příspěvek č. 1

Zdravim Vas vsechny,
jelikoz se mi dostalo do ruky asi 40 klonu Northern Light (z vyselektovane matky, semena od www.highqualityseeds.nl), tak jsem si sehnal jeste jeden komplet 250W HPS (jinak pestim pod 400W metalhalid na rust a klasika HPS na kwet - tam mam ted NFT ).
Uz jsem zkousel nekolik pestebnich metod (at v hline, nebo v hydru), ale posledni dobou jsem stale castejs pokukoval prave po SoGu, protoze napriklad ScroG se mi zda dost slozitej, oproti SoGu, jenze problem vzdy byl sehnat tech cca 30-50 klonu pokud mozno jedne genetiky.
Miry skrine stejne jako hnojky nejsou az tak dulezite, ale pokud bude mit nekdo zajem rad popisu......

Takze zakladni otazka (pro me nejdulezitejsi) je: budou mi stacit ty 10x10x11cm kvetinace????
....a myslite, ze je realne v takovemto malem kvetniku vypestovat centralni palici, ktera bude mit alespon 10 gramu (sucha?????
..........protoze ja si myslim, ze to mozne je a pak jestli dobre pocitam vynos by se blizil 400 gramum coz je pod 250W lampou docela dobry, ne??....
Diky za reakce....
23

Old Post 02-05-2006 v 12:08 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

dvojka-trojka ...bez urážky , na 250 w 400 g je dosť odvážne...ja mám 4 litre kvetináče, 4 herery , priestor asi 50cm šírka , tie raqstlinky su tám akurát , pestujem prvý krát , Ty si už pestoval , nemáš to odsledované ?ináč je tu maník čo pestuje v jogurtových kelímkoch a stačí mu to , sorry mám strašne pomalý net , niekde si to vyhladaj...zdar

Old Post 02-05-2006 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 3

Mam pod 250W nejake rostliny zasazene pouze v rockwoolove kostce 10x10x10. Palice maji asi 15 cm vysoke. Myslim, ze 10g by z toho byt mohlo.
Viz muj sodik kokos thread.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 02-05-2006 v 12:37 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od jjaman
dvojka-trojka ...bez urážky , na 250 w 400 g je dosť odvážne...ja mám 4 litre kvetináče, 4 herery , priestor asi 50cm šírka , tie raqstlinky su tám akurát , pestujem prvý krát , Ty si už pestoval , nemáš to odsledované ?ináč je tu maník čo pestuje v jogurtových kelímkoch a stačí mu to , sorry mám strašne pomalý net , niekde si to vyhladaj...zdar

Jestli myslis IMUGNIA, tak o nem vim a jeho thread jsem cetl, a co se tyče tve otazky jestli to mam "odsledovane", tak odpoved je, ze nemam, protoze SoG budu zkouset poprve.....
A jde mi spis o to je-li mozne podle Vas vypestovat v kvetinaci 10x10x11cm centralni palici vazici v suchem stavu tech cca 10g???
To, ze Ty tam mas 4 litrove kvetinace a v nich 4 JH pestujes asi bud keriky, nebo ScroG, ale ja se bavim o SoGu.......
23

Old Post 02-05-2006 v 12:42 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Mam pod 250W nejake rostliny zasazene pouze v rockwoolove kostce 10x10x10. Palice maji asi 15 cm vysoke. Myslim, ze 10g by z toho byt mohlo.
Viz muj sodik kokos thread.

...takze myslis, ze tech 10g je raelnejch?????......
Jinak to mam v nejaky hline od Plagronu (myslim, ze ROYALITY MIX, nebo tak neco)
23

Old Post 02-05-2006 v 12:45 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 6

Neverim tomu, ze SoG je kouzlo ktere dostane pod 250W 400g sucheho. Myslim si, ze budes mit spise mensi palicky, diky tomu ze kytky natesnas na sebe. Myslim si, ze pod 250W v kvetinaci 10x10x10 lze mit kytku s jednou 10g palici. Ale mit to vse v kombinaci asi ne.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 02-05-2006 v 12:51 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 7

zdravim 23 ,taky bych chtěl příště sog pod 250-kou a určitě pojedu květníky 10x10x11 ,přečítal jsem jak imugnia tak sog http://grower.cz/forum/bookmarks.ph... od satanyslafa kde se to řeší a porovnává..... jinak IMHO 10g na palici je reálný, hodně záleží na modelu(genetice), jak je necháš dlouho růst,vlhkost, také dát světlo co nejníž.... jo ,ale také třeba jak je budeš zaštipovat...
a ať počítám jak počítám tak 40ks x alespoň 7g=280g což je velmi,velmi dobré....
určitě budu sledovat

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 02-05-2006 v 16:18 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
zdravim 23 ,taky bych chtěl příště sog pod 250-kou a určitě pojedu květníky 10x10x11 ,přečítal jsem jak imugnia tak sog http://grower.cz/forum/bookmarks.p... od satanyslafa kde se to řeší a porovnává..... jinak IMHO 10g na palici je reálný, hodně záleží na modelu(genetice), jak je necháš dlouho růst,vlhkost, také dát světlo co nejníž.... jo ,ale také třeba jak je budeš zaštipovat...
a ať počítám jak počítám tak 40ks x alespoň 7g=280g což je velmi,velmi dobré....
určitě budu sledovat

Podle toho jak tenhle model (Northern Light) jede kamoshovi ve skrini, tak je to klasicka indika, protoze se vetvi i bez zastipavani jako svine.....
Ja se budu snazit ji naopak zabranit ve vetveni, aby se utvorila jen centralni palda a ta byla co mozna nejtvrdsi, takze vsechny vetne co pojedou do stran ufiknu......
Kazdopadne vcera jsem slozil ten 250W komplet a uz jen cekam az poradne zakorenej ty rizky....
Uvidim, jak to pojede pod tou 250W a kdyztak bych je pak hodil pod 400W (treba na posledni mesic, tri tydny kwetu )
Jinak hnojky mam Start-up (Plagron), Green sensation (Plagron), PK13,14 (Plagron), enzymy (AH, ale 100% BIO), Grow-bloom axelerator (nevim presne jak se to pise) taky AH, a Final solution na zaverecny pruplach (AH) a samozrejme Phyt-amin (Plagron)
23

Naposledy upravil dvojka-trojka 03-05-2006 v 07:01 AM

Old Post 03-05-2006 v 06:53 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 9

jéé, já jsem se špatně vyjádřil tim zaštipováním jsem myslel listy, koukni sem
...a větve bych právě neštípal, možná jen ty dolní, které nebudou tak produktivní, na těch větvích které vyjedou se dělá právě květ.
A IMHO právě tim seknutím listů (viz odkaz)se ani moc nevytáhnou....
a jak budeš zajišťovat vlhkost, teplotu atd....hoď nějaké fotos
a pokud bys tam dal 4kilo tak bych řekl že 10g na kytku je dost reálný....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 03-05-2006 v 16:06 PM

Old Post 03-05-2006 v 15:13 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall47
Stálý Člen

Karma uživatele Marshall47 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Marshall47 - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 10

Tak nad tim ted přemejšlim a napadá mě otázka. Ato: pokreje ti ta jedna 250 celou tu plochu? Když sem si to spočítal tak by to mělo bejt asi 7 květníků v 6 řadách (7x6=42, takže o 2 míň v jedný řadě) což je 60x70cm. Napadla mě ještě jedna věc: nebylo by tedy lepší použít dvě výbojky třeba o výkonu 100 W. Pokryly by tu pluchu jistě lépe. A kdyby to vyšlo tak jak si představuješ tak by z toho mohlo bejt až 2g/w což je dost future... Ale nápad je to dost dobrej! To se těšim co z toho vyleze. Mohla by se z toho vyklubat dobrá metoda - celej proces by se zkrátil protože by růst nemusel trvat tak dlouho a výnos by byl excelentní! Držím palce!!!!

*** Ubírám se jen svou vlastní cestou ***

Old Post 03-05-2006 v 22:14 PM
Marshall47 je offline   Profil uživatele Marshall47   Find more posts by Marshall47   Foto galerie člena Marshall47   Click here to Send Marshall47 a Private Message   Add Marshall47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

dvojka-trojka - Jasne ze to jde,o tom vubec nepochybuj.Koukni se sem a neco uvidis.Doporucuju mrknout zejmena na fotku č 7 a precist ty kecy k tomu.

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=7

Takhle to delam ja.Ty kelimky maj 100ml 0,1L objem.Takze nevidim problem v kvetinacich o objemu 1L.Dokonce bych rek,ze ten 1L je zbytecne moc.Chce to davat pozor na davkovani hnojiva a chce to cvik.Kazdopadne ja vypestoval centralni palici vetsi nez je kvetinac v kterym ta kytka vyrusta.Pokořil jsem tu bachorku o tom,ze to co roste nahore roste i dole a vic to proste nejde.Je to svetovej unikat,jenom tady na groweru he he.Nevim jestli bude mit 10G,ale mozny to je.Nevyroste to vic jak 40cm,takze by to prosvitila i ta 250w v pohode,ale palicky by musely bejt zakonite mensi.Ja chci jet takovej SOG pristi grow.Uz mam koupeny kvetinacky o 0,25L a budu jich mit pod 400w 60kousku,takze jsem zvedavej co z toho vyleze.Podle me se tim snizi pracnost pri sklizni a muzes pestovat naraz modelu kolik chces.Kdyz si pockas,tak za par dnu to sklidim a dam tam report kolik g z tech rizku je.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 03-05-2006 v 22:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 12

Cus vsichni a dik za ohlasy....
..pres vikend bych mel mit pujcenej fotak, tak sem hodim nejaky fota skrine a tech rizku..
..postupne se ke me dostal jeste OUTSIDER, PURPLE TOPS, 4x Apollo11xLieu Hanh, WW a Apollo Blue, takze mam dohromady cca 50 ks. Jen u OUTSIDERA a Purple Tops jeste nevim pohlavi (je to ze seminek www.highqualityseeds.nl), ale kdyz bude alespon jedna samice udelam si z ni matku.
2Jahudka: a prosimte jak si to delal Ty s tema vetvema po stranach???? Ja se bojim, ze zrovna ta NL se bude vetvit jak prase, takze myslis, ze ji mam od zacatku ty vetve ustrihavat??
Jinak na ten thread "vzhuru nohama" jsem uz koukal a fakt dobry na to jak je velkej ten kelimek. Muzes napsat jaky dobroty jim davas ty ??
23

Naposledy upravil dvojka-trojka 04-05-2006 v 07:09 AM

Old Post 04-05-2006 v 07:02 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 13

Ja jsem sensistarkam vsechny bocni vetve ostrihal, prave proto aby mi zbyl jen hlavni stonek s jednou palici. Predbezne vysledky viz muj podpis. Ja jsem spokojen. Opacny extrem pak byla jedna kytka sama ve skrini, hodne strihana a rozvetvena. Z ni bylo 80g.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 04-05-2006 v 08:01 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 14

V příspěvku č . 200 jsem taky delal pokusy s květináči 9*9cm.
http://grower.cz/forum/showthread....6&pagenumber=13

Jinak já mám jednu skříň 60*60cm kde jsem taky o tom uvažoval, po zkušenostech s květináčema 9*9 jsem ale přešel na 15*15. V 10*10 se dá , je třeba vhodnou odrůdu , jak já říkám jednopaličku,žádné rozvětvení, jinak bude nedostatek světla. Výnos je ale skoro pořád stejný, jestli máš 16 rostlin v květináčívh 15*15 nebo 36 10*10, akorát malá květináče musíš pořád zalávat a to je moc práce navíc. Na druhou stranu 36 krásných kytek je paráda, jinak to je taky záležitost klonů, pokud si je děláš sám, je dobré zvolit max 3 odrůdy, co nejvíce podobné.

Old Post 04-05-2006 v 08:25 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 15

dvojka-trojka - Ja jsem temhle kytkam vetve nestrihal.Nechal jsem je rust bez jakyhokoliv zastrihavani a vidis,ze vytvorily jeden peknej salamek.Kdyz bych ostrihal ty bocni vetvicky tak by uz po stranach nebyly zadny plicky a takhle je ten rizek ma.Nevim co by z toho vylezlo v pripade hodne se vetvicich genetik,ale asi bych ty bocni vetve ostrihal (spodni) jak pise sinuhet.Mam v planu mit tam z kytek takovy U a v nem bude umistena vybojka,takze bude svetlo i z boku coz by se melo taky projevit na velikosti palic.Ty kelimky maj objem cca 100ml (oni maj presne 120ml,ale hliny je tam 100ml).Proste kelimek od male horčice,od te uplne nejmensi ktera se uz dneska ani moc neprodava.Hnojeny je to AH.Dost dlouho jsem si u nich vychytaval kolik jim toho davat aby byly zdravy a pekne rostly.Zalejvam je kazdou zalivku minimalne 4nasobnou koncentrací doporucovanou vyrobcem a nijak jim to nevadi.Kdyz jsem je zalejval mensi davkou tak zloutly.Pak jeste takova zajimavost je,ze hnojky na kvet jsem jim dal jen 1x.Takze to co vidis,je vlastne hnojeny porad na rust.Zasoleni pudy se nijak neprojevilo ani u vzhuru korenama a ani jinde.Zalejvani se da resit jedine bud spodem na tac a nebo drip system jinak je to hroznej opruz.Ja mam vymyslenou zavlazovaci novinku.Bude to neco jako ebb&flow akorat v hline.Zpocatku se chystam zavlazovat na spodni tac,protoze to zatim nemam kompletne dovyrobeny.Ono pestovani v tak malejch objemech je pomalu jak hydro.Kazda zmena v hnojkach nebo v nedostatku zivin se rychle projevi,takze to chce sledovat.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 04-05-2006 v 09:45 AM

Old Post 04-05-2006 v 09:35 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
dvojka-trojka - Ja jsem temhle kytkam vetve nestrihal.Nechal jsem je rust bez jakyhokoliv zastrihavani a vidis,ze vytvorily jeden peknej salamek.Kdyz bych ostrihal ty bocni vetvicky tak by uz po stranach nebyly zadny plicky a takhle je ten rizek ma.Nevim co by z toho vylezlo v pripade hodne se vetvicich genetik,ale asi bych ty bocni vetve ostrihal (spodni) jak pise sinuhet.Mam v planu mit tam z kytek takovy U a v nem bude umistena vybojka,takze bude svetlo i z boku coz by se melo taky projevit na velikosti palic.Ty kelimky maj objem cca 100ml (oni maj presne 120ml,ale hliny je tam 100ml).Proste kelimek od male horčice,od te uplne nejmensi ktera se uz dneska ani moc neprodava.Hnojeny je to AH.Dost dlouho jsem si u nich vychytaval kolik jim toho davat aby byly zdravy a pekne rostly.Zalejvam je kazdou zalivku minimalne 4nasobnou koncentrací doporucovanou vyrobcem a nijak jim to nevadi.Kdyz jsem je zalejval mensi davkou tak zloutly.Pak jeste takova zajimavost je,ze hnojky na kvet jsem jim dal jen 1x.Takze to co vidis,je vlastne hnojeny porad na rust.Zasoleni pudy se nijak neprojevilo ani u vzhuru korenama a ani jinde.Zalejvani se da resit jedine bud spodem na tac a nebo drip system jinak je to hroznej opruz.Ja mam vymyslenou zavlazovaci novinku.Bude to neco jako ebb&flow akorat v hline.Zpocatku se chystam zavlazovat na spodni tac,protoze to zatim nemam kompletne dovyrobeny.Ono pestovani v tak malejch objemech je pomalu jak hydro.Kazda zmena v hnojkach nebo v nedostatku zivin se rychle projevi,takze to chce sledovat.

Dik za rady (Vsem)....
To s tema AHckama je jasny. Ja mam NFT GRO-TANK a prvni sada hnojiv, ktery jsem poridil byly prave AH a hnojil podle popisu na flasce a taky mi to porad nejak divne rostlo, ale nemel jsem v ty dobe meraky (Ph,EC), tak jsem vubec netusil jake hodnoty EC to ma a pak, kdyz jsem si poridil EC metr a naredil si roztok z AH podle jejich tabulky EC BYLO JEN 1,3!!!!!!! Od te doby taky micham 3-4x vic nez co pisou a EC je kolem tech 2,2-2,3.
Ale jinak doporucuju na hydro spis GH (pro me je lepsi minimalne v tom, ze mam tvrdou vodu a GH delaj specialni tu prvni slozku na tvrdou vodu, tim padem ja nemusim pouzivat tolik kyseliny na snizeni Ph.
23

Old Post 04-05-2006 v 11:06 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
V příspěvku č . 200 jsem taky delal pokusy s květináči 9*9cm.
http://grower.cz/forum/showthread....6&pagenumber=13

Jinak já mám jednu skříň 60*60cm kde jsem taky o tom uvažoval, po zkušenostech s květináčema 9*9 jsem ale přešel na 15*15. V 10*10 se dá , je třeba vhodnou odrůdu , jak já říkám jednopaličku,žádné rozvětvení, jinak bude nedostatek světla. Výnos je ale skoro pořád stejný, jestli máš 16 rostlin v květináčívh 15*15 nebo 36 10*10, akorát malá květináče musíš pořád zalávat a to je moc práce navíc. Na druhou stranu 36 krásných kytek je paráda, jinak to je taky záležitost klonů, pokud si je děláš sám, je dobré zvolit max 3 odrůdy, co nejvíce podobné.

Hele, ale me se to zda dobry (ty fotky v odkaze, prispevek 200), kdyz jako meritko pouziju ten 9cm kvetinac, zalezi jak je to prorostly
Zkousel jsi nekterou tu kytku vazit???
Rekl bych, ze by klidne tech 7g mit mohla, ne???
23

Old Post 04-05-2006 v 11:15 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 18

Váha byla od 4-6g , jestli si vzpomínám, dá se ale udělat víc a o moc prostoru to nezabere, chce to opravdu jen hlavní paličku. Záleží kdy jsem to přepl. Jako nejlepší z malých květináču se mi jeví 11*11*12 , jsou víc hluboké než ty 9*9 , používám je teď na selekci u matek, vydrží 3 dny do zalívání, v těch bych to viděl tak na 10g , možná i víc při víšce 20-25 cm , třeba u K2, PPP, NLX nebo podobných odrůdách, světla by mělo být dost. Na 0,7-0,9 gW by to mohlo dát, já to dal pod zářivkama 0,6w/g a to jsem se moc nesnažil s využitím prostoru a paličky byly menší než pod sodíkem.

Old Post 04-05-2006 v 12:32 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Váha byla od 4-6g , jestli si vzpomínám, dá se ale udělat víc a o moc prostoru to nezabere, chce to opravdu jen hlavní paličku. Záleží kdy jsem to přepl. Jako nejlepší z malých květináču se mi jeví 11*11*12 , jsou víc hluboké než ty 9*9 , používám je teď na selekci u matek, vydrží 3 dny do zalívání, v těch bych to viděl tak na 10g , možná i víc při víšce 20-25 cm , třeba u K2, PPP, NLX nebo podobných odrůdách, světla by mělo být dost. Na 0,7-0,9 gW by to mohlo dát, já to dal pod zářivkama 0,6w/g a to jsem se moc nesnažil s využitím prostoru a paličky byly menší než pod sodíkem.

Takze myslis, ze Northern Light je dobra volba na SoG?
Ja myslel, ze se na SoG budou hodit spis modely s vyssim podilem sativy, popripade nejaka mostly sativa prave proto, ze sativa ma uz v genech tvorit centralni paldu...
23

Old Post 04-05-2006 v 12:44 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 20

Jakej si myslite ze je minimalni prostor pro sog tak na 40 kyti?

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 04-05-2006 v 12:49 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 21




WhiTe - ono to není ani tak jen o prostoru ale hlavně o poměru lampy na plochu. Já udělal první skříň 60*60 jak se psalo, myslím že je ale lepší obdélník než čtverec. 250w sodík osvítí i větší plochu , tak jsem teď zhotovil skříň 75*91cm na květináče 15*15, světlo jak prase, než se ale kytky trocu rozrostly a teď si stíní a je to moc velká plocha. Na 60*60 jsou ty palice opravdu exportní , na větším prostoru bude víc kytek ale na váhu to vyjde stejně, jenže kytkám s 60*60 se to nevyrovná. Já myslím že na 250w a plochu 60*60 je dobré pokud nechceš větší kytky , tak 55-85 cm , což nedoporučuji dát ty květináče 11*11 , nebo 13*13, já zkoušel právě v tom mém pokusu se zářivkama vliv množství hlíny a má to opravdu dost velká vliv, hnojivem nedostatek hlíny moc nenahradíš, je to proto třeba zvolit s rozvahou.
já teď jedu pár odrůd se semen a hledám odrůdy právě vhodné na pěstování SOg v menších květináčích, mám tyto odrůdy vše s orig. semen.

G13-Diesel

Bonzo * G13 od Swan Song Seeds

G13* Blueberry – sativa (F) Reeferman

Medicine Man X Deep Chunk
South African Durban Poison * Skunk 1, by Sam the Skunkman
Papaya
K2
Ice
California Or.Bud
Bubblelicious
Nirvana Speciál
White Rhino
White Widow
NLX
New Purple Power
Durban Poison
Magical Mytery mix - 3 Sagarmatha varieties

Fota s počáteční fáze- zářivky ,pozděj iMH na 60*60, poslední je skříň 75*91 s 250MH přemístěné z 60*60
na poslední skříni je vidět že se už projevuje nedostatek světla na tak velkou plochu.

Naposledy upravil metalsodik 04-05-2006 v 13:18 PM

Old Post 04-05-2006 v 13:05 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od WhiTe
Jakej si myslite ze je minimalni prostor pro sog tak na 40 kyti?


Aby se ti tam vesly ty palice vedle sebe na vysku. Pocitej treba 25 cm ctverecnich na palici. Takze 40 kytek je 1000 cm2 coz je treba cca 32x32 cm. Ale to je docela extrem.
Jeste muzem zapocitat nejake minimalni rozestupy mezi palicemi a predpokladat ze listy budou navzajem zamuchlany do sebe. Pokud mezi palice dame 1 cm okraj, mame to na 6x6 tedy 36cm2 a krat 40 je to 1440 cm2 a to je 38x38 cm. Zaokrouhlime na 40x40 cm Pokud je ale ctvrecovy prostor melo by byt ctvercove i usporadani kvetinacu, tedy budto 6x6=36 nebo 7x7 = 49. Primitivni matematika ze ZS a jak se hodi! :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 04-05-2006 v 13:06 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 23

no, ja mam, 40x50cm takze 2250cm2/36 = 62kyti ... dejme tomu kdyz bych na to poslal 400 nebo 600W sodik ... tak by to melo bejt v pohode... ne?

edit: kazdopadne tam chci mit bubler a aby ty kyti nerostli vic jak 40-45cm do vejsky

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Naposledy upravil WhiTe 04-05-2006 v 13:21 PM

Old Post 04-05-2006 v 13:14 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 24

Maly prostor se hure chladi, vybojka ho rychle vyhreje takze musis vice foukat. Ja bych doporucil zacit s kvetinaci 10x10 cm, nebo rockwoolovymi kostkami, ktere maji tentyz rozmer a pokud budes mit pocit, ze by to mohlo byt hustejsi, tak pak mensi.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 04-05-2006 v 13:24 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 25

no..... sodik zrovna neni mou vyzi ... ale chtel bych tam poslat tak 3K LED

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 04-05-2006 v 13:27 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

WhiTe - Asi za 20 dni budu rozjizdet SOG na plose 85x55.Predpokladam,ze tam nacpu 60ks řízku a pojedou rovnou na 12/12.Objem kvetniku bude 250 ml = 0,25L.Pojede to pod 400w son-t agro.Jsem sam zvedavej co z toho vyleze,uz to mam pripraveny.Casem tam pridam jeste koreny vzhuru v profi provedeni aby jste videli,ze pokus smysl rozhodne mel
Takze kdyz jeste chvilku pockate,uvidite to na vlastni oci.Nechci to davat vubec na rust,protoze mam casem v planu jet kontinualni SOG a navic na ty koreny vzhuru potrebuju aby byly kytky co nejmensi a rostly rovnou palice.Tam neni zadouci krouceni smerem nahoru.

Jinak si myslim,ze kazda vec ma vliv na velikost palice.At uz hnojeni,velikost kvetniku atd.Nejvetsi vliv ma podle me svetlo a je to evidentni.Staci nechat kytku na okne,pod zarivkama a pod 400w sodikem.Vsechno v malem kelimku.Uvidite jasne,ze palice pod 400w bude kompaktni a obrovska,na okne bude mit par chlupu (zalezi samozrejme na tom jakym smerem okno je) no a pod zarivkama to bude neco mezi tim.Kdyz to budete v kvetu prihnojovat na rust jeste vic to nabobtna.Doporucuju vyzkouset treba na jedny kytce.Muzu sem zejtra postnout fotku at to vidite.Kytky hnojeny jenom na kvet bez slozky grow maj palice vyrazne mensi,jsou mozna malinko tvrdsi,ale to jeste neznamena,ze obsahuji i vic THC.Ty paldy hnojeny jen na kvet se v urcity fazi zarazej a konec.Hne s nima jedine pridani rustove slozky.Pak zase zacnou rust,ale nesmi se to udelat moc pozde.Jak to zacne zloutnout a nebo fialovet uz je obvykle pozde a neudelate s tim uz vubec nic.Mam na mysli palice tak po 45 dnu kvetu a vic.Zluty listy se obvykle zase vzpamatujou,ale palice uz ne.Z tohoto duvodu jsem se rozhodnul pro vlastni kombinaci hnojiv.Chci vyzkouset hnojit 1/3 od kazde slozky hnojiva po celou dobu zivota kvetinek.

Jeste bych kazdymu doporucil vzit svoje kvetinacky,dat do nich mikrotenovej pytlik a ten plnit vodou az dosahnete okraje,nebo mista az kam chcete sypat hlinu.Tu vodu si samozrejme odměřujte,at zjistite skutecnej objem toho kvetinacku.Dost to klame a ty kvetinacky 10x10x11 nejspis vubec nebudou mit 1L.Sam mam koupeny kvetinacky 8x8x7 coz je zjednodusene 0,45L substratu,ale zmeril jsem to vyse popsanym zpusobem a skutecnej objem je jenom 0,25L.Tak ja jen aby jsme se bavili o skutecnych objemech,kdyz uz se tady okolo toho rozproudila diskuse.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 04-05-2006 v 18:08 PM

Old Post 04-05-2006 v 15:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 27

Jahudka: to s tim obsahem kvetinace je samo pravda, protoze uz jen to, ze 10x10cm je pudorys vrsku kvetinace, coz samo u spodku neplati (kvetinac se zuzuje ) ukazuje na to, ze je to ve skutecnosti o neco min. To jen k tomu objemu.
Jinak ja teda pojedu SoG se 40-50 kytkama (jeste vsechny rizky nezakorenily, tak radsi pocitam nejaky ztraty ) v kvetinacich 10x10x11cm pod 250W (prvni mesic az 6 tydnu), pak tam dam 400W at maj dost slunicka na to "vytvrdnuti" palic. Hnojit budu sadou od Plagronu (Start-up, Greensensation, PK13,14), nejake dezerty od AH (Enzymes+, Root-stimulator, Gowth-bloom ?axelerator?, Final solution), nejake netopyri guano (v prasku, dostal jsem to od kamose, ale jeste nevim jestli to budu pouzivat, protoze s tim nemam zadne zkusenosti) a samo Phyt-amin na postrik. Hlinu mam Plagron (myslim ze je to ROYALITY MIX) ma uz upravene Ph a EC, uz jsem ji zkousel a max spokojenost. Po vikendu sem postnu nejaky fotky moji "posadky".
Jinak pestebni prostor je 75hx100šx180v.
23

Old Post 05-05-2006 v 09:06 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 28

dvojka-trojka - Ja mam v planu na plochu 85x55 dat 60ks rezu a to bude jeste vetsi maso nez u tebe.Sam jsem zvedavej co to udela.Ma to vsak tu vyhodu,ze kdyz uvidim,ze jsou palice vytazeny a malinky,tak proste nejaky kytky vyhazim aby se to prosvitilo a zbytek necham dozrat na poradny sisky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-05-2006 v 21:37 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 29




Tak konecne mam alespon nejakej fotak (na telefonu ), tak posilam nejaky fotky.
Nejaky info:
skrin: 75x90x180
svetlo: 250W sodik (nejaka Tesla)
odtah: nejakej 160m3/h (dostal jsem ho od kamose a maka dobre)
pritah: 12V PC vetrak (ma mit snad 90m3/h, to sice nevim, ale na pritah to staci)
na ofuk pouzivam dvourychlostni stolni otocny ventilator ETA
posadka: 24x Northern Lights (www.highqualityseeds.nl)
3x A11xLieu Hanh
1x Outsider (zatim to je jedna z tech velkejch a dal jsem ji tam, aby ukazala pohlavi s tim, ze ted z ni udelam rizky - je to samice )
1x Purple Tops (to je ta druha /na fotkach vzadu/ - taky samice a ceka ji to samy co Outsidera)


..jeste mam asi 20 klonu v klonarne, ale jeste nevim jestli jich tam dam vic..

Naposledy upravil dvojka-trojka 22-05-2006 v 09:07 AM

Old Post 22-05-2006 v 07:19 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 30


Tady jsou ty dve, ze kterych budu delat klony (Outsider, Purple Tops www.highqualityseeds.nl)

Old Post 22-05-2006 v 11:39 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6408750 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív