Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Startuju dalsi hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jakej model z Nirvana Special, Ice, BlueBerry by jste si dali do skrine?
Urcite bych si vybral Ice
Urcite bych si vybral NS
Urcite bych si vybral BlueBerry
Nedal bych tam ani jeden, vsechny stojej za hovno
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Hydroponie Startuju dalsi hydro Příspěvek č. 1



Tak jsem konecne dostal poradnou genetiku od jednoho mistniho clena (cimz mu dekuju ) a jedna se o Ice, Nirvana Special a BlueBerry. Poslal mi jen narezany vetve, takze jsem je vcera narezal a sup s nima do RW a pod zarivky na zakoreneni. Nakonec jsem udelal od kazdeho modelu 8 ks klonu, pocitam s nejakyma ztratama, ale myslim, ze to nebude vic nez 10%. Od te doby co klonuju podle Hlavy mam v podstate 100% uspesnost, mno ale uvidime. Takze zatim jsou v miniskleniku pod 2x 36W coolwhite zarivkama. Uprava RW na Ph 5,2 a EC 1,0 + dostaly zalivku s Root-stimulator od AH. Uz se moc tesim, jen resim dilema jestli do toho hydra dat Ice, nebo NS. Tu BB + zbytek tech Ice a NS dam opet do mensich kvetinacu a rozjedu bud zase SoG pod tou 250W + bych k tomu chtel pridat 150W a mozna zkusim vertikalni polozeni lamp a neco jako vertikal ScroG, ale to je jeste hudba budoucnosti. Zatim se modlim, aby vsechny klony hodily koreny a pak budu resit co s nima, treba nezakoreni ani jeden a bude. Takze to je tak nejak seznameni s timto dalsim hokusempokusem a za pripadne rady ohledne modelu, ktery mam dat do toho NFT budu jen rad. Takze piste co si o tom myslite Vy, ja snad potom budu mit jednodussi vyber.....

edit: takze foto č.1 jsou NS, a č.2 ICE
Mejte se........
23
PS: zaroven udelam anketu o to jakej model by jste vybrali Vy

Naposledy upravil dvojka-trojka 26-07-2006 v 09:49 AM

Old Post 26-07-2006 v 09:41 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2

Tak poradte co za ten model??????????????

Old Post 26-07-2006 v 13:30 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Cau, mno jako ja osobne bych tam dal asi tu boruvku ovsem ten ice taky není špatný.s nirvana-special zkusenosti nemam takze ti neporadim.

Old Post 26-07-2006 v 13:51 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MAIKIE
Cau, mno jako ja osobne bych tam dal asi tu boruvku ovsem ten ice taky není špatný.s nirvana-special zkusenosti nemam takze ti neporadim.
Mno, vidis a ja zase slysel, ze NS je fakt dobrej model a dokonce ten clovek co mi tu genetiku dal psal, ze i Ice je podle nej lepsi nez BB, tak fakt nevim.....
23

Old Post 26-07-2006 v 13:56 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

hehe to je dilema tak to udelej tak ze zavres oci a rozpocitas en ten ti ky dva spa li ky cert ....... a blueberry vyletela z elektriky

Old Post 26-07-2006 v 14:54 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Dej tam prostě blůbery a jeto! Aspoň budeš mít skřínečku dekorativně zabarvenou

Old Post 26-07-2006 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

NS je dobra.Soupni ji tam a poradne ji to nandej

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 26-07-2006 v 19:32 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

NS a chvála?Od koho asi budou?

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 26-07-2006 v 22:11 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Drevo-Kocur
b779: Ale, žeby

23: Není to osazenstvo dle mého gusta, ale držím palce!Btw ICE bych nejel, BB je strašná komerce (to bude zase kritiky) a Nirvána special, no nevím, nechám se překvapit, ale z dvou posledně zmíněných bych zkusil asi oba najednou.To ale asi v plánu nemáš, takže záleží na tom, co upřednostňuješ více, jestli výnos, nebo chuťovku ve fialové podobě

PS:To bude zas mínusek, takže prosím, kdyžtak s textem, abych věděl z jakého důvodu a komu za to vděčím Díky

Jj kazdej mame rad nejaky modely a ja timto dekuju Vsem za nazory (jen b779 moc nechapu cos tim myslel), ale ja treba vubec neuprednostnuju vynos nad kvalitou. Na tom mi zas tolik nazalezi, spis mi jde o kvalitu. Kdyz jsem dostal ty vetve dostal jsem i vzorek BB a Ice (NS uz bohuzel nemel, tak to nemuzu porovnat a pekne me to se*e ) a musim rict, ze az na to jak BB vypada (hezky fialova ) me teda moc nenadchla. To Ice byl jak chutove, tak i co se tyka zhulenosti lepsi. Mno anketa sice zatim vypada presne jak jsem ocekaval, ale podle me je to i tim, ze spousta lidi uz kdyz jen slysi BLUEBERRY, tak uz je nic moc jinyho nezajima, coz je takovy posuzovani na hovno. Posuzovat to podle nazvu je blbost, spis mi slo o vlasni zkusenosti kazdeho z Vas s temi modely.
2Drevo: tu genetiku jsem si nevybiral sam, ale dostal jsem ji, takze jak se rika darovanemu koni.............. Ja mam jeste objednane semena White Russian (Serious seeds http://www.drchronic.com/products.a...y=Serious+Seeds) a ReCON (DNA Genetics http://www.drchronic.com/products.a...ry=DNA+Genetics) + nejaky bonusseeds (nejradsi bych Skywalker, ale nevim jestli si budu moct ty bonusovy vybrat (maj tam napsano bonusseeds dle vlastniho vyberu od Nirvany). Takze hlavne na ten ReCON jsem zvedavej.
23

Old Post 27-07-2006 v 11:59 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

hmm a jsi si jist ze to mel dobre vypestovane? nebo ze to byla fakt bb?jelikoz nektere modely byvaji fialove a nemusi to byt BB.ja jsem mel uz hafo "znackovych" ( ) modelu a blueberry byla urcite lepsi nez ice. myslim ze tady opravdu zalezi na pestiteli. nejbezpecnejsi je stejne objednat si seeds. nikdy nevis 100% jestli ty rizky ktere ti nekdo dal jsou opravdu ty modely ktere ti rekl ze to jsou

peace

Old Post 31-07-2006 v 13:44 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od MAIKIE
hmm a jsi si jist ze to mel dobre vypestovane? nebo ze to byla fakt bb?jelikoz nektere modely byvaji fialove a nemusi to byt BB.ja jsem mel uz hafo "znackovych" ( ) modelu a blueberry byla urcite lepsi nez ice. myslim ze tady opravdu zalezi na pestiteli. nejbezpecnejsi je stejne objednat si seeds. nikdy nevis 100% jestli ty rizky ktere ti nekdo dal jsou opravdu ty modely ktere ti rekl ze to jsou

peace

To je picovina, jsou lidi, u kterych vim, ze by mi to nerekli, kdyby to nebylo z vyselektovany matky z origos semen. Jestli takovy znamy nemas je mi te lito.......
23
edit: rizecky uz korenej, ocekavam, ze do tydne zacnu...

Old Post 01-08-2006 v 08:26 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 12

Jo je to asi tak jak píšeš o něco výš...většina pokud slyší BB či WW ...křičí ty woe a okamžitě vše ostatní zavrhne...,ale proč se omezovat jen na klasiku?Neříkám,že to nejsou skvělý modely,ale už také těžce profláklý a tak proč nezkusit něco jiného?Do NS bych šel...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 01-08-2006 v 09:42 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od b779
Jo je to asi tak jak píšeš o něco výš...většina pokud slyší BB či WW ...křičí ty woe a okamžitě vše ostatní zavrhne...,ale proč se omezovat jen na klasiku?Neříkám,že to nejsou skvělý modely,ale už také těžce profláklý a tak proč nezkusit něco jiného?Do NS bych šel...

Konecne rozumnej nazor.
Uz jsem se rozhodl, ze do hydra pujdou 4 ks NS (tam je lepsi mit stejnej model) a do hliny 3 ks BB a 3 ks Ice.....

23

Old Post 01-08-2006 v 10:05 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Dobrá volba
Určitě tě příjemně překvapí

Old Post 01-08-2006 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od vood
Dobrá volba
Určitě tě příjemně překvapí

Diky, taky uz se tesim, Jahudka mi taky rikal, ze budu spokojenej, tak snad vi o cem mluvi. A o tom posuzovani modelu podle nazvu jsem tu uz psal...
Zatim se mej hezky a rekni manzelovi at Te na CT nezlobi ...SRY za OT .
23

Old Post 01-08-2006 v 11:58 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Asi ho nechám za trest příští rok doma

Old Post 01-08-2006 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17

mno bohuzel takove zname nemam tady u nas vsichni jen ojebavaji a snazi se na zeli zarobit penize.. fuuj nakonec ta ns bude asi dobry vyber

Old Post 02-08-2006 v 20:14 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru hurá Příspěvek č. 18




Tak musim rict, ze me vetve od jednoho misniho clena (timto mu diky ) dost prekvapily, protoze na to, jaky byly vedra a On mi poslal jen urizly vetve urcite si dokazete predstavit v jakym to asi prislo stavu, kdyz to slo postou. Timto si vubec nestezuju na rychlost ta byla zavratna (od doby podani do doruceni do mych rukou jen nekolik hodin), ale presto ty vedra, mno proste nic moc. Nakonec jsem udelal z kazdeho modelu 8 klonu a veril, ze od kazdeho se alespon 4 chytnou. Nakonec se tam dneska podivam a Ice a NS korenej jak blazni a od kazdeho uz hodilo korinky 6 klonu. Jen BB se moc nechce ty jsou zatim jen 2, ale mam informaci, ze ji to trva trosku dyl.
Takze je tam necham jeste do zitrka, pak vyberu 4 nejlepe zakoreneny a nejhezci a sup s nima do NFT a pod 400W metalhalid. Nejspis zkusim tu NS trosku vic zastipavat a trochu ji usmernovat do vejsky a spis z ni zkusim udelat kerik. Tady mam par fotek (omluvte tu kvalitu je to mobilem a asi i mnou ) pekne se deroucich korinku skrz RW..
23

Old Post 04-08-2006 v 19:54 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Hydroponie 3.....2......1.......start Příspěvek č. 19











Tak jsem se konecne rozhoupal a strartuju dalsi hydrogrow
Takze pekne poporadku......
cely to zacalo tim nej opruzem co znam a to je cisteni potrebnejch veci, abych ochranil pozdejsi osazenstvo od zbytecnosti jako jsou plise apod. sra*ky. Nevim jak se postnou fotky (znate to), v jakem poradi, ale budu se snazit, aby to bylo zdokumentovano i vizuelne. Takze po radnem vycisteni NFT jsem se dal do samotne pripravy sazeni. Takze zaklad zmerit a ustrihnout netkanou textilii a usazeni do NFT. Potom nastal prvni mensi problem, a to ze uz jsem v te bile vrchni desce mel 3 otvory po minulem growingu, a tak jsem musel trochu improvizovat s usazenim techto novych rostlinek. Tim se dostavam i k tomu, jak jsem se nakonec rozmyslel s osazenstvem. I diky ankete jsem se nakonec rozhodl zariskovat a dat tam 4x Nirvana Special a 3x BB. Vim, ze to bude narez, ale snad si s tim nejak poradim.
Takze jsem vyriznul jeste dalsi 4 diry a tak nejak rozmistil oba modely tak jak je to popsane na fotkach. Pak prisla rada na malou upravu Ph vody na 5,2 a na namoceni textilie. V NFT se prvnich 24h nepousti cerpadlo, jen se namoci textilie, aby se koreny pekne tahly za vodou, pak se tyden dava jen voda + ja davam tekutej korenak od AH. Az pak prichazi na radu hnojiva. Ale o tom pozdeji.
Takze po vyrezani prislusnej der do desky prislo k samotnemu vyberu klonu. Spis nez podle vrsku jsem vybiral podle korenu, takze se nedivte, ze nektery klony nevypadaj nic moc.
Po usazeni vsech klonu jsem upevnil desku pridal do skrine zvlhcovacku, nasadil 400W metalhalid a hura dalsi hydrokolo jede....................................................
Takze se tesim na pripadne dotazy, namitky atd., mejte se radi a zatim............
23

Old Post 08-08-2006 v 22:11 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Hydroponie fotoz Příspěvek č. 20




jeste celkovej pohled po ty drine..............stoji za to ne..
23

Old Post 08-08-2006 v 22:28 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 21

Tak co nejaky dotazy, namitky? Nikdo nic jo?????????
Odchazim na novinky.cz, nebo super.cz
23

Old Post 09-08-2006 v 14:07 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 22

na takovýhle řezany by mi přišlo škoda svítit - i když na těch posledních fotkách to už vypadalo jakž takž

Snark in the System

Naposledy upravil snark 09-08-2006 v 15:01 PM

Old Post 09-08-2006 v 14:55 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od snark
na takovýhle řezany by mi přišlo škoda svítit - i když na těch posledních fotkách to už vypadalo jakž takž

Co se Ti nelibi??????? Moc jsem to nepochopil, SRY.
23

Old Post 09-08-2006 v 21:34 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 24

Snark tím nejspíš myslel(soráč že odpovídám za tebe)že ty řezany ještě nejsou takříkajíc ve "formě" aby se do nich pralo 4kilo.Nechal bych je ještě chvilku rozjet v té tvojí matkárně nebo řízkárně,chápeš?

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 09-08-2006 v 22:18 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od sundance
Snark tím nejspíš myslel(soráč že odpovídám za tebe)že ty řezany ještě nejsou takříkajíc ve "formě" aby se do nich pralo 4kilo.Nechal bych je ještě chvilku rozjet v té tvojí matkárně nebo řízkárně,chápeš?

Ne sorry nechapu rizky uz jsou pekne zakoreneny, tak na co cekat?????????????????
23
edit: SRY jsem nejak ne sracku, akorat jsem dorazil domu a nejsem uplne fit.....takze za pripadne picoviny se omlouvam a uznavam, ze nevim co pisu..............co vlastne jsem chtel???????.........asi nic dulezityho
23

Naposledy upravil dvojka-trojka 10-08-2006 v 08:49 AM

Old Post 10-08-2006 v 02:16 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 26

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=114328
uff - nejsem moc diplomatickej - na tý fotce je vidět že řezany nemaj rovnoměrnej vzrůst - sou zažloutlý - maj pokroucený listy - a to sem neviděl kořínky - chtěl sem říct že na to za jakejch je to řízků tak nejspíš díky pečlivýmu přístupu kterej je vidět z dalších fotek a slušnýmu know how to vypadá líp než by mohlo

Snark in the System

Old Post 10-08-2006 v 02:46 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od snark
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=114328
uff - nejsem moc diplomatickej - na tý fotce je vidět že řezany nemaj rovnoměrnej vzrůst - sou zažloutlý - maj pokroucený listy - a to sem neviděl kořínky - chtěl sem říct že na to za jakejch je to řízků tak nejspíš díky pečlivýmu přístupu kterej je vidět z dalších fotek a slušnýmu know how to vypadá líp než by mohlo

Jasne sou trochu uzazloutly, ale to je moji lenosti, ted to snadf ux bude OK. Kdyztak se poolepsim.........
Jsem fakt strasne ozralej, ale uz se z toho dostavam, takze ted uz snad bez chyb. Nezlobte se. A nebo se klidne zlobte je mi to fuck
23
edit: jinak snarku korinky prïspevek c.20

Naposledy upravil dvojka-trojka 10-08-2006 v 08:50 AM

Old Post 10-08-2006 v 03:16 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Drevo-Kocur
Zdar 23, ta zvlhčovačka co tam máš, to bude žřejmě ta z okrasné lampy, že?Pokud ano, jak si stím spokojen?Já jsem to po týdnu testování vyhodil a pořídil tu profláklou SPS, protože to bylo o nervy

Dík za opdověď, čioa.
DK

Cus jsem rad, ze se ozves. Hele me celkem vyhovuje rozhanim ten "kour" malym PC vetrakem , a kdyz to takhle priklopis tou PET lahvi, tak vydrzi "kourit dva dny bez doplnovani a udela mi ve skrini tech 80-90% vlhkosti, coz mi na rust v poho staci. Takze ja jsem spokojenej.
Mej se a zas napis
2everybody: omlouvam se za vcerejsi chybicky v textu, jeste ted jsem peknej ....................,takze SRY.
Peace
23

Old Post 10-08-2006 v 07:37 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Drevo-Kocur
OKProsím, kdyžtak udělej nějaké bližší fotečky zvlhčovače, abych viděl, jak to máš provedenéRozeberu asi kámošovu okrasnou zvlhčovačku, protože je na dovolené (), a zrovna by se hodilaNemám kde sehnat trubky k SPS808Takže pls foto
Děkuji.

Poslu, ale az odpoledne jsem v praci...........
23

Old Post 10-08-2006 v 08:47 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 30

tak ja len ku NS-je to urcite vdacna odroda, u mna bezi 10 den 12/12 a myslim ze je velmi pekna, ma neskutocne dlhe bliznicky-mnamky.sorry no foto

a prajem bezproblemovy grow peace for all G rudra

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 11-08-2006 v 17:07 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0683750 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív