Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor Cinderella 99
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

1st indoor Cinderella 99 Příspěvek č. 1

Tak tohle je muj prvni pokus, a po dlouhem studovani na groweru jsem se taky do toho pustil.Zvlast chci podekovat vsem co mi pomohly v mem pesteni. Oni vedi

Svetlo:250W son-t plus
Ventilace:2*odtah Sunnon 80m3/hod a 2* 35m3/hod uvnitr
Puda:Perlit,drceny keramzit,sub. kaktusy a Agro hlina s humusem

Fotky jsou z 45dne z toho 38 na 12/12
Asi jsem spatne zastip a moc brzo prepnul i kdyz je to sativa,tak proto jsou tak male,ale i tak mam z nich velkou radost.

Naposledy upravil mrakoplas 14-08-2006 v 22:55 PM

Old Post 25-05-2005 v 09:39 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 2







tak to jsou oni

Old Post 30-05-2005 v 11:12 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 3

no asi tak wynos nebude korespondowat s watazi ale to chce caspriste bvych tam ja osbne dal wice kytek nebo druha moznostnechyt kytky wic rozrust ale ja su pro prwni
btw: sakra chcu taky cindy dyz to widim

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 30-05-2005 v 15:20 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 4

citace:
btw: sakra chcu taky cindy dyz to widim

Mám ten samej názor...
Moc hezky pocukrovaný paldy, jen škoda, že jsi je nenechal eště trochu povirůst, jinak krásný.
Keep growing

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 30-05-2005 v 16:19 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

mrakoplas: Tak jsem smazal ty nepotrebny prispevky...jinak to mas pekny, az na ten nevyuzitej prostor vubec, to stinitko nebo co to je a mozna by to cely chtelo nejak zkulturnit...ale kyti mas pekny, hezky cukriky, moc hezky... Cindy jedu letos venku, tak jsem moc zvedavej...nekdo nadhazoval neco na zpusob Holy Grail genetika ta Cindy?? Nevim...necham(e) se prekvapit... Mej se, hodne stesti a at ti to dopadne! K+

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 31-05-2005 v 08:18 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 6

Dekuju za ohlasy taky jsem trochu zklaman z vynosu, ale je to moje prvni tak jsem rad ze jsem dokazal ze neco vubec vyrostlo.Behem nekolika dnu budu sklizet tak pridam finalni fotky.

A to stinitko to mel bejt puvodne neco jako cooltube, ale jen s odtahem ,jenze teplota byla stejne vyssi tak jsem to vyresil takhle.Ono uvnitr ty krabice je takovy to stinidlo z poulicni lampy a pod vybojkou jeste jak je videt plexisklo nebo neco takovyho. Ale chci si vyrobit klasickej cooltube.

Old Post 01-06-2005 v 12:58 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 7

C99 venku to by mohlo bejt zajimavy ale nevim co je Holy Grail genetika

Old Post 01-06-2005 v 15:02 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

mrakoplas: U tohohle stinitka je jediny problem...na tom plexisklu jsou svetelny ztraty daleko vyssi, nez by byly treba u cooltube..ale to je ted uz jedno, ne?
Holy Grail genetika...chichi...svaty gral mezi modely...nevim..ze je proste nedocenitelna ta Cindy..vsak ono se uvidi..

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 02-06-2005 v 09:07 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 9

Uvidíte!!! Nádherná ovocná chuť a dost speedowý high, který trvá a trvá a trvá!

Fotr woe!

Old Post 02-06-2005 v 10:20 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 10

Tak jsem sklidil nemam vahu ale vynos je podle oka tak 30g.
Material byl i odskousen a to jsem teda koukal
Vyborna chut a ucinky jak popisuje UdL parada.
Fotky taky budou uz se na tom pracuje.

Old Post 10-06-2005 v 14:12 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 11











Tak je to tady fotky stare70dnu z toho7 na 12/12
Foceno den pred sklizni .

Tak chci dotazy a pripominky

Old Post 16-06-2005 v 15:53 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proyx
Stálý Člen

Karma uživatele Proyx - 18% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

nooooooo, to se ti docela povedlo..mozna na 250W malo kytek(muj nazor) a prosimte nemohl bys sem hodit fotečku schema zapojení té výbojky?? ja mam tu samou a nechce me to zaboha svitit! Dik moc

Old Post 09-10-2005 v 15:24 PM
Proyx je offline   Profil uživatele Proyx   Find more posts by Proyx   Foto galerie člena Proyx   Click here to Send Proyx a Private Message   Add Proyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-08-2006 - 1st Indoor [Smell's 400W] - 33 odpovědí
05-12-2005 - 1st indoor indahaus - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4477780 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív