Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4*GWS -sklizeno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Obecné 4*GWS -sklizeno Příspěvek č. 1




Zdravim všechny konopím posedlé , zde je můj druhý indoor osazenstvo je tedy 4× great white shark, který byl pod 250W sodíkema ve hlíně
ze zahrad.a pokoj.substrátu
kokosu
kaktusu
perlitu
a žížal.
Touto kombinací jsem je přehnojil a po celou dobu jsem mněl problémy s dodávání živin, takže moc nedoporučuju ,ale možná to bylo jen ve špatném poměru kterej si už nepamatuju, protože jsem to dělal od oka .
Hnojeno bylo asi až po cca30 dnech- phytamyn, AH

1 Začal jsem dokumentovat v 19.den 18/6- komplet skříň
Na růstu byly 26 dnů,což jsem je podcenil protože pak v mé skříni byly jak sardinky.

Naposledy upravil mrakoplas 01-02-2006 v 12:12 PM

Old Post 01-02-2006 v 11:06 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 2






Další fota jsou z 23.dne 12/12
Postupně mi strašně začaly vadnou spodní listy, myslim že to byly důsledky hnojení a málo světla
Touhle dobou jsem byl napaden i sviluškami, které se mi podařilo odstranit postřikem od většiny z vás odcuzovanýho obchodu grow shop, Schädlingsfrei za 150,-

Old Post 01-02-2006 v 20:35 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 3











Na květu byly 61.dnů
Listy osychaly pořád pak už i ve vrchní části rostlin.
Posledních 10dnů mi začaly žloutnout a osychat na většině palicích listy,a to jsem 17 dnů před sklizní nehnojil, pravděpodobně kvůli málu místa tak nedostatek světla a od začáku špatném dodávání živin. Tak mě neukamenujte kvůli celkovému vzhledu a takové neurovnanosti celé skříně.Příště se budu víc snažit

Nejdřív byly listy fialový,ale tak zůstalo jenom pár palic viz.obr.
U některejch palic žloutly vrcholky a jakoby usychaly,u jedný palice (na obr.zakroužkováno) jsem vrcholek uštip a pěkně mě to zbouralo.

Některé postižené palice byli uvnitř jakoby trošku plesnivé nebo spíš taková bílá pavučina.
Samozřejmě jsem to nenechal na zmar (to by me ani ve snu nenapadlo abych to vyhodil) a nějaký výrazný rozdíl jsem nepoznal a pořád žiju

Suma sumárum
Chuť kuřiva nic moc, účinky stoned hned a dlouho
Teďka už je většina spotřebovaná výnos nevím ,ale vydrželo mi to přes 3měsíce

Old Post 01-02-2006 v 20:54 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 4

Ja bych naopak rekl, ze to vypada celkem dost spatne...
tagze preju dobrou chut pri pohulovani karcinogenni pliesne sede mistre
Ty si ale pako....
Promin mi ten vyraz, ale nemohu jinak

Old Post 02-02-2006 v 10:48 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 5




vim ze nic moc ale porad lepsi nez nekde kupovat od nekoho a aspon davam ukazku kdyz se to nepovede

Old Post 02-02-2006 v 12:24 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 6

podle mě byly vždycky plesnivky o stupínek vejš....
Plíseň přidáší další vývoj Cannabinolů....

Old Post 02-02-2006 v 17:22 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Pliesen Příspěvek č. 7


Aby jsi to spatne nepochopil...trosku sem si zaprudil, ale jen kvuli tomu, ze jsi nepoznal tu pliesen a hned to nesejmul....a jeste to chces kourit...ja sice uz pliesnofky taky hulil, ale zarekl jsem se, ze uz nikdy vice....

Jinak prave, ze palky mas moc pekne a to je take ten problem, kdyz mas takove bakule, uvnitr je mikroklima a zacne tam jet plisen, poznas to podle zlute-sedive plesnivejch listecku ktery couhaj z palice. Z venku muze vypadat i supr zdrave, ale kdyz ji rozloupnes je to plesnive....

Ja sem s tim mel take hromadu problemu, ale chce to pri prvnim naznaku utrhnout a vsechnu plisen dukladne odstranit i kdyz je to za cenu hornich sisek....pak muzes but strikat...to by na konci kvetu byl ale kentus a proto nejnej je dostat vlhkost ke 30 procentum ( to plisen uz nedava a de do vecnych lovist - jenze vuvnitr palic je vlhkost vetsi) a poradnej ofuk a odtah...
Pak se vetsinou uz alespon temer nesiri a da se to v cajku doject...

A to pako ber jenom jako vseobecny vyraz pro vsechny vcetne me , kteri nekdy cadili plisen

Prikladam foto palky GWS (je to magnet na plisen diky tvrdejm velkejm siskam) zevnitr napadene, zvenku nenapadne

to Paryba:
Mno ja bych s tvim nazoren rozhodne nesouhlasil, mimochodem kdyz uz mluvime o vyvoji, zrovna paryba je vyvojove hodne out ...dneska prezivaj snad uz jen zraloci, mihule etc...dyt mas misto kosti chrupavku parybo a mozek mensi nez ryba, tak neres nesmysly...

Naposledy upravil Hellboy 03-02-2006 v 08:55 AM

Old Post 03-02-2006 v 08:46 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 8

Dekuju vsem za rady ,touhle varkou jsem se hodne naucil a priste si dam uz pekelne pozor
Ono to mozna na tech fotkach vypada ze nejaky palice jsou fakt spatny, ale jako hellboy to zas nebylo,ale plisen tam trosku byla.

puljec: jo tam to maly je vlhkomer a tu jsem mel od nejakejch 60%,vic jsem nedostal na zacatku a postupne snizoval a ke konci kolem 30-35%
A diky za ventilatory protoze ty jsem vubec nemohl sehnat v obchodech a aspon skrin skulturnim
A nevite prosim jeste kde by se dal levne sehnat ventilator myslim euro do cooltube125mm.
Neberte to jako ze vas zamestnavam , ale nemam net doma a vsechno delam kde se da

Old Post 03-02-2006 v 12:33 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 9

S tema ventilatorama mas bohuzel pravdu, je to sezonni zbozi a ted je za dobre ceny v ruznych baushitech vubec nemaj
Jinak na te fotce to je ta nejhorsi palka vetsinou ta pliesen vypada v pokrocilem stadiu jakoby uschle palice...presne jako u tebe mrakoplasi, nakonec by ta palka u me na fotu vypadala i z venku hnede...
Mno rozhodne si mel pekne kytky, tagze s enthusiasmem vzhuru do noveho growu a bacha na tu svini pliesnifou....problemy s pliesni mivaj i ty nejzkusenejsi, je treba s ni ale hnedle poradne zatocit !!!
Tagze drzim palce na dalsi varku khamo...

Old Post 06-02-2006 v 08:16 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Preps
Stálý Člen

Karma uživatele Preps - 92% PěstitelskáKarma uživatele Preps - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 10

nazdar

Pocuj vies co si myslim , ze to zlknutie tych listov nebolo nedostatkom zivin ale prehnojenim,, stalo se mi totez... a presne tak to vyzeralo

som tu preto aby som mal svoj makacik ) za rady tipi a triky vopred dakujem

Old Post 20-11-2010 v 09:24 AM
Preps je offline   Profil uživatele Preps   Find more posts by Preps   Foto galerie člena Preps   Click here to Send Preps a Private Message   Add Preps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 11

ojojoj... vsechny horni palky totalne sezrane plisni ... tohle ti fakt nepreju. Byt tebou tak si poridim poradny ofuk a provedu celkovou desinfekci growroomu a prilehajiciho okoli aby se ti toto nestalo i v dalsim pestu. A vykaslal bych se na ten rucnik co ti visi nad vybojkou - to taky muze zvysit vyskyt plisni - radeji zainvestuj a kup si zvhlcovacku nebo alespon nadobu s perlitem nebo keramzitem s vodou kde budes probublavat vzduchovou pumpou - urcite lepsi nez ten rucnik ;-)

ale jinak docela pekne, az na to huleni plisne ....

tak at se dari

edit: lol vsak to je z roku 2006 ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 20-11-2010 v 13:57 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2009 - sklizen - 15 odpovědí
08-11-2008 - 400W bubbbler - sklizeno - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3278530 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív