Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hanfsamen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 33

No ja si chtel taky objednat.Nastesti jsem jim prachy jeste neposlal.Asi to objednam primo u original seedbanky.
Jak je to s tim hanfsamenem dneska?Jako stranky jedou v pohode..

A ty otevreny obaly to je pekna drzost.To bych se nejdriv informoval radsi co a jak.Proste jim napsat ze chci aby poslaly jenom semena v originalne zabalenym obalu jinak at si to nechaj.

To uz je snad lepsi kupovat primo od nirvany i kdyz na ni kazdej nadava.Ale aby chodily otevreny seeds to je pekna kurvarna

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-09-2005 v 13:18 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Mě přišli teď semena v origo obalu Flying Dutchmen - Pot of Gold. Před měsícem přišli kámošovi 2 balení od Nirvany - origo, vše z hanfasmen. Podle mě je ta seedbanka v pohodě.

Old Post 24-12-2005 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maroko
Stálý Člen

Karma uživatele Maroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 29  

Hanfsamen.at Příspěvek č. 35

Ahojte!
Pred tyzdnom som si objednal semienka Belladonna z rakuskej stranky hanfsamen.at . Je to asi este skoro na to, aby mi prisli. Teraz som nasiel dost negativnych prispevkov, ktore sa tykaju tejto firmy: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=10056
Peniaze som poslal Slovenskou Postou, doporucene. Zaujimalo by ma, ake mate skusenosti s Hanfsamen, do kolkych dni vam prisli semienka, ci vas o platbe informovali e-mailom a podobne. Diky.

Old Post 11-01-2006 v 16:48 PM
Maroko je offline   Profil uživatele Maroko   Find more posts by Maroko   Foto galerie člena Maroko   Click here to Send Maroko a Private Message   Add Maroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 36

No abych prihodil neco ze svejch skusenosti tak sem objednaval z Nirvany a dosly mi seeds za mesic ..
jinak pred tejdnem sem objednaval http://www.cannabis-seeds.co.uk/
takze cekam co bude . do nirvany sem posilal cash v obalce do Uk sem platil pres kartu .

Old Post 12-01-2006 v 00:53 AM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 37

No kdybych kupoval semena z rakous, tak bych jel autobusem Student Agency přímo do vídně (z Prahy za 300 a z Brna za 150). Přes den bych se kouknul po vídni, nakoupil semena a večer bych jel zase domu. Doprava je sice dražší, ale semena máš hned a nemáš žádný stresy z toho že te vokradou.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 12-01-2006 v 17:08 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trifid
Stálý Člen

Karma uživatele trifid - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 38

uplne v pohode objednaval jsem pred vanocema a prisli za 14 dni v maly krabicce v original baleni zabaleny jeste v novinach,penize pres ceskou postu jako ceninu, a to sem byl fakt po...nej ze prijdu vo prachy a e-mailem komunikujou taky ochotne a jeste jsem dostal bonus 5 seminek nejakej safari mix,
takze jestli meli nekdy nejaky problemy tak ted uz je rozhodne nemaj

Old Post 14-01-2006 v 14:31 PM
trifid je offline   Profil uživatele trifid   Find more posts by trifid   Foto galerie člena trifid   Click here to Send trifid a Private Message   Add trifid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 39

No nevim proč ale mě se zdá posílat prachy do seedbanek vo hubu. Podle mě je ti lepší řešit bankovním převodem( je to vo mrtě rychlejší ). Jo a nedávno sem se pokoušel do Hanfsamenu posílat převodem prachy a chci upozornit všechny ty co by to chtěli někdy takhle řešit, že to nejde. Jejich IBAN je špatnej a podle český spořitelny ani neexistuje. Tak to ani nezkoušejte, já kvůli tomuhle lítal ze spořielny, do spořitelny,ze spořielny, do spořitelny..... nejmín 4krát.

Old Post 18-01-2006 v 13:40 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 40

No posílání peněz přes účet je zase nebezpečný z jinýho důvodu... a to je, že v mojí bance chtěj vidět fakturu, nebo objednávku, když posílám prachy do zahraničí (v rámci EU) kterou si vokopírujou a přiložej to k platbě na spracování... Sice posílám větší částky, ale myslim že by to chtěli i při 30 eurech. Sice sem asi paranoidní, ale za semena bych přes účet neplatil určitě a ani se mi nechce je posílat poštou, to si radši připlatim a dojedu si pro ně osobně... Co když maj policajti databázi adres seedbanek a zapisujou si potenciálně podezřelý lidi, kterejm choděj zásilky z těhle adres...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 18-01-2006 v 14:41 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 41

No to je jasný, že to nedává ta seedbanka, ale všechny zásilky ze zahraničí se kontrolujou a často choděj pod rentgen, takže si můžou vést evidenci celníci... A jak řikám, tak moje banka chce při převodu peněz do zahraničí vidět fakturu nebo objednávku, kterou si okopíruje a uloží...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 19-01-2006 v 09:19 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chia
Nový Člen

Karma uživatele chia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 42

Hm, tak to ste mi nasadili brouka do hlavy. Objednal jsem si před vánocema nějaký modely - hlavně drahou KALI MIST na mojí Rozsekanou Sklerózu a zapoměl sem jim poslat 5 EU na poštovný - a stejně to přišlo a klíčí. Teď abych se bál že budu mít nějakej šitík...

Old Post 23-01-2006 v 13:15 PM
chia je offline   Profil uživatele chia   Find more posts by chia   Foto galerie člena chia   Click here to Send chia a Private Message   Add chia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 43

Musim hanfsamen pochválit! Minulou neděli jsem provedl objednávku, v pondělí odeslal cash a dneska dorazil balíček...fšechno pečlivě zabalené, semínka v orig. obalech+bonus 5 semen Satori De luxe od Mandaly! A dokonci mi i poslali drobný nazpátek...50 €centů...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 24-01-2006 v 17:55 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Retart
Nový Člen

Karma uživatele Retart - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 44

Cafte ja som teraz vo stvrtok objednal z Hanfsamenu. Moj problem zpociva v tom ze na mail ktrory mi poslali je ina adresa nez na ich stranke. Adresa z mailu:CIA E. Lehnert, Haberlgasse 46, A-1160
Adresa zo stranky:CIA - Cannabis In Austria,Piaristengasse 38,A-1080 Vídeň.
Ja som radsej obalku s prachmi poslal na adresu z mailu. Ale ako mesto som, udal Vieden, pretoze mail ktory mi prisiel bol dost divne napisany proste bez interpunkcie v ceskom jazyku. V maile bolo toto napisane ako mesto: VdeH.
Objednal som Mexican sativa + Ruderalis indica. Ked som to zle poslal tak ma asi drbne.

Art..........Retart

Old Post 28-01-2006 v 08:14 AM
Retart je offline   Profil uživatele Retart   Find more posts by Retart   Foto galerie člena Retart   Click here to Send Retart a Private Message   Add Retart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 45

Retart: adresu si dal dobrú.

Hanfsamen je v pohode, teda aspoň ja som nemal problém jak minulý rok tak teraz. Prišlo to do pár dní v origin. obaloch..
Tento rok Hashberry + bonus safari mix

Old Post 28-01-2006 v 08:57 AM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotrrr
Nový Člen

Karma uživatele Kmotrrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 46

Ted jsem rozbalil balíček od hanfsamen a jsou tam,vše co jsem objednal v originál balení,1. AK-48 NIRVANA,1. Speed Queen MANDALASEEDS plus bonus 5zrn CHRONIxPARADISE ChronicxSensi Star,peníze jsem jim poslal na účet přes poštu složenkou EUROGIRO,nejdřív jsem to poslal tak,aby s tím neměli žádné náklady,přišlo mi to zpět,že jejich banka nemá s českou poštou smlouvu,že to mohu poslat pouze tak,že já platím nálady v CZ a oni v A,přičemž jsem se rovmou zeptal chytrý brejlatý pani za přepážkou kolik je asi poplatek v Německu(MAJÍ NĚMECKÝ ÚČET) za připsání peněz na účet,řekla do 5. eur,poslal jsem tedy o 5 eur víc a všechno v pohodě,jinak cena za tuto složenku je 100 kaček a měl jsem klid,že nikdo nečmajzne obálku s prašulkami,tak doufám,že to někomu pomůže,čus .......

Old Post 30-01-2006 v 14:14 PM
Kmotrrr je offline   Profil uživatele Kmotrrr   Find more posts by Kmotrrr   Foto galerie člena Kmotrrr   Click here to Send Kmotrrr a Private Message   Add Kmotrrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 47

Ja si chcem od nich tiež niečo objednať ale trochu sa bojím, lebo je to 100eur a nechcel by som prísť oprachy. Potom dám vedieť ako to dopadlo.

Old Post 30-01-2006 v 14:33 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 48

Já mám s www.hanfsamen.at také dobré zkušenosti. Objednával jsem Shivu a Fourway od Nirvany a posílal jsem peníze poštou (bankovní převod vychází nehorázně draho). Celkově to trvalo přesně jeden kalendářní týden od objednání po doručení. Balíček velice nenápadný, semena v originálních baleních + 5 semínek nějakého Chronix Paradise jako bonus.
Celkově jsem s úrovní nakupování v této seedbance velmi spokojen.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 01-02-2006 v 08:59 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3559380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív