Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hanfsamen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 17

Takze s konecnou platnosti, po vyhodnoceni dvou urod tzv. Mazaru, ktery jsem koupil Od Hanfsamen.at prohlasuji sam za sebe:

HANFSAMEN ME OJEBALI, NEPOSLALI MI ORIGINAL MAZAR, ALE PRUMERNOU, SPISE PODPRUMERNOU VEC, KTERA SE MAZARU TROCHU PODOBA VZHLEDEM.

Varuji osobne pred touhle bankou...

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 01-12-2004 v 17:08 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 18

Cus Locky...ten shivas joy z hanfsamen, ktery jsem mel od tebe dle meho nazoru shivas joy nebyl...nyybrz nejlepe F2.
Neee, ze by to byl vylozene shit i kdyz teda nic moc ( a stycky sistah byla o tridu lepsi)....ale byl proste jinej nez shivas joy z rizku z centraly ve swajcu a teda holt i horsi ...a to je dost divny

Old Post 01-12-2004 v 20:43 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 19

Ty vole, Hugilaci rikam Ti to taky uz ponekolikaty...kdyz objednavam od peti ruznejch seedbank, tak provarim jeden model v postovnym, ktery platim petkrat. Jak uz jsem psal - jsou i slusny velkoobchody. Hanfsamen bohuzel ne. Takze asi tak...

HELLBOY: Ty jo, tak to se k Tobe dostalo spatny info, pac ja vsude inzeroval, ze to byl Shiva od Nirvany. S tim jsem ale spokojenej skoro vic, nez s tim Mazarem. Kazdpadne(jak uz jsem psal jinde) se strasne omlouvam za muj podil viny, ze jsem tu ojebavku neprokouknul driv. Byl jsem teprve po prvni sklizni v uplne novejch podminkach, kde jsem musel resit klasicky detsky nemoci, tak jsem to pricital vic tomu. Dneska uz je jasny, ze slo o ojeb. Dohodneme satisfakci, protoze je mi to fakt blby...

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 02-12-2004 v 09:01 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

cus locki Příspěvek č. 20

Hele, ja tak premejslim, nemel sem to nahodou od lockijonena, vy asi nejste ta sama osoba ???
V tom pripade je to ma chybka, s tou shivas nevim, proste ta z rizku ze swajcu byla famozni a tadle jen takovej standard...
Jinak i kdyby se jednalo o nas, kdo sme meli sraz na sparte, tak sem schnitzl dostal for free na zkousku...tagze peace a tot fse....ale asi sem si vas spletl diky podobnemu nicku...
Jinak vipadas na ferove clovicka, jen tak dal to se pociiitaaa
K+

Old Post 02-12-2004 v 09:19 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Hanfsamen skoncili??? Příspěvek č. 21

No...stala sa mi taka vec.Objednal som si 3 odrody od Hanfsamen,poslal prachy cez banku a nic.Keby som nemal nejake semienka odlozene,nemam co sadit. Ked som poslal E- mail - akoze kde su moje semena,alebo prachy ,neprisiel.Skratka nebol doruceny.Na ich stranku sa neviem dostat...zrusili ju?...da sa vam na nu dostat? Mate podobne skusenosti s nimi?...V com moze byt problem?...Prisiel som o celkom dost prachov a odrody,na ktore som sa tesil....Ak niekto tusite,kde by mohol byt problem,pliz poradte.

Naposledy upravil Krishna 08-05-2005 v 16:03 PM

Old Post 08-05-2005 v 14:23 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 22

No tak co ludia???????.....Da sa vam aspon pripojit na www.hanfsamen.at ??????????????

Old Post 08-05-2005 v 15:01 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

taky nejde,kdyz dam www.hanfsamen.com najde to nejakou seedsbank z vidne,ale jina adresa(ulice)

Old Post 08-05-2005 v 15:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 24

2 xerthon: hej..tiez som skusal koncovku com,ale to nie je ta firma o ktoru mi ide.Dal som to sem,lebo tu na groweri mali aj reklamu,tak by hadam niekto mohol vediet co sa deje/nedeje.Dik za odpovede

Old Post 08-05-2005 v 15:29 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 25

prečítaj si toto: http://grower.cz/forum/showthread.p...light=Hanfsamen

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 08-05-2005 v 18:44 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 26

kurwy rakuske-.-)) ja som si objendal a doslo mi to v pohode!!! este mi aj darcek posielali, a takych ako ja je vaic.....zeby namotali na reklamu par ludi a potom krachli?? skor maju nejake problemy....podla mna...kamos ide do rakuska tak uvidime co zisti...

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 09-05-2005 v 14:11 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 27

no....pozrel som...skoda,ze som to nevidel predtym.Vypada to teda,ze nie su moc seriozny...piste dalej ak mate nejake skusenosti...diky

Old Post 09-05-2005 v 14:22 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 28

Hanfsamen ma aj kamanne sidlo vo Viedni,
bol som aj tam,ale nic som od nich nekupoval.

Najlepsie sa mi osvecilo nakupovat v Bushdoctore,kde uz mam aj nejake kontakty,
takze to je idealne a obcas tam zajdem velmi rad.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 09-05-2005 v 18:55 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

frank krank:vypada to,ze bys mohl sprechtit,prelozis to?:

zugsperrt!
steht "amtlich versiegelt"

ist aber nur ein gerücht, aber sie hatten wohl noch was laufen



ja z toho chapu jen ze je nejak uredne zavreli,ale muze to byt jen fama........a dal?

Old Post 09-05-2005 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 30

OK ....uz viem co sa deje!!! Udajne maju problemy s legislativou a nemozu momentalne obchodovat cit:
dear cannabisseeds.cc clients

due of legal problems (preliminary inquisitions) cannabisseeds.cc at present can not sell any seeds.
we apologize, that no(!) inquiries for seeds can be handled.

clients, who have made orders between the 18th and 23rd of april and already paid(!) for these orders,
may contact cs.cc using the mail address payback@hanfsamen.at

Old Post 10-05-2005 v 15:58 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Příspěvek č. 31

hele nechci bejt pesimista ale pro mne to vypada,jako by to nekdo otevrel a vymenil.spravne by to na celnici mel ocuchat cokl a kdyz neco najde tak se teprve zasilka otvira.

Old Post 14-05-2005 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

to je v prdeli ja som si chcel objednavat od nich nake semena ale teraz vazne neviem ... zmenilo sa nieco? predavaju a ak ano stale su to ojebavaci? ak mate nake nove info .... dikes

Old Post 09-09-2005 v 06:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7722690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív