Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hanfsamen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 81

chcem vedieť či niekto z vás kupoval od hanfsamen semená a platil im to bankovým prevodom na ich účet, chcem objednávať za cca 200 euro tak to nechcem posielať poštou

Old Post 18-01-2007 v 21:45 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 82

tak posli postupne a budes mat wiacej bonusow a ti pestresie palice

Old Post 13-02-2007 v 16:22 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 83

Na hanf sem si obědnával a v pohodě,do konce tejdne to bylo doma dokonce i bonus.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 25-02-2007 v 08:11 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 84

Pred tydnem sem si objednal u nich 3modely a zatim mi neprisel mail ze objednavku obdrzely,nechce se mi posilat prachy jen tak na blind

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 01-03-2007 v 16:29 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85



Platba pres Pay Pay, seminka jsme mel za tyden doma... V originalnim baleni, nerozdelane (vyjima bonusu pochopitelne)...

Old Post 26-03-2007 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 86

čus lidi ,právě jsem se vrátil z vídně,sem uplně hotovej,jel sem sám svim autem.Vyrážel jsem v jednu v noci a vpůl páté ráno jsem byl na rakouský hranici kde jsem zales do spacáku a spal až do sedmi ráno na zadních sedačkách,docela nepohodlné :-( něco okolo desáte jsem byl na udané adrese kterou mi poslaly s hanfsamenu..když sem dorazil na míso myslel sem že mě vomejou,žádnej krám žádnej obchod!na adrese co mi poslaly z hanfsamenu (Stammersdorfer strasse 291) stojí uplně obyčejný rodiný dům!Tak jsem zazvonil na zvonek jako na nějakýho souseda od vedle,vylez chlápek a já mu řikám "hansfarmer my order" a dal jsem mu vytisklý modely který sem si vybral a on "ja ja skun skunk please wait" zaběh do garáže a zachvíly přišel smejma semenama v original baleni všechno "twenty nájn please" tak sem mu dal 29E a pěkně sem si oddych.Pak sem si to celé uvědomil,před odjezdem jsem psal na hanfsamen mail že mam zájem o tadyty skunky a bylo mi napsáno že "neví jestly jsou na krámě a tak mi dal adresu na sklad" takže sklad je asi jeho domov :-))) Jinak všem co takhle někam jedou,vůbec nedoporučuju jezdit sám,nemá vás kdo vystřídat v řízení a celí je to všechno prostě na vás,a navíc celou cestu držíte hubu a znikym nemůžete pokecat.....tak a teď jdu konečně sázet ;-)
PS: koupil jsem Widow Skunk a K.C.36 a jako bonus my dal "magic afghan"

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 12-04-2007 v 21:59 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANH - *DMA*
Nový Člen

Karma uživatele ANH - *DMA* - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 87

Zdravim, prosím vás nevíte jak daleko jsou ty SHOPY od nádraží (hl. nádraží, jižní...) ??? chtěl bych se tam vypravit ale rozmýšlím se jestli vlakem nebo autem...

Old Post 08-06-2007 v 11:44 AM
ANH - *DMA* je offline   Profil uživatele ANH - *DMA*   Find more posts by ANH - *DMA*   Foto galerie člena ANH - *DMA*   Click here to Send ANH - *DMA* a Private Message   Add ANH - *DMA* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 88

Rád bych se zeptal, jestli adresy z první stránky jsou stále aktuální, nebo jestli došlo k nějakým změnám.. rád bych si udělal výlet a jel na jisto.

Tak jestli můžu poprosit někoho, kdo se tímhle problémem zabýval, o radu či o aktualizaci uvedených údajů, může se pak u mě pak zastavit na takovou malou session.. hehe..

Nicméně.. popis, jak se dostat k seedbankám od vlakového nádraží by byl parádní, ale do toho nikoho nutit nebudu, to už je drobnost ..

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 28-07-2007 v 16:29 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

hanfsamen Příspěvek č. 89

..hanfsamen uplne v poho
..semena byla v origo baleni a doma 7dni po objednani..

Old Post 17-12-2007 v 20:47 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 90

Ahojte.

Asi pred dvoma alebo troma tyzdnamy som objednal so streanky hanfsamen semena no prachy mi prisli naspet ze adresa neexistuje tak som tam napisal a za dva dni mi napisali ze preklad: My vlastnime nove prevziatnie tejto stranky www.indras-planet.at + podakovanie a adresa myslite ze ako tam mam teras poslat tie koruny???

mohli sa podla mna troska podrobnejsie vyjadrit bo hanf samen funguje dalej tak preco my dali novy link ked som objednal s hanfsamen stranky


EDIT tak beriem set prave som si pozrel postu a poslali my adresu tak teras som to riadne pomagoril mam na krku dve objednavky s dvoch stranok

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Naposledy upravil pajloo 26-01-2008 v 14:47 PM

Old Post 24-01-2008 v 14:49 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 91

objednaval jsem od hanfsamen a narazil na již zmiňovaný problé, skrátka prachy jsem poslal přes GE a do rakouska se nedostali, po lítání do GE (asi 5x) a dopisu v NJ pro hanfsamen je závěr takový že původní majitel prodal firmu a v na stalých změnách došlo k neodbavení mé odjednávky, keš prý maj a má to přijít zítra, tak jsem zvědav. Jinak jsem objednal Mazar a Durban pasion obě femky ale od správ tady z groweru mam strtach z hermoušů. Držte palce, jestli to ůbec dojde. Pokud máte stejný pech skuste napsat Hanfsamen ale pouze v NJ, Čj nebere

Old Post 10-03-2008 v 14:57 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 92

na stránky Hanfsamen jsem se dostal přes vyhledávač

Old Post 10-03-2008 v 14:59 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

Dotaz Příspěvek č. 93

Tak čo je táto stránka spolahlivá? Lebo si chcem odtial objednat nejaké seeds. http://www.indras-planet.at/ ?

Old Post 30-03-2008 v 12:32 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9592490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív