Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hanfsamen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 65

Já jsem od nich objednával 31.ledna, 1. jsem posílal prachy a pak jsem se dočet tohle, takže jsem byl nesvůj, ale ve středu semena dorazila i s bonusem. Tak snad to bude v klidu

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 11-02-2006 v 19:19 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 66

Já je objednával tentýž den a nemám ani semena,ani prachy.Jen velký hovno!Kde je ta spravedlnost...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 11-02-2006 v 19:25 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 67

Tak to je pěkná kujebákovina, soucítím . Já je pro jistotu uháněl mailem. Zkoušel jsi to?

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 11-02-2006 v 22:03 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 68

Jo...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 12-02-2006 v 12:11 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 69

Tak dnes mi přišla kopie mé objednávky,což doufám znamená, že semena jsou odeslána.Doufám v to...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 13-02-2006 v 20:24 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotrrr
Nový Člen

Karma uživatele Kmotrrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 70

for:Apofiss,jo jo to ti určitě příde,taky jsem to tak měl,i když jsem nejdřív nepochopil proč mi tu kopii znova posílaj,pak jsem to mněl do 2. dnů doma,přeju hodně štěstí...

Old Post 14-02-2006 v 07:50 AM
Kmotrrr je offline   Profil uživatele Kmotrrr   Find more posts by Kmotrrr   Foto galerie člena Kmotrrr   Click here to Send Kmotrrr a Private Message   Add Kmotrrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Kmotrrr
for:Apofiss,jo jo to ti určitě příde,taky jsem to tak měl,i když jsem nejdřív nepochopil proč mi tu kopii znova posílaj,pak jsem to mněl do 2. dnů doma,přeju hodně štěstí...


Přesně tak, stejné to bylo i u mě. Na můj dotaz, co je s objednávkou, přišla její kopie, čuměl jsem na to jak puk. Za dva dny jsem je otravoval znovu a to mi již odepsali, že objednávka byla zaslána. Takže držím palce, ať to dorazí.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 14-02-2006 v 08:22 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 72

Tak semínka dorazila v malé kartonové krabičce, v originál obalech, zabalená ve výtisku "Hanf Journal"

Jako bonus pět semínek Chronix Paradise, což má být kříženec Chronica a Sensi Star...

Konec dobrý,všechno dobré...ještě jednou díky všem co mi helfli

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 17-02-2006 v 19:33 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Tak semínka dorazila


Tak to je v pohodě, držel jsem palce. Mě dali jako bonus 5 semínek Skunk Red Hair od Nirvana Seeds.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 18-02-2006 v 17:33 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Obecné jedu tam Příspěvek č. 74

Zdar tak to taqdy čtu a vůbec nemam radost. zkraje dubna tam jedeme tak vše zjistim ale v únru 04 sme kupovali od CIA asi za 500E vše měli vše original a se všim naprosta spokojenost dostalisme parádní slevu i bonusový semena od mandalaseeds
vraceli sme se tam v létě 04 a centrala CIA zapečetěná od poldů ale pobočka jela normal a týpek řikal že tam na ně vlítli kvuli legislativě
semínka měl jen něco ele poslal nas do bushdoktor a bushplanet kde měli šve včetně houbovej cihel
si boužel ty dva growry pletu ale tam jak je ta prosklena chodba měli paradní matky a i klony ale byli dost drahý
stim hanfsamen nema skušenost ale skočíme se tam podivat a poptat adam vědět ale až teda v dubnu

Old Post 18-02-2006 v 19:14 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotrrr
Nový Člen

Karma uživatele Kmotrrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 75

koukám na jejich stránky (hanfsamen) a zase fungujou

Old Post 04-04-2006 v 07:51 AM
Kmotrrr je offline   Profil uživatele Kmotrrr   Find more posts by Kmotrrr   Foto galerie člena Kmotrrr   Click here to Send Kmotrrr a Private Message   Add Kmotrrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Příspěvek č. 76

zdar tak vmůžu říct že je vše v poho vše funguje a vše maji byli sme v bushplanet a měli vše čau

Old Post 06-04-2006 v 19:27 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgrdragun
Stálý Člen

Karma uživatele mgrdragun - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 72  

semiacka hanfsamen.at Příspěvek č. 77

ako sa mi nakupovalo na hanfsamen.at
- cele to prebiaholo velmi korektne
- objednal som si Top 44 za 11€
- prisiel mail vytlacil som ho a poslal peniaze prvou triedou nedju sa poslat ako cennina pretoze vam to vratia da sa to poslat prvou triedou poistit a daju to do takeho specialneho balicka
- posta mi potvrdila dorucenie o 3 dni a v ten den mi priel mail ze maju money
- do tyzdna mi prisli seed pekne zabalene v neutralnej obalke + katalog
- to je sio
- rychle jednoduche v pohode

vrele tento shop doporucujem ak mate niekto nieake skusenosty s tymto shop writing me

Old Post 04-01-2007 v 13:13 PM
mgrdragun je offline   Profil uživatele mgrdragun   Find more posts by mgrdragun   Foto galerie člena mgrdragun   Click here to Send mgrdragun a Private Message   Add mgrdragun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

A už si je i nechal vyklíčit a vzešly ti, že je tak chválíš? Doba doručení není ani tak směrodatná, jako spíš klíčivost těch semen....

Old Post 04-01-2007 v 13:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 79

ja mam jednu skusenost s HANFSAMEN ,objednal som si nedawno prwi krat origos seeds dosli mi a ktomu som dostal ako bonus 5 seeds chronic.


mam aj ja jeden dotaz, kto ma stouto bamkow skusenost objednal som si tam pred tizdnom wo stwrtok dalsie balenie ale doteras mi neprisiel ani mail ze obdrzali moje koruny tak mam strach ci mi niekto s tej obalky koruny newibral napr na colnici list som poslal doporucene a prvov triedov tak nechapem prwi krat som uz aspon wedel ze moji dropci su na ceste kumne asi tak.

Old Post 09-01-2007 v 13:37 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 80

objednal som si len mix ya 10 euro a ktomu mi dali ten bonus
tak ked som witahowal seeds tak som sa strasne potesil.
no nadruhej strane ako som uz spomenul objednal som druhu warku no nic mi neprislo

Old Post 15-01-2007 v 16:04 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3900630 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív