Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Mandala #1 x Hasberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
CZDsara
Alien

Karma uživatele CZDsara - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 24  

Škůdci Mandala #1 x Hasberry Příspěvek č. 1

No tak úvodem zdravím všechny Growery.
Letos moje zahrádka bude celem rozmanitá.
Chci sadit MANDALU #1 a HASBERRYHO a doufám že je můžu skřížit.
Mandala je sativa a Hashberry taktéž.
Má někdo otestovanej tento model?
Budu rád za jakoukoliv informaci.
THX DAVE

...Dave...

Hippies Forever

Surely heaven waits for you
I wish that would be your colour
You will find me if you want me in the garden...

Old Post 04-03-2008 v 19:56 PM
CZDsara je offline   Profil uživatele CZDsara   Find more posts by CZDsara   Foto galerie člena CZDsara   Click here to Send CZDsara a Private Message   Add CZDsara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 2

Hashberry je Mostly Indica
Jakoukoliv informaci si najdes ve forech nebo pres hledani, jelo to hodne lidi.
Pak to klidne smazu

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 04-03-2008 v 20:16 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 3



Czd: Ahoj jak řiká Soul je to převážně indica , ale mužeš narazit na více sativové pheno nebo indikové ! Jinak Mandala je kvalitní banka , mám sní dobre zkušenosti ! Osobně mám Hashberry ! A taky hledat hledat , lidi ti sem nebudou psát informace když to po nich žadaš ! Když neco chceš musiš si to najít sám , a když nenajdeš potom mužeš neco takového zakládat ! !!
Mej se

A tady máš dvě fotky jednoho indikového phena !

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 04-03-2008 v 20:50 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZDsara
Alien

Karma uživatele CZDsara - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

Sorry. Informace o těchto odrůdách se dají sehnat zde na Groweru, ale o křížení konkrétních odrůd jsem nenašel nic.( pokud někdo upozorní na shodný thread tak ho smáznu.)
Chci křížit opravdu jen odrůdy Mandala a Hashberry, a proto se ptám, zda někdo křížil stejnou odrůdu. Pokud moje téma není přínosem pro ostatní členy tak ho bez milosti smáznu.
Zřejmě jsem napsal první otázku dost hloupím způsobem
a tak se omlovám všem co mě špatně chápou.
SORRY...

...Dave...

Hippies Forever

Surely heaven waits for you
I wish that would be your colour
You will find me if you want me in the garden...

Naposledy upravil CZDsara 04-03-2008 v 21:14 PM

Old Post 04-03-2008 v 21:02 PM
CZDsara je offline   Profil uživatele CZDsara   Find more posts by CZDsara   Foto galerie člena CZDsara   Click here to Send CZDsara a Private Message   Add CZDsara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5

Krizit mozes vsetko, prakticky vsetko zo seedbaniek su krizence...
Co z toho vznikne zistis az ked semienko das do zeme, a aj keby tu mal niekto krizence co chces ty je tazke povedat, ze aj tie tvoje budu ako ma on. Nikdy nevies ake znaky sa prejavia...
Vyskusaj to,zhodnot to, napis tu potom nieco o tom...
The end

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 04-03-2008 v 21:32 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZDsara
Alien

Karma uživatele CZDsara - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

To jsem si už zjistil. Jen se chci zeptat zda už nekdo křížil stejnej model. Nic víc, nic míň.
Je jasné že to dostane "něco od otce a něco od matky".
Letos to vše hodlám zdokumentovat a podělím se o svoje zkušenosti.
JEN JSEM SE PTAL NA NÁZOR!!!

...Dave...

Hippies Forever

Surely heaven waits for you
I wish that would be your colour
You will find me if you want me in the garden...

Old Post 04-03-2008 v 21:43 PM
CZDsara je offline   Profil uživatele CZDsara   Find more posts by CZDsara   Foto galerie člena CZDsara   Click here to Send CZDsara a Private Message   Add CZDsara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZDsara
Alien

Karma uživatele CZDsara - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 7

THX to obzváště JSEM.
Mnoho lidí odpovědělo ale pouze tento uživatel mi několikrát podal užitečné informace. MandalaSeeds mi připadá jako dost dobrá banka.
Informace, podpora, a hlavně super jednání...
Už se těsím na pořádnou úrodu ala MANDALA....

...Dave...

Hippies Forever

Surely heaven waits for you
I wish that would be your colour
You will find me if you want me in the garden...

Old Post 19-03-2008 v 23:40 PM
CZDsara je offline   Profil uživatele CZDsara   Find more posts by CZDsara   Foto galerie člena CZDsara   Click here to Send CZDsara a Private Message   Add CZDsara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3393970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív