Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2006 na Liptove
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Obecné Outdoor 2006 na Liptove Příspěvek č. 1

Tak Vas zdravim, vy vsetci co mate ku týmto nadherným rastlinám nejaky vzťah.....!
Ako to už býva, aj mna na jar začal chytať ten pestitelský nepokoj. Po minuloročnom out-e, o ktorý som sa bohužial nemohol kvoli pracovným povinostiam starať, som chcel /chciet je pekná vlastnosť.../ tento rok konečne vypestiť niečo čo ma poteší nielen "chuťovo" ale aj vizuálne. Nešlo mi o desiatky rastlín, ale o to aby sa mi vôbec niečo podarilo dopestovať a vyskúšať si rôzne postupy ako napr. FIM a supercropping,hojivá.... A hlavne skúšam nové miesto kde, ak mi nič nezmizne, bude veľmi dobré aj na ďalšie roky. Čiže tento grow je vlastne skúška nového miesta a techník, preto tak málo rastlín a aj preto sú to NoName. Svoju úlohu pri výbere tohoto miesta zohrával aj dôležitý fakt,že sa nachádza blízko môjho domu,čiže v prípade nutnosti /napr. ako posledne tropické horúčavy/ som mohol im byť k dispozícii .
No vlastne tých rastlín bolo viac,ale poznáte to,aj slimáky potrebujú z niečoho žiť a to ešte 3 rastliny padli za obeť nejakému tvorovi čo mi ich vyhrabal a už sa nechytili /asi citil sliepky v zemi, lebo som používal zem v ktorej sa neustále kedysi prehrábavali sliepky... /. Zatial som vyhodil jedného samca,takže spokojnosť.
Čo sa týka sadenia presný dátum si nepamätám, niekedy koncom apríla,avšak iba jedna rastlina, tá najväčšia, prežila až do dnes po tých všetkých nájazdoch slimákov a zvierat,ostatné sú sadené priebežne....
Musím sa priznať, že som trochu zanedbal substrát do ktorého som ich sadil, nedal som ho dostatok,a preto tie rastliny nejdu do výšky,aj keď rastú stále, ale to mi vyhovuje.....Nepozorujem ani problémy so škodcami a prehnojením,majú peknú zelenú farbu
Takže:
Substrát: zo starého kompostu ktorý sa nachádzal kedysi vo výbehu so sliepkami a zem rovno na mieste sadenia.
Rastliny: noname,kamošom osvedčené z minulého roka /díki Parker/.....
Hnojivo:Kristalon Start-na rast, Floria na muškaty a kvitnúce rastliny /použitý len raz/- na rast,Osmocote Plus- nejaké guličky obalené živicou, ktoré sa pridávajú do substrátu, slepačience- na kvet + voda z prameňa v lese zmiešaná z usadeninami /rozkladajúce sa listy a hmyz,blato.../
Ešte dúfam, že mi to tu na Liptove dokvitne....

Tak tu mam fotozzzz:

foto č. 1- prvé miesto,najväčšia rastlina ,už hodila kvet,lepsšie vidno na fotkách č. 1b, 1d a č. 1c

foto č. 2- druhé testované miesto s 3 rastlinami

foto č. 3 a č. 3a- jedna z rastlín, použitý supercropping,začína kvitnúť

foto č. 4, č. 4a a č. 4b - táto rastlina bola presadená do tašky , do lepšej zeme pretože na pôvodnom mieste /asi 1m od tej na foto č. 1/ sa jej veľmi nechcelo rásť,teraz je však už v pohode a najlepšie kvitne....

foto č. 5 - rastlina na ktorej sa mi podaril najlepšie FIM,je to iné semiačko ako tie ostatné, neprejavila sa ešte,bojim sa,že to bude samec .....

foto .č 6 - porovnanie listov / horné jedna genetika viac sativa, dolné pravdepodobne obidve rôzna genetika , majú niečo viac aj z indiki /

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Naposledy upravil Stoned_Observer 09-08-2008 v 23:24 PM

Old Post 05-08-2006 v 19:01 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2

Tak s tou zeminou s tebou nesouhlasím - kuřincová hlína je to nejlepší co můžeš kytkám dát, oddálíš tím první hnojení a rostliny v ní rostou fakt dobře - vím z vlastní zkušenosti, ale je docela kyselá, takže staří upravit ph dolomitem a je to...

Old Post 05-08-2006 v 19:22 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 3











Tak foto....
Čo sa týka tej zeme tak som pisal,ze som jej dal malo nie ,ze je zlá . Ináč tá rastlinka v plastovej taške je asadená iba v nej a v pohode ide.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 05-08-2006 v 20:03 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 4



dalšie foto....

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 05-08-2006 v 20:20 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5











No opäť vás zdravím ludia!
Prešlo 9 upršaných dní a ja pridávam nejaké foto......
Som s nimi spokojny,aj ked jednej rastline sa nechce stale ukazat pohlavie....
Dva krat som to polial slepačiencami cez tých 9 dní,aby nepovedali aj ked prsalo....
Inak do rastu uz velmi nejdu,hlavne tie čo už nahodili nejake šišky,tak sa "modlim" aby konečne začalo piecť to Slnko.Šišky trocha zmohutneli a hlavne začalo rásť dosť listov.Niektoré listy som obstrihal.

Takže foto.....

č. 1 ,č. 1b, č. 1c, č. 1d......... Moja naj rastlina a jej makrá šišiek. KTO NAJDE NA FOTKE č. 1b CHROBÁKA DOSTANE K+

č. 2........ Druhé miesto s troma rastlinami.

č. 3, č. 3b........ Jedna z rastlín a na nej použitý supercrooping,musím povedáť, že sa mi táto metóda páči.

č. 4, č. 4b, č. 4c.....Rastlina v taške a jej makrá pravej a ľavej vetvy. Ohýbaná pomocou šnúriek.

č. 5........ Jediná rastlina ktorá stále nukazuje pohlavie.Tiež trochu ohýbaná.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 14-08-2006 v 20:08 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 6


.....no a nekvitnuca rastlina.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 14-08-2006 v 20:26 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 7


Hehe, tak jsem našel toho brouka "rastu"...

edit :
Kavalera : Tak jsem zkoušel zkutit lepší kvalitu fotky, ale nejde to... Snad jen si zapamatuj kde přibližně je kolečko a pak se podívej na originální fotku...

Naposledy upravil Reggaemanista 15-08-2006 v 16:02 PM

Old Post 15-08-2006 v 15:17 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 8

Reggaemanista: neni tam nic vidiet

Old Post 15-08-2006 v 15:38 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 9

takze Reggaemanista nasiel toho chrobaka,posielam slubene K a chcem sa zaroven podakovat aj za K co som dostal...diki

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 15-08-2006 v 19:00 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 10









Cawte vsetci!
Tak a mame tu opäť foto po dlhom čase. Čo k nim dodať? Ja som veru spokojný. Spokojný s počasím a spokojný s rastlinami. Iba toľko,ze som vyhodil ešte jedného samca, to bola tá rastlina čo nechcela ukázať pohlavie. Za pár dní seknem tú najväčšiu rastlinu, počkám si ešte aké bude počasie. Tie ďalšie ešte nejaký čas nechám, ako posledná pôjde tá ohýbaná ku zemi.Avšak ak by malo byť zlé počasie pôjdu aj tie po nôž . Musím sa priznať, že som nevydržal a pár malinkých šišiek som už usušil /šišky čo uz by nedorástli poriadne/ a vychutnal si ich . Zhuluje to tak akurát, na to aké boli malé. Stále je to hnojené slepačiencami, som s nimi spokojný.
btw. ospravedlňujem sa za niektoré rozmazané fotky, ako vyzerajú som zistil až doma po stiahnutí do PC.

Takže foto:

1a - 1f : Tejto rastline už odpočítavam posledné dni do skosenia. šišky sú o dačo väčšie ako sa zdajú na fotkách.

2a-2b : Túto rastlinku som tu ešte neukazoval, bola to rýchla náhrada za jedného dávnejšie vyhodeného samca. Výška približne 30 cm.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 15-09-2006 v 19:52 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 11










.... a pokračujeme ďalej!

Foto:

č. 3 : Druhé pole.

č. 4a- 4d : Rastlina zasadená v taške. Ešte si tak 2 týždne ju nechám.

č. 5a - 5d : Táto rastlina sa v poslednom čase dosť rozbehla do kvetu a začala sa nádherne pocukrovávať. Pojde dole ako posledná.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 15-09-2006 v 20:02 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2016 - Outdoor 2016 - 64 odpovědí
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí
19-06-2016 - Outdoor 2016 (3. kolo) - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1985310 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív