Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Banana´s NEW verynice Bedna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Nápad Banana´s NEW verynice Bedna Příspěvek č. 1




Nuže, jsem tu stále a spouštím novou Not Provar akci :
Bedna bednou už stojí a rozhoduji se, co tam vlastně smrknu za slunce.

Rozměry: š 40, d 46, v 74. vše je světlost - tedy vnitřní rozměr.
Záda+dvířka jsou v provedení diamond-folie,stěny teprve polepit příjdou. Dno a půda jsou pouze v bílé.

Aktivní odtah klasika z kompu,průměr 90mm + přibyde pacháč, protože bez něj už fakt nic nepojedu.

Přítah je v podlaze pasivní, mřížka + přibyde filtr z punčochy.

Ofuk bude pravděpodobně kopová 90, už tam na ní je nachystaná kolejnice.

Tak a teď to světlo:
mohl bych si eventuelně ponechat Nurturelite 125 W red,
Nebo mám koupenej sodík 150 a mám startér a hotový stínidlo, chybí jen tlumivka.
Ale ze všeho nejradši bych so koupil 70W komplet a stínidlo použil budˇto to co mám, nebo bych si rád vyrobil "a-winga" opět z leštěného hliníkového plechu.

Ten plech nezoxiduje, jak by mohl někdo namítat, páč je postříkanej védéčkem a fakt se to už rok nemění.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 26-11-2007 v 14:42 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Obecné Květiny a květníky Příspěvek č. 2


Přemýšlím též nad květníky,v každém případě chci jet ScrOG.
Na obrázku jsou dvě možnosti, ty menší jak minule 13/13/13, nebo 15/15/20. Těch 20 se mi ale zdá dost vysoký...
Další možnost je koupit dva bílé 40 cm truhlíky, ty by se pohodlně vešly ale nelíbí se mi myšlenka, že by měly mít rostliny navzájem zapletené kořeny.

Osazenstvo bude určitě o 3-4 kusech.

Model bych rád dal jen jeden a to sice :
Aurora indica,Citral, Hindu kush nebo Durga Mata - záleží co seženu za řízky.
Hold jsem úchyl na ten Východ.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Naposledy upravil petrbanan 26-11-2007 v 17:24 PM

Old Post 26-11-2007 v 14:54 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 3

Zdravím.
Ten odtah z kompu pouze 1x? To bude asi málo. Pachovej filtr ti to už vůbec neutáhne. Ten ventilátor na stínidle bude mít pěkně zatopíno, nevím jak dlouho se mu to bude líbit .
Jinak velice pěkná skříň, rozhodně bych šel do 150W, ale chtělo by to víckrát odtah aby se to uchladilo. Na stínidlo bych dal rouru a ventilátor až na konec roury aby nebyl tak v teple. To WD bych bejt tebou umyl, protože se to začne vypalovat až to spustíš a bude to smrdět a otravovat kytky.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 26-11-2007 v 15:02 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 4

Ten odtah na stínidle je jen 80ka, asi tam v reálu nebude...
Taky bych v př. 150W mohl udělat cooltube, tu verzi, co není brůchozí boxem ale zavěšená.
V každym případě rouru mám připravenou alu-flexovou po ruce.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 26-11-2007 v 17:28 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
js666
Stálý Člen

Karma uživatele js666 - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

najlepsie je začat tou usporkou, ked ju uz mas... potom v kvetovej faze pridaj sodik to by bola lahoda pre rastlinky

Old Post 26-11-2007 v 19:13 PM
js666 je offline   Profil uživatele js666   Find more posts by js666   Foto galerie člena js666   Click here to Send js666 a Private Message   Add js666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avonex
Stálý Člen

Karma uživatele avonex - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 6

no ja mam podobne rozmery 45x47x68 a mam sodu 70w a mam 4 vetraky 2x 8cm a 2x9cm a mam problem udrzat teplotu na 28-29 C
su 12V a idem sice na 6V koli hlucnosti..maximalne na 7.5V
mala vyska cooltuba asi najlepsia alebo potom riadny ofuk,..resp odfuk...ale to je uz hluk a vlhkost v prdeli..ale vsetko sa da

Old Post 26-11-2007 v 20:08 PM
avonex je offline   Profil uživatele avonex   Find more posts by avonex   Foto galerie člena avonex   Click here to Send avonex a Private Message   Add avonex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 7

Nejlepší bys měl tam dát 150w sodík a na odtah alspoň mezaxiala - Maj ho snad v každým elektroinstalatérství, takovej kovovej 180m/hod. Cena odhaduju 400. Na cooltube i aluflex ser, jen větrej v mísnosti s boxem(třeba pootevřenou ventilačkou). Na vbojku + vršky kytek foukej klipsňákem.
Květináče bych dal 4ks 19x19x23 (6l)

edit: koukám že to máš hodně nizký, imho by se taam líp porovnal v-scrog

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 27-11-2007 v 11:17 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 8

Díky za názory,asi jsem se už rozhodl.
Mám takovou vizi a myslím že by to mohlo být dost zajímavý... (pokud se to povede).

Jelikož úsporku jsem předal kámošovi a cena zhruba odpovídá novému 70W kompletu, jdu do toho.
Ovšem stínidlo z tohoto tam bohužel nenarvu, takže mu to nechám k tý úsporce.

No nic, dále...
Hodlám si vyrobit hliníkovou vlaštovku, už ji mám i nakreslenou.
bude mít vyhnutý okraje jako a-wing, takže k nim přichytim opravdu hodně tenký sklo, kvůli teplu. Dále bude zepředu 80 větráček foukající směrem na výbojku,tedy odvádějící teplo směrem dozadu k odtahu.
Jestli je ta představa správná, mělo by mi to umožnit spustit tu výbojku pekelně nízko a jelikož pojedu ScrOG, mohl by to být i při této watáži poměrně efektivní počin.
Myslím, že i ta diamond folie udělá svoje.
Co vy na to ?
Jinak box mám v pokoji, kousek vedle postele a jelikož nejsem teplomil, snažím se doma udržovat teplotu kolem 21°C.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 27-11-2007 v 17:14 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 9

No a když si tak prohlížím ty threaty a vidím, že někteří masteři tu 70w výbojku strkaj až na 7 cm od kitek tak mě napadlo, že bych to ve výše uvedeném případě mohl posvítit i 100w. Nebylo by to zase o tolik dražší, jen se mi nelíbí, že stovka má už tu velkou objímku, a tudíž není tak foremná do mé skromné skříňky.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 02-12-2007 v 18:47 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Je jasno Příspěvek č. 10




Takže již je jasno, skříň jsem osadil kompletem 70W.

Slunce: HPS Gib Flower spectre 70W.
Odtah: aktivní 90 mm pc vetrák.
Přítah pasivní mřížka ve dnu + prachový filter z punčochy.

Ofuk: 90 mm pc větrák.
Stínidlo, předělané hobby malé, s ofukem výbojky 80cm pc větrák.
Kdyby to nestačilo, přibyde do spodu borosilikátový sklo.

Plánované osazenstvo: V každém případě řízky !!!
Nejspíš 2× Speed Queen. (Ještě uvidíme...)

Květníky : 2×20/20/19.
Substrát: 1 díl Plagron wermikompost
1 díl Coco (lignocel)
1 díl Perlit

A pojede se ScrOG.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 13-12-2007 v 20:31 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Palec nahoru Pachový filtr Příspěvek č. 11


Tákže konečně se mi podařilo nakoupit ty krámy a postavit pachovej filtr. Bohužel nemám doma nic, co by tak smrdělo abych poznal že opravdu funguje. Vyšel mě na dost velký prachy, ale uhlí jsem jen odhadoval, a samozřejmě že ho bylo málo. Tak jsem ho trochu namíchal s perlitem.

Podcházet by nikde neměl, to jsem zkoušel plamínkem.
A to, z čeho jsem měl největší strach, že nebude stíhat větrák, se nekoná.
Větrák jede úplně v pohodě, a když k němu v boxu strčím zapalovač, tak okamžitě nacucne plamen a zhasne...

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 16-12-2007 v 11:35 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 12

Zdravím. Ty máš ten pacháč na konci odtahu venku ze skříně? Neměl by jsi ho mít na začátku odtahu ve skříni?
Myslím, že by ti to mělo nasávat vzduch za skříně přes pachovej filtr a ven by ti šel přefiltrovanej vzduch. Takhle nasaješ vzduch ze skříně a mimo skříň ho budeš filtrovat, to mi přijde podivné. Myslím, že to nebude fungovat ideálně, tak jak by mělo.
Jinak pacháč je nádhernej.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-12-2007 v 17:38 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Zdravím. Ty máš ten pacháč na konci odtahu venku ze skříně? Neměl by jsi ho mít na začátku odtahu ve skříni?
Myslím, že by ti to mělo nasávat vzduch za skříně přes pachovej filtr a ven by ti šel přefiltrovanej vzduch. Takhle nasaješ vzduch ze skříně a mimo skříň ho budeš filtrovat, to mi přijde podivné. Myslím, že to nebude fungovat ideálně, tak jak by mělo.
Jinak pacháč je nádhernej.

v cem vidis pricinu toho, ze by to nemelo fungovat? je to uplne normalni zpusob zapojeni, bud je filtr uvnitr a vzduch je nasavan, nebo je filtr venku a vzduch se pres nej vyfukuje ven.. mam to uplne stejne

p s y c h o 8 4

Old Post 16-12-2007 v 18:09 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 14

Radoslav: ???

Old Post 16-12-2007 v 18:30 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 15

Při tomhle zapojení se tlačí nevyčištěný vzduch ventilátorem do filtru, tudíž filtr je mnohem více namáhán. Pokud pacháč bude ve skříni a ventilátor na konci trubky venku bude odsávat, tak pachový filtr bude VOLNĚ nasávat nevyčištěný vzduch celým venkovním povrchem.

Edit: tudíž mnohem líp filtrovat.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-12-2007 v 18:59 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Při tomhle zapojení se tlačí nevyčištěný vzduch ventilátorem do filtru, tudíž filtr je mnohem více namáhán. Pokud pacháč bude ve skříni a ventilátor na konci trubky venku bude odsávat, tak pachový filtr bude VOLNĚ nasávat nevyčištěný vzduch celým venkovním povrchem.

Edit: tudíž mnohem líp filtrovat.

ne. jsi vedle, nemas pravdu. v principu je pachovemu filtru jedno kterym smerem pres nej prochazi vzduch a jedine co se namaha je ventilator. a tomu je taky jedno jestli tlaci, nebo saje.
citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Myslím, že to nebude fungovat ideálně, tak jak by mělo.

ty myslis - ale ja vim

p s y c h o 8 4

Old Post 16-12-2007 v 19:12 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4225060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív