Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Banana´s NEW verynice Bedna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 33

Jakou maj teplotu pod akvárkem? A co to máš za divnou periodu - takhle možná začnou menstruovat, ale jinak nevím . Zruš tu tmu a sviť 24/0 a určitě jim prospěješ. A kdyby jsi trval na tmě, tak 18/6. Já však tvrdím, že kytky by se měly stále lehce stresovat, takže proč tmu,že? Zatím však nejsem přesvědčen, že se to vyplatí, co se týká propálenej elektriky a nárustu rostlin. Rozhodně jim ani 24/0 ani 18/6 nevadí, ba naopak, ale 24/7 se mi zdá divný.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-01-2008 v 18:41 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 34

radoslave, 24/7 znamená světlo nonstop 24 hodin denně 7 dní v tejdnu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-01-2008 v 13:46 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 35

zdá se mi že nemáš vyřešený odtah z toho akvárka. chtělo by to ten vzduch cirkulovat. sice vlhkost je ok, ale kytky se dusí.

24/0 Imho vhodné tak max. na 2-3 dny. tejden je už moc velký stres, nezapomeň, že kytka přes den akumuluje energii a v noci z ní buduje sama sebe, 18/6 je lepší

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 22-01-2008 v 14:13 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od petrbanan
Některý listy od spoda pomalu žloutnou, tak jsem jich pár ostříhal, ale zajímalo by mě, čím to může bejt.
Jinak 3 den řízky stále drží, tak doufám, že to bude vše ok.
Svítím jim 24/7 a lampu jsem pověsil vejš.



Nechci ti tu znasilnovat tvuj thread klido pak smaznu
Vim ,ze nekdo na rizky i na pocatecni vegetacni fazi pouziva svetelnou periodu 24/0 nonstop , ale ja na to moc nejsem preci jenom jsou to rostliny a trochu tmy na mali odpocinek by neuskodilo
I me kytky tesne pred zhasnutim vypadaj celkem unavene a kdyz se na ne mrknu jakmile se rozsviti vypadaj ,ze se pekne vyspali a slusi jim to o dost lip
drzim palce

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 22-01-2008 v 14:21 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 37

jo je logický že by měly mít tmu aspoň na chvíli ale zas na ICMagu jsem někde četl, že na růstu kytky tmu vůbec nepotřebujou.. imho 18/6-20/4 je ideál..

jinak listy kytkám žloutnou když kořeněj skoro vždycky, pak se zas zazelenaj

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-01-2008 v 17:06 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaliguli
Stálý Člen

Karma uživatele kaliguli - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 38

Perioda je na Tobě 18/6 je odzkoušená

Old Post 22-01-2008 v 17:51 PM
kaliguli je offline   Profil uživatele kaliguli   Find more posts by kaliguli   Foto galerie člena kaliguli   Click here to Send kaliguli a Private Message   Add kaliguli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 39

Díky všem za názory, ještě pár dní budu svítit 20/4 a pak přepínám na 18/6.
Doufám, že s tím žloutnutím listů je to tak, jak říká Kwjetoň.

Ře ším teď ale jak moc by měl bej mokrej ten substrát ?

Jelikož skoro nevysychá, tak jsem ho od začátku přilil pouze jednou, nerad bych, aby docházelo k nějakým nešvarům, jako např. hnití atd.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 22-01-2008 v 19:42 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 40

na žloutnutí listů je dobrej Phyt-amin od plagronu nebo ALG-A-Mic od biobizu..
dodaj mladejm rostlinkám spoustu mikroprvků skrze listy, když ještě nemaj moc vyvinutý kořínky.. samozřejmě upravený pH vody na postřik

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-01-2008 v 21:49 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Obecné Klony na rozjezdu Příspěvek č. 41


Zdravím všechny příznivce i všechny sráče !
Řízci ke dnešku vypadaj sice dost požloutle, zato počaly z valné většiny vypínat listí.
Jen to E je od začátku dost povadlý a myslím, že to pořádně nerozchodí.

Nevadí, občas to postříkám a odstátou vodou, a dneska jsem do ní přidal i 1 ml Alga bloomu, páč by měl obsahovat dost stopovejch prvků,ňáký ty aminokyseliny a taky fosfor, pro kořínky, tak uvidíme, jestli se zazelenaj.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 25-01-2008 v 18:50 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Palec nahoru První kořínky Příspěvek č. 42

Takže dnes jsem koukal zespodu, a vylejzaj tam pěkný silný kořínky,
tzn. už nebudu přelejvat substrát, a při první zálivce jim naočkuju trochu Alga Grow,aby se měli.

Jináč pseudomatky podle kámoše už začínaj kvíst ale zatím není nic pořádně poznat, uvidíme tak za tři dny. Hnojí to teď kristalonem plod a květ.
Vono to je vlastně jedno, protože stejně skončej na kompostu.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 26-01-2008 v 10:47 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 43

Kdy to budeš přesazovat? V tak malým množství substrátu se ta vlhkost asi moc neudrží. A ty kořínky ti lezou spodem nebo kudy? Aby sis je pak nepoškodil při přesazování, to by byla smrt.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 26-01-2008 v 11:18 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 44

No přesazovat to hodlám rovnou do velkýho, co nejdřív.
Řízky si s kámošem rozdělíme hned jak bude jasný co jsou samice.
Jinak ty kořínky jsou vidět dole, ty květináčky tam maj jednu velkou dírku.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 26-01-2008 v 11:45 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

1. Den 18/6 - První kluk z domu Příspěvek č. 45





Tak dneska kámoš na 100% označil prvního kluka, bylo to A, tak šli dva řízci na kompost.
Hned jsem se mrknul, jak jsme na tom s kořínkama, a kdybych používal smajlíky, tak dám hned tři tleskací, protože ty kloni měli tak pěknej kořenovej systém, že se nechtěli ani pustit substrátu !

Přepínám tedy na 18/6, spouštím lampu níž a dávám přímej ofuk.

Jinak jsem taky pod přítahovou mřížku přidal pracháč z vypnutý silonový příze.

Ještě musim pořešit zdroj, protože místo 12V dává jenom 9,8 a větráčky neběžej na plnej céres, mě se tam ty svině musej klátit ! A to by bylo, aby to nebylo !

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 27-01-2008 v 13:41 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

4 Den 18/6 Přesazeno Příspěvek č. 46




Takže jsme dopadli 50/50 samci/samice,rozebráno, vyřízeno.

Tedy START

Medium: 1/3 Plagron VERMIKOMPOST
1/3 PERLIT
1/3 (Lignocel) COCO

Kvetníky: 4,5 L

Osazenstvo: 2ks TIROL MIX from Nirvana (I/S 50%,50%)

Hnojivo: Plagron Alga Grow
-,,- Alga Bloom

Režim: 18/6

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 30-01-2008 v 16:08 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Re: 1. Den 18/6 - První kluk z domu Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od petrbanan

Ještě musim pořešit zdroj, protože místo 12V dává jenom 9,8 a větráčky neběžej na plnej céres, mě se tam ty svině musej klátit ! A to by bylo, aby to nebylo !


Sežeň si starej zdroj z počítače a nebudeš s tím mít broblémy.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-01-2008 v 18:49 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 48

Právě že ten tam mám, dokonce i ten správnej (AT). Na první grow jsem měl skoro stejnej a dával véčka dobře, ale ten jsem z neprozřetelnosti dal kámošovy s celou skříní.
Možná by stačilo jen vyměnit kondíky, ještě to přeměřím.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 31-01-2008 v 18:56 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9060540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív