Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sodík 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Palec nahoru Sodík 400W Příspěvek č. 1

Tak jsem konečně sehnal místo na pěstování a koupil si lampu GIB lighting 400W. Byl bych rád, kdyby mi někdo ze skušenějších poradil, jak velkou mám mít skříň a jak mám upravit zeminu aby se tam těm drahejm rostlinkám co nejvíc dařilo? :-) Děkuji všem :-)

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-06-2006 v 14:23 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 2

Tak Radoslave.. Je sice hezký, že sis koupil nové svetílko, ale asi vůbec nic nevíš o pěstování... Typ zeminy, velikost stkříně, to všechno je napsaný ve FAQ! Takže doporučuju si to celý přečíst... A jestli budeš shánět podrobnější informace, skus nejdřív hledat, jestli to tady už není řešený.
PS: Je vidět že si nový člen, tak si přečti pravidla ať nemáš průsera.. viz. bod: >> Hledal jsi odpověď na tvou otázku v Návodech, FAQ? Hledal jsi odpověď v archívu diskusních fór? << Zatim a ať se daří. Rhino

Old Post 30-06-2006 v 14:45 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 3

GIB Lighting je o-key!! Sám jí mám a je to good! mám to přepnutý už 5. den na květ a u dvou kytek sou vidět pre-flowers!! na 400w je idealní prostor tak 1*1 metr.Zemina je nejlepší buď kokos,nebo třeba royalty mix,prostě různý zeminy vod plagronu.Jestli ale nechceš moc investovat tak stačí určitě zahradnickej substrát+kaktusovej substrát+perlit (tuhle kombinaci mám já a je to o-key) ale existuje i spousta jinejch kombinací... skříň je na tobě jak si jí uděláš,např. já mám skříň vysokou 170cm a 90cm čtverečnejch mám spodek. tohle je myslim akorát,ale dá se to samozřejmě vymáknout i jinak,záleži na tobě... přeju hodně štěstí a pěstu zdar! :-)

Old Post 30-06-2006 v 14:51 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 4

To Jeck Herer, díky za odpověď. Jen ještě jeden dotaz, můžu hnojit kristalonem nebo mám shánět něco jinýho?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-06-2006 v 15:12 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 5

Omlouvám se všem, koho můj dotaz popudil. Indoor pěstování jsem se opravdu zatím nevěnoval, až budu mít potřetí sklizeno, tak určitě budu vědět jak na to a nebudu muset vyzvídat. Je pravda i to, že sem často nechodím, ale člen jsem již dlouho. Do diskuzí se taky nezapojuji, radši trávu hulím, než se o ní z někým vybavuju :-)

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-06-2006 v 15:15 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 6

To bylo asi směřovaný na mě viď No já sem byl trochu naštvanej, ale chtěl sem ti prostě říct, že odpovědi na ty otázky, cos psal, najdeš ve FAQ V pravo nahoře v menu.. Máš to tam vše pěkně napsaný a dozvíš se tam spoustu věcí .. Tak GL & HF - Rhino

Old Post 30-06-2006 v 21:26 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 7

Fuck da kristalón plís země tě za to nebude mít ráda..

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 06-07-2006 v 17:18 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

Hele já bych se na krystalon vy....kašlal.Pokud chceš levný hojiva z téměř každého marketu se zahrad.potřebama tak si kup na růst Wuxal super(+-60KČ) a na květ OBM(+-40) a jako postřik místo Phytaminu Vermesfluid plodová zelenina(+-60),ale cena se mění s balením...jinakbych šáhl po plagronu(růst+ květ 0,5l 2x cca500KČ+Phytamin 350KČ a třeba ještě Květový stimulátor dejme tomu B-cuzz 0,25l 350KĆ,enzymy na odsolení B-cuzz 0,25l 170 KČ a final solution na pročištění od hnojek cca 350.Osobně bych koupil Green sensation místo květového stimulátoru od B-cuzz,ale to už je 0,25l za cca 900KČ + vyměnil Phytamin za vermesfluid.Alespoň Final solutin by mělo být i k levné variantě.Ke 4kilu bych to viděl na nějakých cca 60x80 +- autobus...snesla by i víc,ale takto to bude,alespň rozumně prosvícený

Old Post 13-07-2006 v 00:06 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 9

Díky B779. Tak přeci jiné informace než ve FAQ. Vzhledem k tomu, že to bude poprvé, tak zvolím levnější produkty. Wuxal už dokonce mám, ale musel jsem si ho objednat, tak jsem zvědavej, jak to bude s ostatními věcmi. Skříň jsem sehnal 1x1m a výška tak 160cm, doufám, že nebude nízká. Mám naklíčeno dvacet semen, tak při předpokladu, že budu mít deset samic by to mohlo být prosvícený snad dost.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 13-07-2006 v 06:44 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 10

Co máš za semena?Original ze seeds banky,nebo jsi od někoho dostal nonamy či samovoprci nějaké konkretní odrůdy?160 na výšku je myslím akorát,pže 4kilo má stejně asi jen 80cm efektivní dosvit...tedy půlka ti ještě zbyde na květináče a lampu...osobně bych,ale řešil první grow řízkama....je tam jistota pohlaví a není s tím tolik práce při selekci.

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 20-07-2006 v 13:15 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 11

Řízkama nezačnu, nemám je kde sehnat. Mám semena druhý generace, jak říkáš, nějaký voprcy, ale konkrétní názvy neznám. Vím jen to , že první generace byla ze seedbanky. Názvy z čeho to je, mi kámoš říkal, ale nepamatuju si je. Řízky jsou dobrá věc, ale musím si udělat matku. Prvně si to chci vyzkoušet a jak budu vědět co a jak, tak chci udělat matkárnu.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-07-2006 v 14:09 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 12

Řeším teplotu ve skříni, lezlo mi to k čtyřicítce tak jsem sehnal skleněnou trubku a udělám odtah přímo od výbojky, to snad zabere. Taky bych se chtěl zeptat, jestli je normální, že nemůžu udržet ruku na tlumivce jak pálí? Dnes dodám fotky jak to vše vypadá

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-07-2006 v 14:12 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 13




Tak jsem zde s fotkama.

1) celkový pohled. Dvě skříně které se stáhnou kurtou.
2)Takhle jsem zatím vyřešil odtah od výbojky,doufám,že to bude v poho a že mi neodejde výbojka.Odtah zajištuje ventilátor z PC.
3)Tkhle to vypadá už s kytičkama.Je to otevřený, tak se zdá,že do krajů jde málo světla,ale když se to zavře tak to je snad dobrý.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-07-2006 v 18:18 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 14

jsem si říkal co to je?Vypadá to pomalu jako lodní kufr! Tu výbojku bych asi spíš dal napříč a pověsil ji na nějaký držák přišroubovaný kolmo na delší stěnu čímž by jsi ji mohl vysunout,aby byla rovnoměrně mezi oběma kusy.Pokud tam máš alobal a k tomu ještě problém s teplotou tak ho sundej a raději to nabíly primalexem...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 21-07-2006 v 18:35 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 15




4)Jedna půlka je o 5 cm vyšší,tak jsem toho využil jako odtahu.Místnost je dokonale zatemněná,tak by to mohlo být v pohodě.

5)Pohled větrací škvírkou,myslím,že to tam pěkně svítí

6)4 krát ventilátorek z PC fouká dovnitř chladný vzduch. 1 krát vent. z PC odsává od výbojky (to je ta roura).

Jinak, hlína se skládá z: Substrát zahradní + Substrát na kaktusy + Perlit. V každým pytli je něco málo přez 6l zeminy, a zatím v každým po třech rostlinkách. Zítra tam ještě dám přepážky,abych to mohl případně přesazovat.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-07-2006 v 18:37 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 16

Tak po prvním dnu se kytičkám daří velice dobře. Snad dokonce vyjeli nový lístky. Teplota 35 st.C po 15 hod. svícení. Myslím, že je to dost ovlivněný venkovní teplotou,přes noc bylo skoro dvacet stupňů. Každopádně nepozoruju, že by to kytkám , aspoň zatím, nějak vadilo.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 22-07-2006 v 07:11 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-08-2017 - Homemade 400w - 7 odpovědí
30-03-2016 - Shark Shock 400W - 87 odpovědí
24-10-2017 - 9ks 400W - 359 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1549800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív