Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bio Hydro Peace Maker - Ice - and hlíněná Wdovka (řezivo from Wilda corp.)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Obecné Bio Hydro Peace Maker - Ice - and hlíněná Wdovka (řezivo from Wilda corp.) Příspěvek č. 1

Zdravila zdravila....

Po delší pomlce způsobené mou leností cokoli fotit cokoli psát a vůbec cokoli dělat jsem se rozhodl vytrávit sobotní odpoledne výše zmíněnou činností.. informace se pokusím podat pokud možno co nejdetailnější ..inu k věci ...


Jednoho lednového večera mě osvítila hřejivá myšlénka "Zapěstuji!!!" poskočil jsem radostně. Stačil menší výlet do Wildina království a řezy byly objednané solidní jednání této osoby nezná mezí a tak jsem zhruba za týden obdržel krásná zdravá miminka ze tří dobře známých rodů :

- Lord ICE

- Držitel Nobelovi ceny za od míru vyvrácené čelisti PEACE MAKER

- Zákeřná a vždy drzá Wdowka

115 x 56 cm babičina skříňaka + 250W Master Son T PIA plus (prvních 16dní) + 400W Master Son T PIA plus po zbytek pobytu + klasický COOL Tube + Ventilace klasik větráky používané v digestořich ....

- 2x Bublací vanička 30š x 50v x 30h
- 3x Ataman AT 7500 3,6W (do budoucna plánuji 3 vany pro tuto chvíli má každá vanička o kamínek víc snad ten komfort rostlinkám prospěje)
- 4x Květináč 3,6L pro klony na něž nezbylo místo ve vanách

Hnojiva (Doufám že výrobce netlachá a že je vše opravdu BIO jinak *Vražda Smrt Zabití*) :

- B´cuzz Hydro A+B
- B´cuzz hydro booster T44
- B´cuzz Atazyme (na doporučení výrobce hodlám použít pouze pro hlínu)
- B´cuzz Bloom Stimulátor
-B´cuzz Ata clean (přípravek na odbourávání vápenatých usazenin)
-AH Enzyme + (Je to dost smradlavá záležitost doufám že se mi tam s toho nerozšíří nějaké nechtěné rostlinstvo)

V tuto chvíly mají rostlinku za sebou už 16 dní Vegetace což je asi dost ale hodlám je oškubat na venkovní řízky takže se dost rozvětví a když Her GoD dá tak nepřerostou ....

Trochu detailnější popis dávkování jednotlivých přípravků :

1.unora 2008 počátek - Jen čistá nijak neupravovaná voda PH vycházelo podle lakmusového papírku 6 takže snad ok ...bohužel papírkům nějak zvlášť nevěřim časem hodlám pořídit kvalitnější měření ale hold moc bucks

3.unora - 10ml A / vana
10ml B / vana
10ml booster / vana
0,2ml Ata clean

8.unor - přidáno do každé vany po 10ml A + B + hydro booster a dolito asi 5l vody -
- hlíněnky dostaly kytičkatý hrníček roztoku z van

16.unor - vyměna vody do každe vany 20l roztoku B CUZZ A+B 1ml/l + hydro booster 1ml/l + Ata clean 0,01 ml/l + Enzymes+ 1ml/l
- PH upraveno podle nedůvěryhodných lupínků na zhruba 6

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 27-02-2008 v 16:20 PM

Old Post 16-02-2008 v 16:43 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Fota z 16 dne růstu Příspěvek č. 2









16.unora..... vlevo Ice vpravo Peace Maker hliněné wdoky se mi tam nějak moc nevejdou musim to přeházet tak snad příště ...

- přešroubováno na 400W

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 16-02-2008 v 18:18 PM

Old Post 16-02-2008 v 17:02 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

jen postřehy - žádné rady Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Vofce
[B]...
Hnojiva (Doufám že výrobce netlachá a že je vše opravdu BIO jinak *Vražda Smrt Zabití*) :

- B´cuzz Hydro A+B
- B´cuzz hydro booster T44
- B´cuzz Atazyme (na doporučení výrobce hodlám použít pouze pro hlínu)
-B´cuzz Ata clean (přípravek na odbourávání vápenatých usazenin)
-AH Enzyme + (Je to dost smradlavá záležitost doufám že se mi tam s toho nerozšíří nějaké nechtěné rostlinstvo)
...[B]


ad atazym:
1)nevím co doporučuje výrobce, ale používám ho do bubláků a naprosto v pohodě - spokojenost
2)Je to to samý jako enzymes+ od AH, pouze jinej výrobce (možná i trochu jiný složení, už kvůli obchodní známce), ale furt jsou to jen enzymy
3)všechny enzymy smrděj jak bolavá noha, toho se neboj

ad ata-clean:
myslím,že tohle je vhodný spíš do drip systémů, aby se ti neucpávali kapiláry. bublák vždycky vydrhnu savem proti plísním,když vyměnuju roztok a vápenaté usazeniny jsou v hajzlu i s jiným bordelem (doslova)
...tak zdar

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 19-02-2008 v 18:09 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 4









19.unora přepnuto na 14den/10noc

No oni u těch B cuzzoidních enzymů přímo píšou nepoužívat jiná hnojiva tak se toho držím ..třebas to někdy zkusím ... Joa právě tyhlecty vůbec nesmrděj ..je to taková celkem čistá vodička ..no doufám že mi do lahvičky nenalili nějací vyčuránci něco co tam být nemá ale to snad ne...

No když už sem v tom spamování tak si to tu trochu zaktualizuji...

Takže dnes sem rostlinky ..no seřezal jak hady ...doufám že mi to odpustí a odvděčí mě letním zaměstníním .... na tuto činost sem použil žiletku čerstvoě vybalenou a u třetího řezu sem se krvavě pořezal ...zřetelně jsem zaslech jak se my ty mrchy zelené šklebí ...bohužel musím konstatovat že je ten smích přešel ..

fakta : Stimulax geláč normál tvrdší stavební skelná vata -.. no uvidíme ty řezy sou opravdu hezké když se jich chytne 90% já budu spokojený a léto plné příjemné dřiny...

pár foteček na konec a mám to z krku ....

1. Šecko (vzadu se schovávají wdowky jsou sice více zelené ale prostě rostou pomaleji)
2. Šecko z boku
3. Kořeny Ice ... sou kupodivu méně rozrostlé než u PM i když rostliny jsou větší přikládám to silnějšímu roztoku před pár dny...
4. Kořeny Peace Makera ten koření jak prorvanej
5. Řezavé zátiší při pauze na cigárko
6. Rozřezané kitičstvo (vzadu už trochu lépe vidno Wdowky)
7. V levo Ice v pravo PM
8. Magický lesík

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 20-02-2008 v 22:21 PM

Old Post 19-02-2008 v 20:59 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 5

ahoj tak myslim že B'Cuzz není bio.. resp. nevěřim že je bio něco, co vydrží dva měsíce nezkažený při pokojový teplotě.. ikdyž to tam píšou, třeba u Bloom stimulu, ale mam ho normálně ve skříni a furt je ok.. takže asi tak..
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-02-2008 v 00:10 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 6

Chrm ... no to mě neštvi ..jako něco na tom bude ... ale jako třeba vočuchával sem kámošův bio bizz a taky žádný smrady asi jde o to jakým způsobem tu živnatou vodičku z té přírody dostanou jestli smícháním uranu několika tělocvikářů a coca coly ...nebo poctivým lisováním za studena a jánevím jakýmy způsoby po kterých nezbyde v zeměkouli díra ....navíc plagron má takovou celkem podobnou pasmtď jako B cuzz A složka ...B čko mi přilo taky podivný prorože je to čistě bílá nijak nezabarvená voda ... a to u mě strácí důvěru .... Ale jako píšou to tam .... *zamyšlení* TY KRÁVO MY VLASTNĚ ŽIJEME V KOMERČNÍM SVĚTĚ!!!! jako zneklidnil si mě kámo... *třas rukou a celkové opocení provázené zimnicí* Jestli ty ty ty ... No věřim jim ..protože chci...
Jako Bio bizz má ty všemožný certifikáty který v konečném důsledku taky nejsou nic jiného než jek kus barevně tištěného papíru ....
Nevím jakou má kdo zkušenost s tím co je opravdu BIO ale rozhodné tato problematika podléhá módě jako cokoli jiného... Nojo prostě něco na tom bude asi se po tom začnu pídit.... zatim čus

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 20-02-2008 v 22:00 PM

Old Post 20-02-2008 v 19:59 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 7

no oficiálně bio znamená, že produkt pochází z ekologického zemědělství (tak jak ho definuje zákon) - že nebyly používaný chemikálie, pesticidy, herbicidy atd. pro pěstování rostlin, že zvířata nedostávala antibiotika, hormony a další zakázaný látky a spousta dalších pravidel-chováš se šetrně k přírodě, k zvířatům, nepěstuješ geneticky upravený plodiny... bio hnojivo poznáš ho podle toho, že láhev na sobě nese značku takovýho klasu v modrym poli - viz. tenhle obrázek http://www.kez.cz/main.php?pageid=199 a znamená to, že jeho obsah, ať je rostlinného nebo živočišného původu byl vyroben minimálně z 95% z produktů ekologického zemědělství
neoficiálně se jako bio označuje něco, co pochází např. z rostlin nebo řas a je jako přírodní, je trend označovat tak věci který s původním významem nemaj nic společnýho a podle zákona je to dokonce zakázaný . u takovejch by se měl používat spíš výraz přírodní nebo organický. w.

Old Post 20-02-2008 v 21:11 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 8

Tak sem strávil chvilku pročítáním materiálu atami a věc se má tak že výrobky této firmy sou skutečně "pouze" organické- přírodní a přívlastek 100% BIO nenesou. Nicméně se nejdná o čistou chemku tudíž já jsem zatím spokojen.. není to uplně to co si přestavuji nicméně tu nejde ani o nějaká svinstvo typu Kristalon nebo Wuxal. Na příští sklizeň se pokusím ušetřit peníze na výrobky firmy Biobizz které jsu podle všeho tím nejkvalitnějším co se dá na našem trhu v této oblasti sehnat .

Tuto sklizeň hodlám dokončit tak jak jsem začal s tím rozdílem že se pokusím v při květu základní složky (A+B) nahradit tekutým guanem. Bohužel ať hledám jak hledám v žádném growshopu není k obědnání kdybyste na něj někdo narazil pošlete mi prosím link byl bych moc vděčný...

...Čauec

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 24-02-2008 v 20:55 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

2Vofce: http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...xtrakt-1-l.html

Tady maj 1l tekutejch hoven za 259,- což je


Jinak ať se daří...

Old Post 24-02-2008 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 10

Paráda bobajs moc dík, já sem fakt slepejš...šmarjá vono se toho dává 10 - 50ml na litr to se teda sakra prodraží .. no stavim se za někym kdo má EC metr a uvidim jestli těch 50ml neni přehnanost ...

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 25-02-2008 v 21:01 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 11

ahoj tak nevim, ale s tim organickym hnojivem do hydra bych byl opatrnej.. neříkám že to nejde, ale je potřeba hlídat teplotu roztoku a držet ji co nejníž, a nejmíň jednou tejdně vyměňit roztok.. když si s tim dáš tu práci tak by mohly bejt zajímavý výsledky celkem

btw. nevidim jedinej důvod, proč bys místo A+B měl lejt guano mohl bys trochu rozepsat svoje pohnutky co tě k tomu vedou? třeba mi něco uniká

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 27-02-2008 v 09:39 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 12

dojed to jak si to daval od zacatku, vzdycky to bylo okey, co sem mel moznost okusit...-tak ted uz to nech ...-jinak sem zvedavej,jestli nezlenivis, a budes furt aktualizovat galeerku,(hlavne fota!!!) -ale jak te tak znam,tak se toho bojim

Old Post 27-02-2008 v 12:16 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 13

PRo Kwětáčika ...Neb hovno jme a z hovna pocházíme ...věřím že nej chuť zvládne pouze a jenom hovno. Veskrze hovno s námi komunikují bohové a hovno nám bylo dáno jako dar nejvyšších, nedostatek ůcty k hovnu vede k předčasné ejakulaci a ať si kdochce co chce říká nejhezčí kratochvíle života zažíváme za přítomnosti hovna ....

.....TY buď zticha Extip už teď bys měl začít meditovat o rozkvetlém kaštanu abys přežil to co za dva měsíce příjde na svět .... kááámo


Střízlivý EDIT: Moje pohnutky pro nahrazení B cuzzu guanem - myšlénka je od počátku tatto ...jaktože květiny z hlíny lépe chutnají než květiny z hlíny ? HA!!?! Je to samozřejmě dáno složením hlíny která sama o sobě má možnost v přírodě nachytat spousty a spousty látek které hydroponické roztoky neobsahují nebo se musí dokupovat za strašlivé peníze a o jejichž učinosti panují pochyby.. v neposlední řadě mi jde i o kyselinu humusovou která (odborníci opravte mě vzniká tlením ...no hoven) myslím že výtažek z prdečků by mohl dost látek do roztoku dodat .... starost o čistotu a řasy chápu ale roztok měním často i tak a nemám s tím pražádný problém je to "práce" na půl hodinky .... takže tak ....

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 04-03-2008 v 10:10 AM

Old Post 27-02-2008 v 15:56 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Nápad Přeji dobrého večera... Příspěvek č. 14









Jelikož sem se rozhodl pro tento večer nevěnovat žádné z mozek a játra žroucích činností, zbylo mi dosti času na focení a mazlení se s obyvatelkami mého věčně hučícího šatníku... Holky jak spatřily fotoaparát pookřáli a zvedly své pěkně vybarvené dlaně do výše... tento výjev připomněl mi doby spartakiádních přehlídek jejichž bavlněně balónkatý šarm vyvolal nadšení nejednoho soudruha. Pln radostného dojetí jsem nemohl odtrhnou oči od těch třepotajících se cvičenek ... *uf uf už to nehul*

Kytičky mi dělají velikou radost můj kadeřnický zákrok vylmi statečně překonaly a jen pozorný pozorovatel by tu a tam z blízka zahlédl nějaký ten stroupek pod odříznutém řezivu... ZAčali se oběvovat první chloupky přiccházejícího květenství kytky jsou dost vysoké mám trošku obavu aby nepřerostly jěště trochu zvažuji vrátit se k režimu 14/12 ale uvidíme ...

Inu doplním hnojní report:

19. unora přepnuto na 14den/12noc

23. unora - vyměna vody: koncentrace hnojiv ... A+Béčko 1ml/L - Bloom stimul. 0.5ml/L - Hydro booster 0.5ml/L - (20L Roztoku do každé vany) - 0,01ml/L Ataclean

24. unora - přidáno Atazyme 1ml/l (zkusmo místo AH Enzyme+ den sem počkal protože sem chtěl nejdříve nechat odpařit chlor z vody ..nemám dostatečně velký kanystr abych mohl nechat odstát 40L)

26. unora přepnuto na 12/12

3. března - kytky spolykali už skoro celý obsah van zítra plánuji zbytkem zalít legal okrasnou floru a namíchat nové papání ještě nevím jak ale jestli někdo máte v paži nějaký zajímavý mix na 15 den po přepnutí neváhejte a sem s ním.


Fota :

1.Celek z hůry (Vlevo Ice v pravo Peace MAker vzadu jsou skované hliněnky wdovky)
2.Celek z důly
3.Temný hvozd



4.Kořeniště PM







5.-----//----- Ice









6.První blizničky











7.Taktéž (dramatický záběr)













8. řízky (skóre shnilotiny vs krasavice - 1/78)




Zdravé květy přeju a dobrou noc ....

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 04-03-2008 v 10:14 AM

Old Post 03-03-2008 v 20:08 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

hele pouzivas teda ten ata clean chci si to poridit do aera pisou ze to zamezuje rasam ale koreny ti nak zhnedly ze zacatky sje mel krasne ale ted kapet zhnedly jakou mas teplotu v rostoku?

Old Post 18-03-2008 v 09:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 16







No jo teď koukám na fota a máš pravdu zahnědlý sou ..ono sem si ve spěchu špatně propočítal jaký mám dávat koncentrace hnojiv prostě sem to odpočítal od začátku a ne od začátku květu to byla mrtě chyba a docela sem to přepísk na kytkách to nijak vidět není ale na kořenech jo už sem to vyměnil za slabší ,,,Noa taky co se toho hnědnutí týče já som totiž ten Ata clean přestal používat a ejhle ....zkusim ho tam zase dávat a uvidíme co to s nima provede ...


Doplním též hnojní report :

9. březen přidáno Enzyme+ 1ml/L

12.březen docvrknuto 1ml/L Atazyme a Enzymes +

15.březen 3ml/l A+B – 1,5ml/L bloom stimul – 2ml/L Atazyme – 1ml/l Enzymes+ (20 litrů každá vana)

22.březen VÝMĚNA ROZTOKU - 2ml/L A+B – 0.5ml/L Hydro booster – 1ml/L Bloom stimulator – 2ml/L Atazyme – 0.01ml/L Ata clean

Tudlenc je jak to teď vypadá ...

1.šecko
2.Peace Maker
3.Ice
4.Kořeňi
5.začátek posypu
6.Pálečka písmejkra

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 22-03-2008 v 15:07 PM

Old Post 22-03-2008 v 12:45 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4589980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív