Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Banana´s NEW verynice Bedna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 17

Radoslav:No podívej, nemyslím si, že by v tom byl zas až takovej rozdíl, přeci jenom u toho filtru hraje velkou roli i vrstva uhlí, která u mě činí cca 25 mm. Nevím sice, je-li to z mých fotek patrné, ale já nacpat ten filtr do skříně, nezbylo by mi tak místo už ani na ty kytky...
Samozřejmě jsem si vědom toho, že ten filtr jde vymyslet i jinak a přizpůsobit se tím okolnostem. Ale mě to takhle vyhovuje, a šel jsem cestou nejmenšího odporu...Až na ty finance...Hehe.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 16-12-2007 v 19:19 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 18

Pánové, jeden argument pro přemístění pacháče do bedny by byl! Co třeba fakt, že když je to v tomto pořadí - venťák, aluflex (a to je ten problém), pacháč, tak smrdutý (no spíš voňavý) vzdoušek proudí aluflexem, ve kterém jsou mikro dirky (někdy ani ne mikro dirky ale dirky), tudíž smrádek vesele uniká při cestě do pacháče = snížení efektivnosti filtrování vzduchu od zápachu z pěstírny!

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 16-12-2007 v 23:03 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 19

K odstranění tohoto problému by stačilo vyměnit aluflex rouru za sonoflex hadici, která smrádek nepropusí a navíc to celý ztiší.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 17-12-2007 v 00:41 AM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 20

guerilla:
o jakých mikrodírkách mluvíš? Žádné by tam neměly být, ne?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 17-12-2007 v 03:52 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 21

Vnitřní povrch fitru je mnohem menší, než povrch venkovní, to má vliv na zachycování pachu. To že to máte opačně a zdá se vám, že to funguje, neznamená, že to funguje na 100%. Nebudu vám to vyvracet, ale prostě tenhle system zapojení je nevyhovující i s dalších hledisek, jako například uváděl Guerila. Protože jeden velkej nesmysl je tlačit nevyčištěnej vzduch mimo skříň. Nehledě na to, že díky menšímu vnitřnímu povrchu bude i kratší životnost filtru.

2Psycho: tys to někdy sledoval, oba ty způsoby zapojení, že si seš tak jistej?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-12-2007 v 05:55 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 22

nesledoval, protoze to funguje uplne stejne, tak me ani nenapadlo timhle ztracet cas. dal uz se o tom nebudu bavit.. dej si svuj pachac jak chces kam chces preju malo smradu a hodne stesti
psycho

p s y c h o 8 4

Old Post 17-12-2007 v 10:49 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 23

Inu dobrá. Nehodlám se z nikým bavit takovýmto arogantním způsobem. Mějte si svoje filtry kde chcete, když si myslíte, že je jedno kde je to umístěný, je to pouze váš problem.

Banáne promiň, chtěl jsem jen upozornit na to umístění, ale je to tu někomu nějak příliš proti srsti, tak toho nechám.

2Psycho: nejradši mám lidi, co něco tvrdí a ani si to neověrí...

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-12-2007 v 12:44 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 24

Tak, děkuji všem za argumenty pro a proti. Přiznávám, že kdybych dělal nějakou větší skříň, dal bych filtr s největší pravděpodobností dovnitř.

Od této chvíle o tom nechci slyšet už ani slovo, pokud sám nezaču....
Neměl jsem v úmyslu věnovat tento threat filtrování vzduchu ale jestli máte potřebu se o tom bavit, napište mi pm a já založím novej threat speciálně o tom a vše tam zkopíruju, ok?

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 17-12-2007 v 13:05 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 25

Tak jsem dneska zapájel, drátky poštípal a celou tu nádheru uvedl ve zkušební provoz.
No nevim, ale zdá se mi, že kolem květníků je snad větší zima, než v místnosti.....
Zbejvá ještě vše dovylepit a oblepit vysoce odrazovými elementy a médii.

Avšak bohužel, stále ještě nemám osazenstvo...
Jinak box je oproti tomu předchozímu nezvykle tichý, nikde nic nerezonuje, možná se i v noci vyspim, Hehe.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 18-12-2007 v 20:57 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Pohodička To Finish and Start up Příspěvek č. 26


Zdarec všem, jelikož času je niní více, věnuji se bedně.
Vylepil jsem a oblepil, jak bylo v plánu.
Avšak nemilé zjištění..... V aluflexu skutečně dirky jsou, takže poslední upráva (plánovaná) by se měla týkat výměny trubice.

Jinak všem přeji hezké Svátky Stresu, a dejte si pozor, aby jste se náhodou někde byť jen na malý okamžik nezastavili, prý to není žádoucí...

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 23-12-2007 v 13:51 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Nápad Clone it... Příspěvek č. 27




Mylí Denˇíčku : konečně zas nějaká akce...

Takže jsem to právě naklonoval.

Model: bonus od Nirvány, sémě z kytky, co mám v Noname galerii, připomínám, že jsem měl dvě samice a jednoho samce, výsledek pět a dvacet semen dobré jakosti. Podle breederů by se mělo jednat o F2 křížence modelů: Orange bud, White Russian, Super Skunk, Chronic a Shiva Skunk.
Pod pracovním názvem Tirol mix.
Pokud si dobře pamatuju součty a průměr ze základní školy, tak mi vyšlo, že je to 51% sativa a 49% indica.

Použil jsem klasicky práškovej Stimulax a supstrát pro řízkování.
Tak doufám že se rozjedou...
Pseudomatky, jsou dnešním dnem nějak ke 25 dni starý a právě přepnutý na květ, má je kámoš.

Svítím zatím 20/4, ale nevim, jestli by nebylo lepší 24/0.
Pařníček bohužel nemám, tak zvlhčuju rosením a miskama s vodou.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Naposledy upravil petrbanan 18-01-2008 v 15:10 PM

Old Post 17-01-2008 v 19:14 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Pařníček Příspěvek č. 28


Takže jsem si vzpoměl na akvárko, co leželo bez užitku na chodbě a pokusil se o vytvoření, jakéhosi pařníčku, akorát nevim, je-li to tam k něčemu, hehe.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 18-01-2008 v 17:29 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 29

Pokud to budeš mít na tý ventylaci, tak to určitě bude k ničemu. Musíš to ze spodu naprosto uzavřít aby se tam držela vlhkost. Pořádně zalejt, postříkat rozprašovačem, postříkat i stěny akvárka zevnitř a dobře utěsnit, např. to obmotat nějakou mokrou hadrou kolem dokola. Za pár hodin budeš vidět sraženou vlhkost na stěnách akvária, což je známka o vysoké vlhkosti uvnitř. Ať se daří.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-01-2008 v 18:34 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 30

To: Radoslav
No v bedně řízkuju poprvé, takže moc zkušeností nemám ale nechám si poradit.
Jen by mě zajímaly dvě věci : zaprvé, proč mají mít ty řísky tak
vysokou vlhkost ?
a za druhé, jak mohou ty rostliny v uzavřeném
prostoru dýchat ?

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 18-01-2008 v 18:55 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 31

Já jsem do teď používal petlahve, kterejma jsem jednotlivý řízky zaklopil. Přesně ta samá otázka ohledně dýchání mě taky napadla, ale pravděpodobně rostliny nemají tak velkou spotřebu kyslíku aby je to zadusilo, ale můžeš to dělat jak píše Hu-ya. Důležitá je ta vysoká vlhkost, jinak ti to poschne a nebo minimálně bude dlouho trvat než zakoření a rozjedou se.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 19-01-2008 v 05:45 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Obecné Příspěvek č. 32



Některý listy od spoda pomalu žloutnou, tak jsem jich pár ostříhal, ale zajímalo by mě, čím to může bejt.
Jinak 3 den řízky stále drží, tak doufám, že to bude vše ok.
Svítím jim 24/7 a lampu jsem pověsil vejš.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 21-01-2008 v 15:18 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0255160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív