Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho druhý indoor - 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Calzoneho druhý indoor - 250W Příspěvek č. 1



Úvod - den první
Takže protože kuřivo ze svého prvního indooru je už skoro dohulené a na balkóně to už taky pomalu sklízím rozjel jsem další kolo ve své odhlučněné skříní.

Co nového?
Musim se přiznat, že jsem se na to vybodl a skříň nějak nevylepšoval, takže nového krom odrůdy, hlíny a velikostí květináčů neni. Chtěl jsem ještě udělat něco jako bazének dole ve skříni, aby se nemohla dostat voda na dřevo, rozšířit dole zásuvky, udělat pořádný uhycení ventilátoru, apod ale nevyšlo to no, snad příště až si budu dělat Bubbler.

Osazensvo
Oproti minulému growu jsem se rozhodl pěstovat o dvě kytky více, tzn 8. Původně jsem chtěl osadit skříň dvěma odrůdama, ale nakonec to nevyšlo a osadil jsem jí 8 kusy odrůdy Shiva Skunk, za které bych tímto rád poděkoval členu Guerilla (takže mnozí z vás nejspíše tuší, že se jedná o řízky a ne o semema).

Skříň
Samotná pěstírna má tyto rozměry: výška 150cm, šířka 75cm, hloubka 56cm. Celá skříň je odhlučněná pomocí rockwoolových desek Airrock ND tloušťky 100mm (vršek) a 60mm (spodek).


Světlo
Na růst mám metalhalogenidovou výbojku Philips Master HPI-T plus 250W a na květ sodíkovku GIB Lighting flower 250W. Pokud budu mít ale peníze, vyměním tu GIBku za jinou, protože se dost bojim že mi nečekaně odejde, jak je u nich zvykem. Výbojku spínám pomocí předřadníku Gib pro-v-t. Výbojka je umístěna v klasické cooltube pouze s odtahem.
Edit: Tak na květ mám místo té GIBky MASTER SON-T PIA PLUS 250W


Ventilace
Dole pasivní přítah (zatím je na něm ohlá aluflexka kvůli úniku světla ze skříně, časem to snad vychytám líp) a o odtah z cooltube se stará Mixvent TD 250. Tento ne příliš výkonný ventilátor jsem musel zvolit kvůli nízké hlučnosti.
Na ofuk mám klipsnový ventilátor Dano, který však v růstu nepoužívám (je to škoda, já vím), z bezpečnostních důvodů (srážela se mi na něm voda), na květ však zvlhčovačku vypnu a ofuk nasadím.

Vlhkost
Abych eliminoval loužičky v pěstírně, které si mi tvořili v noci, začal jsem používat dvě zvlhčovačky, jedna běží přes den a jedna v noci. Přes den zvlčuje SPS a v noci slabší professor. Obojí spínají spínačky a loužiček jsem se tak z 90 % zbavil. V prvním growu jsem se dost snažil udržovat doporučovanou větší vlhkost, teďka to ale tolik dramatizovat nebudu a na začátku jí budu držet tak na těch 50-60 %. Je s tím méně práce a je to opět bezpečnější.

Květiníče, médium
Tentokrát zkusim kytky postupně přesazovat, takže jsem začal s květináčky o hraně 11x11, potom možná přesadím ještě do středního a nakonec použiji květináče Teku 4L. Jako médium jsem opět zvolil hlínu, tentokráte Plagron Grow Mix s perlitem.

Hnojiva:
Klasika od Plagronu - Alga Grow, Alga Bloom, PH-Amyt, Green Sensation, dále enzymy Power Zyme od HESI a nakonec Final Solution od AH. Měl jsem i Alg-A-Mic, ale zkazilo se to. V pondělí koupim ještě asi nějaký kořenový stimulátor. PH i EC měřím.

Dotaz
Mám teďka docela problémy s měření vlhkosti, mám takový ten klasický teplo/vlhkoměr s čidlem z growshopu a problém je, že stačí asi pár kapek ze zvlhčovačky a přestane jít display. Začne jít vždycky až to trošku vyschne, napadlo mě, dát ho třeba do nějaké krabičky, která má otevřenou třeba jenom jednu stranu (směrem od zvlhčovačky), ale ještě jsem to nezkoušel. Minule jsem takové problémy neměl, tak nevím jestli to je tím přístrojem, nebo to dávám vždycky nějak nešikovně... Máte s tím někdo také zkušenost?

Poznámky
Doufám, že se vám můj topik bude líbit a budu moc rád za každý dotaz, radu, tip...

Konopí zdar!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 19-10-2008 v 23:42 PM

Old Post 04-10-2008 v 19:35 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 2



8. den růstu
Kytičkám se celkem daří. Jedna je trošku menší než ostatní, ale to se časem zpraví, až se bude ohýbat.

Malý problém
Vyskytl se mi akorát jeden problém a doufám, že neni moc velký. Totiž jak jsou kytky v těch malých květináčích, tak ta zvlhčovačka co zvlhčuje v noci pouštěla páru přímo přes jednu kytku a ta byla dost mokrá a udělali se jí na listech takové malé hnědé flíčky.

Neuvědomil jsem si, že předtím když jsem používal velké květináče šla pára spíš u země. Takže jsem tu zvlčovačku dal trošku vejš a uvidím jestli to pomůže. Doufám teda, že ty flíčky jsou kvůli tomuhle. Nejvíc to je na té kytce co byla přímo na ráně a pak malinko flíčků hned u té další.


Pohnojeno
Možná to byl trošku risk, ale už dneska jsem pohnojil 50 % dávkou Alga-Growu. Já totiž na ty plně předhnojený substráty moc nevěřím a chci se dostat taky k tomu abych mohl pořádně hnojit i v růstu, když je tak krátký. Jinak stříkám i Phyt-Aminem, u kterého jsem ani předtím ani teďka nezaznamenal žádné pozitivní účinky.



Teploty/Vlkost
Přes den udržuji teplotu u vršků rostlin na 25°C a vlhkost 60 %.
V noci mám teplotu kolem 20°C a vlkost taky kolem 60 %.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 09-10-2008 v 02:24 AM

Old Post 09-10-2008 v 01:29 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 3




12. den růstu
Mám tu další menší aktualizaci. Kytkám se daří řekl bych skvěle, rostou jako z vody a ty hnědé flíčky, které způsobila špatně nasměrovaná zvlhčovačka dále nevznikají.

Péče
Kytky jsou pár dní po zaštípnutí (na FIM jsem se vykašlal, memám s ním moc dobré zkušenosti) a moc hezky se větví. Dneska jsem kytky podruhé pohnojil a to 100 % dávkou Alga Growu (PH 5,8, EC jsem bohužel nemohl změřit, protože mi došli baterky v EC metru).

Teploty/Vlhkost
Výbojku jsem trošku snížil a teplota pod vrškama je přes den 27°C a v noci kolem 20. Snažím se to na této teplotě držet, ale dost mě láká dát výbojku ještě níže. Docela by mě zajímala nějaká tabulka, či graf, kde by se dal hezky porovnat rozdíy v poměrech výšky výbojky od vršku a teploty.
Co se týče vlhkosti, tak ve dne i v noci je stále kolem 50 - 60%.

O fotografiích
K těm fotografiím, ta jehlice tam je kvůli připevňování teplotního čidla (kolíčkem) a ten plastovej hnus pod kytkama je můj vynález, který zabraňuje přímému dopadu kapek vody ze zvlhčovačky a tím její dočasné znefunkčnění. Jedná se o seřízlou flašku v v polovině jak vertikálně, tak horizontálně.

Konopí zdar!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 15-10-2008 v 13:53 PM

Old Post 15-10-2008 v 00:08 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 4



3. den květu
Tak jak jste si jistě všimli z nadpisu, kytky už jsem před třemi dny přepnul. Kytkám bych řekl, že se daří dobře, ikdyž dneska jsem si všiml trošku žlutých konečků u listů, uvidím jak to bude vypadat zítra až budou mít den, snad to není nic vážného. Dneska jsem také začal kytky ohýbat pomocí kolínek a zátěže, později to budou i dráty.

Spolu s přepnutím jsem kytky přesadil i do finálních 4L květináčů a prolil enzymama. Výbojku jsem zatím neměnil, takže tam je stále má milovaná MH.

Teploty, vlhkost
Protože mám ve skříni málo místa, vyndal jsem obě zvlčovačky a jedu bez nich. Vlhkost včera v noci byla 38% a dneska pouze 31%. Když jsem je měl ještě v malých květináčích, vlhkost bez zvlčovačky byla mnohem menší, takže je krásně vidět jaký vliv může mít i passivní zvlčování pomocí pomocí větších květináčů a čerstvé zálivky. Přes den jsem dneska naměřil 38 % což je docela divný, když v noci to pak bylo o tolik méně.
Teplota zůstala naštěstí po vyndání zvlčovačky přes den stejná, protože to uchladí ten klipsňák teďka, takže naposled to bylo 27,8°C u vršků pod výbojkou. V noci stoupla přibližne o 2° na 22,9°C.


Čištění ventilátorů je základ!
Ke konci minulého growu jsem si řikal jestli ten klipsňák vůbec k něčemu je, když na ty kytky sotva dofoukne. Dneska jsem z něho vyndal mřížku a očistil hadříkem jeho lopatky a ejhle - je to fukar jako prase! On ten chlór ze zvlhčovačky a prach totiž pěkně zasírá lopatky a ty mají pak tak velký odpor vzduchu, že se výkon ventilátoru může snížit opravdu drasticky. Totéž se bude týkat i trubkových ventilátorů, takže opravdu čistit, čistit, čistit!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-10-2008 v 22:48 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 5

Zdravím pane

máš to pěkné, srovnané do stejné výšky, jen by me zajimalo proc zacinas ohybat kolenama az ted na kvetu.Ja to na ne peru hned jakmile to jde, at si zvykaji . Jo a jak jsi psal v prvim prispevku o tom ze GIB sodiky casto odchazeji, to by me jako majitele gib taky zajimalo. Trosku to rozepis pls at se neco dozvime.

tak at to kvete a bacha na svilusky pri tak nizke vlhkosti jsou docela pravdepodobne.

show must go on

Old Post 19-10-2008 v 23:01 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 6

Morgan:
začal jsem ohýbat až teďka, protože ty postranní větvičky nebyly ještě tak dlouhé abych je mohl rovnat nahoře do latě, jak se říká. Také jsem předpokládal, že k tomu použiju rovnou ty dráty a tak jsem čekal na ty finální květináče.

S těma výbojkama GIB: v growshopu mi říkali, že je prodávali, ale skoro všechny jim lidi vraceli na reklamaci, že přestali fungovat. Abych si to ověřil, tak jsem tu myslím někde založil i přímo topik v kterém jsem se ptal lidí a lidi mi to také potvrdili. Proto jsem si objednal radši MASTER SON-T PIA PLUS a GIBku schoval jako záložní. BTW objednal jsem si to ve sředu a už v pátek jsem jí měl doma, takže pokud potřebuje někdo výbojku opravdu rychle, doporučuji obchod Svítidla-levně.cz.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 19-10-2008 v 23:57 PM

Old Post 19-10-2008 v 23:32 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 7





6. den květu
Od posledního updatu se celkem nic nezměnilo, až na to, že mě začal zlobit klisňák. :/

Hnojení
Aplikoval jsem 100% dávku Alga Bloom a zjistil jsem, že mi pomalu dochází. Asi ho dojedu a budu pokračovat místo něho Green Sensationem, protože plánuji jet příští grow v Bubbleru, na což budu potřebovat stejně jiné hnojiva. Občas stříkám Phytaminem.

Teploty, vlhkost
Tak tu zvlčovačku po přesazení opravdu nepotřebuju, denní vlhkost mám kolem 37% což bych řekl, že v této fázi je tak akorát. V noci jsem jí naposled naměřil 47%, ale ta se bude s postupným vysycháním květníků zmenšovat.

Teplota těsně pod výbojkou je přes den 28 - 28,5°C a v noci kolem 23°C.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 24-11-2008 v 12:33 PM

Old Post 22-10-2008 v 17:23 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 8




13. den květu
Takže kytkám se daří celkem fajn bych řekl, nějak extra se netáhnou a hezky mi zaplňují celou plochu skříně. Protože paličky už začaly docela rašit, vyměnil jsem metalhalidovou výbojku za výbojku sodíkovou. Minulý grow ale byly ty paličky už o dost větší.

Hnojení, PH, EC
Dneska jsem podruhé aplikoval 100% dávku hnojiva Alga-Bloom. Je docela divné, že vstupní EC jsem naměřil 1,1, což je dost málo, takže si lámu hlavu, jestli to byla chyba EC metru (zkalibrovaného), nebo se něco stalo s tím hnojivem.

Minulý grow jsem měl problémy s měřením výstupního EC, které se měřit nedalo, protože ukazovalo naprosto šílené hodnoty. Myslel jsem si, že to bylo tou předhnojenou hlínou (Plagron Royalty Mix). Potom jsem se dozvěděl, že za to může nejspíš keramzit, který se prý musí vždycky několikrát vyvařit aby nezvyšoval výstupní EC. Takže jsem to asi 5X vyvařil, ale nepomohlo to. Příští grow si zkusim sehnat nějakou textilii místo toho keramzitu a uvidím jestli to bylo keramzitem, nebo ne. Taky je prý dobrý ten keramzit co mají v growshopech, ten prý EX nezvyšuje.

PH zálivky mám vždy 5,8, PH půdy jsem naposled naměřil 5,7.

Teploty, vlhkost
Polsední naměřené hodnoty:
den - 28,6°C, 36% relativní vlhkosti
noc - 23,4°C, 35% relativní vlhkosti

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 29-10-2008 v 17:05 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 9

hoj kolego, hezký keříky, koukam máme toho společnýho víc, než jen genetiku a světlo určitě sleduju a nakonci poměříme síly, nicméně máš krapet náskok, takže všeho dočasu... K+ samozrejmosti

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 04-11-2008 v 10:35 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 10




19. den květu
Tak kytkám se daří pořád dobře řekl bych. Akorát oproti minulému growu o dost pomaleji kvetou bych řekl. Říkám si, jestli to je jinou výbojkou na květ, nebo odrůdou? Tak či tak mám ale radši fázi růstu, u ní se člověk ráno probudí, koukne do skříně a hnedka se zaraduje jak hezky to za ten den vyrostlo.

Menší upgrade CT
Reagoval jsem na připomínku jednoho growera co mu přišlo, že se mi kytky dost točí za světlem a trošku zvětšil stínítko u CT a dal jí trošku dále od vrcholků. Řekl bych, že to pomohlo. To stínítko jsem zvětšil provizorně tak, že jsem spojil dva ty stínítkové plechy v jeden a slepil izolepou (patex + hliníkovka).

Teploty, vlhkost
Nainstalováním pacháče mi teploty i v vlhkost zůstali naštěstí stejné:
den: 27,7°C - 39% vlhkosti
noc: 20,6°C - 31% vlhkosti

Konopí zdar!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 04-11-2008 v 23:00 PM

Old Post 04-11-2008 v 17:17 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 11




25. den květu
Nic moc nového se nestalo. Kytkám se daří řekl bych celkem fajn, nevykazují žádné známky škůdců, či nedostatků (teda skoro, viz níže) a paličky se začínají pomalu zvětšovat. Z minulého focení jste si asi všimli, že jsou kytky u sebe moc naplácané a nevejdou se vedle sebe kvůli listum. Oni ty Shivy rostou trošku jinak než JH a SWK co jsem měl předním. Ty listy docela stínily, tak jsem je všechny poohýbal aspoň pod paličky a vypadá to lépe. Mám chuť je trošku ještě prostříhat, ale toho bych se chtěl vyvarovat, uvidím no.

Hnědé špičky
U některých listů jsem nalezl hnědé špičky. Jako první vás asi napadne, že to je přehnojením, ale bohužel v tom si nejsem tak jistý. Vyskytuje se to jenom zřídka a ten povrch vypadá spíš jak plíseň, vypadá to jako kdyby ty špičky byly fermetrované. Týká se to velkých listů tak ve středu rostliny. Bohužel nemám tak dobrý foťák abych to mohl vyfotit, takže to tady spíš píšu tak do vzduchu... Ale říkám si, že kdyby to byla plíseň, tak by nebyla jenom na špičkách listů, ne? Nějak se to nešíří bych řekl, tak doufám, že to tak zůstane i nadále.

Hnojení
Poslední várku holky dostaly 5. listopadu, byla to 125% dávka Alga-Bloom. Potom dostaly holky trošku Enzymů a za dva dny jim dám asi 150% dávku Alga-Bloom. Tato koncentrace bude konečná, výš bych to hnát už nechtěl. Snad to holky dají. Na postřik Phytaminem už kašlu. Mimochodem, přijde mi, že se mi ty Enzymy asi zkazily, protože smrděj fakt úplně ukrutně, je to u enzymů normální, že takhle smrděj po delší době? Myslíte, že to bude stále funkční? Na nové bohužel nemám, rád bych tyhle dodělal.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 10-11-2008 v 20:33 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Calzone
[...] Mimochodem, přijde mi, že se mi ty Enzymy asi zkazily, protože smrděj fakt úplně ukrutně, je to u enzymů normální, že takhle smrděj po delší době? Myslíte, že to bude stále funkční? Na nové bohužel nemám, rád bych tyhle dodělal. [...]


Nemám sice zkušenosti s enzymy od Hesi, ale mě se zkazil Phytamin, protože jsem ho neměl v ledničce. Řekl bych, že vesměs všechny tyto organický sračičky dýl vydrží v chladě (výjimkou je např. Atami, na těch je přímo napsáno: "Skladujte při pokojové teplotě").

Jinak enzymy nejsou zas tak nepostradatelné a mohl bys to, podle mě, klidně dojet i bez nich.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 11-11-2008 v 18:52 PM

Old Post 11-11-2008 v 12:51 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13

Dik za tip na to světlo koupilsem MASTER SON-T PIA 250W
(za 600Kč)BOMBA! K+

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 12-11-2008 v 16:08 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 12-11-2008 v 18:45 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 15

space.pussy:
Jasný no, po sklizni koupim nové a budu je radši skladovat v lednici. Díky za reakci.

Hagrid000:
super zpráva, uvidíš že kytky pod tím už budou v pohodě. Tak ať se daří, dřžím palce!

Hydrotekk:
prosím tě, uklidni se trošku. To že jsi vyjímečně někde koupil ve slevě až takhle levnou výbojku neznamená, že každý kdo jí koupí za běžnou cenu ty prachy vyhodil do kanálu. 600Kč je sice poměrně dost, dá se koupit o nějakou tu stovku levněji, ale je to furt lepší než dávat třeba 750 v growshopu.

Zahradník:
jj je to přesně tak jak píšeš.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 12-11-2008 v 20:39 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 16

Enzymy pomáhají rostlině zpracovat hnojiva tak, aby po aplikaci byla kytka pěkně nenažraná. Má to působit na soli v substrátu + by to mělo urychlit vstřebávání hnojiv. Když jsem v hydru kdysi měřil EC, bylo vždycky po nasazení enzymové jednodenní kůry znát, že pak kytky žerou jak prosáplý. Aneb první dny šlo EC krutě dolů, třeba po 10 dnech už stagnovalo. Pak stačilo propláchnout a zase žraly jak o život!

Taky používám CannaZym na flushing. Před kosou dám na 10 dní Ripen a pak na tejden (v hlíně zhruba 2 zálivky) vodu+enzym. Pak není vůbec cítit chuť hnojek. Fungovalo to i v hydru, tam flushing trval 4 dny a nebylo cejtit nic škrabavýho.

Fotr woe!

Old Post 12-11-2008 v 20:47 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2010 - Druhý indoor 2010 - 324 odpovědí
11-07-2009 - Calzoneho třetí indoor - 250W - 53 odpovědí
04-11-2005 - dalshÍ firsT indooR ala 250W* - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7520390 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív