Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Dědkův komorní outdoor 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Dědkův komorní outdoor 2006 Příspěvek č. 1




Loni jsem nezasadil a ukázalo se to jako zásadní chyba, takže letos jsem na outdoorek nezapomněl. Vysadil jsem v květnu dva řízky a jeden jsem za měsíc nechtěně setnul asi 1/3 od země, takže nakonec vyrostla jedna docela slušná košatice a jedno menší košťátko. Ta větší má (měla) od země asi 1,5m a ta menší jenom 70 cm.
Model je jakási neznámá značková genetika Abych to vysvětlil, byly to řízky z kytky, která byla z některé z mých předešlých matek a já už samozřejmě nevím, ze které to bylo. Každopádně bych to tipoval na nějakou 50indica/50sativa. Možná je to Silver pearl, možná Belladona.
Hlínu jsem před sázením vylepšil kompostem, a kromě toho jsem hnojil během sezóny jednou za týden tekutým Cereritem, dávkování podle návodu.
Nejvíc mě napínalo, jestli stihnou dozrát, protože ještě ke konci srpna vůbec nekvetly, ale nakonec to díky teplému babímu létu vyšlo.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 24-10-2006 v 20:04 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 2

Mno a jak to dopadlo??..nějaký bližší info??...výnos,průběh??To je asi nejkratší dred kterej sem tu našel ...nic ve zlym...jen sem byl porstě zvědavej

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 27-10-2006 v 11:27 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 3

No moc jsem toho nafotit nestihl, z bezp. důvodů...
Ještě sem hodím váhu, až to úplně vyschne (suším pomalu v chladu).
Průběh? No průběh...byl tak nějak standardní bez větších problémů. Snad až teda na to, že ta jedna kytka začínala někdy v půlce srpna prakticky od začátku, protože se mi ji podařilo utnout kousek nad zemí.
Té větší se dařilo od začátku dobře, rychle narostla do šířky i výšky, ale protože je to asi nějaká odrůda s pozdějším přechodem na květ, tak hodně dlouho nebyl na kytkách ani chloupek. Přemýšlel jsem, že to budu nějak zatěmňovat, aby přešly na květ rychleji, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak to je uskutečnitelné tak někde na samotě u lese v zahradě obehnané 3m vysokým plotem (protože stonek, na kterém je natažen pytel je v zahradě něco jako pěst na oko) a ještě člověk musí mít každý den čas jít kytky přikrýt a odkrýt. Takže prakticky těžko či vůbec nerealizovatelná věc...
No nakonec, jak už jsem psal, mi hrálo do karet teplé počasí v září i v říjnu, díky čemuž kytky dozrály.
Ještě jedna věc ke hnojení, kterou jsem v prvním příspěvku nezmínil. Kromě toho, že jsem sázel do kompostu, jsem do jámy před sázením dal na dno i kravský hnůj. Asi tomu taky pomohl, že to tak pěkně narostlo. Je ale důležité, aby na hnůj přišla ještě vrstva substrátu, aby se kořeny nikde hnoje přímo nedotýkaly.

P.S. nějaký delší dredy najdeš třeba tady

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 27-10-2006 v 11:46 AM

Old Post 27-10-2006 v 11:39 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 4

..celkem fajn dredy....ale spíš fandim normál háru...
Takže se dá říct že probehl další úspěšný OUT...váha..mno na tu jsem zvědav...

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 27-10-2006 v 12:41 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
01-10-2016 - Kubákův OUTDOOR 2016 - 26 odpovědí
01-08-2016 - [Travní OUTDooR 2016] - 74 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0567090 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív