Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » out2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

out2004 Příspěvek č. 1










Letos jsem outdoor pěstování zanedbal a sázel až v červnu, takže výnos čekám nízký, věřím, že to alespoň vyváží kvalita
Všechno jsou to opět noname modely, snad kromě mojí Fialky, kterou jedu už třetím rokem a dvou Blueberrek, které jsem jako pokus sázel až v půlce srpna. V současné době zbývá do sklizně u jednoho modelu asi týden a u ostatních ještě alespoň dva až tři. Ty v srpnu sázené BB podle mě také dojedou, kdyžtak mám připravenu fólii, pod kterou je budu schovávat před slabšími mrazíky. Všechny kytky hnojeny především kompostní zeminou a dále kostní moučkou a OBM. V začátcích růstu jsem občas aplikoval do zálivky i přípravek Bi-algeen S90. Přikládám fotografie a jejich popis:

1,2,3) noname #1. Letos taky trochu zfialověl Ten půjde už tak za týden, ale keřík je to tak sotva 150-200gr.

4) noname #2

5,6) noname #3. Docela zajímavě zabarvené květy

7,8) HM Fialka

9) dvě Blueberry v květnících. Výška asi 50 a 35 cm.

To je zatím všechno, ještě bych rád dodal nějaké další fotky a info až proběhne sklizeň.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 16-09-2004 v 17:16 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 2

Dědo.. Dědo!!! DĚDO!!!
Ty zabijáku!!!

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 16-09-2004 v 18:19 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 3

Vypadá to pěkně..hhhmmmm...a to the K

Old Post 17-09-2004 v 11:09 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immunal
Nový Člen

Karma uživatele immunal - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4

Takze maly vynos co..... Mat taky maly vynos ako ty, tak ani z domu nevychadzam. Btw. Tie fialky su chrumkave!

Grow on...

Old Post 22-09-2004 v 20:02 PM
immunal je offline   Profil uživatele immunal   Find more posts by immunal   Foto galerie člena immunal   Click here to Send immunal a Private Message   Add immunal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 5








Díky všem za pochvalné reakce
Tady je ještě pár fotek fialky (nebo Fialky? přecijenom se mě tahle varieta už pár let drží). Na fotkách jsou zachyceny dvě různé rostliny a řekl bych, že každá je trošku jiný fenotyp.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 30-09-2004 v 21:15 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immunal
Nový Člen

Karma uživatele immunal - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

Sliny mam az na kolenach ked vidim tu predposlednu fotku. Nadherny cukring. To je aj skoda spotrebovat, nemyslis? Ale nie, urcite budu namakane. Potom aj napis ake maju "nadprirodzene vlastnosti". (A dik za K+).

Grow on...

Old Post 30-09-2004 v 21:38 PM
immunal je offline   Profil uživatele immunal   Find more posts by immunal   Foto galerie člena immunal   Click here to Send immunal a Private Message   Add immunal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 7








Přidávám ještě pár fotek zase jiného modelu a taky nějaké snímky, co všechno jsem letos hostil na svých kytkách

1,2) no name
3) pomalu se od něj létat naučím, létat naučím...la lála lála lalála
4,5) tahle malá bestie si pro založení rodiny vybrala jednu z paliček a tak jsem ji tam nechal vegetit. No potomstva měla jako smetí a pobyli asi týden a pak se to všechno rozeběhlo bůhvíkam
6) Coccinela septempunctata
7) Coccinela raději bere kramle, i když si jí Tegenaria vůbec nevšímá

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 01-10-2004 v 10:55 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 8

krááááása... urgh... a to the k... Jakou máš brvu kůže ? fialovou ?

Old Post 01-10-2004 v 11:13 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 9


A ještě jedna fotka, na které je palice toho no-namu ze začátku předchozího příspěvku. V jednom místě se její růst změnil z negativně geotropického na pozitivně geotropický - jinými slovy se ta palice ohla a začala růst k zemi Setkali jste se s tím už? Docela by mě zajímaly příčiny takového jevu...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 08-10-2004 v 13:23 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 10

Zdravim mas to moc hezky jako vzdy K+ ty seminka cos mi posilal bohuzel rozdrtila ceska posta a jedno ktery to prezilo to vpodstate nejak nerozchodilo,ale neco malo jsem sklidil tak az pojedu kolem tveh bydliste napisu PM a musis ochutnat

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 13-10-2004 v 15:15 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ehmm
Nový Člen

Karma uživatele Ehmm - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11

no mas to pekny DEDO!!! kde bydlis ze ti to tak pekne roste??? a nemas zbytecny naky seminka???

kdo huly_ten umi

Old Post 18-10-2004 v 18:44 PM
Ehmm je offline   Profil uživatele Ehmm   Find more posts by Ehmm   Foto galerie člena Ehmm   Click here to Send Ehmm a Private Message   Add Ehmm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoor jack
Nový Člen

Karma uživatele outdoor jack - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

dedku ses machr stalo seti ze ti ty kytky nekdo vocoroval nebo mas celou tu dobu co pestujes stesti jak svine????

Old Post 28-11-2004 v 19:55 PM
outdoor jack je offline   Profil uživatele outdoor jack   Find more posts by outdoor jack   Foto galerie člena outdoor jack   Click here to Send outdoor jack a Private Message   Add outdoor jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garion
Stálý Člen

Karma uživatele Garion - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 13

Skvělá práce chlape....MŇAM

Old Post 04-12-2004 v 16:45 PM
Garion je offline   Profil uživatele Garion   Find more posts by Garion   Foto galerie člena Garion   Click here to Send Garion a Private Message   Add Garion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 14

díky všem za pochvalný reakce, jsem rád, že se kytky líbily. Píšu v minulém čase, protože už z nich nemám ani ň a přitom bych hulil, až bych brečel... Kurňa, letos jsem to pěkně pohnojil, teprve Prosinec a já už dávno nemám nic...no to bude hodně dlouhá zima

Ehmm: dík ještě jednou, je to Královéhradecký kraj Semínek moc nemám, ale pár bych ti jich věnoval, ovšem nechce se mi už posílat to poštou, takže jedině nějaký osobní meeting v Hradci Králové nebo Pardubicích po domluvě...

otdoor jack: taky dík , jinak jsem měl v minulosti štěstí, že mě čórka nikdy ještě nepotkala (a snad nepotká)

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 04-12-2004 v 20:11 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 15

hele jaxi mluvil vo ty fialce, tak bych nerek ze to je fialka...ta totiz vypada docela jinak, ale to je fuk...jinak celkem hezky!

Old Post 07-12-2004 v 20:25 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 16

indicky-konopi: to myslíš Fialka jako Violka (Violaceae) ? Jestli ne, tak já jsem o žádném modelu konopí jménem Fialka ještě neslyšel a ten můj no-name je hodně do fialova, takže jsem to tak prostě pojmenoval...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 08-12-2004 v 09:02 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2022 - Out 2022 - 19 odpovědí
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4237380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív