Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » out2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Dotaz Příspěvek č. 17



no dobre, taky sem nigdy neslysel o fialovce jako vo nejaky vyslechtenym modelu, ale tak mi rekni co je teda tohle?! taky je to fialovy, takze je to taky fialka??:) a to me prave vrta hlavou...kdyz mi tady kazdej cpe do palice ze ma fialku, jakou kytku si pod tim mam vybavit?...kazdopadne bych od tebe bral nejaky seminka slo by to?! Dix

23

Naposledy upravil indicky-konopi 08-12-2004 v 11:21 AM

Old Post 08-12-2004 v 10:40 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 18

indicky-konopi: To na obrázku je IMHO spíš nějaký Purple (purpurový, nachový...) než Fialka (Violet=angl. fialový, viz např. ultraviolet radiation=ultrafialové záření). Pokud bys měl porovnat, co je označení Fialka z těhle dvou kytek (ta na tvém obrázku a moje) blíž, jak by ses rozhodl? Jednak jsem tedy, jak říkám, označení Fialka ještě nikoho používat nezaznamenal, ale i tak, ta moje kytka je prostě fialová úplně celá, na ní není zelený ani jeden list, takže si myslím, že to označení pasuje víc než dobře
Se semínky to bude horší, ještě se teda doma ujistím, ale myslím, že jich mám opravdu málo (kolem 10, řekl bych) na rozdávání nebo výměnu...

P.S. moc pěkné kytky na těch obrázcích, to je vlastní tvorba?

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 08-12-2004 v 12:00 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 19

No ja myslim, ze kytka by se mela pojmenovat spis podle palic, nez listu a tvoje palice nejsou fialovy..., ale budis..ta tvoje je fialka a ta moje je treba růžofka, ikdyz to ma fialovy palice a zeleny listy..no neresme to...jo jasne, nejsem typ kterej by tady ukazoval cizi fota...jo deset, to je fakt malo..., ale tak seminko ci dve by si pro me urvat moch...pak ti ukazu jak z toho vyrostly dve krasny samice..mam taky dystak jeste nejaky no name, jinak mam doma poku mi lidi nekecali, tak to ma bejt blue berry, master cash a durban krizenej s ice queen, ale to mam jen 7 semen negde tady mam fotky tech no name, ta posledni byl nejvetsi masakr, ikdyz tak nevypada...na ty palice si v poho prilepil sirky ci krabu vod startek
PS. jo jeste hele jaxe pridava pod nick ten obrazek? vsici ho tam maj a ja nic dix

Old Post 08-12-2004 v 12:56 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 20

Fialka je cestinka pestovana ve skrini nebo pomoci bubbleru....JE TO BLBOST ALE NECHAM TO TU PRO ZASMANI A JAK MI NEKDO DA CERVENOU TAK NEVIM NO..

Naposledy upravil lulugang 08-02-2007 v 08:04 AM

Old Post 09-12-2004 v 11:17 AM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 21

a kde si to prosim te slysel???)))

Old Post 09-12-2004 v 15:44 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HermikS
Nový Člen

Karma uživatele HermikS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 22

zdravim Vas!
Mrzi me ze sem nevyfotil muj out mezitim taky fialku ktera zezacatku mela jen naruzovele palky a v listopadu (pred sklizni) byla uplne fialova skoro do cerna
TO:dedo mimochodem ji mam taky moooc rad o pestuji ju taky 3 rok (halus) ps mas je taky slusny

Old Post 31-12-2004 v 21:20 PM
HermikS je offline   Profil uživatele HermikS   Find more posts by HermikS   Foto galerie člena HermikS   Click here to Send HermikS a Private Message   Add HermikS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 23

není co dodat prostě si to užij.

Old Post 20-01-2005 v 20:50 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lister666
Nový Člen

Karma uživatele Lister666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 24

to je to nejkrásnější co sem v životě viděl ... fňuk Fňuk
měl bych ještě na tebe dotaz...cos musel dělat aby ti to vyrostlo takhle?

ÁÁÁÁ PANE BOŽE JAKTOŽE MÁM TOLIK RUK!!!

Old Post 30-01-2005 v 16:36 PM
Lister666 je offline   Profil uživatele Lister666   Find more posts by Lister666   Foto galerie člena Lister666   Click here to Send Lister666 a Private Message   Add Lister666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 25

HermikS, weeman: díky!

Lister666: dík. Naklíčil jsem semínka, předpěstoval za oknem, pak jsem to vysadil ven, občas zalil, občas pohnojil...no a takhle to vyrostlo

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 30-01-2005 v 21:10 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lister666
Nový Člen

Karma uživatele Lister666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 26

pěkný..moc pěkný

ÁÁÁÁ PANE BOŽE JAKTOŽE MÁM TOLIK RUK!!!

Old Post 09-02-2005 v 07:15 AM
Lister666 je offline   Profil uživatele Lister666   Find more posts by Lister666   Foto galerie člena Lister666   Click here to Send Lister666 a Private Message   Add Lister666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lister666
Nový Člen

Karma uživatele Lister666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 27

jo a ještě....ona to je indica?

ÁÁÁÁ PANE BOŽE JAKTOŽE MÁM TOLIK RUK!!!

Old Post 09-02-2005 v 07:17 AM
Lister666 je offline   Profil uživatele Lister666   Find more posts by Lister666   Foto galerie člena Lister666   Click here to Send Lister666 a Private Message   Add Lister666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lister666
Nový Člen

Karma uživatele Lister666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 28

číms hnojil?

ÁÁÁÁ PANE BOŽE JAKTOŽE MÁM TOLIK RUK!!!

Old Post 09-02-2005 v 13:03 PM
Lister666 je offline   Profil uživatele Lister666   Find more posts by Lister666   Foto galerie člena Lister666   Click here to Send Lister666 a Private Message   Add Lister666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freefood
Stálý Člen

Karma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 29

Jejda to s tim pavouckem je TAKOVA NADHERA !!!!!! Karma+ !!!

"..jsem tu noví a.."

Old Post 10-02-2005 v 13:20 PM
freefood je offline   Profil uživatele freefood   Find more posts by freefood   Foto galerie člena freefood   Click here to Send freefood a Private Message   Add freefood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2022 - Out 2022 - 19 odpovědí
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0506990 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív