Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » =pure natural out 09=
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Obecné =pure natural out 09= Příspěvek č. 1

Zdravim growerstvo,

jelikož už jsem tu 4 roky po sobě nevynechal prezentaci svýho outdooru, pokusim se nezklamat i pátej rok. Letošní grow bude tak trochu ve stylu toho loňskýho, tzn. dost odfláknutej. Netrávím už doma tolik času, abych se mohl kytkám věnovat jako dřív, ale chvilku si vždycky pro pěstitelské radovánky najdu. Celkově se bude jednat o skromější grow...

genetika:

-seeds


  • KC 36 (KC brains Holland) - 4ks

-klony

  • shiva skunk (Sensi seeds) - 5ks
  • white satin (Mandala seeds) - 1ks
  • ganesha's dream (Amsterdam marijuana seed bank) - 1ks
  • A.M.S. (Greenhouse seeds) - 1ks

hnojky:

-asi největší změna v letošním outdooru bude ta, že pojedu čistě přírodně bez hnojiv. Zastávám názor, že v přírodě si všechny rostliny taky poradí samy, tak proč by nemohlo konopí.
-jediný co eventuelně použiju, bude Ripen pro urychlení zrání

místo:

-vzhledem k předchozímu kroku bylo mým záměrem vybrat místo, které je již na pohled bohaté na živiny - tzn. zarostlé bujným porostem šípkových keřů, kopřiv a dalších zelených bylin majících v oblibě neutrální pH - místo je situované nedaleko našeho bývalého pole zvaného alfa (viz grow 2007), pracovní název proto bude "beta"
-orientace je jihozápadní

pěstební médium:

-jak už bylo řečeno a jak vyplývá z názvu, pouze původní zemina samozřejmě značně prokypřená


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-07-2009 v 15:07 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

9. 5. Příspěvek č. 2








1, před









2, po ... pár hodin to zabralo












3, shiva skunk












4, white satin













5, KC 36


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-07-2009 v 15:14 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

5.7. Příspěvek č. 3








1, tak takhle vypadalo celý pole po dvouměsíční absenci našich návštěv - holky se topily v kopřivách, bohužel jsem sebou neměl širkoúhlej objektiv, abych to všechno pěkně zabral








2, banda řízků - vlevo white satin, zbytek shiva skunci...všechny mi jsou do pasu, což je zhruba kolem metru, vim že to neni převratná vejška, ale stačí mi to, na podzim ty 2m mít budou a tj akorát











3, nejhezčí KC 36 a už ukazuje samiččí pre-flowers













4, naopak nejhnusnější, respektive nejmíň rozvětvená, KC 36 ukazuje samčí pre-flowers, z kopřiv koukal jen vršek


Za pár dní vyrážím na trip po východní Evropě, takže další aktualizace bude tak koncem července. Zatim se tu mějte a nezlobte!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-07-2009 v 15:24 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 4

Zdravím Pána...koukám že tam u vás neleníte...to je dobře....jinak kyti moc hezké...navíc bez hnojek....K letí. Ale myslím že se není čeho bát...co jsem měl loni 36ky a vůbec vlastně všechny kyti, co mám mimo domov jedu pouze přírodně...poradí si uplně bez problémů, jediny co jsem dával byl květový stimul cca.3 týdny...at se daří a sleduji

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 05-07-2009 v 20:53 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 5

Čus bracho.Zaujal si ma hlavne z KC36.Ja idem tento rok Leda Uno od KC brains tak budem sledovať tu tvoju sativu. Minuloročny out som išiel Spontanicu čo je tiež produkt KC brains a bol som nad mieru spokojny.Len tak pre info Spontanica je cross KC 36,Leda Uno a ešte jeden druh ktory je top secret.

Old Post 09-07-2009 v 07:34 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 6

Zdarec,

jj na KC 36 se taky těšim. Jen tě poopravim, neni to sativa, ale mostly indica (kříženec white widow a KC 606).

Jinak kolega Nesss by nám o ní mohl povědět něco víc. Např. kdy mu dozrála, jak byl spokojenej s výnosem, konzistencí palic atd. Co ty na to?


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-07-2009 v 10:25 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 7

Zdar Pan Kere
Jestli to nebude vadit,tak odpovim za kolegu NessseMáš se na co těšit je to dobrá genetika...něco je v mim threadu 08 ( Dirty OUT 2008/ K.C. 36/ T.N.R ) a jen doplnim že dozrál ke konci září,ale kámoš ho měl venku a dozrál mu,už začátkem září,tak ho asi setneš dřív než já ve skleníku...letos ho jedu taky venku,tak uvidíme jak to dopadne...každopádně se máš na co těšit...budu sledovat tvuj počin páč to zatim vypadá dobře!!!

For Nesss:kolego hod sem taky nějaký tvoje info o KC36 jestli to Pan Kerovi nebude vadit

Dirty

Old Post 09-07-2009 v 22:42 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Obecné KC36 Příspěvek č. 8

Na přání přídávám také nějaké to info.....36 je super volba a to jak do skleniku, ven....ale IN jsem s ni nikdy nejel. Prvně jsem sklízel tak v půlce září - zkouření velice příjemné a energické. Poslední jsem sklízel 2.11 vidím to jako dnes...byl to neskutečný zabiják, palice tvrdé jak beton....obsypané pryskyřicí....nikdy jsem podobný venek neviděl....90% lidí myslelo že to mám skříň. Tzn. čím déle zklízíš tím větší uzemňovák. Ten listopad ale nedoporučuju....je to stav tak akorát na spaní nebo k dlouhýmu filmu. Také poroz na plíseň, s tou se ke konci na 100% setkáš. Aspon u mě to tak bylo. Jel jsem jak uplně venku tak i skleník. Výnos byl perfektní ve volné půdě s hnojením jen na květ celkem tak 300g z rostliny. Foto v mých threadech. Konkrétní dotazy do PM...at tu Keřákovi neflejmujem

Jinak 999% souhlas určitě se máš na co těšit!

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 09-07-2009 v 23:47 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knížepán
Nový Člen

Karma uživatele Knížepán - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

Zdravím kolego,
koukám, že jsme se vydali opačným směrem. V časech kdy jsme se měli možnost vídat jsem bez hnojiv pěstoval já, tento rok to zkouším s granulovaným koňským hnojem a jsem dost překvapen bujným vzrůstem. Bez těch hnojek mi to snad nikdy nestihlo dozrát tak, abych byl spokojen, zkusím letos přihnojit i na květ. Nicméně přeji mnoho zdaru a radost z rostlin.

von Trautenberg

Old Post 10-07-2009 v 14:21 PM
Knížepán je offline   Profil uživatele Knížepán   Find more posts by Knížepán   Foto galerie člena Knížepán   Click here to Send Knížepán a Private Message   Add Knížepán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 10

Po delší, cestovatelské, odmlce jsem zpět. Všem díky za info o KC 36, už se těším na výsledek.

Knížepán: Zdar kolego, no ono asi hnojení do sebe něco bude mít. Ale když to roste i bez něj, tak proč utrácet, že ano. Ale květ bych možná mohl mírně podpořit - uvidíme, jak se budou mít k tvorbě palic. Škoda že u vás zase letos neni O. br., bych přijel a dali bysme pivko.

Jinak pro všechny ještě jedna cestovatelská rada: Pokud pojedete na východ, snažte se vyhnout Moldávii, především pak její východní části, kde je vyhlášena jakási (Podněstersko moldavská) republika (údajně od 1994) se srpem a kladivem ve znaku a tanky na hranicích a pokud těžce necálujete nehnete se ani o metr.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-07-2009 v 22:28 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

27.7. Příspěvek č. 11






A teď už aktualizace.

1, celek













2, celek z druhé strany














3, nejhezší shiva skunk - je mi po ramena
















4, white satin - podobného vzrůstu















5, KC 36 samice - vzrůstově nejvyšší, ale samozřejmě zdaleka ne tak pěkně rozvětvená jako řezy


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-07-2009 v 23:02 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 12



V kukuřici mám ještě pro prdel od 9. července vysazené dvě směšně malé kytičky. Uvidíme co ještě předvedou. Modely by měly být A.M.S. a ganesha's dream, bohužel neznámo, která je která. Jedna byla dokonce připravena jakousi nenažranou zvěří o vršek, čímž předčila svoji malost v době zasazení.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-07-2009 v 23:11 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 13


A ještě bonus z ukrajinských úrodných rovin po cestě na Oděsu. Mezi slunečnicemi zde rostly stovky konopných jedinců. Pravděpodobně vysemeněná technika z minulých let. Potkali jsme i ruderalis, bohužel zrovna po ruce nebyl foťák...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-07-2009 v 23:15 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

16.8. Příspěvek č. 14






Jsem tu s aktualizací po pár týdnech. Jelikož vůbec není čas ani možnost dostat se na pole, byli jsme dnes nemile překvapení jedním nadrženým samcem KC 36, jenž oprcal svou družku KC 36. Ta o to samozřejmě nestála a tudíž nadržence neminul trest - nemilosrdná poprava. Na rostlinách je znát, že nejsou hnojeny, hlavním projevem je ovšem pouze světlejší barva a žloutnutí odspodu, na vzrůstu se to prakticky neprojevilo.

1, samec KC36








2, celkový pohled














3, hnusoidní samice KC 36 - asi strádaj kořeny















4, jiný celkový pohled
















5, jedna shiva kolem 2m - jo btw. shivy už začínaj nakvítat


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 16-08-2009 v 21:29 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 15



6, pálka KC36 - ještě necukruje, ale už voní ...tak snad oprcání nebude markantní











7, takhle něco okousalo jednoho shiva skunka


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 16-08-2009 v 21:32 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

12.9. Příspěvek č. 16





Aby to tu úplně nestálo, přihazuju pár sobotních fotek palic. Mohlo by trochu zapršet, holky byly už o víkendu pěkně vyprahlý a od tý doby pořád ani kapka...


1, KC 36 - krásná kytka, bohužel zančně oprcaná samcem taktéž KC 36











2, její vršek















3, pravděpodobně ganesha's dream sídlící v kukuřici - vůbec si nedělám iluze, že bych ho sklidil















4, rozjíždějící se shiva skunk - do něj vkládám veškeré letošní naděje na úspěšnou sklizeň


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 15-09-2009 v 11:59 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2008 - Bulb's Natural Out 2007 - 199 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3108620 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív