Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » LED Box by Hogi 2.0
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Co si myslíte o pěstování pod LED?
Nemůže to nikdy nahradit stávající systémy.
Je to dobrá věc, ale chce to ještě čas.
Myslím že může konkurovat stávajícím systémům a přitom mít menší spotřebu energie.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Nápad LED Box by Hogi 2.0 Příspěvek č. 1


Po skoro půlročním experimentováním s LEDkama sem se rozhodnul pro stavbu většího a vychytanějšího boxu. Stavba proběhne až tak za čtvrt roku, ale chtěl bych se s váma podělit o různé nápady a očekávám i různou kritiku a připomínky. Během 3 měsíců postupného plánování a vývoje budu zkoušet různé komponenty, které pozdějc využiju ve finální skříni.

Teď fakta:

Bedna: š 60; h 40 a v 60 cm

Pěstební prostor: 60, 40, 30 cm

Osvětlení bude z 6 LED panelů a každý panel bude mít 121 diod. Takže celkem 726 diod. Diody použiju 660nm a 470nm 1,5cd 60° Poměr R:B bude 96:25 Panely budou chlazený vzduchem, aby se odvedlo přebytečné teplo. Předpokládaný příkon ledek bude 35W.

Proč budu chladit ledky, který skoro nehřejou a ještě je od pěstírny oddělim sklem? Protože chci mít v pěstírně uzavřenou atmosféru obohacovanou CO2 bez ventilace. CO2 systém ještě nemám navrženej, ale udělám ho bez měření koncentrace a metodou pokus-omyl vychytám jeho nastavení.

S teplotou by neměl bejt problém, ale co vlhkost? Při růstu ji nechám takovou jaká je, ale na květ budu muset dodat buď absorbér vlhkosti nebo nějakej elektrickej odvlhčovač, připojenej na čidlo. Vychytá se to ještě za chodu.

A v čem budou kytky růst? Udělám aeroponickej systém. Teď sem si objednal nějaký komponenty a od příštího týdne ho budu testovat a ladit. Chtěl bych mít konfiguraci s 1 až 2 tryskama a slotama na 4 květináče.

Postupně sem budu dávat různý systémy a podrobnosti. Sem zvědavej na připomínky.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 21-04-2006 v 11:37 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Názor - Tak na to se tesim.Ten uzavrenej co2 system bych chtel taky zkusit,ale nelibi se mi to vychytavani pokus omyl bez merice koncentrace co2.To je takovy o nicem.Tohle to chce proste zautomatizovat a hlavne merit ruzny hodnoty aby to bylo uzitecny i pro ostatni.Ono je to hezky ze to poroste,ale kdyz nebudeme vedet pri jakejch koncentracich atd tak uz to moc vypovidajici neni.Prirovnal bych to jako bych rekl ze svitim ledkama ktery jsou cerveny a modry,uvedl jejich pomer,ale uz nenapsal jaky typy to jsou..To cidlo stoji 4000 k tomu regulator 2000 hodiny 1000 a dalsi veci.Pak by to ovsem fachcilo samo.Stalo by to okolo 10K ale zato by sis nastavil 1500ppm a jedes jak o zivot,mohl bys dal experimentovat s mnozstvim co2 v atmosfere atd.Proste by to bylo fakt profi..
Jinak ti to roste pod tema ledkama moc pekne.Jses snad prvni kdo to dokazal opravdu jenom ciste pod led.Fakt ti fandim..No a diody podle meho nazoru maji jeste cas nez budou bezne pouzitelny pro growing,ale kdyz budou lidi jako ty,tim driv ta technologie bude skutecne pouzitelna..
Kazdopadne bych to postavil,ale nezkousel v zadnem pripade vsechno najednou.Pak nebudes mit prehled co co ovlivnuje a az budes mit problemy nebudes vedet z ceho vznikly.Na to bych si dal velkej pozor a zacal jednu sklizen s ledkama,pak pridal co2 a pak to aero..To bude fakt super growbox
Rust bych vubec neresil a mel to jen na 12/12 na kvet.Ver tomu,ze rustova faze v takovym boxiku je uplne zbytecna.I kdyz to tak nevypada kytky ti hodne vyrostou i na tech 12/12 a to uz vubec nemluvim o tom,ze tam budes mit to aero.Daval jsem ted rizky rovnou prokoreneny v RW a sly rovnou na 12/12.Presto vyrostly na 40cm zadnej problem.Takze rustova faze neni vubec potreba.Ta vlhkost bude asi problem.Asi to resit jedine odvlhcovackou (kompresorovou-kondenzacni).Ta by ti musela vlhkost srazit jako nic a dokonce z ni fouka chladnej vzduch.Ty absorbcni granule by podle me byly uplne k nicemu.Kapacita je fakt mala.Cim nizsi vlhkost tim vic se voda z kytek vyparuje a vlastne pak resis dve protichudny veci.Cim vic odvlhcis,tim vic vlhkosti pribyva a to nemluvim o tom aeru ktery bude delat strasnou vlhkost v boxu samo o sobe.

Otázky - tech 35w bude prikon pri 220V?Sory jestli jsem to nekde prehlidnul.Pak by me zajimalo s cim chces srovnavat.Jestli se sodikem nebo cfl a s jakou watazi bys ty tvoje diody chtel porovnavat.

Tohle si prostuduj,ale to mas uz urcite zmakly.Ja jen kdyz by ti to cirou nahodou uniklo
http://www.agrotherm.cz/trocha-teorie-1-4.htm

Tak ať se daří

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 21-04-2006 v 17:32 PM

Old Post 21-04-2006 v 17:15 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 3

Takže díky za názor. Měření koncentrace CO2 asi udělám. Nejdřív sem myslel, že to budu počítat z průtoku plynu na obsah skříně, ale koukal sem že čidlo stojí 1000 Kč a udělat regulaci nebude zas takovej problém, protože to má normalizovaný napěťový výstupy, takže by stačil jenom komparátor, kterej by porovnával napětí a když by byla malá koncentrace, tak by otevřel ventil.

Na aero mám už objednaný věci, takže ho budu zkoušet už teď, ale pojedu s nim venku a ne zrovna travku (vidim to asi na feferonky - jenom jestli nehcípaj a jestli budou fungovat trysky). Až to bude otestovaný, tak ho hodim do skříně. Kdybych tam těch slotů na květináčky hodil 8, tak máš pravdu, že bych nemusel skoro vůbec růst. Asi to tak udělám, protože si řikám, že 4 kytky sou docela málo na tu plochu a musel bych je moc tvarovat do šířky...

U tý vlhkosti budu muset udělat regualci s odvlhčovačem. Asi ji budu nechávat na horní mezi pro květ, abych se zas tolik nenadřel...

Příkon LEDek 35W bude na 220V přes usměrňovač. To už mám otestovaný v matkárně...

Výnos velice hrubě vodhaduju na 100g což se mi zdá až až. Jestli teď udělám tak 1 až 2g z 1W, tak tady bych měl udělat tak 2 až 4g z 1W.

Každopádně chci jednotlivý systémy postupně testovat a pak až budou otestovaný a spolehlivý, tak je nasadim najednou do skříně.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 21-04-2006 v 18:17 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
argarag
Stálý Člen

Karma uživatele argarag - 18% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

2hogi: tvoje pokusy jsou vazne inspirujici, sam chci jit do LED pestirny jen mam o trosku obtiznejsi podminky nez ty. Sem chudy student. Dusledky jsou ze nemam penez na zbyt a ze to musi byt skoro stoprocentne nenapady. Proto taky chci volit LED - jednak maji nizkou spotrebu a taky nemusim nijak masivne skrin vetrat coz vyrazne zvysuje nenapadnost. A co se LEDek tyce koukal sem na www.gme.cz a vybral sem tyhle dve: cerveny- http://www.gme.cz/index.php?action=...&sk=&pict=&jaz=
modry- http://www.gme.cz/index.php?action=...&sk=&pict=&jaz=
a chtel sem te pozadat abys mi rekl jestli sou good pripadne me serval ze nevim co delam... a jeste kdybys mi rekl kolik jich tak orientacne budu potrebovat --> nejak si to pocital coz sem uplne nepochopil...

Predem diky - sem lama ale kazdej musi nejak zacit ne?

Naposledy upravil Dude 16-08-2006 v 08:32 AM

Old Post 22-04-2006 v 19:46 PM
argarag je offline   Profil uživatele argarag   Find more posts by argarag   Foto galerie člena argarag   Click here to Send argarag a Private Message   Add argarag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 5

Tak jsem zvedav... je to neco, co se tu moc nevidi..

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 22-04-2006 v 20:20 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 6

argarag: Pokusy dělám právě proto, abych inspiroval ostatní growery a taky proto abych zjistil, jestli to pod ledkama skutečně roste a kvete. Pár pokusů už tady bylo, ale většinou skončily na nedostatku odhodlání nebo nevim čeho...

Investice to zas tak strašná neni a jestli to bude fungovat podle předpokladů (snad to dokážu) tak se ti investice zachvíli vrátí v elektrice. Pro osobní potřebu malopěstitele bych doporučoval tak 15W boxík, což by bylo 240 červenejch a 60 modrejch diod. Ty diody co si mi psal nemám vyzkoušený, ale nějak se mi nezdaj. V matkárně mám červený tyhle http://www.gme.cz/index.php?action=...&sk=&pict=&jaz= a modrý tyhle http://www.gme.cz/index.php?action=...&sk=&pict=&jaz=
Roste to pod nima taky dobbře, jen ty červený by možná chtěly vyměnit za 1,5cd 60° který by mohl sehnat člen white za přibližně 2Kč/ks

Kdybys potřeboval něco vědět, tak se klidně zeptej.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 23-04-2006 v 11:17 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 7

Jak uz sem nekde psal, led skrin by se mi urcite libila, ale podle me je nakejch 700 diod fakt malo. Takze muj plan : rozmery zatim silne odhadem v 100cm s 50cm h 70cm .. je to 3500cm2 a chtel bych dat minimalne 1 LED na cm2 (skousim je sehnat primo z taiwanu - cena za cerveny 660nm/1,5cd/60° snad pod 2kc, modry budou trochu drazsi - pripadni zajmci piste predbezne do pm) chtel bych mit prikon tak 150 az 200W. Oddeleny okruh vzduchu pro led a uzavrena pestirna s obohacovanim co2 se mi fakt libi, to bych si taky poridil. Zainvestoval bych neco do cidel a udal bych ktomu nakel logovaci soft aby z todo byly naky poradny cisla. Myslite ze by tech 150W LED mohlo byt srovnatelny tak s 600W sodik?

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 23-04-2006 v 14:21 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 8

No já zas takovej monstrózní projekt nepotřebuju, takže mi 35W bude stačit. Teoreticky by měl 1W z ledek svítit jako 4W ze sodíku. Právě kvůli tomu teď dělám pokusy, jestli mi to hodí něco mezi 1 až 2 g/W.

Docela by mě zajímalo, kolik vody se může odpařit za den. Protože sem našel odvlhčovač s příkonem 33W, co odtáhne 250ml/den - stojí necelý 2000 a odvlhčovač s příkonem 200W co odtáhne 10l/den a stojí 6000. Asi by byl lepší ten výkonnéjší, protože má podstatně vyšší účinnost (asi 7x) a nemusel by běžet pořád...

No stejně by mě docela zajímalo o kolik dokáže srazit vlhkost ten absorbční odvlhčovač, protože se mi ty obrovský elektrický mrchy moc nelíběj...

Jo a ještě mě napadlo co nejvíc utěsnit aero, aby vlhkost z něj nepronikala do boxu a vlhkost v boxu by měly na svědomí jenom kytky...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Naposledy upravil hogi 23-04-2006 v 14:42 PM

Old Post 23-04-2006 v 14:25 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 9

Me kytka v plnym kvetu vychlasta asi okolo 1l vody za 24 hodin.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-04-2006 v 18:29 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 10

WhiTe,myslím,že 100cm vysoká skriňa je moc.Teda,ak nechceš mať led panely aj na bočných stenách.Ja si myslím,že dobrej kvality by pod ledkami mohlo byť tak 10-15 cm od vrcholku,takže len vrchné šišky.Myslí,že pod led by mohol byť najvhodnejší SOG.LED by mohli mať výhodu rovnomernej intenzity svetla na plochu.Však uvidíme

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 23-04-2006 v 18:42 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 11

expiry_date1: jo mas pravdu 60cm musi stacit .... SOG je urcite nejlepsi zeseni ....

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 23-04-2006 v 18:51 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 12

S tou vlhkostí to budu muset ještě nějak vymyslet, ale odvlhčovačka se mi přestává líbit. Co kdybych neudělal cooltube na ledkách a ledky bych nechal ve skříni a skříň bych chladil vodou. Ve skříni bych měl třeba 28°C, dal bych tam výměník, ve kterym by cirkulovala voda o pokojový teplotě (20°C). Tim výměníkem by se mi ochlazoval vzduch ve skříni a ještě by mi na něm kondenzovala vlhkost. Chlazení ledek s tim sklem by mělo ještě nevýhodu, že by byly rozdílný teploty u ledek a na skříni a tim pádem by se mi to sklo mohlo taky mlžit...

Když se zamyslim nad výškou boxu, tak si taky myslim, že těch 30cm co plánuju na kytky je tak akorát. Jinak by se musely použít podstatně drazší ledky s odost větší intenzitou světla a stejnym vyzařovacim úhlem (sice existujou, ale sou nehorázně drahý). Jinak sem taky pro takovej SOG.

Jahudko: snad ne všechna voda, co kytka vychlastá se přece odpaří. Taky musíš brát v potaz odpar hlíny, takže kdybych to aero pokud možno co nejvíc oddělil od atmosféry, tak by to s vlhkostí snad nemuselo bejt tak strašný. Zkusim se kouknout, jestli o tomhle nepíšou něco v chytrejch skriptech...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 23-04-2006 v 20:11 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Aero Příspěvek č. 13

Dneska sem byl v obi a částečně sem si nakoupil věci na aero. Koupil sem trysky od Gardeny rozprašovací 360° 1365 a rotační 1369. Zejtra ještě koupim od Claberu mikrorozprašovač 360° 91231 a 91245. Dále sem koupil molitanovej filtr k čerpadlu a vzduchovací tyčku, kámen a ucpávky na 1/2" hadice.

Poštou by mi mělo přijít čerpadlo 500l/h a vzduchovač 120l/h objednával sem to na www.braunstar.cz

Ještě musim koupit 1/2" T spojku a digitální spínačky, co jdou nastavit po minutách.

Moje aero si představuju tak, že na T připojim 2 trysky, který budu krmit 500l čerpadlem. Roztok budu vzduchovat, takže když mi do něj budou růst kořeny, tak mi to vadit nebude. Teoreticky když by se mi zacpaly trysky, tak by měly kytky přežít (když už budou mít vyvinutý kořeny). Časem přihodim podrobnější obrázek...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 23-04-2006 v 20:54 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagál
Stálý Člen

Karma uživatele zagál - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 14

Čau Hogi, nejsem si moc jistej, ale aby ti voda kondenzovala na tom výměníku, tak by měl mít teplotu max 12 stupňů. Fakt to nevim jistě, možná že je to rozdíl teplot, ale kdysy dávno sme se vo něčem takovim učili... Jinak ti moc fandim, hlavně za úsilí, protože sám mam doma asi 1200 ledek připravenejch, jenom je zapojit:-)

Old Post 24-04-2006 v 08:22 AM
zagál je offline   Profil uživatele zagál   Find more posts by zagál   Foto galerie člena zagál   Click here to Send zagál a Private Message   Add zagál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 15

Zagál: no tipoval bych to spíš na ten rozdíl teplot, ale asi tam závisí i na vzdušný vlhkosti atd. Ještě bych moh dát skříň do sklepa, kde je celoročně kolem 10°C, to by pak ta voda byla podstatně chladnější... Chce postavit nějakej prototyp a otestovat ho... Dobrej systém měl kimehc, ale nějak se smazal. Snad mu nepřišli na jeho megapěstírnu... Ikdyž to by asi proběhlo v médiích.

Tak ty ledky zapoj, protože čim víc lidí bude pod nima pěstovat, tim víc se vymyslí nápadů...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 24-04-2006 v 08:33 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 16

Cuz, ta sikmovocka se zematla, poslala mi vzorky tehlech diod:

LL1 WATER CLEAN, VERY BRIGHT RED, 0.25CD,15°~ 60°, 660nm US$0.042/PC 1,0kc
LL2 WATER CLEAN, VERY BRIGHT RED, 0.5CD, 15°~60°, 660nm US$0.053/PC 1,3Kc
LL3 WATER CLEAN, ULTRA BRIGHT RED, 1.0CD, 15°~60°, 660nm US$0.122/PC 2,9Kc
LL4 WATER CLEAN, BRIGHT RED, 2.5CD, 25°, 620~630nm US$0.037/PC 0,9Kc
LL5 WATER CLEAN, ULTRA RED, 1.5CD, 25°, 640±5nm US$0.07/PC 1,7Kc
LL6 WATER CLEAN, SUPER BRIGHT RED, 1.5CD, 100°, 620~631nm US$0.122/PC 2,9Kc
LL7 WATER CLEAN, BLUE, 1.5CD, 460~465nm, 30° US$0.08/PC 1,9Kc

ani jedna neni 660nm/60deg/1.5CD za 0.07 dolaru .... tak zatim takhle ... du ji jeste napsat

btw ty modry vypadaj v poho

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Naposledy upravil WhiTe 25-04-2006 v 07:43 AM

Old Post 25-04-2006 v 07:37 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2011 - 36W LED box v2.0 - 2 odpovědí
29-06-2007 - LED Box by M!lioN - 7 odpovědí
13-04-2011 - LED box by Nich - 69 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0604860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív