Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Mate Pro To Vysvetleni!!!???!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 33

2DedaMraz --->Trochu OT- Maj tyhle mikroprvky i AH G+B+M. Vim ze maj obsahovat microprvky jako Horcik a Vapnik, ale par jich tam neni napsano. (Uz jsem se ptala v shopech a koukali na me trochu divne jako ze proc se vubec ptam, a pritom mi odpovidaj na otazky 20 krat tak blbe). Zajima me jsou tam??? Mn,Zn,

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 20-12-2005 v 12:33 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 34

u4eea: Tak nevím, jestli tě zajímá AH nebo Kristalon... Každopádně co obsahuje Advanced Hydro nevím, protože ho nepoužívám, ale na každém hnojivu musí být (myslím, že to tak vyžaduje zákon) uvedeno složení, tedy obsah prvků. Kupříkladu ten Kristalon dále obsahuje B, Mo, Mn, Fe a Zn a je uveden i podíl těchto prvků a sloučenina, v níž jsou vázány.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 20-12-2005 v 14:01 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 35

Oh. Myslela jsem Advanced Hydroponics. Kristalonu verim viz prispevek c. 9, a cist umim (urcite je to lepsi nez to psani).
Proste tam (AH) nejsou ty mikroprvky uvedene. Pouziva to ale nekdo na neco jineho nez konopi??? To bych bylo opravdu ojedinele.

Jsou to tri slozky GROW, BLOOM, a MICRO. Ten treti jmenem naznacuje ze tam nejake micro je, ale jestli me pamet nezradi tak reknu ze jedine krome NPK co je uvedeno na obalu u tech slozkach je Ca a Mg.

Ale Micro je takove do fialova a barvi ti kuzi, potom ale ta fialova zhnedne a zmirni se na svetle. Hmmm. Co jineho je fialove a reaguje na svetlo? A ne neni to muj Avatar i kdyz v noci je to pekne prisera. Je to Hypermangan. Jezis doufam ze se to tak pise. Proste KMnO4. Coz mozna mi rika ze tam (v AH-Micro) je Mn ale sloucenej z K. Ale na obalu je jenom napsano K. Proste zadne microprvky. Webova stranka nepomaha. Mozna je hypermangan nejake tajemstvi, ale pritom mi o nom vime. Take jsem si myslela ze tam vse prvky musej dat na obal. Asi jsem se mylela anebo tam zadne micro neni, a moje hypermanganova analyza je spatna (laborator neni dostavena), a micro dostavaj kytky z ti divni vody co mi tece z kohoutku.

Vysvetlite to nekdo????

----------->Ha uz to neni zas takovy Offtopic a Drevo-kocur se neco priuci ci nauci o tom jestli se vyplatej kupovat drahe hnojky. Aneb jestli mu ten Kristalon postaci.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 20-12-2005 v 15:28 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Upozornění . Příspěvek č. 36

Ja s Ahackama hnojim vsechny kytky doma takze jsem ta ojedinela vyjimka ktera to pouziva nejen na travu


Jinak slozeni hnojiv Advanced Hydroponic of Holland (AH) je:

--Bloom

Dusík N %0,8
Fosfor P2O5 %2,5
Draslík K2O %4,0

--Grow

Dusík N %2,5
Fosfor P2O5 %1,2
Draslík K2O %6,0
Hořčík MgO%1,0

--Micro

Dusík N %4,5
Draslík K2O %3,0
Vápník CaO %6,0
Bór B %0,015
Molybden Mo %0,01
Měď Cu %0,006
Mangan Mn %0,04
Zinek Zn %0,02
Železo Fe %0,15

--Krystalon plod a kvet-Vyrobce Hydro Agri Rotterdam, Holandsko:

Dusík N %15,0
Dusičnanový dusík N%11,3
Amonný dusík N %3,7
Fosforečnan P2O5 %5,0
Draslík K2O %30,0
Hořčík MgO %3,0
Bór %0,025
Měď %0,01
Železo % 0,07
Mangan %0,04
Molybden %0,004
Zinek %0,025

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-12-2005 v 16:30 PM

Old Post 20-12-2005 v 16:17 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 37

to Jahůdka: jsem také ojedinělá vyjímka.

odpadním roztokem z bubláků zásobuji spoustu známých a kytičkám se to líbí

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 21-12-2005 v 08:08 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 38

TO je super Jahudko!, uz tisknu... ale muzu se zeptat kde si pobral tyto informace. Protoze na obalu to neni a na websitu jsem to take nenasla, jedin tak na vetsim baleni. (Teda to o AH). Ze zajimavosti??

To ja taky zbytky (AH) leju na vsechno co muzu, jenom stromy dostavaj kristalon.
Rozmazluju maliny plagronem (ne zbytky samozrejme), a plodily az do prvnich mrazu, A jak byli sladke, a velke...
Ojedinele vymky=>Spis jsem myslela ty co konopi nepestujou vubec a pouzivaj AH. Ale v hollandsku to tam stejne asi leje nejaka babicka na ruze protoze kram je za rohem a o penize ji nejde, hlavne ze maj prijemnou obsluhu. NA TOMHLE SVETE UZ NIC NENI JISTE.

A jeste jednou dik za informace.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 22-12-2005 v 00:16 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 39

u4eea - Veskery hnojiva a pripravky musej projit schvalovacim rizenim kvuli povoleni prodeje v CR.Vyrobce je povinnen k schvalovaci procedure dolozit mimo jine i chemicke slozeni.No a kamos tam dela a dostane se k databazi s temahle schvalovacima protokolama takze jsem si to od nej co jsem chtel zjistil (proste doslo k mensimu uniku dat).No a protoze mam taky AH tak me to samozrejme zajimalo...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-12-2005 v 00:41 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 40

Tak to jo. Jeste ze te tu mame, a ze tvuj kamos je tak hodnej a ochotnej.
Vidite to damy a panove. Grower ma PRO VSECHNO VYSVETLENI.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 22-12-2005 v 01:00 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AfghaniMonster
Nový Člen

Karma uživatele AfghaniMonster - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 1  

Re: Mate Pro To Vysvetleni!!!???!!!! Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od hary
Zdar lidi to bych nebyl já aby mi všechno makalo tak jak má a tetokrát se jedná o big problém strašně moc mi padají kořeny a vůbec nevím čím to je už jsem zkusil vše enzymy peroxid bez hnojiva jen čistou vodu nic nezabralo jinak pH i Ec byly vždy ok hodnoty u PH od 5,5 do 6,3 a u Ec 0.5až 1,2 hnojil jsem kristalonem vše jelo krásně až najednou bum a ani po měsíci se mi to nepodařilo vyrešit jediné co mě napadá je že jsem málo vzduchoval a ted čím a do čeho jsem vzduchoval tak se jedná o 25l nadobu vody je tam asi 20l a vzdovaní je TETRATEC 200 někde jsem ho už fotil pak jsemhodím odkaz aby jste měli představu co je to za stroj je dvou vyvodové a já jsem vzduchoval jen jednym vývodem tak mě napadlo jestli to nebylo málo a proto se stalo toto viz foto děkuji za rady

reakce:
hlídej teplotu,moc vzduchu by nemělo vadit,kristalon je opravdo jak pitralon s tím mužeš hnojit tak akorát jahody a navíc jen v hlíně.Zainvestuj do pořádných hnojiv.jinak budeš pořád řešit neřešitelné.
Znova si přečti základy a pokus se jimi opravdu řídit.Já to tak dělám 5let a jedinné co jsem řešil jsou svilušky.
tak zdar a sílu při dalších nezdarech,nevzdávej to.:smoker: :pimp: :rejp:

Old Post 22-12-2005 v 17:30 PM
AfghaniMonster je offline   Profil uživatele AfghaniMonster   Find more posts by AfghaniMonster   Foto galerie člena AfghaniMonster   Click here to Send AfghaniMonster a Private Message   Add AfghaniMonster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 42

2 am: jinak okej
za prwe problem je uz wyresenej za druhe wsechno cos napsal uz bylo wywraceno za treti sice netusim jak dloho hary pestuje ale rozhodne to neni zadnej zacatecnik
btw: super zacatek ze prwni prispewek a zrowna bestowka

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 22-12-2005 v 17:39 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 43




zdar kolegove tak vám píši a ukazuji nové poznatky a taky se na vás obracím s další prozbou a vysvětlením takže i když jsem měl ale neudělal tak jsem napadené kytky nezrušil důvod jsem paličák a bylo mi to líto ale něco jsem změnil sice né moc ale změnil a to pouze světlo ze sodíku jsem přešel na zařivky tím se zmenšil dle mého názoru napor na kytky co se tíče ostrosti světla a taky teplota klesla cca o 4 stupně ale nejsem si jist jestli to mělo vliv na částečné uzdaravení mích kytek no ukáži vám foto a pak to proberem jinak jsem nic neměnil takže se zřejmě o tu chorobu nejedná ktré jsme to přisuzovali jinak jsem ještě nafotil řízky které jsem vzal z těch nakažených kytek a posudtě samy vypadají velice dobře sice jsou v jiné místnosti ale to by nemělo mít vliv jinak vám přeji všem příjemné svátky

Old Post 24-12-2005 v 16:13 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 44




dále 'uzdravené'kytky

Old Post 24-12-2005 v 16:16 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 45

Hary udelal jsi moc dobre. To neni jen tak uzdravit hodne nemocne kytky.
Jak je tu psano je mnoha hnilob co muzou zastihnout kytku. Z toho pythium nejvaznejsi. Ta zmena svetla byl dobrej napad, teplota je pri hnilobach zakladni, hlavne toho roztoku. Take jsi mozne jim pridal kyslik do roztoku???
Aneb to jsi to nechal stejne?? Vic kysliku je urcite lepsi, i na prevenci. Daval jsi tam na zacatku peroxid? Davas ho tam ted?? Pouzivas nejakej postrik na listy jako prevenci---->treba Previcur??

Je, ja jsem sama otazka---->
Tesim se na updaty. Mozna jen poreknu ze asi bude lepsi kdys odstranis vsechni ti uschle listy. To je spusob jak se ti tam dostane cerstva plisen ci nemoc. Dobra rada----> Od pestitele zabijaka Cervantes (pestuje pres 20 let/ma asi 4-5 knizek o konopi)------> sundej listek kterej je nemocnej neboj znicenej 50 % nebo vic. To vyznelo nejak zahadne ale vsak ti to pochopis.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 26-12-2005 v 13:01 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 46

zdarec hary, nevim presne jestli muze jit o houbu se kterou sem bojoval ja, ale jestli si pozorne cetl muj thread, kterej tu kdo si odkazoval, tak si myslim ze nemas jeste vyhrano a jak mile zase zacnes poradne svitit sodikem, tak to mas zpatky ve vsi parade, neda se toho totiz zbavit, ja sem kytky sice dopestoval, ale na mnozstvi se to podepsalo, nehlede na to, ze jak zloutly, tak sem je musel sklidit driv nez by bylo potreba

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-12-2005 v 14:46 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 47

TO u4eea: peroxid jsem tam předtím dával pak už né jen enzymy a čístá voda vzduch jsem nepřidal černé kořeny jsem otrhal a pak začali rust jen nové bílé žádný postřik jsem nepoužíval
TO oton: jsem si naprosto jistý tím čím si i ty že až to začnu smažit tak se to vrátí na vavřínech jsem neusnul ani ted to neroste tak jak má jen je tam pár nejasností které chci vyřešit a které mi nedávají smysl např proč řízky brané z napadené kytky rostou super ale zatím jen pod zařivkama ale už kořenový systému těch řízků je perfektní no uvidím do 14 dnů se vrátím k sodíku a uvidíme když se to vrátí vše ruším a pak se obratím na rady čím a co vše vyčistit v matkárně aby se nanakazila nová genetika

Old Post 26-12-2005 v 19:00 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 48

můžu ti potvrdit, že jsem taky řízkoval a taky se nějakou dobu zdálo, že řízky jsou o.k. pak ale když se kapku rozrostly, se to zase začalo projevovat, přeju ti hodně štěstí

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-12-2005 v 08:01 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5545600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív