Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Little Love Shack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Little Love Shack <600w/400w light mover> Příspěvek č. 1







Zdravim vsechni a rada by jsem vam dala maly peep show meho roomu. Hned na zacatek reknu ze jsem neskusena a rada uslisim "constructive criticism".

Jedu jsi COOLTUBE. nezapojenej do roury z privodem vzduchu, ale pracuje jse na tom, uvidime.
600w
plejtvam elektrinou z mim cooltube 600w arangma, a proto asi spis prejdu na light mover <nove zakoupenej> a 400w, az smiknu zbjtek vdovy z hydra a udelam jsi nejake misto na montaz.

HYDRO- ebb and flood, pumpa mozna 700l/h uz jsi to nepomatuju.
Hnojiva- AH- 3 part, enzymes, final solution, Green Sensation.


SOIL- royalty mix- plagron
plagron-grow, bloom, enzforte, cropmax, phyt-amin, Green
Sensation (my favorite).

Also: root stimulator od AH- pro male rizecky.

Vdovy jsou hlavnim modelem. jinak jedna UI sativa. mame tam experimentaly, take. ano stidim jse za ne, ale studovat lidskou chybu musime vzdy.

teplota...brrr... noc 10-12, den 15-18

mam to ruzne rozhozeni v kvetu jak je videt. ted slo par slecen. a brzo pujde cele ebb a flood, uz jse flushuje dost dlouho. misto vdovy, blueberry uz korenej na novej E & F.

chybi kterejch jsem jsi vedoma.
---sakra spatne foukani na cooltube. skoro zadne, teda.
---malo kytek na velkej prostor v E & F. sklizen bidna na wataz.
----> mozna protoze vjpadek elektriny pred mesicem udelal
problemy.

diky bohu zadne problemy z svinuskama, plisnema, a jinema nestvurkama....zatim.

Hope you all like.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Naposledy upravil u4eea 26-11-2005 v 12:28 PM

Old Post 14-11-2005 v 16:32 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 2




a jeste zdroj nove genetiky...

photo1- kvet za svetla lampy.
photo 2- Bubblegum
photo 3-Right blueberry, middle bubblegum, left unidentified sativa.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 14-11-2005 v 17:11 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3

Máš to hezký. Mohl bys napsat něco víc popřípadě nafotit ten E&F systémek.... Kolik cyklů a jak dlouho ti to pumpuje? Do budoucna sem si to chtěl taky pořídit, na zkoušku sem si postavil takovej homemade systém, ale nejsem s tím moc spokojenej, ostatní kytky, který mám v bubbleru jedou daleko líp....

Old Post 14-11-2005 v 19:15 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 4


Dik mesias, ja spis mjslela ze je to muj druhy pocus teprv a nemam toho moc za sebou. prvi byl hezci. ale take 24/7 pece.
ja nejsem vzdejsi, ale ani dnesni, a tak jsem do ne moc davna jse neodvazila zasadit vic nez par brambor.....

====>musime hlavne uznat ze white widow scoruje jako jedna z nepotentnejsich (a nejsmradlavjesich), takovej zdroj genetiky, a je to hned lechci.

Clovek ma tolik informace v hlave, chce to dat do praxe, ale ne vzdy je to ono. vsak grower je plnej idealistickejch napadu, ale vsak nekomu to nekdy vjde, a nekdy ne.

2fR3eedom
E & F je z growshopu. je v poho, kdys jse dobre nasteluje aby mu nepretejkal. Je trochu malo hluboky na muj vkus. Ale zase jse asi ti koreni nemaj moc dusit a tlak jse zvjsuje dost za kazdej centak hloubky. mozno skuset. Sroubeni jse da koupit zvlast, hodit ho na vetsi vanu, a mozna pridat bublak do zalivky. vim ze urcite bych ten povrch mel bejt pokritej bilou neprusvitnou folie (ne pokrjtej algem jako u me). tokova jako mam na zdech. nestihla jsem ji koupit vcas. a oni me prerostli. no ted uz je vzdy v skladu. Ta bila folie je fact casto potrebna.

Jak jsi zacatecnik muze poridit pekne kyti:
1) genetika- zaklad vseho
2) vyuka- porad hledat, hledat, hledat
3) HNOJIVA- levnejsi neni lepsi. plagron, AH, Bcuzz, je jich spoustu na vjber
----> Ja osobne jsem jse hlavne musela naucit nechavat listy na kytkach, halo---> jak maj jinak photosynthezovat. ke konci kvetu Ok, jako na podzim v prirode, ale jinak ja uznavam pravidlo od Cervantes (vydava knizky o konopi uz 30 let) pokud listek neni vic nez 3/4 nemocnej. neodstranovat. hmm.. ale stejne obcas nejaky zdravi jdou. asi zlozvyk.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Naposledy upravil u4eea 14-11-2005 v 20:16 PM

Old Post 14-11-2005 v 20:06 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

Jo dík. A můžeš ještě napsat jak máš nastavený ty cykly? to je asi dost podstatný... a daný to máš do čeho? vidím tam nějakej keramzit, ale z tý fotky to nejde moc poznat a jestli máš keramzit neplave ti při zaplavování?

Old Post 14-11-2005 v 20:27 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 6

Sorry, cykly jsou dost podstatne. mam pumpu zapnutou 15 min. (dle mechanicky casovac/ da jse koupit skoro vsude asi za stovku), dopuricilo jse mi v jednom growshopu to mit tak na 3-4 cycly za den, a zadne v noci. hlavne kdyby byli problemy z plisnema. ja ale uzivam 5 cyclu za den, a jeden v noci, prelitek odkapava a zaroven jse muze ovzdusnovat, anebo jestli ma clovek vodu plnou mineralu tak prelitek muze tect po provazku do zalivky aby byla vizualni kontrola usazenin.

Ten ebb a flood je docela fine, kdyz jsi ho vjsteluje na svi spusoby. Rust potrebuje vic cyclu denne. A caste cycly zvjsuji vhlkost. proto jse musej hlidat plisne kdys jse to steluje.
Je to kombo perlit a keramzit, asi 50/50 pouzila jsem tak 10l/10L. bylo mi doporuceno pouzit keramzit jako lehky povrch (1-2cm) pod grodan kostky. Grodan kostky jsou imitace "angel hair lava". to je sopecna lava ktera je maximalne vzdusna a zaroven jse nerozklada pod vlivem H2O. je vjrobena umele z cedice kterej je nazhavenej a pak jse posle strojem podobnej jako ten na cukrovou vatu. taky ze tak vjpada, ale bacha vzdy namoc dovede jse zarejt pod kuzi.
ten perlit jsem tam pridala protoze vim ze korinky nemaj radi vzduch a tak mi pripada ze je to chrani vic. pres odtok mam screen kterej udrzuje cistou zalivku. to ze to plave me nevadi protoze to mam tak napasovani z korinkama u konci kvetu ze jse tam sotva ta zalivka a perlit a keramzit vejdou. prvi indoor mel 2.5+ cm hluboky korenovy koberecek. Dam E & F jest jednu sanci z blueberry, ale jinak NFT, aneb hlina Royalty mix od plagron. NFT je better, ale more expensive. Hlina mi na druhou stranu moc chutna. mnam.

2mementor- prave ze na nic. jenom lape prach. mjslim ze jse mu tu i rika coolsh*t. hihi, to jse mi libi. a musim ho cistis porad. proto az jse tam budu moc hejbat (za par dnu) a zmizi do rustu ten E & F stul tak namontuju 400 w , no cooltube. na light mover cca. 1m. 600w komplet set z cooltubem, neda jse realne odmontovat pri me sikovnosti ze sklem. mechaniku mam rada, ale sklo rozbijim, a lampu 400w mam. Hlavne neni dobre plejtvat z elektrikou... no musim jse polepsit. dik.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Naposledy upravil u4eea 14-11-2005 v 21:49 PM

Old Post 14-11-2005 v 21:38 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Hlína Příspěvek č. 7

nejake photo na okouknuti.

jinak je light mover nainstalovanej, a funguje fajn. 400w me dela moc stastnou. za par dni bude dalsi peep show loveshaku. jinak uz prd*m na hydro... jsem prece jenom clovek, a ne stroj, natoz jeste narocnej stroj. takze plagron a royalty mix mi budou muset ukazat co umej, a ja jim.

Bubblegum vjpada na samce (jeste moc brzo na fotak- preflower). ze by jsem jse pokusila o nejake pareni?? no pil jsi schovam tak nebo tak.

photo 1 & 2 rizkovna- 5x usporky 24/7. alobal na stenach, malej vetrak nahore (neni vydet)

photo 3- cerstve presazene vdovy z rizku

photo 4- Hindu Kush

later growers....

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 21-11-2005 v 00:29 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Hlína Příspěvek č. 8





zdravim


foto 1 & 2 - rizkovna 5x usporky

foto 3 - cerstve presazene vdovy z zakorenejch rezu

foto 4 - Hindu Kush


Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Naposledy upravil u4eea 21-11-2005 v 15:14 PM

Old Post 21-11-2005 v 00:36 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 9


a trochu sucheho.
mmm white widow is my girl.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 25-11-2005 v 19:26 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Pohodička Příspěvek č. 10










vse po dobrem. light mover funguje super. a konecne mam docela vjlazeni hnojky. me jse hezky dela z hlinou a plagronem. yea bio rules...

photo 1: Ebb a Flood hned po sklizni.

photo 2:resevoir

photo 3:korenovej koberecek.

Pred tydnem
photo 4: U. Sativa

photo 5: U. S. -mnam

photo 6: FIM a jeho nasledky

photo 7:light mover

dnes
photo 8: U. Sativa

photo 9: full view

Jinak pripominky jsou moc vitani.

a at to roste...

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 25-11-2005 v 19:38 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Obecné Příspěvek č. 11










Prispevek o tom jake mam breberky ci nestvurky, a nezapomenme omjli me.... a co s nima delam.

Photo 1- Svacina je dulezita, aby byla energie na praci,... to jsou povidla.









Photo 2- Jak to pokracuje v Love Shaku---> Noname Sativa. Asi pred tejdnem. Uz jse flushuje EnzaForte - Plagron, a ted prijde Final- AH. Je to hlina ktera mi cele leto rostla venku, pak jsem ji oprasila previcurem proti plisni, a talstarem- protoze nesnasim svilusky a sup ho na mesic 18/6 a ted uz kvete 12/12 tak 85 dni. It better taste good... cause it's been a long time. seminko zasazeno koncem 05-2005.






Photo 3- Ta stejna dama take pred tejdnem, vzala jsem tri rezy kdysi, dva prezili. Dnes uz jsou tak sedmej den 12/12 ale dal uz to nepujde. je to sativa co dlouho kvete tak opilim kvetouci rezy, a jestli vjdou seminka skusim je outdoor. Aby poznala co jsou zac.
BREEDING IS FUN---->but unpredictable







Photo 4- Tahle fotka jse mi proste libi... doufam ze vam take.











Ted k tem breberkam.
Photo 5- Rezy nemocne z plisni. Mozne nekdo poradite jaka.
Obcas jse objevujou jse male rezave tecky v zahrnech v listi, kde je to nejvic zlute, ale to uz jsem doufejme rez zlikvidovala.









Photo 6- JAK JSE ZBAVUJU TETO PLISNE. A take ochranuju proti jinejm plisnim.











Photo 7- Vsak ho asi dobre znate.











Photo 8-Mam nejradsi Dip, neboli plne namoceni protoze z postrikem vzdy nadelam dost toxickej bordel po mem okoli, a hodne toho nakape do rockwoolu. Zadne activni latky jse neprenasej do systemu kytek, podle vyrobcu teda. Ale ja stejne to svinstvo v substratu nechci, tak pokud jsou jeste takhle malicke--->SUP NA DIP.








Photo 9- Prehnojenej Hindu Kush vedle segri (stejne stari, ze seminka). Ta velka uz ma preflower female. Ta mala---> no mohla to bejt slabsi genetika to nepozname, ale pekne jsem ji do****la to je snad jasny.



Growers may you have a nice day and don't forget to....

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Naposledy upravil u4eea 09-12-2005 v 13:01 PM

Old Post 09-12-2005 v 12:49 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 12









Oooh, omluvy na me strane....moc jsem zanedbavala slecny a to se neslusi, proto jsem se musela soustredit chvily na ne a ne na thread. Ale thread bez konce by nebyl moc prispevnej a proto tu muj smutnej konec mate...

Rikam to porad, jak me pronasleduje moje blbost, ale tohle je i ode me necekane. soustredila jsem se na skolu to je spravne, ale nejak mi nedoslo ze pri teplote asi deseti stupnu takova vdova toho moc nepokvete (nechapu ale obcas zakladni problemi muzem v tom chumelu informaci stratit/ hlavne kdys nebydlim se slecnama). Skoda ze mi to nedoslo driv, ale kdys jsem to zjistila tak jsem pritopila (asi po 5 tydnu kvetu), zachranila ridkace...slabe. Proste jsem jsi neuvedomila ze dozravajici outdoor neni indoor na zacatku kvetu. Na to jak jsem chytra, tak opravdu blba. VERTE tohle uz se mi nestane. Another lesson learned. Neskusena...rrr.

Foto 1 & 2: Unidentified Sativa

Foto 3 & 4 & 5 - White Widow

Nebylo vazeno ale verim ze vic nez 120-40g tam nebylo, to pod 400, ostuda.

TEPLOTA OD TED (INDOOR) NEPUJDE POD 20C, jinak venku evidentne jsi pujde kam chce, muj teplomer ted hlasi---> -14C

Teste se na opravnej grow- blueberry/white widow, hlina/hydro(E&F/kokos), chemka/bio. Muj malej bipolarni grow.
- At je co hulit na leto az budu poletovat po polich a lesach.

SOON TO BE ONLINE----->THE SUGAR SHACK

A vrele diky za vsechni k+, i kdys ne vzdy za moje growerstvi, ani se vam nedivim, diky me pestitelske neskusenosti ale jsem moc skusena na brebery problemi atd...


jenom dokoncim thread z otazkou FOTO 6, 7, & 8, jake divne veci me listy delaj. Nedela to moc listu a spis starsi u vdovy, a nedelaj to blueberry,

Hledala, nenasla.
Na OG je znamej guide, ale tam to take nevidim.

http://www.overgrow.com/edge/showth...stitch+diseases

PLEASE HELP.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 25-01-2006 v 00:15 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 13

Jsou to určitě na tom chlebu povidla??? On by to mohl být i hash

Old Post 25-01-2006 v 09:53 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 14

ty listy bych moc neresil... urcite ti vynos neovlivni tolik jako ta teplota....

Zajima mě jestli jsi nějak TUNINGovala interval napouštění...

Já napouštím 5x denně s rovnoměrnýma pauzama... bez ohledu na svetlo/tmu..... a to mam hluboký E&F ... tak 18cm....
Ted jsem prepnul na 12/12 tak poraď..

jinak pěkne.... za pohyb svjetelka....

Old Post 25-01-2006 v 11:14 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 15

Stul napoustim kazde 3 hod pres den.

Prvni cyklus dne dam hned pred zapnuti svetlem, kdyby nahodou uz bylo vyshlo, a pak kazde tri hod pote, takze 4 cycly pres den 12/12, ten posledni je vlastne hned co se vypina lampa. V noci davam minimalne jeden ale klidne az tri cycly, treba kazde ctyri hodiny. je to podle toho jakou ma clovek vlkost. mam ted mokre steny jak je porad venku pod -10 (kondenzace) tak pro me staci jednou. V rustu tam klidne dam cerpadylko vzduchu a zapina se pumpa kazde dve hodiny, ale to jenom kdys jsem chtela vypumpovat hodne rezu na ven (na hydro to pak roste az moc rychle). Jinak 4-6 cyclu bohate staci.

Ano invalido, zarlim na tve vysoke steny. je to takova ojeb**ka jinak. Koupila jsem Kokosove rohoze co polozim na ten stul, oni udrzej 12 L vody kazda a po 15cm sirka se tam vejdou 4, to mi udrzi alespon tak 30-40L H2O v ebbu i kdys by nebyla uz dost dlouho zapla pumpa.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 25-01-2006 v 14:55 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 16


Ja tak zvedava, neporadi nekdo??? Copak to mam na listech??? Zadny brebery ani vajicka nevidim, to y s malem microscopem.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 26-01-2006 v 17:16 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7714850 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív