Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle HULIČI & RODINA & DĚTI??? :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 1

Ahoj, zajímalo by mne (a ne jen mě, doufám) jestli jsou mezi námi na groweru "starší" huliči co maj doma rodinu, manželku a nějaké ty ratolesti, ať starší či mladší a samozřejmě taky skříň s kytičkama!

a co na to manželky, ale hlavně jak třeba vysvětlujete dětem onu magickou, někdy svítící skříň.........? :-)

po případě hulej s vámi vaše děti (samozřejmě ty odrostlejší) něco jako takovej menší sociální průzkum :-))

myslim, že by to mohlo bejt zajímavé téma, sám jsem zatím bezdětný, bohužel i bez manželky... :-)) a tak víc nemohu napsat

ale ženáči a taťkové, sem s příspěvky! .-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-11-2001 v 23:57 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

THC Family Příspěvek č. 2

Vstal jsem brzy,rodinka spí a doma je klid. Je nám 51, 30, 8 a 2 roky. Rodina vůbec nepovažuje trávu za prohřešek, tlačí na mě mnohem více kvůli cigaretám. Žena sice po nightmare tripu kouřit přestala, ale považuje to zcela zprávně za svůj vlastní problém a mě podporuje do té míry, že dokonce přiměla tchána, aby na zahrádce kytkám vyhradil koutek. Hrozný maso k prosazení, neboť tchán je o dva roky starší než já, tchýně dokonce o půl roku mladší a z pomyšlení na "drogy" se jim dělá šoufl. Oba kluci jsou na to už zcela zvyklí(koukat, ne kouřit) a spíše se někdy pohádají o to, kdo vyčistí tátovi fajfku. Ten větší už dokonce i konspiruje a i když je to mluvka vedený k životu v pravdě, naučil se o tom držet jazyk za zuby. Nechápe sice úplně proč, ale skutečnost, že by mohli tátu za trávu zavřít ho k tomu přivedla sama.
Možná, že průdům při čtení těhle řádků naskakuje husí kůže, ale mě uklidňuje to,že se máme všichni rádi a držíme spolu. Navíc jsem pevně přesvědčen, že kluky svět drog posléze nezaskočí a buď zůstanou věrní travce, nebo se mu vyhnou úplně.

Tak buďte zdrávi a ať vám to taky nějak vyjde. Děti jsou kouzlíčka!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 22-11-2001 v 04:17 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Je to síla..... Příspěvek č. 3

Ze svýho desetiletýho kluka jsem celý léto dělal vola, že ta obrovská zelená královna zahrady" fakt nevypadá jako konopí" (někdy mě dusil v autě i půl hodiny ).
Dcera (18 a ) si Knihu o marihuaně přečetla se zájmem. Včera jsem měl zase "ňáký" narozeniny, tak jsem od ní dostal dílko JXD: Zkouřená země......... Před dětmi nikdy nehulím, musí mít právo vlastní volby.
Žena zkusila špenát a Bhang (ten nás celkem sejmul-moc jsem to neodhadnul ) a zahulí jen v opravdu výjmečných a vypjatých situacích.... Ráda moc není, ale toleruje.
No a pes, ten do toho nekecá, má klidnou severskou povahu.....

....snažím se!!!

Old Post 22-11-2001 v 21:44 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Palec nahoru praxe Příspěvek č. 4

Moje skoro dvouleta dcera se mnou hrozne rada chodi zalejvat kyticku a zapina ventilator. Vzdycky ma velkou radost, kdyz si se mnou pred kytku sedne a kouka na ni. Urcite diky tomu mude mit dobry vztah k prirode. Jen se desim az bude tahat navstevy ke skrini a volat "kytiiii".
Manzelka to toleruje. Sama to zkusila, ale rika, ze neumi kourit, a ze ji koureni obecne nedela dobre, takze na to prdi. Doma moc casto nehulim. Ale kdyz, tak pak se strasne vyblbnu se svoji dcerou. Je to prima ulet.
Coach

Old Post 23-11-2001 v 09:01 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Palec nahoru všem tatínkům a maminkám Příspěvek č. 5

Na založení rodiny jsem ještě sama moc dětská, a i moje miminka jsou děti, jsou to králíčci Fluffy a Binky, taky morče Matylda a zlatá rybka Fishinka, a poslední dítě je můj 35letý přítel, ale mám krásný pocit z toho, když čtu vaše rodičovské příspěvky, a jací jste lidičkové.
Lidičkové jste krásní a budu vás velice ráda jednou následovat.
Všem jsem vám ze srdce dala karmy, protože už jenom to, že jste takový tatínkové je karmy více než hodné.

Old Post 23-11-2001 v 16:03 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

jo to je v pohodě :-) Příspěvek č. 6

ahoj lidi, přesně takový POHODOVÝ příspěvky a lidi sem si představoval když sem zakládal tuhle větev, tak že děkuju a karma pro všechny :-)

a jen tak dál, aspoň se my budoucí rodičové trochu připravíme, přece rady od zkušených jsou nad zlato :-))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-11-2001 v 09:28 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Díky za Káčka a radu k tomu. Příspěvek č. 7

Děti jsou neuvěřitelně schopné rozeznat rozpor mezi našimi slovy a skutky. Chceteli si v jejich očích udržet úctu, nedělejte z nich blbce a pijte jen to, co sami kážete. Víno, vodu, trávu, cokoliv chcete, ale stůjte za svými slovy vždycky také svými skutky.

Nejlepší lhář je ten, který říká vždycky pravdu!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-11-2001 v 19:43 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 8

Ahoj fotříci, máte u mě karmu a to né za dojemné texty (smrk....), ale za to jaký jste a jak bych chtěl dopadnout já...... Musím taky ocenit vaši odvahu, veřejně vysotupit a....., dál to znáte.
Navíc díky vám nemůže žádný politik říct že marihuana je drogou špatně vychované mládeže!
Takže žádný výstřelek nebo rebélie.....MARIHUANA byla, je a BUDE!!!!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 25-11-2001 v 12:09 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Lackyfree Příspěvek č. 9

líp bych to snad nedokázal říct, jedině souhlas .-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 25-11-2001 v 12:52 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Howgh, Příspěvek č. 10

vy bledé,zatím bezdětné tváře.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 25-11-2001 v 13:40 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

všechno zatím leží v budoucnosti, ale karma pro všechny tady už teď.....

a mějte se pěkně...

Fandím vám tatínkům huličům, tatínkům pěstitelům...
snad jednou taky tak dopadnu , ale do té doby ještě uplyne mnoho vodu v řece, nebo udělám chybu

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-11-2001 v 11:09 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Díky, díky, díky. Příspěvek č. 12

Dojat a povzbuzen výše uvedenými příspěvky jsem se rozhodl, že si se ženou uděláme ještě jedno děťátko.Ta mě zase požene!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 29-11-2001 v 04:55 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

hh-top Příspěvek č. 13

:-)))) to je pěkný :-)) jen tak dál

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-11-2001 v 12:53 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedmaster
Nový Člen

Karma uživatele Seedmaster - 9% PěstitelskáKarma uživatele Seedmaster - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 14

Naše domáctnost je tichá.Za pět dnů to budou tři roky co jsme si vyměnili svatební šlukny.Potomky jsme si ještě žádné nevypěstili,ale i to přijde.Rodiče si na hulení nikdy nezvykli,ale tchán miluje naše bábovky.Rodový kocour Ruprecht je největší hulič ze všech.Spokojeně leží na klíně a vdechuje,již plícemi jiných pročištěný,vonný kouř.Televizi nemáme,tak se díváme do skříně.Prostě tichá domáctnost.
Rodičům zdar!
Seedmaster

Old Post 29-11-2001 v 15:58 PM
Seedmaster je offline   Profil uživatele Seedmaster   Find more posts by Seedmaster   Foto galerie člena Seedmaster   Click here to Send Seedmaster a Private Message   Add Seedmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 15

2 Seedmaster : máme doma taky kočku no in je to totiž i kocour jinými slovy hermafrodit i takový věci se stávají a marihuanu má velice rád možná se divíte jakto poznám ale když to vidíte tak je to jasný je už hodně zkušený kuřák , noa abych se dostal k věci chi se tě zeptat jaký máš nejlepší způsob ke zkouření kocourka , zkusil jsem dát i mlíko samozřejmě s konopím dost mu chutnalo a tak jednu hodinu byl velice extrémně šokovaný a dále už to nevbypadalo dobře , řek bych dokonce že jeho psychiku dost ivlivnila marihuana a dostává zdá se mi to flasbacky, kámoš vždy když je u mně tak říká. kočka je úplně zkouřená!!

Liprd Hulmminen

Old Post 29-11-2001 v 19:27 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedmaster
Nový Člen

Karma uživatele Seedmaster - 9% PěstitelskáKarma uživatele Seedmaster - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

2Liprd Příspěvek č. 16

Ja Ruprechta nezkouruju.Chran buh!On si na prda vzdycinky prijde sam.Stuli se na kline a jen inhaluje.A pak uz se jenom smeje.Posledni dobou ma otresne zravky.Zena mu jednou udelala kasi.Moc mu chutnala.Mel sem pocit,ze kazdou chvili zacne mluvit.
Seedmaster

Old Post 03-12-2001 v 12:54 PM
Seedmaster je offline   Profil uživatele Seedmaster   Find more posts by Seedmaster   Foto galerie člena Seedmaster   Click here to Send Seedmaster a Private Message   Add Seedmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3954150 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív