Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle HULIČI & RODINA & DĚTI??? :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 145

vood - no nemyslim si že by jakákoliv dávka represivních metod měla stoprocentní účinek - ale řek bych že existuje úroveň pod níž dochází k extrémnímu klackovatění, zdůraznění pocitu vlastní důležitosti a sklonu k drobné kriminalitě (ne že bych to znal z vlastní zkušenosti )

Snark in the System

Old Post 29-06-2005 v 14:25 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

snark-taky si nedokážu představit někoho, kdo by byl 100%represivní já fakt nevěřim tomu, že vždycky udržim nervy nauzdě. Já bohužel když se naštvu, tak se držim zuby nehty. Protože na mě podobná byla i máti. Takže u mě to půjde s represí jen do určitý míry a pak promluví vařečka

Old Post 29-06-2005 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Pohodička Rodiče na Groweru Příspěvek č. 147

Založil jsem toto téma, protože mě přišlo jako zajímavý námět k diskuzi.
Docela by mě zajímalo, kolik členů groweru je již rodiči a má tedy už vlastní děti. Věřím totiž tomu, že ne všichni členové jsou pouze týpky co nemaj nic jinýho na práci než hulit s přáteli.
Nějaký rodič se zde určitě najde a od něj by mě zajímalo, jak to vidí do budoucna. Jste-li rodiči a zároveň pestiteli nebo huliči trávy budete do budoucna tolerovat, když v tomto koníčku bude pokračovat i váš potomek? Nebo se ho snad vy sami pokusíte zaučit?
Já zatím děti nemám, ale cítím že se to už blíží!!! Mně osobně by nevadilo, kdyby jednoho krásného dne přišel můj potomek se sáčkem hulení domů. Naopak budu rád když to vyzkouší a pak ať se sám rozhodne co dál. Jestli hulit nebo ne!
Jeden můj kámoš měl nápad, že až bude mít dítě a až mu bude 15 let. Odvede ho k sobě do pracovny a tam mu ukáže pěstírnu!
Já mu ale na to odpověděl, že tohle by mohlo skončit taky tak, že mu jeho dítě řekne "No to je toho!" a pak ho vezme za město, kde má s kámoši pronajatou garáž a tam má neuvěřitelně vymakanou pěstírnu!!!

Old Post 27-08-2005 v 21:02 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Pohodička smradi... Příspěvek č. 148

z vlastní zkušenosti vím,že děti od určitého věku si stejně udělají co chtějí....moji smradi moc dlouho nevěřili,že to je rajče...že někdy budou hulit,chlastat či souložit je velmi pravděpodobné,ale myslím si,že zatím mají na to čas..Já se chápu jako odstrašující příklad pro děti,v jejich věku 13,14 si k požitkům dospělých vytvářejí určitý druh vnitřního odporu,což mě těší,páč bych nerad, aby byly stejně zhýralé jako já....Na druhou stranu ví,že když si budou chtít zkusit zapálit cigáro nebo ochutnat chlast,můžou si říct,myslím,že to pro ně bude lepší,než někde ve stodole s ostatníma pitomcema jejich věku...

Naposledy upravil gustav makovec 28-08-2005 v 19:45 PM

Old Post 28-08-2005 v 12:13 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 149

ja a matka meho ditete denne hulime.Uvidime co z toho vyroste:-)

Ale napr.9ti letemu synovci jsem vysvetlil na rovinu ze pestuji kytky,ktere pozdeji kourim.Stejne jako tabak v cigarete,kterou kouri babicka .....taky rostlina,ktera musi vyrurust,stejne jako chmel,aby bylo pivko:-)
Bere to jako normalni vec a v zadnem pripade nema touhu to zkusit.Prave tak jako ty cigarety a alkohol.
Presto jsem mu doporucil at se s tim nikomu nesveruje.
Jo a dal jsem mu ze srandy rizecek a radu,at to jednou za tri dny zaleje.S tim,ze kdyby mu to nahodou nechciplo a dozralo,dostane velkou cokoladu a bonbony.Sladkosti ho inspirovaly a malemu dacanovi to roste:-)

Old Post 28-08-2005 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 150

xerhon tak to hej tak nejak by som to riešil aj ja, zo skúsenosti viem(hulím od 13 je mi 18 aj čosi)že keď mi v 15 nato prišli a robili represie alebo čo to trepal snark tým viac som na ich reči sral a snažil sa nájsť čo najmožnejšie aj najnemožnejšie cestičky aby som ich zákazy a príkazy a poučenia porušil. Ja keby mám deti- čo nechcem fakt, počkám do ich veku, keď sa nimi bude dať normálne rozprávať a jak by prejavili nejaké záujmy o konope určite by som ich obdaril vedomosťami a skúsenosťami o nej

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 29-08-2005 v 08:57 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 151

Ja neviem co k tomuto threadu uz dodat, od prvej strany ma to chytilo a precital som ho uplne cele ...pri niektorych prispevkoch som plakal a pri niektorych som sa smial a pri inych som robil vsetko sucasne....Presne takto som si predstavoval ja svoj zivot v snoch a myslel som si ze je nerealne pestovat a hulit pri rodine-respektive detoch. Ja hulim viac menej len so svojou naj kamoskou a nasi rodicia uz davno dobre vedia ze hulime. Vidim to na nich, ale neviem preco, ale snazia sa aby som o tom nevedel. Oni totiz pestovali a hulili v minulosti tiez, niekedy mam normalne chutky prist za nimi ci nejdu na brko :P ale bojim sa ze by to bolo moc trufale. No nic nebudem tu pisat essay, dakujem moc setkym

Vela stastia do zivota.

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Old Post 05-09-2006 v 20:57 PM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 152

já jsem něco takového přesně čekala, je to super, a jsem ráda, že to tak je, taky bych jednou chtěla mít dceru a syna, kteří se chodí dívat do skříně na kytičky a světílko
kolem mě se teď rodí samé miminko, lidem, kteří se mnou dříve kouřívali a chodili na akce, a když se podívám na tyhle rodiče, bude to podobné Vám a to je dobře
zdravím všechny maminky a tatínky !!!

Old Post 06-09-2006 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 153

Support lidi, výbornej dred!
Před dvěma dny jsem se dozveděl, že budu otcem A když to tu tak pročítám, tak mám radost ještě větší! Tímto zdravím kolegy rodiče

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 16-05-2007 v 11:19 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 154

Velmi zajmavej dred...

Zkusim napsat zkusenost i z te druhe strany tedy ze strany ditete. Moji rodice konopi nikdy nepestovali. Kdyz jsem ve svych 14 trapil na strese jednu kytku a "prasklo to" tak kyti sla do popelnice a i nejakej trest nasledoval. Kdyz rodicum doslo ze ke konopi mam asi blizko(dredy atp.) tak ke me otec jeden rok prisel sam ze by jsme mohli tento rok zkusit neco vypestovat cimz me proste dostal. Postupne z nej vylezlo ze obcas si se znamyma zahuli. Rok poposel a z vypestku nic nebylo - opileno. Ale az ted zjistuji jak moc je otec benevolentni. Myslim si ze je dobre ze jsem to "rozhodnuti" ucinil sam a bez ciziho vlivu. Cim vic starnu tim vic si rodicu vazim a jsem rad ze jsou jaci jsou.

2 HA-de-SH: Gratuluju co dodat...

PS: este planuju jak ho premluvim na skrin

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 29-11-2009 v 21:23 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 155

tohle byl zajimavej thread..

xxyy

Old Post 02-12-2011 v 17:47 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

Když už mám vzorky ,tak děti nechcou nosit vzorky od vrstevníků .(srabíci)
Hulit nehulí ale mladej občas pomáhá zalívat a hlavně má cit pro kapesní mikroskop a sledování trichomů mno asi z něj roste hotový botanik,letos poprvé se i děda nabídl že si ozdobí balkon kytičkou a synovec zdatně sklidil což nepotěšilo .
Pak jakmile se doma objevil vapík nevím co se stalo,ale první se k němu hrnula samička a zdatně tahala ,10 minut a sladký spánek .I tak si dáme a tělo mysl odpočinek přivítají ,jediné co trochu doma vadí je vůně paliček což hodně lidí láká .

Old Post 02-12-2011 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 157

Zdravím, zajímavej thread. Gratuluju všem kterejm se podařilo úspěšně skloubit merryJane a rodinku s dětma

Já sám děti ještě dlouho mít nebudu a tak to můžu napsat jenom z pohledu dítěte jako MojeMalickost.

Moji rodiče jsou slušní doktoři, kteří ani nekouří. Táta občas doutníky. Do 17 let mě dost hlídali. Nalezené cigarety vyhazovali a trestali. První květiny někde v 15 mi vyhodili. Nechtěli mě pouštět ani na žádné akce, zábavy a tak podobně a když sem chtěl být někde přez noc následovali telefonáty s rodičema kamarádů u kterých sem měl přespat.

1) Stejně sem začal kouřit tabák a travku asi v 16 - potají po škole.
2) Všechny tyhle zákazy a tresty podle mě způsobili mou neotevřenost vůči rodičům. Nikdy sem snima zamlada nemluvil otevřeně a něco ztoho přetrvalo i do součastnosti i když už jsem dospělej. Asi bych nechtěl aby můj vztah s dětma dopadl stejně. Chtěl bych aby mi moje dítě mohlo říct cokoli.
3) Nadruhou stranu mě jejich teror dozajista uchránil před všelijakejma tvrdšíma drogama a litry alkoholu které si jinak hojně dopřávali kamarádi co mohli chodit na "party přeznoc" už od 15 .. a to si taky všechno uvědomuju až v dospělosti.
4) Donutili mě se učit a vystudovat (zatim střední školu, teď vš) což sem vždycky nesnášel, ale teď sem zato rád, když se podívam na spoustu mejch vrstevníků, kteří se už pokouší o třetí střední školu, nebo se nato vyflákli úplně a šli do Automobilky k pásu.
5) V 17 mě už tak nehlídali, nechal sem si narůst dredy ale dodnes jsem před rodiči nikdy nehulil. Mysleli si, a dodnes si myslí, že si to dám jen jednou začas.
5) dopadlo to tak, že v 18 mě otec nechal dokonce zasadit jednu kvetinu na zahradě protože se mu líbí jako okrasné rostliny.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 09-05-2013 v 08:51 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5372140 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív