Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moj Prvy Outdoor (*cast2)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 65











UPDATE!!
tak pridavam par fotiek z dnesnej pracicky na raStline1 ...celkom ma bavila...len sa mi potom lepili prsty troxu...dokopy toho bolo 410g....

peace and grow

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Naposledy upravil stulOo 19-10-2006 v 18:25 PM

Old Post 19-10-2006 v 17:52 PM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Task
Stálý Člen

Karma uživatele Task - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 66

Pekne pekne .. tak mas za sebou prvy grow tak si uz pekne uzivas pocit nezavislosti .. keep it smoking !!

Light that shit !
Smoke that shit !!
Pass that shit !!!

Old Post 19-10-2006 v 18:57 PM
Task je offline   Profil uživatele Task   Find more posts by Task   Foto galerie člena Task   Click here to Send Task a Private Message   Add Task to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 67

...a na plne gule alebo pluca?

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Naposledy upravil stulOo 22-10-2006 v 11:48 AM

Old Post 19-10-2006 v 19:16 PM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Pohodička Smoke Report Příspěvek č. 68


Ako si tak hulim letosnu urodu tak ma napadne, kurwa ved ja som tu na groweri este ani nedokoncil poriadne svoj out ...Out vonia krasne po jahodkach (mozno ovplivnene aj hnojivom krystalon Jahoda), Vynos nad ocakavania (no comment), odroda vcelku odolna voci plesniam postihnute boli asi tak 3 palicky ktore boli nasledne vyhodene. Myslim si ze high je vcelku fajn lehce euforicky model ze Task, Elis mala tiez vcelku prijemne Smiechoty ...(myslim si ze na Cinu v poluse tak rychlo nezabudneme...) semen mam dost takze tento model urcite nepochovam..a niekedy sa k nemu urcite s radostou vratim...buduci rok ale asi nie, uz mam nachystane ine pochutky ...
Dakujem vsetkym co mi poslali K+ a tiez tymto dakujem vsetkym ktory mi tu radili a pomohli mi dotiahnut grow az do konca som vam za to vdacny a budem rad ked tu uvidim vase nicky aj buduci rok . PEACE

Stuloo

(PS: Make Love and Smoke Weed )

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Naposledy upravil stulOo 28-11-2006 v 13:28 PM

Old Post 22-11-2006 v 20:24 PM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-06-2017 - Můj Outdoor Auto - 22 odpovědí
08-11-2014 - Moj prvy Windoor :) - 136 odpovědí
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3184830 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív