Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle HULIČI & RODINA & DĚTI??? :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Patule
Nový Člen

Karma uživatele Patule - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 14 

- Příspěvek č. 33

-

[Edited by Patule on 13-08-2002 at 09:43 PM]

Old Post 12-05-2002 v 09:57 AM
Patule je offline   Profil uživatele Patule   Find more posts by Patule   Foto galerie člena Patule     Add Patule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru Příspěvek č. 34

to Patule: nebudu to opisovat, absolutní souhlas!

250w skříň

Old Post 12-05-2002 v 12:52 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 35

SAMOZŘEJMĚ chlastat se má v hospodě a ne před dětma doma, ještě když jsou meší tak z toho můžou mít i následky do budoucího života!!!
tak že souhlas s váma!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-05-2002 v 12:54 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

oživení Příspěvek č. 36

myslim, že téma je furt aktuální, a tak bych to oživil...(vysunutí do popředí)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 09:29 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apomajkl
Nový Člen

Karma uživatele apomajkl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 37

Neco na tohle tema jsem psal v Pravu a zakone. U nas doma? Relativne pohoda. Ja 33, zena 29, dcera skoro 4. Dva psi. Starej barak se zahradou. Loni 10 kytek na zahrade - ukradeno. Letos 6 kytek na strese. Mel jsem trochu smulu na semena - tri hermousi a vsechno spraseny, ale jiz vim, ze i tak to slape dobre. Nez jsem mel vlastni zahradu, tak jsem az na sporadicky pokusy nepestoval, ale mam dost kamosu, takze nedostatkem jsem netrpel. Zena nekouri, ale toleruje. Nekdy kritizuje, ze to trochu prehanim, ale kdyz jsem byl na dva tejdny pryc a zrovna byly vedra, tak mi lezla na strechu kyticky zalejvat - a to je pro ni docela sportovni vykon. A dcerka? Tak zatim je fakt mala a jenom pozoruje, ze tata se nejak moc stara o urcity rostlinky. Loni teda vubec nepochopila, proc nekdo tem rostlinkam ublizil a cely zahonek zdevastoval. A protoze mi pomahala je zalejvat tak i trochu brecela. Spatne se ji to vysvetlovalo, ze jsou lidi, ktery delaj veci, ktery se nedelaj a nedaj se moc tim triletym mozeckem pochopit. Ale dneska vi, proc jsou letos na strese. Ale nekourim pred ni.... i kdyz, kouril jsem treba, kdyz jsem ji hlidal a byl jsem s ni sam. Ona to sice nevidela, ale pro mne to bylo dost zajimavy. Prestal jsem do jejiho konani zasahovat a dokazal jsem toho malyho tvora, toho malyho clovicka jenom pozorovat. A je to narez. Uvedomil jsem si, jak my (par nas tady je) rodice jsme kolikrat vystresly a netrpelivy a tak. A ted i ve stavu strizlivosti, kdyz si vzpomenu ze to jde, tak umim mnohem lip ty detsky dusi naschlouchat. Takze pohoda.

Old Post 05-09-2002 v 12:55 PM
apomajkl je offline   Profil uživatele apomajkl   Find more posts by apomajkl   Foto galerie člena apomajkl   Click here to Send apomajkl a Private Message   Add apomajkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Obecné Příspěvek č. 38

-do dětí mám hodně moc daleko zatím mi stačí psík, ale strašně moc se mi líbí, že Vy rodičowé-huliči máte stejný názory jag moje máma a ta nehulí, je tag strašně tolerantní (ne we wšem že jo) a tolik mě wěří až se mi nechce wěřit, že i takowý rodič existuje (widim dost často ostatní rodiče jag furt pruděj, kůli každý krawině :např. otec kámošky se dozwěděl, že hulí, co udělal-nejdříf ji chtěl zmlátit,wona utekla, wrátila se a nakonec jí zakázal stýkat se se mnou a mým přítelem-dowěděl se totiž, že hulila u nás)
-a proto už ted wím, že hlawní je tolerance, když se někomu něco zakáže tak to stejně udělá, ale tajně a to přece žádnej rodič nechce hlawní we wztahu rodič dítě je snad důwěra ne

Old Post 06-09-2002 v 14:12 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 39

To moje maminka pořád vyhrožuje že mi sebere půlku úrody pro vlastní účely.Nadruhou stranu jointa bych s ní kouřit nechtěla.

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 06-09-2002 v 15:59 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 40

Svou trochou též přispěji.
Musím vyzdvihnout Otona za skvělé naučné téma, karmičku mu za to, i když jich už ode mne schytal níc než dost, protože jeho názory jsou mi velice blízké.

Osobně jsem zatím ve svých 23 bezdětný, s takovou úrodou počítám ne dřív jak za pět let.
Vaše postoje jsou skutečně leckdy zajímavé a pro mě nadmíru pozitivní, ale jak řešíte například neočekávané návštěvy kamarádů svých dětí, to riziko je myslím dost vysoké. Určitě své dobře vychované děti ponaučujete o mlčenlivosti, ale znáte děti...
Díky, jen houšť a větší kapky !

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 06-09-2002 v 17:27 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 41

Tak návštěvy kamarádek mých ratolestí jsou,řekl bych , celkem v poho.I když-nevim...dětský oči jsou na pohled strašně k přečtení,a já občas fakt mívám pocit,že se na mě ty kámošky dívaj podezřele..Jenže- co říct,když o prázdninách u nás spí kámoška mojí dcery,a když se loučí a odjíždí,prohlásí:Strejdo,takovýho taťku bych chtěla doma taky...Nejde o to,že je to pocta i pro mě samotnýho..Ale cejtim se líp i před dceruškou,a ona mě to na druhou stranu dává hodně znát...

wwidow

Old Post 10-09-2002 v 08:41 AM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webinda
Nový Člen

Karma uživatele webinda - 0% PěstitelskáKarma uživatele webinda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 17 

jojo rodina Příspěvek č. 42

Mám velkou radost z toho, co tu čtu. Mý zkušenosti jsou bohužel míň pozitivní a tak se mi tu nechce vířit potemnělý řeči.
Ale nechápu, proč zrovna já si musela najít chlapa, kterej to absolutně nechápe a je nepopsatelně zabedněnej!!?? No to jen pro zajímavost, abyste věděli, že v některých rodinách to je i obráceně. Já si s láskou pěstovala kytičky, dceruška s láskou zalévala, ovšem hlavě rodiny vězely ty nevinné kytičky hluboko v patě (říká se v patě??)...no a jednoho dne přišel a a ty krásky mu způsobily jakýsi záchvat a on je nemilosrdně zničil (i mně, ale to mu trvalo přece jen delší dobu)...no tak nevím, jestli ta tráva měla takovou síííílu, že dokázala vystíhovat člověka jen při pohledu anebo ten člověk jen hledal záminku anebo je vysvětlení ještě prostší - je to zkrátka vůl!
Ale asi ty kdytičky byly fakt pěkně silný nebo magický, páč mně přinesly i za tu krátkou chvíli svýho růstu a následný zkázy tolik štěstí jako jsem neměla snad za celej dosavadní život.
A co by se děly za věci, až by dorostly, na to raděj ani nemyslm.... :-)))))))))

Žij a nech žít...

Old Post 12-09-2002 v 14:25 PM
webinda je offline   Profil uživatele webinda   Find more posts by webinda   Foto galerie člena webinda   Click here to Send webinda a Private Message   Add webinda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana
Nový Člen

Karma uživatele Jana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 43

Mám devítiletou dceru a fšechno ví. Vůbec si nedovedu představit něco takového tajit. To bych snad ani nehulila. To že některé zákony jsou k pláči, jiné k popukání bohužel jako jednotlivec můžu ovlivnit jen těžko, ale moje děti můžou vědět už od útlého dětství že ti pánové v kravatách co se občas ukazují na televizních obrazovkách si dost často cintaj na pentli. Bohužel zrovna kvůli těmhle pičusům mě můžou zabásnout, ale vrozený optimismus mi nedovoluje se touto myšlenkou zabývat moc často.

Old Post 16-09-2002 v 15:27 PM
Jana je offline   Profil uživatele Jana   Find more posts by Jana   Foto galerie člena Jana   Click here to Send Jana a Private Message   Add Jana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 44

jana: to ti drzim palce, mam dost podobny nahled

keep
balkon 2002

Old Post 16-09-2002 v 16:33 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Asi bych v tom neměl rejpat, ale.... Příspěvek č. 45

2webinda

Je na každém, co svému partnerovi bude tolerovat a co ne. Zničení kytek není žádným řešením, lidi by si měli sednout a rozebrat to, co tomu druhému na tom vadí. Vztah a rodina vyžaduje řadu kompromisů, slev a obětování, ale není zničení kytek arogantním neřešením ?
S takovou reakcí se můžeme setkat, pokud se o téhle věci nebavíme a jestli se o ní bavíme, je na každym rozumnym člověku, aby zvolil radikální řešení, tedy partner nebo kytky a hulení, protože kdo říká, že v budoucnu nemůže fungovat tolerantní partner a pěstování kytek+hulení v rozumné míře?
Vím, že je leckdy těžké vzdát se jednoho na úkor druhého, ale takový je život.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 16-09-2002 v 17:28 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

to: jana Příspěvek č. 46

Jano pises, ze tvoje dcera vsechno vi. Ja bych v tvym pripade mel trosku strach, jestli se to od ni nemuze dostat k jejim kamaradkam a od nich k jejich rodicum, kteri nemuseji byt tak tolerantni. To vis, deti si casto vykladaji o svych rodicich a z toho by potencialne mohl vzniknout problem. Kazdopadne ti drzim pesti a preju ti at z tve dcerky vyroste naprosto pohodova zenska, ktera to bude mit v hlave srovnany...

free smoke for everyone!!!

Old Post 16-09-2002 v 18:04 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webinda
Nový Člen

Karma uživatele webinda - 0% PěstitelskáKarma uživatele webinda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 17 

Re: Asi bych v tom neměl rejpat, ale.... Příspěvek č. 47

2Jana
Tvůj přístup víceméně schvaluju, já taky nedělám z ničeho tabu (podle toho to taky vypadá - to dítě, čili moje dcera, považuje všechno za naprosto normální a absolutně nic ji nepřekvapí, nebo je to možná nějaký infantnihilismus...nevím). Ale jsou záležitosti, na který má čas. Je v tom z mý strany krapet zodpovědnosti, světe div se! Ale za pravdu ti dát musím - téměř každý dítě od malička nějakým způsobem přijde do kontaktu s chlastem či cigaretou, lidem ani nenapadne tyhle sajrajty před děckama zasklívat. Řeknou tohle je fuj, tohle děti nesmějí. Výchova jak prase. Já to takhle nedělám, vysvětlím ji co to je a na co to je a že je z toho člověk vožralej a blbej a zlej (pro příklady nemusím nikam daleko). Jestli Jani hulíš hodně, pak je fakt asi rozumný to dítěti vysvětlit. Já hulím jenom občas a to jen, když mám hlídání...takže moje malá má ještě pár let čas, než ji s tím seznámím. Každopádně chci ten čas vychytat, aby na to něpřišla rychleji :-).

2Porshak
Máš stopro pravdu ve všem. Jde o to, že tenhle vztah už dlouho skřípal a konečně se našla záminka a něco proti mně (ubohá nevinná kytka)...člověk se zdravým rozumem to samozřejmě považuje za absurdní a iracionální, ale lidská psychika dokáže vyvolat různý věci...
Já jen chtěla říct, že je ještě spousta lidí s myšlením zatemnělým a morálním kodexem přejatým z dob ječmínka krále. Je to smutný, ale kolem mně je strašně moc lidí, kterých si jinak moc vážím, kteří považují trávu za příšernou drogu. Je to nějaký zakořeněný v nich, co nadělám. Občas jim poreferuju jak je skvělý a (přínosný) hulit. Oni sice jako že chápou a berou to, ale vidím jak jim v hlavinkách furt straší nějaký ten bubák...
Pro haronický partnerský vztah je každopádně nejideálnější, když hulí oba, to musí být život vážení! :-))))))) Nebo ne?....

Žij a nech žít...

Old Post 17-09-2002 v 08:41 AM
webinda je offline   Profil uživatele webinda   Find more posts by webinda   Foto galerie člena webinda   Click here to Send webinda a Private Message   Add webinda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 48

hm moc pěkně si to napsala, docela se s tvým názorem stotožňuju, až budu mít jednou (snad) nějakýho toho špunta, tak k tomu budu rozhodně přistupovat jako ty (myslim tim věci spojený s hulením a alkoholem)

jinak si myslim, že ten tvuj, si tě stejně nezasloužil a podle toho co si psala tak to byl asi pěknej vůl, kterýmu tolerance asi mnoho neříká, jestli sem to dobře pochopil, seš teď svobodná matka, tak ti držim palce ať nějakýho "normálního" seženeš, teda pokuď chceš

holek co hulej a maj něco v hlavě si docela vážim, protože ze svýho okolý neznám skoro žádný, pár co hulej znám, ale ty nemaj skoro nic v hlavě... a to je potom k ničemu, tak ať se ti daří, K+

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-09-2002 v 11:22 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3904690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív