Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Porschákův English outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Obecné Porschakův English outdoor Příspěvek č. 1



Zdravím kolegy growery z jižní Anglie !

Nechť čórky jsou milosrdny nechajíce mou trávu růst...

Tak a pustil jsem se i tady v Anglii do sázení. Bylo by mi líto, že jsem tu byl a nevyzkoušel si to. Aspoň outdoor, kterej jsem mimochodem minulej rok nezkoušel, skříň taky odpočívá a mě se už začalo po pěstování stejskat.
Je tu kolem plno přírody, tak není problém najít dobrý místo. Teda alespoň věřím, že je to dobrej flek...
Vybral jsem dvě políčka uprostřed džungle kopřiv, kam ani srnky nechoděj. Jsou vzdálené kilometr od sebe. V jednom je půda jílového charakteru, v obou jsem vykopal prostor a vyplnil je zahradnickým substrátem pro květiny.
Kolem půli května jsem tam vysel po dvaceti semínkách mixu co jsem postupně sbíral, ale ouha, všechny semínka byly víc jak dvouletý a nevyjelo nic.
Tudíž jsem si koupil na místním trhu u stánku s ganja stuffem semínka za 20 liber, Misty skunk

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 17-06-2007 v 23:04 PM

Old Post 17-06-2007 v 22:26 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Kyti Příspěvek č. 2







Šest z nich jsem nechal vyklíčit uvnitř na sebe navršeným toalet papíru a po čtyřech dnech je poslal do květináče na balkónku. Tam jsou už tři tejdny a začínají mi přerůstat aceptovatelnou velikost pro místní balkón. Tudíž půjdou mezi rostlinky pálivý a to brzo. Společnost jim dělá původní obyvatel, kytička mé drahé, ani nevím co to je, ale musím to tam nechat
Poprvé jsem vyzkoušel zaštípnutí metodou FIM, zde tak opěvovanou a populární, tedy doufám v zajímavé výsledky. Holky jsem zastříhl nůžkami na nehty ve třetím patře a takto vypadají po pěti dnech. Tváří se, že tam nějaká ta větývka navíc bude

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 17-06-2007 v 22:38 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 3


Tady můžete vidět klasik záštip, ještě k tomu špatně provedený, vyzkoušený před sedmi dny na tehdy zřetelně nejvyšší kytičce, snad i samci. Holka se nám zasekla a během následujícícho týdne ji všechny ostatní dohnali a už se ženou přes ni i s mnoha větývkami navíc...

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 17-06-2007 v 23:07 PM

Old Post 17-06-2007 v 22:50 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 4


Doufám, že není již příliš pozdě na vysazení, ale v Anglii trvá léto přece jen trochu déle a mrazíky přicházejí ojediněle i v zimě, takže snad to bude v poho.
Mno, uvidíme, další fotky budou už z pole až přesadím, už se těším.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 17-06-2007 v 22:52 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 5

kamo tak sa mi zdá ze ta fimka ti nevyšla, odstrihol si iba cepele listov, ja stipam normalne a na polovici mi vysla fimka (ani nefim ako) ... nech sa ti dari PEACE
ps: inac pekne ľalie:P

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 18-06-2007 v 14:39 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 6

Kámo, mě se zdá, že se to u těch horních rostlinek náhodou podařilo. Pozejtří to vyfotim, jak to pokračuje. Dík.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 18-06-2007 v 21:20 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 7





A ještě nejsme na poli, nemám moc času a když už jo, tak chčije a chčije
Tudíž obrázky po sedmi dnech od zaštípnutí.
Holka č.1- asi nejhezčí kyti, myslim, že takhle by to po FIMu mělo vypadat, ne?
Holka č.2- trochu jinýho stylu, ale vypadá to taky na čtyři větve
Holka č.3-to už je takovej skorozmetek, levá strana nějak stagnuje
Holka č.4-to je jediná klasicky zaštíplá s podezřením na samce byla předtím obří proti ostatním, je už o 7cm nižší a konečně začínají růst větývky.

Tak příště snad už z pole

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-06-2007 v 20:06 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

ono by ti malo z toho stipnuteho vršku prašit stonky a ja tam vidim iba vrchol,ved uvidíme ...., a tu výšku nerieš ked štípaš tak sa rast brzdí a potom už sa predbiehajú ako jeblé cekni fim ak ces na mojom outdore 007 nech sa darí cuss

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-06-2007 v 20:34 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 9

No máš to Anonymere nádherný, to každopádně. Lidi zčekněte to, je to paráda. A ten FIM je fakt vychytanej, takovejch silnejch a krásnejch větví..
Některý z těch tvých taky měli na začátku takový vrcholy, tak nevím.
Účelnej FIM zkouším poprvý, tak nevím, musím v tomhle ohledu zkouknout ostatní growery Nějak není čas...

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 20-06-2007 v 07:52 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Palec nahoru A sázíme, juhuhů Příspěvek č. 10








A víkend přišel a s tím i čas na přesazení holek na políčko. Paráda.
Včera v sobotu jsem se sebral, kytičky pěkně vydloub i s kořenovým balem a v igelitce se je jal přepravit na pole. Připravil jsem tam tuhle plac pro 4 holky a další 2 chtěl umístit na druhé připravené políčko. Ale když jsem tak přemýšlel o skvělé alokaci tohodle pole, rozhodl jsem se tam dát všech šest.

Tedy přestože jsem se původně nechtěl s dalším substrátem tahat zároveň při sázení, musel jsem ho pro další dvě kyti vzít s sebou. K tomu motyčku, rukavice, vodu a baťoh byl plnej. Kamarád pes naštěstí chodí sám. Kytičky do igelitky v ruce, aby se náhodou v baťohu nezlomily a jde se.

Cestou jsem se zastavil u jezera na špeka, abych se na celou akci a asi 200 metrovou cestu džunglí k poli řádně připravil. Tuto zastávku znázorňuje foto č.1. Škoda špatného světla při focení, jinak přímo při akci svítilo sluníčko, takže mikina úplně skvělá (čůrky potu) a cestou zpátky jsem zmoknul jak kráva. No nic. Pěkně smotat v klidu u vody, poladit, trochu se vystíhovat a můžeme vyrazit. Pejsku let´s go(česky rozumí jenom "pocem"). Kámošovi do Čech posílám informační dobrodružnou smsku v přímém přenosu a vyrážím s myšlenkami:"Co když mě někdo potká a bude se ptát co tu dělám?" Vymejšlím příhody o tvoření herbáře a proto nesu igelitku bylinek..Narvanej batoh substrátem a cajkama trochu vypadá blbě, ale co..No co vám budu povídat, samozřejmě nikoho potkat nemůžu...

O umístění pole bych se rád zmínil podrobněji. Je totiž skvělé!

Tato cesta totiž vede kolem jezera, kde nikdo nechodí, zvláště ne v této době, kdy zdejší příroda bují a raší. V této oblasti je kolem mnoho příjemnějších a stejně hezkých procházek, já tuhle cestu mám o to víc rád, že na ní nejsou žádný cedule a potkat někoho je velký štěstí (smůla). Pravda, člověka tam občas potkám, 35-ti letou bláznivku, co chodí dvakrát denně 5 mil(8km) z práce domů a 5 mil zpět, jednou jsem si s ní povídal, příště se jí zeptám co dělá, minule povídala, že chodí odtamtud támhle, což je dálka jak svině. Prej manžel taky někam strašně daleko chodí, no byla hotová.. Ale stejně, chápete to? Co taková ženská může dělat..Mejt nádobí někde, dojít za hoďku a půl domů, nažrat se a jít zpátky do práce. Nechápu. Je to Angličanka, má hustej akcent a já jsem byl rád, že jsem jí většinu rozumněl
No, pokračujme dál. Cesta kolem jezera, jakž takž prostupná, pokud pomineme v poslední době často mokrou trávu do pasu. Á, odbočujeme k 200 m "džunglí stezce". Stezku nám hned od začátku zpříjemňují všudypřítomné nové výhonky ostružin, rostoucí z jedné strany cesty na druhou, často ve výšce očí. Po pár metrech opatrného prodírání v mikině, dlouhých kalhotech a občas "žabím pochodem" se přidávají hojně bující kopřivy a bodláky. Pes začíná nabírat ztrátu a plazení žabákem už nepomáhá, různé druhy píchanců hrozí ze všech stran. Toto zdárně dokumentuje foto č. 2. Vidíte ty dvě větve ostružin jak závoru a za ní číhající bodlák? Tak k tomu jsou dál i kopřivy...

Po tomto úseku vcházíme na rozšířenou cestu, od které vedou sem tam odbočky do někam, tedy křoví a houštině.. Jedna z nich vede i k mému políčku, tj. foto č.3. Svým pohybem plaším srnku a holuby sídlící na drátech vys.napětí, dobrá zpráva - široko daleko nikde nikdo. Políčko je už deset metrů na dosah, ale na dohled rozhodně ne. Proplítám se křovím, kopřivy zandavají, podlézám větvě stromu a ocitám se na "planině" plné kopřiv a trní obklopené houštinou... foto č.4. Vidíte ten flek níže vpravo pod pahýlem stromu? To je pole. A foto č.5 taky.

Foto č.6 - A už vykukují flíčky černého substrátu a jsme u kytiček.

Foto č.7 - ostny trny pichliny

Toť procházka k políčku. Myslím, že v kraťasech tam nikdy nepůjdu, zvlášť když to mám kousíček od baráku a není důvod se nepřevléct...Kam se hrabou nějaký ostnatý dráty a bomby, tohle je mistrovská obrana

Jdu na cígo, následuje představení zabydlených kytiček.
Jéžiši, to byl oprc s fotkama, jsem myslel, že už to nedám dohromady, najednou jedna přesahovala velikost a dát ji do správnýho pořadí znamenalo načíst postupně do Galerie 22 opakujících se fotek. Konečně je to v klidu a já jdu na vytoužený cígo, uf. Popíjím vám takhle víno a jelikož dochází, tak načínám Special Brew Carlsberg 9% pivko, no není to lahoda?(již pokročilá navátost-zejtra jdu do práce, dělám jako řidič náklaďáku, neměl bych se mírnit před pondělkem? -Neměl, už mi krev proudí rychlejc, všechno mě začíná bavit) Tak a teď to cígo! Jsem čůro, takhle se vykecávat a hovno z toho. Nu co, je to můj thread.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 24-06-2007 v 23:22 PM

Old Post 24-06-2007 v 20:08 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 11









Včera mi nějak spadnul net, tak postuju, co napsal.
Kurňa a to je nějakej bordel jinde, pokaždý když k tomu dám fotky, tak to spadne, teď zas..To je divný...

No holky nejsou žádní obři nebo brutusoidní kytky, asi to nebude žádná velká úroda(zvlášť pokud se vyskytne nějakej samec - nejspíš jo) o tom žádná, ale jsou to moje kyti a já z nich mám velkou radost.

Tak, tady na foto č.0 je celkovej pohled na pole. Ty černý placky substrátu asi nečim zamaskuju, zeshora to musí svítit jako blázen, a že tady ty vrtulníky lítaj, nedaleko je policejní cvičák...

Je jich jenom šest, tak to neni žádný složitý
Připomínám, že jsem zkoušel praktikovat zašťipování metodou FIM, ale výsledkem si zatím nejsem zcela jist
Fota byly sejmuty ve směru hodinových ručiček, tudíž v budoucnu bude každá z rostlinek mít od začátku stejný číslo(nebo pak i jméno, no ještě uvidim).
Jsou holky vyfoceny zrovna po zasazení a předchozím náročném transportu, takže maj trošku zkroucený listy a nejsou v kondici. O to snad budou další fota hezčí..
Foto a kyti č. 1 - Taková normální hezká holka
Foto a kyti č. 2- Další malá, chuďák ještě nezaostřená.
Foto a kyti č. 3- Nejoblíbenější, uprostřed pole umístěná kytka. Vypadá na hezký rozvětvení.
Foto a kyti č. 4- Malinká...
Foto a kyti č.5- Však ona vyroste..
Foto a kyti č.6- Onen předpokládaný samec, klasicky zaštípnut. Je to taková ufouní kytka.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 25-06-2007 v 21:23 PM

Old Post 25-06-2007 v 18:50 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 12







Včera v neděli, tedy den po vysazení, jsem se tam musel zase jít podívat. Pršelo celej den, takže zalitý jsou řádně.
Už vypadaj občerstvený, ještě nějakej den, než se úplně zabydlej, prokořeněj a začnu je přikrmovat Už se nemůžu dočkat

Foto č. 1 - kyti č.3 - ta nejhezčí uprostřed, nyní jménem "Krutá vášeň" už vypadá hned lepší, osvěžená..Škoda, že furt chčije, vy doma pomalu třicítky a tady už tejden chcačky a chvílema i zima. Už néé, mý holky a já potřebujem sluníčko

Foto č. 2, 3 a 4 - A krmivo: - u rodinky, kde bydlíme, jsem našel takovýhle hnojivo. Když se to jmenuje "Feed-all plent food", tak by to mohlo na ty moje kočky fungovat, cožpak. Občas jim asi troška ubude
Složení dle prvního pohledu praví, že obsahuje vesměs dusíkaté a fosforečné složky, takže nějaká klasika.
Dalšího dodavatele tentokrát zcela biologických mňamek vyfotím příště, nosím mu jabka a mrkve, jmenuje se Dylan a dělá íhahahá

Foto č. 5 - I nářadím jsem zásoben dostatečně, zdejší zahradník má výbavu

Foto č. 6 - Tuhle jsem si v klidu u pole uvědomil, že tam vlastně stojí pahýl stromu. A docela velkýho. Velký větve jsou poházený kolem, vypadá to na blesk... Takže až poletí flojdi, tak maj dobrej orientační bod. Ale v tý džugli....Kolem je fakt všude tolik přírody. Teď jsem si uvědomil, že kvůli zdejší ptačí rezervaci vlastně přímo tady asi moc nízko lítat nesmějí, to by bylo vychytaný, není to logický, co myslíte

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 25-06-2007 v 22:08 PM

Old Post 25-06-2007 v 21:55 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 13



Tak a je tu (respektive včera byla) sobota a já si udělal konečně čas vyrazit na pole.
Prší už dva tejdny a ani už nevím, jak vypadá sluníčko. Když jsem tam tuhle skočil na jukanec, jedna a půl kytičky byla sežraná od slimáků, tak jsem byl zvědavej, jestli tam vůbec něco zbylo. No popořadě.

Beru psa, motám brčko a vyrážím na cestu. Pěkně si tak pokuřuju a přicházím k jezeru, koukat na vodu a přírodu kolem. Jsem rybář, takže mě voda všude přitahuje a rád ji pozoruju.
Potahuju brko, dávám pozor na občasný zintezivnění deštíku, aby mi nenavlhnul zapalovač a cajky jako foťák a tak. Koukám do vody, hledám ryby, nikdy jsem tu žádnou neviděl, jen ve vedlejším jezeře štiku, ale protože tady rybáři bývaj, musí tu přece být. Ha, kousíček ode mě, na mělčině, se něco mele, je to ploutev, neni to ploutev...Najednou se vynořuje krásnej černej kapřík, lysec, docela velkej, rejdí si v řasách a rochní se jak prase. Cejtím, jak mi tluče srdíčko, bojím se pohnout, abych ho mohl pozorovat co nejdýl. Napadá mě foťák. No jo, ale to znamená hejbat se, s největší opatrností vyndavám stroj z pouzdra, nastavit, zaostřit a cvakám. Paráda, kapr se pořád rochní, můžu si ho prohlídnout do detailu.
Je nádhera pozorovat rybu ve svým prostředí, svobodnou a krásnou. Přece jen se ve mě probouzí lovec, již zčazenýho mě napadá"vždyť tam kdybych skočil, mohl bych ho i chytit", ale taky hned následuje vzpomínka na nějakou knížku o fotkách "Lovci beze zbraní", takže klid, dneska má zbraň je foťák.
Snad na fotce něco bude. Ještě pokus o přiblížení k vodě, ale následuje mihnutí a po kaprovi zbyla zčeřená voda.
Hezkej zážitek.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 01-07-2007 v 11:47 AM

Old Post 01-07-2007 v 11:36 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 14


Tak, pokochán nádherou, vyrážím na cestu do džungle a před vstupem dokuřuju nezmara.
Říkám si, jaká mě to zase čeká trnitá cesta, ale vzápětí se uklidňuju, že to zas tak hrozný nebylo. Nebylo, ale to bylo před pár dny

Hned u vstupu na 100metrovou "cestu" mě zaráží množství trnitejch větví. Je jich tam snad třikrát tolik (viz foto). Hned to dostávám znát. Vycházkový šusťákový kalhoty jsou už durch od trávy předtím, takže stejná story jak naposled. Trny a mokro.
Postupuju a bojuju, chci zrychlit pohyb, ale to se nevyplácí. Pěkně bodlinkatá větývka mě chytá za kalhoty a hezky píchne do stehna, "jau, kurvaa" potichu naříkám a opatrně se snažím vyprostit. Pak ještě jeden zásek těsně u vstupu na pole, když větev podlejzám, pěkně mě chytla za bundu od pasu až ke krku a nepustila. Musím couvnout, vykroutím se a zjišťuju, že větev je v půli zlomená. Sakra. Zrovna u vstupu na pole, upozorňuje na tamní pohyb a taky byla dobrou překážkou.

No, to by byl transport. Rozepisuju se o tom, protože cesta je velkým zážitkem. Příště už budu mít dva klacky, kterejma si budu pomáhat rozhrnovat větve.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 01-07-2007 v 12:13 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coud
Stálý Člen

Karma uživatele Coud - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 15

No ten FIM se ti moc nepovedl vyrostli ti akorat zastiply listy ....pristu to zkus zastipnout otrsoku niz a snad ti to vyjde!

Balkoon 07---Greenhouse

Old Post 01-07-2007 v 12:37 PM
Coud je offline   Profil uživatele Coud   Find more posts by Coud   Foto galerie člena Coud   Click here to Send Coud a Private Message   Add Coud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 16








Coud: FIM zřejmě nevyšel, máš pravdu, no neva. Teď hlavně aby bylo vůbec něco. Dík za komentář.

Po příchodu k poli jsem už nakukoval nedočkavej přes kopřivy, zvědavej jestli uvidim katastrofu v podobě okousanejch větviček a hledal nějaký celý kytky. I přes to jaký to jsou škvrňata jsem nějaký viděl a mohl si oddechnout.
Skočil přes kopřivy a detailně zkoumal jednotlivé rostlinky. Ááá bastardi! Fuck you mutherfuckers! Polovina zničená, tudíž tři ze šesti skončily v útrobách slizáků. No co se dá dělat. Zkoumám ostatní a těch se ani nedotkli. Naopak, vypadají zcela k světu a zřejmě se jim přes ty věčný chcačky dobře daří. Díky bohu za to.
Takže:
Foto č.1: Kyti č. 1 No není hezká? Jako z obrázku.
Foto č.2: Kyti č.2 Nová favoritka. Taková pěkně rozvětvená, silná a zdravá.
Foto č.3: Kyti č.3 Co říct? Hezká.
Foto č.4: Kyti č.4 Teda byla. Pochybuju, že když je takhle malá, že to rozdejchá.
Foto č.5: Kyti č.5 To je úsměvný, až se mi chce brečet. Takovejhle prak! Bastardos!
Foto č.6: Kyti č.6 Pahýl. Akorát tam nechali bobany a slizký stopy.
Foto č.7: Pohled na pole. Je zajímavý, že sežrali všechny kytky směrem na západ, ty horní zůstali bez povšimnutí. Opravdu doufám, že už toho nechaj. Bohužel počasí se vyvíjí velice negativně a zřejmě bude zase pršet. To slizounům hraje do karet. Ále počkejte, já moje milovaný kytičky nedám zadarmo!

Jdu se podívat do místní sítě Homebase, asi jako u nás Baumax. Snad budou něco proti těm bastardům mít. Tak jdu. Zatím a slizounům smrt!

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 01-07-2007 v 14:40 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3565120 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív