Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Porschákův English outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

mas to celkom vpohode... myslim ten flek... ja idem tento mesiac tiez do englandu no este neviem do akeho mesta... na dalsi rok by som tam mal byt tak chcem aj ja nieco vypestovat, pretoze sadit sa mi uz asi neoplati.... mozno jedine nieco za oknom, ale to bude asi problem zo slnkom (neviem - si myslim)...

na slimakov skus rozdrtene sklo alebo okolo stoniek omotaj smirgel papier, alebo obidva... keby si zohnal vanish tak to by bolo asi najlepsie...

mam este dotaz k tym seminkam... daju sa v anglicku vpohode kupit? ako vravis v tych stankoch... Ak hej tak ake seedbanky sam este boli atd...

budem sledovat a drzat palce K+, MAj sa

Old Post 01-07-2007 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 18

Díky chlape, díky.
Nedá se to srovnávat s produkcí leckterých zdejších kolegů, ty moje rostlinky jsou takový prckové, ale víš co, jsou moje, já je splodil a je hezký se dívat jak rostou. Nepočítám s žádným velkým výnosem, bude mi stačit, když aspoň jedna trochu vyroste a vykvete. Je to o tý radosti s pěstování, to potenciální vyprodukovaný množství může být tak mizivý, že to ani nestojí za řeč.
Bohužel mi v krámě zavřeli před nosem, takže chemie není. Zatím jsem implantoval mechanické zábrany z rozřezaných PET flašek-tzv. SPECIÁLNÍ ANTIŠNEKOVÉ RETARDÉRY, to se někteří možná nasmějí. Zítra pošlu dokumentaci, není času.
Sklo mi zrovna nepřijde nejlepší, přece jen je to příroda.

Kdyby jsi zasadil teď, bylo by to myslím tak tak, za měsíc by to šlo leda minulý léto, který bylo fakt teplý a slunečný. Už teď mám starost, jestli dojdou.

Ty semínka není problém koupit, minimálně funguje zásilková služba, co jsem si nechal zaslat do Čech od SensiSeeds z Anglie na
moji spižírnu. Jinak je lze koupit volně na trhu u stánku, každou neděli na Blackbush market, 32 mil od centra Londýna. Určitě i jinde, ale už pár trhů viděl a semínka zatím jenom tam.
Hodně štěstí v Anglii kámo.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 01-07-2007 v 20:11 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 19

Táák, dny poskočily, deště stále trvají a v práci, když jezdim Londýnem, při každý ráně čekám výbuch a roztrhaný lidi. No nic, to sem nepatří.

Tož jsem se tedy předevčírem vydal koupit nějakou anglickou antivěc na slimáky. K tomu jsem zároveň vzal veškerej recyklát, co sobě i zdejší blízký rodině dobrovolně odvážím každej tejden do kontejnerů u obchoďáku. Je toho dost, tak chvilku trvá, než to roztřídím, rád to dělám, páč si většinou udělám zároveň hezkou chvilku a poladim se. Tak se teda ladim v autě, smskuju kámošům co a jak a trochu se zasekávám. Vyhodim recyklát, jedu kousek dál do Homebase a když tam přijíždím, maník akorát zamyká dveře. No nazdar. Nadávám si, že kvůli špekovi a vůbec jsem zmeškal antivěc na slimáky. Do řiti.
A chčije a chčije. S takovouhle tam za dva dny nezbyde ani kytka, možná už zejtra bude pozdě. Odjíždím a přemyšlím, jak to poštelovat. Obalit fólií, nějakou tvrdou. Kde vzít fólii. Otáčím auto a jedu do obchoďáku. Zavíraj. Všude zavřeno (neděle). Do řiti.
Tak si dám v klidu cígo a zase přemýšlím. Tak nastřihám PET flašky. Zároveň vzpomínám, že všechny zrovna odvezl do recyklátu, doma jen jednolitrovku a já potřebuju velkej průměr a aspoň dvě. Jéžiši, to neni možný
Nakonec mě zachraňuje místní večerka. Díky za ní. Deset minut vybírám nejlepší PET flašky, na obsah kašlu, stejně to vyleju. Študuju povrchy, přemejšlim, jaká nejlepší. Nakonec vybírám dvě stejný skoro obyč vody. Prodavač, co mě celou dobu pozoroval, si musel o mě myslet divný věci. Takovou dobu vybírám, všechno prohlížím a nakonec si vezmu dvě obyč vody.
A už se jedé, juhuhu, bude pošteluňk na slimáky.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 03-07-2007 v 21:05 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Antislimákový retardér Příspěvek č. 20






Tedy, zde popíšu návod, jakým jsem sestrojil "Antislimákový retardér".

Vhodnou, nejméně 1,5l PET lahev (lépe větší, já použil 2L) rozstřihám podélně do vrtule (viz foto č.1). Stříhat je dobré začít dole, kde lze jednodušeji proniknout nůžkami do lahve. Snažím se z celé lahve vytvořit dlouhý proužek cca 5-7 cm vysoký, vyšší není vhodný kvůli špatné ohebnosti (příliš silně se vrací po natažení do původní polohy-nedrží v zemi, kroutí se a já taky mám jen dvě lahve na tři kytky..). Dlouhý proužek nastříhám na krátké, cca 10cm dlouhé - foto č.2 (delší opět nevyhovují). Na každou kytku potřebuju 5-7 proužků, čím více, tím lépe.

Á jdeme na pole. Důležité je umístění proužků kolem rostliny. Proužek natáhnu(má samozřejmě oválný tvar jako lahev) a vsadím do země opačným směrem od kytky, než se svírá. To je základ filosofie této celé techniky. Natažený proužek totiž svírá se zemí ostrý úhel (tvarem totožný s budovou opery v Sydney), jelikož je natažením deformován a nic jiného než přihnout se k zemi mu nezbývá. Nejjednodušší by samozřejmě bylo ustřihnout kousek PET lahve, rozříznout(nebo rostlinu provlíknout) a vsadit kolem rostlinky. Ale takovou zábranu slimák či šnek lehce překonají. Zkrátka ostrý úhel je zásadní.

Vsazení do země provádím pohybem simulujícím řezání nožem a snažím se umístit proužek dostatečně hluboko, aby zůstal napnutý. Půdu kolem proužku udusám, pak drží ještě lépe. Proužek se nesmí zcela narovnat do původního tvaru, jelikož se tak ztratí ostrý úhel.
Jednotlivé proužky naskládám kolem rostlinky tak, aby tvořily hradbu, foto č.3-5. Kdybych měl proužků více, efektivita by se zvýšila, takhle mi zbývá někde malá mezera. Příliš se toho neobávám, protože by si slimák musel vybrat zrovna mezírku, aby se k rostlině dostal, takhle uvízne na zábraně.

Tak a retardér je na světě. Těší mě, že jsem to tak pěkně vymyslel a zrealizoval. A hlavně - FUNGUJE! -viz. následující příspěvek.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 03-07-2007 v 22:04 PM

Old Post 03-07-2007 v 21:50 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 21






Tak a včera jsem se konečně dostal do Homebase a koupil místní pochystávku na slimáky. Vydal jsem se s kámošem na pole, abych předešel nejhoršímu, zdoubloval ochranu a instaloval chemii.

Po příchodu na pole jsem byl mile překvapen. V jednom z retardérů byl chycen oranžovej slimákfoto č.1. Očividně si nevěděl rady jak se dostat k rostlince. Kdoví jak tam dlouho byl, ale bylo to kolem oslintaný, tak už chvíli asi jo. Tenhle byl poslední, co to "odnes" jenom leteckým transportem do kopřiv, ti další už dopadnou o poznání hůře

K chemce: Jedná se o Slug Killer pro použití v přírodě. Stál 5 liber. Není škodlivý žádným zvířátkům ani rostlinkám. Jsou to modrý malinký granule. V návodě píšou, že slimák to snad i žere, ale on vlastně žere všechno, když všechno olíže...Prý se lidi nemaj lekat, až najdou tělíčka u kytičky, že dokáže urazit po požití ještě nějakou vzdálenost a pak v klidu skoná. Tak až k mý kytičce teda nedorazí.
Tělíčka prý netřeba odklízet. To teda nevim, já je odstraňovat budu. Jsem zvědavej, kolik mrtvolek tam příště najdu..

Tak a je poštelováno. Juchuchuchů
Teď už jen sluníčko a rostlinky můžou růst. Tak rosteme holky, ROSTEME!!!

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 03-07-2007 v 22:32 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

zaujimave, ako si clovek dokaze poradit, ked je v nudzi... hehe

Old Post 04-07-2007 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 23









Huhuhú a je tu update po 42 dnech růstu..
Stalo se docela dost věcí, takže to vezmu postupně. Neměl jsem vůbec čas ani pročítat Grower, ani moc chodit k poli, ale přece se nějaká chvilka našla, takže proběhlo brko a cesta ke kytičkám.

V pondělí jsem vzal psa a že půjdu kytičky pohnojit. Teda ono se řekne pohnojit, ale už jsem chtěl aplikovat přírodní hnojivo a tak jsem se vydal k výše zmíněnému koníkovi, že ukořistím jeho bobany. Když jsem k němu přišel, tak tam zrovna byla i jeho majitelka a byla tak daleko, že jsem na ní nechtěl křičet, jestli si nějaký můžu vzít. Stejně jsem přemýšlel, jak bych se zeptal, napadlo mě jedině něco jako „Excuse me, could I have any Dylan´s shits please, my girlfriend grows some herbs and it´s briliant ...-no a teď jsem nevěděl jak říct hnojivo(slovník říká MANURE, ale nevim jestli to používaj), tak bych řek „...and it´s briliant natural food“ (vzpomněl na nápis na výše zmíněné chemce). Co myslíte, jak je správně hnojivo, to fakt říkaj food?
No, takže koník selhal, tak jsem přemýšlel jak to potunit. Pokračováním procházky mě napadlo, že vlastně je tu všude plno ptáků a slepičince se používaj normálně, tedy volba byla jasná. Použiju kachní bobky, slepice nebo divoká kachnaažhusa(je zde více druhů), neni to jedno?
Ubalil jsem, odpálil brko, otevřel pivo a jal se přemýšlet jak na to. Jen co jsem u vody „dopřemýšlel“, dal jsem ruce k dílu.
Nabral jsem bobany, čistě lopatkou, nacpal do flašky s vodou co je pěkně schovaná u stromu a už zhulenej začal šejkrovat. A šejkroval a šejkroval, hezky do rytmu, ať nám to pěkně hnojí, něco jsem si nahlas notoval a blbnul u toho, byla prdel. Měl jsem obavy, zda-li se hovínka vůbec rozpustí, některý byly postaršího charakteru, takový tvrďáci, ale záhy se kvalitní šejkrace projevila a roztok byl na světě – foto č.1.a 2.

Vydal jsem se k poli. Rozvinuté pokračování s příhodou potkání srnce můžete vidět zde .
No, kytičky povyskočily, to určitě, ale začínám se obávat o jejich velikost a zda-li budou s to dojít až ke květu. Na druhou stranu teď ty věčný deště bez sluníčka určitě moc nepřidaly a až na delší dobu vysvitne, tak snad povyrostou.

Tedy pondělní fota. Dneska jsem byl na poli zas, ale to postnu až zítra, jsem nějak ve skluzu
Foto č.3- kyti č.1
Foto č.4- kyti č.2
Foto č.5- kyti č.3 Podívejte se, jak hezky vypadala tahle kytička po 40 dnech růstu a teď po 42 dnech jsem při zoomování a srovnávaní fotek zjistil, že jsou na ní slimáčí hovínka a že má okousaný listy. Potvory. Jak jsem je pohnojil kachníma bobkama, tak starý granule kolem rostlinky zplesnivěly, asi nefungujou, ale že se dostaly i přes můj retardér, no teda...Přitom žádnýho slimáka jsem nenašel, to padaj z nebe nebo co?
Foto č.6- kyti č.3 okousaná po 2 dnech
Foto č.7- kyti č.4 Je tu malý překvápko, odepsaná k záhubě s ostatními třemi sežranými kytkami, jediná se zberchala, takže mám kytky čtyři! Koukněte na starý foto týhle kyti, jak vypadala po sežrání a teď..

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 15-07-2007 v 01:26 AM

Old Post 15-07-2007 v 01:19 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 24





A je tu čtvrtek, 52.den růstu.
Endorfinovi a Tayemovi de Tox moc děkuju za karmy, přehouply mě do druhý kostky. Po pěti letech na Groweru teda výkon. Jo a Tayem přináší zřejmě správný, výše diskutovaný název pro hnojivo – fertilizer (tedy „fertilájzr“?). Thanks mate
Zítra jedu na deset dní pryč, tak nechám kytičky dlouho bez dozoru. Naposled jsem je viděl o víkendu, ale před procházkou k políčku jsem se u vody tak poladil všemi prostředky , že mi pánbu zavřel oponu a šel jsem tam pomalu za tmy. Něco jsem i fotil, ale fotky jak kdyby se vypařily.. Kdo ví, co jsem fotil a co jsem s tim pak dělal.
Cesta byla brutální, je to šíleně zarostlý. Kytičky mi ale za tmy udělaly radost, co si tak matně pamatuju Zjistil jsem, že čím horší cesta k poli, tím více můžu očekávat hezčí rostlinky..
No a dneska jsem vzal kromě psa i přítulkyni a tak jsme se jali prodírat spolu. Teda nejdřív jsem zase posbíral u jezera pár kachních hovínek, udělal šejkrparádu a vyrazili jsme. Byla to fakt hrůza. Už jsem myslel, že jsem nejhorší přístup zažil, ale kdepa, co jsem to byl za naivku. Příště si snad vezmu nůžky a trochu to proštípu, je to fakt už brutál. Ale kvůli nezvaným návštěvníkům by to bylo lepší ponechat přírodě, no tak uvidím. Počasí tady bylo poslední dobou kolem 22 stupňů přes den, když vylezlo na pár hodin sluníčko, tak i víc, ale žádný tropy jak u vás doma. Přesto to kytičkám asi svědčí (a okolní přírodě) , některý dny bylo hrozný vlhko a dusno, jak ve skleníku, nedalo se dejchat, člověk hned zpocenej. To je to, co potřebujou, takže jen tak dál, já tu cestu nějak přežiju
Takže už po cestě jsem tušil, že mě kytičky potěší. A taky, že jo.
Tak jdeme na to.
Foto č.1- kyti č.1 Druhá největší kyti. Krásný listy. A ten stonek, prostě paráda. Voní jak kdyby už kvetla a to je přitom relativně malinká.
Foto č.2- kyti č.2 Největší kyti. Stonek skoro jak můj malíček. Před tejdnem jsem ji znova zaštíp a vypadá to dobře. K tomu se vrátím níže. Je nádherná.
Foto č.3-kyti č.3 Nechtěl jsem přítelkyni nechat dlouho čekat, čekala kousek od pole, tak jsem chvátal a kyti je špatně zaostřená. Přesto je taky moc krásná, ale téměř poloviční, než kyti č.2.
Foto č.4-kyti č.4 Nemůžu ani věřit tomu, že ta sežraná kytka slimákama a odepsaná na věky je tahle kráska. Udělala mi velkou radost

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 20-07-2007 v 00:12 AM

Old Post 19-07-2007 v 23:48 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 25



Jak jsem tuhle zaštíp tu dvojku, tak krásně vyrazila další větývky. Tentokrát jsem dle rad vašich zajel do zaštípnutí víc a vypadá to, že se ujalo. Škoda, že ta fotka dost zkresluje, je fakt obražená novýma výhonkama snad všude.
A ještě jedna fotka pro srovnání s měřítkem, trochu nehezkou igelitkou ze Sainsbury, ale jako měřítko to fachčí dobře. No nechce se mi pořád věřit, že tak vystřelila. Děkuju kytičky, jste nádherný

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-07-2007 v 23:56 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 26




No, a jelikož jsem byl dvojkou a efektem záštipu tak potěšen, tak jsem dneska zajel i do jedničky. Foto před a po záštipu. Snad to tedy už odpovídá FIM normě A jestli to ten efekt mít nebude, tak fakt už nevim. Asi jsem blbej Jinak se mi moc líbí ty bílý chloupky na větývkách, je taková jemňoučká, na pomazlení...

Jo a ty pichláky, co mi tak znepříjemňujou přístup k poli, už obrazily plodama Jsou obsypaný jak minulej rok a to jsou tady toho stovky metrů, mraky a mraky slaďoučkejch ostružin. Takže až za deset dní přijedu, budou už jich černý kvanta a snad už i sladký. Dneska jsem už jich pár měl, ale zatím se mi víc huba křiví, než že bych si šmáknul. Chce to sluníčko a vydržet. Že by pak i nějakej džemík?

Tak lidi, užívejte léta a nebojte se mi něco říct, moc rád si přečtu váš komentář. Však já si na ten náš Grower najdu čas i na dovolený.. Tak zatim hoj ahoj groweři

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 20-07-2007 v 00:31 AM

Old Post 20-07-2007 v 00:21 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 27

Cus mas to pekny a jako respekt, ze ses nevzdal sveho konicka ani v zahranici
Chodim sem dam si kaficko jointa a prectu si co se zase PORSCHAKovi stalo v Anglii = supr poctenicko

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 20-07-2007 v 10:32 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

A zase na ostrovech... Příspěvek č. 28

Loříku, díky za pochvalná slova, to rozhodně potěší..

Tak a jsem tu zas
Na dovče čas na net nakonec nebyl, takže mám co dohánět a jelikož jsem i teď při zpětné aklimatizaci v Anglii dost zaneprázdněn, tak moc nestíhám.
Nejdřív vám napíšu o mých nynějších pocitech, páč jsem tenhle týden tady úplně sám a jediný co znám, je práce a odpolední řešení starostí s autem, se mnou atd. a tohle(myšleno počtení na Groweru) plus občasný smskování s kámošema je jediný, co stíhám. Na televizi nemám ani čas, maximálně zprávy na ČT24 jako kulisa, ale za chvilku(22:35 českýho času) se půjdu kouknout na ČT2 na „Fenomén dnes“, jde tam o motorkářích a mašinách, rád bych to viděl.
Dneska jsem byl druhý den v práci, včera jsem najel po místních dálnicích 500km, žádná velká zábava, ale zato dnes mě opět Londýn přivítal a byl jsem i na novejch místech, takže zažitků dost..
Jeden Tanzánec (no černej jak bota, to je jasný) mi dneska v Londýně, když ode mě přebíral zboží, povídal, když jsem mu řekl odkud jsem, že má českou šukací přítelkyni. Prej hrozně chlastá(ta přítelkyně), teda jako too much drinks, a že to stojí hrozně peněz, no musel jsem se tlemit
Ale, že je moc hezká, že má „lovely tits“ atd.
Taky prej má hodně českej kamarádů a že si myslí o Češích, že jsou vzdělaní a dobří lidé No, měl celkem jasný představy o životě a tahle poznámka mě dost potěšila(jo, ještě zdůrazňoval serious, takže žádnej med kolem pusy..).
Z bejvalý práce mám jednoho kámoše taky Tanzánce, sice „Kitchen cleaner“, ale vzdělanej a moc chytrej chlapík, musim se s nim někde srazit, už jsem ho skoro rok neviděl, i když mě mailoval, že bysme se někde mohli sejít. No nebyl čas, jsem hroznej...
No, a jelikož mám celou zahradu anglický rodiny pro sebe(přítelkyně se zdržela v Čechách), tak si teď dávám piva a netuju venku, z otevřenýho balkónu na mě křičí Faithless (snad to píšu správně) je to paráda..
Potvory mi tu nenechali po odjezdu do Karabiku ani trochu plynu v bombě na zahradní grilovačku, škoda toho.
Před hodinou jsem se tu po štelování auta a sprše uvelebil, že natáhnu elektriku až na zahradu, pro noťase, ale vidim, že se ženou černý hustohustý mraky jak svině. Jak kdyby měla přijít potopa..Do toho třičtvrtě oblohy sluníčka, no mazec. Koukám, kudy to ty mraky jdou, ale šli pomalu, tak jsem to tu rozbalil. Po hodině nic, pár kapiček na klávesnici, jinak hovno. Teď dokonce to sluníčko rozbalilo na hustě červenej západ, letadla kreslící čáry na obloze, nádhera...
Tak teda konečně čas na oblíbenej Grower. Už do mě padá čtvrtý pivo a je to tu fakt v klidu. Přesto bych už měl nechat toho tlachání kolem a jít k věci, kvůli který jsem sem přišel, totiž kvůli mým kytičkám..Byl jsem tam totiž včera...

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 02-08-2007 v 21:22 PM

Old Post 02-08-2007 v 21:16 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 29





Unaven z práce a též po předchozím cestovatelském dnu, kdy jsem zahulil s kámošem co mě vezl na letiště v Praze a pak ještě propašovanýho špeka na letišti Gatwicku před vlakem (jo, nevěděl jsem, že se podle nově vydanýho anglickýho antikuřáckýho zákona nesmí kouřit ani na nádražích a já sice vzdálen, ale hulící, vcelku v klidu, jsem požíval marihuanové doušky, pak prozřel pohledem na ceduli, ale špek již byl skonán, takže jen rozmařilý údiv) jsem zandal, tedy druhý den, notně píšící pivo na zahradě. A že se půjdu, celý nedočkav, projít k políčku, po 11 dnech( a celkem 66 dnech růstu). No, pivo ladilo, belgická 8% 750ml Cobra, co se otvírá jak šampus, byla vypita, kamarádi obsmskováni, takže zbývalo vyrazit.
Ještě jsem se obrněl rukavicema, zahradníma štípačkama od zahradníka, riflema (nejlepší na trní-minulá zkušenost přítelkyně ) a již normálním pivkem a mohl jsem jít. Jo, na špeka momentálně materiál nebyl, tož pošteluňk aspoň takovýto

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 02-08-2007 v 23:01 PM

Old Post 02-08-2007 v 22:16 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 30







66 dní růstu.
Cestou jsem vyzvedl flašku na kachní hovínka pod stromem a zasekl se u vody. Ale co jsem na svém posvátném místě našel?
Dvě plechovky od piva, krabičku od polských Máček, slupku salámu a ňákej hnusnej kelímek od jídla, zbytky průhlednejch papírků a igelit od cigár, v kterým zjevně bylo něco zajímavého...
Co je to za bastardy, že takhle nechaj v přírodě bordel? Copak je tak těžký to vzít s sebou a vyhodit kdekoli do koše?
( Intermezzo konce příběhu: Po odchodu z pole domů jsem samozřejmě sesbíral ty jejich bordely do igelitky a pak u silnice viděl zaparkovanýho krutě potuněnýho polskýho Malucha! Kdo nezná, je to takovej ten malinkej sráč, Fiat, co Itálie na něj dala technologii Polákům...No a u druhýho jezera jsem zahlíd polskej páreček jak motaj špeka..Neměl jsem zrovna sílu jim jít něco říct, tak jsem to nechal. Snad už budou v klidu..)
No, potuněn, trochu rozezlen, jal jsem se sbírat kachní hovínka. Ale co to, až na pár uschlejch bobanů nikde nic...Asi bez potřeby vyvedení odrostlejch mláďat nevylejzaj na břeh
Tak jsem zandal ty uschláky, užíval přírodu a šekjroval a promýšlel příští lov Dylanových kaděnců
Džungle byla fakt obrovská
Zdárně opilý, prolejzal jsem první úsek plazením, jako nějakej pes, v rukavicích, takže nějaký to bahínko bylo v klidu Když si na to teď vzpomenu, zajímavý..
Prodral jsem se až těsně k poli, ani jsem nepoužil štípačky, z důvodu ponechání zábran, ale byly dobrý jako rozrážečka rostlin a na poli se nakonec taky hodily.
Když jsem uviděl kytky, bylo veselo. Narostly parádně, to každopádně.
Jelikož jsem měl jenom tydlifon, tak fotky nejsou tak kvalitní, ale pro představu to snad stačí. A jelikož jsem se zase zdržel, musel jsem si na focení přisvítit..Příště dodám lepší.
Foto č.1 - Kyti č.1 Stala se z ní favoritka. Předehnala dvojku svojí silou, ale jelikož byla podruhé zaštípnuta o něco později, není ještě tak rozvětvená.
Foto č.2 - Kyti č.2 Ohohó. Takže FIMka snad už konečně vyšla, sice až při třetím patře, ale přece. Takže takhle, ahá Je fakt nádherňoučká, tak rozvětvená, na fotce to nevypadá, ale nový výhonky raší úplně všude
Foto č.3 - Kyti č.3 Menší, ale hezká. Je vidět, že holky maj chuť k životu.
Foto č.4 - Kyti č.4 Slimákama odrovnaná, nyní však začíná předhánět trojku, no hlavně aby stihla chytnout květ, ale to je hlavní problém všech...
Foto č.5 - Kyti č.1 Listy větší než dlaň, né že by to byl nějakej světa div, ale je to radost, což
Foto č.6 - Kyti č.2 Pohled zespoda.


Takže každopádně mi holky udělaly velkou radost
Ani už nejsou ze shora tak vidět, kolem se zazelenalo, splynuly s okolím...U východní strany jsem ušlapal kopřivy, aby měli kyti více dopoledního sluníčka.
No a to je prozatím vše. Zejtra pátek, tak se mějte a užívejte víkend, zdarec prcanec

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 02-08-2007 v 23:38 PM

Old Post 02-08-2007 v 23:02 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 31


Nějak se mi nedaří seřadit fotky do správnýho pořadí
Takže přikládám FIMku až zde. No četl jsem zde i o osmihlavých nestvůrách, ale začínat se má pomalu

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 02-08-2007 v 23:24 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Policijé, policijé, všechno tady korupcí.... Příspěvek č. 32

Díky Petrofe, to s tím spisovatelem snad až zas né, to bych na sobě v tomhle směru musel trochu zapracovat. Ale určitě jsi mě potěšil, že se ti to tak líbí. To si možná přečteš i následující trochu delší příhodu, je totiž hustá


Teď je sobotní noc a já bych se s vámi rád podělil o zážitek z cesty k poli, protože je fakt dobrodružnej. Potkal jsem tam totiž policajty.

Ale od začátku. Dnes jsem měl s kamarádem, co bydlí v Londýně (tedy 60km ode mě), domluven dopoledne sraz na letišti Heathrow, že ho vyzvednu, pojedeme ke mě a strávíme spolu den. Udělali jsme oběd, vzali nějaký pivka, psa a vyrazili se projít a pokecat k jezeru. Vypil jsem na oběd dvanáctku, pak dvě desítky až jedenáctky u vody a večer před cestou k poli další jedenáctku. Takže za 10 hodin 4 piva a tři solidní brka.
Vzal jsem si s sebou pracovní rukavice (ty tentokrát hrají i jednu důležitou roli), oblíkli jsme se do riflí a ošuntělejch věcí a s hrůzostrašným varovným popisem cesty jsme vyrazili na pole. Poněvadž bylo již dost hodin, po deváté večerní, vzali jsme si i rovnou auto, že kámoše pak rovnou odvezu na letiště, tak abysme se nemuseli vracet domů.
Mimochodem zase jsem tam na druhý straně viděl skupinky Poláků s autama s anglickejma SPZetkama, takže se jich tu pohybuje víc a ten bordel mohl bejt i od nich. No nic, dál..
Jaký se zrodilo překvapení, když u vstupu do trnité cesty se žádná trnitá cesta nekonala
Byla vysekaná křovinořezem tak, že by jste tam mohli jít s hedvábnýma šatičkama a ani zádrhel by se vám neudělal
No, trochu škoda toho, byla to skvělá zábranu přístupu k blízkosti pole, ale tam už fakt moc lidí stejně nedojde a než lidi přijdou na to, že je to vysekaný, tak to zase zaroste. Prostě tam není moc o co stát každopádně..Hodilo se nám to zrovna teda jak víno, protože posledně jsem se tam už musel chvilkama plazit a nyní za přibývající tmy by to zvlášť nebyla žádná sranda...
Dobrý, kytičky jsme prohlídli, kámoš byl rád, že je viděl a vraceli se zpátky. Padla úplná tma. V jedný ruce jsem držel telefon svítící diodovou žárovkou a v druhý rukavice. Když jsme dorazili k vodě a čekala nás už pohodová cesta trávou sto metrů k autu, zahlídl jsem v dáli světlo. Přibližovalo se k nám, což mi bylo divný, protože nikoho bych tam nečekal a už vůbec ne v tuhle hodinu. Jakmile jsme dorazili k sobě, zmačkal jsem rukavice do ruky, aby kdokoli si nemyslel, co tam tak s rukavicema dělám.. Hlas nás za osvěcování poměrně prudkým světlem oslovil, jestli je to auto tam naše a já poznal dva policajty
Ŕekl jsem, že je moje a o co že tedy jde... Myslel jsem, že překážím nebo co, ale chtěli vědět samozřejmě, že co tam jako děláme a tak. Vysvětlil jsem, že tady za rohem bydlim a přijel mě navštívit kamarád z Londýna, kterýho jsem dlouho neviděl, tak že spolu trávíme den a procházíme se zrovna kolem (snažil jsem se reagovat v klidu, ale vevnitř jsem rozklepanej byl dost, zrovna tam a teď jsem fízly fakt nečekal ). Byli jsme za tý tmy už trochu podezřelí, to určitě. Sjíždeli si nás jednou baterkou. Prej by teda stejně chtěli vidět nějaký doklady. Já schovával rukavice, aby je neviděl a rychle přemýšlel, co odpovím, až se mě zeptá, na co je tady v přírodě mám Ať jsem přemýšlel sebevíc, za chůze s policajtama k autu a neustálý debaty s nima jsem na nic nemohl přijít. Prostě nevim, co bych mu řekl, nesjpíš bych se zadrhnul jak svině a vykroutil ze sebe něco jako, že na trní, protože jsem věděl, že tam je a chtěl jsem se tam na něco podívat. Fakt jsem byl z toho vystíhovanej a nevim co bych vykodrcal. To by ale bylo myslim silně podezřelý, proč tak moc jsem tam někam chtěl jít, mohli by si myslet, že jsem tam něco zakopal nebo tak něco..Prostě proč se prodírat džunglí, co mě tam tak moc mohlo přitahovat? Ještě k tomu v noci? To by byl prostě začátek průseru a asi taky nejsou tak blbí, aby jim nedošla třeba spojitost s možností pěstování trávy. Třeba...
Než jsme došli k autu, sdělil mi, že doufá, že to auto nehodlám řídit, protože nám cejtí z dechu alkohol a musel by mě zatknout a pořešit to. To jsem teda radost už vůbec neměl, protože kámoš se musel dostat včas na Heathrow, aby chytil rozumný spojení na cestu na druhej konec Londýna. Ten chlast cejtil nejspíš stejně jen z kámoše, páč ten celou dobu u toho popíjel pivo Tak jsem se zeptal, jestli by mě mohl udělat test na alkohol, že bych to auto rád řídil. Přesto bych myslim prošel asi jen stěží..Prý ne, protože mě ho může dát udělat, až to auto budu řídit Byli v klidu, hlavně ten jeden, když viděl, že jednáme slušně a jsme v pohodě lidi.
Došli jsme k autu, já ho odemknu, rukavice pořád zmuchlaný v ruce ( byly jako dóst objemný, takže mi polovina stejně koukala z ruky – zkuste si je strčit do jedný dlaně) , otevírám auto – vevnitř samozřejmě ganju a chystám se lovit peněženku s dokladama. Na to na mě spustí ten ostřejší, který méně komunikoval, že „ jestli sedneš do toho auta, budu tě muset zatknout a obvinit z pokusu o jízdu pod vlivem alkoholu!“. Ten skoro výkřik mě dost vyděsil, jednu chvíli jsem nevěděl, co se děje, zmatlanej od špeka, už jsem myslel, že změnil názor a chce najednou vidět všechno, co máme v autě (jo, kámoš prej to v tu chvíli cítil taky). Uvědomil jsem si, že mluví o tom, že si tam nesmím sednout.. Ptám se tedy „To si tam nesmím tedy ani sednout?“ „Ne, nemůžete, to už se bere jako pokus o jízdu“. Tak se pousmívám a jím se lovit schovanou peněženku. V tu chvíli obratem strkám rukavice za sedačku, aby si je nemohl prohlédnout, protože mě celou dobu bedlivě pozoruje, svítí na mě baterkou a k tomu mu pomáhá právě se automaticky rozsvětivší se světlo v autě..Uf, už jsou tam a já neslyším nic jako „Na co jste měl ty rukavice?“ Lovím šrajtofli, vytahuju řidičák a ten druhej, dobrej policajt volá vysílačkou a nechává si mě proklepnout. Debatujeme o toleranci alkoholu, kolik jsem toho vypil atd., načež zjišťuju, že ta tolerance není jak jsem myslel 0,8 promile alkoholu v krvi, ale míň, prej jeden lager – tedy dvanáctka. To musim přesně zejtra pohledat na netu.
Ještě si mě zapsali, řekli ať si vezmu z auta věci, že počkaj, až odejdem a ať rozhodně nezkoušíme řídit až odjedou, protože to tady kolem budou hlídat celou noc a zjistí hned, jestli jsme odjeli (to jsem mu hned dal slib, že se nemusí obávat, že to auto tu nechám do rána).Taky, že tohle auto neznaj, i když jsou místní, tak proto se šli po nás podívat a v dálce uviděli světýlko, tak si nás chtěli proklepnout. Radši jsem se jim ani nezmiňoval, že už by mě mohli znát (mám docela nápadný auto) a že tu jsem už rok a půl, protože auto s cizíma SPZetkama tady může jezdit jen šest měsíců a pak musí aspoň na otočku vyjet za hranice, jinak se musí přehlásit..
Poděkoval jsem mu za slušnej přístup, byl fakt férovej a třeba když se mu jednou cestou předtim řekl něco s koncovkou MATE, jakože „kamaráde“ a hned jsem se opravil a řekl „Sorry. Sir!“, tak odvětil „That´s all right“ a smál se. Byl v pohodě.
Rozloučili jsme se, popřál mi hezkou noc a s úsměvem kámošovi štastnou cestu na Heathrow, já si oddychl a my šli řešit problém s dopravou. Nakonec to vyřešilo jednoduše zavolaný tágo za 45 liber, přispěl jsem kámošovi dvacku, dali jsme ještě rozlučkový brko a s zážitkem jak sviň jsem se rozjeli – rozešli domů.
Zase jsem měl jednou štěstí v neštěstí, na tyhle řešení situací s policajtama mám totiž dost velký štígro (klepu do stolu), protože většinou mám u sebe nějaký hůlo a teď jsem měl i docela slušnou zásobičku právě dovezenou kamarádem, plus cesta s podivnejma rukavicema z mariuhanovýho pole

No hoši, povím vám, byla to hustota, kterou už nechci víc

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 05-08-2007 v 02:39 AM

Old Post 05-08-2007 v 02:17 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0208790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív