Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Obecné L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Příspěvek č. 1











Čusss lidi, už mnohokrát sem vám sliboval fota mojí zahrádky, ale bohužel jsem nesehnal digitál
Ale ted jsem si ho sehnal, takže snad po každém týdnu hodím nové foto + přidám fotky kytek od mala bohužel jen z klasických nascenovaných fotek, ale i tak

Vše začalo 22.dubna, kdy jsem semínka hodil k naklíčení a do 21.května jsem je předpěstovával doma...
Uchytilo se 20 sazeniček, z toho nakonec přežilo 16(4samci)
Dáno do lesní černozemě s upraveným ph + ke každé kytce pytel koňského hnoje=> uff to byla fuška to natahat
Udělal jsem si menší pokus:11kytek dáné do pytlů a 5do půdy=>kytky bez pytlů rostou daleko rychlejc a jsou zdravější takže TAK !!!
Hnojeno na růst krystalonem start, těd už vím, že MNOHEM lepší výsledky má WUXAL SUPER, na květ hnojeno OBM -na noname to podle mě stačí, ale příští rok snad pojedu značkové modely a to koupím Plagron boom ideál poměr výkon/cena, žádná chemie
Kytky nejsou zastřihované
Zalívané a pohnojené 1x za každý týden

JO JEN PODOTÝKÁM TOTO JE MŮJ PRVNÍ OUT !!!

K+ for all people on grower - - možná je to předčasné, ale kytky už jsou solidní takže MOC DĚKUJI CELÉMU GROWERU JSTE SUPER !!!
BEZ VÁS BYCH TO NIKDY NEZVLÁDL, JSTE SKVĚLÍ


ps:držím ti enzo palečky, aby jsi z toho ňák vybruslil

Tak těd fotky č1:
1-3:foceno ze stromu asi z výšky 5m, proto se zdají tak malé a přitom nejvyšší měla 3,6m
4-9:fotky kytek,které teprv ZAČÍNAJI KVÉST
10-síla stonku vs moje "TLAPIČKA"

Naposledy upravil L0TRIK 25-08-2005 v 10:23 AM

Old Post 25-08-2005 v 09:10 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 2










Tak těd fotky č2:
1-2:postižená kytka
3:MOJE MALIČKOST ZA KYTKOU
5-6: Detaily předchozí kytky
7-8 a10:Asi další nejvíc nakvetlá kytka - pls poraďte za jak DLOUHO SKLIDIT ????
9:Kámosh za kytkou

Naposledy upravil L0TRIK 25-08-2005 v 10:08 AM

Old Post 25-08-2005 v 09:51 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 3



Tak těd fotky č3:
1-2:Tady hodlám sušit, celé to dokola obalim sítovinou, aby to větralo "a la moskitiéra" a nesvítilo na to slunko - nějaké rady či nápady uvítám
Opakuji-nemám kde jinde sušit a čorky tam nehrozí !!!

Old Post 25-08-2005 v 10:11 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

no na to, ze pestujes poprve- hodne slusny!!!-s tim susenim:co treba nejakej starej opustenej barak(puda)???-ale to by sis musel podchytit , aby nejakej ten bezda si od tebe nepokouril, ale uz sem tak susil kytky a v pohode....takhle jak to mas vymysleny ty, nevim no-musis mit kytky nekde hodne bookem od civilizace, ja bych je tam takhle nenechal susit ani za nic, to bych je radsi povesil korenama vzhuru do nakyho smrkovyho lesa(do toho co maj stromi tak do 5m)-je hezky hustej......-tak sem susil loni-vse ok

Old Post 25-08-2005 v 10:40 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radarfox
Nový Člen

Karma uživatele radarfox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5

hehe =o) fakt pěkný kytky... už abys je sklidil =oP

to sušení krapet nechápu... to chceš sušit POD tou chatrnou stříškou?

Old Post 25-08-2005 v 10:49 AM
radarfox je offline   Profil uživatele radarfox   Find more posts by radarfox   Foto galerie člena radarfox   Click here to Send radarfox a Private Message   Add radarfox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 6

susarnu doporucuji zakryt celtou kvuli ocim zvedavcu (je to maskacova sit sehnatelna v army shopech) jinak koukam moc radit nepotrebujes

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 25-08-2005 v 18:39 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 7

Děkuji všem za karmu a kladné reakce
Bohužel musím sušit tam , s tou maskáčovou síťí dobrý nápad .)
Jo potřeboval bych pomoct s určením za cca jak dlouho budou paličky z Tak těd fotky č2: připraveny ke sklizni - diky moc, protože to asi bude ten největší problém=> s načasováním sklizně !!!
zatim

Old Post 26-08-2005 v 12:20 PM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 8

2 LOTRIK: Čao chlapíku, stromečky vypadají pěkně, ale s tím sušením, nechceš si to opravdu rozmyslet, to opravdu nemáš nějakého kámoše u kterýho bys to za nějakou tu úplatu v podobě pár paliček mohl usušit? No a co se týká tej sklizně, ještě je čas dej jim ještě pár tejdnů, dokud se nezk**vý počasí podle těch fotek se blbě posuzuje chtělo by to větší detail, ale řek bych že ještě tak 3-4 tejdny by mohli stačit, ale jak jsem řek lépe se posuzuje na vlastní oči.
hezkou sklizeň a po ní i dobrou chuť

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 26-08-2005 v 15:20 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 9

ja by som sa skôr bál plesne a to by bol fakt škoda keby si už dozreté palice nechal splesnivieť pod tým...sušenie je skoro najdôležitejšia časť a zrkadlovite odráža kvalitu výsledného produktu..preto ti navrhujem dobre si premysli kde to dáš,,, ty to vymyslíš

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 26-08-2005 v 21:13 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 10

Moc děkuji všem za jejich nápady a rady .)
Bohužel bydlím v celkem dost velkém městě v paneláku a všichni moji bratři též , o prázdninách by se to ňák pořešilo, ale takhle mi nezbývá nič jiného
Jo mám starost ohledně aroma mojich milášků z vzdálenosti asi cca 10m sou už cítít, ale když čichám k jednotlivým paličkám mají buď velmi ovocné aroma, nebo trošku smrdí po hnojivě OBM => žádné kořeněné aroma a přitom z vzorků je chuť docela solidní je to tak normální >?
dikz

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 29-08-2005 v 10:30 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Máš to pěkný, parádní outdoor, ale to sušení!!! Sklidíš na podzim- třeba na konci září, bude problém s nízkou teplotou, s plísní, čorky atd.... Dělej vše proto, aby si to usušil někde v klidu a suchu, protože tímto způsobem sušení můžeš přijít o celou úrodu.... A když ti to nikdo nevezme, tak chuť po tomto sušení bude velice nevalná. Jinak K+

Old Post 29-08-2005 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 12











Čau lidi tady jsou slibované fotky-napřed trochu z dálky, musím říct, že za ten týden se opravdu notně opalicovaly:
1-2:Pohled z boku
3-9:snaha o detaily jednotlivých kytek =p)
10:no comment

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Naposledy upravil L0TRIK 31-08-2005 v 10:02 AM

Old Post 31-08-2005 v 09:42 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 13









Tady mám pár detailů paliček speciálně jen pro vás .) + pár listů na mlíčko :
1-3: Detail moc povedené kytky
4-5: Big Bud
6: Mutant
7: Palička, která nás totalně odrovnala -stoned (nezdá se co ? =o) )
8-9: Listy

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Naposledy upravil L0TRIK 31-08-2005 v 10:19 AM

Old Post 31-08-2005 v 10:14 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 14

Cus máš to moc pěkný letí ti k-čko. Samozřejmě pozitif. Jinak na to sušení si skus opravdu sehnat aspoň ňákou chajdu. Já to v nouzi jednou sušil na chalupě ve sklepě aby vo tom máti nevěděla - no bylo to už tak před pěti lety a chytlo to pěknou plíseň.

Old Post 31-08-2005 v 10:44 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 15

Diky moc za pochvalu .)
Od tragédie co se stala Enzovi mám neustále při příchodu na pole podivné mrazení v celém těle->CHYCEN NA MÍSTĚ ČINU !!!
Možná vám budu připadat PARANOIDNÍ, ale mě to nedá a musím na to stále myslet -jestli jsem se náhodou někde neprořek, popřípadě ňákej "kámoš" ,nebo jestli se tam náhodou nezatoulá houbař,lesník,myslivec => a co by udělal - náhlásil POLICII nebo si to v klídku sklidil
PROTOŽE KOMU ČORNOU KYTKY MŮŽE DĚKOVAT ZKURVENÉ LIDSKÉ CHAMTIVOSTI ŽE HO TEN ČLOVĚK NEUDAL A NEČEKALA TAM NA NĚJ KRIMINÁLKA ....
pokud by jste měli nějaké nápady jak se v této situaci zachovat sem s nimi, dokud nebude legalizace nevíte kdy se vám to může hodit

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 03-09-2005 v 10:27 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 16

Čus tak jsem konečne zpátky-14dní mě nejel kompl
V průběhu příštího týdne hodím photoz tak se těšte , momentálně už suším 3kytky(po týdnu pod přístřeškem zatim nic moc usušené) a zbytek dozrává
Bohužel se mi to oprcalo neměl jsem na výběr 3 z nich byli hermáči a bylo mě líto je zkosit =>měli velké palice
Takže budu mít asi tak okolo 500semen odhadem
Jo a ke kvalitě - zhuluju to normálně a čím víc uschlé tím chut i ůčinky lepší a lepší =>učinky absolutní maximum něco jak z mlíka a spousta různých CRAZY stavů->Pasivní stavy,absolutní vytuhlost,Haluzoidní stavy a Aktivní stavy-musím říct že něco takového jsem nikdy nezažil =>většinou jsem takový LÍNÝ POHODÁŘ ale z tohohle hula mám nejen já šílenou chut někoho zmlátit,zaběhnout si 1500m,zdolat nezdolané fakt brutal, TOHLE SEM FAKT ĚŠTE NEŽRAL cítíte se po něm nesmrtelní a nepřemožitelní , smíchu je málo ale když už tak to stojí zato

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Naposledy upravil L0TRIK 09-01-2006 v 16:42 PM

Old Post 18-09-2005 v 13:23 PM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2009 - Druhý noname OUT 2009 - 66 odpovědí
11-03-2009 - Monstrous Cannabis Outdoor 08 - 258 odpovědí
22-10-2007 - L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2107640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív