Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Obel´s season 2005 ve znamení Durban Poison
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Obecné Obel´s season 2005 ve znamení Durban Poison Příspěvek č. 1







Zdrawím All Growers,
Jelikož nemám vlastní zahradu a mojí milovaní rodiče mají neunosný strach a odpor k mé milované rostlince,pěstuju s kámošem u něj na zahradě, jeho rodiče jsou v klidu a rok od roku nám povolují víc kytiček. Kámoš je už nějakej ten rok bez práce, takže má mrak času, já zase makám v Praze,ale oba jsme z Jižní Moravy. takže jeho čas a moje peníze + naše zkušenosti a znalosti dohromady, jsou celkem dobrej mix.
Seeds každej rok obstarám já, stejně jako hnojení, pěkně v Growshopíku v čestmírovce. A domu v období pěstění jezdím taky častěji, abych se mohl aktivně podílet.

tak jdem na to
Seeds: Durban poison (orig. dutch passion)
California (dostal jsem seed od kámoše)
Jack Herrer (má stejný původ jako californie jenom je to řízek)

Vitamíny : plagron alga Grow
na kwět pojedu alga Bloom

Půda: substrát pro pelargonie PH 5.0 - 6.5
+ perlit
+ písek

Fotazz:

1) pohled na políčko
2)z druhé strany¨
3)a z třetí strany
4)to začína maskovací manévr
5)tady pokračuje
6)tady je první durbánek, ještě takový děťátko

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Naposledy upravil Obel 23-06-2005 v 09:31 AM

Old Post 08-06-2005 v 18:07 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 2

Hmm, dobrý, ale este toho neni moc, co bych ti k tomu rekl - protoze jsou kytky jeste maly. Ale jinak drzim palce - DP je muj oblibenej model.
A chci se zeptat, proc mate ty kytky tak daleko od sebe?
Mej se!!!
P.S. Proc kdyz mate tak velkou zahradu ste to nedali rovnou do ty hliny?

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 08-06-2005 v 18:27 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 3











2 KAPKA: ty fotky z prvního příspěvku jsou skoro měsíc stary,no a tak daleko jsou protože vždycky jsou z toho stromy jako prase, věř mi mluvím ze skušenosti, a jelikož protože durban je tvůj obl. model určo víš jak nádherných rozměrů dosahuje.¨
tak a teď k dalším fotkám



1)začátek na mým okně
2)Durbánek v kwetináči moooc se mu tam daří :-)
3)jack Herrer /krásnej řízek valí jako prase)
4)znovu kwetináček
5)kukuřice už roste
6)Durban nr. 1
7)ten stejnej
8)a Durban nr.2
9)nr. 3
10)nr.4

No je to focený po dešti, takže listy vysej dolů no nic moc, jsou to tejden starý fotky, až pojedu na další kontrolu zase se podělím. snad mi to s těma fotkama půjde líííp, doufám

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Naposledy upravil Obel 09-06-2005 v 15:02 PM

Old Post 08-06-2005 v 18:33 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cabax
Stálý Člen

Karma uživatele cabax - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

nech rastúúúúúúúú!!!!!!

Old Post 08-06-2005 v 18:36 PM
cabax je offline   Profil uživatele cabax   Find more posts by cabax   Foto galerie člena cabax   Click here to Send cabax a Private Message   Add cabax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 5



tak ještě k tomu dohodím foto se zaběrem na durbanové zákoutí, páč do předchozího příspěvku se už nevešli

1) pohled na celý zákoutí (moc toho vidět nejde, ale je to dobře,plevel trhat nebudem páč čím míň je to vidět tím líp
2)trochu blíž tak snad z toho něco uvidíte

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 08-06-2005 v 18:50 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 6

Jo, DP dosahuje obrih rozmeru. Jinak mnoho stesti, zatim to vypada dobre!!!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 09-06-2005 v 06:23 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 7

2 All: kytky nejsou přímo v v hlíně z jednoho prostého důvodu, cíp zahrady na kterém máme povolení pěstovat sousedí s lesem, no spíše se strání lesa a je tam půda docela kyselá, takže to řešíme tím, že každá kytka dostane 50 litrovej pytel substrátu, kterej je předem pečlivě namíchanej. do něho uděláme max. počet děr nožem aby se v něm nedržela voda kyž prší a nehnil kořenovej bal. No a zároveň taky kvůli tomu že až je kytka veliká a kořeny se rozrůstají roztáhnou se i mimo pytel,ale to už je jedno protože pohlaví se ukáže mnohem dřív než kytičky ten 50 litroje pytel prorostou, ale pak valí dál. A další důvod je ten že živiny podávané formou plagronu alga grow se pěkně zdržují na začátku růstu u kořínků a neroztahá se to všude okolo. Drží to troćhu i vlhkost ale v dobŕým smyslu, protože ty pytle jsou fakt děravý jak prase. UFF tak snad jsem to vysvětlil tak aby to pochopili všichni.
A ještě jsem chtěl napsat, PH půdy neměníme třeba dolomitem nebo skořápkama proto protože zkrátka do poslední chvilky nevíme jakej kousek na zahradě na nás zbyde, a s dolomitem je to na delší dobu, tohle je prostě rychlý spolehlivý a fakt se jim tam daří. Je jich tam 6 5DP a 1x californie. Herrer je v 30l kýblu a to proto že na zahradě může bejt jen 6 kytiček, i Dp je v květináči protože je to ozdůbka u pergoly. tak a je to všechno,
Kámoš má ještě dalších asi 5 Herrerů na jiný zahradě ale to až příště, uvidíme kdy se dostanu domů za holkama.
Mám ještě 2 krásný Durbánky doma za oknem, jsem smířenej s tím že mi tam nedokwetou, protože mi tam svítí tak 4 hoďky denně. Jsou jen pro radost, ne na hulení. Budu z nich dělat takový miniatury toho co roste doma. utrhlo by mi to srdce kdybych mou oblíbenou kytičku viděl třeba jen jednou za 14 dní. Toť jest důvod proč 2 zůstali u mě v bytě. Ty sem časem třeba taky dohodím.

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Naposledy upravil Obel 10-06-2005 v 08:29 AM

Old Post 10-06-2005 v 08:23 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 8

tak vela zdaru ja mam posadený tiež okrem iného aj DURBAN a mám ho tiež asi taký velký ako ten tvoj.Mam aj kukuricu ale ta je o niečo väčšia.Ja som ju hnojil dusíkom nech čo najrýchlejšie rastie aby mi zakryla rastlinky pred zvedavými susedmi...

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 10-06-2005 v 09:23 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 9

2 Haluzak: U nás jsou sousedi celkem v klidu, a navíc tam ani moc vidět nejde, kukuřici dáváme jen proti návštěvám aby blbě nečuměli.
Jinak my kukuřici hnojíme ledkem a teď valí jako blázen.

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 10-06-2005 v 09:33 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

mrtě vám zavidím ten plac já bydlím v paneláku sem přemejšlel že bych si udělal nějakou zahrádku na střeše ale nevím no

Old Post 10-06-2005 v 13:47 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 11

Cau Obel.Ta zahrádka vypadá krásně a dle těch vzdáleností mezi kyti si lze snadno představit obří rozměry DP.Letos jsem poprvé kupovat seeds z NL a tak sem pořádně nevěděl jakej model koupit,ale po pročtení mnoha treadů (včetně toho tvýho) půjdu příští sezonu určitě taky do DP.Mám rád pořádný stromy.Tak ať vám to roste!Budu to sledovat CAU

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 10-06-2005 v 22:46 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 12

Tak update se malinko odkládá.
tento víkend jsem chtěl jet domů a nafotit nějaký malý update, ale zasáhly mi do toho pivní slavnosti Staropramenu. jelikož se jedná o jednu z mých oblíbených značek samozřejmě si tuto slavnost nemůžu nechat ujít. Přijede sem za mnou do Prahy i můj nej kámoš a zárověň spolupěstitel, takže domů jedu fotit až ten další tejden.
Nedá se nic dělat, propást takovou kalbu kde bude jistě hodně veselo se prostě nedá :-D

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 14-06-2005 v 08:05 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Obecné Malá aktualizace Příspěvek č. 13











Zdrawím All Growers,
tak poté co jsem týden hledal (opět ) kabel k foťáku jsem si ho nakonec pujčil. Což znamená že fotky jsou týden staré, tedy pojem aktualizace není zas tak přesný, spíše pojem tejden stará aktualizace vystihuje tento příspěvek.

Kytičkám se daří víc než dobře, svoje dávky Alga Grow si vychutnávají plnými doušky každé 4 dny a náležitě oplácejí náklady vzniklé při nákupu této mňamky od Plagronu.

tak a teď už k fotkám:

ad 1) takto vypadá zákoutí u kámoše na zahradě, kde roste také jeden Durbánek

ad 2) tohle je ten Durban jako okrasa pergoly

ad 3) náš Herrer u bazénu

ad 4) pohled na zahrádku

ad 5) trochu blíž

ad 6) ještě blíž

ad 7) lísteček

ad 8) jinej durban

ad 9) další dva

ad 10) California

No další update je plánovanej někdy kolem 23.7. jelikož je teď moc naplánovanejch akcí a domů se nedostanu. Objíždíme teď s kámošem (spolupěstitelem) různé oslavy narozenin atd. a tudíž nestíhám na víkend se dostat domů.

that´s all

PEACE & Keep Growing

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 04-07-2005 v 10:23 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 14

thanks all for karma

Už teď se těším zase domů, před chvílí jsem volal se svým spolupěstitelem, kterej mě sdělil, že nejvyšší kytka ho právě dorostla (btw. kámík má 190cm) takže mi jen spadla čelist a touha po tom dostat se domů a udělat další report se zdesetinásobyla.

Peace

keep growing

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 04-07-2005 v 11:54 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 15

No chlape se stim neseres,na takovy plose se pestuje jedna radost.
Durban sem pestoval 3roky a byla spokojenost,preji samy samice

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 04-07-2005 v 16:33 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 16

heh líbí se mi ta fotka,jak tam ukazuješ sílu stonku porovnanou s prstem.Jsou to pořádný kůly.Mam taky takovýTěšim se na další fotečkyy

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 14-07-2005 v 11:11 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2016 - Balkon a Durban Poison - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1230050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív