Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Porschákův English outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

A už valíme na bobky Příspěvek č. 33


73 dní růstu, update po tejdnu.
Tak jsem konečně sehnal koňskej bobek, tedy koblihu Není od koně kamaráda Dylana, ale když jsem tuhle jel z práce po malejch silničkách, jela pani na koni a co za nima nebylo? No zastavil jsem, šoupnul do igelitky dva tři bobky a bylo (viz foto). Byly úplně čerství, takže i trochu smrděly.. Nevíte, jestli nejsou třeba silnější, než ty odleželý?
Hned jsem je v konvi rozmixoval (šly sami) a naplnil dvě flašky. S přítelkyní a psem jsme se šli projít, pojíst ostružiny, tak jsem spojil příjemné s příjemně užitečným..Jen už bylo špatný světlo, tak jsem vyfotil jen celkovej pohled na pole.
Dva dny po aplikaci, tedy dnes, jsem tam došel zas. Dal brko, pivo, pak se nacpal ostružinama a vyrazil.
Bál jsem se, jestli jsem je nespálil, tak jsem je chtěl vidět. Nespálil. Povyskočily a jsou moc hezký. Tu druhou flašku jsem tam nechal z minula, byly dost suchý, tak jsem je ještě zalil – pohnojil. Snad je tedy nespálím ani teď..

Opět jsem tam šel později, než je na focení zdrávo, takže žádná sláva. Potřebuju dobrý světlo, potřebuju dobrý světlo... Z víkendu budou lepší fotky.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 09-08-2007 v 22:02 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 34






73 dní růstu, 9.srpna 2007, 20:00
Foto č.1- Kyti č.1
Foto č.2- Kyti č.2
Foto č.3- Kyti č.3 Ta teď překvapuje, košatí a košatí..
Foto č.4- Kyti č.4 Slimákovka. Je nejmenší a už tak pořád bude. Asi z ní zkusím nějakou bonsajku. Má zpoždění a k tomu na ní svítí nejmíň sluníčka.
Foto č.5- celkovej pohled na pole (z předvčerejška)

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 09-08-2007 v 22:04 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 35






Foto č.1- detail dvojky, krásně se větví. Je hlavně nahoře krásně rozjetá.
Foto č.2- detail dvojky po ostřihání. Velký listy ponechány jen nahoře, kde to ještě kyti potřebuje. Přemýšlel jsem, jestli je taky nevzít, ale ne, ještě ne.
Foto č.3- detail trojky. Takže už vim jak na FIM, juchů. Jak pěkně uprostřed rozjíždí další větev, paráda.
Foto č.4- Oštípal jsem ty největší listy. Už podruhý. Vždycky si prohlídnu kytičku a hodnotím, kde už nějaký listy nejsou zapotřebí. Zvlášť, kdy už jsou postarší a určitě nedávaj kytičce tolik, jako stejně velký, ale zamlada. Vím, že řada z vás preferuje košatý, olistěný rostlinky, ale já to mám radši takhle. Jo a z těch listů zkusíme o víkendu s přítelkyní mlíčko. Ona normálně nehulí, jen ji jednou za rok zmlíkuju
Foto č.5- Ostružiny dávaj, je jich tu moře, jsou černý a sladký a velký jak pěst Mňam, jsou móc dobrý.



Mám stále velkou obavu, zda-li vůbec stihnou nahodit nějaký květy. Napište mi prosím svůj názor, co si o tom myslíte. Já totiž fakt nevim, rád bych, kdyby jste mě uklidnili..No, ještě tři tejdny ze sprna, celý září, říjen a zhruba listopad. Jak jsem výše psal, zimy tady přicházej pomalu a mrazíky i hodně pozdě. Takže tři a půl měsíce, to snad nejni tak hrozný. Uf. Nemáte někdo zkušenost, jak Misty bývá vysoký?

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 09-08-2007 v 22:13 PM

Old Post 09-08-2007 v 22:08 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TractorDriver
Stálý Člen

Karma uživatele TractorDriver - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 36

Tak co jak pokracujes v Anglii? Celkem jsem tvuj thread sledoval ale nejak si se odmlcel.. snad Dylanovy koblizky kytky nezahubily?

Old Post 29-10-2007 v 15:07 PM
TractorDriver je offline   Profil uživatele TractorDriver   Find more posts by TractorDriver   Foto galerie člena TractorDriver   Click here to Send TractorDriver a Private Message   Add TractorDriver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidol - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 37

Ja som minuly rok sadil v anglicku tiez tie slimaky su pliaga polovicu sadenic zozrali kym som tiez nezohnal chemiu na ne ....desat rastlin doslo na 2,50 m z toho tri samce sisky dost male ,,velke vlhko slabe slnko ale dalo sa ....peace

...sodium...

Old Post 09-01-2008 v 17:14 PM
Cannabidol je offline   Profil uživatele Cannabidol   Find more posts by Cannabidol   Foto galerie člena Cannabidol   Click here to Send Cannabidol a Private Message   Add Cannabidol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5168510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív