Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle HULIČI & RODINA & DĚTI??? :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Obecné Rodinka Příspěvek č. 17

Máme s manželkou v tomto ohledu společný zájem, i když moc nekouří a raději jí (bramboráky, čtyřletá dcerka ráda pomáhá když přebíráme ty velikánské bylinky a vyhání psa ze zahrady aby tatínkovi nepolámal kytičky, kocour se nápadně často zdržuje v prostoru pokuřujících. Když jsem doma sám kouřím ale ne před dcerou. Svoboda je v rozhodování a proto ji tu volbu nechám. Ze stejného důvodu není křtěná.

Schle

Old Post 03-12-2001 v 20:04 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Pes Příspěvek č. 18

Pes, ten strašnej pes mi jednou sežral 0,5 kg zelenýho másla, co jsem chladil na schodech.
Celej den se velmi podivně usmíval..........

....snažím se!!!

Old Post 03-12-2001 v 22:40 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Jako Mona Líza? Příspěvek č. 19

Doufám, že jsi ho přitom vyfotil.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 04-12-2001 v 20:06 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Dotaz Příspěvek č. 20

Zdravim vsechny ty odpovedne rodice - hulice ..

Cet sem ty vase clanecky, je to hezky! Ale !

Mel bych takovej jinej trochu sofistikovanejsi dotaz:
Jak se vam rymuje huleni a kariera (jestli se to tak da rict). Zajmalo by me co delate (zamestnani)?! A hlavne jestli se da skloubit "travareni" s dobre placenou-odpovednou praci -> treba neco takovyho jako ti manageri z reklam na vodu po holeni .... (po huleni :-))

just i_oNe

Old Post 08-12-2001 v 22:59 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Sladký dým a kariéra v čudu? Příspěvek č. 21

Už to tu padlo asi vícekrát, ale zdá se, že zevšeobecnit se to dá pouze takto: Na každého to zabírá jinak a jsou věci, které se potom prakticky vykonávat nedají. Nicméně, kde je vůle tam je cesta a ode všeho trošku nemůže škodit!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-12-2001 v 09:05 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Kocour... Příspěvek č. 22

Jedna moje známá tvrdí, že obdobný psychoaktivní vliv jako tráva na člověka má na kočky máta. Tak když budete mít zas někdy chuť zhulit kocoura, zkuste pytlík sušené máty

Old Post 09-12-2001 v 15:53 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Upozornění Zazitek Příspěvek č. 23

Vyzvedavam toto tema ze dna, neb Vam chci sverit zazitek z vikendu. Moje cerstve dvouleta dcera, si o vikendu proste otevrela skrin, sedla si pred ni a koukala se na kyticku, obcas si sahla na listy. Skryte jsem ji pozoroval a bylo to uzasny. Vydrzela to asi deset minut, coz obvykle nevydrzi ani sama si hrat s hrackama.
Predtim si tam chodila obvykle sednout se mnou, kdyz jsem se o ni staral, ale asi ji to nestacilo
Coach

Old Post 25-03-2002 v 13:48 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Coach Příspěvek č. 24

Díky za oživení tématu, ani jsem netušila, jak moc se mě též týká.
Jak již bylo řečeno, nejlepší je dětem říkat pravdu, protože se jí stejně nakonec domáknou a o to horší je to potom vysvětlovat.
Máme dva kluky a nikdy jsme to před nimi neskrývali. Sice se nijak zvlášť nešíříme, ale nejsou slepý.

to HH-top
Moje slova, jako kdybych to už někde slyšela, ale s tím třetím děťátkem,to jsem teda jako nepochopila!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 25-03-2002 v 14:46 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Huleni a kariera Příspěvek č. 25

Nevim nevim,

ale myslim, ze to jde spojit huleni a kariera...ja uz na tom pracuju jak dlouho a zatim to porad jde,hraje a dycha...

ted uz jen to zamestnani, na vsechno se musi pomalu, a je to

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 25-03-2002 v 16:28 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru To Shadowlady Příspěvek č. 26

Co jsi nepochopila? Tatka chce jeste jedno mimi

A bude fajn

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 25-03-2002 v 16:30 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička se taky připojim Příspěvek č. 27

he, u nás je to taky vtipný
Jsem sice 7 let rozvedenej,ale deseti letou dcerku mam dost často na víkend a na ty ostatní víkendy jí vozim k rodičum.Takže se vidíme dost často
No a já mam k travičce obvzlášt vyvinutý smysly
takže něco skrývat by se snad asi ani nedalo
Díky tomu,že jinak nekouřim cigarety jsem to už asi před nevim kolika lety,svedl na čaj který kouří asthmatici proti kašli proto se ani dnes netváří divně na Bong,kterej se stal mojí pravou rukou protože to je taková vtipná pomůcka od doktora na inhlaování toho čaje,abych byl pěkně zdravej
Pohoda,dceruška asthma nemá a tak už od mala hlásí-to já tohle nemusim,já se mam-to se teda má
No a máma? ta si dá jointíka jednou za půl roku a neví která bijeale za půl roku si zase ráda dá
A moje přítelkyně?pohoda ta předchozí byla učitelka na základce,sice nikdy nekouřilaprotože prej neumí kouřit ale jednou si dala magickej čaj s hub a to byl fofr od tý doby si vystačila a mě neprudila(někdy možná)
a ta momentální?-neprudí,Ta hulí taky

Old Post 25-03-2002 v 21:29 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 28

Tak já se taky zapojím..Nás teda je pět..Mamina si občas šlukne,ale že by to vyloženě vyhledávala,to ne.Dvanáctiletou dceru jsem jednou přistihl v podkroví našeho rodinného příbytku jak fascinovaně hledí na světlo a to pod ním..Na otázku:Tatí,to je tvoje?Ty to umíš? jsem odpověděl,že ano,že to kytky mé jsou,ale k umění má toto daleko...K narozeninám jsem ovšem dostal Velkou knihu o konopí...Takže ratolest má jasno,možná jasněji než kdo jiný..Desetiletá dceruška mi jednou řekla,že je se mnou moc veliká legrace,jak je to možný,když už nechodim na pívo...Vysvětlení jsem nechal na manželce-pedagožce...A od tý doby se ta menší na nic neptá...A malej synátor je ještě malej na to,aby mě nadával,nebo to schvaloval...Takže celkem pohoda.. :-))

wwidow

Old Post 28-03-2002 v 12:37 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Je blbý psát sem, že jste mě rozbrečeli dojetím???? Příspěvek č. 29

K+++++++++++++++++++++++++++++++

Miluju Vás

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 28-03-2002 v 16:22 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 30

nechci se opakovat, ale odpoledne sem tady nechal vsechnu karmu, kterou sem mohl dnes rozdat. Bohuzel dobra nalada netrvala dlouho, protoze dalsi klik nasledoval na thread novy zakon ...

Old Post 28-03-2002 v 17:56 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 31

K+!!!!!!!!! fakt jo, sice mam do rodiny este daleko, ale aspon v tom mam uplne jasno.

Old Post 28-03-2002 v 19:50 PM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Nazdárek, bezdětní! Příspěvek č. 32

Plačte nebo se radujte, statisticky budete za nějaký čas i vy jedni z nás dětných. A i vaše děti budou žít ve světě, který se sice snaží drogy zapřít, ale zbavit se jich nedokáže. Nedělejte jim to těžké, přiznejte se ke svým hříchům hned, jen co je dokážou pojmenovat. Ušetříte si hromadu času a energie na pozdější dialogy.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-03-2002 v 20:44 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0567090 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív