Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rituály a návyky při kouření smrahna (špeka)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 1

tak lidi nevim jestli to tu už někde neni, myslim že ne

tak bych se vás chtěl zeptat na vaše rituály a návyky při kouření smrahen, no a aby bylo jasný co tim je myšleno, samozřejmě přidávám svoje ujetiny

1, tak třeba nikdy nezapaluju, nezačínám s brkem, ani svoje hulení (teda samozřejmě mimo toho, když hulim sám, to byh se asi kouření nedočkal :-)), nevim proč ale je to tak

2, nikdy si nedávám šotka, prostě mi to nějak vadí a chce se mi blejt, a sere mě :-))) když mi je moji spoluhuliči furt nutěj i když už partu let vědí, že šoty nedávám

3, docela často čumim po špeku do blba ale to asi nebude zvyk spíš následek čerstvě vypatlaný mozkovny

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-05-2002 v 17:51 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

nejcasteji zajit na "kultovni" misto klepec, coz pochopi asi jen ti co se pohybuji v jisty casti Brna. tam vybalit svy zbozicko,pohadat se o to kdo zacne. Pohadat se, z kteryho zbozicka se nabije ted. a pak uz se jen ponorit a jit do nedaleky samosky koupit neco na chut. no a pak se jeste nekam de no a to je pak uplne vo necem jinym...
neco jinyho je, kdyz se huli nekde uplne jinde. ale to uz je pokazdy jiny, jen ten jeden genius loci nas nuti delat porad to stejne...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 24-05-2002 v 18:18 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3

Nikdy nehulim fajfku. Proste z nich hulit nebudu. To radsi nebudu hulit vubec. Ja hulim speky. A na tom trvam. Jsem ortodoxni jointer.

Soty jsou dost pohodova zalezitost. Staci si to jen poradne vychytat.

SHOT is SHOT
SPEK je SPEK

FAJKA JE FUJ!!! EEEEEE

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 25-05-2002 v 07:11 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 4

No tak já třeba vždycky když hulim svoje tak začínám já.
A když hulim sám zajdu někam do přírody na pěkný místečko a tam začnu.

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 25-05-2002 v 07:59 AM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 5

zdravím.no tak já jako MR.GRASS taky když hulím svý tak vždy odpaluji,nehulím na veřejných místech/hospody,atd./raději se zajdu zhulit,někde bokem,nekombinuji hulení s chlastem/někdy sic poruším ale jen vyjímečně/a od jistý doby nemíchám hulení s tabákem,raději si dám pak cígo

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 25-05-2002 v 12:24 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Pohodička Příspěvek č. 6

Ja nechavam hulenio pro skritky, proste hodim kousek matrose na zem, skritkove mi to jednou vratej. Respektive to uz vratili, jednou sem mel chut na speka a nemel jsem nic u sebe a kamos nasel ve skole na chodbe jointa, byl to super model, tak od ty doby proste toho davam skritkum vic

Old Post 26-05-2002 v 10:21 AM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

... Příspěvek č. 7

to tobex- to je zajimavy....
to all-
kdyz je huleni a nikdo ho prinese tak je vsech a tak nezacina ten koho je... ale mam zvyk ze rospaluju jointyktery ubalim.... taky nehulim jen tak ale jen kdyz je nejaky mysticka chvilka... taky se snažim abych nikdy nehulil sam

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 26-05-2002 v 11:47 AM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 8

Když balím tak podobně jako tobex dám malou úlitbu Šivovi. Odpaluju sám (jen když balím já) a pak chci, abych i skončil já i kdyby už tam nic nebylo, tak to musí skončit u mě. No a pak to rituálně odložím (nikdy netípu - není to cigáro) a trochu se ukloním, jako poděkování.
No a pak už jen blbě čumím...

Old Post 28-05-2002 v 12:15 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 9

...ja když si dávám jointa doma, tak si ubalim jointa, uvařím čaj, zapálím tyčinku a pak si vychutnávám brčko a čajík...pohoda...ale ještě lepší je to někde v přírodě na pěkném místě...třeba na kopci s pěkným víhledem na krajinu....

Old Post 28-05-2002 v 13:17 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Pohodička Příspěvek č. 10

To mým rituálkem je balení špíčků.Nejhorší je gdyž se nás sejde několik baličů!V tom případě dávám přednost ostatním.a nejhorší je to gdyž jsem já jediný balič, po špeku a mám balit další..., že DEU? Šotky su docela v pohodě a konečně jsem se tomu naučil...No a odpaluju většinou ty špíčky kerý sám ubalim...a a a...ende Kubus

Viva la Marijuana...

Old Post 28-05-2002 v 14:30 PM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

většinou odpaluji ...nezáleží na tom jestli jsem ho smotla já nebo někdo jiný, pohybuji se mezi galantními chlapci...kteří mi většinou (jak který) právě ubalené brko podávají k odpálení...šoty jsem dávala hodně, teď už moc ne..jelikož mé plíce to moc nezvládají (dávám jim taky pořádně zabrat), nesnášim když se pak nechutně rozkašlam...připadam si jak tuberačka, jinak preferuji brka...fajfky moc nemusim, doma se mi jich válí docela dost, ale já si je spíš kupuju kvůli krutému vzhledu...samozřejmě je využívám když dojdou papery..



špek s námi....

Old Post 28-05-2002 v 15:53 PM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

***** Příspěvek č. 12

Hm hm tak ja to mam asi tak, ze kdyz balim tak odpaluju, kdyz nebalim neodpaluju :o) Jinak preferuju jointa, ale kdyz se me nechce balit klidne to lupnu do fajfky.......

sido

End

Old Post 28-05-2002 v 16:16 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 13

-dle nálady odpálím nebo neodpálím jointa
-když se balej dva jointy tak si je většinou majitelé prohodí
-shoty nedávám a nepříjímam jen tak vod někoho tzn. když ty lidi moc dobře neznam tak nee
-když už je joint u konce a další na řadě odmítne většinou si ještě potáhnu a nevyhodím ho, abych neurazila dotyčného tím, že už tam nic nebylo
-nejraději balím jointa s tabáčkem třeba se samsonem
-co se týče lidí u jointa mam radši třeba míň lidí, ale co se znaj a s kterejma je prdel než hafo cizích lidiček
-jointa si nedávám před školou nebo před důležitejma věcma (každej musí vědět sám co je pro něj důležitý), ale radši až v klídku v pohůdce po dobře odvedené denní prácičce
-fajfka mi newadí, ale taky ji moc nemusím sou to takový pecky do hlavy, ale určitě ji nepohrdnu
-mam moc ráda vodárny doma máme fagt moc krásnou, i když to sou vlastně taky pecky do hlavy, prostě ji mam radši než fajfku end

Old Post 28-05-2002 v 17:07 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 14

Mno rozhodně mám radši joint než fajfku, NIKDY neodpaluju benzínovým zapalovačem- to je humus!! Jak tu někdo psal- když ubalim tak odpálim, jinak žadný specielní čachry nedělám Shoty sou OK, ale spousta lidi chytila odněkud jakýsi podivný názor, že čím víc budou foukat, tím lepší shot to bude, to mi pak upadávaj plíce

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 28-05-2002 v 19:20 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 15

Tak nevim. Pro me je ritual, kdyz si muzu dat spicka s prima lidickama.Nejradeji hulim ve dvou az trech a pak si lehnu do travy a cumim na nebe a pristavajici letadla.

Old Post 30-05-2002 v 10:29 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička ritual Příspěvek č. 16

zdarec lidi
dobry tema

kdyz ke me prijde joint poprvy (a neni to jen joint, ale i fajfka, nic proti nim nemam ) tak ho lehce priblizim k celu (obcas se slovy bum shankar).
Podavam zasadne doprava (proti smeru hodinovych rucicek) a snazim se udrzovat nejakej tvar, vetsinou kolecko (ve dvou lidech je to jedno :wink
Po dokoureni (kdyz je na me, abych odhodil) znova prisunu k celu a odhodim. Kdyz balim ja (zpusob viz. zde) tak tipam stylem zarazit filtr nadoraz, ono to pak hezky vypada
Snazim se pri huleni nezasekavat, shoty rozdavam pouze na pozadani.

[Edited by pan dan on 30-05-2002 at 03:38 PM]

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 30-05-2002 v 12:00 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3543130 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív