Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rituály a návyky při kouření smrahna (špeka)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
13VIKTOR
Nový Člen

Karma uživatele 13VIKTOR - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 33

U nas, ten kto prinesie sluky, tak ten naklada do kotla sluky a niekto druhy ich napaluje cez vodne. postupne si da kazdy a ten co napaloval a nakladal idu posledny.

Old Post 24-08-2004 v 17:43 PM
13VIKTOR je offline   Profil uživatele 13VIKTOR   Find more posts by 13VIKTOR   Foto galerie člena 13VIKTOR   Click here to Send 13VIKTOR a Private Message   Add 13VIKTOR to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 13VIKTOR! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herbie_Smokes
Nový Člen

Karma uživatele Herbie_Smokes - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 34

Hodne rad si delam pekny filtry. Barevny papirky, ruzny napisy. Brko je pak veselejsi

Old Post 25-11-2004 v 10:47 AM
Herbie_Smokes je offline   Profil uživatele Herbie_Smokes   Find more posts by Herbie_Smokes   Foto galerie člena Herbie_Smokes   Click here to Send Herbie_Smokes a Private Message   Add Herbie_Smokes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 35

Já mám swojí vodničku Mr. Joda (viz. Hwjězdný Wálky) a s tou si doma povídám a rozebírám jaký mi udělá stavy. Bong je taky super a brka taky ty gdyž sou tak sou jinak dycky Joda.
Díky pane Jodo za skwělí požitek. To je moje poslední wjeta.

Old Post 25-11-2004 v 13:49 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 36

balim zasadne na back roll a pokud je cigo(nekourim) s tabakem..nechapu jak nekdo muze balit s paperem a bez tabaku..nektery modely jsou docela skrabaci a ani to cisty nehori..neni nad to kdyz ubalite dobře na backa ktreje hori rovnomerne a nemusi se furt zapalovat a da se na pohodu posilat..shoty obcas prijmam ale nedavam... nerozlisuju v cem balim ale kdyz je na vyber tak balim z moji drticky jinak ubalim z cehokoliv...PEACE

Old Post 25-11-2004 v 16:53 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 37

1) fajky a šlukny mi nevaději, mám je rači jak jointa
2) když balim, tak odpaluju
3) když balim, tak tam neseru tabák (sem nekuřák a maří mi to požitek
4) shoty nedávám a nepřijímám
5) snažim se nekotlovat, jenom lehce počadit

Old Post 25-11-2004 v 20:22 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 38

Wooogi: ja ti nevim ja sem pred nedavnem mel geso docela dobbryho huleni a vecer sem s kamosem ubalil brko a bylo to uplne na pohodu ..proste spravne mixly...v noci sme si dali jeste brko ale cisty..to bylo prave spatne protoze sme se voba dva malem poblili...tak nevim..a to nekomentuju to ze to furt zhasinalo

Old Post 25-11-2004 v 20:51 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 39

jojo ale ne kazdej sezene tabakovy listy...vim ze se daj rozriznout doutniky aby se ten obal dal sundat jenze to trva hrozne dlouho a kdyz je clovek na kasi tak asi moc nepochodi...

Old Post 26-11-2004 v 05:26 AM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Obecné Příspěvek č. 40


Moje ujetosti začínaj už když balím: papírek si nejdřív stočím, pak dám filtr,
nasipu kouření a přepečlivě vyrovnám tak aby výsledný produkt nebyl zadnej zmuchlanec no a špička musí být rovná né kulatá.
Než ho zapálím tak ho lehce poválím v prstech.
No a po vykouření hodnotím od 1 do 10
Toť vše.

Old Post 26-11-2004 v 07:33 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alien Canabis
Nový Člen

Karma uživatele Alien Canabis - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 41

JA a mi 2 kamosi to delame tak,ze ja balim(doma,ztisena hudba)jinak sem nervozni a neubalim ani nic...mam schizi z toho ze nevim(sledovani,okukovani...atd..),protoze to umim jen ja a tak i rozjizdim a vzdy si da kazdej dva prdy a nakonec 1 shotated sem byl v hospe a balil sem brko(pred tim sme uz jednoho zfoukli a tak byl mazec):tak sem zacal.....vytahuju nadobicko.........probehne pes rikam:haluz,videli jste ho?jo,tak ten asi hleda travu nebo neco tak...........nic pokracuju.........balim na switč....srovnavam bapirek(zfouklej jak hovado...sypu brko.........dolazuju a kouknu se na levo a tam ten pes neviny oci jako kdy by chtel,ba i vy padal ze do hospy chodil casto a zvykl si na chut=stal se ,,zavislak,, a ucinky.a takovy huluze mam skoro kazdej vikend


Hustej Theader...nebo jak se to pise

PS:mam dojezdy tak sory.........

tabak nedavam,pac z nas nikdo nekouri a kdyz je se mnou clovek,kterej kouti tak tabak jo a zadnej skunk do brka jen do skla pro lepsi vychutnani PEACE

Old Post 27-11-2004 v 21:50 PM
Alien Canabis je offline   Profil uživatele Alien Canabis   Find more posts by Alien Canabis   Foto galerie člena Alien Canabis   Click here to Send Alien Canabis a Private Message   Add Alien Canabis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Alien Canabis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Accipiter
Stálý Člen

Karma uživatele Accipiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 42

Jo, taky balim jen cisty vyrobky-nekourim a tabak mi dela zle. K tomu nehoreni-kdyz chci aby joint pekne horel, vyhraju si hodne s pripravou-poradne na jemno nastriham matros a pak to poradne sklepu a napechuju-joint je pak pekne "tezkej", hori perfektne a hori neuveritelne dlouho-nemam rad ty naoko velky torpeda, ktery hned sprejsknou. A taky, jak uz nekdo psal, si davam bacha, aby byl joint vyhorelej az dokonce a i tak ho jeste nekdy predam dal. Nemam rad kdyz nekdo tipe jointa-musi zhasnout sam. Taky si predem(hlavne kdyz huli malo lidi) rozmyslim jak velkyho ho mam ubalit, aby se mi nestavalo casto, ze uz nikdo nemuze a joint se pak necha zhasnout s tim, ze se potom dokouri-to je hnus a skoda matrose. A jesto neco: kdyz jdu kourit, vybyram takovi misto, kde je uplnej klidek-takze temer nikdy pred hospodou a jinymi zarizenimi-to radsi vzdy odejdu nekdy i o dost velkej kus dal, sednu na lavicku nebo na zem a hezky v klidku-zadnej kvalt-jointa vychutname.

Old Post 27-11-2004 v 23:47 PM
Accipiter je offline   Profil uživatele Accipiter   Find more posts by Accipiter   Foto galerie člena Accipiter   Click here to Send Accipiter a Private Message   Add Accipiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wiwer
Stálý Člen

Karma uživatele wiwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 43

ja zasej zasadne nehulim maly brka(70)bud stovkace nebo nic a vzdy kdyz dohulim tak.....................su v picimuj ritual

Old Post 01-02-2005 v 12:10 PM
wiwer je offline   Profil uživatele wiwer   Find more posts by wiwer   Foto galerie člena wiwer   Click here to Send wiwer a Private Message   Add wiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Accipiter
Stálý Člen

Karma uživatele Accipiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 44

Tak to cumim-o tomhle ritualu jsem jeste neslysel, ale ma neco do sebe.

Old Post 01-02-2005 v 17:29 PM
Accipiter je offline   Profil uživatele Accipiter   Find more posts by Accipiter   Foto galerie člena Accipiter   Click here to Send Accipiter a Private Message   Add Accipiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wiwer
Stálý Člen

Karma uživatele wiwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 45

urcite ma ,kdyz je dobry wzorek tak je takowy ritual zaruceny

Old Post 01-02-2005 v 17:41 PM
wiwer je offline   Profil uživatele wiwer   Find more posts by wiwer   Foto galerie člena wiwer   Click here to Send wiwer a Private Message   Add wiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 46

Moje rituály při balení brčka jsou motání na switche, esíčkový filtr, míchám indoor s tabákem, out většinou ne, atd., jeden mám fšak obzváště rád. Když se špróňo dokouří, poprosím posledního o filtr a založím ho na nějaké význačné místo. K pomníkům, doprostřed záhonu květin v parku, do futer dveří, do puklin v kůře stromů,... Prostě se snažím, aby se na veřejnosti vznášel "duch ganji"
Navíc je zajímavý sledovat, jaxe tyto relikvie časem na frekventovaných placech množí

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 01-02-2005 v 18:28 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wiwer
Stálý Člen

Karma uživatele wiwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 47

kwjeton:to by me nenapadlo,ale je to dost dobry ritualaspon znackujes mista kde sdi uz hulil))

Old Post 02-02-2005 v 12:38 PM
wiwer je offline   Profil uživatele wiwer   Find more posts by wiwer   Foto galerie člena wiwer   Click here to Send wiwer a Private Message   Add wiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 48

Jojo, zrovna dneska jsem jeden založil
Za futra od garáže u školy

Byl to Skunk #1, budiž mu futra lehká...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 02-02-2005 v 14:46 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3054140 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív