Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Motorky, mašiny, motorkáři & hulení...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Příspěvek č. 1



Tak dětičky, lidičky, přátelé, asi před 14ti dny se mi konečně splnil nesplnitelný sen, kterej už mám asi od 17ti let, koupil jsem si motorku HODNA SHADOW 600 (opravdovou motorku :-)

Za těch pár dnů jsem na ní nalítal už něco přes 500km a to včetně tohodle víkendu na Orlíku (z cesty zpět domů je fotka).

Jsem nadšenej, jak to pěkně jede (a to to neni zase žádný dělo) ale do kopce na pětku to jede naprosto v pohodičce, předjíždění vozidel do kopce jsem si také ve škodě 120 moc neužil, teď jo...

Ač mám mášu jen pár dní a nemám jí ještě stoprocentně v ruce, nedalo mi to abych nezkusil jet zhulenej, po počáteční nervozitě a vystíhovanosti to bylo sakra dobrý, ostatně jako v autě.

Tak se ptám, jsou tu také lidi s podobným koníčkem? A pokud ano tak jak to máte s hulením na mašinách?

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Naposledy upravil oton 14-07-2005 v 16:38 PM

Old Post 23-05-2005 v 09:38 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

Eugen Sličný: jasný, že chopper je něco jinýho, ale i tak když se zhulim jedu značně opatrně a to platí i pro auto, kamarádi říkaj, že po zhulení značně vyměknu (nezhulenej jezdim svižně), ale mě to nevadí nechci zabít sebe, nebo někoho jinýho, natož zničit svýho jednostopýho miláčka

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 23-05-2005 v 10:34 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dusann
Stálý Člen

Karma uživatele Dusann - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 3

oton: tak to taky blahopreju...jezdil sem na VT 600 C (mel ji otec) a je to v pohodicce...ja sam na sen tak na pul cekam...chci D. monster....a maam hondu CB...ale na motorce litam dlouho...mel sem nekolik fichtlu,babet,simplu,pak naky 175..Hondu CR 250, YZ450F...a ted pullitra nahacka,no....a s hulenim...po poli, jak rajce na treba tom CeeRu...moc prijemne....a na chopperu sem jel zamstenej taky...na nakym hyosungu nebo tak neco---v pohodicce priroda....krasa...jj, motorky...

Old Post 23-05-2005 v 12:08 PM
Dusann je offline   Profil uživatele Dusann   Find more posts by Dusann   Foto galerie člena Dusann   Click here to Send Dusann a Private Message   Add Dusann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 4




Ja si na mašinku musím ještě rok počkat, z důvodu nízkého věku ale aspon vám ukážu co zrenovoval starej od mý ségry. Asi před rokem jsem o něm mluvil ve foru o autech, ale to byly jen starý rezavý díly. Je to starej Ural M-65. Šikula co...?
Jo a můj favorit je Honda VTR-1000, a kdyby to nešlo tak cokoliv podobnýho, miluju ten zvuk.

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 06-07-2005 v 12:00 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 5

No tak ja sice zadnou hardcore masinu nemam mam tootiz Suzuky TSX 80 je to takovi endurko no jen 80 tka ale na to abych s ni vyrazil zalejt kyticky do prirody me to staci ale zhulenej se za to jeste bojim sednout prece jenom respect je respect :-p

Old Post 06-07-2005 v 13:09 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

Mazz: jo to je pěknejh stroj!

zhulenej už jsem jel asi 15x když se jede opatrně je to maximální zážitek

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 06-07-2005 v 14:05 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triline
Nový Člen

Karma uživatele triline - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 7

zdravim....Mam taky motorkua auto,ale zhulenej jezdím rad,proooootze jsem daleko opatrnejsi,nedavam tomu takovej čoud a tu cestu si dost uzivam

zdfgxf

Old Post 07-07-2005 v 00:59 AM
triline je offline   Profil uživatele triline   Find more posts by triline   Foto galerie člena triline   Click here to Send triline a Private Message   Add triline to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 8

Hele tohle je thrýd o mašinách tak se o tom svým stroji můžeš trošku rozepsat...

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 07-07-2005 v 08:52 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 9




No tak to se musim taky pridat:-)
Kx 125 r.v. 03,Nabroušená od boysena
A zhulenej ?Klidne,pac to v sobe za dva skoky stejne necitim-makacka velika:-)ale zas mi potom pripada,ze ty skoky vic proziju s tou masinou
Hlavne opatrne kluci

Naposledy upravil coprus 07-07-2005 v 14:26 PM

Old Post 07-07-2005 v 14:18 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10

Kurwa hosi,
to uz tady fakt nejni nikdo,kdo má doma masinu,nebo po ní alespoň touží?Pište,pište,pište
Kdyby nás bylo vic.mohli by jsme si udelat takovej mini grower moto sraz:-):-):-)

Old Post 12-07-2005 v 13:22 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 11

coprus: takhle na tom litat, tak se zblaznim asi dobrej adrenalin co?

jo to s tim srazikem je dobry...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 14-07-2005 v 16:36 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 12

No to bude sraz jako bejk, jeden starej ural, dve pily na dvou kolech a jedna poradna masina

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 14-07-2005 v 16:39 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

mazz: :_))) aspon bude prdel, ted sem jezdil s kamosem, a ten ma CZ125 starou jako svine a prdel to byla, jak tam brutálně kopal kvalty ze tam na tý mašině uplně poskakoval, a brutálně to točil :-) a jak byl lehkej tak to klopil furt jako svine v pomalejsich zatackach, kde sem ja musel ve dvou zpomalit, sem se to bal ve zhulenosti vic klopit, jo a taky sem chcal smichy za jizdy, protoze me ten kamos asi 3x vzdycky predjel na zeleznicnim prejezdu :-)) ale zase v kopcich sem mu hned ukazoval zada :-) i kdyz ve dvou ta moje sestikoule uz je taky citit ze veze dva do kopce, bejt to litr tak to asi ani nezanamena...
vsechny stroje sou dobry na vyjizdku aspon je prdel a vic lidi

treba se tu nekdo najde jeste, zatim by to na sraz bylo malo

pisu to zhulakanej, tak se nedivte za ty hacky a pripadne neco zkomolenyho ;-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 14-07-2005 v 16:51 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 14

Nejni důležitý na čem jezdíš,ani jak na tom jezdíš,ale jestli tě to baví
to Oton:Hele zrovna včera jsme se o tom bavili na trati-já žádnej adrenalin neznám.Já znám jenom obyčejnej strach.Zkurvenej strach jestli ten skok dáš (vrátíš ho)anebo nedáš.A jestli tohle je adrenalin,tak bych klidně jezdil rád i bez něj
Mně na tom baví lítat-vždycky jsem chtěl lítat a teď se mi to plní

Hustý je,že ti za chvíli dojde,že ta mašina klidně zvládne skok 100 metrů-když ho zvládneš ty,Zatim jsem dal nejvic tak dvacetpet-to už na freestyle skoro stačí ale musím dát víc.A nejlepší na tom je,jak se člověk rychle zlepšuje-když jsem tam přijel poprvý,tak jsem šel do mdlob při pohledu na to co tam maséři skáčou.no a uplynuly dva mesice jezdeni trikrat tejdne a uz to skacu taky,a ty skoky mi už prijdou maly.

to Mazz:Woe,tvuj luxusně zrestaurovanej Urálek by jel v čele tý ohromný kolony (fakt pěkná práce)

p.s.:myslenka grower mini moto srazu mne fakt fascinuje
smejte se coprus

Naposledy upravil coprus 15-07-2005 v 07:06 AM

Old Post 15-07-2005 v 06:58 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Palec dolů Příspěvek č. 15




To Mirkof:tak ti řeknu,že vybírat si mezi tím americkym nesmyslem,co umí jet jen rovně(už to,že továrna na auta postaví motorku...........)a tou krásnou,klasickou,pulitrovou Yamahou-bych neváhal ni minutu.Ale jinak fajn,že jsi se přidal-koukej na panelku kleknout,múžeš jet v koloně první společně s Mazzem
P.S.:nemyslel jsem to jako pruzení .jenom prostě nesnáším americký motorky.Jsou to antistroje,který jsou specifický akorát tím,že věci,který japonec dělá bezvadně voni dělaj blbě viz Harley
¨peace Coprus

Jinak teď se skorotchánem co má dost velkou firmu na masiny chcem zacit stavet repre showbike na vystavy,ale jezdil bych s nim ja mělo by to byt hodně podobný tomuhle Hardcoru

Edit:
A zkurvená zpráva na závěr:Teď mi skorotchán volal,ze se typek co s nim dost spolupracuje,a masiny taky uz dela snad 10 let zabil na masine-30 roků-jdu se vozrat

Naposledy upravil coprus 15-07-2005 v 10:40 AM

Old Post 15-07-2005 v 10:26 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 16

Tak to já mám svojí Cagivu Supercity 125ccm o vo pohodě. Jinak než zkouřenej téměř nejezdim. Už jsem s ní potkal i auto ( čélný střet)

Za rok a půl jsem najezdil zhruba 10tis km

Old Post 15-07-2005 v 12:58 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1981970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív