Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Přestat kouřit trávu !! nebo ?? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny.
Nejprve bych chtěl říci, že cílem threadu není propagace zákazu kouření ani nadávání kuřákům ...

V poslední době mi došlo, že mi moje častý kouření trávy nedělá vůbec dobře (všeho moc škodí ...) a rozhodl jsem se přestat. Jednak sem zjistil, že se mi nějak hůř dejchá (hraju na dechovej nástroj), a za druhý že mám v hlavě úplně vymatláno a zapomínal sem úplně na všechno. Občas sem nebyl schopnej dát dohromady souvislou větu nebo něco vysvětlit.

Už tak 3 roky hulim každý den aspoň 1x a v sezóně (po sklizni) zvládnu i 8, 10 špeků za den (běžně tak 3) takže se asi není co divit. Když chlastám tak do toho taky dycky dost hulim.

Přestat jsem se odhodlával fakt dlouho stylem - tohle je poslední špek a zejtra si dám pauzu (zejtra-ráno na čouda ...).
Pak sem zkoušel přestat postupně ale zaseklo se to na 2 špekách denně..
Takže jsem se rozhodl přestat úplně a zkusit, jak dlouho se to dá vydržet. Posledního špeka sem si dal o půlnoci 2007/2008 tak se to bude aspoň dobře počitat...

.....


Ale k věci , Docela by mě zajímalo, kdo máte jaký zkušenosti s přestáváním kouřit (nebo aspoň pokusem přestat ). A to se týká i cigár, i když se musí rozlišit jestli jde o kouření trávy nebo tabáku. Nebo jaký s tim máte zážitky, o kom víte že nekouří a jak přestal, kdy ste vy začali a jak.. a podobně... Napište co vás napadne ale nejdřiv si přečtěte první větu ..

Já osobně cíga nikdy nekouřil, z tabákovýho dýmu se mi dělá blbě, trávu sem kouřil mrtě ale už mě to asi během posledních několika měsíců přestalo bavit, spíš mě ty stavy sraly, takže je čas na pauzu.. S marjánkou jsem začal tak, že jsem chtěl vždycky zkusit kouřit trávu a tak nějak postupně jsem se od sena a listí propracovával ke kvalitnějšímu materiálu (ale nijak sem o to neusiloval, prostě sem dycky počkal až si mě tráva njde sama..), až v roce 2002 mi vyrostly i první kvalitní rostlinky.. . Kdo co kouří (jonty,cíga,bylinky,dyky...) nebo nekouří to je každýho věc a svobodný rozhodnutí a já sem tolerantní a proti kouření/nekouření nic nemám..

A jak to vidíte vy ???


pozn.pro Velkého Správce Growera: Pokud tady je nebo byl podobnej thread tak tenhle prosím smaž. Pokud to patří mezi "Experimenty" tak to tam prosím přesuň Dík.

Old Post 03-01-2008 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Musíš vydržet první tejden, pak si zase zvykneš na ten jinej beztrávovej rytmus a po 14 dnech, kdy budeš mít pocit podrážděnosti, agresivity, chřípky, lítostivosti, smutku a vůbec celkové psycické lability, se pak budeš cítit o mnoho líp, že si řekneš, že je super bejt střízlivej a že budeš kouřit jen třeba o víkendu a za nějaký čas v tom budeš lítat zase jako dřív ))

Old Post 03-01-2008 v 16:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viva
Nový Člen

Karma uživatele viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

nekouřím a nehulim. když sem nemocná,, nechutná mi to)),, takže moje jediná rada je stát na mrazu a onemocnět a tak máš za sebou aspoň ten první týden...

rasta

Old Post 03-01-2008 v 16:43 PM
viva je offline   Profil uživatele viva   Find more posts by viva   Foto galerie člena viva   Click here to Send viva a Private Message   Add viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Mám za sebou zatim 3. den tak jsem zvědavej ale žádný abstinenční příznaky na sobě nepozoruju...akorát občas chuť si zapálit , když nemám zrovna co dělat.

Old Post 03-01-2008 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkANg
Nový Člen

Karma uživatele DarkANg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Zdravím,

na začátek chci poblahopřát k rozhodnutí a popřát hodně úspěchů v odvykání, víš jak, říká se že MJ není návyková, ale víme že psychická závislost na ní je mrtě velká .

Já když jsem kouřil tabák dřív tak sem si taky řek že přestanu, páč sem alergik, čekal jsem nějaké abstinenční příznaky, leč se nedostavilo vůbec nic, další den jsem si nazapálil a dva roky sem nekouřil (teď už zase pálím tabáček no .

A k MJ,
po nějaké době pálení se mi hodně změnily stavy, z vysmátosti byly fyzický stavy, hlava lítala sem a tam, jak si řekl prostě mě to začlo srát. Tak jsem si řek že na čas přestanu a ze dne na den jsem přestal a po nějakých dvou měsících sem si zas začadil a bylo to skoro jak první zkouření. Do teď se mi stavy líbí, tže pohoda .

Už jsem toho napsal dost a vůbec žádný rady jak si zlehčit to odvykání, když by jsi chtěl skončit s cigárama tak můžu doporučit jen zaměstnat ruce, protože vím že lidi kouří hlavně proto že nemají co jiného na práci. Ale s tou MJ je to hodně psychický, ale když jsi kouřil až 10 jointů denně tak by to mohlo bejt i tou nudou, ale víš jak, nemůžu soudit. Víc poradit už nemůžu.
Mějte se všici a srry za zabírání místa

Hledá se grower z okolí LBC, který by byl ochoten se podělit o místo na pěstění outdoor. .
Vím že to je každého starost najít si místo, ale v přírodě mě vždy potkali čórky.
No třeba to vyjde

Old Post 03-01-2008 v 17:10 PM
DarkANg je offline   Profil uživatele DarkANg   Find more posts by DarkANg   Foto galerie člena DarkANg   Click here to Send DarkANg a Private Message   Add DarkANg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkANg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 6

Vůle je ta nejlepší zkušenost s přestáváním s čímkoliv Bez MJ jsem vydržel téměř dva roky Bez cigár jsem vydržel zatím nejdéle půl roku.

Aktuálně přestávám konzumovat alkohol a pozvolna kouřit, načež začínám pít různé bylinné čaje a o své tělo (a svého ducha) trochu pečovat. Hulit nepřestanu asi nikdy, ale časové odstupy mezi špeky se stále budou prodlužovat, jelikož mít v hlavě úplný maglajz nechci

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 03-01-2008 v 17:14 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Mno nudou to nebylo, já sem měl pořád co dělat, ale jaksi jsem se stal závislým na "šluku" - prostě že něco držíž v ruce a kouříš. To si pak najdeš čas kdykoliv - kuřáci cigár určitě znaj .)...

Old Post 03-01-2008 v 17:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 8

jo a vzpomněl jsem si (díky příspěvku č. 8), že kouřit jsem začal hlavně proto, že kuřáci měli dříve výhody (kuřácké pauzy v práci, na brigádě atd..) a když se to začalo obracet jiným, tím správným směrem, tak mi zůstal jen ten zlozvyk "mít to cígo v ruce". Naštěstí se mi to podařilo překonat a nyní jsem kouřil jen proto, abych tolik nehulil

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 03-01-2008 v 17:16 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

guerilla: tak to je docela originální začátek

Old Post 03-01-2008 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkANg
Nový Člen

Karma uživatele DarkANg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10

to guerilla: a typický konec .

Jinak u cigár de hlavně o to držet něco v těch prstech no.

Hledá se grower z okolí LBC, který by byl ochoten se podělit o místo na pěstění outdoor. .
Vím že to je každého starost najít si místo, ale v přírodě mě vždy potkali čórky.
No třeba to vyjde

Old Post 03-01-2008 v 17:21 PM
DarkANg je offline   Profil uživatele DarkANg   Find more posts by DarkANg   Foto galerie člena DarkANg   Click here to Send DarkANg a Private Message   Add DarkANg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkANg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 11

Jako pokusy započaly v pubertě a díky praxi, brigádám jsem z pokusů přešel k užívání.. Dřívější doba byla pěkně nespravedlivá, jelikož NEkuřák byl jistým smyslem diskriminován vůči ostatním, jak kolektivně (při cigárku se rozebíraly zajímavé věci), tak i pracovně (pro nekuřáky mnohem více práce - hlavně šlo o tu přestávku, pač v jednom zátahu jet 8h v kuse, hm, nic moc). Vyčůranost, mno

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 03-01-2008 v 17:24 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
js666
Stálý Člen

Karma uživatele js666 - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

tiez pridavam svôj pohlad na prestavku, je to určite super napad ale prestat? to asi nie...nehulil som pol roka asi najviac čo som vydrzal, ale dosli sviatky kazdy dosiel zo sveta s rôznymi vzorkami a som si povedal prečo si neuzit naplno sviatky...a tak som si ich uzil a to fakt naplno...ale som si zaroven povedal ze aj stači...zas sa budem snažit prekonat svoj rekord...

Old Post 03-01-2008 v 17:25 PM
js666 je offline   Profil uživatele js666   Find more posts by js666   Foto galerie člena js666   Click here to Send js666 a Private Message   Add js666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkANg
Nový Člen

Karma uživatele DarkANg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 13

to guerilla: Ta diskrimanace to je pravda, a hodně lidí taky kouřilo jen proto že kouřili ostatní, bylo to prostě in a kdo nekouřil nebyl in. A samozřejmě si nikdo nemohl dovolit nebýt in .

Hledá se grower z okolí LBC, který by byl ochoten se podělit o místo na pěstění outdoor. .
Vím že to je každého starost najít si místo, ale v přírodě mě vždy potkali čórky.
No třeba to vyjde

Old Post 03-01-2008 v 17:37 PM
DarkANg je offline   Profil uživatele DarkANg   Find more posts by DarkANg   Foto galerie člena DarkANg   Click here to Send DarkANg a Private Message   Add DarkANg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkANg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 14

cigára nekouřim.......nezačnu......nebudu......nechci,jsem spokojen s ganjou,občas si taky říkám že přestanu,nebo aspon na chvíli,ale pak takovou blbost raději hned zapomenu tak že si potáhnu ze špeka,možná to nedělá tělu dobře,ale zas naopak nekouřim ty cigára,nechlastám ani pivko,a když jo tak jednou do roka,a to se mi stejně ani nechce,hulim už kolik let v kuse,každej den aspon špeka,ale většinou spíš víc,přestal jsem na půl roku,možná to bylo i proto že se nevydařila sklizeň a taky že jsem nechtěl podporovat dealerství,tak jsem nehulil,neříkám tomu závislost......spíš chuť,tak hulim denně,protože chci,možná se lehce vzdaluju od reality v tý věčný euforii,ale k čemu realitu,která v tomdle světě nemá moc dobrou stránku.........no i ted jak píšu jsem zhulenej a asi to tak má bejt,jsem rád že tu ganja je,tak proč jí přestat kouřit?.........jen můj pohled

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 03-01-2008 v 17:44 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkANg
Nový Člen

Karma uživatele DarkANg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

to outdoorista:
Já taky skoro vůbec nepiju (pivo vůbec, všichni mi vyčítaj že nejsem čech ), když se chci napít, dám si trojku červenýho a stačí. Naposledy jsem se opil skoro před půl rokem a nijak mi to neschází. Pro mě vždycky MJ nad alkoholem zvítězila, alkáč je pro mě prostě přežitek kterej nepotřebuju, ganja má lepší stavy a hlavně žádná kocovina.
DarkANg

Hledá se grower z okolí LBC, který by byl ochoten se podělit o místo na pěstění outdoor. .
Vím že to je každého starost najít si místo, ale v přírodě mě vždy potkali čórky.
No třeba to vyjde

Old Post 03-01-2008 v 17:50 PM
DarkANg je offline   Profil uživatele DarkANg   Find more posts by DarkANg   Foto galerie člena DarkANg   Click here to Send DarkANg a Private Message   Add DarkANg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkANg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

já to vidím takhle: není problém přestat kouřit, je problém znovu nezačít :-(
dvakrát jsem zkoušel přestat , řek jsem si prostě stop - 14 dnů jsem nevěděl co s rukama, byl jsem dost nervák, pak se to začalo uklidňovat, po 2 měsících jsem si na cígo ani nevzpoměl.... no a po 2 letech jsem si dal na kalbě práska, druhej den ráno 1/4 cigára a za měsíc jsem zas pálil těch 20 denně..
konopu jsem ani nezkoušel přestat kouřit, zatím nemám důvod...a doufám že nebudu mít :-)

DarkANg: moje řeč.... lil jsem 10 let každej den, pak mi došlo že mi z toho začíná fest hrabat, teď si dám alko tak 1-2 do roka většinou "z donucení" :-) ..a hlavně už 3 roky neznám kocovinu :-)

Naposledy upravil 03-01-2008 v 18:02 PM

Old Post 03-01-2008 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7196930 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív