Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
raekcz
Nový Člen

Karma uživatele raekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 145

zdravi normalne se nikam moc neregistruju ale sem jsem se musel regnout takze travu hulim asi 8 let ale permanentne...nikdy jsem nepestoval ale poctive kupoval ted jsem si rekl ze prestanu od silvestra..coz drzim bo jsem na lodi ale po mesici nehuleni prijel typek a privezl travu..samozrejme sem si snim hned zahulil coz me sere bo do ty doby jsem nad tim ani nejak nepremejslel ale jak to bylo nablizku a nebylo co k piti ..(.mimochodem sice nehulim ale leju jak dement)... tak uz me to srotovalo....proste bych rek ze prestat se neda ale pouze omezit ...me osobne zachranuje lod ...nerikam ze sem si sebou nevezl 100g kdykoliv kdyz jsem jel....ale od ted uz si nebudu nic brat tak a kdyz jsou kolem vas lide co nehuli tak vam to ani neprijde...proste cool peace

raek

Old Post 10-02-2013 v 16:05 PM
raekcz je offline   Profil uživatele raekcz   Find more posts by raekcz   Foto galerie člena raekcz   Click here to Send raekcz a Private Message   Add raekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

Zdravím, po několika odhodlaných ale nedodržitelných přestávkách jsem se na to konečně vrhnul, od svátku Tomáše což bylo 7.3. jsem přestal hulit, protože jsem na gymnáziu a při každodenním rožnění ta paměť byla je a ještě dlouho bude na pendrek, někdo mi něco řekne já to za 6 min vytěsnil a choval se jako by se nestalo, po velmi vypjatém měsíci kdy jsme hulili denně kvanta do toho chlastali a chodili do školy, jsme si s kámošem uvědomili, nebo teda aspoň já, že tohle není ten pravej styl života kterej hledám, takže do 28.3. nebo do konce měsíce nebudu hulit vůbec, a pak se uvidí maybe jenom výkendový chillouty, ale přez pracovní týden už asi ne
A musím říct že od čtvrtka je mi furt jen líp a líp, i když mi THC stále koluje v krvi a dlouho asi bude tak přicházim na jiný hodně zajímavý věci ohledně života, nová chuť do všeho a o to mi přesně šlo - nevím jak vy ale já sem se po 2,5 roku skoro pernamentního hulení nebyl schopnej dokopat už vůbec k ničemu krom smotnout brko, sem tam dojít do školy a to bylo vše.

Tohle je můj příběh, doufám že to třeba některým z vás otevře oči, a když ne tak se aspoň pořádně zhulte

Old Post 10-03-2013 v 07:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 147

Zdravím a taky přihodím něco do kola.
Konečně se mi po cca 5ti letech kouření (10 cíček denně padlo úplně v pohodě) povedlo ÚPLNĚ (předtím jsem si vždycky dával menší přestávky které jsem moc dlouho nevydržel) přestat kouřit. Bohužel mi zrovna v tý době došla i ganja takže to bylo docela peklo.
První tejden jsem byl chvílemi i docela agresivní, a furt jsem se cítil "nasraně", druhý týden už to začalo být lepší, a od tý doby co mám u sebe zase ganju už na cígo chuť nemám vůbec. (A né že by nebyly příležitosti.)
Začlo se mi líp dýchat (Ikdyž bongy teď moc nedávám Hold ty plíce jsou až moc odpočatý), dokonce i líp spát, a celkově všechno teď dávám líp. No, a přestávat s ganjou by asi nemělo cenu (protože nemám proč ).
No, doufám že sem napsal to co sem chtěl, a že i bez chyb. Peace

Old Post 10-03-2013 v 18:23 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 148

Trávu hulím,ikdyž už né v takém množství jako dřiv...ale co se týče cigaret,toš sem si konečně řek,že prostě přestanu.Tak plnou krabku startek sem šlahl do kamen a už je to 13 dni co sem si nedal cígo.Toš snad vydržím Zkouška ohňem bude,až si pudu na tekutý chleba Páč pivo bez cíga sem si neuměl představit

Old Post 28-03-2013 v 03:34 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rismane
Nový Člen

Karma uživatele Rismane - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 149

Takže od 21.4. se zatím držím a nehulím! Důvody hlavně abych si pročistil hlavu +to už nezhuluje tak jak tehdá, takže očekávám pak lepší stavy. Začíná to být ale fakt těžký! Stresující práce a venku začíná být konečně hezky.. doma vedle počítače sklínky s úrodou a včera jsem pod klávesnicí objevil skleněnku.. takže to všechno nehorázně láka tak uvidím no.. květen bych chtěl ještě dotáhnout dokonce

Old Post 09-05-2013 v 13:15 PM
Rismane je offline   Profil uživatele Rismane   Find more posts by Rismane   Foto galerie člena Rismane   Click here to Send Rismane a Private Message   Add Rismane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Akolitor
Stálý Člen

Karma uživatele Akolitor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Zdraví Jak přestat?? Příspěvek č. 150

Omlouvám se, jestli se to tu už řešilo, ale nemam ani tušení, jak na to a odpověď jsem nikde nenašel..
Proti alkoholu existují pášky, které po požití alkoholu vyvolají silné zvracení a nevolnost.. Existuje něco podobného i proti marihuaně?
Sám se člověk dokáže omezit, ale když je nuda a někdo mu to stále cpe, tak je to těžký..
Děkuji..

Old Post 29-05-2013 v 11:54 AM
Akolitor je offline   Profil uživatele Akolitor   Find more posts by Akolitor   Foto galerie člena Akolitor   Click here to Send Akolitor a Private Message   Add Akolitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 151

Jak píšeš, často je to otázka kontextu, okolností. Změň prostředí, seznam se novejma lidma, co nehulí, najdi si jinou zábavu pro volnej čas. Žádný prášky na to nejsou, musíš změnit svůj přístup.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 29-05-2013 v 12:20 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 152

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33147
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26837
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1152


http://psychologie.cz/pribehy-ctena...kroky-ke-zmene/

http://marihuana.web-zdarma.cz/jak-prestat-s-hulenim
http://www.punk.cz/index.asp?menu=1025

http://zpravy.idnes.cz/mejte-matros...3117_domaci_jba

Kdo hledá , najde

Old Post 29-05-2013 v 12:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 153

Zdravím
Podle mě zbytečný řeknu si ne a prostě ne.Ale k věci prášky na to sou kámoš co chytl schízu je bral aby neměl chuť hulit.Jenom nevím jak se menujou a sou na předpis.Zajdi si normálně k psychiatrovy(to není žádná ostuda)řekni mu co máš za problém a on ti je dá a nebo nějakou jinou alternativu.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-05-2013 v 18:20 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Akolitor
Stálý Člen

Karma uživatele Akolitor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 154

právě, už mam z toho depku.. v lednu jsem přestal asi na měsíc.. pak jsem si zapálil a jel jsem zase ty samé pecky.. nestíhám kvůli tomu spoustu věcí a negativně to uvlivňuje i moje výsledky ve škole.. Teď mam ve škole zkouškové období a ten stres je jediné co mě dokáže držet od pála.. Ale bojím se, že až budu mít po zkouškách, tak to bude zase to samé.. Nenávidim a miluju .. prostě mám to rád, ale každej den..? ..takhle žít nechci.. Jestli na to něco je, tak klidně i toho cvokaře zkusim.. i teď myslim na to, jak bych se po bongu pěkně odreagoval a nemusel myslet na zkoušky.. ale nejlepší by bylo něčo, co bych si ve slabé chvilce hodil do pití a pak se po oprásku z brka poblil.. zkusim si naplánovat nnějákej rozvrh, abych na to nemusel myslet.. a myslíte, že kdybch na tři měsíce přestal a zápálil bych si, tak že by to jelo od znova? Chtěl bych nastolit takovej ten svátěční režim, jako kdysi.. každopádně děkuji za reakce.. a "Hlava".. sry a dík, nevšiml jsem si

Old Post 29-05-2013 v 20:07 PM
Akolitor je offline   Profil uživatele Akolitor   Find more posts by Akolitor   Foto galerie člena Akolitor   Click here to Send Akolitor a Private Message   Add Akolitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 155

JO , tak to drzim palce . TAky sem hulil celkem normalne , do ty doby , nez sem poridil stan . OD ty doby se to rozjelo do docela velkejch rozmeru , kdy hulim skoro pravidelne dene a to i dost casto kolem 3 gramu denne . Holt , kdyz toho mas dost , tak je to naprd . Je to moje jedina zavislost (nekourim , piju , ale normalne ) . Posledni dobou sem se trosku zkrotil ¨, ale porad toho je dost . Ale hlavne to chce mit asi pevnou vuli , protoze nekolik mejch kamaradu , ktery taky docela hulili s tim z niceho nic prestalo a slo to . Ale ja si proste nedokazu predstavit prijit znechucenej z prace a nedat si nakej ten bong . A vsechno co delam me stim bavi vic .

Old Post 30-05-2013 v 16:23 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7768140 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív