Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 129

Zdar grouwri
Vcera zme spalili v dvou asi dva g jointa a prekvapive nas to ??nezkourilo?? a rozhodli jsme dat pauzu. ja za mesic maturuji, ucim se hafo protoze precejenom gympl, tak to mam asi v krvi, a dovedu se ucit i na MJ, teda , spis sem se ucil jenom na MJ :-D ale nyni to chci vydrzet alespon do svataku to je jeste tri a pul tydne

hulim pravidelne tj alespon 3x za tydenn uz od 15 a troufam si rict, ze jsem mohl byti i nejaky uspesny vedecky pracovnik, nebyt toho ze jsem si vyhulil ze par desitek bodov IQ .. :-(

nejdele jsem mel pauzu asi jeden mesic, a to v zari a rijnu , kdy jsem byl s mladou a fakt sem nemel chut, ale ona se na me potom vysrala a zadna jina me za to nestala .

drzte mi palce , budu vas informovat

keep the peace smoke the herb

Old Post 21-04-2010 v 07:21 AM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 130

Brumlo, ztráta iq není problém, problém je demotivační syndrom spojený se ztrátou schopnosti nějak smysluplně pracovat na dlouhodobých cílech-což zvláště pro mladého člověka, co vyšel ze školy a chtěl by dělat třeba jak píšeš něco ve vědě, je fakt problém.
Ne nějak drogový, ale sociální-prostě tě ostatní svojí nevyhulenou pečlivostí a cílevědomostí předběhnou.

Old Post 21-04-2010 v 21:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 131

taky sem si několikrát řekl že přestanu kouřit..joo chvílema se to dařilo ale jak sem došel do hospy na pivko tak všechny moje iluze prostě vyprchaly jak pára prostě u toho piva sem byl schopný do sebe nabušit i 2 krabky za večer toš ráno to pak vipadalo šíleně..nic méně když nemám cigáro tak nemám nutkání kouřit a kor když su doma tak už vůbecne..ale jak se dostanu ven mezi kámoše kteří si zapálí toš já blbec si musím taky ...prostě říkat si joo dneska si dám poslední a konec nebo že budu kouřit o jednu cigaretu mín je blbost! člověk musí přestat hned prostě říct si ne nebudu kouřit a hotovo..ten kdo má silnou vůli vyhraje..jenže už bych chtěl taky vyhrát..už mě nevbaví pořád prohrávat jeto na vůli..

Old Post 21-04-2010 v 21:42 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 132

Zdarec, já za sebe musím říct, že na mě tráva negativní ůčinky žádný nemá.
A jestli jo tak určitě menší než by měli cigára nebo mastná jídla a jiný nezdraví věci.
Hlavně rozhodně netrpím nějakou demencí a ztrátou paměti nebo dokonce demotivačním syndromem. Ba naopak, jsem zastánce toho, že v inspirnci může i pomoci. Taky dokáže dodat nadhled a hlubší porozumění různým problematikám a tématům.
Nutno však říct, že ikdyž hulím denně už asi 5 let vlastní indoory, tak S MÍROU.
Což je u mě asi půl g na den. Jsou i dny kdy si nedám, ale to většinou když jsem nemocnej, nebo není čas si v klidu sednout s tím, že už nikam nemusím. A taky jen výjmečně začadím už ráno. Většinou spíš až večer a další den se "pročišťuju" zase na tu šestou osmou hodinu večerní. Samozřejmě jsou příležitosti jako pátky, akce atd. ale i tak si dám tak max 2g. Nevím, prostě jsem takovej že se v tomhle uhlídám, ale zažil jsem že na spostu lidí to může mít i dost negativní účinky. Ale to jsou právě ti kteří hulí fest a nejsou a nikdy nebyli nijak moc inteligentí. Prostě záleží na tom co je ve vás a tráva to podle mě může umocnit jak pozitivně tak negativně.
PS: Chybí mi tu odpověď hulím denně jen trávu popř. v menším množství.

Old Post 22-04-2010 v 12:02 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 133

[účet odstraněn]

Old Post 22-04-2010 v 14:12 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 134

Demotivacni syndrom by sedel.. zvlast kdyz nemusim delat nic.
ale ted se nad sebou zamyslim uz nejaky ten den a chci to zmenit a kdyz je vule tak to jde a doufam ze budu moc jak hulit tak neco delat a byt spokojen sam se sebou a se svou praci :-)
presne.. do niceho sem se nikdy nemusel hrnout po hlave , ani z vlastni iniciativy, jak uceni nebo cokoliv jineho.. kurva ani ty kytky jsem nikdy nedotahl poradne do konce :-(

keep the peace smoke the herb

Old Post 22-04-2010 v 15:43 PM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

h.u.l. půl gramu denně po dobu pěti let je s mírou? Tak to potěš, to je tvůj organizmus pod vlivem thc permanentně-máš už neustálou stabilní hladinku, i když to nepociťuješ jako zhulenost-vysaď na měsíc, a uvidíš že se budeš cítit výrazně jinak, než kdybys přestal jíst mastný

Old Post 22-04-2010 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 136

Však říkám, pro mě...Já vím že mám hledinku ale THC mi zas tak nevadí jako ten kouř. Na to že hulím takhle často a tak moc nejsem hrdej, ale to je tím že na to hulení mám času zatím dost. Kdybych chodil do práce a pak ráno vstával tak bych tak určitě nehulil.

Old Post 22-04-2010 v 19:00 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

No já na sobě jsem nejvíc pocítil, jak mě vlastně ta tráva nevědomky negativně ovlivňuje, ve chvíli, když jsem změnil zaměstnání a musel vyskočit ze zažitých stereotypů a začal jsem používat jiné oblasti mozku-ta práce byla naprosto jiná než předchozí... Najednou to drhlo a v porovnání s ostatníma jsem najednou ostře viděl takovou tu zpomalenost-nepružnost. Stačilo 14 dní nehulit a začal jsem se srovnávat. Tohle jsem si po sobě vyzkoušel asi pětkrát-vždycky jsem si dal týden večerních dvou jointů, a pak třeba tři týdny vůbec nic a vždycky to bylo v důsledku lepší v těch dnech, kdy jsem nehulil.

Old Post 22-04-2010 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 138

Zajímavý no, ale takovou zkušenost naštěstí nemám. Na střední jsem za nehuličema nikdy nezaostával...

Old Post 22-04-2010 v 19:58 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

Škola tě vede, tam se tenhle aspekt neprojeví.

Old Post 22-04-2010 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 140

[účet odstraněn]

Old Post 26-04-2010 v 08:19 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 141

vapik je takmer vzdy vyrazny prelom v kariere hulica/fajciara velebim den ked som si kupil vlastny.

Old Post 26-04-2010 v 10:58 AM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
Tak musím vám sem napsat moje první KLADNÉ zkušenosti ....Když si přečtete cosem psal výše zjistíte žejsem téměř nevyléčitelný kuřák bez naděje přestat....ALE??Koupil jsem si vapík a nestačím se divit co ta mašinka dovede...už skoro 24h jsem bez cigarety!!a Bez touhy poní!!1.Zakouřím si lépe! 2.Zakouřím si více!A už teď po necelém dnu se cítím mnohem lépe!Jeto jako zázrak...nepředstavitelná věc abych si celý den nezapálil cigáro!Včerejškem se mi změnil život!Teď už neřeším škodlivost jak tabáku tak trávy..


A teďka si teda dáváš i tabák z toho vapíka? A jakej je to typ? Pošli mi kdyžtak odkaz...
Já mám doma takovou svini asi za 2500kč(naštěstí není můj)
A nikdy mě to snad nezhulilo... Možná trochu, ale to mohlo být jen tou hyperventilací

Old Post 26-04-2010 v 13:50 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 143

[účet odstraněn]

Old Post 26-04-2010 v 20:26 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 144

[účet odstraněn]

Old Post 07-05-2010 v 23:00 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6358000 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív